"MILUJEME TY, CO NÁS ODMÍTAJÍ A ODMÍTÁME TY, CO NÁS MILUJÍ"
Zdroj - foto zdarma - pixabay.com , publicdomainpictures.net
elisblog@seznam.cz
"Sex-appeal žen je umění vyvolat u mužů touhu po tom, co už znají."


"Láska je ze všech vášní nejsilnější, útočí na srdce, hlavu i tělo"

Založila jsem si druhý "modrý blog" - wonderful-world-elis.blog.cz
Bude mít rubriky - básně, povídky a články s různými náměty atd.
Na druhém blogu je publikován článek - "Nesnáším loučení"


Tento "červený blog" zůstane k publikovánívelmi oblíbeného
a vzrušující příběhu "Letní romance s Borisem".

"V životě je jen jediné štěstí, milovat a být milován."

Informace ke službě "Odběr novinek" na tomto blogu.
Přihlaste se k odběru novinek, budete upozorněni emailem na
nový článek, nezapomeňte otevřít a odkliknout potvrzující email.
Email jde cestou blogu.cz, vaše emailová adresa zůstane utajena!

"Teorie lásky je božská, její praxe ďábelská."

LETNÍ ROMANCE S BORISEM - 28. část


V některých případech se nový návštěvník blogu nechá odradit tím,
že se jedné o více dílný příběh a že by nepochytil o co jde.
Ale každá část příběhu má uzavřený děj a lze si
ji přečíst i jako samostatnou povídku...

"Láska vám může srdce naplnit, zlomit a znovu vyléčit."

Děkuji za návštěvu, budu ráda pokud zanecháte v komentářích své
názory a zůstanete pravidelnými návštěvníky blogu.
Děkuji holkám, které sem mnou přešly ze dvou zrušených blogu.

"Sex bez lásky je jen prázdný prožitek"

Ústava ČR chrání práva k výsledkům tvůrčí duševní činnosti zákonem.
Autorské právo - zák. č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací.
NA VŠECHNA DÍLA ZVEŘEJNĚNÁ NA TOMTO BLOGU SE VZTAHUJÍ
AUTORSKÁ PRÁVA, KOPÍROVÁNÍ NEBO ŠÍŘENÍ JE ZAKÁZÁNO!!!

"Láska je pokrmem žen, pro muže je kořením."

Letní romance s Borisem
Příběh je napsaný podle skutečných událostí, pro postavy
jsem vyhledala fotky dvojníků. Můžete si tak při
čtení vytvořit lepší vizuální představu.
Borisovo životní krédo: "Kdo dostal polibek a nevezme si vše,
zaslouží si ztratit i to, co už získal!"
HLAVNÍ POSTAVY PŘÍBĚHU "LETNÍ ROMANCE S BORISEM"


Jak jsem se učila zacházet s muži

8. ledna 2015 v 21:43 | Elis |  Příběhy ze života
Elis
Muž a žena

Že na světě jsou dvě pohlaví, muž a žena, zjistíme velmi brzy, když jako malé děti si hrajeme oblíbenou hru na doktory a nemáme s tím dlouho žádné problémy, bereme to jako fakt, z něčeho se čurat musí a kluci se v tom od holek prostě liší. Nijak nás to neudiví až do chvíle, kdy nastane přelomový okamžik a do krve se nám vyplaví hormony, cítíme v sobě něco zvláštního a druhé pohlaví nás začne přitahovat. Toto období děsí mnohé rodiče, zvláště v době, kdy se přejde od teorie k praxi a tak rodiče často nezahmouří oči, dokud potomek nespočine ve své posteli a stejně dál trnou obavami, co vlastně dělal a zda byl opravdu tam, kde před svým odchodem z domu sdělil.
V případě podezření většinou začne tvrdý výslech, za který by se nemusela stydět ani FBI, aspoň tak to bylo u nás, nedůvěřovalo se mě, i když jsem prošla přísnou, klasickou výchovou a rodiče si stejně všechno prověřovali. Jejich poučování a neustálá snaha o dohled, mě vadila, ale zase jsem byla velmi dlouho opatrná. Měla jsem strach, že by mě naší snad i zabili, kdyby něco vážného na mě prasklo, ale mělo to zase výhodu, že jsem se vyhnula problémům, které mnoho holek během gymplu už měly za sebou. Ale i tak to nebylo jednoduché a často nastávaly různě složité situace, zkušenosti se někdy získávají opravdu těžce, ale vždy jsem se ze všeho snažila poučit.
Jedna příhoda z té doby mě utkvěla v paměti a tak se s vámi o ni podělím, je z doby kdy jsem byla na gymplu...


Elis
Jak jsem se učila zacházet s muži

S Honzou se známe z gymplu, je to typ kluka, o kterém holky sní a chtěli by s ním chodit, mezi námi to občas jen zajiskří, ale zatím nedošlo k většímu sblížení a právě je u mě na návštěvě, pomáhá mě s překladem do angličtiny a dojídá večeři, kterou jsem pro něj připravila. Líbí se mně velice, je velmi přitažlivý, jsem s ním sama doma a naši to netuší, jsou pryč a vrátí se až zítra, ale nesmí se to dozvědět, už by mně samotnou doma nikdy nenechali.
Pomalu sklízím ze stolu pánev, ale on stále nedojedl, má naložený plný talíř a s dobrým pocitem sleduji, jak mu chutná, je skloněný nad jídlem a praménky vlasů mu padají do čela. Vypadá úžasně, má i krásné vlasy, obejdu stůl a očima se do nich vpíjím, mám nepřekonatelnou potřebu zajet prsty do jeho vlasů, vždy mě to u kluků přitahuje, z nějakého důvodu to dělám ráda a on je má je čerstvě umyté, nadýchané a voňavé. Předstírám úklid stolu a přiblížím k nim obličej a nasaji nosem jejich vůni, přemáhám chuť, přitisknout k té blond záplavě svá ústa, nakonec to přece udělám, ale dovolím si jen lehounký dotek rtů do jeho vlasů.

Vidím, jak se napjal a ztuhl, mám z toho pocit, že na okamžik se vše kolem zastavilo a začínám toho litovat, na důvěrnosti nenastal správný čas, ale věci se už daly do pohybu. On to vůbec nečekal a položil příbor, natočil se ke mně, jeho pohled jako by se ptal, co to dělám a co chci, ale v jeho tváři není odmítnutí, s očekáváním se na mě dívá a nastaví mně svá ústa. Stále cítím v sobě touhu, nedá se utišit a tak se skloním a své rty na jeho přitisknu, naše ústa splynou v polibek, je to po prvé, zatím jsem byla imunní na jeho pokusy o sblížení.
Teď vůbec nevím, proč jsem se tak zachovala, co mě to dnes popadlo a co se to ve mně děje, že mě tak snadno přemohlo nutkání ho políbit. Obávám se toho, jak on si mé chování vyloží, sleduji s napětím, jak pomalu vstává a přitiskne mě k sobě až moc pevně a v té chvíli, už vím, že jsem udělala chybu, vše jsem uspěchala. Nevím, jak si ho udržím od těla, ale v jeho objetí je mě krásně, že zapomenu na chvíli na svět, drží mě stále u sebe, jen zahlédnu, jak oči upírá za mě a za mými zády je moje postel.

Jeho ruce začínají netrpělivě pátrat v mém oblečení, chce mě svléknout, ale to nechci a snažím se odstrčit jeho nenechavé ruce, v hlavě se mně zrodila nepříjemná myšlenka, že jsem svou unáhleností a polibkem všechno pokazila a špatně to skončí. Obávám se, že si myslí, že za pár stránek překladů se mu odměním tím, že s ním skončím v posteli a nevím co udělat, aby pochopil, že dál už nic nebude, o nic víc zatím nestojím. Ale jako kluk vnímá všechno jinak, dokonce očekává, že se snad sama svléknu, možná to viděl v nějakém filmu, poodstoupí a nedočkavě si jazykem olízne rty.
Ale k tomu se nemám, jen stojím, odmítavě zavrtím hlavou a hledám správná slova, ale nemíní čekat a situaci vyřeší po svém. Natáhne ruku a zip na mé sukni bleskově rozepne a blůzku mě rve přes hlavu, jsem zaražená, takovou prudkost jsem nečekala, je čas ho usměrnit. Nemohu ho přece nechat pokračovat, než si stihnu vše promyslet, tak se hbitě svlékne, nestačím už vydat ani hlásek a překvapeně na něj zírám, znovu mě pevně obejme.

Jeho ústa mě přidusí a umlčí všechna má slova, za okamžik mě strhne do postele a ucítím jeho dlaň na břiše a jeho prsty jak se snaží dostat ještě níže, to mě přinutí zachytit jeho ruku a zakřičet, "Ne, přestaň!", je překvapen a tázavě na mě pohlédne. Prudce ho odstrčím a vstanu, a začnu se oblékat, zeptá se, co to dělám a proč, rychle mu odpovím, že nejsem žádná lehká holka a on se musí napřed více snažit, tím myslím, že spolu musíme nějakou dobu chodit.
Nepochopil to, spíše se obává, že něco dělá špatně a chce to napravit a znovu se po mě sápe, ale já se chtěla jen pomazlit, na něco více je pro mě ještě brzy, ale nechce přestat a tak v nouzi moje ruka bleskově vyletí a plesk. Facka mu sedla na tvář, neodhadla jsem sílu úderu a tvář mu začíná červenat, je tím docela otřesen a já jsem zase mimo z toho, čeho jsem se právě odvážila. V leknutí si dlaní přikryji ústa, ale neměla jsem na výběr, musela jsem ho zastavit, než by bylo příliš pozdě, znepokojeně sleduji, jak vrtí nechápavě hlavou.

Rychle se obléká, ve dveřích se otočí a dlouze na mě pohlédne, čtu z jeho pohledu, že mu připadám nepochopitelná. Mně je ze všeho, co se stalo těžko na duši a zaraženě sleduji, jak odchází, i když bych měla být ráda, že k ničemu nedošlo. Posadím se zhrouceně na postel a zažívám divný pocit z jeho ztráty, uslyším zabouchnutí dveří, zlobí se, zvuk ještě nedozněl a mě už trápí výčitky.
Dávám si ta nejhorší jména, co znám, tak se s mužem asi nejedná, i když je to vlastně ještě kluk, jen o něco starší než já, ale je to kluk, co se mě moc líbí, navíc po kterém touží všechny holky a velmi mě ho záviděly. Podívám se rychle z okna, právě na kole odjíždí a já už vím, proč jsem všechno zkazila, když s kluky nechci spát, nesmím je provokovat a pak fackovat, tuhle zkušenost si okamžitě zapíši do paměti. Mám dost času všechno se naučit, je mě teprve patnáct, o tohoto kluka jsem možná přišla, ale naštěstí nemám o kluky nouzi, v pondělí si vyberu jiného a stejné chyby se už nikdy nedopustím.

 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Alka Alka | E-mail | 8. ledna 2015 v 23:06 | Reagovat

Nemám slov, zajimavý a dobře napsaný,  nic lepšího sem o tom nečetla ;-)

2 pavel pavel | Web | 8. ledna 2015 v 23:26 | Reagovat

Moc to uspěchal a co je nejhorší, hlavně nepochopil, že jsi byla hlavně roztoužená tím jak mu to tvoje jídlo chutná. :-D
Taky mám takové pocity, když pro svoji lásku něco uvařím a stačí mi se jen dívat...

3 stuprum stuprum | Web | 8. ledna 2015 v 23:43 | Reagovat

Fackovat se musí umět, dostal jsem víc než dost. :D

4 Elis Elis | Web | 9. ledna 2015 v 7:59 | Reagovat

[1]: Děkuji, jsem ráda že se ti příběh líbí...

[2]: Všechno uspěchat je hlavně specialita kluků... taky se ráda dívám, když jídlo druhým chutná a mu opravdu chutnalo, už jsem uměla slušně vařit... máma mě od chvíle kdy jsem trochu povyrostla a viděla u sporáku do hrnce, učila vařit a naučila mě všechno co uměla sama... nesnášela jsem to, ale později jsem byla naším vděčná, že uprostřed volné, liberální výchovy, trvaly na klasice, žádné práva dítěte je nezajímaly... muselo se poslouchat na slovo a pěkně se vším pomáhat a to samé zažil i brácha... má to něco do sebe, hodilo se mě všechno co mě naučili a životem proplouvám bez problémů...

[3]: To máš pravdu, facka chce správný grif, už ho mám, fackami jsem v jedno období svého života nešetřila...

5 mysteriouswolf mysteriouswolf | Web | 9. ledna 2015 v 9:33 | Reagovat

Tak v tomhle příběhu se tak trochu "vidím". Tedy z dob už delší čas minulých :-D  Moje máma mě také držela od dětských let v těchto věcech v jakémsi tabu a že "to" je na dlouho "fuj". Za dětskou hru na doktora,  jsme byli se synem její kamarádky ztřískáni tak, že jsem měla "jelita" snad všude . Tehdy frčel jako pomůcka klepač na koberce (prakl). V pubertě jsem byla tak zblblá, že jsem se odtáhla od každého kluka,  který o mě měl zájem.  Maximum bylo vodění za ruku.  Později jsem si určitě odradila několik potencionálních manželů. Naštěstí všechno dobře dopadlo, láska a přirozený pud zvítězil a ten pravý si mě našel :-D A zbytek se člověk už jaksi doučí praxí, že ;-)

6 Rosetta Rosetta | Web | 9. ledna 2015 v 9:43 | Reagovat

Děkuju :-) jsem ráda že se ti líbí ;-) .

7 Akim Akim | E-mail | Web | 9. ledna 2015 v 10:56 | Reagovat

To se zas jednou potkala ženská nerozhodnost s mužskou uspěchaností. Bude to tak navěky?! :-P

8 King Rucola King Rucola | E-mail | Web | 9. ledna 2015 v 11:56 | Reagovat

No prisla si o jednu skusenost, inu si ziskala. Ktora je hodnotnejsia je predmetom diskusie, hlavne s odstupom casu, nie?
Je to napisane tak, ze to by vzdbudilo zaujem toho mladika aj bez vecere! :-D

9 King Rucola King Rucola | E-mail | Web | 9. ledna 2015 v 11:57 | Reagovat

ESte nieco: Koho oci su to na Tvojom blogu. Su velmi pekne... ;-)

10 Niky Niky | Web | 9. ledna 2015 v 12:34 | Reagovat

To ti povím opravdu zajímavý článek! :-D

11 Lamilka Lamilka | Web | 9. ledna 2015 v 13:21 | Reagovat

No jo, my ženský opravdu víme co chceme,jenže mužský si to vysvětlují jinak :-)

12 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 9. ledna 2015 v 14:33 | Reagovat

Myslím, že to z větší části byla jeho chyba. Měl pochopit, že ty po něm nic více nechceš. Vždyť jeden dotek nic neznamená, ne? Já bych někoho takového nejspíš hned vykopla, a ještě mu vrazila tu facku.
Jinak je to ale krásně, s citem, napsáno...

13 Intuice Intuice | E-mail | Web | 9. ledna 2015 v 17:38 | Reagovat

Krásně sepsáno! Prima, žes v takové situaci dokázala mít chladnou hlavu. No jsi poučená, k něčemu to přeci jen bylo. :-)

14 Blanka Blanka | 9. ledna 2015 v 17:45 | Reagovat

Musím říct že nic lepšího jsem nečetla , máš talent Elis :-)

15 Erička Erička | Web | 9. ledna 2015 v 19:14 | Reagovat

Krásný příběh, jo kluci jsou moc hŕŕŕ :D

16 Calistka Calistka | Web | 9. ledna 2015 v 19:15 | Reagovat

Určitě ho vyzkoušej pokud to tvůj krém nezvládá a klidně se mi pak pod článek ozvi, jak ti vyhovoval :)

17 Inalyn Inalyn | E-mail | Web | 9. ledna 2015 v 19:22 | Reagovat

Teraz si ma trochu vydesila :D To akože chlapcom vážne nestačí sa pomaznať a vždy to musí skončiť v posteli? :/
Inak si to napísala krásne, mám čím ďalej tým viac rada tieto "príbehy zo života" :) Dobre sa to číta :)

18 MissPsycho MissPsycho | Web | 9. ledna 2015 v 19:51 | Reagovat

Tak ak je naozaj taký chcený tak si možno navykol že sú baby povolné, chlapi sú proste chlapi a aby náhodou niečo pochopili správne to ani omylom.

19 Mariiis_N Mariiis_N | Web | 9. ledna 2015 v 20:56 | Reagovat

To je jak z nějakého románu.. fakt na to, že ti je patnáct je to napsané krásně.
Chápu tě, že jsi s ním nechtěla spát.. vzhledem k tomu, že jsem skoro stejně stará jak ty, zachovala bych se úplně stejně.. najdeš jiného, lepšího, který na tebe nebude určitě tak tlačit.. ale zkušenost je to určitě dobrá..

20 raia | creyativite ^∇^ raia | creyativite ^∇^ | E-mail | Web | 9. ledna 2015 v 21:44 | Reagovat

ja som v týchto veciach dosť chladná a neviem si predstaviť že by sa niečo také mohlo momentálne stať. teda, pravdepodobne by nebolo s kým

21 M. M. | Web | 9. ledna 2015 v 23:09 | Reagovat

Máš velký talent na psaní podle mého! :) Já jsem teprv úplně někde jinde, v jiném bodě mého života, takže mě mrzí že nemůžu napsat jako některé ostatní blogerky: ,,Jo to znám, úplně přesné!". Ale i tak se mi tvůj příběh velice líbil,.. napínavé, úžasné! :)

22 Elis Elis | Web | 10. ledna 2015 v 9:41 | Reagovat

[5]: Děkuji za krásný komentář, to jsme na tom byli téměř stejně, já jsem to dost těžce nesla, jiné holky mohly všechno, měly volnost, lítaly po nocích a já jsem byla omezována a hlídaná jak na Alcatrazu...

[6]: Je moc hezká...

[7]: Asi to tak bude vždy, kluků, jde jen o jedno a holky to zase vidí jinak...

[8]:[9]: To máš pravdu, získala jsem jinou zkušenost, to není k zahození, oči jsou moje...

[10]: Díky, to je nekonečné téma...

23 Elis Elis | Web | 10. ledna 2015 v 9:48 | Reagovat

[11]: Přesně tak, víme co chceme a muži to vědí taky,  jenom se v názoru na to, co to je zásadně neshodneme v začátcích vztahu, my potřebujeme čas...

[12]: Kluci to jinak neumí, myslí jenom na sex a domnívají se, že je to u holek stejné...

[13]: Děkuji, chybami se člověk učí...

[14]: Díky, jsem ráda že ti příběh zalíbil...

[15]: Máš pravdu, kluci jsou moc nedočkaví

24 Elis Elis | Web | 10. ledna 2015 v 9:56 | Reagovat

[16]: Vyzkouším a dám ti vědět...

[17]: Děkuji, kluci jsou jak neřízená střela a plní hormonů a těžko se ovládají...

[18]: V tom máš asi pravdu, byl rozmazlený, holky se na něj lepily jak se někde objevil, byl velmi hezký...

25 Elis Elis | Web | 10. ledna 2015 v 10:05 | Reagovat

[19]: Děkuji, ale došlo k omylu, je to příběh z prvního ročníku na gymplu, teď už jsem zkušenější...

[20]: Asi si ještě nebyla zaláskovaná, ale to určitě přijde, jednou nějakého kluka potkáš...

[21]: Děkuji a rozumím ti, všechno chce svůj čas, žádné období života se nemá přeskočit a nic se nemá uspěchat...

26 murielana murielana | Web | 10. ledna 2015 v 10:33 | Reagovat

Páni, bezva příběh, hledím jak blázen, kluci sou hrozní [:tired:]  zasloužil si nakopnout :D

27 Cleo Cleo | Web | 10. ledna 2015 v 10:53 | Reagovat

To je vážně úžasně napsaný! :) Máš skvělý talent. Trošku to uspěchal, mno. :D

28 (Dája) Lóra (Dája) Lóra | Web | 10. ledna 2015 v 12:33 | Reagovat

ahojky, děkuji za návštěvu a komentář, jsme ráda, že se ti báseň líbí. Článeček co máš si ráda přečtu nějak v klidu, včera srazilo auto na přechodu po cestě do školy mého 8 letého syna je na Jipce takže jsem jak vyždímaný hadr ....

29 Van Vendy Van Vendy | Web | 10. ledna 2015 v 13:40 | Reagovat

Skvěle napsaný, jen mě zaráží, jedna pusa do vlasů a on už chce sex? Kde je to postupné dobývání, to kouzlo sbližování, kluci jsou vážně dnes tak omezení? Nebo už jsou nadržení natolik, že jim stačí lehký náznak a myslí si, že je to souhlas se vším?
Asi jsem divná....
Ale napsané je to moc pěkně, čtivě a myslím že se v tom poznaly mnohé dívky... :-)

30 Van Vendy Van Vendy | Web | 10. ledna 2015 v 13:42 | Reagovat

P.S. nehledě na to, že ti bylo patnáct... tohle mi fakt nejde vstřebat.

31 Amon Amon | 10. ledna 2015 v 14:44 | Reagovat

Zajímavý příběh,rozhodně dobrý na zamyšlení :)

Jinak k Tvému komentáři na mém blogu,Reiki je destruktivní,rozhodně Ti doporučuji přečíst si o něm pár článků od slečny Alue(aluska.org),kterou často zmiňuji ve svých článcích :)

32 maya maya | Web | 10. ledna 2015 v 16:08 | Reagovat

příběh svým způsobem dobrý i smutným, ale především k zamyšlení. Moc se mi líbil :)

33 Vivi Vivi | Web | 10. ledna 2015 v 22:16 | Reagovat

Každý chlapec už zažil nejakú tú facku od dievčaťa, teda aspon väčšina. A oni sa tiež tak učia ako sa maju k dievčaut správať a že NIE je NIE. :D

34 pax pax | 10. ledna 2015 v 22:37 | Reagovat

vábivě napsané, ano, také se v tom poznávám... ;-)

35 M M | Web | 11. ledna 2015 v 0:58 | Reagovat

Muži skoro všetko pochopia inak ako majú a ponáhľať sa je ich špecialita, a ani nezačínam o tom, že radšej odísť ako sa trochu posnažiť je ich ďalšou špecialitou. :-D Inak napísané super. ;-)

36 Elis Elis | Web | 11. ledna 2015 v 7:07 | Reagovat

[26]: Díky... ale nakopnout, to už by bylo moc brutální, to se hodí při pokusu o znásilnění, ale ne když muž jen neodhadne správně situaci, facka stačí...

[27]: Děkuji, uspěchal to, ale to se stává nejen klukům ale i zkušeným mužům, oni ženám nerozumí...

[28]: To mě moc mrzí, doufám, že syn bude v pořádku a lékaři ho dají dohromady, budu držet palce...

[29]: [30]: Díky za hezký komentář... kouzlo sbližování a postupné dobývání nějak mizí a nemohou za to jen muži, ti jak jsem se dočetla od odborníků myslí ustavičně jen na sex, dokonce prý každou třetí minutu, mají to od přírody, jsou v tom nevinně... tak je to na nás je naučit čekat a dobývat ženy, nesmíme jim podlehnout snadno a rychle...

37 Elis Elis | Web | 11. ledna 2015 v 7:37 | Reagovat

[31]: Díky... ohledně Reiky mám jiné informace, ale už se tomu nevěnuji, našla jsem jiný zdroj dobíjení energie, ale informace od aluska.org, si přečtu...

[32]: Moc děkuji...

[33]: Přesně tak, i oni se učí a výchovná facka je prospěšná více, než dlouhé vyčítání a vysvětlování...

[34]: Pax díky, vidím že jsi tím prošla také...

[35]: Máš pravdu, muži všechno chápou jinak a odejít od problému jim vyhovuje lépe, než poslouchat naše nekonečné výčitky a objasňování, to nesnáší a raději mizí... jak to probíhá a jaký bude vztah, záleží vždy na ženě, na tom, že si uvědomí odlišnost mužů a naučí se s ní zacházet, ke spokojenosti obou... děkuji za komentář...

38 murielana murielana | Web | 11. ledna 2015 v 9:31 | Reagovat

[36]: Vím, kluka nekopnu to byla sranda :-)

39 Zdena Zdena | 11. ledna 2015 v 14:31 | Reagovat

Parádně napsaný! O_O Znám to, nálety nedočkavců sem zažila. :-P

40 Barlie Barlie | Web | 11. ledna 2015 v 17:31 | Reagovat

Takový 50 shades tady :D
Ale je to skvěle napsané! :)

41 jessamine-rose jessamine-rose | Web | 11. ledna 2015 v 17:37 | Reagovat

moc pekne napísané, napínavé a také reálne... v pätnástich je všetko nové ako u dievčat tak i u chlapcoch... a to, že si si hrdo mohla povedať, že si v pondelok vyberieš ďalšieho - tak to ťa obdivujem aké pekné sebavedomie v sebe skrývaš a máš. :)

42 bludickka bludickka | E-mail | Web | 11. ledna 2015 v 17:46 | Reagovat

Ach jo, typickej kluk. Pidi náznak a on už se s tebou vidí v posteli. Naštěstí nejsou všichni takoví, ale je jich hodně...

43 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 11. ledna 2015 v 18:25 | Reagovat

Nikdy jsem ještě nepřečetla tak dlouhý příběh, ale ten tvůj mě naprosto uchvátil. Myslím, že i ty sama víš, že píšeš opravdu jako profesionál ;)
Četlo se to tak nádherně. Jako kdyby to byl úryvek z knížky.
Co více k tomu dodat? poučila jsi se a to je hlavní. Hlavně takovou chybu už znova neudělat. A cože? tobě je 15 let? To je jenom nějaká sranda, viď? Tipla bych tě tak na 18-více let. Opravdu. Umíš to i skvěle s kluky a tak. Páni, opravdu koukám! :)

44 Elis Elis | Web | 12. ledna 2015 v 6:50 | Reagovat

[38]: Já vím, že jsi to tak nemyslela...

[39]: Díky... nájezdy nedočkavců určitě zažila každá holka...

[40]: Moc děkuji... mě 50 odstínu neoslovilo, přečetla jsem pár prvních listů a knihu jsem odložila, styl psaní nic moc a ta kniha už hranice erotiky daleko překročila, patří už do jiného šuplíku, je to tam natvrdo a to mě nesedí, ráda píšu o lásce romanticky a milostné scény v náznacích...

45 Elis Elis | Web | 12. ledna 2015 v 7:04 | Reagovat

[41]: Děkuji za pochvalu... v patnácti se všechno bere jinak a s dostatkem kluků jsem problém neměla a nešlo tak ani o mé sebevědomí, to jsem spíše vzhledem k výchově, které se mě dostalo, z počátku postrádala, něčím jsem kluky přitahovala a později i muže...

[42]: Kluci hodně tlačí na pilu, než získají zkušenosti a máš pravdu, že všichni nejsou takoví, jsou i výjimky... děkuji za komentář...

[43]: Jsem moc ráda, že tě příběh zaujal a dočetla si ho do konce, toho si vážím i názoru že píšu jak profesionál... byla to doba, kdy se sbírají zkušenosti, ale už mě patnáct není, to byl příběh z té doby... moc děkuji za krásný komentář...

46 Miloš Miloš | Web | 12. ledna 2015 v 11:09 | Reagovat

Jak dobré jídlo dovede naladit, skoro jako alkohol.
Ve vztazích se musí našlapovat velmi zlehka, ale jak píšeš, dnes to nevyšlo s jedním, zítra bude druhý :-)

47 MarijaKes MarijaKes | E-mail | Web | 12. ledna 2015 v 18:53 | Reagovat

Když tohle čtu, mám silný pocit, že se vůbec nic nemění. Našim jsem při jejich kázání vždycky říkala: "Je jiná doba". Možná to je pravda, že žijeme jinak, jinak žije každá generace. Ale vztahy a poznávání, odmítání a chtění....je to stále stejné, tedy pocity.....a je to dobře. :-)

48 Janča Janča | E-mail | Web | 12. ledna 2015 v 19:44 | Reagovat

Některým klukům ani nemusíš dát tu pouhou pusu do vlasů a už se na tebe vrhnou, natož když je políbíš. Ale je fakt, že si to nemusel hned vyložit takhle a tys měla (snad) čas mu to včas vysvětlit. :D

49 Elis Elis | Web | 14. ledna 2015 v 7:54 | Reagovat

[46]: Láska prochází žaludkem, to se přece tak říká... ve vztazích našlapuji velmi lehce, už jsem poučena...

[47]: Přesně, pokoušela jsem se naším vysvětlit, že je jiná doba, ale vždy mě odbyli s tím, že jisté věci se nemění a že tomu ještě nerozumím... děkuji za komentář...

[48]: To máš pravdu a nejenom klukům, i hodně mužů tak jedná, ale už to beru tak že to k nim patří a eliminuji rizika...

50 Van Vendy Van Vendy | Web | 14. ledna 2015 v 12:37 | Reagovat

[36]: A je to škoda. Já už teda nejsem dávno nejmladší, ale v mý době byla víc ceněná holka, která byla trochu zdrženlivá, ne že by se páry držely rok za ručičku a pak první pusa, ale třeba se sexem se kapku počkalo. Kluk, který o holku stál, počkal a bylo mu to milejší než kdyby věděl, že je to nějaká rádodajka. Pro něho to totiž bylo taky ocenění, že je to on, kdo jí stojí za to a ne každý druhý v řadě. :-? Ale myslím, že i dnešní holky by takhle dokázaly kluky "vychovat", je to otázka většinového trendu.
I když je fakt, že v dnešní době hodně hraje roli možnost sehnat si bez problémů antikoncepci. S pocictem chráněnosti proti nechtěnému otěhotnění se přístup k sexu bere jinak...
Ale to je pořád něco jiného než to postupné sbližování, trocha emocí do vztahu by vážně neuškodila. :-)

51 Anidea Anidea | E-mail | Web | 14. ledna 2015 v 22:27 | Reagovat

Jo jo, z kluky je to složité. Ale nejen že si ještě pamatuju mládí, mám už zkušenost jako rodič a musím říct, že i když rodiče vypadají, že by někoho "zabili", ve skutečnosti jsou proti těmhle věcem úpně bezmocní...

52 Elis Elis | Web | 15. ledna 2015 v 6:52 | Reagovat

[50]: To platí pořád, kluky a muže lákají nedobytné ženy, ale holky se změnily, ne všechny, ale i to stačí k tomu, aby se kluci přestali snažit a chtějí všechno hned... ten příběh s Honzou neskončil rozchodem, i když jsem se toho obávala, v pondělí se choval jako by se nic nestalo a chodili jsem spolu dlouho...

[51]: Kluci mají v hlavě jenom sex, je na holce aby určila hranice... rodiče jsou v těchto věcech asi opravdu bezmocní, nemohou svým potomkům být pořád za zadkem a všechno uhlídat... ani mým rodičům se to ze všemi bezpečnostními opatřeními úplně nepovedlo, ale strach z nich a z trestu mě přece jen ochránil, začala dost pozdě, než jiné holky...

53 Ellaria Ellaria | Web | 16. ledna 2015 v 19:27 | Reagovat

Zajímavá příhoda...

54 Elis Elis | Web | 17. ledna 2015 v 12:50 | Reagovat

[53]: Díky...

55 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 17. ledna 2015 v 18:18 | Reagovat

Tak koukám, že muži jsou někdy moc nechápavý a jsem ráda, že už v takových věcech umím chodit a nic mne nezaráží.

56 Loo Loo | E-mail | Web | 17. ledna 2015 v 20:22 | Reagovat

Já nevím, jestli je tohle fiktivní příběh, nebo je to příběh podle pravdy.
Pokud je to pravdivý příběh, tak rozhodně s koncem nesouhlasím a takto bys neměla přemýšlet! Polibek nemusí vždy končit sexem.
Už hned na začátku, když se Tě pokoušel svlékat, tak jsi jej měla odstrčit a říct ne. Problém by byl, kdyby i nadále pokračoval, ale naštěstí jej probrala facka.
Rozhodně neztrácej čas myšlením na něj. To, jak se zachoval, jen ukazuje jak je nezralý a nevybouřený, ostatně... ty jsi nezralá taky - sama píšeš, že se na takové věci necítíš.
Vůbec to nebyla provokace. To on je zodpovědný za své činy, pokud by tě znásilnil, což se naštěstí nestalo.
Hlavně se neboj flirtovat, pokud chceš. Vzala sis z toho doopravdy špatné ponaučení. Raději vždy měj rodiče, nebo někoho jiného u sebe, když jsi s někým takovým, tak máš jistotu, že to nezajde až příliš daleko a ušetříš si slzy. Ještě jednou... vůbec to nebyla Tvá chyba. Opravdu bys raději měla sex, který ani sama ještě nechceš?

Můj článek ani nešel přečíst před Vánocemi, protože jsem jej vydala v den, kdy jsi jej okomentovala. ;)

57 Elis Elis | Web | 18. ledna 2015 v 6:14 | Reagovat

[55]: V letech kdy se v této oblasti života začíná, to není jednoduchý pro holky a také ne pro kluky, všichni se v tom plácáme...

58 Elis Elis | Web | 18. ledna 2015 v 6:16 | Reagovat

[56]: Souhlasím, máš pravdu, ale člověk je někdy svázaný obavami, nechce třeba situaci hrotit a doufá, že se to uklidní atd., prostě chybí zkušenosti... děkuji za pěkný komentář...

59 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 20. ledna 2015 v 2:42 | Reagovat

[57]:
tak to máš pravdu,věk hraje velkou roli,ale také zkušenosti

60 L♥vely Girl L♥vely Girl | Web | 21. ledna 2015 v 19:27 | Reagovat

Máš tady hodně komentářů a můj asi nebude ničím výjimečný. Krásně jsi ten příběh napsala, baví mě číst příběhy ze života blogerů :)

61 Elis Elis | Web | 21. ledna 2015 v 22:01 | Reagovat

[59]: Přesně tak, ale nějak se začít musí o když s chybami...

[60]: Děkuji za hezký komentář...

62 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 22. ledna 2015 v 5:04 | Reagovat

[61]:
to je pravda, chyby nás učí

63 Elis Elis | Web | 22. ledna 2015 v 6:16 | Reagovat

[62]: U nás se říká, Že chytrý se učí na chybách druhých a hloupý na chybách vlastních a tak se snažím všímat si druhých, kde a jak chybují a nikdy neodmítnu se nechat někým zkušenějším poučit a necítím se tím nijak dotčena.. zatím se mě to vyplácí, i když i přesto se nějakých chyb dopustím, život pořád připravuje situace, se kterými nejsou zatím zkušenosti, ale tím přístupem se většině chyb vyhnu...

64 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 23. ledna 2015 v 7:26 | Reagovat

[63]:
to je dobré, já tedy využívám zlatou střední cestu a učím se  všem chybám, jak svým, tak i ostatním :)

65 Van Vendy Van Vendy | Web | 23. ledna 2015 v 21:00 | Reagovat

[52]: Možná právě proto, že ses dokázala vzepřít a dát mu hodně razantně najevo, že takhle ne...
Možná jsi právě kvůli tomu byla pro něho zajímavá. ;-)  ;-)  :-)  :-)

66 Elis Elis | Web | 24. ledna 2015 v 20:09 | Reagovat

[65]: To je pravda,  muži se víc táhnou ze ženskýma, které musí dobývat, jsou to lovci a to je více baví...

67 Veki Veki | E-mail | Web | 29. března 2015 v 12:48 | Reagovat

Taky se i na gymplu líbil jeden kluk, který se líbil hodně holkám. Vycházeli jsme spolu dobře, chvílemi se mi zdálo, že se mu i líbím. Byla to platonická láska, ale ráda na to vzpomínám.

68 Elis Elis | Web | 12. dubna 2015 v 8:38 | Reagovat

[67]: Vzpomínky bývají hezké a platonické lásky vydrží dlouho...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Kdo není milován, je sám i v davu."