"MILUJEME TY, CO NÁS ODMÍTAJÍ A ODMÍTÁME TY, CO NÁS MILUJÍ"
Zdroj - foto zdarma - pixabay.com , publicdomainpictures.net
elisblog@seznam.cz
"Sex-appeal žen je umění vyvolat u mužů touhu po tom, co už znají."


"Láska je ze všech vášní nejsilnější, útočí na srdce, hlavu i tělo"

Založila jsem si druhý "modrý blog" - wonderful-world-elis.blog.cz
Bude mít rubriky - básně, povídky a články s různými náměty atd.
Na druhém blogu je publikován článek - "Nesnáším loučení"


Tento "červený blog" zůstane k publikovánívelmi oblíbeného
a vzrušující příběhu "Letní romance s Borisem".

"V životě je jen jediné štěstí, milovat a být milován."

Informace ke službě "Odběr novinek" na tomto blogu.
Přihlaste se k odběru novinek, budete upozorněni emailem na
nový článek, nezapomeňte otevřít a odkliknout potvrzující email.
Email jde cestou blogu.cz, vaše emailová adresa zůstane utajena!

"Teorie lásky je božská, její praxe ďábelská."

LETNÍ ROMANCE S BORISEM - 28. část


V některých případech se nový návštěvník blogu nechá odradit tím,
že se jedné o více dílný příběh a že by nepochytil o co jde.
Ale každá část příběhu má uzavřený děj a lze si
ji přečíst i jako samostatnou povídku...

"Láska vám může srdce naplnit, zlomit a znovu vyléčit."

Děkuji za návštěvu, budu ráda pokud zanecháte v komentářích své
názory a zůstanete pravidelnými návštěvníky blogu.
Děkuji holkám, které sem mnou přešly ze dvou zrušených blogu.

"Sex bez lásky je jen prázdný prožitek"

Ústava ČR chrání práva k výsledkům tvůrčí duševní činnosti zákonem.
Autorské právo - zák. č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací.
NA VŠECHNA DÍLA ZVEŘEJNĚNÁ NA TOMTO BLOGU SE VZTAHUJÍ
AUTORSKÁ PRÁVA, KOPÍROVÁNÍ NEBO ŠÍŘENÍ JE ZAKÁZÁNO!!!

"Láska je pokrmem žen, pro muže je kořením."

Letní romance s Borisem
Příběh je napsaný podle skutečných událostí, pro postavy
jsem vyhledala fotky dvojníků. Můžete si tak při
čtení vytvořit lepší vizuální představu.
Borisovo životní krédo: "Kdo dostal polibek a nevezme si vše,
zaslouží si ztratit i to, co už získal!"
HLAVNÍ POSTAVY PŘÍBĚHU "LETNÍ ROMANCE S BORISEM"


Milostné rošády – 8. kapitola – Den za trest - 1. část

7. února 2015 v 18:29 | Elis |  Milostné rošády
Elis
Milostné rošády - 8. kapitola - Den za trest - 1. část

Robert nesnese odpor, je jako "Jekyll a Hyde", je to muž dvou tváří, před chvíli klidný rozhovor, i když kratičký ve chvíli kdy se krotil, je dávnou minulostí, nebylo po jeho a teď je zamračený, vyčkávavě na mě hledí, mým odmítáním začíná být čím dále více rozčílený. Cítí se podvedený a bude nevyzpytatelný, jsem vylekaná z výrazu jeho obličeje a hněvu v jeho očích, instinktivně se přikrčím, obávám se, že dostanu další ránu pěstí a horečnatě přemýšlím, co mám dělat dál, nechci, aby sáhl k násilí, tak daleko to nechci nechat zajít.
Nejsem ještě rozhodnuta, co a jak mu povím, začínám být ochotna mu slíbit cokoliv, co bude po mě chtít, i to, že zůstanu, že s ním budu dále chodit, jen aby se uklidnil a mohla se ho zbavit, ale asi je na to pozdě. Zneklidňuje mě, jak si mě prohlíží, přejíždí mě pohledem po těle, nic dobrého to nevěstí, na posteli jsem velmi zranitelná, nemám šanci se ubránit, musím se pokusit dostat ho ven z pokoje.

To je v této chvíli můj jediný cíl, opatrně ho požádám, "Roberte prosím vstaň, jsi těžký.", říkám s nadějí, že vstane a uvolní mé nohy a budu moci slézt z postele a být tak více v bezpečí, ale byla to zbytečná snaha, jen se rychle přetočí a zalehne mě celou váhou svého těla a hledí mě do očí. Jeho dech páchne silně po alkoholu, je mě to nepříjemné, stejně jako to, že si zblízka přímo vychutnává mé obavy, jsem v pasti, úplně bezbranná a zmocňuje se mě zoufalství, obávám se toho, co má v úmyslu.
Vidím mu to vepsané ve tváři, ale snad se až k tomu nesníží, tolikrát jsme se milovali a bylo to úžasné, ale teď se mě každý jeho dotek hnusí, jen z představy na spojení s ním, se mně dělá zle. "Roberte, prosím, nechej mě.", řeknu tiše, ale zavrtí hlavou, že to nemá v úmyslu, alkohol v něm bourá všechny zábrany. Posune se a dýchá mě teď přímo do tváře, z jeho dechu se mě zvedá žaludek, už to dál nevydržím a začnu sebou zoufale smýkat, je to hrozný pocit být mu vydaná na milost, za každou cenu se chci osvobodit.

Představa, co se bude dít, mě přivádí až k šílenství, ale on ničeho nedbá, snaží se mě znehybnit, loktem mě tlačí na krk tak silně, že sotva mohu dýchat, vnímám, že si druhou rukou rozepíná kalhoty a zmocňuje se mě čím dál větší hrůza. Srdce mě bije tak silně, že se mě málem rozkočí, v hlavě mě tepe krev a je mě málem na omdlení, jak cítím jeho ruku na svém těle, jak mě vyhrnuje sukni a plazí se po stehně vzhůru a já se nemohu bránit, vůbec se nemohu pohnout. ztrácím naději na záchranu.
Náhle se ozve opatrné zaklepání na dveře, nečekám na nic a z posledního dechu zakřičím, "Pomoc!!!", okamžitě se mě snaží rukou zacpat ústa, zadusit můj hlas, podaří se mně ho kousnout, ale nepustí mě, a nevím, jestli mě bylo slyšet na chodbu, to je konec, pomyslím si a rezignuji, jako odsouzenec na smrt, ztratila jsem naději na záchranu. Ale zaslechnu, že se otvírají dveře a někdo vchází, Robert se prudce otočí, aby zjistil, kdo to je, kdo vešel do pokoje, s úlevou zahlédnu Jakuba.

Jediným pohledem zhodnotí situaci, dlouhými kroky se rychle ocitne u postele, uchopí Roberta za límec a strhne ho prudce z postele na zem, bylo to tak rychlé, že Robert vůbec nestihne reagovat, Jakub nepromluví ani slovo, má sevřené rty a kopanci tlačí Roberta dál od postele. Snaží se postavit na nohy, ale marně, další kopance ho srazí zpět na zem, leze téměř po čtyřech, postaví se až u dveří, když se chytne kliky a první co udělá je, že se rozpřáhne a pěstí prudce mávne Jakubovi do obličeje.
Ale ten poklesne v kolenou a rána ho mine a Jakub v odvetě, bez zaváhání zamíří svůj úder na Robertův žaludek, podivně to žuchlo, Robert zalapá po dechu, vytřeští oči a přelomí se v pase, k zemi ho pošle Jakubova rána do týla a tak zůstává zhroucený ležet na podlaze. Sleduji vše z postele, jsem ještě bez dechu, roztřesená z prožité úzkosti a zadýchaná ze svého zápasu s Robertem, ale s úžasem sleduji, co se odehrává přede mnou.

Jsem okouzlena mužným Jakubovým chováním, je neuvěřitelný, to jsem nečekala, málem nevěřím vlastním očím, mám pocit, že se mně to jen zdá, nikdo z nich zatím nepromluvil, v tom naprostém tichu, mě vše připadá neskutečné. Zápas se odehrává beze slov, mám dojem, že sleduji bez zvuku zapnutou televizi a je to fascinující podívaná, Robert zatím stále leží na břiše a téměř se nehýbá, ale začíná dost těžce a se sténáním dýchat, z celé duše mu to přeji, vůbec mě ho není líto.
Nic pro mě už neznamená, cítím k němu jen nenávist a odpor, přeji si, aby ho Jakub ještě více zmlátil, aby mě pomstil za to, jak se Robert ke mně choval a nechápu, na co Jakub čeká. Škoda, že tu není Viktor, ten by pokračoval, až do úplného Robertova zničení, nebyl by tak nad věcí jako Jakub, ale i tak stále s obdivem Jakuba pozoruji, žila jsem v představě, že je klidný a vyrovnaný, a nikdy se nepere, že není rváč a je naprosto jiný než Viktor.

Nikdy nefiguroval v excesech svých bratrů, které často plnily noviny, ale je nejstarší a musel s bratry rovnat rvačkou spory, aby ochránil své zájmy, jak je vidět naučil se to skvěle, udělal na mě velký dojem, jak přímo elegantně a rychle, dostal Roberta k zemi. Teď ho nohou stále přidržuje na podlaze a otočí ke mně své velké modré oči, "Je to pokus o znásilnění, mám zavolat policii?", důrazně se zeptá a docela mě tím zaskočil, hledím na něj a váhám s odpovědí.
Ráda bych to udělala, ale obávám se, že Roberta hned nezavřou, a nechci ho ještě více popudit, Viktor poblíž není a v budoucnu možná ani stále nebude, tak kdo mě před ním ochrání, sama si připadám jako nahá v trní, je to složitější než si Jakub myslí. Přemýšlím a nejsem schopna se rozhodnout, co s Robertem udělat, zmítají mnou protichůdné pocity, chtěla bych ho nechat tvrdě ztrestat, ale bojím se, že se bude mstít a snažit se znovu mě ublížit, je vytrvalý a co mu nevyšlo dnes, může mu příště vyjít.

Všechno pro a proti si těžce srovnávám v hlavě, nemohu se soustředit, jsem ještě ze všeho, co jsem prožila příliš rozechvělá, teprve teď mě plně dochází, že málem jsem byla znásilněna, byla to nejhorší chvíle mého života. Ležet uvězněna pod jeho tělem, vydaná mu napospas, cítit se tak hrozně bezmocná a vědět co bude následovat, jen ta představa mě stále děsí. To je to nejhorší, co může žena zažít, jak se s tím mám vyrovnat a dál žít, nejde dělat, že se to nestalo, ale musím se přimět zapomenout, jinak mě to dále bude ničit život.
Rychle se snažím utřídit si myšlenky, musím nějak reagovat na Jakubovu otázku, ale moc se mně to nedaří, jeho utkvělý pohled mě ještě více znervózňuje, nemohu dát dohromady smysluplnou větu, jak vysvětlit své rozhodnutí. Jakub mě to nemíní ulehčit, marně v očekávání vstřícnosti hledám u něj porozumění, ale mlčí a jen čeká na odpověď, v duchu mám obavu i z toho, co na mé rozhodnutí řekne, co bude následovat, když nebude se mnou souhlasit.

Tiše a s obavou řeknu, že ne, že nechci policii, že jen toužím, aby mě Robert, připomínka všeho zlého, rychle zmizel navždy z očí, a je to tady, v jeho tváři vidím kmitnout se nesouhlas. Jakub se nespokojeně zatváří, je vidět, že mě nechápe a je zklamaný, že nechci Roberta obvinit. Ale zároveň se pohrdavě ušklíbne, jako by nic jiného ode mě ani nečekal, možná si myslí, že svého bývalého milence chci chránit, stále pochybovačně vrtí hlavou a vyvolá tím ve mě nával nejistoty, mezitím se Robert pokouší vstát.
Trochu se dáví, rána na žaludek byl přesný zásah, Jakub se k němu sehne a tahem za límec pomůže Robertovi na nohy. Zasyčí mu výhružně do ucha, "Máš štěstí, ale k ní se více nepřibližuj, nebo si tě s bráchou najdeme a vypadni okamžitě z hotelu!", otevře a strčí ho do dveří a přesně mířeným kopancem pošle Roberta na chodbu a prudce za ním zabouchne dveře a zamkne. Robert je konečně pryč, ale mě se neulevilo, teď mě psychicky ničí můj zachránce, Jakub, k mému údivu mou těžkou situaci asi nechápe, zbytečně v očekávání podpory, mu hledím s nadějí do tváře.

Stále nic neříká, jen vyčkává a nevím na co, jeho pohled je nepříjemný a jeho mlčení mě ještě více deptá, tváří se, jako bych ho zklamala, tím vyvolá ve mě další vlny zmatku. Nechápavě nade mnou kroutí hlavou, "Proč jste ho pouštěla na pokoj, to vám nestačilo, co se stalo ráno?", plísní mně, jeho pohled mluví za vše, nechci si ani domýšlet co si o mě myslí, připadám si před ním, jako bych tím vším byla vina, jako bych si to sama způsobila. Všechno se ve mně sevře, jeho hlas zní cize a nezúčastněně, jako když soudce mluví s odsouzencem, který spáchal hrozný zločin a zaslouží si ten nejtvrdší trest.
"Já jsem ho nepustila, nebylo zamčeno.", říkám chvějícím se hlasem na svou obhajobu a než stačím říct, že to bylo kvůli němu, že měl přijít, dostane se mě od něj další příděl studeného pohledu. "To byla chyba, jak jste to mohla udělat?!", ptá se udiveným a protivně poučujícím tónem", Kdybyste jste nebyla lehkomyslná, tak se tohle nestalo!", mentoruje Jakub dál a opře se ramenem znuděně o skříň, dává najevo, že už toho má dost, nezmůžu se na odpověď, jsem čím dál více jeho chováním zmatena.

Hledí na mě upřeně a zkoumavě a mě drtí pocit, že mě nesnáší, má ke mně stále nějaké výhrady, ale proč, na to zatím neznám odpověď. Jeho pohled mě těžce zalehne, v jeho očích nevidím ani stopu skrytého zájmu, kterou jsem vycítila v hale, ale možná jsem si to jen namlouvala, možná kdyby se mnou nebyl jeho bratr, vůbec by si mě nevšiml, takový nezájem od muže zažívám poprvé. Docela mě to uráží, chová se, jako bych ani nebyla žena v nesnázích, to mě více znejistí již v tak pro mě těžké situaci.
Pořád se mně chvějí ruce a čím dál více, potřebuji se uklidnit a ne poslouchat přednášky, co mám nebo nemám dělat, to mně nepomůže, nic to nevyřeší, proč je tak na mě tvrdý. Měla jsem ho za citlivého a vnímavého muže a takový určitě je, proč tedy zrovna u mě má problém si představit, co jsem musela snášet, jaké jsem zažila zničující pocity, že toužím, aby mě vzal do náruče, chci slyšet, že to přebolí a zase bude dobře. Chci od něj vrátit zpět můj ztracený pocit bezpečí, a ne mě zavalit výčitkami, nechat mě chvět se obavami pod jeho kritickým pohledem, proč mě to dělá, začínám ho za to nenávidět.

Konec 1. části - 8. kapitoly
❤❤❤ 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 murielana murielana | Web | 7. února 2015 v 19:14 | Reagovat

Páni, ani sem nedýchala! Jsem zvědavá jak to bude pokračovat O_O

2 Beatricia Beatricia | Web | 7. února 2015 v 19:19 | Reagovat

Třetí rytíř na scéně... kapitolka plná násilí... jak toto dopadne? Snad se Jakub také nezamiluje. ☼☼☼

3 Blanka Blanka | 7. února 2015 v 19:25 | Reagovat

Teda páni  já  jsem  ani nedýchala  jsem taky zvědavá jak to bude pokračovat dál :-?

4 Simona Vixen | segmento.blog.cz Simona Vixen | segmento.blog.cz | Web | 7. února 2015 v 19:40 | Reagovat

fúha, musím začať od prvej kapitoly :)

5 Lamilka Lamilka | Web | 7. února 2015 v 19:43 | Reagovat

Elis, to hrdince ještě chybělo, takový násilník.

6 pavel pavel | Web | 7. února 2015 v 20:01 | Reagovat

Jakub má pravdu, některé ženy nejsou normální, visí na násilníkovi a alkoholikovi a pak se diví. Násilnost je často rajcuje a jsou rády být jejich obětmi. ;-)

7 Deana Deana | 7. února 2015 v 20:34 | Reagovat

Perfektné, nedá sa odhadnúť dej, to mám rada ;-)

8 stuprum stuprum | Web | 7. února 2015 v 21:16 | Reagovat

V tomhle díle pracuje fantazie i očekávání na 120%, ale i tak je hezký. :)

9 Zdena Zdena | 8. února 2015 v 8:55 | Reagovat

Zhltla jsem celý díl na jedem zátah.  Opět krásně napsaný. [:tired:] Ten Robert je ale zmetek! :-?

10 Akim Akim | E-mail | Web | 8. února 2015 v 11:11 | Reagovat

Také se mi zdá, že tvoje hrdinka má patologickou závislost, nebo prostě jen smůlu na hrubiány, kteří se nebojí ženu udeřit. Tenhle typ žen jsem poznal i v reálu a řeknu ti, že to jsou opravdu smutné příběhy... :-(

11 Markét. :) Markét. :) | Web | 8. února 2015 v 12:55 | Reagovat

Stále se nemůžu nabažit toho tvého psaní:-) Robert je teda pěknej hajzl! :/

12 Kristeen Kristeen | Web | 8. února 2015 v 14:37 | Reagovat

Máš naozaj super príbehy :) Musíš mať bohatú fantáziu :)

13 CuMelKaa CuMelKaa | Web | 8. února 2015 v 14:37 | Reagovat

Vzdy jsme obdivovala lidi co dokazali psat nejake pribehy az do konce ja mam dva rozepsane a nikdy jsem nejak nemela poradny napad jak by meli pokracovat :D ;)

14 Ella Ella | E-mail | Web | 8. února 2015 v 15:43 | Reagovat

Jsem úplně napnutá! :O Úplně úžasně píšeš:3

15 Hay. Hay. | Web | 8. února 2015 v 15:52 | Reagovat

No ja vážne strácam slová, neviem, čo napísať, je to skvelé napísané, píšeš viac ako pútavo. Celá kapitola preletela jedným dychom (teda som cez ňu asi ani nedýchala) a poslednú vetu som si prečítala zo dva krát a spokojne pomyslela na to, ako vyčkávam na ďalšiu kapitolu. Len-tak-ďalej :)

16 Artis Artis | Web | 8. února 2015 v 17:55 | Reagovat

Je sice hezké, že ji zachránil, ale začíná mě pěkně štvát, kolik mužů se kolem ní plete. Dělá to snad schválně? Přijde mi že ano, všechny si chce omotat kolem prstu, a pěkně ji vytáčí to, že to u Jakuba neumí. Nu uvidíme co bude dál, opravdu jsem se začetla a těším se. :)

17 Dulce Nika Dulce Nika | Web | 8. února 2015 v 18:23 | Reagovat

zaujímavé :)

18 pax pax | 9. února 2015 v 3:19 | Reagovat

;-)  super

19 Simča Simča | 9. února 2015 v 12:57 | Reagovat

Skvěle napsaný. Já to viděla před očima, jak film! [:tired:]

20 Joina Joina | Web | 9. února 2015 v 14:53 | Reagovat

To byl tedy den. Opravdu zajímavé čtení.

21 Ji Hei - Fotografie Ji Hei - Fotografie | E-mail | Web | 9. února 2015 v 17:09 | Reagovat

Moc pěkné, skvěle píšeš..:).

22 Sugr Sugr | E-mail | Web | 9. února 2015 v 18:27 | Reagovat

Opět krásné čtení, děkuji Elis! ;-)

23 Vanessa Vanessa | E-mail | Web | 9. února 2015 v 19:55 | Reagovat

Moc krásné! Už se v hrdince nevyznám, přeji jí hezky konec. Uh, ten Robert je teda, jak řekla Mel, magor. Už se těším na pokračování!

24 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 9. února 2015 v 21:29 | Reagovat

Hlavní hrdinka vážně neví, co chce, ale to je dobře, dodává jí to na věrohodnosti.
Jakub mě mile překvapil, ale poté zase naštval.
Každopádně, byla to krásná kapitola, je skvělé, jak umíš rozepisovat každý pocit. Jen tak dále!

25 anuse -esuna anuse -esuna | E-mail | Web | 9. února 2015 v 23:15 | Reagovat

Skvěle píšeš, prima čtení :-)

26 Vivi Vivi | Web | 10. února 2015 v 15:06 | Reagovat

Jakub je skvelý že ju ochránil a vyhnal Roberta z hotelu ale zas na druhej strane aký muž by to nezrobil ak by videl dievča v nebezpečí. A naštval ma poriadne ked robil ešte z nej debila že ho pustila. To jhe natom najhoršie a človek potom nemá dostatok slov aby to tomu druhému vysvetloval ako sa asi cíil.

27 Niky Niky | Web | 10. února 2015 v 20:01 | Reagovat

Zajímavé! Těším se na pokračovaní! 8-)

28 Elis Elis | Web | 11. února 2015 v 6:16 | Reagovat

[1]: [3]: Díky... další část bude brzy ...

[2]: Je to tak, Mel neměla šťastný den... děkuji za komentář...

[4]: Jsem ráda že příběh zaujal, přečíst si předcházející kapitoly doporučuji, děj se od nich odvíjí... díky za komentář...

29 Elis Elis | Web | 11. února 2015 v 6:21 | Reagovat

[5]: Je to tak, měla smůlu, snad v dalších kapitolách se ji povede lépe... díky za návštěvu blogu...

[6]: Pavle to máš pravdu, ale to se podle mě děje málo sebevědomým ženám, které opakuji stejné chyby při výběru mužů... Mel si už určitě dá pozor...

30 Elis Elis | Web | 11. února 2015 v 6:26 | Reagovat

[7]: Díky, také mám ráda napínavé děje ...

[8]: Fantazie je pro spisovatele důležitá... děkuji za návštěvu blogu...

[10]: Akime, je to první případ, snad se Mel poučí... :-)

31 Elis Elis | Web | 11. února 2015 v 6:32 | Reagovat

[11]: Moc děkuji za krásný komentář...

[13]: To se může stát ale nakonec se to podá, nápady se urodí... díky za komentář

[12]: Děkuji... na nedostatek fantazie si nemohu stěžovat, dostává se mě ji bohatě od dětství když jsem začala psát pohádky...

32 Elis Elis | Web | 11. února 2015 v 6:34 | Reagovat

[14]: Moc děkuji... doufám, že na tebe stejně zapůsobí i další díly...

33 Elis Elis | Web | 11. února 2015 v 6:38 | Reagovat

[15]: Velmi děkuji za pochvalu a krásný komentář... to co jsi napsala je rajská hudba pro každého spisovatele, děkuji...

[16]: Mel je žena, která mám kolem sebe vždy hodně mužů, ráda provokuje a tak se z toho často vyvinou i nebezpečné situace... děkuji za hezký komentář...

34 Elis Elis | Web | 11. února 2015 v 6:39 | Reagovat

[17]: Děkuji...

[18]: Díky Pax...

[19]: Díky, tak by to mělo být..

35 Elis Elis | Web | 11. února 2015 v 6:42 | Reagovat

[20]: To byl den přímo za trest... děkuji...

[21]: Děkuji za milý komentář...

[22]: Moc děkuji Sugr...

36 Elis Elis | Web | 11. února 2015 v 6:48 | Reagovat

[23]: Mel se podle všeho v sobě taky nevyzná...děkuji...

[24]: Mel je docela komplikovaná... moc děkuji za tvůj krásný komentář...

37 Elis Elis | Web | 11. února 2015 v 6:51 | Reagovat

[25]: Děkuji jak za návštěvu blogu tak i za pochvalu...

[26]: To jsi přesně vystihla, Jakub je složitá povaha... děkuji za milý komentář...

[27]: Děkuji...budu se snažit, aby pokračování bylo brzy...

38 mysteriouswolf mysteriouswolf | Web | 11. února 2015 v 9:24 | Reagovat

Jakub se zlobí , právem a  možná i proto, že k hrdince něco cítí :-? Každopádně poutavě napsané :-)

39 Alka Alka | E-mail | 11. února 2015 v 14:35 | Reagovat

Krásně napsaný a napínavý, to miluju :-?

40 Monbella Monbella | Web | 11. února 2015 v 17:44 | Reagovat

Tyjo to bylo o fous, uz jsem myslela, ze budu poprve cist literarne zachycene znasilneni :D Kez by skoncila s Jakubem nakonec :-)

41 Elis Elis | Web | 12. února 2015 v 6:30 | Reagovat

[38]:Jakub se opravdu zlobí a možná i k  Mel něco cítí... díky za hezký komentář...

[39]: Děkuji...

[40]: Bylo to opravdu o fous, s kým skončí neví zatím ani sama Mel... díky za skvělý komentář...

42 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 13. února 2015 v 13:00 | Reagovat

Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat, ale násilí se mi nelíbí.

43 Miloš Miloš | Web | 13. února 2015 v 22:43 | Reagovat

Vždy když už to vypadá, že by si mohli padnout do náruče, něco nebo někdo to překazí.
Elis, ty tedy umíš psát napínavě. Myslím, že by ti šly i detektivky.

44 Elis Elis | Web | 14. února 2015 v 16:04 | Reagovat

[42]: Děkuji... mě se také nemusím násilí, ale nedá se mu vždy vyhnout, je kolem nás i když z počátku skrytě...

45 Elis Elis | Web | 14. února 2015 v 16:05 | Reagovat

[43]: Tak ti chodí u v životě... máš dobrý nápad, zkusím něco napsat... díky...

46 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 4. dubna 2015 v 21:29 | Reagovat

[44]:
to máš zcela pravdu :-(

47 Elis Elis | Web | 6. dubna 2015 v 7:34 | Reagovat

[46]: Připadá mě, že násilí je mezi lidmi čím dál víc...

48 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 2. května 2015 v 13:53 | Reagovat

[47]:
tak to ti dávám za pravdu :-(

49 Elis Elis | Web | 3. května 2015 v 8:22 | Reagovat

[48]: Bohužel, já se již někdy bojím jít sama domů, když se zdržím a nemám doprovod, hlavně v zimě když je brzy tma...

50 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 8. května 2015 v 15:53 | Reagovat

[49]:
to se ti ani nedivím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Kdo není milován, je sám i v davu."