"MILUJEME TY, CO NÁS ODMÍTAJÍ A ODMÍTÁME TY, CO NÁS MILUJÍ"
Zdroj - foto zdarma - pixabay.com , publicdomainpictures.net
elisblog@seznam.cz
"Sex-appeal žen je umění vyvolat u mužů touhu po tom, co už znají."


"Láska je ze všech vášní nejsilnější, útočí na srdce, hlavu i tělo"

Založila jsem si druhý "modrý blog" - wonderful-world-elis.blog.cz
Bude mít rubriky - básně, povídky a články s různými náměty atd.
Na druhém blogu je publikován článek - "Nesnáším loučení"


Tento "červený blog" zůstane k publikovánívelmi oblíbeného
a vzrušující příběhu "Letní romance s Borisem".

"V životě je jen jediné štěstí, milovat a být milován."

Informace ke službě "Odběr novinek" na tomto blogu.
Přihlaste se k odběru novinek, budete upozorněni emailem na
nový článek, nezapomeňte otevřít a odkliknout potvrzující email.
Email jde cestou blogu.cz, vaše emailová adresa zůstane utajena!

"Teorie lásky je božská, její praxe ďábelská."

LETNÍ ROMANCE S BORISEM - 28. část


V některých případech se nový návštěvník blogu nechá odradit tím,
že se jedné o více dílný příběh a že by nepochytil o co jde.
Ale každá část příběhu má uzavřený děj a lze si
ji přečíst i jako samostatnou povídku...

"Láska vám může srdce naplnit, zlomit a znovu vyléčit."

Děkuji za návštěvu, budu ráda pokud zanecháte v komentářích své
názory a zůstanete pravidelnými návštěvníky blogu.
Děkuji holkám, které sem mnou přešly ze dvou zrušených blogu.

"Sex bez lásky je jen prázdný prožitek"

Ústava ČR chrání práva k výsledkům tvůrčí duševní činnosti zákonem.
Autorské právo - zák. č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací.
NA VŠECHNA DÍLA ZVEŘEJNĚNÁ NA TOMTO BLOGU SE VZTAHUJÍ
AUTORSKÁ PRÁVA, KOPÍROVÁNÍ NEBO ŠÍŘENÍ JE ZAKÁZÁNO!!!

"Láska je pokrmem žen, pro muže je kořením."

Letní romance s Borisem
Příběh je napsaný podle skutečných událostí, pro postavy
jsem vyhledala fotky dvojníků. Můžete si tak při
čtení vytvořit lepší vizuální představu.
Borisovo životní krédo: "Kdo dostal polibek a nevezme si vše,
zaslouží si ztratit i to, co už získal!"
HLAVNÍ POSTAVY PŘÍBĚHU "LETNÍ ROMANCE S BORISEM"


Láska s vůní angličtiny

5. prosince 2014 v 22:58 | Elis |  Příběhy
Elis
Láska s vůní angličtiny

Tento týden byl velmi náročný, zvláště jeden den byl neobvykle důležitý, přímo zlomový pro můj život, myslela jsem v první chvíli, že se mně to zdá a nevěřila jsem vlastním očím, ale srdce ho poznalo hned, divoce se roztlouklo a dech se mně zúžil. Potkala jsem svého profesora angličtiny, mou velkou lásku ze studentských let, poslední dobu jsem na něj myslela častěji a možná jsem si ho tak přivolala, osud mě vyhověl a přivedl mě ho do cesty a já ztuhla překvapením. Měla jsem pocit, že do mě uhodil z čistého nebe blesk, byla jsem dávno smířena s tím, že ho nikdy více neuvidím, že mé odmítnutí neunesl, ztratil se ve světě a navždy na mně zanevřel. Ale teď stojí přede mnou a nezměnil se, je pořád stejně přitažlivý, i když uplynulo několik let, stojíme proti sobě, ohmatáváme se očima, i on je překvapený a v údivu se na mě dívá.
Oba mlčíme, nemůžeme najít správná slova, ale vzpamatoval se první a roztáhl ruce a po chvíli malého zaváhání a bez jediného slůvka jsme si padli do náruče. Svět kolem nás jako by zmizel i když jsme stáli na rušném místě a kolem nás proudily davy lidí a hlučely kolony aut, nic z toho jsem nevnímala, byl to tak nádherný pocit tisknout se zase k jeho tělu, uvědomila jsem si plně, jak mě celé ty roky chyběl. Podlomily se mně kolena, když vzal mou hlavu do dlaní a zadíval se mně do očí a přiznává se, jak je šťastný, že mně vidí, že na mě nikdy nezapomněl a že jsem krásnější než dřív, že vždy věděl, že se někdy setkáme, protože jsme si souzeni, že se na mě hodně zlobil, ale byla jsem ještě příliš mladá a on mně odpustil. Jeho podmanivý hlas, mně znovu okouzlil a jeho slova mě rozechvěla, znovu jsem si připomněla, čím jsem se vůči němu provinila, byla jsem ochotna to hned napravit a udělat pro něj cokoliv, co po mně bude chtít, byla jsem ráda, že se na mě nezlobí.

Co bylo dál, nebudu podrobně popisovat, nechci s tím ztrácet čas, šli jsme na kávu a vzpomínaly na časy, kdy jsme byli pár, ale to nebylo to tak důležité jako to, že jsem později s ním šla na hotel, připravena odčinit svou chybu z minulosti, i když jsem věděla, že vše se nedá vrátit zpátky. Vím, že to nebylo správné a že velmi riskuji, ale když mě vzal za ruku a políbil mě do dlaně, nebránila jsem se a nechala se odvést do hotelového pokoje. Měla jsem pocit, že mu to dlužím za to, jak jsem se k němu zachovala, jak tvrdě ho od sebe odehnala a zničila tím vše krásné, co mezi námi bylo. Ale na pokoji jsem ztratila svou jistotu a okamžitě jsem pod průhlednou záminkou vešla do koupelny a tam bez jeho přítomnosti si můj rozum vzal hlavní slovo, přepadly mě obavy a strach, že si zkomplikuji život a to co dělám, nemá stejně budoucnost. Snažila jsem se uklidnit, i přes všechny obavy, touha po něm ve mně dál žije, jen nemám odvahu vrátit se do pokoje a jeho očekávání čelit.
Chci si vybavit jeho tvář a vůni jeho těla, a tak omámit a umlčet rozum a zahnat ho do kouta, nechat promlouvat jen lásku, kterou k němu stále cítím a přestat se vzpírat citům a nemyslet na hlouposti. Využít příležitosti být konečně zase s ním a všechno si s ním užít, možná je to naposledy a nikdy více ho neuvidím. Na případné litování bude později času dosti, možná dělám životní chybu, když ho neodmítnu, měla bych se pokusit hrát aspoň o čas a vše oddalovat, aby neměl své vítězství tak snadné, ale za pár dní odjíždí, tato chvíle se již nikdy nenaskytne. Nevím jak se mám rozhodnout, je to tak těžké, mám strach a pochybnosti mně nahlodávají, ale zároveň cítím, že velmi stojím o to být zase s ním, ať mě to co chce stojí a má-li to tak být, potom snad nezáleží na tom, stane-li se to dnes nebo o pár dní později, jedno vím jistě, že ho v tuto chvíli velmi chci.

Zavřu oči, abych se zklidnila, krev v žilách mi prudce pulsuje a srdce překotně tluče, když si představím, co se bude dít a horkost z mých představ mě přímo spaluje, ruce nořím do ledové vody a dlaně přikládám na rozpálené tváře. Zaklínám svou rozpolcenou mysl, aby mě přestala trápit, vzdávám snahu hledat jiné řešení, jsem překvapena tím, k čemu jsem se odhodlala, že jsem tady s ním a chci se s ním milovat, právě proto, že jsem se ho tenkrát tak lehce vzdala, byla to asi má největší chyba. Připadám si najednou nesvá a bezbranná, hlavou mě proběhla myšlenka, že si nemám zkoušet nic nalhávat a hledat další důvody, už je rozhodnuto a za chvíli se to stane, možná to bude můj konec, vše se změní. Navždy budu jiná, je marné se tomu bránit, už se to stejně nejde zastavit, znovu se ještě pozorněji na sebe podívám do zrcadla , ale je zbytečné hledat odpověď ve své tváři.
Zaslechnu zaťukání na dveře, vyzvídá co se děje, nic jiného mě nenapadne než zavolat, že se budu sprchovat a nakonec to není špatný nápad, voda mně osvěží. Svléknu se, otočím kohoutek na plno, zavřu oči a vystavím své tělo bičování vody, najednou strnu, zacítím na těle dotyk, zatajím dech leknutím, ale už slyším jeho hlas, jak říká, že se nemám lekat, ale upozornil mě příliš pozdě, měl obrátit pořadí a napřed na mě promluvit. Ale když ucítím jeho tělo a pevné objetí jeho paží, zapomenu na výčitky, pod jeho dotyky se začínám chvět a rozpalovat. Naše ústa se hledají, nedočkavě k sobě se přisají, proudy vody nás dusí, ale on ničeho nedbá a nepřestává, vášeň stoupá a vše přebíjí.

Zastavuje rychle vodu, balí mě do osušky, předehra skončila, odnáší mě na postel, ale schoulím se do klubíčka, i když vím, že on se chce milovat, ale mě zachvátila znovu nejistota, zatím toužím jen ležet v jeho náruči. Tak dlouho jsme se neviděli, nevím jestli si s ním znovu začínat, musím si vše rozmyslet, potřebuji čas, teď chci na nic nemyslet a jen se poddat spánku. Probudí mě teplo na tváři, jsou to jeho rty, budí mě polibkem a závanem horkého dechu, oknem se dovnitř dere šero, je to tma naředěná pouličním světlem, jsem trochu zmatená, nevím kolik je hodin, jak dlouho jsem spala, zkoumám se a cítím se dobře, už nejsem unavena. Leží u mě blízko, opřený o loket, pečlivě sleduje můj obličej, zeptám se zvědavě, proč nespal. Zavrtí hlavou a vysvětluje, že se díval, jak spím a já už tedy vím, proč se mě tak sladce spalo, je to tím, že dohlížel na můj spánek, vděčně se na něj usměji.
Ale zacítím z něho napětí, má starost co bude s námi dál, možná ho i trápí proč jsem se s ním nechtěla milovat, ale doufá v pokračování. Znepokojeně sleduji, jak počítá na prstech kolik dní a nocí ještě bude ve městě a plánuje naše další setkání, vyčkávavě na mě pohlédne, jestli s tím souhlasím, ale sama nevím, nejsem si teď ničím jista a neznám zatím odpověď. Pokrčím rameny a jen abych ho vyzkoušela, se zeptám, proč nezůstane, škol je tady plno, podívá se na mně překvapeně, vstane z postele a nahý se začne procházet po pokoji, prsty obou rukou si projíždí vlasy a přemýšlí, pozoruji s obdivem jeho tělo, o to vše jsem se v mladické nerozvážnosti připravila. Sleduji jak je mou otázkou rozhozený a lituji, že jsem se zeptala, ale je už pozdě, sedne si znovu na postel, uchopí mé ruce a zkoumavě na mně upře oči, jako by se chtěl dopátrat, co si opravdu myslím.

S napětím v hlase se zeptá, jestli bych to chtěla, jsem v rozpacích, moc se mně to nehodí, nevím, jak bych začlenila dalšího muže do svého života. Pokrčím znovu rameny s tím, že to záleží jen na něm, že ho nechci k ničemu nutit a že mu dám čas na rozmyšlenou, ale teď už musím odejít, je moc pozdě, kvapně jdu do koupelny a zvednu své šaty, jsou trochu vlhké, ale rychle se obléknu a jdu ke dveřím. Pomáhá mě do kabátu a hned mně pevně obejme a líbá mně všude, kam až rty dosáhne, chce mě doprovodit, ale to já nechci, jen mu slíbím, že zítra zase přijdu, ale už tuším, že to nesplním, jen dávám přednost milostivé lži, před krutou pravdou. Něco se ve mně změnilo, už necítím ten nával lásky jako při setkání na ulici, okouzlení pominulo, jako by to náhle zevšednělo. Asi je pravda, že se nikdy nemá dvakrát vstoupit do stejné řeky, tenkrát jsme mohli spolu být šťastni a je to má vina, že to nevyšlo, já jsem to zkazila, ale to je už dávno, náš čas být spolu vypršel.
Minulost se nedá vrátit, už za ním nikdy nepřijdu, jsem pevně rozhodnuta, ale on to zatím neví, tiskne mě k sobě jako ztracený a znovu nalezený poklad, cítím, že jsem neměla sem chodit, dala jsem mu falešnou naději a mrzí mě, že mu znovu ublížím. To co se před chvíli stalo, bylo proto, že jsem podlehla návalu citů a svého špatného svědomí, ještě že jsme se nemilovali, to by mně k němu více připoutalo a bylo by těžké ho opustit. To co se dělo ve sprše byly jen hrátky, nic vážného, usměji se na něj a dlouze ho políbím, dám si záležet, je to poslední polibek na rozloučenou, pohladím ho po tváři a doufám, že nebude zítra příliš smutný při marném čekání. Zavřu za sebou dveře, chvíli postojím na chodbě a zhluboka si oddechnu, tímto okamžikem končí příběh mé lásky z gymplu s mladým profesorem, konečně je pro mě uzavřen, mám to v sobě po letech vyřešeno, už mně to nebude dál trápit.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Zdena Zdena | 6. prosince 2014 v 8:34 | Reagovat

Povídka je nááádhernááá, četla sem na jeden zátah [:tired:]
Elis námět máš ze života ??? Je to psaný jak na vlastní kůži prožitý, omlouvám se za zvědavost :-P

2 Blanka Blanka | 6. prosince 2014 v 9:41 | Reagovat

Nádherná povídka  přečetla jsem to  na jeden dech [:tired:]

3 sarush ef sarush ef | Web | 6. prosince 2014 v 9:48 | Reagovat

To je skvělý :)

4 pavel pavel | Web | 6. prosince 2014 v 11:00 | Reagovat

Taky rád líbám ženy do dlaní a předehra ve sprše je nejkrásnější jaká může být. :-D
Člověk někdy musí vstoupit po druhé do řeky, aby aby to nedořešené vyřešil. A teprve to mu pročistí hlavu. :-)

5 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 6. prosince 2014 v 11:11 | Reagovat

díky za pochvalu Vánočních obrázků ;) během Vánoc skoro každý přibere na váze, ale po Novém roce to bude lehce dole ;)

6 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 6. prosince 2014 v 11:13 | Reagovat

Tedy moc pěkně napsané,mám dojem, že je to z tvého života,že? nebo se pletu? :)

7 Deana Deana | 6. prosince 2014 v 13:11 | Reagovat

Dobre napísané,to sa musí prežiť ;-)  :-)

8 murielana murielana | Web | 6. prosince 2014 v 13:11 | Reagovat

Páni to je krásný O_O  :-)  :-)

9 Akim Akim | E-mail | Web | 6. prosince 2014 v 16:19 | Reagovat

Tak vidíš a ty si do toho nechtěla jít. Je to parádně napsané. Není to tak přehlcené jako "šéf", tak přirozeně to dýchá životem, opravdová krása. Chválím. :-P

10 Simča Simča | 6. prosince 2014 v 17:12 | Reagovat

Skvělý a působivý [:tired:]
Elis máš talent od boha :-)

11 King Rucola King Rucola | E-mail | Web | 6. prosince 2014 v 18:48 | Reagovat

Musim byt solidarny: chudak pan profesor!
To bola asi jeho "labutia piesen", nie?
Pekne, vasnivo napisane...

12 Elis Elis | Web | 7. prosince 2014 v 9:08 | Reagovat

[1]:[2]:[3]: Všem moc děkuji...

13 Elis Elis | Web | 7. prosince 2014 v 9:15 | Reagovat

[4]: Líbání do dlaní je velmi účinné a někdy je opravdu nutné vstoupit do stejné řeky po druhé...

[5]:[6]: Na vánoce často zhřeším a váha jde o nějaké kilo nahoru, i když jsem líná na cvičení a postavu si udržuji zdravou stravou a základy jógy, dál jsem se zatím nedostala a v létě na trampolíně, úplně to stačí, tak po svátkách se na nějakou aktivitu zase vrhnu, místo procházek se psem, budeme spolu běhat... děkuji za pochvalu příběhu...

[7]: Díky...

14 Elis Elis | Web | 7. prosince 2014 v 9:19 | Reagovat

[7]:[10]:Holky děkuji vám...

[9]: Moc děkuji a vážím si toho, tvůj názor mě vždy potěší...

[11]: Hezky napsané, líbí se mě mužská solidarita a děkuji za názor na příběh...

15 Dáša D. Dáša D. | 7. prosince 2014 v 10:43 | Reagovat

Skvělá povídka, nemá chybičku a má spád O_O  :-)

16 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 7. prosince 2014 v 10:47 | Reagovat

Podle mě moc dlouhé, ale to je tím, že moc na takové sladké věci nejsem :D

17 Miloš Miloš | Web | 7. prosince 2014 v 11:26 | Reagovat

Přečetl jsem to jedním dechem. Ale bylo to napínavé, jestli z té koupelny vůbec vylezeš :-)

"nevím, jak bych začlenila dalšího muže do svého života" - týden má 7 dnů, ne?

A to jste se ani nemilovali? Já jsem si z obratu "zaklesnuti v sobě" nic jiného nepředstavoval.
Ale možná bude ještě pokračování :-)

18 pavel pavel | Web | 7. prosince 2014 v 11:35 | Reagovat

Ty jsi mne vlastně tímhle článkem vyprovokovala abych napsal ten dnešní. Fotku už jsem i přidal. :-D

19 Elis Elis | Web | 7. prosince 2014 v 12:29 | Reagovat

[16]: Dík za komentář a chápu tě, každý máme rádi něco jiného...

20 Elis Elis | Web | 7. prosince 2014 v 12:37 | Reagovat

[17]: Přečteno jedním dechem, tak to mě těší a děkuji, život bývá napínavý a někdy chvíli trvá se správně rozhodnout... týden má opravdu sedm dní, ale nepotřebuji sedm mužů, stačí mně jen jeden v dobré formě... milovat se v koupelně, tak to ne, každá žena když si může vybrat, dá přednost měkké a pohodlné posteli... pokračování může být, co by ne, v životě není nikdy nic definitivní...

21 Elis Elis | Web | 7. prosince 2014 v 12:41 | Reagovat

[18]: Pavle, to jsem ráda, že jsem tě k tomu vyprovokovala, protože ten tvůj příběh je úžasný, měl by si takové věci psát častěji, píšeš skvěle a na fotku se skočím podívat...

22 Alka Alka | E-mail | 7. prosince 2014 v 13:35 | Reagovat

Chodím na blog číst povídky od začátku. Píšeš výborně, není to nudný a jak se píše v komentáři [15]: má to spád. Velká pochvala. ;-)

23 Miloš Miloš | Web | 7. prosince 2014 v 15:14 | Reagovat

[20]: Když je ten jeden v dobré formě, pak není co řešit.

24 Jana Jana | Web | 7. prosince 2014 v 17:12 | Reagovat

Moc hezky napsané :-)

25 stuprum stuprum | Web | 7. prosince 2014 v 17:29 | Reagovat

Tak snad za tři roky se znovu nesejdete v koupelně. :D

26 pavel pavel | Web | 7. prosince 2014 v 17:53 | Reagovat

[20]: To se dokonce i stává, že se rozvedou a po letech zase tu cestu k sobě najdou... a když ne, aspoň si to ještě projednou užijí. I to má své kouzlo. :-D  :D

27 Elis Elis | Web | 7. prosince 2014 v 18:32 | Reagovat

[22]: Děkuji, jsem ráda že chodíš pravidelně... dala jsem si na blog "Odběr novinek", můžeš se přihlásit a jak bude nový příběh, dostaneš upozornění na email...
To platí i pro ostatní...

[23]: Když všechno funguje, není opravdu co řešit ...

[24]: Jani děkuji...

28 Elis Elis | Web | 7. prosince 2014 v 18:42 | Reagovat

[25]: I to je možné, v životě nic nevylučuji...

[26]: Stává se to, znám takové případy, život dovede překvapit a proti přitažlivosti k někomu, nejsme nikdo imunní...

29 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 7. prosince 2014 v 19:55 | Reagovat

Je to každopádně krásně napsané, i když jsem si hlavní hrdiny moc neoblíbila (jdou na to hodně rychle). Ale umíš to opravdu překrásně popsat.
Jen tak dále a smekám před tvým umem!

30 sugr sugr | E-mail | Web | 7. prosince 2014 v 21:13 | Reagovat

Ano, jak napsal komentář [29]: též smekám před tvým vyjadřováním se písmenky v oblasti velmi lechtivé! ;-) Dokážeš vyprovokovat muže a dokážeš prožívat to nejkrásnější i pro ně takovým způsobem, který každá nedokáže prožít. I proto tě tví milenci milují celým svým úžasným mladým a vábným tělem a užívají si tě! ;-) Určitě taky víš, jak se to mužům líbí! :-)

31 pax pax | 7. prosince 2014 v 23:10 | Reagovat

Překrásne popsané :-)

32 Elis Elis | Web | 8. prosince 2014 v 6:34 | Reagovat

[29]: Moc děkuji, jsem ráda, že se ti styl psaní líbí, jen malé vysvětlení k hlavním postavám, nešli na to moc rychle, oni spolu už žili, je to zmíněno v příběhu "Jak se nenaučit anglicky"...

[30]: Sugr děkuji za tvůj komentář a pochvalu, něco už o mužích vím, ale asi o nic víc než ostatní ženy...

[31]: Děkuji...

33 mysteriouswolf mysteriouswolf | Web | 8. prosince 2014 v 9:16 | Reagovat

Sedím u PC s ranní kávou,  jen tak "listuji"  blogem  a tvůj  příběh mně ke kávě opravdu sedl.  Moc hezké :-)

34 Sugr Sugr | E-mail | Web | 8. prosince 2014 v 18:01 | Reagovat

[32]: Nešlo mi ani tak o to, co víš ty o mužích, ale o to, co vědí muži o takových ženách jako jsi ty. Takových, které dokáží jejich lásku tak úžasně vnímat! Víš, ono takových žen moc není... ;-)

35 Elis Elis | Web | 8. prosince 2014 v 19:42 | Reagovat

[33]: Děkuji, tak to jsem ráda, že ti ránní káva více chutnala s příběhem...

[34]: Myslím, že mě přeceňuješ, nijak se neliším, všechny ženy se dovedou mohutně zaláskovat, úplně ztratit hlavu a vnímat lásku od muže všemi smysly, jen všechny o tom nepíšou povídky, příběhy nebo básně...

36 Sugr Sugr | E-mail | 8. prosince 2014 v 19:58 | Reagovat

[35]: Myslíš, že to píšeme jen my dvě?:-)
Znám mnoho žen, které jsou jak leklé ryby, tedy z vyprávění od mužů!:-(

37 Elis Elis | Web | 8. prosince 2014 v 20:40 | Reagovat

[36]: Psát bude více žen, než jen my dvě, ale určitě je nás méně, než těch co nepíšou... to že hodně žen jsou jak leklé ryby nebo leží jak dřevo, v tom máš pravdu, to si muži opravdu stěžují, s tím naprosto souhlasím...

38 Inalyn Inalyn | E-mail | Web | 8. prosince 2014 v 21:32 | Reagovat

Počkaj, dobre som pochopila, že to je z tvojho života?
Napísala si to krásne, proste ja môžem takéto sladké veci :)
Hihi a románik z gymplu, z toho by mohol byť hotový román! :)

39 Elis Elis | Web | 8. prosince 2014 v 22:16 | Reagovat

[38]: Děkuji, také mám takové sladké věci ráda ...

40 Elis Elis | Web | 9. prosince 2014 v 7:16 | Reagovat

[34]: Sugr, ještě v rychlosti k  tématu z minulého dne, ono ani nejde o to co všechno o mužích víme, ale hlavně o to, jak s tím umíme pracovat a zařazovat to do svého života ke své spokojenosti a tím učinit spokojeného i svého partnera...

41 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 13. prosince 2014 v 13:13 | Reagovat

[13]:
není zač :)

tak to chápu, také bych to takto praktikovala nebýt jedné věci.

42 Elis Elis | Web | 14. prosince 2014 v 7:05 | Reagovat

[41]: Chápu, ale časem všechno bude OK...

43 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 14. prosince 2014 v 15:04 | Reagovat

[42]:
to věřím, že ano :-)

44 Elis Elis | Web | 17. prosince 2014 v 5:55 | Reagovat

[43]: Určitě, jen všechno chce svůj čas...

45 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 20. prosince 2014 v 15:42 | Reagovat

[44]:
máš pravdu :)

46 Elis Elis | Web | 1. března 2015 v 9:15 | Reagovat

[45]: Čas dá všechno do pořádku...

47 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 4. dubna 2015 v 21:37 | Reagovat

[46]:
někdy ano, ale někdy ne :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Kdo není milován, je sám i v davu."