"MILUJEME TY, CO NÁS ODMÍTAJÍ A ODMÍTÁME TY, CO NÁS MILUJÍ"
Zdroj - foto zdarma - pixabay.com , publicdomainpictures.net
elisblog@seznam.cz
"Sex-appeal žen je umění vyvolat u mužů touhu po tom, co už znají."


"Láska je ze všech vášní nejsilnější, útočí na srdce, hlavu i tělo"

Založila jsem si druhý "modrý blog" - wonderful-world-elis.blog.cz
Bude mít rubriky - básně, povídky a články s různými náměty atd.
Na druhém blogu je publikován článek - "Nesnáším loučení"


Tento "červený blog" zůstane k publikovánívelmi oblíbeného
a vzrušující příběhu "Letní romance s Borisem".

"V životě je jen jediné štěstí, milovat a být milován."

Informace ke službě "Odběr novinek" na tomto blogu.
Přihlaste se k odběru novinek, budete upozorněni emailem na
nový článek, nezapomeňte otevřít a odkliknout potvrzující email.
Email jde cestou blogu.cz, vaše emailová adresa zůstane utajena!

"Teorie lásky je božská, její praxe ďábelská."

LETNÍ ROMANCE S BORISEM - 28. část


V některých případech se nový návštěvník blogu nechá odradit tím,
že se jedné o více dílný příběh a že by nepochytil o co jde.
Ale každá část příběhu má uzavřený děj a lze si
ji přečíst i jako samostatnou povídku...

"Láska vám může srdce naplnit, zlomit a znovu vyléčit."

Děkuji za návštěvu, budu ráda pokud zanecháte v komentářích své
názory a zůstanete pravidelnými návštěvníky blogu.
Děkuji holkám, které sem mnou přešly ze dvou zrušených blogu.

"Sex bez lásky je jen prázdný prožitek"

Ústava ČR chrání práva k výsledkům tvůrčí duševní činnosti zákonem.
Autorské právo - zák. č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací.
NA VŠECHNA DÍLA ZVEŘEJNĚNÁ NA TOMTO BLOGU SE VZTAHUJÍ
AUTORSKÁ PRÁVA, KOPÍROVÁNÍ NEBO ŠÍŘENÍ JE ZAKÁZÁNO!!!

"Láska je pokrmem žen, pro muže je kořením."

Letní romance s Borisem
Příběh je napsaný podle skutečných událostí, pro postavy
jsem vyhledala fotky dvojníků. Můžete si tak při
čtení vytvořit lepší vizuální představu.
Borisovo životní krédo: "Kdo dostal polibek a nevezme si vše,
zaslouží si ztratit i to, co už získal!"
HLAVNÍ POSTAVY PŘÍBĚHU "LETNÍ ROMANCE S BORISEM"


Milostné rošády – 10. kapitola – Samé komplikace - 2. část

27. března 2015 v 20:49 | Elis |  Milostné rošády
Elis
Milostné rošády - 10. kapitola - Samé komplikace - 2. část

Je velmi vzrušený a mě zrazuje vlastní tělo, cítím, že nedokáži říct ne, co se má stát, tak ať se stane, takový muž jako je Viktor se nepotkává denně, ale přesto stále cítím v sobě zmatek, než k něčemu dojde, měla bych se napřed ve svých citech lépe vyznat. Zjistit, kterého bratra mám více ráda, kterého chci do svého života a sdílet s ním strasti i radosti a kdo je pouhou romantickou představou do mých snů a iluzí, kterou skutečný život rozbije na kusy. Ale Viktor mě nedává čas na přemýšlení, jde si neochvějně za svým, i když já váhám a nevím, jestli nastala správná chvíle, cítím, že Viktor až příliš spěchá, známe se jen krátkou dobu a na lásku je příliš brzy. Měla bych se vzpamatovat a postavit hráz jeho snaze, zastavit jeho ruce a ne jen prociťovat, jak se nezadržitelně zmocňují mého těla, ale vše co dělá je příliš vzrušující.
Srdce se mně silně rozbušilo, dech se zrychlil, začínám čím dál více podléhat probuzené touze, líbí se mně, co dělají jeho prsty i ústa, jak mně jeho pevné paže objímají a tisknou k sobě. Všechno to směřuje jen k jednomu cíli a to je ten problém, já se ještě milovat s ním nechci, mám strach, že by to byl konec mé naději získat Filipa a navždy uvíznu v náručí Viktora. Posbírám v sobě všechno odhodlání a začnu se od Viktora odtahovat, jsem odhodlaná vzdát se všech krásných prožitků a Viktorovo milostné snažení přerušit, odstrkuji ho od sebe a šeptám "Přestaň prosím?!", po chvíli neochotně, ale jen mírně uvolňuje náruč, ale nepouští mě, i když cítí můj odpor.

Jen překvapeně a tázavě se na mě dívá a zeptá se, "Dělám něco špatně!" a jeho hlas zní udiveně, on o svém milostném umění nepochybuje, ale zrovna na to nechci odpovídat, nechci ho příliš ubezpečovat, že je skvělý, "Ne, jen jsem velmi unavená.", vysvětluji krátce. Okamžitě reaguje, "Tak pojď si lehnout.", svým návrhem mě zaskočí, to by se mu jistě líbilo, pomyslím si, ale není to dobrý nápad, s tím zatím nepočítám, jít s ním do postele, by byla přímo pozvánka k milování. Má smůlu, to musím odmítnout, "Ne, do postele nechci!", zašeptám opatrně, nechci se ho dotknout, ale nejsem si jista, jestli mě vůbec vnímá, pokračuje dál v laskání, jako bych nic neřekla, je přímo nenasytný.
"Viktore, přestaň, měl bys odejít, chci si odpočinout!", upozorňuji ho, ale nechce se jen tak snadno vzdát a pevněji mě sevře do náruče a líbá mě, až přicházím o dech, líbá opravdu skvěle, a co umí jeho ruce, proto nejsou slova. Začínám znovu podléhat slastným pocitům a on pomalu se mnou couvá k posteli a mě nenapadá nic, co udělat a jak to zastavit a v této chvíli si už nejsem jista, zda to vůbec ukončit chci, on je opravdu úžasný. Začínám si být jista, že Viktor mě dostane, že ráda mu podlehnu a stane se to velmi brzy, vnímám celým tělem, že mu neodolám, na vášeň je rozum krátký, v této chvíli není v mé moci přestat, nedokážu odolat návalům slasti a probuzené touhy.

Ale zaslechnu znepokojivý zvuk, i Viktor zpozorněl a zaposlouchal se, aby zjistil co to je, zvuk se ozval znovu, je to opakované klapnutí kliky, někdo se snaží dostat do pokoje, oba dva ztuhneme a s napětím se zadíváme ke dveřím. Chvíli je ticho a potom zaslechnu škrábání, někdo chce dovnitř, ale snaží se nevzbudit pozornost, ale stát na chodbě taky nechce a po chvíli opatrně zaklepe, naše milostné hrátky jsou přerušené. Nevím, jestli mám být tomu ráda nebo ne, i když mě to v mé slabé chvilce zachránilo, už jsem téměř Viktorovi podlehla. Viktor neochotně přestává a pouští mě z náruče, zlobí se, pevně sevřel rty, je nespokojený a zlý, procedí mezi zuby, "Já Filipa zabiju, co sem ten blbec pořád leze!" upraví si košili a jde ke dveřím.
S nádechem je prudce otevře, ale ztratil řeč a mlčí, vnímám, jak silně je zaskočený. Rychle se nakloním a vidím stát přede dveřmi Jakuba, i v jeho tváři čtu údiv, Viktora tady nečekal, ale rychle se vzpamatuje, neotálí a vejde do pokoje, kývne mě na pozdrav. "Viktore, co tu děláš, měl ses vrátit až další den?", zeptá se a padne do křesla, je viditelně unaven, Viktor bouchne nespokojeně dveřmi, "A co tu děláš ty, Jakube?", ptá se nevrlým hlasem, dává jasně najevo, že tu Jakub není vítaný. Vyrušil nás v nejlepším okamžiku, kdy měl Viktor nakročeno k vítězství, zbýval nám jen krok k posteli a vyrušení v tak rozhodující chvíli špatně nese.

Jakub musí cítit, že přišel nevhod, bije to přímo do očí, jen slepý by to neviděl a lze to poznat i z hlasu, že ho tu Viktor nerad vidí, ale Jakub se tváří, jako by nic z toho nevnímal a vše bylo v naprostém pořádku a vědomě přehlíží všechny náznaky. Jsem si jista, že dobře ví, co jsme s Viktorem právě dělali a z čeho nás vyrušil, musí to být na mně vidět, cítím, jak mně hoří tváře vzrušením a jak mám poničené rty od Viktorova vášnivého líbání, ale dál dělá, že nic nevidí. "Zvládl jsem všechno za den a spěchal jsem zpátky, obětoval jsem na to noc, nevěděl jsem, že ses vrátil!", vysvětluje Jakub a v jeho hlase zazní zklamání.
Jsem překvapena, ráda bych věděla, jestli se vracel jen z povinnosti nebo kvůli mně, pozorně se na něj dívám a Jakub zatím pokračuje, "Jsem zničený z cesty, ale co ty Viktore tady děláš, jak to že ses vrátil tak brzy!", vyzvídá Jakub. V jeho hlase cítím nespokojenost i rozladěnost a dívá se zkoumavě Viktorovi do tváře, Viktor ho zamračeně pozoruje, "Měl jsem takové tušení, že se mám rychle vrátit a jak vidím, nemýlil jsem se!", řekne významně a upře na Jakuba oči, jejich pohledy se střetly jako ostří meče. Oba dva se navzájem podezírají, otázka zní proč, možností může být mnoho, ale odpověď je jen jedna, oba chtějí to samé, chtějí mně, už je mě to jasné, nemám žádné pochybnosti.

Jsem si tím úplně jista, všechno co jsem zprvu nechápala, mě teď dává smysl, potěšilo mě to, i polekalo, pěkně se to komplikuje, na jevišti mého života se objevil třetí herec, uchazeč o roli milovníka, i on má své kouzlo a má co nabídnout. Oni jsou vážně skvělá rodinka, jeden bratr lepší než druhý, to se těžko bude vybírat ten pravý, se zalíbením podívám se na Jakuba, je velmi hezký, může i Filipovi směle konkurovat a umí se prát a chová se mužně, jako Viktor, je výkvět všech dobrých vlastností svých bratrů a přitom naprosto jiný. Tak a dost, okřiknu se v duchu, musím s tím přestat, nebo se zblázním, zamotanou hlavu mám ze dvou bratrů a jak se znám, jsem schopna si začít i s třetím, nedá se to vůbec vyloučit.
Podléhám přitažlivým mužům velmi lehce, jsem v lásce a ve všem co se týká mužů velmi lehkomyslná a mužů je kolem mě vždy více než dost a Viktora čeká těžká práce, aby si mě uhlídal. Zatímco tak přemýšlím, pečlivě Jakuba zvažuji pohledem a velmi se polekám, když si všimnu, že mlčící Viktor mě upřeně a znepokojeně pozoruje, zlobí se a jeho rty téměř zmizely, jak je sveřepě tiskne, jako by tušil, na co myslím. Jen doufám, že neumí číst mé myšlenky, je už i tak dost žárlivý, i Jakub přestal mluvit, hledí na mě tak zvláštně, o něčem usilovně přemítá, mám obavy, že mě můj pohled prozradil a on si přečetl, nebo vycítil, o čem zrovna přemýšlím.

Jestli ano, tak to poznal i Viktor a co to poznání s ním udělá, se neodvažuji hádat, ticho nebezpečně houstne, oba mě pozorně sledují, v jejich očích se zrcadlí žárlivost, s bratrů se stávají soupeři, začínám se mezi nimi cítit čím dál více nepříjemně. "Na chvíli vás opustím.", oznámím, otočím se na patě a jdu raději do koupelny, tam naslouchám, zda moje zmizení ze scény odlehčilo napětí a nepříjemné ticho skončí. "Nemáš něco k pití?", po chvíli se zeptá Jakub, "Moment.", odpoví Viktor a za chvíli vchází do koupelny se sklenicí a nabírá do ní trochu vody, upře na mě výmluvný pohled a jde zpět ke dveřím, ale ještě se vrátí a políbí mě, jako by se chtěl ujistit, že se mezi námi nic nezměnilo, dám si záležet a věnuji mu dlouhý polibek.
Chci rozptýlit jeho pochybnosti, zdá se mně o něco klidnější. Asi doufá, že se Jakub napije a odejde a on bude moci pokračovat v mém dobývání, ale v tom se mýlí, Jakub odejít nemíní a zaslechnu, jak říká, "Vodu ne, myslel jsem koňak, jsem úplně vyřízený!", vysvětluje. Viktor se zmíní, že máme vodku, "To bude stačit!", souhlasí Jakub, "To není dobrý nápad, po alkoholu neusneš!", projevuje starostlivost Viktor, ve snaze Jakuba dostat z pokoje, ale marně, to Jakub nemá v úmyslu, "Na spaní je pozdě, za chvíli je ráno, tak se klidně můžu napít!", odmítne starosti, které si o něj dělá jeho bratr a Viktor asi hořce lituje svého nápadu, dát mě Jakubovi na hlídání, při svém odjezdu.

Poslouchám jejich slovní přestřelku a zatím se upravuji a líčím, nejsem ještě ve stoprocentní formě, ale cítím se zase jako ženská, která chlapům stojí za pohled i snahu se oni ucházet a vrátím se do pokoje, oba na mě visí očima a sledují se zalíbením, jak kráčím ke křeslu. Dávám si velmi záležet na každém pohybu, s dobrým pocitem si uvědomím, že jsem konečně ve své kůži, zase krásná a cítím se i sexy, sedám si s nohou přes nohu a udělám si v křesle pohodlí, mám kratičkou sukni a vidím podle jejich široce rozevřených očí, že odhalila mnohem víc, než by měla. Viktor, můj rytíř, pohotově nakročí a Jakubovi zakryje výhled, když si všiml, že Jakub ztuhl s láhví v ruce a oči má upřené do jednoho místa, Viktorův zákrok mně nevadí, neuniklo mně, jak si Jakub nevědomky jazykem přejel spodní ret, to je znamení, že už viděl, co vidět měl a co jsem chtěla, aby uviděl.
Vím, že si to vše bude dobře pamatovat. Pobaveně ho sleduji a s mírným úsměvem ho oslovím, "Jakube, nalijte mě trochu, chci se napít." a přistrčím k němu skleničku, upřeně se na mě dívá, je tak vyvedený z míry, že místo aby mě nalil, beze slova natáhne ruku a podá mě láhev. Nezaváhám a přiložím ji ke rtům a pomalu upíjím, nechutná mě to, ale o to nejde, jen je tím provokuji a nakonec si olíznu rty, jsem přitom sledovaná fascinovanými pohledy dvou mužů. Viktor je vším znepokojený a Jakubovi poskočil ohryzek, když naprázdno polknul, podám mu zpět láhev, odměním ho výmluvným pohledem a Jakub znovu jen prudce polkne, jakoby přišel o řeč.

Nespouští ze mě oči, s potěšením si uvědomuji, že jsem zase ve formě, že hraji svou hru svádění bezchybně, i když vím, že bych to neměla dělat, ale vždy to stejně udělám a vždy to přeženu a tak se s muži stále zamotávám do dalších problémů. Ale mohou za to i oni, stále mě chtějí, i tehdy když je už dávno nemám ráda a ztratím o ně zájem, ale teď se nemusím obtěžování obávat, je tady Viktor a ten se o vše postará, udrží všechny nechtěné nápadníky v bezpečné vzdálenosti. Rád se předvádí jako ochránce a tak mu snad ani nebude vadit, že vyvolávám kolem sebe velký chaos, on si s tím jistě poradí, často toho, co způsobím i lituji, ale neumím s tím přestat a někdy mívám strach, že to jednou špatně skončí, mám asi v sobě pud sebezničení a podle něho jednám.
Mám potřebu si s muži pohrávat, užívat si jejich zájem a pro jiné muže je zase opouštět, možná mě někdy některý zabije, až mu prasknou nervy. Ozve se zazvonění, je to pokojový telefon, rychle ho zvednu, volá recepce a je to ženský hlas a ptá se, jestli je u mě Viktor, odpovím, že ano a podívám se na Viktora, "To je pro tebe!", okamžitě natáhne ruku po sluchátku, ale přitisknu si ho na tělo a zeptám se, "Ty jsi nechal v recepci číslo mého pokoje, jako kontakt na sebe?", přísně se na něj podívám. "Ano, vadí ti to snad!?", zeptá se Viktor, neodpovím, ale vadí mně to, cítím, že se u mě v pokoji chce Viktor zabydlet, ale mlčím, nechci to řešit před Jakubem. Zahlédnu, jak Jakub překvapeně povytáhl obočí, asi ho napadlo to samé co mě, vtisknu Viktorovi sluchátko do ruky a zatím co mluví, si s Jakubem za jeho zády vyměňuji významné pohledy.

Jakub je mnou vážně zaujatý, zapomíná i pít vodku a já jen žasnu, jak rychlý přerod Jakub prodělal, předstíral, že nemá o mě zájem a zatím ukrýval v sobě velké vášně a rozžhavené běsy, překvapuje mě, že jsem to hned na něm nepoznala, asi je navyklý své emoce skrývat. Myslela jsem, že Jakub podle chování patří k nedobytným mužům a cizích žen si příliš nevšímá, ale opak asi bude pravdou a cítím, že to není u něj poslední změna a Jakub mně ještě velmi překvapí a přivede i do nesnází. Viktor domluvil a nazlobeně praští se sluchátkem, "Musím přeparkovat, nechal jsem auto přímo před vchodem, moc jsem spěchal.", vysvětluje a dívá se střídavě z Jakuba na mě. Viditelně se mu nechce odejít, "Jakube, skoč mě přeparkovat.", obrací se na bratra a natahuje k němu ruku s klíči, ale ten zavrtí hlavou.
"Nemůžu, pil jsem alkohol a jsem rád, že sedím!" řekne důrazně, "To přece nevadí, na parkoviště je to jenom kousek.", snaží se ho zviklat Viktor, ale Jakub si stojí na svém, "V tuto dobu je parkoviště plné a musí se až do garáží a to je dost daleko, až na konci parku, to nebudu riskovat.", vysvětluje Jakub a z jeho hlasu je poznat, že se nedá přemluvit. Viktor si povzdechl, s pohledem upřeným na mě říká, "Nechci ji tady nechat samotnou!", zkouší naposledy pohnout s bratrem, "Jen klidně běž, já tady zůstanu." odpoví Jakub a pořádně si přihne přímo z láhve, to že se vrátil k popíjení, se mně nezdá, působí to, jako by si dodával odvahy.

Viktor se na něj pozorně zadívá a bezradně pokrčí rameny, chvíli postává a pak přistoupí ke mně, bere mě za bradu a dlouze mě na ústa políbí, cítím, že je to vzkaz vyslaný hlavně pro Jakuba, jako by sděloval "na to nesahej, to je moje" a významně řekne, "Hned se vrátím, miláčku!". Oslovením dal najevo, že mu patřím, že je můj "majitel", podívá se zvláštním pohledem na Jakuba a rychle odchází, sotva dozní zvuk zabouchnutých dveří, Jakub odkládá láhev na stolek a vstává, ruce zastrčí do kapes a upře na mě nerozhodný pohled. Raději vstanu a jdu k oknu, dívám se, jestli neuvidím Viktorovo auto, ale z okna není na celou cestu vidět, obrátím se a opřu se o parapet.
"Vypadáte velmi dobře, už není téměř nic poznat.", říká s úsměvem Jakub, kývnu hlavou, "Ano, cítím se mnohem lépe, také díky vám, musím vám za vše poděkovat.", usměji se na něj. Jakub zamítavě vrtí hlavou, "To nemusíte, jsem moc rád, že je vám lépe.", řekne skromně a po chvíli pokračuje, "To spíše já se musím omluvit za to, jak jsem se z počátku choval necitlivě.", řekne Jakub provinile. "Nemusíte se omlouvat, už se to prostě stalo, asi jste k tomu měl svůj důvod!", odpovím významně, už je mě jasné, proč se tak Jakub choval a proč mě trápil. Chvíli mlčíme, ticho houstne, zkoumavě mě pozoruje, udělá pár kroků a přistupuje oknu, postaví se vedle mě, opře se o parapet tak těsně, že se naše ruce dotknou, ale nikdo z nás neucukne, mlčení začíná být neúnosné, jen s napětím naslouchám, jak vedle mě vzrušeně dýchá .

Konec 2. části - 10. kapitoly
❤❤❤
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Blanka Blanka | 27. března 2015 v 21:01 | Reagovat

Přečetla jsem to jedním dechem je to  užásně napináve :-)

2 murielana murielana | Web | 27. března 2015 v 21:57 | Reagovat

Páni, má to grády, začínám ji závidět [:tired:]  [:tired:] [:tired:]

3 Beatricia Beatricia | Web | 27. března 2015 v 22:42 | Reagovat

To je úžasné, znamenité počtení. Umíš čtenáře ohromit a napínat. Tak si to zrekapitulujeme: Viktor, Filip, Robert, Jakub. To je rošáda. Koho ta nymfomanka nakonec uhrane? Toto špatně skončí. Nemusí přece mít každý příběh happy end. [:tired:]  [:tired:]

4 Deana Deana | 27. března 2015 v 23:15 | Reagovat

Perfektné, zhltla som to na jeden krát.  Už sa neviem dočkať, čo bude ďalej ;-)

5 pavel pavel | Web | 28. března 2015 v 0:15 | Reagovat

Taky nedokáži říct ne a to jsem chlap. :D

6 Vivi Vivi | Web | 28. března 2015 v 8:05 | Reagovat

Rozhoduje sa, pritom si nieje ista ci ju aj tamti dvaja chcu. Ale vsetko nasvedcuje tomu ze hej :D som zvedava na pokracovanie:)

7 Bella.M Bella.M | Web | 28. března 2015 v 9:57 | Reagovat

Článek je super, opět :) moc ráda je čtu :) co se týká masa ty jsi vegetarián? :)

8 Akim Akim | E-mail | Web | 28. března 2015 v 10:26 | Reagovat

Nejlepší by asi bylo, přizvat ještě pár chtivých a povolných slečen a uspořádat tam takovou bratrskou swingers party. Pak by mohli být spokojeni všichni. Stejně je to jen o honění ega, lásky tam není ani za mák, i když mi to určitě budeš vyvracet. :-P  :-P  :-P  :-D  :-D  :-D

9 Elis Elis | Web | 28. března 2015 v 11:43 | Reagovat

[1]: Díky.... je to tam pěkně zamotané a jedna žena a příliš mnoho mužů...

10 Elis Elis | Web | 28. března 2015 v 11:46 | Reagovat

[2]: Grady to má, díky... která z nás by nechtěla být obletovaná muži...

11 Elis Elis | Web | 28. března 2015 v 11:50 | Reagovat

[3]: Moc děkuji za pochválení... ještě se někdo najde koho zaujme, hezké ženské to mají těžké, jsou vystaveny svádění a pokušení... máš pravdu, každý příběh nemusí skončit happy...

12 Elis Elis | Web | 28. března 2015 v 11:51 | Reagovat

[4]: Tak to mě těší a děkuji, další díl bude příští týden...

13 Elis Elis | Web | 28. března 2015 v 11:54 | Reagovat

[5]: Tak v tomto se asi muži a ženy zas tak moc neodlišují, špatně se říká ne v případě když se nám ten druhý líbí...

14 Elis Elis | Web | 28. března 2015 v 11:57 | Reagovat

[6]: Je to tak, rozhoduje se na základě svých odhadů, ale nemá v úmyslu se s každý vyspat, jen si ráda s muži zahrává, ale chce jen Filipa... děkuji za hezký komentář...

15 Elis Elis | Web | 28. března 2015 v 11:58 | Reagovat

[7]: Velmi děkuji, vždy mě potěší, že se příběh líbí...
Maso nejím jsem vegetariánka...

16 Elis Elis | Web | 28. března 2015 v 12:27 | Reagovat

[8]: Akime, zajímalo by mě, jak by ta láska měla podle tebe v takovém příběhu vypadat, co by se tam mělo podle tebe dít... doufám, že mě to vysvětlíš...

17 stuprum stuprum | Web | 28. března 2015 v 12:31 | Reagovat

Viděl víc, než měl. :)

18 stuprum stuprum | Web | 28. března 2015 v 12:34 | Reagovat

Bratři se předhánění v podlézání a ona jiskří přitažlivostí. Láska pro mladé, co víc chtít - snad ne nějaké výpravy do pekel, abys vysvobodil zakletou princeznu. :)

19 Akim Akim | E-mail | Web | 28. března 2015 v 13:11 | Reagovat

[16]: Opravdu, a ještě k tomu čerstvě zamilovaný člověk nesvádí ostatní osoby, jednoduše proto, že touží po oné osobě. Mel prostě dělá dobře, že po ní muži jedou a Filip se jí líbí nejvíc, tak po něm touží, myslím, že pro ni je to spíš otázka jakési prestiže, než opravdové lásky. Kdyby se Filip vůbec neobjevil, tak skočí po Viktorovi a bude taky spokojená. Ale protože je Filip na scéně, tak dělá vše, aby se k němu dostala. Pokud tedy nezíská pocit, že se více zamilovala do někoho z jeho bratrů, čemuž bych se u ní vůbec nedivil.

A bratři, vidí nádhernou ženu, tak po ní prostě jdou, to není o lásce, ale o touze a chtíči. Navíc je to docela rajc, takový souboj mezi bratry. Kdo Mel získá, bude mít kromě sexuálního zážitku i pocit jakéhosi vítězství...

Já myslím, že na pouhé přitažlivosti není nic špatného a ta občas předchází lásce. Láska se objevuje podle mě až později, kdy se partneři dobře znají a chtějí spolu strávit kus života. Tvoje dílo chápu zatím, jako dílo o přitažlivosti a touze, ze které se může zrodit láska, pokud si Mel uvědomí, jestli někoho z bratrů opravdu miluje...

Je mi jasné, že ti to vidíš asi jinak, já to vidím tak a píši ti to, protože ti chci nabídnout jakousi odezvu na tvoje skvělé psaní. Mohu ti napsat pouhé "super Elis", ale já si prostě nemůžu pomoc a nedá mi to na tebe nereagovat. Každopádně to vůbec nedělám ve zlém úmyslu, tvoje psaní se mi líbí a moc... ;-)  :-)

20 werangummi werangummi | Web | 28. března 2015 v 13:30 | Reagovat

Přečetla jsem to jedním dechem,je to skvělé,moc se těším na pokračování:)

21 maya maya | Web | 28. března 2015 v 14:09 | Reagovat

Nádherné love story :) Která dívka či žena by nechtěla zažít tento příběh?

22 Alka Alka | E-mail | 28. března 2015 v 15:39 | Reagovat

Perfektní příběh, čte se to samo, zdá se mi, že to sama prožívám ;-)  ;-)

23 Lamilka Lamilka | Web | 28. března 2015 v 18:15 | Reagovat

Když to tak čtu, zalovím v paměti a ono je to takové...vím, že chci toho jednoho, ale ten druhý mě také sexuálně přitahuje...a do prčic, škoda, že to nejde skloubit dohromady :-) Která z nás tento pocit nezažila? Myslím, že všechny a všechny jsme tak trochu litovaly, že jsme byly rozumné :-D

24 slecna22 slecna22 | Web | 28. března 2015 v 19:16 | Reagovat

proboha, takový blog jsem v životě neviděla (v dobrém slova smyslu)

co to je za design? :D to je husté..

třeba se sem ještě někdy vrátím..prozatím to tu vypadá zajímavě O.o :D :D

25 Dulce Nika Dulce Nika | Web | 28. března 2015 v 19:40 | Reagovat

úžasne napísané ako vždy :)

26 pax pax | 28. března 2015 v 23:18 | Reagovat

skvělé :-) !

27 anuse -esuna anuse -esuna | E-mail | Web | 28. března 2015 v 23:25 | Reagovat

Ahojík Elis, opět super napsaná kapitolka. Jsem zvědavá jak se nám Jakoubek vybarví. Děkuji Ti za nádherné počteníčko a těším se na další pokračování. :-)  :-)

28 Intuice Intuice | E-mail | Web | 29. března 2015 v 0:08 | Reagovat

Opět napínavé čtení. Těším se na další. :-)

29 Elis Elis | Web | 29. března 2015 v 7:15 | Reagovat

[17]: Vidět víc než měl, má pro zúčastněné svůj význam...

30 Elis Elis | Web | 29. března 2015 v 7:24 | Reagovat

[18]: S tím se dá souhlasit, je to tak...

31 Elis Elis | Web | 29. března 2015 v 8:23 | Reagovat

[19]: Akime začnu od konce, já to neberu ve zlém, už jsme si o tom přece psali jednou, mně nevadí rozdílné názory a ráda je prodiskutuji a proto tvé názory vítám, pohled muže se velmi odlišuje od pohledu ženy a to mě zajímá... nikdy neberu toho kdo má jiný názor jako nepřítele právě naopak a myslím si, že vyměňovat si názory je prospěšné a nabídne to jiný pohled k zamyšlení, ale neznamená to že ten druhý musí nutně přijmou jiný názor, to by diskuze ztratila smysl, nemůžeme všichni všechno cítit a vidět stejně...
Jenom jsem nerozuměla, co si tím prvním komentářem přesně myslel, protože přizvat chtivé a povolné slečny a pořádat bratrskou swingers party se do takového příběhu o lásce, vášni a žárlivosti více mužů točících se kolek jedné ženy nehodí a nebyla jsem si jista jak a co tím myslíš, beru to spíše jako nadsázku i trochu mužskou dotčenost, že Mel kromě citů k Filipovi je přitahována i k jiným mužům, shodou okolností k Filipovým bratrům... podle tvého druhého komentáře, vidím, že víš o co jde, příběh je teprve v začátku a Mel se v sobě ještě nevyzná, potřebuje více času a možností všechny muže poznat, aby si byla jista koho chce a koho opravdu miluje... jsem ráda, že se ti mé psaní líbí a děkuji ti za tvou odezvu v tvých komentářích a budu ráda, když v tom budeš pokračovat, názor muže mě vždy zajímá...

32 Elis Elis | Web | 29. března 2015 v 8:26 | Reagovat

[20]: Moc děkuji... budu ráda, když se ti stejně bude líbit i pokračování...

33 Elis Elis | Web | 29. března 2015 v 8:29 | Reagovat

[21]: Mám ráda love story, ráda píšu podobné příběhy, láska je ve své podstatě fascinující záležitost a souhlasím s tím, že každá žena touží něco takového prožít... velmi děkuji za komentář...

34 Elis Elis | Web | 29. března 2015 v 8:31 | Reagovat

[22]: Díky, potěšila si mě, s tímto záměrem to píši, pokud se čtenář neztotožní s příběhem, tak to není ono...

35 Elis Elis | Web | 29. března 2015 v 8:44 | Reagovat

[23]:Děkuji Lamilko, to jsi napsala krásně a vystihla si o co jde, život je takový, nabízí nám k ochutnávání mnoho mužů, ale neservíruje nám je postupně, ale naráz a nebo si počká na chvíli, když jsme do jednoho zaláskované a přistrčí nám pod nos, dalšího muže a ještě lepšího... kdo by tomu odolal, zvláště když je bez závazků, prostě ochutnat se má v životě všechno a dvojnásob to platí o lásce...

36 Elis Elis | Web | 29. března 2015 v 8:48 | Reagovat

[24]: Teď jsi mě dostala nevidím na svém blogu nic mimořádného, ale děkuji ti a budu ráda když zase zavítáš...

37 Elis Elis | Web | 29. března 2015 v 8:50 | Reagovat

[25]: Moc děkuji za hezký komentář...

38 Elis Elis | Web | 29. března 2015 v 8:51 | Reagovat

[26]: Díky Pax, jsem ráda ze se ti příběhy líbí...

39 Elis Elis | Web | 29. března 2015 v 8:55 | Reagovat

[27]: Ahoj, jsem ráda, že se ti kapitolka líbila, uvidíme jak se Jakoubek vybarví a co předvede a jaký je ve skutečnosti... moc děkuji za nádherný komentář, to mě vždy nahodí do psací nálady, ještě jednou děkuji...

40 Elis Elis | Web | 29. března 2015 v 8:56 | Reagovat

[28]: Moc děkuji.. doufám že se ti bude líbit i pokračování a že bude stejně vzrušující a napínavé...

41 Tereza Tereza | 29. března 2015 v 11:41 | Reagovat

Ahoj máš moc krásný blog podíváš se prosím na můj: http://thegirlfashion.blog.cz/

42 Miloš Miloš | Web | 29. března 2015 v 15:17 | Reagovat

Teď jsem zvědavý, jak dostaneš zpátky do hry Filipa.
Chudák Viktor, vždy do toho něco vleze a toho vyvrcholení se ne a ne dočkat.

43 Akim Akim | E-mail | Web | 29. března 2015 v 15:52 | Reagovat

[31]: Přesně tak, to s tou swingers party byla veliká nadsázka. Chtěl jsem tím jen vyjádřit to, že zatím jde spíše o pudy, touhu a chtíč, než o lásku a city. Ale chápu to. Já prostě někdy zapomínám, že žena musí vždy mluvit v jinotajích, zatímco muž může mluvit bez předsudků a na tvrdo. ;-)

44 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 29. března 2015 v 17:49 | Reagovat

Já mám sice na takovéto věci ohledně lásky trochu jiný názor, Mel je podle mě hodně uspěchaná, a stále se mi zdá, že vlastně neví, co chce (i když to chce rychle) ale rozumím tvým představám.
Moc se mi ale líbí, jak umíš komplikovat zápletky, a přitom se ti nikdy nestane, že to čtenář nepochopí. Za to sklízíš můj nesmírný obdiv. A tady na této kapitole plné zvratů to jde dobře vidět.
Mimochodem, nevím, jestli jsem ti to už říkala, ale vždy mě ohromí tvá slovní zásoba...

45 Zdena Zdena | 29. března 2015 v 20:10 | Reagovat

Paráááda! Elis skvěle napsaný, začátek vydráždil a konec napnul, prostě nádhera. [:tired:]

46 Artis Artis | Web | 29. března 2015 v 21:20 | Reagovat

"Vždy to přeženu a tak se s muži stále zamotávám do dalších problémů. Ale mohou za to i oni, stále mě chtějí, i tehdy když je už dávno nemám ráda a ztratím o ně zájem." - Tohle mě pobavilo, opravdu skvělý díl.
Nejsem si jistá, jestli je tohle možné v reálném čase, ale o tom knihy jsou. Budování toho, co chceme. A už mě opustila nenávist k Mel, líbí se mi, jak si s muži zahrává, je to opravdu sranda a jen čekám kdy Jakub něco zkusí, jen ještě na scénu přijde Filip a nakonec i poslední bratr. Nedej bože i otec. :-D

47 Artis Artis | Web | 29. března 2015 v 21:26 | Reagovat

[19]: Tvá myšlenka je velice zajímavá a v tomto případě nejspíš i reálná - tady se jede na touhu a vítězství. Ale láskou to určitě skončí. :)

48 Akim Akim | E-mail | Web | 29. března 2015 v 21:47 | Reagovat

[47]: Děkuji, no uvidíme, jak to všechno dopadne... ;-)

49 Elis Elis | Web | 30. března 2015 v 6:54 | Reagovat

[41]: Díky, ráda tvůj blog navštívím...

50 Elis Elis | Web | 30. března 2015 v 6:56 | Reagovat

[42]: Myslím, že to nebude problém... to máš pravdu Viktor má smůlu, zatím se toho nedočkal, ale co není může být...

51 Elis Elis | Web | 30. března 2015 v 7:05 | Reagovat

[43]: Jsi vtipný, to se mě na tobě líbí,  v prvním okamžiku, jak jsem četla o bratrské swingers party atd., mě to rozesmálo, ale pak jsem začala dumat, jak to tedy myslíš, jestli  v ději chceš nějaký grupáč atd. proto jsem chtěla vědět, jak to přesně myslíš, jestli to dobře chápu... máš pravdu v tom, že  muži se mohou vyjadřovat volněji, u žen se to bere jinak...

52 Elis Elis | Web | 30. března 2015 v 7:10 | Reagovat

[44]: Lásku každý si představuje jinak, tak to je... těžko říct jestli Mel spěchá, nebo ji tlačí okolnosti a strach, že promešká vhodnou chvíli dostat se k Filipovo, je tam asi od všeho něco... moc děkuji, jsem ráda, že se ti děj plný zvratů líbí... co se týká slovní zásoby, to bude asi z doby, kdy jsem byla vášnivá čtenářka a hltala knihu jedni za druhou, knihy mám pořád ráda, ale už nemám tolik času... ještě jednou děkuji za hezký komentář...

53 Elis Elis | Web | 30. března 2015 v 7:11 | Reagovat

[45]: Děkuji, tak to bylo myšleno, nemám ráda nudný děj...

54 Elis Elis | Web | 30. března 2015 v 7:19 | Reagovat

[46]: Tak to se líbilo i mě, tak mě to nějak při psaní vyšlo a tak jsem to tam nechala, ono to docela vykresluje charakter postavy Melany... to se těžko odhaduje, co je v reálu možné a co ne, ale já jsem už prožila věci, které by mě vůbec před tím nenapadly, že by se mě mohly vůbec přihodit, život je nevyzpytatelný a stále dovede překvapit...  otec i když v ději možná bude, tak nebude v roli nápadníka, aspoň zatím doufám...děkuji za hezký komentář...

55 Baalberith Baalberith | Web | 30. března 2015 v 9:54 | Reagovat

Úžasně napsané, ostatně jako vždycky! :33

56 Bev Bev | 30. března 2015 v 10:16 | Reagovat

Píšeš moc hezky, krásně, příjemně se to čte. A mít na výběr hned ze tří bratrů, to vůbec nemusí být špatné. :D

57 Akim Akim | E-mail | Web | 30. března 2015 v 10:23 | Reagovat

[51]: Děkuji, jsem rád, že mě chápeš. Docela by mě zajímalo, jestli ten fakt, že žena musí lépe a vybíravěji volit slova, chápete, jako přirozenost, nebo, jestli vás to taky někdy štve. Proč by žena neměla mít "právo" říct na tvrdo třeba to, že má prostě chuť si za.ukat. :-P  :-P  :-P

58 Markét. :) Markét. :) | Web | 30. března 2015 v 18:58 | Reagovat

Pěkné, tak jako vždy :-))

Není to lehké mluvit před kamerou :D ale tak snažím se:-)

59 Joina Joina | Web | 30. března 2015 v 19:57 | Reagovat

Tomu tedy říkám komplikace...
No ja bych zrovna nějak extra nebyla nadšená, kdyby mě někdo při něčem rušil, kór kdybych byla s partnerem.
Čte se to velmi pěkně :)

60 pax pax | 30. března 2015 v 23:30 | Reagovat
61 Elis Elis | Web | 31. března 2015 v 5:38 | Reagovat

[55]: Moc děkuji, jsem ráda, že se ti příběh líbí...

62 Elis Elis | Web | 31. března 2015 v 5:42 | Reagovat

[56]:Moc děkuji za pochvalu a mít na výběr z tolika bratrů, to vážně není špatné to by určitě chtěla každá...

63 Elis Elis | Web | 31. března 2015 v 6:27 | Reagovat

[57]: Není zač, líbí se mě tvoje reakce... to, že se od ženy vyžaduje jistá úroveň ve vyjadřování je možná zvykem a hodně záleží na výchově... já jsem byla vychovaná přísně i když vládne liberální výchova, tak naše to nezajímalo a jeli si po svém, říct před nimi neslušné slovo, bych si nedovolila a nedovolím ani teď i když už jsem samostatná... takže mě to osobně nevadí, ale  emancipace už dobývá i tuto sféru, tak při chuti na sex, to slovo, které jsi zmínil se určitě už používá, ale já raději používám slovo milovat...

64 Elis Elis | Web | 31. března 2015 v 6:29 | Reagovat

[58]: Moc děkuji...
Já myslím, že jsi byla skvělá...

65 Elis Elis | Web | 31. března 2015 v 6:30 | Reagovat

[59]:To máš pravdu, vyrušit v takové situaci, musí pěkně naštvat, to nemá rád nikdo, chudák Viktor... děkuji za hezký komentář...

66 Elis Elis | Web | 31. března 2015 v 6:30 | Reagovat

[60]: :-)  :-)  :-)

67 Baalberith Baalberith | Web | 31. března 2015 v 19:23 | Reagovat

Mám stejný názor, ta grafika je nepřekonatelná :3

68 Artis Artis | Web | 31. března 2015 v 22:27 | Reagovat

[54]: O jéje, rodinné shledání. To abych se opravdu těšila. Ještě to bude hodně zamotané. Ale však ona se v tom Mel vyžívá, tak si s tím určitě nějak poradí. Pokud ji ovšem neskolí ona pravá láska, ta dokáže s člověkem dělat divy.

69 Elis Elis | Web | 1. dubna 2015 v 6:49 | Reagovat

[67]: Přesně tak, mám ráda, detailně propracovanou grafiku....

70 Elis Elis | Web | 1. dubna 2015 v 6:53 | Reagovat

[68]: To jsi vystihla, rodinné, spíše bratrské setkání a zamotané to bude a uvidíme kdy a ke komu Mel postihne ta pravá láska, ta opravdu dělá s člověkem divy...

71 Vanessa Vanessa | 21. dubna 2015 v 15:27 | Reagovat

Svým vlastním způsobem jsem věděla, že to tak nějak bude pokračovat. Už jen čekám až přijede další bratr, který bude ještě více krásný. Popravdě spíše držím Filipovi a Jakubovi palce, protože na mě moc Victor nezapůsobil. A můžu i konečně Mel odpustit to chování k mužům, protože si to uvědomuji. Přijde mi trochu jako...no, nevím přesně, jak to mám říct. Ale trochu lehkovážná, to jistě. Mimochodem, tato část je nejlepší, kterou jsem od tebe četla zatím!

72 Elis Elis | Web | 21. dubna 2015 v 19:37 | Reagovat

Máš dobré instinkty na situace, děj se může tímto směrem ubírat... každý z bratrů je úplně jiný a tak se dá očekávat, že se budou lišit v oblíbenosti u čtenářek, každá preferujeme něco jiného a to je v pořádku... Mel je lehkomyslná, jako každá žena, která nemá nouzi o nápadníky a tak situaci zneužívá, ale umí se fest zamilovat... tuto část mám taky ráda, děj tady nabízí hodně situací a pořád se něco děje, takové kapitoly píšu ráda, ale je potřeba i napsat kapitoly, které nejsou tak akční, ale zase posunují děj dál... moc děkuji za tvé názory a krásný komentář...

73 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 2. května 2015 v 14:18 | Reagovat

Tedy hezky jsem si početla. :)

74 Elis Elis | Web | 3. května 2015 v 8:02 | Reagovat

[73]: To jsem moc ráda... :-)

75 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 8. května 2015 v 15:46 | Reagovat

[74]:
Mne je ctí, číst něco tak pěkného. ;)

76 Elis Elis | Web | 9. května 2015 v 15:40 | Reagovat

[75]: Děkuji...

77 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 10. května 2015 v 13:06 | Reagovat

[76]:
není zač :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Kdo není milován, je sám i v davu."