"MILUJEME TY, CO NÁS ODMÍTAJÍ A ODMÍTÁME TY, CO NÁS MILUJÍ"
Zdroj - foto zdarma - pixabay.com , publicdomainpictures.net
elisblog@seznam.cz
"Sex-appeal žen je umění vyvolat u mužů touhu po tom, co už znají."


"Láska je ze všech vášní nejsilnější, útočí na srdce, hlavu i tělo"

Založila jsem si druhý "modrý blog" - wonderful-world-elis.blog.cz
Bude mít rubriky - básně, povídky a články s různými náměty atd.
Na druhém blogu je publikován článek - "Nesnáším loučení"


Tento "červený blog" zůstane k publikovánívelmi oblíbeného
a vzrušující příběhu "Letní romance s Borisem".

"V životě je jen jediné štěstí, milovat a být milován."

Informace ke službě "Odběr novinek" na tomto blogu.
Přihlaste se k odběru novinek, budete upozorněni emailem na
nový článek, nezapomeňte otevřít a odkliknout potvrzující email.
Email jde cestou blogu.cz, vaše emailová adresa zůstane utajena!

"Teorie lásky je božská, její praxe ďábelská."

LETNÍ ROMANCE S BORISEM - 28. část


V některých případech se nový návštěvník blogu nechá odradit tím,
že se jedné o více dílný příběh a že by nepochytil o co jde.
Ale každá část příběhu má uzavřený děj a lze si
ji přečíst i jako samostatnou povídku...

"Láska vám může srdce naplnit, zlomit a znovu vyléčit."

Děkuji za návštěvu, budu ráda pokud zanecháte v komentářích své
názory a zůstanete pravidelnými návštěvníky blogu.
Děkuji holkám, které sem mnou přešly ze dvou zrušených blogu.

"Sex bez lásky je jen prázdný prožitek"

Ústava ČR chrání práva k výsledkům tvůrčí duševní činnosti zákonem.
Autorské právo - zák. č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací.
NA VŠECHNA DÍLA ZVEŘEJNĚNÁ NA TOMTO BLOGU SE VZTAHUJÍ
AUTORSKÁ PRÁVA, KOPÍROVÁNÍ NEBO ŠÍŘENÍ JE ZAKÁZÁNO!!!

"Láska je pokrmem žen, pro muže je kořením."

Letní romance s Borisem
Příběh je napsaný podle skutečných událostí, pro postavy
jsem vyhledala fotky dvojníků. Můžete si tak při
čtení vytvořit lepší vizuální představu.
Borisovo životní krédo: "Kdo dostal polibek a nevezme si vše,
zaslouží si ztratit i to, co už získal!"
HLAVNÍ POSTAVY PŘÍBĚHU "LETNÍ ROMANCE S BORISEM"


Jak se zbavit muže – 2. část

18. února 2015 v 18:53 | Elis |  Jak se zbavit muže
Elis
Jak se zbavit muže - 2. část

To byl i tento případ, stále se na mě díval, vyhledával můj pohled, až mi to bylo trapné, nešlo to přehlédnout a má známá mě sledovala s podezřením a s jistou výhružkou v obličeji, kvůli ní jsem se obávala zvednout oči od talíře, jinak se nešlo vyhnout jeho pohledu. Rychle jsem zhltla oběd a s přítelem jsme odešli, ale byla jsem po celý den nesvá, nemohla jsem na něj přestat myslet, stále jsem na sobě cítila jeho šedomodré upřené oči, byl hezký a elegantní, udělal na mě dojem, nemělo cenu to zapíerat. ale byl to muž jiné ženy, mé velmi dobré známé. Zakázala jsem si mít o něj zájem a za pár dní jsem zvládla na něj zapomenout, ale on nezapomněl a bylo nám souzené se znovu setkat a stalo se to po několika týdnech za větrného, deštivého odpoledne.
Stála jsem na zastávce s deštníkem v ruce a byl mi k ničemu, v nárazech prudkého větru nebyl schopen zadržet bičující déšť, byla jsem promočena na kůži a zoufale vyhlížela tramvaj, v té chvíli se ozval klakson, u kraje ostrůvku zastavilo auto a otevřely se dveře. Byl to on a jeho oči zářily, štěstím, s krásným úsměvem nabídl mi svezení, zaskočilo mě to a na chvíli jsem zaváhala, ohlédla se na konec ulice. Tramvaj nikde a v té chvíli mě poryv větru obrátil deštník, jako by to bylo znamení a pobídka, že mám nastoupit, s povzdechem a neodbytným pocitem nevyhnutelnosti, jsem nasedla do auta, bylo plné jemné vůně jeho kolínské.

Vzal ode mě mokrý deštník, přitom se naše ruce dotkly, byl to zvláštní pocit, hluboce se mi zadíval do očí a usmál se a ze mě spadlo napětí, začala jsem se cítit více volně, a zkoumali jsme se kradmými pohledy, ale nakonec jsme přestali hrát hru na nezájem. Dál to nešlo, bylo silně cítit sexuální napětí a nešlo utajit, jak to mezi námi jiskří, naše oči se dotýkaly a sdělovaly překotně si náklonnost, dalo se v nich přečíst vše, co jsme k sobě cítili. V jeho jsem neomylně spatřila nejen zájem, ale i otázku jestli se může o mě ucházet, a v mých očích si přečetl, že ano, podvolila jsem se všem svým pocitům.
Jeho blízkost na mě působila svůdně a omamně, chtěla jsem být s ním a představovala si jak nádherné to s ním bude, k čertu s mou známou, nebudu se na ni ohlížet, je to stejně intrikánská mrcha, proč bych kvůli ní měla odmítnout tak skvělého muže. Touží po mně, ona už patří do jeho minulosti a se mnou o ní ztratí veškerý zájem, vím to jistě, naplno vnímám, jak moc po mě touží a je to oboustranné, rozrůstají se v nás pocity spříznění a jistoty, že k sobě patříme. Toužila jsem podlehnout jeho šarmu a navždy ho získat a on to vnímal stejně, byli jsme pro sebe stvořeni, nedalo se to už zastavit a tak vše začalo a nabralo rychlý spád, přibývalo schůzek a sbližování, zrodila se naše vášnivá a zprvu tajná láska.

Stále jsme měli své původní partnery, ale rychle jsme je opustili, naše city nás zcela pohltily, byli jsme si jisti, že patříme k sobě a v objetí jsme často vzpomínali na ten deštivý den a šťastně se usmívali myšlence, že nám pršelo štěstí a dlouho to tak i vypadalo. Byli jsme si jisti, že je to navždy a bylo to s ním opravdu krásné, byl úžasný a pozorný milenec, ale to je už dávno, i když on se nezměnil, ale já jsem jím přesycena. Pro mě je to definitivně pryč, musím přestat s nostalgickými návraty do minulosti, vzpomínání mi zabralo hodně času a roztesknilo mě, trochu to i zabolelo, zažila jsem s ním nádherné časy a byli jsme spolu dlouho, ale dnes to musí skončit a znovu pohlédnu na hodiny, nemilosrdně ukrajují zbývající čas do definitivního konce.
Už se tomu nedá zabránit, vše co jsem k němu cítila je ve mně mrtvé, teď už jen zbývá připravit v mém srdci, mé zemřelé lásce důstojný pohřeb, je mě to líto, ale bez hlubokých citů s ním nemohu dál žít, doufám, že mě pochopí a nebude dělat problémy. Nečeká ho samota, je to krásný chlap, rychle a lehce si za mě najde náhradu, to mě uklidní, nemusím ho litovat a nastal čas se postarat o klidný konec našeho soužití. Prudce vstanu a vejdu do koupelny, nalíčím se a upravím si vlasy, chci vypadat co nejlépe, potřebuji získat velkou dávku sebevědomí, musím být přesvědčivá pro případ, že by kladl odpor, bude to nepříjemné, ale nesmím se nechat umluvit a zlomit.

Jsem si jista, že se bude rozchodu bránit, začínám mít obavy, netuším, jak to zvládnu a na co se vymluvím, nechci ho zranit a povídat mu ošklivé věci, chci aby to proběhlo v klidu, neměl by mě přemlouvat, ale hrdě odejít, to by bylo nejlepší. Mám strach, že se bude zdráhat a citově mě vydírat, vytáhne i mé sliby o věčné lásce a bude se ze všech sil snažit mě přemluvit, aby mohl zůstat, to mě děsí, snažím se na to nemyslet a zachovat si rozvahu. Ve chvíli kdy se soukám do šatů, ozve se buzení z mobilu, vrátím se do pokoje a mlčky sleduji, jak rozespalý dlaní pátrá po poličce a hledá místo, kde ho mobil položil a rychle ho umlčí, posadí se a protahuje se do všech stran, ulpí na mě očima, ústa se mu roztáhnou do úsměvu.
Ale je i znepokojen, zjistí, že je všechno jinak, neležím jako vždy vedle něj, těsně k němu přitulená, je tím zmatený a začne se divit, že jsem už vzhůru a dokonce oblečená, vyzvídá, proč jsem tak brzy vstala a ještě stále nic netuší. Zatím je samý úsměv, je do růžova vyspaný, ale nakrabatí čelo, je znepokojen, že na jeho otázku nereaguji, stále přemýšlím, co a jak mu řeknu a čím mám vůbec začít, stejně k tomu nedostanu k tomu příležitost. Sleze z postele a jde ke mně, když nejsem v posteli, asi chce dodržet svůj ranní zvyk mě políbit a popřát krásný den, ale cestou za křeslem narazí na krabici nacpanou jeho věcmi a s hromadou šatů, ta nešla přehlednout.

Zůstal překvapeně stát a hledí na ni v údivu, po chvíli zvedne překvapené oči a zabodne je do mých s otázkou, co to jako má být, o co jde, co to má znamenat a prsty si nervózně zajede do rozcuchaných vlasů. Zmateně ke mně vykročí, asi něco začíná tušit, ale brání se tomu uvěřit, hen pohled mu zesmutněl, oči mu nejiskří štěstím a radostí, jsou plné smutku a starostí, nechci aby přišel až ke mě a rychle ho upozorním, že je nahý, to ho zarazí. Rád doma chodívá bez šatů a já nikdy neměla námitku, z počátku našeho soužití se smíchem vysvětloval svou nahotu tím, že je připraven k milování a nemusí se zdržovat svlékáním a já na to kývla, bylo na co koukat.
Ale dnes mi to vadí, příčí se mi vidět jeho tělo do všech podrobností, hlavně jeho klín, je velmi obdařený a přesto, že si to zakazuji, vynořuje se mi plno vzpomínek na chvíle, kdy jsem ho laskala, ústy sála a jak vzrušeně a nedočkavě do mě prudce vnikal. Ale na to musím zapomenout, nechci na to více myslet a on právě vycítil vážnost situace, je náhle zaražený, má sevřená ústa a jeho poděšené oči začínají nahlodávat mé rozhodnutí, ale nemohu couvnout. Nemiluji ho, jen ho lituji, bude to pro něj šok, čekal něco jiného, ráno se vždy milujeme, zavedl tento zvyk s tím, že potřebuje mít do práce čistou hlavu, jinak prý na mě myslí celý den.

Spíše je to proto, že je příliš podezíraví a při ranním milování doufá, když mě uspokojí, že nebudu v pokušení, on vždy žárlil na každého muže v mé blízkosti, u když to bylo pracovní, kdyby to šlo, držel by mě zavřenou v bytě. Ale to už není důležité, nechci to nyní rozebírat a nepříjemnou situaci déle protahovat, musí znát pravdu a vyrovnat se s ní, "Sbalila jsem ti věci a chci, aby ses hned odstěhoval!", řeknu krátce a spěšně, měla jsem sice v úmyslu trochu to rozvést, ale blíží se ke mně a musím ho zastavit. Nechci, aby mě objal, líbal, tiskl mě ke svému nahému tělu, netoužím na sobě cítit jeho penis, mohl by se pokoušet o sex s nadějí, že si připomenu, jak je báječný milenec a změním své rozhodnutí.
Konečně užasle zůstal stát, jakoby mu to všechno došlo a snaží se mé sdělení přebrat si v hlavě, na jeho obličeji se střídá odraz všech protikladných emocí a pocitů, které bouří v jeho nitru a z napětí v jeho tváři usuzuji snahy rozklíčovat, pravý význam toho, co jsem právě řekla. Oddechnu si, že to mám za sebou, ale on stojí dál bez pohnutí a nevěřícně na mě zírá, "Ty ses zbláznila.", řekne tiše a rychle ke mně přikročí a než se vzpamatuji, prudce mě obejme. Zoufale se ke mě tiskne nahým tělem, ale mě to už nevzrušuje, "To má být hra na to, jak mě vyděsit?" zadoufá, ale mlčím a snažím se ho odstrčit, tuším, že bude mluvit lásce, o tom jak moc mě miluje a to nechci poslouchat.

Mlčím dál i ve chvíli, kdy se nejistě, ale s nadějí zeptá, jestli to má být vtip, stále nechápe o co jde, stáhl obočí a zpytuje chvíli své svědomí, poznávám, že si je jistý, že nic špatného neprovedl, proto ho nejistota začíná drtit. Úpěnlivě se mi dívá do očí, rychle ho ujistím, že vtip to není a vyzvu ho, aby náš rozchod nezhoršoval naléháním, aby nám mohli zůstat hezké vzpomínky a snažím se uvolnit z jeho náruče. Důrazně ho vyzvu, aby mě pustil, poslechne, ale odstoupí jen o krok zpět, a já překvapeně zjišťuji, že je vzrušený a že k tomu stačilo jen krátké přitisknutí, polekám se, že je to tím, že má slova o rozchodu, nebere dost vážně, myslí si, že to není úplný konec.
Budu muset přitvrdit a znovu mu připomenu, že je nahý a to mi vadí, aby se hned oblékl, je mou žádostí překvapený, jako každý muž žije v omylu, že při pohledu na jeho mužství, žena nesvede muže odmítnout a natož opustit. Dobře chápu, jak je penis pro všechny muže důležitý, ale přivádí mě v úžas, jak on tomu i v této chvíli bezmezně věří a svůj osud vkládá do svých dvacetipěti centimetrů a zapomíná, že ženy hlavně podléhají citům. "Prosím, více se ke mně nepřibližuj a oblékni se!", žádám znovu a zní to důrazněji, nechci dál vidět jeho odhalený klín a pozorně sleduji, co udělá, zatím váhá, v jeho pohaslé tváři vidím smutek, ale podle sevřených rtů poznávám, že se nemíní vzdát bez boje a toho jsem se obávala.

Konec 2. části
❤❤❤
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Marcelka Celestine Marcelka Celestine | Web | 18. února 2015 v 19:26 | Reagovat

Začíná to být napínavé :) No jo, muži se tak lehce nevzdávají :D

2 Blanka Blanka | 18. února 2015 v 19:52 | Reagovat

No začíná být velmi zajímavé :-?

3 Vivi Vivi | Web | 18. února 2015 v 20:12 | Reagovat

Noooo aj ho trošku lutujem. Ved predsa nedostal žiadne vysvetlenie a len tak z ničoho nič nanho vyletela. Som zvedavá ako to dopadne a ako mu to vysvetlí.

4 Beatricia Beatricia | Web | 18. února 2015 v 20:36 | Reagovat

Začíná mi ho být líto. Taková dýka do zad a bez varování. Doufám, že on jí nachystá nějakou pádnou odvetu, aby také trpěla. ☼☼☼
Co nejrychleji, prosím, pokračování.  ☼☼☼

5 pavel pavel | Web | 18. února 2015 v 20:43 | Reagovat

Asi záleželo v jakém stavu bylo těch dvacet centimetrů. :-D

6 pax pax | 18. února 2015 v 21:19 | Reagovat

..to jsem zvědavá jak to bude dál... ;-)

7 murielana murielana | Web | 18. února 2015 v 21:44 | Reagovat

Páni, začíná to být zajimavý a lechtivý [:tired:] 20 centimetrů mě rozesmálo ;-) je to moc nebo málo :D :D

8 Simča Simča | 19. února 2015 v 8:22 | Reagovat

Elis, to je vážně krásně napsaný až mě mrazí! Chudák chlap, tak rychle se snaží  vypakovat ho z bytu, že si myslím, že má už jinýho :-?

9 Rosetta Rosetta | Web | 19. února 2015 v 9:20 | Reagovat

To já taky ;-) Chci se zeptat... tyhle všechny povídky co tu máš si vymíšlíš nebo je odněkud přepisuješ? Neber to zle prosííím, jen jsem zvědavá ;-) .

10 Akim Akim | E-mail | Web | 19. února 2015 v 10:22 | Reagovat

Nemohu si pomoci Elis, ale ta žena je chladná jako led. Vždyť ona se ho snaží vystěhovat jako kus nepotřebného nábytku! Už jen za ty krásné věci, které spolu zažili by si možná zasloužil nějaké to vysvětlení, ne? Snad to přijde v příštím díle. Chápu, že se bojí přemlouvání a jeho snahy vše urovnat, ale tohle hranicí se zbabělostí... ;-)

11 Dáša D. Dáša D. | 19. února 2015 v 14:46 | Reagovat

Úžasný a napínavý, těším se na další díl O_O

12 Marča Marča | Web | 19. února 2015 v 15:07 | Reagovat

super,těším se na další část :)

13 Lamilka Lamilka | Web | 19. února 2015 v 16:46 | Reagovat

Pěkné, zajímavé..:-)

14 Deana Deana | 19. února 2015 v 17:31 | Reagovat

Je to super! Aj ja si prosím pokračovanie ;-)

15 Calistka Calistka | Web | 19. února 2015 v 17:56 | Reagovat

Těším se na příště je to zajímavé :)

16 mysteriouswolf mysteriouswolf | Web | 19. února 2015 v 18:26 | Reagovat

Jsem hrozná....je mně jej líto :-) Je to napsané tak, že ty emoce přímo  "cítím" ;-)

17 anuse -esuna anuse -esuna | E-mail | Web | 19. února 2015 v 19:04 | Reagovat

No tedy, že to půjde takovým tempem jsem vůbec nečekala. Ale to je to "ONO" co výborně umíš... Nechat nás v napětí co bude dál. Zase netrpělivě budeme čekat na další pokračování. Děkuji Ti Elis, jsi výborná. :-)  :-)  :-)

18 Intuice Intuice | E-mail | Web | 19. února 2015 v 19:47 | Reagovat

Je to napínavé... :-)

19 Alka Alka | E-mail | 20. února 2015 v 0:42 | Reagovat

To je bomba, čte se to samo, skvělý počteníčko na noc ;-)

20 MarijaKes MarijaKes | E-mail | Web | 20. února 2015 v 11:01 | Reagovat

Je mi ho trochu líto. Nic neprovedl a jak rychle láska vzplanula, tak rychle vychladla u ženy, která asi není pro život moc stavěná. :-) těším se na pokračko.

21 Anidea Anidea | E-mail | Web | 20. února 2015 v 11:44 | Reagovat

Páni, jsem z toho úplně vynervovaná. Píšeš hodně sugestivně!

22 Hay. Hay. | Web | 20. února 2015 v 12:29 | Reagovat

Kruté, zároveň to chápem. Hlavnej hrdinke určite fandím, na druhú stranu je mi trošku ľúto aj toho chlapa :D Každopádne, treba si počkať na ďalšiu kapitolu, a potom sa snažiť bližšie pochopiť. Opäť krásne napísané a pútavé :)

23 pizlik1 pizlik1 | E-mail | Web | 20. února 2015 v 12:43 | Reagovat

HOch to asi nečekal, musel to být pro něj docela šok. :-)

24 Laura Laura | 20. února 2015 v 20:29 | Reagovat

Skvělé, přečetla jsem to jedním dechem. Pořádná mrcha to je, ale těm vše vyjde a dostanou co chtěj [:tired:]

25 Markét. :) Markét. :) | Web | 20. února 2015 v 21:18 | Reagovat

Jaký máš ty názor na 50 Odstínů šedi? :)

26 Elis Elis | Web | 21. února 2015 v 7:57 | Reagovat

[1]: Někdy jsou vztahy pěkně napínavé... to je pravda, muži se odvedou zabejčit...

[2]: To tak bývá...

27 Elis Elis | Web | 21. února 2015 v 8:01 | Reagovat

[3]: Muži to nemají snadné, pokud o ně pomine zájem... díký za komentář

[4]: Muži by měli být chráněný druh, často jsou zneužívaní, ale takový je život... pokračování mám rozepsané...

28 Elis Elis | Web | 21. února 2015 v 8:05 | Reagovat

[5]: To je dobrá otázka... :-D

[6]: Rozchody jsou složité a nikdy to nejde zvládnout  tak, aby jedna strana netrpěla, vždy je jeden milován a druhý odmítán, to nejde vyřešit ke spokojenosti obou partnerů...

29 Elis Elis | Web | 21. února 2015 v 8:13 | Reagovat

[7]:Záleží na tom co je myšleno slovem lechtivý... jestli je dvacet centimetrů moc nebo málo, nechám na vašem uvážení... podle odborníku je osmnáct centimetrů průměrná velikost u mužů...

[8]: To je těžký, rozcházet se je složitější než si někoho najít, nikdy není žádný způsob ideální, vždy jeden z je postavený před hotovou věc... žena v příběhu zvolila rychlý řez bez protahování a dlouhým a únavným probíráním co, jak a proč...

30 Elis Elis | Web | 21. února 2015 v 8:17 | Reagovat

[9]: Všechno na tomto blogu je mým dílem, je to mé autorské psaní... píšu už dlouho od základky... to je v pohodě, nevadí mně že ses zeptala a díky za komentář...

31 Elis Elis | Web | 21. února 2015 v 8:28 | Reagovat

[10]: Ta žena není chladná, je plná citů a dovede milovat, ale nechce protahovat vztah, když i po delší době co se snažila ve vztahu zůstat, nakonec zjistila, že je to marné... láska se nevrátila a zůstat s druhým jen s lítosti není dobré ani pro jednoho z nich... teď když si je jista se snaží, aby to moc nebolelo, o rychlý konec bez prodlužování agonie vztahu, který už nejde zachránit...

Akime a jak se rozcházejí muži?

32 Elis Elis | Web | 21. února 2015 v 8:31 | Reagovat

[11]: Díky... pokud všechno budu stíhat, pokračování zveřejním příští týden...

[12]: Díky,to mě těší...

[13]: Děkuji...

33 Elis Elis | Web | 21. února 2015 v 8:32 | Reagovat

[14]: Moc děkuji, pokračování už se píše...

[15]: Děkuji...

34 Elis Elis | Web | 21. února 2015 v 8:34 | Reagovat

[16]: Nejsi hrozná, ale naopak se dovedeš  vcítit... mě je ho taky líto a děkuji za milý komentář...

35 Elis Elis | Web | 21. února 2015 v 8:36 | Reagovat

[17]: Velmi ti děkuji za pochvalu a za to jak vnímáš mé psaní, opravdu mě to potěšilo a vždy dostanu chuť do dalšího psaní, ještě jednou moc děkuji...

36 Elis Elis | Web | 21. února 2015 v 8:40 | Reagovat

[18]: Děkuji...

[19]: Tak to jsi určitě měla hezké sny... díky za komentář...

[20]: Bohužel, přesto, že nic neprovedl, tak přestal být milován, láska je nevypočitatelná... děkuji za komentář...

37 Elis Elis | Web | 21. února 2015 v 8:48 | Reagovat

[21]: Děkuji, jsem ráda, že to tak vnímáš, snažím se tak psát, moc děkuji...

[22]:Láska je sladká i krutá, hlavně když končí, ale není to tragédie, za jedním vztahem se zabouchnou dveře ale druhé se otvírají, láska je nekonečné představení, jen herci se často mění ... děkuji za krásný komentář

38 Elis Elis | Web | 21. února 2015 v 8:50 | Reagovat

[23]: Asi to bylo nečekané, pokud nevnímal náznaky odcizení, muži nejsou tak vnímaví na změny a ženy jsou skvělé herečky o to je to složitější...

39 Elis Elis | Web | 21. února 2015 v 8:52 | Reagovat

[24]: Díky... říká se, že mrchy mají štěstí, ale asi se to liší případ od případu...

40 Elis Elis | Web | 21. února 2015 v 9:09 | Reagovat

[25]: 50 odstínu je kniha která rozdělila čtenáře na dva tábory, kritiky je jí vyčítaná mizerná literární úroveň a lascívní scény a zase na druhé straně u jiných vzbuzuje nadšení... mě osobně nenadchla, ale je na každém čtenáři, aby se rozhodl sám za sebe...

41 Artis Artis | Web | 21. února 2015 v 9:24 | Reagovat

Přijde mi, že nejhorší na tom je to, že mu slibovala, že spolu zůstanou. Člověk, který stále miluje, v tomto případě je to on, je pak nešťastný a bolí ho to ještě víc než by možná mělo. Je mi ho opravdu líto a zároveň píšeš tak úžasně, že mi to přijde jako z běžného života, jako by mi někdo tohle říkal každý den a pak se bojím, že se to stane i mě.

42 Akim Akim | E-mail | Web | 21. února 2015 v 9:42 | Reagovat

[31]: Její důvody pro rozchod chápu, na jejím místě bych v takovém vztahu také nesetrvával, ale snad mu dluží alespoň vysvětlení, ne? Už jen ze slušnosti, navíc ten muž je do ní stále zamilován a netuší, co se děje. Možná jsem naivní, ale já to prostě od ní vnímám jako zbabělost. ;-)

43 Elis Elis | Web | 21. února 2015 v 10:59 | Reagovat

[41]: Děkuji... sliby se dávají v návalu lásky snadno a není to tím, že ten kdo sliby dává při nich lže a podvádí, v té chvíli to myslí upřímně,  ale osud někdy rozhodne jinak, láska nevydrží, city vyprchají a není to ničí vina, prostě se to někdy stává... ve vztahu bez závazků to žádná tragédie není, chvíli to zabolí ale zase to přejde, bolest netrvá věčně, jen je třeba se nenechat tím odradit... nebát se navázat nový vztah kvůli možnosti zklamání a odříkat se lásky, tato chyba udělá s člověka smutnou a opuštěnou bytost, která po letech bude litovat všeho co promarnila a že ze  zbytečného strachu si tu velkou lásku nechala proklouznout mezi prsty...

44 Elis Elis | Web | 21. února 2015 v 11:12 | Reagovat

[42]: Před nedávnem, byl na Novinkách článek o mužích jak zvládají nebo nezvládají rozchody... muži když opouštějí partnerku, tak většinou volí písemnou formu, protože by neunesly výčitky ženy a mají strach z hysterických scén... nebo zmizí po anglicku a dělají mrtvého brouka, dokud žena nepochopí že je definitivní konec, jen malá část mužů si troufá na osobní jednání... tak si myslím, že ta žena není zbabělá, je ochotna se tomu postavit a říct to muži do očí, jen má obavu aby nezneužil fyzickou sílu, k čemuž muži někdy ve stresových situacích sahají a proto odmítá tělesný kontakt a chce si ho držet od těla...

45 Akim Akim | E-mail | Web | 21. února 2015 v 11:49 | Reagovat

[44]: Co píší na novinkách nevím a upřímně mě to nezajímá, vztahy se nedají paušalizovat a tyhle procentuální žvásty nemají žádnou vypovídající hodnotu.

A jestli se hlavní hrdinka bojí partnerovi fyzické síly, tak si myslím, že stylem "sbalila jsem ti věci, nebudu nic vysvětlovat, odejdi" jí jde přímo naproti. ;-)

46 Elis Elis | Web | 21. února 2015 v 12:42 | Reagovat

V tom máš pravdu paušalizovat se nedá, v článku je jen výběr nejvíce používaných prostředků, jak se muži rozchází...
To nebude rozchod bez vysvětlování,  zatím stačila říct jen jednu větu,  proč mu sbalila věci... jen nechce sklouznout do pitvání vztahu, které nic nevyřeší, ono taky na vysvětlování toho v podstatě moc není, prostě ho přestala milovat...

47 Zdena Zdena | 21. února 2015 v 17:00 | Reagovat

Parááádně napsaný, vidím to před očima ;-)

48 Zdena Zdena | 21. února 2015 v 17:09 | Reagovat

[45]:

[46]:
Co řešíte, nechce ho, musí ho vyrazit, to si ho má nechat na semeno. Kecy kolem jsou na nic.:-P
Chlapa je mě líto ale snad se nechce vnucovat.:-?

49 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 21. února 2015 v 19:57 | Reagovat

Umíš ve svých příbězích vyjádřit opravdu nádherné myšlenky, a krásně píšeš o všech zákoutích lásky. Tato kapitola je jen dalším živoucím důkazem. Jen tak dále!

50 silluety silluety | Web | 21. února 2015 v 20:09 | Reagovat

Wow. Tak tohle je moc pěkně napsané :) v některých případech i hodně pravdivé jak to čtu :3 :)

51 :* :* | Web | 21. února 2015 v 22:52 | Reagovat

Uvědomuju si, že to pro toho muže nemůže být příjemné, ale je to určitě lepší než dál setrvávat ve vztahu bez citů a obelhávat toho druhého, že cítíte to samé, co on. :/ :) Sice je to trochu kruté, ale souhlasím s tím. :)¨Vím, že bych to taky udělala. :)
Jinak tvoje příběhy se vážně úžasně čtou a já úplně miluju :*!

52 Akim Akim | E-mail | Web | 22. února 2015 v 12:45 | Reagovat

[46]: Zdena má pravdu. Kecy jsou na nic... ;-) :D

53 Sugr Sugr | E-mail | Web | 23. února 2015 v 17:57 | Reagovat

Krásně napsané Elis, čtivé... ;-)

54 Ronnie Ronnie | Web | 23. února 2015 v 18:30 | Reagovat

Zase krásně napsané :O
Jsem zvědavá, jak to bude dál :O :)

55 Artis Artis | Web | 23. února 2015 v 19:35 | Reagovat

[43]: Svatá pravda. Láska dělá divy, ale strach nás dokáže ovládnout. Jsou to mocní páni.

[42]: Vnímám to stejně, přijde mi, že ho tímto trochu podvedla. Nemyslím doslovně - milostně. Pouze duševně, vždyť její důvody jsou úplně normální. Tak jako láska přijde, může i odejít (bolestivá věc, velmi nechtěná). Možná by bylo na místě, aby mu vše vysvětlila, s klidem.

56 King Rucola King Rucola | E-mail | Web | 24. února 2015 v 6:28 | Reagovat

Vlastne sú obaja hlavní hrdinovia textu trochu postihnutí. Keď im tých dvadsať centimetrov nevystačí na ďalši milimeter spoločnej cesty, tak by sa mali ešte raz prekonať a predsalen spoločne vybrať k psychiatrovi. Ten by im vysvetlil, že priemerná dĺžka je len pätnásť, čiže žili v nadbytku, zbytočnom(!) luxuse a mali by sa uskromniť. A samozrejme liečiť, pretože aj patriční odoborní "trepaojti" na tomto poli potrebujú z niečoho žiť.

Výborné čitanie! Zvedavý na pokračovanie.

57 Elis Elis | Web | 24. února 2015 v 11:01 | Reagovat

[49]: Láska má mnoho podob, je to nekonečné téma...

[50]: Děkuji ... tak to chodí, základ příběhu je ze života...

58 Elis Elis | Web | 24. února 2015 v 11:04 | Reagovat

[51]: Taky si myslím že než city předstírat je rozumnější to skončit... moc děkuji za komentář...

[52]: Kecy jsou na nic... to je výstižně řečeno, když je konec je konec...

59 Elis Elis | Web | 24. února 2015 v 11:07 | Reagovat

[53]: Děkuji Sugr...

[54]: Díky, jsem ráda, že se ti příběh líbí...

60 Elis Elis | Web | 24. února 2015 v 11:12 | Reagovat

[55]: To jsi krásně napsala, jak láska přijde, tak i odejde...

[56]: Cpát prachy do odborníků je škoda díky za komentář...

61 Van Vendy Van Vendy | Web | 24. února 2015 v 23:23 | Reagovat

Na jednu stranu je mi sympatické, že se rozhodla vztah ukončit a začít znova, protože to tak cítí, na druhou stranu mi to také připadá studené a jaksi nežensky razantní, na třetí stranu jí fandím, protože v případě prohození rolí on by si taky nebral servítky, jen by to možná udělal zaobaleněji - přestal by jí volat a vyhýbal se jí jak lepře. :-D
Jsem zvědava, jestli zabojuje, mimo poraněné psýchy totiž zranila i jeho ego. Aby z toho nebyli noví Roseovi. :D

62 Miloš Miloš | Web | 25. února 2015 v 8:45 | Reagovat

Je zajímavé, že rozchod si přeje vždy jen jeden.
Ještě jsem nikdy neviděl (nečetl), že by to vypadalo takto:
"Miláčku, už k tobě nic necítím, musíme se rozejít."
A druhý by řekl: "To mně spadl kámen ze srdce, to stejně jsem ti chtěl říct také." :-)

63 Elis Elis | Web | 25. února 2015 v 17:42 | Reagovat

[61]: Posla si to velmi výstižně... ten film jsem viděla a byl skvělý... k válce při rozchodech může kdykoliv dojít... děkuji za krásný komentář...

64 Elis Elis | Web | 25. února 2015 v 17:45 | Reagovat

[63]: Oprava... má tam být - Popsala si to...  spěchat se nevyplácí...

65 Elis Elis | Web | 25. února 2015 v 17:47 | Reagovat

[62]: Miloši to je pravda, ale to by bylo příliš ideální a takový život bohužel není... díky za komentář...

66 Van Vendy Van Vendy | Web | 26. února 2015 v 22:49 | Reagovat

[62]: Hezká myšlénka, ale tak to fakt není. Stejně tak, jako že ve vztahu vždycky jeden miluje víc a druhý méně, nikdy to není úplně vyrovnané. :-?
Eventuálně oblíbená situace, kdy jedna miluje jednoho a ten jeden miluje druhou, která ovšem miluje úplně někoho jiného, který zase má ze všech srandu a pro změnu nemiluje nikoho než sebe... :D

67 Elis Elis | Web | 1. března 2015 v 6:57 | Reagovat

[66]: S tím se dá jen souhlasit, tak to v životě chodí...

68 userka userka | E-mail | Web | 14. března 2015 v 23:01 | Reagovat

Je to smutný. Úplně si v těch kulisách představuju samu sebe a mýho ex. Probíhalo to dost podobně. Tak jdu na další díl :)

69 Elis Elis | Web | 20. března 2015 v 15:10 | Reagovat

[68]: je to smutné, ale i rozchody patří k lásce nic netrvá věčně...

70 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 2. května 2015 v 14:35 | Reagovat

Už z fotky je vidět, o čem bude tento článek a není tomu jinak. :)

71 Elis Elis | Web | 3. května 2015 v 8:17 | Reagovat

[70]: Snažím se, aby fotka naznačila děj, ale někdy je složité takovou najít...

72 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 8. května 2015 v 15:51 | Reagovat

[71]:
To věřím, ale zatím jak vidím našla jsi a přeji,ať je tomu i nadále pořád :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Kdo není milován, je sám i v davu."