"MILUJEME TY, CO NÁS ODMÍTAJÍ A ODMÍTÁME TY, CO NÁS MILUJÍ"
Zdroj - foto zdarma - pixabay.com , publicdomainpictures.net
elisblog@seznam.cz
"Sex-appeal žen je umění vyvolat u mužů touhu po tom, co už znají."


"Láska je ze všech vášní nejsilnější, útočí na srdce, hlavu i tělo"

Založila jsem si druhý "modrý blog" - wonderful-world-elis.blog.cz
Bude mít rubriky - básně, povídky a články s různými náměty atd.
Na druhém blogu je publikován článek - "Nesnáším loučení"


Tento "červený blog" zůstane k publikovánívelmi oblíbeného
a vzrušující příběhu "Letní romance s Borisem".

"V životě je jen jediné štěstí, milovat a být milován."

Informace ke službě "Odběr novinek" na tomto blogu.
Přihlaste se k odběru novinek, budete upozorněni emailem na
nový článek, nezapomeňte otevřít a odkliknout potvrzující email.
Email jde cestou blogu.cz, vaše emailová adresa zůstane utajena!

"Teorie lásky je božská, její praxe ďábelská."

LETNÍ ROMANCE S BORISEM - 28. část


V některých případech se nový návštěvník blogu nechá odradit tím,
že se jedné o více dílný příběh a že by nepochytil o co jde.
Ale každá část příběhu má uzavřený děj a lze si
ji přečíst i jako samostatnou povídku...

"Láska vám může srdce naplnit, zlomit a znovu vyléčit."

Děkuji za návštěvu, budu ráda pokud zanecháte v komentářích své
názory a zůstanete pravidelnými návštěvníky blogu.
Děkuji holkám, které sem mnou přešly ze dvou zrušených blogu.

"Sex bez lásky je jen prázdný prožitek"

Ústava ČR chrání práva k výsledkům tvůrčí duševní činnosti zákonem.
Autorské právo - zák. č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací.
NA VŠECHNA DÍLA ZVEŘEJNĚNÁ NA TOMTO BLOGU SE VZTAHUJÍ
AUTORSKÁ PRÁVA, KOPÍROVÁNÍ NEBO ŠÍŘENÍ JE ZAKÁZÁNO!!!

"Láska je pokrmem žen, pro muže je kořením."

Letní romance s Borisem
Příběh je napsaný podle skutečných událostí, pro postavy
jsem vyhledala fotky dvojníků. Můžete si tak při
čtení vytvořit lepší vizuální představu.
Borisovo životní krédo: "Kdo dostal polibek a nevezme si vše,
zaslouží si ztratit i to, co už získal!"
HLAVNÍ POSTAVY PŘÍBĚHU "LETNÍ ROMANCE S BORISEM"


Milostné rošády – 10. kapitola – Samé komplikace - 1. část

19. března 2015 v 14:32 | Elis |  Milostné rošády
Elis
Milostné rošády - 10. kapitola - Samé komplikace - 1. část

Srdce mně splašeně tluče pod jeho utkvělým pohledem, mám strach, že mou snahu o políbení, může brát jako obtěžování a očekávám, že na mě rozhořčením zvýší hlas a já mu to stejně nebudu moci vysvětlit, jako muž to nemůže nikdy pochopit. Ale dál mlčí, tváří se záhadně, nevím, co si mám myslet, přestávám tomu rozumět a začnu přemýšlet, o co tedy jde, když ne o zmařený pokus s polibkem, zmateně se podívám ke dveřím, v domnění, že snad něco zaslechl na chodbě, ale nic neslyším. Filip konečně promluví a zjišťuji, že jsem se zbytečně děsila, jen si na něco pro něj důležitého vzpomněl a považuje za nutné mně to sdělit a jen tak dlouho hledá správná slova, "Vyměnil jsem vám, několikrát led!" řekne nejistě.
Jako by měl obavy, jak příjmu, že se mě musel dotýkat ve spánku. "Vůbec jste se nevzbudila!", pokračuje a nevím, jestli tím chce naznačit, jak byl velmi opatrný, nebo mně tím vyčítá, že jsem neocenila náležitě jeho péči, zatvářím se provinile a hlesnu, "Děkuji." a dál snaživě vysvětluji, jak jsem byla ze všeho vyčerpaná, tvrdě spala a vůbec nic necítila. Pokývá hlavou, že to bere na vědomí, chvíli ještě váhá, mám pocit, že má ještě něco na srdci, ale nakonec jen zamručí, "Dobrou noc." a otočí se ke mně zády, za chvíli zaslechnu, jak oddechuje, usnul velmi rychle, jako malé dítě, pomyslím si a zůstávám sedět na posteli, vydechuji poslední zbytky napětí a přemýšlím, co bude dál.

V duchu si vyčítám, že jsem k ničemu, že jako žena jsem selhala, když ve své posteli nedovedu přimět muže, aby mě miloval, ale svůj pokus o líbání opakovat už nechci, ještě teď cítím následky leknutí, byl to pro mě infarktový stav. Zvrátím se dozadu na polštář, přitisknu na tvář sáček s ledem, ale nechce se mně spát, přemýšlím, zda můžu z této šance, ještě něco získat, ale to bych ho asi musela znásilnit, je prvním mužem v mém životě, který se o nic nepokusil. Chtěla bych vědět, co si o mně myslí, jestli mě považuje za milenku svého bratra a začínám si velmi přát, aby se Viktor nevrátil, nebo měl plno vyřizování na mnoho dní a já měla dostatek času Filipa si získat.
Zítra už budu vypadat mnohem líp a mohla bych se o něco pokusit, ale s Viktorem za zadkem to půjde ztuha a začínám litovat, proč jsem se s ním tak příliš zapletla, neměla jsem to v úmyslu, ale nějak se to stalo, všechno se to zamotalo, ani nevím jak. Můj plán byl docela jiný, Viktor měl být jen má vstupenka do jejich rodiny, hlavně k Filipovi a nevím, ve které chvíli to začalo, asi za to může barman a já se více přimkla k Viktorovi. Ale nemá cenu si něco nalhávat, musím si přiznat, že Viktor je pro mě velmi přitažlivý, není tak krásný jako Filip, ale něco má v sobě, je to síla a mužnost, která mě k němu táhne, pokud má Jakub pravdu a Viktor se do mě zamiloval, čekají mě horké chvíle.

Jak při tom všem získám Filipa nevím, ale něco snad vymyslím, hlavně zase musím vypadat krásně, sáhnu si na tvář, už není tak bolestivá ani opuchlá, musím vidět, jak vypadám a slabé světlo lampičky mně nestačí, vstanu a jdu do koupelny. Zkoumavě se na sebe dívám do zrcadla, jsem překvapena, opuchlé oči i červeným nos od pláče jsou pryč, otisk Robertovy dlaně, už není téměř vidět a jen tvář je více červená, ale do rána budu v pohodě a co zcela nezmizí, zakryjí líčidla. Viktor měl zase pravdu, zjišťuji, že se málokdy mýlí a to je další věc, se kterou u mě boduje, možná jsem ho měla poslechnout a vypít více vodky, mohla jsem být fit již tuto noc a s úspěchem se o Filipa pokusit, s dobrým pocitem, se prohlížím v zrcadle ze všech stran.
Nevypadám špatně, už nemusím skrývat tvář, ale aby to bylo dokonalé, chce to další led a pokud možno hned, vracím se do pokoje, musím vzbudit Filipa, chci další dávku ledu, obejdu postel a sedám si těsně k němu. Tvrdě spí, ale zhoupnutí matrace, ho přiměje otočit se na záda, Bože, vypadá tak úžasně, že místo buzení ho jen okouzleně pozoruji, ve světle lampičky vypadá jako princ z pohádky, stíny krásně vykreslují jeho obličej a dodávají mu na hebkost. Je celý sametový, srdce mě zaplaví nával něhy, zatoužím pohladit ho po tváři, opatrně natáhnu ruku, ale zaváhám, nechci ho znovu vyděsit a chvíli sleduji, jak za víčky se mu rychle kmitají oči a rty se usmívají, asi zrovna bloudí úchvatnou krajinou snů.

Nakonec se osmělím a dotknu se jeho vlasů, nevzbudil se, odhodím obavy a odvážím se dlaní jemně sjíždět po jeho tváři, vnímám hebkost jeho kůže, přestávám se bát, teď se již Filipa smím dotýkat, mám skvělou výmluvu, přece ho budím, musí vstát a sehnat mě další dávku ledu. Pohlazení zopakuji, seberu více odvahy a políbím ho jako vánek těsně vedle úst, přemýšlím, co by udělal, kdybych ho začala objímat, ale to se už nedovím. Zaslechnu rázné kroky za dveřmi a zaklepání, trhnu sebou a zatají se mě dech, pohlédnu rychle na Filipa, dál sladce spí a zaváhám, jestli ho mám probudit, ale k čemu by mě byl, rvačky nejsou jeho styl, kdyby to byl Robert, ještě by Filipa mohl zranit.
Ale kdo to může být, na Roberta je klepání až moc jemné, přejdu potichu ke dveřím, zaklepání se ozve naléhavěji, pomalu přikládám ucho na dveře a zaslechnu netrpělivé přešlapování, ale otevřít dveře si netroufám. Pomalu couvám zpět k posteli, rozhodnuta, že nebudu otvírat, je hluboká noc, nikdo u mých dveří nemá co dělat, Filipa budit nebudu, led počká, ale sotva se tak rozhodnu, leknutím nadskočím, rány na dveře by vzbudily i mrtvého. Ten kdo je na chodbě ztrácí trpělivost a Filip se probudil, nadzvedl se na polštáři, ospale hmouří oči, bouchání zazní znova, "Kdo to je?", ptá se rozespale a v tom se ozve rozzlobený hlas, "Jakube otevři, to jsem já, Viktor!" v prvním okamžiku zacítím úlevu, že to není Robert.

Hned se nešťastně zadívám na Filipa, Viktor okamžitě zatrhne jeho pobyt v mém pokoji, noc strávená s ním v jedné posteli nenávratně končí a nic jsem si neužila, s Filipem si nejsme o nic blíže, než předtím, k ničemu mě to nebylo. Nejraději bych nešla otevřít a předstírala, že tu nikdo není, ale ozve se Filip, "To je přece Viktor!" oznámí mě důrazně a diví se, že nejdu otevřít, Bože, on nic nepochopil, asi má dlouhé vedení a navíc je pohodlný, nechce se mu z postele a dívá se pohledem, jakože když stojím, tak ať jdu otevřít. Jdu váhavě ke dveřím, Filip si mezi tím spokojeně lehl, on si snad neuvědomuje, že jeho mise u mě končí, píchne mě z toho u srdce, byl se mnou v mém pokoji, v mé posteli a nebylo vůbec nic.
Jiné šance už nebudou, návrat Viktora všechny další zhatí, neochotně otevírám dveře a Viktor padne dovnitř, jako velká voda, obejme mě a tiskne k sobě, "Jsi v pořádku, jak to že chodíš otvírat, kde je Jakub?", nespokojeně vyzvídá a zaostří oči k posteli, "On spí?", diví se a prudce natáhne ruku k vypínači. Ostré světlo se rozlije po celém pokoji, Filip se nespokojeně zavrtí, "Zhasněte, bolí mě z toho oči!", ozve se a Viktor pevně semkne rty, "Co ten tady dělá!", temně zahučí, zadívá se na mě a čeká na vysvětlení. Pomyslím si, tak už je tady to, čeho jsem se obávala, krasavec Filip mu bude vadit, žárlí na něj a nevěří mu, i mé váhání s odpovědí si špatně vyloží a houkne na mě, "Co dělá u tebe v posteli?" a jeho otázka, zní velmi tvrdě.

Cítím, že Viktor si už spřádá pavučiny podezření, pospíším si a vysvětluji jedním dechem, že Jakub nemohl zůstat a tak mě hlídá Filip a s obavou sleduji výraz Viktorova obličeje, Filip je s probíhajícího hovoru najednou nejistý, ještě se úplně neprobral a netuší, co se děje, jen cítí u Viktora zlost, "O co jde Viki?", ptá se, jakoby nechápal, co bratrovi může vadit. Ale je to špatná taktika, Viktor mě pustí a jde k posteli, chytne bratra za ruku, "Vypadni!", řekne výhružně a rychle a bezohledně Filipovi "pomůže" z postele na zem. Filip je překvapen, ale Viktor mu nedá šanci se vzpamatovat, "Co si to dovoluješ!", syčí na něj jako had, "Proč nespíš v křesle a vlezeš klidně do její postele!", rozčiluje se Viktor dál.
Zmatený Filip koktavě vysvětluje, že spát v křesle ho nenapadlo, a proč taky, když je tady volná postel a to je další špatná odpověď, Viktor se na něj překvapeně podívá, ale nevěří, že někdo může být tak hloupý a dál Filipa podezírá. "Fildo, nedělej ze sebe blbce, na to ti neskočím!", procedí mezi zuby, "Co tím myslíš, ani jsem se jí nedotkl?", hájí se Filip překvapeně, už mu konečně dochází, o co tady jde a ten úžas vepsaný v jeho tváři mu věřím, dnes neměl se mnou žádné pochybné úmysly, ale to Viktor nepochopí. Má do důvěry k Filipovi daleko a vrhá na něj pohledy, které jsou schopné i zabít a řekne, "Vypadni hned z pokoje!", Filip se neochotně pohne ke dveřím, "Ale Jakub říkal, že mám tady zůstat, než se vrátí!", pokusí se protestovat.

Viktor nepovažuje za nutné odpovědět a co si myslí o Filipovi, je zřejmé i beze slov, oči má výmluvné a na Filipa hledí, jako had na kořist, důrazně prstem ukáže na dveře, trvá na tom, aby Filip okamžitě odešel z pokoje. Jeho gesto mluví jasně, to pochopí i Filip, rychle se na mně podívá, v očích má něco co mě zaskočilo, mám pocit, že mě chce něco sdělit a nerad se loučí, potěšilo mě to, ale možná se mýlím, přesto se na něj povzbudivě usměji. Viktor si toho všiml, můj úsměv pro Filipa jeho pozornému zraku neunikl, stal se poslední kapkou a Viktorův pohár trpělivosti právě přetekl, jde spěšně dokořán otevřít dveře, zajde si pro Filipa, uchopí ho hmatem, jako by měl být Filip zatčen, dotáhne ho až na chodbu a dveře za ním prudce zavře.
Jen zírám a neodvažuji se mluvit, nechci více vyostřit situaci a Viktor zaměřil pozornost na mě, studuje můj obličej, jako by z něj chtěl vyčíst, co se tady dělo a hledal stopy po nevěře, jeho oči sjíždí dolů, mám neodbytný pocit, že pátrá na mém krku po cucfleku. Netuším, jestli je s mou vizáží spokojen, ale raději okamžitě nasadím nevinný pohled, ale sama sebe se ptám, proč se tak snažím, vždyť se přece nic nestalo, ale jeho mlčení je pro mě čím dál více nesnesitelné, konečně Viktor přeruší ticho a položí otázku, co mu asi dlouho leží v hlavě, "Co se tady dělo?", ptá se důrazně a naléhavě.

Začnu překotně vykládat podrobnosti o tom, co se přihodilo, co udělal Robert, jak mě Jakub zachránil, ale nemohl zůstat a tak tady nechal Filipa, ten se o mě a vše postaral, ale to, že byl pozorný a celkem milý, si raději nechám pro sebe. Když dokončím výčet všech událostí, oddechnu si a dívám se upřeně na Viktora, sleduji pozorně každé hnutí v jeho tváři, i to, jak Viktor přepečlivě zvažuje má slova a oči má jako rentgen, nic špatného jsem neprovedla, ale pod jeho pohledem se okamžitě cítím vinna, jako bych Viktora jen pouhou myšlenkou zradila. Znovu mě proletí hlavou, že tohle snad není možné, to si nesmím nechat líbit, nejsem povinna Viktorovi skládat účty, copak je můj manžel, není, tak jak to, že si přisvojuje právo mě vyslýchat.
Zavalí mě vlna nespokojenosti, ale můj vzdor dlouho nevydrží, Viktor je muž, který vždy dostane, co chce, pod jeho pohledem slábne má vůle, necítím se dost silná na odpor. A jen čekám, jestli bude s mou verzí událostí spokojen, ale než to Viktor stačí posoudit, ozve se jemné zaklepání, okamžitě jde otevřít dveře, je tam Filip, "Zapomněl jsem mobil." řekne a hbitě se protáhne pod Viktorovou rukou, jde ke stolku a mobil si strčí do kapsy a naše oči se potkají a cítím, že si o mě dělá starosti, srdce mě zaplesá, nejsem mu úplně lhostejná, "Dělej!" houkne ode dveří netrpělivě Viktor, Filip loudavě odchází a ve dveřích se ještě otočí.

Připomene, že je čas na nový led a nabízí se, že pro něj skočí, "Nemusíš, sám se o vše postarám!", řekne Viktor hlasem, který nepřipouští námitky, Filip chce ještě něco říct, ale Viktor mu přibouchne dveře přímo před nosem a zamkne, nechce už být vyrušen. Znepokojeně ho sleduji, vnímám Viktorovo napětí, cítím, že je v ráži, nemůže strávit Filipa v mé posteli, ale to již Viktor vážně přehání, o co mu jde, přece se nic nestalo, ale raději mlčím. Viktor přistoupí těsně ke mně a vnímá mou nespokojenost, "Chci tě jen chránit!", promluví tiše, ale naléhavě a prohlíží si zblízka můj obličej, spokojeně přikyvuje, že má tvář už nevypadá tak hrozně a vezme mou hlavu do dlaní, palci mně přejíždí po tváří, je náhle zase jemný a rozněžnělý.
"Vím, co tě potkalo, Jakub mě volal, ale neměl tady nechávat Filipa, měl tady sám zůstat.", povídá zaujatě a bere mě do objetí, "Nikdy tě více nenechám samotnou, budu vždy s tebou a o vše se postarám!", šeptá mě do ucha a já mu to věřím, ale jak se potom dostanu k Filipovi, tak to vážně nevím. Viktor mě k sobě těsněji přitiskne, "Už se nic z toho co se přihodilo, nebude opakovat!", slibuje a zatím co přemýšlím, co tím přesně myslí, zda napadení Robertem, nebo Filipa v mé posteli, začíná mě líbat do vlasů a tiskne se ke mně celým tělem, znepokojeně vnímám, jak se mě polehoučku zmocňuje vzrušení.

Rozum mě nabádá, že bych to neměla Viktorovi dovolit, ale je pozdě, jsem ztracena, moje tělo na něj reaguje a nejde to zastavit, Viktor má v sobě něco vzrušujícího, něco ve mně po něm touží a bleskne mě hlavou, že to vše jednou špatně skončí. Okamžitě se snažím tu znepokojující myšlenku vytlačit z hlavy, ještě se mě nikdy nestalo, aby mě současně a tak silně přitahovali dva muži, navíc jsou to bratři jedné krve, ale nevím co s tím udělat. Začínám si uvědomovat, že dobrovolně se žádného nevzdám, jsou tak rozdílní a každý něčím jiným je výjimečný, jak si mám vybrat, to nemá řešení, jedině jednoho bratra si vzít a druhého si nechat za milence.
Docela mě ta představa pobaví a nezadržím pousmání. Viktor si toho naštěstí nevšiml a pokračuje v laskání, je to velmi příjemné, blahem vrním, přivírám oči, nebráním se jeho dotekům a dovolím mu sjíždět ústy po mé šíji níž a níž, jeho ústa, dlaně i prsty dobře ví, co a jak mají dělat. Viktor je skvělý a zkušený, cítím to celým svým tělem, čím dál víc se mu oddávám, ale na povrch se prodírají dál i obavy, vím, že bych s tím měla zavčas přestat, že se musím k tomu donutit a Viktora odstrčit nebo to už nikdy nezastavím, vnímám čím dál silněji, jak jeho tělo reaguje na naše objetí, ale ukončit to nejde, je už příliš pozdě.

Konec 1. části - 10. kapitoly
❤❤❤
 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 murielana murielana | Web | 19. března 2015 v 15:02 | Reagovat

Páni zas nádherně napsaný, to s tím Viktorem je dobrý snaží se všecko ohlídat. Začíná mi ho být líto, ta Mel ho zneužívá, dělá s něj blba [:tired:]

2 Zdena Zdena | 19. března 2015 v 16:06 | Reagovat

Konečně další díl a parááádní, Filip se chytá a Viktor je na stráži, to budou rošády [:tired:]  ;-)

3 Artis Artis | Web | 19. března 2015 v 17:23 | Reagovat

Ah těšila jsem se na další díl jako na lízátko. Paráda, jeden bratr za druhým se chytá do pasti. Filip se možná i lapil, Viktor je ztracen úplně a i Jakub něco vyvede. Jen toho Viktora je mi trošku líto, ale miluje oba. To možná ještě hodně udělá. Ať nakonec neskončí se čtvrtým bratrem. :-D

4 Sugr Sugr | E-mail | Web | 19. března 2015 v 18:14 | Reagovat

Tak on to bude skutečně Román! :-)
Takže..., knižní vydání, zasloužil by! ;-)

5 anuse -esuna anuse -esuna | E-mail | Web | 19. března 2015 v 19:17 | Reagovat

Elis nemá chybu, pořádně jsi nám to zase zamotala, chytrá blogerka chááá. Opět další netrpělivé čekání na pokračování. Děkuji, jsi šikulka,náramně krásné počteníčko. :-)  :-)

6 Alka Alka | E-mail | 19. března 2015 v 19:28 | Reagovat

Perfektní, jak to může skončit, aby to nebyl fešák barman :-?

7 Blanka Blanka | 19. března 2015 v 20:19 | Reagovat

Tak  tento díl nemá chybu , jinak  mám spíš toho pocit že neví  koho chce :-?

8 Beatricia Beatricia | Web | 19. března 2015 v 21:37 | Reagovat

Výborná hra s detaily a skvělé vylíčení situace. Cítím to rozechvění a celkové napětí. Ale Viktor je vrabec v hrsti a Filip holub na střeše. Tak, zatím si ponechám Viktora a pak se uvidí, jak se to vyvine s Filipem. Nejlépe by byl pánský harém. ;-)

9 Ta mrtvá Ta mrtvá | Web | 19. března 2015 v 22:57 | Reagovat

Já vím, Děkuji Lady :)

10 Lamilka Lamilka | Web | 19. března 2015 v 23:05 | Reagovat

Moc hezky napsané :-)

11 pavel pavel | Web | 20. března 2015 v 1:10 | Reagovat

Krásně zamotané. :-)

12 Akim Akim | E-mail | Web | 20. března 2015 v 10:26 | Reagovat

Super. ;-)

13 Simča Simča | 20. března 2015 v 11:18 | Reagovat

Je to dokonalá kapitolka, líp to nejde popsat a těším se na pokráčko. :-)  :-)  :-)

14 Ji Hei - Fotografie Ji Hei - Fotografie | E-mail | Web | 20. března 2015 v 11:27 | Reagovat

Máš příjemnou fantazii, obdivuji tvůj styl psaní - moc pěkné..:).

15 Perrie Perrie | Web | 20. března 2015 v 14:38 | Reagovat

Píšeš fakt krásně!

16 Vanessa Vanessa | 20. března 2015 v 15:14 | Reagovat

Je hezké, že se  o ni tolik stará, ale měla jsem pocit, že až moc. Mel je taková maková, nedokážu přesně říct, co si o ní myslím, ale příběh je velmi napínavý!

17 Majka52 Majka52 | Web | 20. března 2015 v 16:35 | Reagovat

Nádherné napsané, přeni krásné odpoledne ◄ ❈ ► ❈ ◄ ❈ ►

18 Marcelka Celestine Marcelka Celestine | Web | 20. března 2015 v 16:59 | Reagovat

Do ní se musí zamilovat každý! A Filip? Ten už je do ní nenávratně taky!

19 Dulce Nika Dulce Nika | Web | 20. března 2015 v 19:44 | Reagovat

šikovne si skončila kapitolu :D

20 Deana Deana | 20. března 2015 v 19:57 | Reagovat

Elis, čím ďalej tým lepšie, je to napísané tak, že mám pocit akoby som to prežívala sama na vlastnej koži ;-)  ;-)

21 pax pax | 21. března 2015 v 1:00 | Reagovat

další parádní díl :-)

22 Elis Elis | Web | 21. března 2015 v 7:23 | Reagovat

[1]: Díky... Viktor to má opravdu složité a o to horší, že se vše odehrává mezi bratry...

[2]: Vypadá to, že Filip se chytil, náznaky už byly i dřív, ale je váhavý...

23 Elis Elis | Web | 21. března 2015 v 7:26 | Reagovat

[3]: Přesně si to vystihla, kdo z nich bude ten vyvolený se uvidí, je jich dost a objeví se i muži mimo rodinu... když je kolem plno mužů a každý nějak výjimečný a vzrušující, tak se těžko vybírá, ten pravý...

24 Elis Elis | Web | 21. března 2015 v 7:32 | Reagovat

[4]: Píšu to tak od samého začátku, je to složitý děj a teprve se rozjíždí, jsem na začátku, bude plno překvapivých zvratů, nástrah, zrady, zklamání, pláče atd., objeví se další muži i ženy a také sokyně v lásce, povídka by tak dlouhou dějovou linku nepojala... doufám že to tak dopadne, ale nad tím uvažovat je ještě čas... Sugr děkuji za komentář...

25 Elis Elis | Web | 21. března 2015 v 7:39 | Reagovat

[5]: Tak to musí být, napětí a nejistota k životu patří... těší mě tvůj názor, chci aby to bylo skvělé počteníčko nemám ráda nudu ani v životě a natož v povídkách, musí to mít spád... moc děkuji za milý komentář...

26 Elis Elis | Web | 21. března 2015 v 7:46 | Reagovat

[6]: Máš pravdu na barmana, se nesmí zapomínat, je to krásný chlap a vzhledem k profesi to s ženami jistě umí a nějak se do příběhu plném soubojů mezi bratry může zamíchat, uvidím co bude dál a jak se o bude vyvíjet, Mel se umí bezhlavě zamilovat, nebo se trápit, ale taky ráda muže zneužívá a když to k něčemu potřebuje je nemilosrdná a muže ničí na potkání...

27 Elis Elis | Web | 21. března 2015 v 7:49 | Reagovat

[7]: Díky... Mel je žena, která muže miluje a snadno podléhá svým vášním, teď prožívá situaci, kdy je kolem více mužů a je to pro ni těžké, každý ji něčím přitahuje...

28 Elis Elis | Web | 21. března 2015 v 7:52 | Reagovat

[8]: Děkuji moc, právě o to se vždy při psaní snažím... je to tak, Viktor je jistota a Filip je sice krásný ale složitě ulovitelný... mít pánský harém, to není špatný nápad... :-)

29 Elis Elis | Web | 21. března 2015 v 7:53 | Reagovat

[9]: Díky za návštěvu na blogu...

[10]: Děkuji Pavle...

30 Elis Elis | Web | 21. března 2015 v 7:55 | Reagovat

Teď jsem to spletla, komentář pro Pavla má mít č. [11]:

31 Elis Elis | Web | 21. března 2015 v 7:56 | Reagovat

[10]: Lamilko děkuji...

[12]: Díky...

32 Elis Elis | Web | 21. března 2015 v 8:01 | Reagovat

[13]: Děkuji, pokračování se budu snažit zveřejnit brzy, aby nebyl velký odstup a zůstalo v paměti zakončení předcházejícího příběhu, děj se bude hodně překvapivě rozvíjet... ale chybí mě čas, to je můj největší nepřítel při psaní, ještě musím napsat další pokračování příběhu "Jak se zbavit muže." ...

33 Elis Elis | Web | 21. března 2015 v 8:03 | Reagovat

[14]: Velmi děkuji, jsem ráda, že se ti styl psaní líbí,  začátcích jsem psávala  různě, nakonec jsem si vypracovala tento styl, sedí mě, přímo jsem se v něm našla...

34 Elis Elis | Web | 21. března 2015 v 8:07 | Reagovat

[15]: Děkuji, to vždy potěší...

[16]: Starání to je Viktorovo plus, Mel se  líbí, když o ni pečuje, jestli to bude Viktorovi stačit na to, aby se pro něj rozhodla to ještě nevím, Mel je sice nejvíce zamilovaná do Filipa, ale láká ji poznávat i další muže...

35 Elis Elis | Web | 21. března 2015 v 8:11 | Reagovat

[17]: Děkuji, přeji ti krásný víkend...

[18]: Všichni asi ne, Marek se nezamiloval a s Filipe si není moc jista, s ním bude v nevýhodě...

36 Elis Elis | Web | 21. března 2015 v 8:12 | Reagovat

[19]: Díky, kapitoly tak končí, aby nové mohly lépe začít...

[21]: Pax děkuji...

37 Elis Elis | Web | 21. března 2015 v 8:14 | Reagovat

[20]: Tak tak by měl každý příběh působit, aby se s ním čtenářka ztotožnila... jsem ráda, že to tak cítíš a děkuji za komentář...

38 silluety silluety | Web | 21. března 2015 v 10:17 | Reagovat

Tak v začátku se s Elis momentálně dost shoduju :D jinak má pravdu :)
je to strašně super :3 děj je výbornej :33

39 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 21. března 2015 v 12:35 | Reagovat

Já si osobně myslím, že člověk doopravdy může milovat jen jedinou spřízněnou duši, ale někdy je možná těžké poznat, kterou.
Líbí se mi, jak se všechno komplikuje. Vůbec si netroufám odhadnout, jak to skončí, a to se mi moc často nestává.
Jen, pokud bych ti mohla poradit jednu věc, dělala bych kratší odstavce. Místy jsem se v těch blocích textu totiž ztrácela.

40 Laura Laura | 21. března 2015 v 14:36 | Reagovat

Úžasně napsaný, jak se to vyvrbí nevím, ale Filip nemá šanci. Je nemastný, neslaný a krása není všechno, za chvíli se omrzí :D

41 Bella.M Bella.M | Web | 21. března 2015 v 19:32 | Reagovat

Pokaždé se mi tvé příběhy líbí :)

42 Nikinka Nikinka | Web | 22. března 2015 v 9:53 | Reagovat

Máš hezký styl psaní. Líbí se mi, jak jednoduše píšeš a jak dobře to přitom zní. Jen tak dál :). Bohužel jsem nečetla všechny kapitoly, takže příběh zatím posoudit nemůžu, ale chystám se na to :) zatím, co jsem poznala z této kapitoly, se mi to líbí (což mě taky přinutilo k napsání názoru, že) :-D.

43 kelly145 kelly145 | Web | 22. března 2015 v 15:01 | Reagovat

Krásne ako vždy

44 Květa Květa | Web | 22. března 2015 v 15:29 | Reagovat

Elis děkuji za návštěvu mého blogu.Píšeš hezké příběky a máš skvělý styl. Rozhodně si je postupně přečtu.

45 Ella Ella | E-mail | Web | 22. března 2015 v 18:20 | Reagovat

Úžasný....přesně, jako vždy!

46 Ronnie Ronnie | Web | 22. března 2015 v 19:32 | Reagovat

Ty jsi vážně spisovatelka. :)

47 Artis Artis | Web | 22. března 2015 v 20:46 | Reagovat

[23]: A jéje, slečna bude až moc řádit. Uvidíme kdo zvítězí, to ani není výběr toho pravého, spíš jako sázka v loterii. :(

48 Vivi Vivi | Web | 22. března 2015 v 20:49 | Reagovat

Poznám ten pocit ked si  niekto myslí že klamem a ja viem že som vravela pravdu, no aj tak sa pred tým človekom cítim previnilo a tak akokeby som klamala.
Na tvoje poviedky ani nemám slov, pretože by sa mali dostať do sveta. Máš rozhodne uplne užasný talent ktorý musíš presadiť. Si  v písaní uplne užasná!!!:)

49 MarijaKes MarijaKes | E-mail | Web | 22. března 2015 v 22:03 | Reagovat

Zdravím. Další díl jsem si nechala záměrně na večer před spaním, aby mne nikdo nerušil. Píšeš opravdu pěkně, děj se mi odehrává před očima jako film. :-)

50 Elis Elis | Web | 23. března 2015 v 6:32 | Reagovat

[38]: Děkuje za tvůj názor i za to. že se ti děj líbí, to vážně potěší...

51 Elis Elis | Web | 23. března 2015 v 6:48 | Reagovat

[39]: To je těžké říct, jestli lze milovat jen jednoho člověka nebo více, asi záleží na situaci a okolnostech a příležitosti, také na hloubce okouzlení a citů a jak ty city dlouho vydrží... komplikace patří k životu, jak to dopadne nevím, mám sice několik dílů napsaných předem, ale stále je přepisuji a teď navíc nemám čas psát dopředu a tak se další děj bude rodí za "pochodu"... nemám představu co a jak bude a jen při psaní pokračování vycházím z děje předešlé kapitoly, je to prostě jak v životě, kdy nevíme co bude druhý den...

52 Elis Elis | Web | 23. března 2015 v 6:49 | Reagovat

[40]: Díky... asi to vidíš správně, krasavci oslní, ale potom mohou být nudní, ale jak to bude s Filipem vážně nevím...

53 Elis Elis | Web | 23. března 2015 v 6:51 | Reagovat

[41]: Moc děkuji, snažím se aby nebyly nudné...

[43]: Velmi děkuji...

54 Elis Elis | Web | 23. března 2015 v 6:54 | Reagovat

[42]: Děkuji, vypracovala jsem si tento styl psaní za dobu co jsem začala psát.. jsem ráda že tě tato kapitola zaujala a přečtěš si i ty předcházející...

55 Elis Elis | Web | 23. března 2015 v 6:57 | Reagovat

[44]: Jsem ráda že tě příběh zaujal a doufám, že si přečteš předcházející kapitoly i ty nové a děkuji za návštěvu blogu...

56 Elis Elis | Web | 23. března 2015 v 6:58 | Reagovat

[45]: Moc děkuji...

[46]: V to doufám, ale ještě musím na sobě zapracovat a moc děkuji za komentář...

57 Elis Elis | Web | 23. března 2015 v 7:02 | Reagovat

[47]: Přesně tak, možná je lepší když žena nemá kolem sebe moc nápadníků, je ušetřena  těžké volby, vybrat si z více mužů je opravdu sázka do loterie, jaký muž opravdu je se většinou pozná pozdě, ale o to více může být překvapující děj příběhu...

58 Elis Elis | Web | 23. března 2015 v 7:06 | Reagovat

[48]: S tím naprosto souhlasím, člověk i když naprosto nevinný se cítí divně, když je podezírán a nemá jak svou nevinu dokázat... moc děkuji za tvůj názor, jako každý kdo píše, bych rád vydala knihu, tak uvidím co, kdy a jak bude dál... děkuji za hezký komentář...

59 Elis Elis | Web | 23. března 2015 v 7:09 | Reagovat

[49]: Doufám, že jsi po čtení měla krásné sny, tvá slova mě potěšila, vždy s větší chutí píšu, moc děkuji...

60 Baalberith Baalberith | Web | 23. března 2015 v 10:20 | Reagovat

Naprosto skvělé :3

61 pizlik1 pizlik1 | E-mail | Web | 23. března 2015 v 13:34 | Reagovat

Hezká holka to má těžký, poněvadž to na ni zkoušejí úpně všichni. Ať je to sebevětší šereda nebo fešák. Když je těch sympaťáků víc, je těžké odolat.

62 Ta mrtvá Ta mrtvá | Web | 23. března 2015 v 16:04 | Reagovat

Jak se máš?

63 Elis Elis | Web | 24. března 2015 v 6:05 | Reagovat

[60]: Velmi děkuji...

[62]: Nestěžuji si, i když vždy by mohlo být líp, jen mám málo času a nestíhám všechno, co bych chtěla

64 Elis Elis | Web | 24. března 2015 v 6:08 | Reagovat

[61]: Děkuji za tvůj výstižný komentář, je to přesně tak, jak si napsala...

65 Jac-kie ❀ Jac-kie ❀ | Web | 24. března 2015 v 18:12 | Reagovat

WOW, umíš opravdu krásně psát, klobou dolů, vážně, vždycky jsem obdivovala lidi jako jsi ty, jelikož já sama takto psát neumím, ale každý hold umíme něco, nikdo nemůže umět všechno ;-)

66 pizlik1 pizlik1 | E-mail | Web | 24. března 2015 v 19:36 | Reagovat

[64]: Však už mám nějaké ty zkušenosti.:)

67 Sidica Sidica | Web | 24. března 2015 v 21:46 | Reagovat

je to super :D máš talent na písanie príbehov len tak ďalej

68 Elis Elis | Web | 25. března 2015 v 6:19 | Reagovat

[65]: Děkuji za poklonu a máš pravdu, každý umíme něco, s tím mohu jen souhlasit a ještě jednou díky za hezký komentář...

69 Elis Elis | Web | 25. března 2015 v 6:22 | Reagovat

[66]: Není nad vlastní zkušenosti, hodně mužů docela zamotá holce život...

70 Elis Elis | Web | 25. března 2015 v 6:24 | Reagovat

Moc děkuji, další kapitola bude brzy...

71 King Rucola King Rucola | E-mail | Web | 26. března 2015 v 7:08 | Reagovat

Zmocnuje sa ma podozrenie, ze ci Filip poprve "nema filipa", alebo podruhe, este zvaznejsie: ci nie je latentny homo?

72 Elis Elis | Web | 26. března 2015 v 7:36 | Reagovat

[71]: Zajímavý postřeh a pěkně by to zamotalo příběh... uvidíme, jak se Filip předvede dál, asi bude jen nesmělý...

73 Miloš Miloš | Web | 29. března 2015 v 14:33 | Reagovat

Milovat oba a oba také mít, to by byla výhra. Jen kdyby do toho nevstupovala žárlivost a majetnické pocity mít druhého jen pro sebe.

74 Elis Elis | Web | 29. března 2015 v 18:04 | Reagovat

[73]: Mít oba, to by byla výhra, ale nesplnitelná, přesně jak píšeš, to by nedělalo dobrotu...

75 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 2. května 2015 v 14:22 | Reagovat

Jak jsem viděla fotku, tak jsem měla smíšené pocity co se dočtu,ale potom jsem pochopila, proč ta fotka.

76 Elis Elis | Web | 3. května 2015 v 8:06 | Reagovat

[75]: To se ještě táhne dějem následek facky kterou Mel dostala od Roberta...

77 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 8. května 2015 v 15:48 | Reagovat

[76]:
jsem zvědavá co bude dále.

78 Elis Elis | Web | 25. června 2015 v 16:43 | Reagovat

Ještě se to pěkně zamotá...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Kdo není milován, je sám i v davu."