"MILUJEME TY, CO NÁS ODMÍTAJÍ A ODMÍTÁME TY, CO NÁS MILUJÍ"
Zdroj - foto zdarma - pixabay.com , publicdomainpictures.net
elisblog@seznam.cz
"Sex-appeal žen je umění vyvolat u mužů touhu po tom, co už znají."


"Láska je ze všech vášní nejsilnější, útočí na srdce, hlavu i tělo"

Založila jsem si druhý "modrý blog" - wonderful-world-elis.blog.cz
Bude mít rubriky - básně, povídky a články s různými náměty atd.
Na druhém blogu je publikován článek - "Nesnáším loučení"


Tento "červený blog" zůstane k publikovánívelmi oblíbeného
a vzrušující příběhu "Letní romance s Borisem".

"V životě je jen jediné štěstí, milovat a být milován."

Informace ke službě "Odběr novinek" na tomto blogu.
Přihlaste se k odběru novinek, budete upozorněni emailem na
nový článek, nezapomeňte otevřít a odkliknout potvrzující email.
Email jde cestou blogu.cz, vaše emailová adresa zůstane utajena!

"Teorie lásky je božská, její praxe ďábelská."

LETNÍ ROMANCE S BORISEM - 28. část


V některých případech se nový návštěvník blogu nechá odradit tím,
že se jedné o více dílný příběh a že by nepochytil o co jde.
Ale každá část příběhu má uzavřený děj a lze si
ji přečíst i jako samostatnou povídku...

"Láska vám může srdce naplnit, zlomit a znovu vyléčit."

Děkuji za návštěvu, budu ráda pokud zanecháte v komentářích své
názory a zůstanete pravidelnými návštěvníky blogu.
Děkuji holkám, které sem mnou přešly ze dvou zrušených blogu.

"Sex bez lásky je jen prázdný prožitek"

Ústava ČR chrání práva k výsledkům tvůrčí duševní činnosti zákonem.
Autorské právo - zák. č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací.
NA VŠECHNA DÍLA ZVEŘEJNĚNÁ NA TOMTO BLOGU SE VZTAHUJÍ
AUTORSKÁ PRÁVA, KOPÍROVÁNÍ NEBO ŠÍŘENÍ JE ZAKÁZÁNO!!!

"Láska je pokrmem žen, pro muže je kořením."

Letní romance s Borisem
Příběh je napsaný podle skutečných událostí, pro postavy
jsem vyhledala fotky dvojníků. Můžete si tak při
čtení vytvořit lepší vizuální představu.
Borisovo životní krédo: "Kdo dostal polibek a nevezme si vše,
zaslouží si ztratit i to, co už získal!"
HLAVNÍ POSTAVY PŘÍBĚHU "LETNÍ ROMANCE S BORISEM"


Jak se zbavit muže - 5. část

25. března 2015 v 11:13 | Elis |  Jak se zbavit muže
Elis
Jak se zbavit muže - 5. část

Vlčí máky omamně voní, nad námi se klene zvláštní, temně modrá obloha a on je touhou zadýchaný, příliš vše prožívá, jeho ruce mám po celém těle, dlaně má dráždivě drsné a prsty mě až příliš silně tiskne a nevím, co z toho mě více vzrušuje, když vášeň se míchá s bolestí. Sténám jako na mučidlech, jak si mě necitelně bere a vnímám, že mě záměrně působí bolest, tak hrubého jsem ho ještě nezažila, dívá se mně nemilosrdně do očí, je krásný, ale vypadá nebezpečně, jako bůh pomsty. Za něco mě trestá, to není milování z lásky, je to spíše pomsta, ale za co a ve chvíli, kdy únavou mně zalehne a zaboří hlavu mezi má ňadra, dlouze o jeho důvodech přemýšlím, zatímco on prudce dýchá.
Vískám mu prsty vlasy, vyčkávám jeho dechu zklidnění a šeptem se ptám, co je mu, ničemu nerozumím a mám dojem, že ho neznám a proč se ke mně chová tak necitelně. Nadzvedne prudce hlavu a jeho oči mě zmrazí jako pohled medúzy, vyleká mě, když pronese, že ví, že jsem mu byla nevěrná, vyděšeně jeho obvinění odmítnu, ale nechce nic slyšet. Prudce se zvedne na pažích, postaví se a uchopí mě do náruče, vykročí a mlčky mě nese, ale nevím kam, ohlednu se a strnu leknutím. Louka s vlčími máky náhle končí na kraji útesu a než se mohu zeptat, co chce dělat, svrhne mě dolů, do nekonečné tmy, jeho tvář se vzdaluje, padám dlouho temnotou a nevím kam, vím jen jedno, na dně mě čeká smrt, začnu hrůzou křičet a zděšeně se posadím na posteli.

Jsem zalita potem a nemohu popadnout dech, Bože, co to byl za sen a co měl znamenat, on mě chtěl zabít i když jen ve snu, ale sny kopírují minulost a předvídají budoucnost a já netuším, co mé podvědomí se mě snaží říct, co mě chce tím naznačit. Mám se ho snad obávat, zatím to nechápu, ale chci s ním mluvit a hned, musí mně vysvětlit, o co jde, co se mezi námi stalo, co jsem mu udělala, nebo on mně a jak došlo k mému zranění, chci vědět, proč jsem spadla ze schodů. Vůbec si nic nevybavuji, je to strašný pocit a chci rychle doplnit bílá místa ve své paměti, natáhnu se ke stolku a zavoním na sestru.
Ale stále nejde, zoufale se sesunu po polštáři, v hlavě se mně líhnou zmatené útržky vzpomínek, ale nedávají žádný smysl, hlava mě začíná třeštit, stisknu si ji do dlaní a místo svých krásných vlasů, cítím všude jen obvazy. Vnímám bolestivě, jak mě ve spáncích pulsuje prudce krev, mám pocit, že se mě hlava rozkočí, chybí mě v paměti kus mého života a něco není, jak má být. Konečně přibíhá lékař a za ním sestra, ale zase má v ruce injekci, "Ne!", zakřičím, "Už nechci žádné léky!", odmítám další uspání, nechci se znovu propadat do zapomnění a snít horečnaté sny plné strachu, obav a bolesti.

"Kde je můj přítel?" zeptám se ztišeným hlasem a snažím se být klidná, nechci jim dát příčinu pro další uspání a být znovu vyslaná na cestu za hranice tohoto světa, zoufale se podívám na lékaře, je to muž a snad bude mít pro mě více pochopení, "Přijde později.", promluví tišivě a stiskne mě chlácholivě ruku. Ale přepadne mě pocit marnosti z mého snažení, mám strach, že ho nezavolají z obavy, že se rozruším a něco mě praskne v hlavě, ale vůbec netuší, že více mně ubližuje ztráta paměti, že musím mít svůj život zase pod kontrolou, nebo ty děsivé sny nikdy neskončí. Něco musím udělat, vbodnu mu svůj pohled do očí, "Jak jsem na tom?", zeptám se naléhavě, "Jste v pořádku, všechno je zahojené.", uklidňuje mě lékař.
Uděláme potřebná kontrolní vyšetření a za pár dní můžete domů.", odhaduje co bude následovat a zase mně stiskne ruku, odtáhnu ji a chvíli přemýšlím, "Chci odejít ještě dnes, podepíši vám revers!", rozhodnu se a sleduji, jak se mu nesouhlas rozlévá po tváři. "To není rozumné, musíte být ještě v klidu!", snaží se mně to vymluvit, ale nehodlám o tom smlouvat, ležet přece mohu i doma, "Zavolejte mého přítele a hned!", trvám si na svém a na jeho varování, co se může stát, jen odmítavě vrtím hlavou. Čím dál více mě vadí obvazy, svírající mě a musím s nimi vypadat strašně, "Sundejte mě obvazy!", požádám, sestra zaváhá, ale lékař přikývne a sestra mou hlavu zbaví bílé skořápky, konečně zacítím volnost a lehkost.

Sáhnu si na hlavu a ucítím s radostí, že mě už rostou vlasy, sjíždím prsty dál a vzadu narazím na nerovnost a cítím dlouhou, hlubokou jizvu, nebolí, ale zůstane mě asi navždy, jako připomínka toho, co si zatím nepamatuji. Od chvíle, co lékař se sestrou odešli z pokoje, netrpělivě sleduji čas, chci být už pryč, kde je tak dlouho, byl se mnou na pokoji stále, když jsem byla mimo, ale když ho potřebuji, je bůhví kde, to mě snad dělá schválně. Snad sestra splnila slib a volala mu, aby si pro mě přišel, ale proč si tak dává na čas, ručičky odkrojily pořádný kus z další hodiny a on nikde, asi doma uklízí, dovedu si představit, jaký v bytě udělal binec a já nepořádek nesnáším.
Vzpomínám si, jak všude nechával pohozené věci i smradlavé ponožky a teď to budu muset překousnout, nesmím se rozčilovat, nebo skončím v nemocnici. Prudce se ohlednu ke dveřím, mám dojem, že někdo krátce zaklepal a dveře se rozletěly, je to on, konečně, tak ráda ho vidím a sleduji, jak jde rychlým krokem k mé posteli. Je krásný, má světle modrou košili, hluboce rozepnutou pod krkem a vyhrnuté rukávy, moc mu to sluší a bíle džíny má zase upnuté a na jednom místě mně dlouze a chtivě uvíznou oči, stvořitel na něm vůbec nešetřil, obdařil ho vším, co na mužích miluji.

Projede mnou vzrušení, tak dlouho jsme se nemilovali a teď silně zacítím, jak moc mě to chybí a zachvěji se, když se ke mně skloní, pevně mě obejme a šeptá vzrušeně, jak se těší, že zase budeme spolu. Jsem z jeho hlasu na měkko a nemohu zastavit dojetí, zavzdychám a očí mě plavou v slzách, podívá se na mě zblízka, "Neplač, to špatné je za námi a všechno bude jako dřív!", v jeho hlase zní jistota a na stvrzení slibu mě políbí. Bože, líbá neskutečně, je úžasný, srdce se mně roztluče a dech se mně úží, chci s ním být sama v bytě, ve své posteli, "Odvez mě rychle domů!", zašeptám, bez zaváhání přikývne, "Už jsem mluvil se setrou, za chvíli přijde, vyřídíme papíry a hned odjedeme.", uklidňuje mě.
Ale jsem netrpělivá až do poslední chvíle, kdy konečně je vše vyřízené a sestra mě navleče do županu a zřízenec posadí na vozík, konečně opouštím pokoj, který už nesnáším a chci se navždy zbavit nemocničního pachu. Chodba je nekonečně dlouhá, až v dáli na jejím konci vidím světlý bod, dveře vedoucí na svobodu a po chvíli konečně sedím v autě a nasávám známou vůni. Myslí mě problesknou vzpomínky na to, kolikrát jsme se v autě milovali v době, kdy jsem ho nechtěla brát k sobě domů a on svůj nový byt neměl zařízený. S něhou přejedu prstem hlubokou a dlouhou rýhu na palubní desce, to můj ostrý podpatek ji navždy poznačil, v tom to místě vzepřela jsem se nohou, když nával vášně byl příliš silný a ta rýha je připomínka toho, jak byl a stále je úžasný milenec.

Ten protivný zvuk si pamatuji dodnes, zněl skřípavě jako křída na tabuli, ale ani to, naše milování neukončilo, až později škrábanec dlouho prohlížel, ale nevyčetl mě poškození ani slovem, byl přece můj spolupachatel a měl na tom svůj podíl. Předním jsem dlouho nepoznala muže, který by mě dovedl tak silně vzrušit, byly to krásné časy a doufám, že zas budou, otočím k němu hlavu, vycítí můj pohled a díváme se navzájem do očí. V těch jeho čtu, jako v knize a vím, na co myslí, v tom mezi námi vždy panovala shoda, jen doufám, že mám v hlavě vše zhojené, aby to vydrželo nápor pulsující krve, snad mě první milování po úrazu nezabije a nebude tím posledním v mém životě. Ale přežila jsem pád ze schodů, tak už přečkám všechno a láska mě ublížit snad nemůže, když na to půjdeme zvolna a polehoučku.
U domů vystoupím rychle z auta, ale musím se opřít o kapotu, přepadla mě náhlá slabost a hlava se mně zatočila, okamžitě stojí u mě a uchopí mě do náruče, spěšně mě nese do domu. Obejmu ho pevně kolem krku a vdechuji jeho vůni, ale ve výtahu mlčíme a u dveří bytu mě postaví na zem, hledá klíče, otočím se a dívám se zkoumavě na schody, tady jsem asi spadla a stále nechápu, jak se to mohlo stát, chybí mě jakákoliv vzpomínka, že bych sbíhala po schodech dolů, to nikdy nedělám. Náhle zaslechnu vrznutí, sousedka z vedlejšího bytu pootevřela dveře, je to stará paní a je zvědavá, stává s okem přitisknutým na kukátku, teď má napnutou tvář a v jejích očích vidím něco zvláštního, ví snad něco, co nevím já.

Konec 5. části
❤❤❤
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 murielana murielana | Web | 25. března 2015 v 13:24 | Reagovat

Páni, opět skvělý a pro něho to končí, ona se doví pravdu a vykope ho z domu :-?

2 Beatricia Beatricia | Web | 25. března 2015 v 14:26 | Reagovat

Zase další brilantní epizoda, naplněná vášní. Tvé barvité líčení vyvolává v  nitru motýlky.
Ale otázka zní: Je ta vášeň  pravá a prožitá za plného, nezkresleného povědomí?  Vždyť ona není ještě úplně psychicky zdravá a neuvědomuje si holou realitu. Až pacientka procitne, tak to bude pro přítele zase hořké probuzení. Vždyť ona ho nenávidí a nechce ho. [:tired:]

3 Zdena Zdena | 25. března 2015 v 15:46 | Reagovat

Parááádmě napsaný, to mě dostalo. [:tired:]

[2]: Ona, žije v minulosti a jak byla do něj udělaná, po vrácení paměti se vrátí  i odpor a bude ho chtít vyhodit. :-?

4 Ji Hei - Fotografie Ji Hei - Fotografie | E-mail | Web | 25. března 2015 v 15:49 | Reagovat

No, je to napínavé..:). A velmi pěkně se to čte..:).

5 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 25. března 2015 v 16:40 | Reagovat

Hlavní hrdinka má tedy zvláštní psychiku. Připadá mi, že sama vlastně neví jestli ho doopravdy miluje, nebo chce jen cítit jeho tělo.
Ale líbí se mi to, moc. Jen tak dále, nemůžu se dočkat pokračování!

6 Niky Niky | Web | 25. března 2015 v 16:47 | Reagovat

Moc pěkné, sice když jsem si přečetla název tak jsem se zděsila, ale nebylo to tak hrozný :-)

7 Bella.M Bella.M | Web | 25. března 2015 v 17:25 | Reagovat

Krásné, mám moc ráda tvé články :)

8 anuse -esuna anuse -esuna | E-mail | Web | 25. března 2015 v 18:00 | Reagovat

Páni, to zase nemá chybu. Je to napínavé čím dál více. Moooc se Ti kapitola povedla. Těším se na další pokračování. Díky Ti za nádherně prožité chvilky na Tvém blogu. :-)  :-)  :-)  :-)

9 Lamilka Lamilka | Web | 25. března 2015 v 18:08 | Reagovat

Moc hezky napsané a zajímavé :-)

10 Sidica Sidica | Web | 25. března 2015 v 18:08 | Reagovat

veľmi sa mi páčia tvoje články :D už sa teším sa ďalší

11 Sugr Sugr | E-mail | Web | 25. března 2015 v 18:22 | Reagovat

Krásné Elis, jen tak dál! :-)

12 Baalberith Baalberith | Web | 25. března 2015 v 18:42 | Reagovat

Děkuju :) Není to ještě úplně tak skvělý, jelikož nemám pořešené snímky, ale bude ! :3
Jinak úžasně napsané :3

13 Blanka Blanka | 25. března 2015 v 18:48 | Reagovat

Tak  tohle byl opět skvělý díl , a taky si myslím že ho  vyhodí z domu až se dozví  pravdu :-?

14 Perrie Perrie | Web | 25. března 2015 v 20:06 | Reagovat

:D Bylo by to jednodušší, to je pravda!

15 pavel pavel | Web | 25. března 2015 v 21:16 | Reagovat

Je nepoučitelná... zase jí na jednou místě uvíznou oči. Neměla by se raději jinde léčit? :D

16 Baalberith Baalberith | Web | 25. března 2015 v 23:26 | Reagovat

Ještě tak dodatečně, jakému dílu sims by jsi dala přednost, 4 nebo 3? :)

17 pax pax | 25. března 2015 v 23:42 | Reagovat

žít minulostí...a pak zklamání....možná...skvělé :-)

18 Elis Elis | Web | 26. března 2015 v 6:49 | Reagovat

[1]: Díky... tak to je docela možné, nedá se to vyloučit a děj v předchozích dílech tomu i naznačuje, ale sama ještě nevím jak to dopadne, budoucnost je zatím ve hvězdách...

19 Elis Elis | Web | 26. března 2015 v 7:03 | Reagovat

[2]: Moc děkuji za ocenění...láska a vášeň patří k sobě a máš pravdu v tom, že ona cítí a prožívá to, co pro ni už dávno skončilo a chce muže, kterého ve skutečnosti nesnáší, ale neví o tom a tak je docela spokojená, i když si uvědomuje, že se asi něco stalo, ale dokud se ji nevrátí paměť, nemůže to napravit...
Stejně je to zajímavé, když si uvědomíme, že život formují hlavně naše pocity, prožitky atd., podle toho žijeme... přitom stačí tak málo, přijít o něco co jsem zažili, zzráta nějaké události z paměti a jsme úplně někdo jiný  a žijeme jiný život, než jsme chtěli, před úrazem, z toho až mrazí...

20 Elis Elis | Web | 26. března 2015 v 7:04 | Reagovat

[3]: Děkuji...

[4]: Moc děkuji, snažím se aby příběhy měly spád...

21 Elis Elis | Web | 26. března 2015 v 7:13 | Reagovat

[5]: Díky... hlavní hrdinka je teď mimo, zpočátku měla svůj život pevně v rukách, přestala svého přítele milovat a bez váhání ho chtěla vyhodit, teď je ve vleku událostí... po úraze si nepamatuje, že ho už dlouho nemiluje, cítí že něco není v pořádku, ale neví co a jediné co ji zůstalo v paměti, je že s přítelem stále žije a miluje ho  a tak se podle chová a tak všechno i cítí... jsem prostě, to co si myslíme...

22 Elis Elis | Web | 26. března 2015 v 7:14 | Reagovat

[6]: To mě nenapadlo, ten název možná by se hodil i pro detektivku...

23 Elis Elis | Web | 26. března 2015 v 7:15 | Reagovat

[7]: Moc děkuji, jsem ráda, že se ti příběhy líbí...

24 Elis Elis | Web | 26. března 2015 v 7:16 | Reagovat

[8]: Já taky moc děkuji a jsem ráda, že jsem ti mohla zpříjemnit večer, ještě jednou děkuji za komentář...

25 Elis Elis | Web | 26. března 2015 v 7:19 | Reagovat

[9]: Moc děkuji...

[10]:Díky, už jsem včera večer rozepsala další část, tak pokud mně nepostihne odliv invence, tak to snad brzy dopíšu...

26 Elis Elis | Web | 26. března 2015 v 7:21 | Reagovat

[11]: Děkuji Sugr...

[14]: Někdy je jednoduché řešení to nejlepší...

27 King Rucola King Rucola | E-mail | Web | 26. března 2015 v 7:21 | Reagovat

Dufam, ze uz aspon duma nad tym, ako ho zavrazdi, alebo este nie? :-D

28 Elis Elis | Web | 26. března 2015 v 7:24 | Reagovat

[12]:Děkuji, jsem ráda, že se ti příběh líbí...

[16]: Myslím že jsou videa skvělá a ohledně dílů, žádný neupřednostňuji, já bych to brala posloupně, 3 a pak 4...

29 Elis Elis | Web | 26. března 2015 v 7:26 | Reagovat

[13]: Díky, vypadá to tak, ale nevím co mě napadne, nemám dějovou linku a příběh a jeho děj se mně odvíjí při psaní...

30 Elis Elis | Web | 26. března 2015 v 7:27 | Reagovat

[15]: Proč, má to ráda a muži určitě taky... :-D

31 Elis Elis | Web | 26. března 2015 v 7:31 | Reagovat

[17]: Přesně tak, ztráta části paměti ji odsoudila k životu v minulosti, neví nic o skutečné přítomnosti,  až se jí paměť vrátí bude překvapena, jak toho její bývalý dokázal využít...

32 Elis Elis | Web | 26. března 2015 v 7:32 | Reagovat

[27]:Že by to skončilo vraždou, nedá se nic vyloučit, uvidíme, díky za komentář....

33 Akim Akim | E-mail | Web | 26. března 2015 v 12:50 | Reagovat

Krásné. Jen, aby si pánové z toho nevzali příklad. Chce tě opustit dívka, kterou miluješ? Shod ji ze schodů a váš románek může pokračovat... :-P

34 Vivi Vivi | Web | 26. března 2015 v 14:09 | Reagovat

Waaaau už chcem dalšiu časť, ked si všetko spomenie. A ten hnusný bastard ju bude určite využivať, využivať to že si nič nepamätá.

35 Simča Simča | 26. března 2015 v 15:48 | Reagovat

Super příběh a napínavý, kolik bude dílů ;-)

36 Markét. :) Markét. :) | Web | 26. března 2015 v 16:12 | Reagovat

Skvělý, opět napínavé :-))

37 maya maya | Web | 26. března 2015 v 18:06 | Reagovat

Páni skvělí!! Těším se na další část!Napsané

38 maya maya | Web | 26. března 2015 v 18:08 | Reagovat

[37]: nevím proč, ale nevzalo mi to poslední slovo, takže napsané kouzelně! :)

39 MarijaKes MarijaKes | Web | 26. března 2015 v 18:28 | Reagovat

Tak jsem napnutá, jestli sousedka něco viděla z toho pádu a tahanice o krabici. Ale když je stále přilepená na kukátku, tak asi ano... :-)

40 Jituš♥-xoxo Jituš♥-xoxo | Web | 26. března 2015 v 19:28 | Reagovat

Ahoj :)
Nezlob se pokud tě otravuju, ale chtěla bych tě poprosit o tvůj hlas v anketě hudby, kterou jsem připravila prvně a tvůj názor, jestli se ti líbí, nebo jestli jsou články o mém životě lepší :)
Jsem asi nudná, ale nevím co mám dělat více a co tě zajímá :/ Děkuju za názor od tebe♥ :) Pa♠

41 mysteriouswolf mysteriouswolf | Web | 26. března 2015 v 19:40 | Reagovat

Ani jsem při čtení nedýchala :D Umíš vtáhnout do děje :-)

42 Amálka Amálka | Web | 26. března 2015 v 20:12 | Reagovat

Pěkný díl, čte se to tak nějak samo. Jak člověk jednou začne, musí to prostě dočíst do konce:)

43 Artis Artis | Web | 26. března 2015 v 22:02 | Reagovat

Bojím se jak to dopadne, jako bych to byla já sama a jen čekám, kdy přijde konec.
(Opět krásně napsáno, jak bývá zvykem.)

44 Van Vendy Van Vendy | Web | 26. března 2015 v 22:35 | Reagovat

Věřím, že se jí to v hlavě rozklikne a paměť se jí vrátí, je to jen otázka času. Mně se líbí, jak vždycky na konci příběhu naštrngneš zajímavý motiv, něco nečekaného. V tomhle případě onu sousedku, která jakoby něco věděla. Jseš jak Šahrazád, když vyprávěla polovinu příběhu a v tom nejzajímavějším to utla, s tím, že sultán si buď vyslechne zbytek druhý den, nebo vůbec... :-D

45 pax pax | 27. března 2015 v 1:29 | Reagovat

[31]:to ano,.... :-)

46 Anidea Anidea | E-mail | Web | 27. března 2015 v 11:16 | Reagovat

Je to čím dál tím napínavější! Už jsem zvědavá na další díl.

47 :* :* | Web | 27. března 2015 v 21:12 | Reagovat

Páni, je to čím dál tím víc napínavější :3, píšeš naprosto bezvadně! :3 Doufám, že se brzo dozví pravdu o tom, jak to ve skutečnosti bylo. :)

48 Elis Elis | Web | 28. března 2015 v 6:31 | Reagovat

[33]: Dobrý nápad Akime, pobavil si mě, živě si to představuji...

49 Elis Elis | Web | 28. března 2015 v 6:33 | Reagovat

[34]: Je vážně hnusný, tak s ní manipulovat, a neomlouvá ho ani to, že ji stále miluje, i když ve válce a lásce je povoleno všechno a nic není zakázané...

50 Elis Elis | Web | 28. března 2015 v 6:34 | Reagovat

[35]: Díky... nevím kolik dílů ještě vyústění děje bude potřebovat...

51 Elis Elis | Web | 28. března 2015 v 6:37 | Reagovat

[36]: Velké díky... život je napínavý sám o sobě a v příbězích je to nutnost, jinak bychom se nudili...

52 Elis Elis | Web | 28. března 2015 v 6:39 | Reagovat

[37]:[38]: Moc děkuji... další díl už píšu, tak snad to brzy dokončím a zveřejním, nechci dělat velké rozestupy, ale někdy se to na něčem zvrtne...

53 Elis Elis | Web | 28. března 2015 v 6:41 | Reagovat

[39]: Asi viděla, ale ještě nevím co, tak snad to děj posune dál, uvidíme to v další části příběhu...

54 Elis Elis | Web | 28. března 2015 v 6:43 | Reagovat

[41]: V to vždy doufám, mám to tak ráda, sama nerada čtu nudné knihy... moc děkuji za komentář...

55 Elis Elis | Web | 28. března 2015 v 6:45 | Reagovat

[42]: Moc a moc děkuji, jako autorku mě tvůj komentář potěšil, psát tímto stylem je vždy můj cíl...

56 Elis Elis | Web | 28. března 2015 v 6:47 | Reagovat

[43]: Jak to dopadne ještě sama nevím, to se uvidí během psaní, podle toho co mě napadne a co se bude více hodit pro děj příběhu... moc děkuji za komentář...

57 Elis Elis | Web | 28. března 2015 v 6:50 | Reagovat

[44]: Je to opravdu jen otázka času, paměť by se ji měla vrátit, ale kdy to bude nevím, i když není vyloučené i něco jiného, to se ještě uvidí... Šeherezáda, to se mě vážně líbí, vystihla si to... moc děkuji za krásný komentář

58 Elis Elis | Web | 28. března 2015 v 6:55 | Reagovat

[45]: To jsou muži, když jsou zamilovaní jsou schopni všeho, i podrazů aby si svou lásku udrželi a my ženy jim to rády odpouštíme pokud je  milujeme... tady v tom je ale ten problém, pokud je nemilujeme nemilosrdně je ničíme... tak uvidíme co hlavní hrdinka provede až se dozví o co šlo, pokud se to tedy dozví a nebude žít v nevědomosti dál, ještě neznám konec příběhu...

59 Elis Elis | Web | 28. března 2015 v 6:57 | Reagovat

[46]: Moc děkuji... pokud se nestane nic nepředvidatelného a bude dost času, bude pokračování na začátku příštího týdne...

60 Elis Elis | Web | 28. března 2015 v 7:01 | Reagovat

[47]: Moc děkuji, tvůj komentář mě potěšil a doufám, že tě zaujme i pokračování, ale jestli se už v té další části dozví pravdu nevím...

61 userka userka | E-mail | Web | 28. března 2015 v 23:26 | Reagovat

"sny kopírují minulost a předvídají budoucnost" KÉŽ BY! :-) Těch zlých totiž moc nemám.
Jinak další skvělý díl! Jsem vlastně ráda, že příběh ještě nekončí.
[33]: To je krutý :-D

62 Elis Elis | Web | 29. března 2015 v 9:02 | Reagovat

To je fajn, zlé sny jsou na nic, naštěstí jsem na tom stejně, nemívám zlé sny, spíše ty, kterým se říká živé a bývají docela krásné a ty mě matou, protože jsou jak skutečné, že mám pocit, že jsem to opravdu prožila... moc děkuji za krásný komentář...

63 Miloš Miloš | Web | 29. března 2015 v 14:20 | Reagovat

Elis, ty tedy dovedeš dramatické situace okořenit erotikou. Rýha od podpatku na palubní desce je fantazii podněcujícím vyjádřením vášnivého vztahu. Lepší než pornofilm.

64 Elis Elis | Web | 29. března 2015 v 18:06 | Reagovat

[63]: To přece patří k životu... rýha od podpatku je převzatá ze skutečného života...

65 Radka54 Radka54 | Web | 3. dubna 2015 v 19:22 | Reagovat

tak a teď jsem zvědavá co sousedka,ví či neví? :-) moc pěkně napsané i na večeři pro manžela jsem zapomněla :-D

66 Elis Elis | Web | 4. dubna 2015 v 10:46 | Reagovat

[65]: To se uvidí v dalším díle... moc děkuji, to s tou zapomenutou večeří je to milé, jsem ráda, že tě příběh vtáhl do děje...

67 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 2. května 2015 v 14:20 | Reagovat

Tento článek mne navnadil na to, jak se těším, až se tu objeví první vlčí máky :-)

68 Elis Elis | Web | 3. května 2015 v 8:04 | Reagovat

[67]: To jsme na tom stejně, mám také ráda vlčí máky a proto jsem je dala v příběhu do snu...

69 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 8. května 2015 v 15:46 | Reagovat

[68]:
To se ti ani nedivím :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Kdo není milován, je sám i v davu."