"MILUJEME TY, CO NÁS ODMÍTAJÍ A ODMÍTÁME TY, CO NÁS MILUJÍ"
Zdroj - foto zdarma - pixabay.com , publicdomainpictures.net
elisblog@seznam.cz
"Sex-appeal žen je umění vyvolat u mužů touhu po tom, co už znají."


"Láska je ze všech vášní nejsilnější, útočí na srdce, hlavu i tělo"

Založila jsem si druhý "modrý blog" - wonderful-world-elis.blog.cz
Bude mít rubriky - básně, povídky a články s různými náměty atd.
Na druhém blogu je publikován článek - "Nesnáším loučení"


Tento "červený blog" zůstane k publikovánívelmi oblíbeného
a vzrušující příběhu "Letní romance s Borisem".

"V životě je jen jediné štěstí, milovat a být milován."

Informace ke službě "Odběr novinek" na tomto blogu.
Přihlaste se k odběru novinek, budete upozorněni emailem na
nový článek, nezapomeňte otevřít a odkliknout potvrzující email.
Email jde cestou blogu.cz, vaše emailová adresa zůstane utajena!

"Teorie lásky je božská, její praxe ďábelská."

LETNÍ ROMANCE S BORISEM - 28. část


V některých případech se nový návštěvník blogu nechá odradit tím,
že se jedné o více dílný příběh a že by nepochytil o co jde.
Ale každá část příběhu má uzavřený děj a lze si
ji přečíst i jako samostatnou povídku...

"Láska vám může srdce naplnit, zlomit a znovu vyléčit."

Děkuji za návštěvu, budu ráda pokud zanecháte v komentářích své
názory a zůstanete pravidelnými návštěvníky blogu.
Děkuji holkám, které sem mnou přešly ze dvou zrušených blogu.

"Sex bez lásky je jen prázdný prožitek"

Ústava ČR chrání práva k výsledkům tvůrčí duševní činnosti zákonem.
Autorské právo - zák. č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací.
NA VŠECHNA DÍLA ZVEŘEJNĚNÁ NA TOMTO BLOGU SE VZTAHUJÍ
AUTORSKÁ PRÁVA, KOPÍROVÁNÍ NEBO ŠÍŘENÍ JE ZAKÁZÁNO!!!

"Láska je pokrmem žen, pro muže je kořením."

Letní romance s Borisem
Příběh je napsaný podle skutečných událostí, pro postavy
jsem vyhledala fotky dvojníků. Můžete si tak při
čtení vytvořit lepší vizuální představu.
Borisovo životní krédo: "Kdo dostal polibek a nevezme si vše,
zaslouží si ztratit i to, co už získal!"
HLAVNÍ POSTAVY PŘÍBĚHU "LETNÍ ROMANCE S BORISEM"


Vánoční láska

13. prosince 2014 v 11:36 | Elis |  Příběhy ze života

Elis
Vánoční láska

Vrcholí doba předvánočního shonu, čas se krátí, brzy začíná tma, lidé jsou nervózní a ten pocit, že všechno nestíhám, začíná i mě drtit, přes všechna předsevzetí, zase nemám včas nakoupené dárky, jak pro rodiče, pro babičku, bráchu i svého miláčka, zatím co on je vzorný, už jsem jich pár doma našla. Tak běhám po vánočních trzích a obchodech, sháním cokoliv vhodného a propadám se do vánočního šílenství čím dál víc, i když to z duše nesnáším. Ve chvíli kdy v tlačenici se starší dáma vytočila na mé noze kramflíkem, řekla jsem si dost, musím zvolnit a šla jsem si na chvíli sednout do vstupní haly, nasát klidnou vánoční atmosféru u ozdobeného stromečku. V té chvíli mně hlavou kmitla vzpomínka na jedny Vánoce, mám je stále v živé paměti, kdy stejně jako nyní jsem okouzleně zírala na vánoční stromek na náměstí, těšila se na svátky a potom jsem procházela mezi stánky, pořád nerozhodnuta co koupit.
Obdivovala jsem spoustu vystaveného zboží, ale nic mě nezaujalo tak silně, abych sáhla pro peněženku, až u jednoho stánku s vánočními ozdobami se mě zatajil dech, v krabici tam trůnila na černém saténu, velká baňka krásně a nezvykle ozdobena, ve své osamocenosti byla výjimečná, ve světle barevných žárovek se třpytila, až mě přecházel zrak. Vypadala nádherně, jako nějaký skvost, už jsem ji v duchu viděla zářit doma na stromečku, ale dlouho jsem se její krásou netěšila, prodavačka na ni přiklopila víko, někdo si ji koupil. Rozhlédla jsem se rychle po pultu, ale další baňku jsem neviděla a zeptala se, jestli mají další, ale prodavačka jen zavrtěla hlavou, smutně jsem se odloudala od stánku, ztratila jsem chuť k nakupování, tak moc jsem tu baňku chtěla.

Ve chvíli, kdy jsem se chystala velkým obloukem obejít kádě s kapry, nesnáším pohled na to, jak trpí, někdo mně položil ruku na rameno, prudce jsem se ohlédla a poznala jsem ho okamžitě a srdce se mně roztlouklo, byl to kluk z gymplu, z vyššího ročníku, docela hezký, ale zdál se mě protivný, vždy si mě prohlížel tak, že jsem měla z toho nepříjemný pocit. Držel balíček a natáhl ke mně ruku, nechápala jsem, o co jde a užasle jsem se na něj podívala, "Vezmi si to, chtěla jsi přece tu baňku!", vyzval mě a sotva to dopověděl, hezky se usmál a vtiskl mě balíček do ruky. Zaskočilo mě to a začala jsem hledat překotně v kabelce peněženku, zachytil mou ruku s tím, že peníze nechce, že mě to dává jako dárek k Vánocům, byla jsem z toho v rozpacích a namítla, že to jen tak nemohu přijmout, že pro něj nemám dárek na oplátku.
Jeho oči zajiskřily, podíval se na mě významně a opatrně se zmínil, že mu bude stačit, když se spolu projdeme, po chvíli zaváhání jsem přikývla. Procházeli jsme znovu vánoční trh, zastavovali se u stánků, ke všemu měl vtipné poznámky, bavili jsme se tím, jak nám od úst v mrazu stoupá pára, foukali jsme ji na sebe a všemu se smáli, tím vším jsme se sblížili a propadla jsem jeho kouzlu. Na konci náměstí mě vzal za ruku, bez zaváhání nechala jsem se odvést do úzkých tmavých uliček lemovaných starými domy, spoře osvětlenými žlutým světlem, bylo to velmi tajemné a romantické, už nebyl slyšet hluk z náměstí, měla jsem pocit, že jsem se ocitla v dávné minulosti.

Prostředí zapůsobilo i na něj, ztišil se a vzal mě kolem ramen, tiskl mě k sobě a mlčel, občas mě políbil do vlasů, šli jsme dlouho, nevnímala jsem čas, zdálo se mně, že se zastavil, abychom mohli být spolu. Až u kostela jsem si uvědomila, že jsme obešli velkou část města a uběhlo pár hodin, polekala jsem se, nepřišla jsem k večeři, to mě naši neodpustí. Budu potrestaná a zakážou mně něco, co mám ráda, velmi mě zlobí, že pořád se mnou zacházejí jako s malou, ale vzepřít jsem se nedokázala a s tím, že musím rychle domů, vymanila jsem se z jeho náruče. Přikývl, že mě doprovodí, ale až za chvíli a málem mně přidusil hlubokým polibkem, už jsem se s kluky líbala, ale zatím mě žádny nepolíbil tak, jako on, jazyk jsem cítila málem až v hrdle a jeho ruka proklouzla pod bundu, byl starší a věděl dobře, co má dělat.
Opětovala jsem jeho polibky, nebránila se, když mě rozepínal, zmocnilo se mě vzrušení pod jeho doteky a nakonec jeho rty skončily na mé nahé kůži, zaplavily mě krásné pocity, necítila jsem mráz a nebyla mě zima, zapomněla jsem na svět, až do chvíle, kdy jsem zaslechla zvuk rozepínaného zipu u kalhot. Prudce jsem ho odstrčila, šel na to příliš rychle, blíže se známe jen pár hodin, jak si může myslet, že ode mne dostane všechno hned, byl odmítnutím překvapený a tak jsem ho poučila, že se ve mně plete, nejsem lehce k mání a chci jít hned domů. Obávala jsem se, že neposlechne, ale vzal to na vědomí a doprovodil mě až k domu, jen ve dveřích se dožadoval objetí a polibku, ale měla jsem strach, aby mě někdo známý neviděl a neřekl to našim a tak jsem to odmítla, ale přitiskl mě na zeď, nechtěl bez polibku odejít. Za mými zády byly zvonky a tak uprostřed líbání, se začaly ozývat hlasy lidí, které vyrušilo dlouhé zvonění, ptali se, kdo tam je, kdo zvoní a někteří hrubě nadávali.

Rozesmálo nás to, ale v chodbě se rozsvítilo světlo, rychle jsem ho poslala pryč, ještě stihl zavolat, že zítra bude na mě čekat na vánočním trhu ve stejnou dobu, přikývla jsem a zmizela v domě a po špičkách se kradla domů, ale byt byl temný, tichý a prázdný. Vzpomněla jsem si, že naši šli ke známým na návštěvu a vůbec netuší, jak pozdě jsem se vrátila, ulevilo se mě a ve svém pokoji jsem si vybalila baňku, vrhla se na postel a okouzleně ji chvíli pozorovala a přemýšlela o tom, co jsem prožila a šťastně se rozesmála, bylo mě sladkých šestnáct let. Vánoční láska nám vydržela až do konce letních prázdnin, byl jiný, než jsem si o něm dříve myslela, připadal mě vždy nafoukaný, ale byl citlivý a velmi něžný a prožila jsem s ním krásné chvíle.
Po prázdninách odjel studovat do Prahy, zpočátku jsme trpěli odloučeností a denně si psali zamilované dopisy, jak čas ubíhal, dopisy řídly a já jsem potkala někoho jiného, když jsme se za dlouho dobu setkali, z naší velké lásky už nezbylo nic. Ale byli jsme si blízcí a jsme dodnes, udržujeme přátelství, i když už většinou jen na dálku, ale nikdy si nezapomeneme poslat přání a o Vánocích zavzpomínat, jaké to bylo. Tu baňku mám stále, dávám pozor, aby se nerozbila, jako oko v hlavě ji opatruji, na mém vánočním stromečku má své místo, hned pod vánoční hvězdou a není to jen z nostalgie k dávné lásce, ale je překrásná a každá návštěva ji obdivuje, ale nikdo nezná její historii, je to mé velké vánoční tajemství.

 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Akim Akim | E-mail | Web | 13. prosince 2014 v 12:46 | Reagovat

Jééé, tohle znám, akorát u mě to nebylo o Vánocích, nýbrž za parného léta, ale také jsem byl takto netrpělivý a vzápětí usměrněn. A taky na to dodnes vzpomínám.
Tak krásně jako ty bych to ale nepopsal, opět krásně dráždivý příběh, Elis. :-P

2 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 13. prosince 2014 v 13:06 | Reagovat

díky za tip, ráda ho budu praktikovat. ;)

3 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 13. prosince 2014 v 13:07 | Reagovat

Tedy takový krásný příběh napsat to chce čas a mít i hlavně náladu a je vidět na různých řádcích, že Vánoce opravdu hezky proživáš. :)

4 Intuice Intuice | E-mail | Web | 13. prosince 2014 v 13:22 | Reagovat

Pěkný příběh, byla jsem napjatá až do konce.

5 Zdena Zdena | 13. prosince 2014 v 13:51 | Reagovat

Krásný přiběh a romantický, chodili ste spolu 9 měsíců to byla láska jak trám [:tired:]

6 Jana Jana | Web | 13. prosince 2014 v 14:19 | Reagovat

Vánoční tajemství, to je moc krásně napsané :-)

7 murielana murielana | Web | 13. prosince 2014 v 18:04 | Reagovat

Páni krásný povídání, vidím to jako živý O_O

8 :* :* | Web | 13. prosince 2014 v 18:56 | Reagovat

Krásný příběh :333, závidím ti moc, chtěla bych taky něco takového zažít :3. Úplně dokonale si to napsala, četlo se to samo :).

9 Blanka Blanka | 13. prosince 2014 v 19:44 | Reagovat

Moc krásný   příběh [:tired:]

10 stuprum stuprum | Web | 13. prosince 2014 v 23:41 | Reagovat

S baňkou v dlaních se hezky sní. :)

11 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 13. prosince 2014 v 23:50 | Reagovat

Ta část, kdy jí dal onu baňku, byla hrozně dojemná, a z celého toho přáběhu se mi asi nejvíce líbila.
Také je krásná ta myšlenka. Vánoční vášeň, která rychle vzplanula, ale brzy také uhasla...
Kdyby sice na mě šel někdo, tak jako o n na ní, tak rychle, asi by nedopadl moc dobře, ale na druhou stranu, jsem ráda, že jí pochopil. Tedy, až na ten poslední polibek na rozloučenou :-)
Vážně, máš na psaní romantických příběhů úžasný talent a při čtení vždy jen žasnu. Smekám a jen tak dále!

12 Fredy Kruger Fredy Kruger | 14. prosince 2014 v 0:54 | Reagovat

" Koupím si něco na nádraží,
tam v bufetu  jídlo se neprodraží ! "

...lehce je  Frantischku  Wocaasku !

" Chci  držťkovou ! ... tady mám bandasku,
ač bufet váš... tone tu ve smradu,
já zůstati proto mám o hladu ??
... mám jísti to s chlebem ?... či bez chleba ??"

... Tu muž vidí :  " Vlásenka ztracena !
...kdepak je žena, ... nádherná,
jíž vlásenka ta,  sjela ze vlásků ???"

Muž náhle pomyslel na lásku !!!
" Na plnou zlákám jí bandasku !!
Tu držťková !!!... nemáte chutě ??"
( tak idiot ženy  nutě,
ženy, jež chodí tu po ulici )

" Magore ?  vy jste snad na palici !
...jísti od takého  pobudy ???"

" Jezte ! jáá... sáhnu si na dudy !
láska vaše... jest odměnou "...
tak  Wocaasekk  naléhá na ženu
a pokouší  hmátnout jí na svršky !

... co jiného ?  dostal pak do držky !
... zezadu kdosi mu serval kštici !
Přesto však prudí dál na ulici
ženy tlustý, střední... i malý !

...však...kde se vzali... i tu se vzali
( ?? )  Ano ! teď právě po ulici
k mužovi přichází tři strážníci :

" Ještě vy, nás tu pobudo  serte !"

" Mám polévku  v bandasce chlapci !  jen žerte !
Zadarmo !  nižádný  doplatek !"

" Wšivák... nám nabízí  úplatek !"
( jak jeden  ... zařvali  tři strážníci )
...muž k výslechu vlečen je na strážnici !

13 Elis Elis | Web | 14. prosince 2014 v 6:48 | Reagovat

[1]: Akime to si hezky napsal, slovo usměrněn se mě líbí, je vystihující situaci... děkuji za pochvalný komentář...

[2]:[3]:Není zač... děkuji, jsem ráda že se ti příběh líbí... Vánoce mám ráda, ale nesnáším tu honičku kolem toho, tolik příprav a shánění hromady dárků, je to jako závod, kdo komu co koupí, jsem  pro skromnější a klidnější Vánoce, stačí mě jeden dárek z lásky...

[4]: Děkuji, potěšilo mně to...

14 Elis Elis | Web | 14. prosince 2014 v 6:53 | Reagovat

[5]: Díky, byl to romantické, první lásky takové bývají...

[6]: Jani děkuji...

[7]:[9]: Holky moc vám děkuji

[8]: Děkuji za pochvalu... co není může být, takový příběh můžeš kdykoliv zažít, začne nenadále...

15 Elis Elis | Web | 14. prosince 2014 v 6:59 | Reagovat

[10]: Díky, sní se krásně i bez baňky, ale ta tomu dodá jiný rozměr...

[11]: Děkuji, za tvůj krásný komentář, vážím si toho... na to jak reagujeme na sblížení, hodně záleží v jakém jsem rozpoložení, je to vždy jiné a podle toho buď podlehneme nebo rozdáváme facky, život i láska jdou po klikatých cestách a nic není jen černobílé...

[12]: Úžasné, musím tvé veršování obdivovat...

16 Beatricia Beatricia | Web | 14. prosince 2014 v 8:32 | Reagovat

Krásná, nostalgická vzpomínka. Jen ji trošku narušil ten zvuk zipu. Napsala jsi to překrásně, jemně a citlivě, moc se mi to líbí. :-)

17 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 14. prosince 2014 v 9:42 | Reagovat

[15]: To je také pravda. Kromě toho, kdyby ho v tomto příběhu poslala pryč, zkazilo by to tu vánoční atmosféru...

18 pavel pavel | Web | 14. prosince 2014 v 11:40 | Reagovat

A teď je tajemství odhaleno. Není to škoda? Klárka vždycky říkala "jazykem až v krku". :-D
Vánoční romantika jako vyšitá, asi bych měl taky obejít stánky. :-D

19 Kika Kika | E-mail | Web | 14. prosince 2014 v 12:34 | Reagovat

Zvláštní, krásný a romantický příběh. musím říct, že mi vždycky na vánočních trzích začnou šíleně mrznout nohy a tak nějak netuším, že jak bych to vydržela ještě několik hodin po nich :-) Asi si půjdu taky koupit baňku!

20 Rosetta Rosetta | Web | 14. prosince 2014 v 13:29 | Reagovat

Máš zajímavý zaláskovaný blog :-) .

21 Simča Simča | 14. prosince 2014 v 13:50 | Reagovat

Elis krásný a romantický, sem z toho na měko O_O

22 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 14. prosince 2014 v 15:01 | Reagovat

díky, že jsi za to ráda :-)
Moc, moc a moc Ti děkuji za Tvé krásná slova,která mne zahřála u srdce. :-)
Budu to také tak praktikovat, jak píšeš. ;)

23 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 14. prosince 2014 v 15:01 | Reagovat

[13]:
to chápu, taky budu ráda, až bude po svátcích a můžeme si od toho honu i nějak odpočinout :)

24 Any :) Any :) | Web | 14. prosince 2014 v 17:26 | Reagovat

Opravdu krásné. Příběh se ti moc povedl. :-) Jakoby se zastavil čas a já jsem dychtivě četla a četla...

25 Inalyn Inalyn | E-mail | Web | 14. prosince 2014 v 18:33 | Reagovat

Ďakujem za chválu u mňa na blogu :) Som rada, že tá poviedka má úspech :)

To je naozaj krásne, romantické, sladké, vianočné...Opäť som si nie istá - stalo sa to naozaj? :)
Dúfam, že pridáš ešte nejakú vianočnú poviedku :) Toto bolo naozaj prekrásne :)

26 Sugr Sugr | E-mail | Web | 14. prosince 2014 v 20:02 | Reagovat

Tak si tak říkám Elis, jak by to vše dopadlo, kdyby jsi podlehla tenkrát jeho kouzlu, kouzlu mladého, vonného a úžasně sexy chlapa? Jak by vaše láska pokračovala a jak by se život vás dvou ubíral dál...? Přemýšlíš někdy i o tom? ;-)
Pochvala, že je to krásně napsáno, už tu byla řečena mockrát, takže i já jsem toho názoru. :-)

27 Aliwien Aliwien | E-mail | Web | 14. prosince 2014 v 22:27 | Reagovat

Hezky napsaný příběh.  Děkuji za návštěvu a komentář na mém blogu.

28 Miloš Miloš | Web | 14. prosince 2014 v 23:01 | Reagovat

Klobouk dolů před mladíkem, co všechno dokázal vytěžil z vánoční baňky :)

29 Elis Elis | Web | 15. prosince 2014 v 6:56 | Reagovat

[16]: Děkuji, nostalgické vzpomínky patří k těm nejkrásnějším a zvuk zipu byl v té chvíli důležitý...

[17]: Přesně tak...

[18]: Tajemství je odhaleno, ale můj blog je utajený... měl bys občas někam zajít bez doprovodu žen, kdoví co by tě tam potkalo zajímavého a vzrušujícího, možná by si měl téma na povídku...

[19]: Díky....  při zaláskování se přestanou cítit i mrznoucí nohy...

30 Elis Elis | Web | 15. prosince 2014 v 7:02 | Reagovat

[20]: Děkuji...

[21]: Díky za tvé pocity, ale lepší je to prožít...

[22]:[23]: Není zač a určitě to dělej... ten vánoční blázinec vyprovokovaný za účelem donutit lidi utrácet vadí asi všem, láska se nedá vyjádřit hromadou dárků...

[24]: Děkuji za krásný komentář...

31 Elis Elis | Web | 15. prosince 2014 v 7:07 | Reagovat

[25]: Není zač, ta povídka se ti povedla a já ti také děkuji za pochvalu... o Vánocích se děje mnoho věcí, ještě možná si vyšetřím čas na další příběh...

[26]: Sugr, často o tom přemýšlím,  ale těžko říct, zase by nebyly jiné zážitky a děkuji...

[27]: Já také děkuji za návštěvu a hezký komentář...

[28]: To mně nenapadlo, je vidět jak se liší uvažování žen a mužů...

32 Lukáš Lukáš | Web | 15. prosince 2014 v 12:30 | Reagovat

Tato povídka se docela dobře četla. I když dané téma příliš nemusím, tak to celkově na mne udělalo vskutku dobrý dojem.

33 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | E-mail | Web | 15. prosince 2014 v 12:44 | Reagovat

Nádherná povídka, nenudila jsem se a přitom se to četlo moc dobře. :-)

34 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 16. prosince 2014 v 4:01 | Reagovat

díky za vysvětlení a díky za přání, moc s tím tedy nepočítám, že bych něco takového dostala, protože znám své lidi, ale tak nechám se překvapit :)

35 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 16. prosince 2014 v 4:01 | Reagovat

[30]:
tak to mám stejný názor ;)

36 Míša Míša | Web | 16. prosince 2014 v 16:48 | Reagovat

Pěkná povídka, čtivá. :)

37 CuMelKaa CuMelKaa | Web | 16. prosince 2014 v 18:23 | Reagovat

Moc krasne napsane..nemam slov =)

38 T. J. Woltur T. J. Woltur | Web | 16. prosince 2014 v 19:05 | Reagovat

Krása chvílema jsem si myslela že je to film na oterý se dívám. Jeto užasně napsané :-)

39 pax pax | 17. prosince 2014 v 3:21 | Reagovat

Krásné vánoční tajemství ;-)

40 Elis Elis | Web | 17. prosince 2014 v 5:48 | Reagovat

[32]: Děkuji, od tebe si toho cením, muži nejsou moc na romantiku...

[33]: Děkuji, potěšilo mě to, taky nemám ráda nudné povídky...

[34]:[35]: To se bohužel stává, že dostáváme co nechceme, já proto vysílám k lidem kolem sebe "signály", aby se mohli orientovat...

41 Elis Elis | Web | 17. prosince 2014 v 5:50 | Reagovat

[36]: Díky, o to se vždy snažím...

[37]: Děkuji...

[38]: Děkuji...

[39]: Pax díky ...

42 Fredy Kruger Fredy Kruger | 19. prosince 2014 v 22:08 | Reagovat

" Věž  s králem mi nacpali do držky !!"

řve MUDr  Wuull :  " Sečkej!... jen vydrž ty ! " ......

.... řve sestra : " Pan doktor vám figurky vyjme ! "

" Proboha ... kluku, jen nepoblij mě !
... sáhnu do tě  jak do krávy !"
... lékař si vyhrnul rukávy
a hrábl dovnitř až ku pupku ....

" Mám je !  již tahám je z žaludku !
... podruhé dej si bacha,
k úrazu doje i v šachách !

... " Útočit na mě chtěl  odzadu
já královskou dělat  chtěl  rošádu
... on popad věž s králem... já bránil se sice ...
cpal mi je do držky ( já držen byl strýcem ) ! "

" Teď dámu mu nacpu zas do zadnice !! "
... hoch figurku vzal :  " Však pozná ten prevít !!"

... bratranec zatím ... o ničem neví !

43 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 20. prosince 2014 v 13:18 | Reagovat

[40]:
já bych taky vysílala, ale o to bych pak byla zklamaná, kdybych to tam i přesto neviděla, že radši nic neříkám a prostě si to doplním jindy

44 Van Vendy Van Vendy | Web | 21. prosince 2014 v 12:51 | Reagovat

To je nádherný příběh, nevím jestli opravdový nebo vymyšlený, jestli opravdový, tak je kouzelný - a jestli vymyšlený, tak vlastně taky.
A bylo dobře, že jsi mu odmítla hned na začátku, zdá se, že to byl kluk zvyklý brát, možná jen zkoušel, kam až může zajít.
Krásná povídka, ať skutečná nebo fiktivní, moc se mi líbí. :-)

45 Elis Elis | Web | 21. prosince 2014 v 17:29 | Reagovat

[43]: I to je řešení...

[44]: Moc děkuji za krásný komentář a pochvalu, vážím si toho...

46 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 26. prosince 2014 v 14:36 | Reagovat

[45]:
jo je a pak nejsem zklamaná :)

47 Elis Elis | Web | 10. února 2015 v 6:34 | Reagovat

[46]: Přesně tak...

48 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 13. února 2015 v 12:39 | Reagovat

[47]:
Já bych to tím slovem ,,přesně tak" nenazývala, ale spíše, ,,radši tak", protože to takhle mám

49 Elis Elis | Web | 19. února 2015 v 18:11 | Reagovat

[48]: Máš pravdu, tak je to lepší...

50 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 4. dubna 2015 v 21:36 | Reagovat

[49]:
asi jo, jsem si totiž toho dost zažila a proto nejsem už tak naivní a neobelhávám se ani skrze slovy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Kdo není milován, je sám i v davu."