"MILUJEME TY, CO NÁS ODMÍTAJÍ A ODMÍTÁME TY, CO NÁS MILUJÍ"
Zdroj - foto zdarma - pixabay.com , publicdomainpictures.net
elisblog@seznam.cz
"Sex-appeal žen je umění vyvolat u mužů touhu po tom, co už znají."


"Láska je ze všech vášní nejsilnější, útočí na srdce, hlavu i tělo"

Založila jsem si druhý "modrý blog" - wonderful-world-elis.blog.cz
Bude mít rubriky - básně, povídky a články s různými náměty atd.
Na druhém blogu je publikován článek - "Nesnáším loučení"


Tento "červený blog" zůstane k publikovánívelmi oblíbeného
a vzrušující příběhu "Letní romance s Borisem".

"V životě je jen jediné štěstí, milovat a být milován."

Informace ke službě "Odběr novinek" na tomto blogu.
Přihlaste se k odběru novinek, budete upozorněni emailem na
nový článek, nezapomeňte otevřít a odkliknout potvrzující email.
Email jde cestou blogu.cz, vaše emailová adresa zůstane utajena!

"Teorie lásky je božská, její praxe ďábelská."

LETNÍ ROMANCE S BORISEM - 28. část


V některých případech se nový návštěvník blogu nechá odradit tím,
že se jedné o více dílný příběh a že by nepochytil o co jde.
Ale každá část příběhu má uzavřený děj a lze si
ji přečíst i jako samostatnou povídku...

"Láska vám může srdce naplnit, zlomit a znovu vyléčit."

Děkuji za návštěvu, budu ráda pokud zanecháte v komentářích své
názory a zůstanete pravidelnými návštěvníky blogu.
Děkuji holkám, které sem mnou přešly ze dvou zrušených blogu.

"Sex bez lásky je jen prázdný prožitek"

Ústava ČR chrání práva k výsledkům tvůrčí duševní činnosti zákonem.
Autorské právo - zák. č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací.
NA VŠECHNA DÍLA ZVEŘEJNĚNÁ NA TOMTO BLOGU SE VZTAHUJÍ
AUTORSKÁ PRÁVA, KOPÍROVÁNÍ NEBO ŠÍŘENÍ JE ZAKÁZÁNO!!!

"Láska je pokrmem žen, pro muže je kořením."

Letní romance s Borisem
Příběh je napsaný podle skutečných událostí, pro postavy
jsem vyhledala fotky dvojníků. Můžete si tak při
čtení vytvořit lepší vizuální představu.
Borisovo životní krédo: "Kdo dostal polibek a nevezme si vše,
zaslouží si ztratit i to, co už získal!"
HLAVNÍ POSTAVY PŘÍBĚHU "LETNÍ ROMANCE S BORISEM"


Jak se zbavit muže – 3. část

28. února 2015 v 14:25 | Elis |  Jak se zbavit muže
Elis
Jak se zbavit muže - 3. část

Stojí vzpřímeně, bez pohnutí a stále nahý, nechápu, proč váhá s oblékáním a vystavuje se mým očím, jako by stále spoléhal, že ten kousek jeho těla náš vztah zachrání, asi jsem ho příliš chválila, šeptávala mu do ucha jak je skvělý, že je nejlepší, že tak jako miluje on, to nikdo jiný neumí. Byl sice úžasný, ale dost jsem chválu z lásky k němu přeháněla, aby byl šťastný a cítil se výjimečný, ale to je už pryč, z jeho nahoty mám nepříjemný pocit. Příčí se mně jen pouhá představa, že by se ke mně znovu přiblížil, nechci, aby se mě více dotýkal, nevím, kde se ten pocit znechucení ve mně vzal, je to přece pořád on, nic se na něm nezměnilo. Je stále krásný a přitažlivý, ale na mě to už nepůsobí, i když mě stále miluje, pro mě to už skončilo, proč se to stalo, je pro mě záhadou, velmi jsem ho milovala.
Vášnivě se k němu tiskla, zahrnovala ho přívaly polibků, mé rty a ústa nikdy neopomněly líbat žádné místo jeho těla, s láskou jsem ho hladila a laskala a teď je mně i pouhá vzpomínka nepříjemná, nerozumím tomu, v jeho náruči jsem prožívala závratné vášně i návaly štěstí. Tak kde to všechno je, kam to zmizelo, ale na to neznám odpověď, odvrátím se od něj a udělám pár kroků k oknu, odhrnu celý závěs a pustím do pokoje denní světlo. Ulice je pozlacena prvními paprsky slunce, blýskavě se odráží v oknech, bude pěkný den, netopýr, můj noční známý, už dávno spí, svět teď patří lidem. Možná ho zase v noci uvidím, jak krouží kolem a hbitě chytá noční motýly, jen doufám, že mně přitom už nebude rušit chrápaní, že budu konečně ve svém bytě sama a postel budu mít jen pro sebe a slastně se v ní budu roztahovat.

To mě připomene nutnost tuto nepříjemnou situaci rychle vyřešit, otočím se do pokoje, ale zůstanu opřena o parapet okna, s nelibostí vidím, že se ještě neoblékl a vykročí ke mně, zastavím ho prudkým pohybem ruky a naléhavě vyslovenou prosbou, "Nechoď ke mně a oblékni se, prosím!". Nevím, jestli to bylo tónem mého hlasu, nedokázala jsem v něm potlačit svou nechuť, nebo prudkým pohybem mé ruky, ale zůstal stát a přemýšlí, čelo má samou vrásku a nejistě na mě hledí, asi zvažuje, co má dělat. Konečně se nahnul ke křeslu pro šaty a na nahé tělo si navléká těsné džíny, dá mu práci do nich všechno vtěsnat a urovnat, rád chodívá na ostro, znám velmi dobře jeho zvyky, v mysli se mně vynoří vzpomínky.
Často jsem se k němu tiskla, rozepínala zips a rukou chtivě sjížděla dolů, měl to rád, stál v očekávání s pootevřenými rty, hlavou zvrácenou a čekal na přívaly slasti, ještě nyní stále cítím ten pocit v dlani, ale i to je již minulost. Podívám se na hodiny, čas pokročil a netrpělivě sleduji, jak si přes hlavu natahuje triko, prsty si načechrá husté vlasy, za okamžik spouští ruce podél těla a po chvíli je zase nervózně zastrčí do kapes, podívá se na mě tázavě, ale ironicky se zeptá, jestli jsem už spokojena, že snad té šikany už bylo dost a co bude dál. Překvapeně na něj pohlédnu, copak nic nepochopil, přece jsem jasně řekla, že má odejít a to znamená jen jedno, že je mezi námi konec, nechápu, čemu z toho nerozuměl, mám mu to snad hláskovat, dál přece už nebude nic.

Rozhodnu se nebrat na něj ohledy, kdybych to dělala s každým mužem, ještě stále jsem s tím prvním, život je prostě změna, tak to chodí, jeho čas už vypršel a vadí mně, že to nechce pochopit, nechtěla jsem to rozvádět a příliš zraňovat jeho city, chci se vyhnout podrobnostem a rozpitvávání našeho vztahu, aby to tak nebolelo. Ale asi to jinak nepůjde, on mě to nedovolí, říká si o to a tak to ode mě uslyší, zadívám se mu pevně do očí, "Je konec, už tě nemiluji a chci, aby si hned odešel!", snažím se mluvit klidně, ale znepokojeně sleduji výraz jeho obličeje. Jeho oči jako by zamrzly, bez jediného mrknutí se na mě upřeně dívají, nemůže si to asi srovnat v hlavě a olízl si vzrušivě spodní ret, asi myslí právě na to, že v noci jsme se náruživě milovali a nedává mu žádný smysl, že potom všem ho ráno jen tak vyhazuji.
Rychle si promítnu naše poslední milování, bylo velmi vášnivé, hrála jsem skvěle a bez jediné chybičky svou roli, a když sám nic nepoznal, bude přímo nemožné mu vysvětlit, že týdny předstírám jak lásku i tak i vášeň, ale už k němu dlouho nic necítím. Muži nemají šanci to poznat, nikdy jim nic nedojde a nic nepochopí, navíc jsou velmi ješitní a nemívají ani stín pochybností, věří, že jsou nepřekonatelní milenci. Ale já už tak dál žít nechci, "Své věci máš v krabici.", připomenu mu, o co jde a v té chvíli se jeho pohled rozsypal na tisíce střepů, zabloudí nevěřícně očima ke krabici a zpět na mě, "Proč, já to nechápu?!", jeho hlas zní zklamaně, této otázky jsem se obávala, co na to mám říct, copak nestačí, že ho nemiluji, co chce ještě slyšet, to si mám něco vymýšlet.

Mlčím a začínám být netrpělivá, upírá na mě vyčkávavě oči, jako by očekával, že vezmu všechno zpět, že se tomu spolu zasmějeme, jako dobrému vtipu a všechno bude jako dříve, ale to už nejde, mosty za sebou jsem spálila a jeho pohled je mě nepříjemný. Otočím se k němu zády a zadívám se z okna, ulici zaplnili lidé i auta, všichni spěchají a já tady marním čas, opřu čelo o sklo a přemýšlím, co s tím udělám, vrací se mě nechuť něco vysvětlovat, zapletla bych se do výmluv a všechno bych ještě zhoršila. Náhle mě ovane jeho dech, je naboso, neslyšela jsem jeho kroky, "Miláčku co je to s tebou, proč to děláš.", jeho hlas je naléhavý, využil mého zamyšlení, stojí těsně za mnou, tiskne se ke mně, jeho dech mě šimrá na krku.
Jindy bych se tomu šťastně smála, ale dnes je mi to protivné, i to jak jeho ruce příliš důvěrně mě ovinují kolem pasu, už to dále nesnesu, "Pusť mě!", zasyčím, ale nemá to v úmyslu a já to ani nečekala, byl to jen pokus, tuším, že on se bude stále snažit mé rozhodnutí změnit a vyvíjet na mě tlak. Prudce si mě obrátí tváří k sobě, "Vysvětli mě to!" naléhá, ale nevím, co chce ještě slyšet, všechno důležité jsem mu řekla, mlčím a úporně se snažím vyprostit z jeho rukou, ale marně, "Ty máš jiného chlapa?!", obviní mě náhle. V hlase mu zní podezření, překvapeně zalapám po dechu, "Ne, to nemám!", rychle to odmítnu, ale přemýšlím, jestli nebude jednoduší říct, že ano, že někoho mám, možná pro něj bude snesitelnější přijmout mou zradu, než to, že mně omrzel a konečně z mého bytu vypadne.

Zatím dál zavrtává svůj podezíravý pohled do mých očí, chce v nich najít pravdu, vnímám, že je do hlouby duše zraněný, "Co jsem udělal špatně, že mě vyhazuješ?!", zeptá se s napětím v hlase a já se rozhodnu naposledy říct pravdu, "Nic si neudělal, ale už tě nemiluji, nic k tobě necítím.", shrnu krátce své pocity. Doufám, že se na nic nebude vyptávat, nebo se dožadovat podrobného objasnění, ale doufám marně, "To mě musíš vysvětlit, jak se všechno může změnit za jedinou noc!", naléhá na mě a vidím v jeho tváři nedůvěru, ale mně se nechce pouštět do únavného líčení, jak jsem ho přestala milovat, když sama nevím proč, stejně to nic nezmění. V mžiku se rozhodnu pro lež, "Tak dobře.", přistupuji na jeho verzi, "Mám někoho jiného.", vyhrknu na něj, ale s obavou sleduji, jak zalapá po dechu a jeho obličej tuhne, okamžitě chápu svůj omyl.
Raději by přijal ochladnutí mé lásky, než to, že by ho měl v mé posteli nahradit někdo jiný, ale je pozdě, už to nemohu vzít zpátky, je zničený a přestává se ovládat, "Ty mrcho!", procedí mezi zuby, nevím, jestli v jeho hlase slyším více nenávisti nebo lístosti. "Ty mě podvádíš, jak dlouho to trvá, kdo to je, chci znát jeho jméno!", pokračuje a jeho hlas mě rezonuje v uších, uchopí mě za ramena a prudce se mnou třepe, jako by tím chtěl ze mě dostat jméno svého soka. Ale to se mě vůbec nelíbí, "Okamžitě mě pusť!", zakřičím a začnu sebou smýkat, po chvíli mě pustí, ne proto, že jsem to chtěla, ale je tak rozčílený, že nevydrží stát na místě a začne chodit křížem krážem po pokoji.

Každou chvíli si vjede prsty do vlasů a stále nevěřícně opakuje, "To není možné, to není možné…". Jeho hlas vibruje všemi pocity, co se jako zničující vichřice ženou jeho nitrem, ale postupně v jeho hlase začíná převládat zlost a výhružně ke mně přistoupí, asi chce slyšet vysvětlení a hlavně jméno. Mohla bych si nějaké vymyslet, nebo ho odbýt tím, že on dotyčného nezná, ale s tím se určitě nespokojí a já už to nechci dál protahovat, něco se musí stát, udělám pár rychlých kroků ke krabici, popadnu ji a táhnu po podlaze do předsíně, je těžká a jde to velmi špatně. Překvapeně mě následuje, ale zatím se nesnaží mě zastavit, otevřu dveře bytu na chodbu a chci krabici dostat přes práh a ve chvíli kdy se mě to podaří, zasáhne, chytne krabici z druhé strany.
Zabrání mě pokračovat, jsme oba nad krabicí předkloněni a hledíme si zblízka ostře do očí, jsem zadýchaná námahou a zlobím se čím dál víc, v tuto chvíli ho strašně nenávidím, říká se, že láska a nenávist mají k sobě blízko, ale já už k němu cítím jen tu nenávist. Rozhodnu se krabici shodit ze schodů, je v ní plno věcí, na kterých mu záleží a mě bude těšit sledovat, jak se vše rozsype po schodech, až své věci bude sbírat, zabouchnu dveře a nechám ho stát na chodbě. Schody mám hned za zády, stačí ještě kousek popotáhnout, pokusím se s krabicí pohnout, ale on ji pevně drží a táhne ji zpět do bytu. Chvíli se tak mlčky přetahujem a už mě to nebaví, nadechnu se, vzepřu se a zaberu ze všech sil, ale právě v tom okamžiku on krabici náhle pustí, zacítím, že to neustojím, polekaně vykřiknu, ale už se řítím i s krabicí dolů ze schodů.

Konec 3. části
❤❤❤
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Deana Deana | 28. února 2015 v 15:05 | Reagovat

Čím ďalej tým lepšie, ten záver nemal chybu [:tired:] Som zvedavá čo bude ďalej :-?

2 Beatricia Beatricia | Web | 28. února 2015 v 15:28 | Reagovat

Správně načasované překvapení, na konec kapitoly. Aby čtenář netrpělivě očekával další pokračování. Píšeš skvěle a barvitě. Moc se mi román líbí a chci rychle pokračování, tady a teď. Jak to dopadne... zraní se ona, nebo dokonce zemře? Hodně možností se tady otevírá... která zvítězí? :-)

3 Marcelka Celestine Marcelka Celestine | Web | 28. února 2015 v 15:44 | Reagovat

Ty mě napínáš! To není fér! Honem další část, doufám, že neskončí v nemocnici!

4 murielana murielana | Web | 28. února 2015 v 16:40 | Reagovat

Pání já ani nedýchala, perfektní díl. Ten konec je šok [:tired:]  [:tired:]  [:tired:]

5 Blanka Blanka | 28. února 2015 v 17:05 | Reagovat

Taky musím říct že  je to čím,dál tím víc   lepší  ,  jsem zvědavá jak to bude pokračovat dál , jinak  já u toho konce ani nedýchala ???

6 pavel pavel | Web | 28. února 2015 v 19:58 | Reagovat

Že se takhle některej chlap nechá taK dlouho ponižovat a nenese se to hrdě. Snad mu aspoň dala první pomoc. :-D

7 :* :* | Web | 28. února 2015 v 20:25 | Reagovat

Ten konec mi vyrazil dech, jsem zvědavá, jak to bude dál..:O
jinak taky bych lhala, něco jim vysvětloval to někdy fakt nemá žádný význam :D

8 Intuice Intuice | E-mail | Web | 28. února 2015 v 20:26 | Reagovat

Láska a nenávist jsou jako dvě sestry. :-)

9 Rosetta Rosetta | Web | 28. února 2015 v 20:56 | Reagovat

Ahoooj :-) nezlobse že jsem ti neodepsala dřív na tvou odpověd... tak to jsi fakt dobrá, že si dokážeš vymyslet tolik příběhu sama z hlavy ??? Nick se umí usmívat sweet ale taky kysele :-D paaa.

10 Alka Alka | E-mail | 28. února 2015 v 22:40 | Reagovat

Wow,ten konec mě dostal :-P

11 Cleo Cleo | Web | 1. března 2015 v 0:47 | Reagovat

Ke komentáři na mém blogu: Jsem si jistá, že kvalita fotky a displeje a podobný věci tvoří značnou část problému, ale já jsem měla jednu fotku a tu jsem ukazovala více lidem na jednom zařízení. Takže... nejspíš je. I když také mě to pořádně mate. :) A děkuji za komentář. :)

12 King Rucola King Rucola | E-mail | Web | 1. března 2015 v 9:57 | Reagovat

Tak je konečne jasné, prečo dobre zarábajúce sily, čí mužské, čí ženské, vo vedúcich postaveniach v zamestnaní, akomkoľvek zamestnaní, potrebujú tzv. "zlatý padák"!

Vedie sa im príliš dobre, "roupami" nevedia kam z konopí a potom, keď letia po schodoch či z milenkinej postele potrebujú psychiatra a prípadne aj chirurga.

Bude ho mať zase rada, vezme ho "na milosť", keď ňou neohrdne v invalidnom vozíčku?!?

Dobre časované, veľmi zábavné, dychtím po pokračovaní! :-D

13 Calistka Calistka | Web | 1. března 2015 v 11:30 | Reagovat

Vážně sis objednala nějakou tu kabelku? :) To mi ji určitě musíš ukázat! :) Přidej aspoň odkaz ke mě na blog ať vím jaký máš vkus jsem zvědavá :)

14 Zdena Zdena | 1. března 2015 v 12:00 | Reagovat

Paráááda, dočetla sem s otevřenou hubou.[:tired:] Sem zvědavá jak to skončí.:-?

15 Bella.M Bella.M | Web | 1. března 2015 v 13:15 | Reagovat

Dobrý článek k tématu. Ja spíš bych chtěla opak. Ale moc krásné ;)

16 Hay. Hay. | Web | 1. března 2015 v 13:57 | Reagovat

Tak nejak sa to skomplikovalo. Že by karma? Človek by ju vnímal ako necitlivú ženu, ale ja ju chápem. Až na to s tou krabicou, teda. Teším sa na ďalšiu časť, je to skvelo napísané,samozrejme, a veľmi ma to baví :)

17 eL. eL. | Web | 1. března 2015 v 14:47 | Reagovat

Ahojky, obnovuju činnost na grafickým blogu, tak kdyby si chtěla, tak se stav :)

18 Dulce Nika Dulce Nika | Web | 1. března 2015 v 15:15 | Reagovat

úžasné :)

19 Lamilka Lamilka | Web | 1. března 2015 v 15:56 | Reagovat

Elis, ta tvoje hrdinka je na ty clapy dost bezcitná, ona si vlatně stále zahrává...prostě se vždy zamiluje a pak má najednou toho svého úžasného dost a jeho smůla, že on to nechápe. Ona se chová tak nějak jako někteří bezcitní muži, co mají dívky vždy jen na chvíli do postele pro zábavu, mám obavy, že to s hlavní hrdinkou jednou nedopadne dobře...

20 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 1. března 2015 v 18:04 | Reagovat

Páni. Dokonale jsi mě tím odzbrojila. Nejprve jeho egoistickým a dost přivlastňovacích chováním, a poté tím pádem ze schodů... Je to dle mého názoru jedna z nejlepších kapitol, co jsi kdy napsala, jen tak dále!

21 Marča Marča | Web | 1. března 2015 v 18:19 | Reagovat

těším se na další :)

22 Vivi Vivi | Web | 1. března 2015 v 18:29 | Reagovat

Akože ako tak čítam tvoje príbehy tak mam pocit že sa každým jedným zdokonaluješ viac a viac. A dá sa to ešte vôbec?
Je to uplne napinave a strašne som zvedavá na dalš diel.
A nemám rada dievčatá ktoré sa zahravaju len :D

23 Majka52 Majka52 | Web | 1. března 2015 v 19:02 | Reagovat

Moc krásné, děkuji za milou návštěvu a přeji krásný večer  ❁ڿڰۣ✿

24 Anidea Anidea | E-mail | Web | 1. března 2015 v 20:18 | Reagovat

Ty brďo! Čím dál napínavější! Možná svou hrdinku nepovažuješ za kladnou?

25 Akim Akim | E-mail | Web | 2. března 2015 v 9:53 | Reagovat

Pýcha předchází pád. ;-)

26 Clawdia a Honey Clawdia a Honey | Web | 2. března 2015 v 12:48 | Reagovat

Ahoj promiň že to píšeme sem, nemohli jsme najít reklamy... Dala by jsi nám prosím hlas tu http://monster-highcz.blog.cz/1502/our-freaky-moments-hlasujte-za-najkrajsiu-fotku#komentare ? :) Rádi oplatíme. ;-)

27 Markét. :) Markét. :) | Web | 2. března 2015 v 16:45 | Reagovat

Páni, opět skvěle napsané. Kluci prostě nedokáží pochopit, že už o ně nemáme zájem.
Těším se na pokračování, konec opět napínavý :-)

28 Kristeen Kristeen | Web | 2. března 2015 v 17:18 | Reagovat

Čoraz viac a viac lepšie diely, super :)

29 Sugr Sugr | E-mail | Web | 2. března 2015 v 18:34 | Reagovat

Jako vždy krásně čtivé, moc pěkné... ;-)

30 anuse -esuna anuse -esuna | E-mail | Web | 2. března 2015 v 23:54 | Reagovat

Elis znovu parádní počteníčko. Tento díl jsem dočetla "jedním dechem". Závěr nádherně napínavý a já se zase netrpělivě budu očekávat další pokračování.Tak si pospěš naše šikulko s dalším pokračováním.Díky Ti za příjemné chvilky trávené při čtení Tvých románů. :-)  :-)

31 Elis Elis | Web | 3. března 2015 v 6:30 | Reagovat

[1]: Díky a na to co bude dál si musíme počkat...

[2]: Přesně tak a moc děkuji... co bude dál ještě nevím, příběh a závěr této části dává mnoho možností, tak jak si je jmenovala...

32 Elis Elis | Web | 3. března 2015 v 6:34 | Reagovat

[3]: Trocha napětí nikdy neuškodí...možná skončí v nemocnici, další číst mám rozepsanou...

[4]: Napětí a šok je správná reakce...díky za komentář...

33 Elis Elis | Web | 3. března 2015 v 6:38 | Reagovat

[5]: To si mě potěšila, snažím se psát o vzrušující příběhy...

[6]: Láska nekdy přebije hrdost i u muže, první "pomoc" nedostal, tu bude potřebovat ona po tom pádě ze schodů... :-)

34 Elis Elis | Web | 3. března 2015 v 6:40 | Reagovat

[7]: Někdy je potřeba se uchýlit ke lži, někdy to bez ní nejde... díky za komentář...

[8]: Krásně řečeno a máš pravdu, jsou to dvě sestry...

35 Elis Elis | Web | 3. března 2015 v 6:46 | Reagovat

[9]: Nic se neděje... fantazie mám na rozdávání a jsem za to ráda a psát mě baví... Nick je ze všech mužských ze skupiny podle mě největší krasavec a úsměv mám úžasný...

[10]: Díky...

36 Elis Elis | Web | 3. března 2015 v 6:50 | Reagovat

[11]: Nevím o co tady jde, ale nějak se mě to nezdá, můžou být rozdíly ve vnímání barevného odstínu, ale ne v základní barvě, aby takové množství lidí vidělo bílou barvu a jako modrou nebo zlatou  jako černou, to je nepochopitelné...

37 Elis Elis | Web | 3. března 2015 v 6:56 | Reagovat

[12]: Zlatý padák se hodí vždy a bohatí tíhnou k návštěvám psychiatrů a různých poradců atd., protože na to mají prachy... i tak jak popisuješ může příběh dopadnout... moc děkuji za krásný komentář...

[13]: Objednala jsem si ji z nabídky v lednu, já si už koupila před tím novou kabelku tady u nás, ale zjistila jsem, že mě do ní se nevejde všechno co sebou nosím...

38 Elis Elis | Web | 3. března 2015 v 6:59 | Reagovat

[14]: Když nebudu zápasit o čas, tak bych to mohla stihnout ještě tento týden, ale to se uvidí... díky...

[15]: To máš pravdu, většinou se snažíme si partnera udržet, ale někdy to nedopadne a pak je na řadě rozcházení... děkuji...

39 Elis Elis | Web | 3. března 2015 v 7:02 | Reagovat

[16]: Tady jde o vyhoření citů... myslím, že není necitlivá, snaží se chránit jeho city, ale někdy se to zamotá... moc děkuji...

[17]: Beru na vědomí...

[18]: Děkuji...

40 Elis Elis | Web | 3. března 2015 v 7:04 | Reagovat

[20]: Dobře si to vystihla s tím egoistickým a  přivlastňovacím chováním a tím to všechno začalo... děkuji za hezký komentář...

[21]: Děkuji...

41 Elis Elis | Web | 3. března 2015 v 7:07 | Reagovat

[22]: Moc děkuji za pochvalu, zlepšovat je pořád co... další díl bude brzy...

[23]: Díky, i tobě děkuji za návštěvu...

42 Elis Elis | Web | 3. března 2015 v 7:12 | Reagovat

[24]: Díky... to je těžké rozhodnout, jestli je hrdinka příběhu kladná nebo záporná postava, to jsem při psaní neřešila, je to jen žena, která přestala milovat muže a chce vztah nějak snesitelně ukončit, ale zamotává se to...

[25]: Říká se, že pýcha předchází pád, ale nemyslím si, že je pyšná... už ho nemiluje a nechce pokračovat v předstírání citů...

43 Elis Elis | Web | 3. března 2015 v 7:14 | Reagovat

[27]: Máš pravdu muži neradi dostávají kopačky, raději je dávají holkám... díky za komentář...

[28]: Velmi děkuji...

44 Elis Elis | Web | 3. března 2015 v 7:17 | Reagovat

[29]: Moc děkuji Sugr...

[30]: Velmi děkuji za pochvalu a za celý tvůj krásný komentář, to mě vždy nakopne k dalšímu psaní...

45 Elis Elis | Web | 3. března 2015 v 19:42 | Reagovat

[19]: Přemýšlela jsem nad tvým komentářem, nemyslím že je bezcitná, je jen praktická, láska je pryč a žít s někým jen s lítosti k němu nechce a rozejít se rychle je to nejlepší řešení, než si něco do nekonečna vysvětlovat, to lásku stejně nevrátí... moc děkuji za hezký a zajimavý komentář...

46 kelly145 kelly145 | Web | 4. března 2015 v 12:15 | Reagovat

Úžasné!

47 Van Vendy Van Vendy | Web | 5. března 2015 v 19:04 | Reagovat

A sakryš. Ten konec byl vážně nečekaný! Musím říct, že ona kráska působí jak chodící kalkul, bohužel, ta razance je opravdu taková nezvyklá. Určitě se dalo čekat, že současný miláček hned poslušně neodkluše a nezapomene na ni, takhle to nefunguje. Možná mírná taktizace by byla úspěšnější, ale to by zase bylo jiné psaní. Takže jsem zvědava, jaký osud téhle dámě nadělíš. Podle pádu ze schodů tipuji pořádné pochroumání. Nedejbože vozíček. To by byl mazec!

48 Van Vendy Van Vendy | Web | 5. března 2015 v 19:07 | Reagovat

[42]: Nojo, asi chápu, jak to myslíš, ale v noci se s ním vášnivě milovat( i když s předstíráním) a ráno mu sbalit krabici s věcmi a oznámit, že může jít, to je vážně drsné. Takže, trochu to nechápu - pokud ho nemilovala už delší dobu, nemusela s ním spát. Bolení hlavy je přece nejstarší a nejpádnější výmluva! :-D  :-D
Ale to byla trocha teorie, je mi jasné, že se chová tak jak se chová, protože je prostě taková. :-D

49 Artis Artis | Web | 6. března 2015 v 16:06 | Reagovat

No to tedy nevím jestli byl nejlepší nápad mu říct, že má jiného. Že už ho nemiluje je daleko lepší a citově to tolik asi neublíží. Takhle si bude vždy myslet, že je mrcha a zapomene na hezké chvíle. Vždycky ji bude nenávidět. Kdyby to neřekla, mohl si odnést menší citové následky. Aspoň tak to cítím.

50 Elis Elis | Web | 7. března 2015 v 6:48 | Reagovat

[46]: Díky...

[47]: Rozcházení je těžší než seznamování, seznámit se chtějí oba dva, ale rozcházet se chce většinou jen jeden a je to velmi složité... ona to bere tak, že si je jista že s ním už nechce dále být a že rychlý řez je méně bolestivější než se přehrabovat ve vztahu a nechat se ukecávat... chlap by měl mít svou hrdost a nenaléhat a nedoprošovat se, láska se nedá vynutit, buď je nebo není.... férovější je to skončit, než další měsíce předstírat city nebo čekat na vhodnější chvíli, ta neexistuje... jak to s ní po pádu ze schodů dopadne uvidíme v další části...

51 Elis Elis | Web | 7. března 2015 v 6:54 | Reagovat

[48]: To je těžké, ona se snažila vztah udržet, spala s ním proto, že doufala, že ochladnutí jejich citů je přechodné a že zase časem bude vše v pořádku, snažila se vztah udržet, ale poznala že už dál nemůže, že nejen že ho nemiluje, ale už se ji i protiví a rozhodla se v tom nepokračovat, na ulici ho nevyhazovala, on má svůj byt... bolení hlavy bývá dobrá výmluva a sem tam se to dá použít, ale nemůže to trvat několik měsíců... :-)

52 Elis Elis | Web | 7. března 2015 v 6:58 | Reagovat

[49]: Asi to nebyl správný způsob, ale už nevěděla jak dál, když na něj neplatilo, že k němu  nic necítí, je to prostě složité, rozchody bývají vždy pro jednoho zničující... máš pravdu že hezké vzpomínky na to co bylo už nebudou, ale někdy se to tak vyvrbí...

53 MarijaKes MarijaKes | Web | 7. března 2015 v 7:52 | Reagovat

Odehrává se mi to před očima jako film. Super, jsem nedočkavá, jestli se ti něco vážného nestalo. :-)

54 Miloš Miloš | Web | 8. března 2015 v 19:59 | Reagovat

Kdyby se ti podařilo ho vylákat na chodbu ke krabici a pak zavřít dveře, stál by tam pak nahatý a bylo by to jak z grotesky. Takhle to ještě bude drama.

55 Elis Elis | Web | 13. března 2015 v 17:42 | Reagovat

[54]: Takhle by to taky šlo, ale už je oblečený a to by nebylo ono...

56 userka userka | E-mail | Web | 14. března 2015 v 23:10 | Reagovat

Jsem ráda, že nemusím na pokračování čekat, je to napínavý ;)

57 Elis Elis | Web | 20. března 2015 v 14:39 | Reagovat

[56]: Děkuji...

58 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 2. května 2015 v 14:32 | Reagovat

Moc hezky zajímavé. :)

59 Elis Elis | Web | 3. května 2015 v 8:13 | Reagovat

Děkuji...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Kdo není milován, je sám i v davu."