"MILUJEME TY, CO NÁS ODMÍTAJÍ A ODMÍTÁME TY, CO NÁS MILUJÍ"
Zdroj - foto zdarma - pixabay.com , publicdomainpictures.net
elisblog@seznam.cz
"Sex-appeal žen je umění vyvolat u mužů touhu po tom, co už znají."


"Láska je ze všech vášní nejsilnější, útočí na srdce, hlavu i tělo"

Založila jsem si druhý "modrý blog" - wonderful-world-elis.blog.cz
Bude mít rubriky - básně, povídky a články s různými náměty atd.
Na druhém blogu je publikován článek - "Nesnáším loučení"


Tento "červený blog" zůstane k publikovánívelmi oblíbeného
a vzrušující příběhu "Letní romance s Borisem".

"V životě je jen jediné štěstí, milovat a být milován."

Informace ke službě "Odběr novinek" na tomto blogu.
Přihlaste se k odběru novinek, budete upozorněni emailem na
nový článek, nezapomeňte otevřít a odkliknout potvrzující email.
Email jde cestou blogu.cz, vaše emailová adresa zůstane utajena!

"Teorie lásky je božská, její praxe ďábelská."

LETNÍ ROMANCE S BORISEM - 28. část


V některých případech se nový návštěvník blogu nechá odradit tím,
že se jedné o více dílný příběh a že by nepochytil o co jde.
Ale každá část příběhu má uzavřený děj a lze si
ji přečíst i jako samostatnou povídku...

"Láska vám může srdce naplnit, zlomit a znovu vyléčit."

Děkuji za návštěvu, budu ráda pokud zanecháte v komentářích své
názory a zůstanete pravidelnými návštěvníky blogu.
Děkuji holkám, které sem mnou přešly ze dvou zrušených blogu.

"Sex bez lásky je jen prázdný prožitek"

Ústava ČR chrání práva k výsledkům tvůrčí duševní činnosti zákonem.
Autorské právo - zák. č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací.
NA VŠECHNA DÍLA ZVEŘEJNĚNÁ NA TOMTO BLOGU SE VZTAHUJÍ
AUTORSKÁ PRÁVA, KOPÍROVÁNÍ NEBO ŠÍŘENÍ JE ZAKÁZÁNO!!!

"Láska je pokrmem žen, pro muže je kořením."

Letní romance s Borisem
Příběh je napsaný podle skutečných událostí, pro postavy
jsem vyhledala fotky dvojníků. Můžete si tak při
čtení vytvořit lepší vizuální představu.
Borisovo životní krédo: "Kdo dostal polibek a nevezme si vše,
zaslouží si ztratit i to, co už získal!"
HLAVNÍ POSTAVY PŘÍBĚHU "LETNÍ ROMANCE S BORISEM"


Jak se zbavit muže – 1. část

12. února 2015 v 11:01 | Elis |  Jak se zbavit muže
Elis
Jak se zbavit muže - 1. část

Se slastným zavzdycháním naposledy přitiskl své rty na má ústa, sjel s nimi mazlivě k mému uchu a zašeptal, "Jsi skvělá, jsi nejlepší, miluji tě!" a konečně se z mého těla odvalil a já přemýšlela, jak je to už dlouho, co mě jeho pochvala netěší a milování s ním nebaví. Kladu si otázku proč mne už nedovede vzrušit, i když se tak snaží, proč musím hodně věcí předstírat, proč musím lhát, abych ho nezklamala, kde se poděly všechny ty vzrušující pocity, které mě svou intenzitou trhaly na kusy. Proč najednou cítím k němu jen lhostejnost a s leknutím si poprvé plně uvědomím, v čem to vězí, já ho nemiluji a vůbec netuším, kdy a jak k tomu došlo.
Marně pátrám, kdy se má láska k němu vytratila, bylo to plíživé a nepostřehnutelné, nešlo to zastavit a nechápu, že ochladnutí mých citů, zrovna potkalo tohoto muže, kterého jsem silně milovala a z počátku našeho vztahu si byla jista, že je ten pravý. Má láska k němu je nekonečná a nevím o žádné chybě, které by se dopustil, stále mne miluje a možná ještě více než z počátku, stará se a hýčká si mne. Čte přání z mých očí ještě dříve, než je vyslovím, tak kde se stala chyba, dál usilovně hledám příčinu a probírám okamžik po okamžiku svůj život po jeho boku, ale nenacházím nic, co by zavinil, on je v tom nevině.

To já se změnila, je to ve mně, já ho přestala milovat, ale stále nevím proč, co se to se mnou děje, co to způsobilo, že je všechno jinak, že delší dobu mi na něm začínalo čím dál více věcí vadit i to co a jak dělá, jak mě chce stále objímat, jak mě k sobě pevně tiskne, i když se mi to právě nehodí. Vadí mi i způsob jak při usmívání hmouří oči a dříve se mi to tolik líbilo, teď mi to vadí, i to, jak všechno komentuje, se snahou být vtipný, spíš jsem to dovedla ocenit, ale teď mne to popouzí, toužím, aby mlčel, rozčilují mě na něm věci, co jsem kdysi v zamilovanosti si oblíbila něbo je přehlížela.
Jako na podlaze odhozené ponožky, zvednuté prkénko na záchodě, jeho vlasy a vousy v umyvadle i to, že nikdy neodnese hrnek do dřezu a nechá ho jen tak na stole, všechno to a mnoho jiných věcí mě začínají vytáčet do nepříčetnosti. Musím se moc ovládat, abych na něj nekřičela, jsou to chvíle, kdy ho silně nesnáším, ale nepřipouštěla jsem si, že se blíží konec. Lhala jsem sama sobě v obavě co bude dál, ale už to nejde vydržet, něco se musí stát, tak žít nechci, musím se rozhodnout a co nejrychleji, nevidím jiné východisko, než se s ním rozejít, ale on se tomu bude bránit a bude to velmi nepříjemné.

Jeho ruka mne právě přestala hladit a ztěžkla, je to znamení že tvrdě usnul, opatrně jeho paži odstrčím a otočím se na bok, dívám se na něj zkoumavým pohledem, jeho obličej ve spánku se zavřenými víčky, už mi nepřipadá tak úžasný a výjimečný. Je teď naprosto všední a necítím tu neodolatelnou potřebu pohladit ho po tváři a rychle sjedu pohledem k jeho ústům, rty má pootevřené a slabě chrápe. Na bradě má důlek, velmi mu slušel, ale už mi nepřipadá roztomilý, jako v době kdy jsem ho s láskou značila polibky a rychle přejedu pohledem jeho nahé tělo, snad zjistím, že všechno ve mně ještě nezemřelo.
Že je stále naděje a jen mám špatné období, ale nezacítím žádný nával vzrušení ani při představě, jak sjíždím dlaní po jeho pevném břichu ještě níže, ale nemám potřebu to udělat, už mě to neláká, touha mi nerozpaluje tělo. Ztratila jsem i ten pocit štěstí, že mně tento muž se vším patří a je mě oddaný, to všechno je pryč a jsem si jista, že se to nikdy nevrátí, musím se s ním rozejít a co nejdříve, už se nechci dál trápit. Předstírat city není dobré k ničemu, ale nevím jak mu to povím, jak to mám udělat, bude to složité, nastěhoval si ke mně hodně svých věcí a chce mě o víkendu představit svým rodičům, myslí to se mnou vážně, ale já ne a musím tomu zabránit, jsem už jiná.

Nejlépe bude hned ráno vyhodit ho z bytu, nač to protahovat a odkládat, mé city k němu jsou nenávratně pryč, vadí mi na něm téměř všechno, i to, že teď se ve spánku převalil na břicho a zabral mou půlku postele. Je tak bezohledný, jak mohu spát na tom úzkém kousku, co mě milostivě vyhradil, jeho změna polohy má jedinou výhodu, že přestal chrápat. Ty zvuky mě začaly čím dál více rozčilovat, uvědomuji si, že mně už překáží i v posteli a to je zlé, už se s ním nikdy nechci milovat a když jsem si to konečně přiznala, spadla ze mě velká tíha.
Nemusím zastírat, jak ho čím dál více nesnáším, dříve bych se k němu s chutí přitiskla a s opojením nasávala jeho vůni, ale ta doba je už pryč a on si klidně spí a stále věří, že jeho svět je v pořádku, až se dozví pravdu, určitě se bude trápit. Ale je to chlap, tak snad to přežije, podívám se na hodiny, je hluboko po půlnoci, měla bych už snít své sny, ale mé znepokojující myšlenky zahnaly můj spánek. Nespokojeně vstanu a obléknu si košilku, odhrnu závěs a podívám se z okna, ulice je prázdná, v domech se jen smutně černají vyhaslá okna, v pouličním světle zahlédnu, jak se něco bleskově mihlo vzduchem.

Je to malý netopýr, asi jediná bytost co se mnou ponocuje ve spícím městě, je to jeho doba, je na lovu a město mu teď patří a já bych neměla ponocovat, ale bylo by marné pokoušet se o spánek, hlavu mám plnou úvah a horečného přemýšlení, jak se zbavit muže, pro kterého v mém životě není místo. Otočím hlavu a zadívám se znovu na postel, spí spokojeně a netuší nic o černých mracích stahujících se nad jeho hlavou, myslá si, že je milován a cítí se v bezpečí. Možná bych měla mít špatné svědomí kvůli tomu, že jsem ho přes všechny sliby, přestala milovat, pátrám hluboko v sobě, ale výčitky nemám, nedělám nic špatného, není to mé selhání, to se stávám city nejsou věčné.
Srdci se nedá poručit a láska nejde vynutit, nebo si ji naplánovat, buď je nebo není a ta má se rozplynula jako dým a skončit náš vztah je to lepší, než ho dále klamat, to si nezaslouží a nechci to dále protahovat. Nemám už v sobě dost síly předstírat, že ho stále miluji, že se nic mezi námi nezměnilo a okamžitě se rozhodnu nečekat na rozednění,tiše po špičkách zamířím do předsíně. Vejdu do komory, vyprázdním krabici od banánů a to co v ní bylo, jen tak hodím do kouta a vrátím se do pokoje a vyhledávám jeho věci v poličkách a ve skříňkách jen ve světle noční lampičky.

Všechno skládám do krabice a mám s tím dost práce, jsem zadýchaná a udivena, co všechno nacházím, nepozorovaně se u ně tady zabydlel, neměla jsem ponětí, kolik toho sem natahal, jako by tady chtěl zůstat navždy a to mě popudilo. Nedočkavě vše probírám a třídím na hromádky, snažím se to zvládnout potichu bez hluku a zabralo mě to hodně času, krabice je plná a nahoře trůní pyramida složená z jeho šatů, s ulehčením si oddechnu a posadím se do křesla. Spát se mi nechce, musím si promyslet, co a jak mu povím, nic vhodného mě nenapadá a chvíli přemýšlivě sleduji hodiny na zdi, čas se vleče, nejraději bych jejich ručičky očima nedočkavě dopředu postrkovala.
Už aby už bylo ráno, chci to mít za sebou, toužím, aby už byl pryč a nezůstala po něm žádná stopa, kromě vzpomínek a okamžitě si vybavím naše první setkání, kterým vše začalo a naplno si uvědomím, jak náhody ovlivňují můj život. On chodil s mou známou a já tenkrát měla jiného muže, potkali jsme se s nimi v restauraci bylo plno, přisedli jsme si k jejich stolu a při představování se naklonil, stiskl mou ruku, pohlédl mi dlouze do očí a v tom okamžiku jsem věděla, že se to zase stalo. Třepotal se v mém pohledu jako bezbranný, lapený motýl v pavučině, od té chvíle byl ztracený, nemohl ode mne odtrhnout pohled přesto, že jsem neměla v úmyslu ho okouzlit, ale něco v mých očích muže záhadně přitahuje.

Konec 1. části
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 MarijaKes MarijaKes | Web | 12. února 2015 v 11:13 | Reagovat

Jako bych četla o sobě. Nejprve nádherný pocit zamilování, pak úžasný pocit z úlovku a netrvá to dlouho a přijde rozčarování. Také vím, že je to ve mně. Ale už vím proč. nejkrásnější na jakémkoli vztahu je právě to první seznamování, toužení, rozechvění...Asi jsem ten typ, který se nesmí obletovat příliš. neustálá přítomnost a náklonnost partnera mne svazuje a začíná být protivná. jakoby nebylo úniku do malilinkého soukromí, kde mohu být chvilinku sama.
Krásně píšeš, proto odpusť mé krkolomné vyjádření. :-)

2 Deana Deana | 12. února 2015 v 11:47 | Reagovat

Budem sa opakovať, ale opäť skvelé, prežila som to so všetkými pocity [:tired:]

[1]: Prehráva ten kto viac miluje :-?

3 Blanka Blanka | 12. února 2015 v 11:54 | Reagovat

Moc krásně napsané ,  to co jsem četla  tak to není náštěstí   o mě,  ale viděla jsem se v tom prvním seznamování  které bylo moc   krásné :-) ale chápu  že u někoho ten pocit zamilovanosti  může brzy  skončit a  potom příjde  rozčarování .

4 murielana murielana | Web | 12. února 2015 v 13:19 | Reagovat

Páni, skvělý, čtu bez dechu a je to na hlavu, to netoužím sama zažít O_O

5 Beatricia Beatricia | Web | 12. února 2015 v 13:46 | Reagovat

Skvěle a barvitě je popsán ten první stav zamilovanosti. Ale ten pak postupně opadá a na povrch vystupují jeho špatné vlastnosti a zlozvyky, které tak rozčilují. Jo, seznámit se je poměrně jednoduché, má to stejný scénář. ALE zbavit se HO, to už je oříšek. Těším se, jak se tento příběh rozvine. :-)

6 (Dája) Lóra (Dája) Lóra | Web | 12. února 2015 v 14:30 | Reagovat

Je to krásné a čtivé. Těším se na další :-)

7 Ella Ella | Web | 12. února 2015 v 14:45 | Reagovat

Krásně se to čte!  Už se nemůžu dočkat dalšího:)

8 Jess Jess | Web | 12. února 2015 v 15:01 | Reagovat

Tak tohle je opravdu zajímavý článek. Zrovna včera jsem měla malinko podobné myšlenky po milování s přítelem. Jiskra se někam občas vytratí, ale nejsem naštěstí ve stavu, kdy by mi překážel nebo mi lezl na nervy. Člověk by neměl vzdávat vztah, když se objeví první problém, ale jen pokud je to neúnosné. Jsem zvědavá, jak příběh bude pokračovat. :-)

9 pavel pavel | Web | 12. února 2015 v 17:42 | Reagovat

Tímhle textem jsi se překonala, to je tak skutečné a pravdivé v každé podobnosti, že bych řekl, že docela autentické z tvého života. Jakmile žena tohle cítí, není už návratu a jen zbývá jak ho vystrčit z domu.

10 Marcelka Celestine Marcelka Celestine | Web | 12. února 2015 v 18:32 | Reagovat

Souhlasím s Pavlem, je třeba to skončit, protože by hlavně trpěla ona :)

11 Rosetta Rosetta | Web | 12. února 2015 v 19:22 | Reagovat

Děkuju za komentík :-) v sobotu slaví tvůj zamilovaný blog svátek :-) tak mu přeju předem vše neeej a hlavně spoustu návštěvníků :-) .

12 King Rucola King Rucola | E-mail | Web | 12. února 2015 v 19:42 | Reagovat

My chudackovia samcekovia! :-D  :-D  :-D

13 Brunet. Brunet. | Web | 12. února 2015 v 19:53 | Reagovat

pfúú, veľmi sa mi páči ako to je napísaneeee :-))))

Ináč, veľmi veľmi ti musím poďakovať za komentár, ktorý si mi zanechala, usmievala som sa, ked som si to čítala, aj keď ma trochu štípali slzy v očiach - ďakujem!!

14 Double.Claire Double.Claire | Web | 12. února 2015 v 20:28 | Reagovat

jak to tak čtu, napadá mě otázka, půjdeš do kina na 50 odstínů šedi?:)

15 Ji Hei - Fotografie Ji Hei - Fotografie | E-mail | Web | 12. února 2015 v 21:14 | Reagovat

Pěkně si mi četlo..krásně napsáno. Je to vlastně hodně osvobozující pocit, když zjistíme, že už si s partnerem doopravdy  nemáme co říct. Nejhorší je to (někdy velmi dlouhé) stádium váhání a nerozhodnosti.
A pak to najednou přijde a nic na světě není v tu chvíli jasnější.

16 Vivi Vivi | Web | 12. února 2015 v 21:39 | Reagovat

Ženy su divné stvorenia. Nevedia čo chcú, raz sa rozhodnú tak inokedy zas inak. Kto sa v tom má vyznať?
Úprimne? ľutujem toho muža :D
Píšeš krásne a hltám každé tvoje slovo !!! :)

17 Artis Artis | Web | 12. února 2015 v 22:17 | Reagovat

Nahnala jsi mi strach, ať se tohle nestane i mi. :-(

18 pax pax | 13. února 2015 v 2:58 | Reagovat

jj, to se stává, že příjde rozčarování,... :-|

19 mysteriouswolf mysteriouswolf | Web | 13. února 2015 v 8:41 | Reagovat

Snad každý známe ten bod zlomu, kdy opadne zamilovanost. Pak poznáváme navzájem  své chyby. S některými se učíme žít, dokonalost neexistuje. Pokud tam jinak funguje spousta jiných věcí. Rozhodně by zamilovanost měla přejít v lásku. Pokud se vytratí všechno, asi je opravdu čas to ukončit.  No,  ale cítím to jako Vivi- je mně toho chlapíka líto :-) Nj, to je život ;-)

20 Akim Akim | E-mail | Web | 13. února 2015 v 9:53 | Reagovat

Tvoje hrdinky pojí určitá chladnost. Všechno to jsou ženy, které v podstatě nikdy nemusí o muže usilovat, protože jejich krása jim vždy zaručí automatický zájem. Je to v podstatě i prokletí, protože tato žena nikdy nepozná pocit, že se do ní muž zamiloval pro její charakter, nebere ji jako osobnost, ale když to přeženu jako kus masa.

Ale tohle se prostě někdy stává, že láska vychladne, i když já jsem to nikdy neměl takhle bezdůvodně. ;-)

21 Lamilka Lamilka | Web | 13. února 2015 v 10:23 | Reagovat

Elis, domnívám se, že pokud jsme zamilované, není to ještě láska. To, co popisuješ, jak došlo k ochlazení vztahu, to byla asi jen sexuální přitažlivost. Protože to, že nám později začnou vadit na partnerovi jeho drobné chyby, jako jsou odhozené ponožky, to se stává v každém vztahu. Jenže někdy vztah přetrvá, i když vyprchá zamilovanost. A přetrvá tehdy, kdy se zamilovanost promění v lásku. A láska je to myslím tehdy, kdynás partner i občas štve, ale přesto ho máme rádi :-) Ale tvé články jsou o milostných dobrodružstvích, tak to nechci kazit :-) Všechna milostná dobrodružství u nás žen jednou končí, když si najdeme toho, s kým chceme založit rodinu a starat se o ni. A zvedat po muži odhozené ponožky..:-) Ale samozřejmě zamilované povídky se nám lépe čtou, tak jen pokračuj :-)

22 Simča Simča | 13. února 2015 v 10:40 | Reagovat

Teda to je citová nákládačka, chudák kluk, těším se na další díl, bude to nápor na citečky [:tired:] ;-)

23 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 13. února 2015 v 13:01 | Reagovat

Hezky napsané. :)
Tedy za mě spíše bych vymyslela, jak si udržet chlapa než jak se ho zbavit. :)

24 anuse -esuna anuse -esuna | E-mail | Web | 13. února 2015 v 16:39 | Reagovat

Opět nádherné počteníčko, těším se už na další :-)  :-)  :-)

25 Van Vendy Van Vendy | Web | 13. února 2015 v 22:21 | Reagovat

Ahá, druhá fáze. Znechucení! Ale zaujala mě ta razance, se kterou hlavní hrdinka míní vystrnadit milujícího, leč nemilovaného muže z bytu. Má v tomto případě štěstí, že byt je zřejmě její, ale bude on chtít odejít? Obávám se, že se jen tak lehce nedá a už se těším na pokračování! ;-)  :-)

26 Anidea Anidea | E-mail | Web | 13. února 2015 v 22:34 | Reagovat

Kdy bude druhá část krucipísek???

27 Miloš Miloš | Web | 13. února 2015 v 22:56 | Reagovat

Píšeš moc pěkně. Upřímně řečeno měl jsem z toho až mrazivý pocit, co když něco takového cítí i má chot? :)

To vyhladnutí mně také trochu připomnělo film Válka Roseových, kde manželka říká svému maželovi (hrál ho Michael Douglas, ji neznám), že se jí zdálo, že se mu něco stalo nebo dokonce zemřel (to si už přesně nepamatuji), ale že jí to je úplně jedno.

28 Miloš Miloš | Web | 13. února 2015 v 22:57 | Reagovat

[27]: ne vyhladnutí, ale vychladnutí :-)

29 Elis Elis | Web | 14. února 2015 v 14:46 | Reagovat

[1]: Je to tak, někdy se to stává a nedá se tomu zabránit a možná je to i proto, že jak je přílišná jistota ve vztahu, tak všechno rychle zevšední... děkuji za hezký komentář...

[2]: Děkuji... myslím že si ti vystihla, je to tak, kdo do lásky více investuje, prohrává.... je potřeba udržovat nejistotu a napětí...

30 Elis Elis | Web | 14. února 2015 v 14:49 | Reagovat

[3]: Díky... v lásce bývají nejkrásnější začátky, seznamování a poznávání se navzájem...

[4]: Díky... poznat to asi nechce nikdo, ale nejde vyloučit, že se to stane...

31 Elis Elis | Web | 14. února 2015 v 14:55 | Reagovat

[5]: Souhlasím, zamilovanost postupně opadává a pak záleží na mnoha věcech, co bude dál, jestli vztah bude pokračovat a nebo bude konec a většinou je rozdíl jak to partneři vnímají a každý to vidí a cítí jinak... děkuji za pěkný komentář...

[6]: [7]: Děkuji, snad stihnu pokračování napsat rychle a bude příští týden

32 Elis Elis | Web | 14. února 2015 v 15:00 | Reagovat

[8]: Díky... to je ono, jiskra se někde vytratí, chemie přitažlivosti přestane fungovat a přemýšlíme co bude dál...

[9]: Děkuji Pavle... takové věci se stávají, láska tak nějak záhadně vyšumí  a myslím, že už nejde vrátit...

33 Elis Elis | Web | 14. února 2015 v 15:04 | Reagovat

[10]: Taky souhlasím, ona se snažila dlouho nad tím zavírat oči, ale to nejde dělat do nekonečna a předstírání nikoho z partnerů šťastným neudělá...

[11]: To mě nenapadlo, moc děkuji...

[12]: Hezky napsané, ale samečkové nejsou chudáčci, jsou většinou hýčkaní samičkami, protože jich je málo, ale někdy to nevyjde... :-)

34 Elis Elis | Web | 14. února 2015 v 15:15 | Reagovat

[13]: Děkuji...
Komentář jsem napsala s vírou že ti může pomoci a doufám, že to tak bude...

[14]: Kniha 50 odstínů mě nijak nezaujala,nedočetla jsem ji, už zašla příliš daleko, podle mého názoru to už není o lásce, ale jen o sexu... na film nepůjdu, sex bez hlubokých citů, kde jde jen o to si užít, to není nic pro mě...

35 Elis Elis | Web | 14. února 2015 v 15:21 | Reagovat

[15]: Moc děkuji... někdy si to člověk nechce přiznat, ale potom je to osvobozující pocit...

[16]: My ženy jsme složitá stvoření, říká se že nevíme co chceme atd., ale s láskou je to složité, lásku si nikdo nemůže předplatit a tak to někdy končí smutně a není to lehké pro nikoho, u mě je muže líto... díky za krásný komentář

36 Elis Elis | Web | 14. února 2015 v 15:25 | Reagovat

[17]: Není třeba se obávat, tak často se to zase neděje...

[18]: Přesně tak pax, někdy přijde rozčarování...

[19]: Krásně a výstižně nazvané - bod zlomu... někdy se láska vytratí, pokud ne tak toho druhého bereme i s tím, co nám jde na nervy, ale někdy to nejde... děkuji za krásný komentář...

37 Elis Elis | Web | 14. února 2015 v 15:39 | Reagovat

[20]: Akime, nemyslím si, že je chladná, dlouho se snažila, aby se všechno dalo do pořádku záleželo ji na tom... s tím prokletím u krásných žen, by se dalo souhlasit... ale rozhodně si nemyslím, že si muži vybírají ženy podle charakteru... ;-)

[21]: Rozumím a tak by měl vztah pokračovat, se zamilovanosti přejít v pevnou lásku, kde vládne tolerance a hlavně chuť být stále spolu... někdy se to bohužel nepodaří, asi k sobě nepatřili... moc děkuji za velmi krásný komentář...

38 Elis Elis | Web | 14. února 2015 v 15:42 | Reagovat

[22]: Díky... nápor na city to asi bude...

[23]: Děkuji... ono je stejně těžké jako si chlapa udržet, tak se ho i v případě potřeby zbavit... :-)

[24]: Moc děkuji... snad to stihnu v příštím týdnu...

39 Elis Elis | Web | 14. února 2015 v 15:50 | Reagovat

[25]: To je ono, druhá fáze znechucení... muž se asi se do odchodu moc nepohrne... děkuji...

[26]: Během příštího týdne bude 2. část...

[27]:[28]: Děkuji Miloši, ten tvůj mrazivý pocit mě potěšil, ne že bych ti to přála zažít, to v žádném případě, jen jsem ráda že na tebe tak zapůsobil děj příběhu, to je největší pochvala...myslím, že ty se nemusíš obávat, s tebou se žena určitě nenudí...

40 Hay. Hay. | Web | 14. února 2015 v 16:18 | Reagovat

Pri názve článku ma napadlo 'toto sa mi bude hodiť' :D Páči sa mi to, píšeš viac ako vynikajúco, akoby si pozbierala myšlienky viacerých žien. Súhlasím s Vivi, často nevieme, čo chceme :D Ale kto má dopredu vedieť, že ten chlap, pôsobiaci takou dokonalou, je v posteli, a všeobecne, neskôr také trdlo ? :)

41 Dulce Nika Dulce Nika | Web | 14. února 2015 v 16:48 | Reagovat

krásne napísané :)

42 Akim Akim | E-mail | Web | 14. února 2015 v 17:14 | Reagovat

[37]: Na mě to prostě působí chladněji, hrdinka si nějakou dobu nalhává, že toho muže miluje, přesto, že je do něho jen zakoukaná, pak si uvědomí, že tomu tak není. Ono zkrátka nestačí chtít milovat, poručit si to, láska buď je, nebo není. Podle mě může vychladnout zamilovanost, zalíbenost, či sexuální přitažlivost, ale pravá láska vychladnout nemůže, alespoň ne bezdůvodně a navíc takhle rychle, píšeš, že jí chtěl teprve představit rodičům. :-)

Věř mi, i muži mají srdce a duši a nevybírají si ženy jen podle toho, jak  vypadají, alespoň ne pro vztah a pro život. To je hloupý anachronismus. :-P

43 Elis Elis | Web | 14. února 2015 v 19:09 | Reagovat

[42]: Já ti neberu tvé pocity a pohled na věc, ale objasňuji s jakým charakterem hlavní hrdinku píšu... v příběhu konec lásky není bezdůvodný, je tam popsané jak dlouho narůstaly pocity odcizení... to že ji chtěl představit rodičům neznamená, že spolu byly krátce, nevím proč si získal tento dojem... jistě že muži mají srdce a city a jsem tomu ráda... možná jsi výjimka a ženy si vybíráš tak jak píšeš a to znamená podle charakteru... ale já jsem to ještě nikdy na vlastní oči neviděla, pokud muž na to má, je vždy ve výběru ženy velmi ambiciózní... navíc i krásné ženy mají charakter a inteligenci, nejsou to všechno jen mrchy ...

44 Elis Elis | Web | 14. února 2015 v 19:13 | Reagovat

[40]: Někdy je potřeba, umět se zbavit muže... protože jak píšeš, nikdy nevíme co se časem z našeho miláčka vyklube a jakou naše city mají trvanlivost... děkuji za pochvalu a komentář...

[41]: Moc děkuji...

45 Kika Kika | E-mail | Web | 14. února 2015 v 20:00 | Reagovat

cítím se po přečtení úplně zhrzeně.. Přijde mi to tak kruté. Taky to tak cítil a s radostí vyhazoval všechny moje věci ze svého života...? Anyway, určitě se těším na další část ;)

46 Akim Akim | E-mail | Web | 14. února 2015 v 20:05 | Reagovat

[43]: Omlouvám se Elis, asi jsem to špatně pochopil, to že jí chtěl představit rodičům mě zmátlo, nabyl jsem dojmu, že vztah v počáteční fázi. Já totiž představuji své partnerky svým rodičům na začátku vztahu ;-)

Já myslím, že většina lidí nekouká jen na vzhled svého protějšku, je jasné, že se ti ten člověk musí líbit, ale krása přece není všechno a navíc, kdo se líbí jednomu, druhému nikoliv. :-P

47 Elis Elis | Web | 14. února 2015 v 20:22 | Reagovat

[46]: Akime nemusíš se omlouvat, mně nevadí rozdílný názor, vždy si to můžeme probrat a jeden druhého tak lépe pochopit a nemusí vždy dojít ke shodě v názoru, v pohodě si můžeme ponechat své názory... život by byl nuda kdybychom všichni mysleli a jednali stejně...

48 Elis Elis | Web | 14. února 2015 v 20:25 | Reagovat

[45]: Tyhle situace nejsou nikdy příjemné a myslím, že poznamenají oba aktéry... pokud se nic nestane nepředvídatelného, další část bude během příštího týdne... děkuji za komentář...

49 Akim Akim | E-mail | Web | 14. února 2015 v 20:35 | Reagovat

[47]: No vždyť právě proto ti vždy napíšu své pocity a názory, abychom jsme mohli o tom diskutovat. Asi každý z nás žije v trochu jiném prostředí a za jiných podmínek, o to víc jsou ty debaty zajímavější, ne? :-P

50 Zdena Zdena | 15. února 2015 v 0:07 | Reagovat

Tak to je téma na nože, chlapa je mě líto.;-) Pro ni mám pochopení, neuspokojoval ju, to je pak marný nač by si ho držela?:-?

51 Zdena Zdena | 15. února 2015 v 0:14 | Reagovat

[20]: To je vtip? Charakter je to poslední co chlapa zajímá na ženské. :-D

52 Akim Akim | E-mail | Web | 15. února 2015 v 9:37 | Reagovat

[51]: To víš, muži mají různé vrtochy a občas si všímají i jiných věcí, než jsou dokonalé křivky ladného ženského těla. :-P

53 Zdena Zdena | 15. února 2015 v 10:46 | Reagovat

[52]: Co by ne, počítám že máš doma charakterní ošklivku. :-?

54 Akim Akim | E-mail | Web | 15. února 2015 v 10:55 | Reagovat

[53]: Krása je přece relativní, kdo se líbí jednomu, druhému se nelíbí. ;-)

55 jessamine-rose jessamine-rose | Web | 15. února 2015 v 17:57 | Reagovat

moc krásne napísané a tvoje slová boli veľmi precítené. Som zvedavá na pokračovanie. Píšeš skvelo :)

56 :* :* | Web | 16. února 2015 v 16:32 | Reagovat

Je to docela smutné, ale stává se to :/, docela mě udivuje, že nejdříve je to tak intenzivní, a pak to prostě jakoby umře. :/ :D
P.S. Vím, že to píšu, snad už po miliontý, ale píšeš dokonaleee!^^

57 Elis Elis | Web | 17. února 2015 v 6:32 | Reagovat

[49]: Jsem pro, ráda si přečtu názor muže, protože je velký rozdíl ve vnímání všeho co se děje mezi mužem a ženou...

[50]: I tak se to dá brát... díky za komentář

58 Elis Elis | Web | 17. února 2015 v 6:34 | Reagovat

[55]: Život není peříčko, city a vztahy bývají velmi složité... píšu pokračování, doufám že se bude líbit a děkuji za pochvalu...

59 Elis Elis | Web | 17. února 2015 v 6:36 | Reagovat

[56]: Přesně tak stává se to, napřed horoucí láska a pak to k překvapení všech vyšumí do ztracena... moc děkuji za milý komentář... to mě vždy nakopne do dalšího psaní, díky...

60 Sayuri Sayuri | E-mail | Web | 23. února 2015 v 12:15 | Reagovat

Ked som si prečítala názov hned ma napadol film Ako prísť o muža za 10 dní. Ale príbeh ma milo prekvapil, napísala si to skvele a úprimne, pocit zamilovanosti, rozčarovanie, vychladnutie. Úžasné^^

61 Elis Elis | Web | 25. února 2015 v 9:15 | Reagovat

[60]: Moc děkuji, jsem ráda, že se ti příběh líbí...

62 Amálka Amálka | Web | 27. února 2015 v 19:05 | Reagovat

Skvěle napsané, opět :-)

63 Elis Elis | Web | 1. března 2015 v 6:58 | Reagovat

[62]: Moc děkuji...

64 userka userka | E-mail | Web | 14. března 2015 v 22:50 | Reagovat

Konečně jsem se odhodlala něco tvýho přečíst (promiň, že tak pozdě, mám toho moc).
Tohle asi poznal úplně každej. Vztah má prostě různá stádia a zamilovanost je jenom jedním z nich. Jestli to bude fungovat, se uvidí, až zamilovanost odezní, to je kritickej bod.
Jdu na další části ;)

65 Elis Elis | Web | 20. března 2015 v 17:18 | Reagovat

Děkuji... je to tak, to jsi přesně vystihla, jak odezní zamilovanost a nenastoupí další fáze, je definitivní konec...

66 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 2. května 2015 v 14:46 | Reagovat

Fakt před tebou Elis smekám. ;)

67 Elis Elis | Web | 3. května 2015 v 8:20 | Reagovat

[66]: Moc děkuji, to je od tebe milé, to autoři rádi slyší, dodává to chuť do dalšího psaní... :-)

68 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 8. května 2015 v 15:52 | Reagovat

[67]:
Není zač, jen píšu jak to je a když vidím nadání a perfektní práci, tak to napíšu. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Kdo není milován, je sám i v davu."