"MILUJEME TY, CO NÁS ODMÍTAJÍ A ODMÍTÁME TY, CO NÁS MILUJÍ"
Zdroj - foto zdarma - pixabay.com , publicdomainpictures.net
elisblog@seznam.cz
"Sex-appeal žen je umění vyvolat u mužů touhu po tom, co už znají."


"Láska je ze všech vášní nejsilnější, útočí na srdce, hlavu i tělo"

Založila jsem si druhý "modrý blog" - wonderful-world-elis.blog.cz
Bude mít rubriky - básně, povídky a články s různými náměty atd.
Na druhém blogu je publikován článek - "Nesnáším loučení"


Tento "červený blog" zůstane k publikovánívelmi oblíbeného
a vzrušující příběhu "Letní romance s Borisem".

"V životě je jen jediné štěstí, milovat a být milován."

Informace ke službě "Odběr novinek" na tomto blogu.
Přihlaste se k odběru novinek, budete upozorněni emailem na
nový článek, nezapomeňte otevřít a odkliknout potvrzující email.
Email jde cestou blogu.cz, vaše emailová adresa zůstane utajena!

"Teorie lásky je božská, její praxe ďábelská."

LETNÍ ROMANCE S BORISEM - 28. část


V některých případech se nový návštěvník blogu nechá odradit tím,
že se jedné o více dílný příběh a že by nepochytil o co jde.
Ale každá část příběhu má uzavřený děj a lze si
ji přečíst i jako samostatnou povídku...

"Láska vám může srdce naplnit, zlomit a znovu vyléčit."

Děkuji za návštěvu, budu ráda pokud zanecháte v komentářích své
názory a zůstanete pravidelnými návštěvníky blogu.
Děkuji holkám, které sem mnou přešly ze dvou zrušených blogu.

"Sex bez lásky je jen prázdný prožitek"

Ústava ČR chrání práva k výsledkům tvůrčí duševní činnosti zákonem.
Autorské právo - zák. č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací.
NA VŠECHNA DÍLA ZVEŘEJNĚNÁ NA TOMTO BLOGU SE VZTAHUJÍ
AUTORSKÁ PRÁVA, KOPÍROVÁNÍ NEBO ŠÍŘENÍ JE ZAKÁZÁNO!!!

"Láska je pokrmem žen, pro muže je kořením."

Letní romance s Borisem
Příběh je napsaný podle skutečných událostí, pro postavy
jsem vyhledala fotky dvojníků. Můžete si tak při
čtení vytvořit lepší vizuální představu.
Borisovo životní krédo: "Kdo dostal polibek a nevezme si vše,
zaslouží si ztratit i to, co už získal!"
HLAVNÍ POSTAVY PŘÍBĚHU "LETNÍ ROMANCE S BORISEM"


Milostné rošády – 11. kapitola – Citové zvraty - 2. část

28. dubna 2015 v 19:25 | Elis |  Milostné rošády
Elis
Milostné rošády - 11. kapitola - Citové zvraty - 2. část

Klapnutí kliky mně doznívá v uších, polekaně se snažím rychle vymanit z jeho náruče, ale při náznaku odtažení mě ještě pevněji k sobě přitiskne, je do líbání pohroužen, má zavřené oči a nevnímá, co se kolem něj děje, nevidí a neslyší, jako by se ocitl v jiném světě. Líbat umí, bylo to krásné, ale teď mně jeho objetí vadí, je až moc romantický, ale kvůli tomu nás Viktor ve vzteku může oba zabít, nemohu Jakubovo "nevidím, neslyším" pochopit, nebo snad úmyslně chce, aby nás Viktor uviděl, myslí si snad, že se tím vše vyřeší, že Viktor mě opustí a budu jen s ním. Tohle všechno mně ve vteřině proletí hlavou, ale dál neváhám, prudce ho odstrčím, rychle od něj co nejdále odskočím a ve spěchu si olíznu rty, stále cítím chuť jeho úst, nebude snadné se ji zbavit, ulpěla mě pevně na rtech.
Koutkem oka zahlédnu postavu, už stojí v otevřených dveřích, zděsím se, je pozdě, Viktor nás viděl, zavalil mě strach a sevřelo se mě hrdlo, Bože, kam jsem dala hlavu, muž jako je Viktor se nepodvádí. Mám přímo hrůzu z toho, co udělá, jak bude zatínat pěsti a ten jeho výraz v obličeji, ty pevně sevřené rty a zničující pohled jeho očí, jen ta představa mě vyleká k smrti. Možná se začnou bít, oba dva to skvěle umí, to by byl konec, co mám dělat, nejraději bych utekla a zamkla se v koupelně, ale musím tomu čelit, nesmím jejich souboj dopustit. Rozechvěna s velkými obavami se donutím podívat do dveří a v duchu hledám výmluvu, jak vše vysvětlím, ale stojí tam překvapený Marek a Viktora nikde nevidím, spadl mě kámen ze srdce, úzkostí sevřené hrdlo povolilo, zhluboka jsem ze sebe vydechla napětí a rozbušené srdce zklidňuje svůj zběsilý tep.

Spadla ze mě velká tíha, ale i tak se necítím dobře, budou další problémy, už zase lítám ve velkých nesnázích, výraz Markova obličeje mě nenechává na pochybách, nebyla jsme dost rychlá, pozdě jsem se dostala z náruče Jakuba. Marek nás přistihl v objetí se líbat, ví vše, a co neví, si domyslí, jak to, že jsem zapomněla zamknout dveře, ale to Jakub za všechno může, ztratila jsem pozornost kvůli tomu, co jsem četla v jeho očích. To mě může přijít velmi draho, domýšlím se všech možných následků a nervózně a beze slova Marka sleduji, jak udělá pár kroků do pokoje a rozhlíží se, dokonce nahlédne za křídlo otevřených dveří, šaškuje a předstírá, že někoho hledá, v obličeji má divný, posměšný výraz.
"Spletl jsem si asi pokoj, byl jsem v domnění, že má tady být Viktor.", pronese ironickým hlasem a rty se mu roztáhnou do pokřiveného úsměvu, ale nevím, co na to mám říct, jak mám reagovat. Uvědomím si, že Marek je si s Viktorem, ze všech bratrů nejblíže a bude stát na jeho straně, ale i tak se musím pokusit něco udělat, "Přestaňte s tím divadlem Marku!", oslovím ho a zatím zoufale hledám, jak věrohodně vysvětlit to, co na vlastní oči Marek viděl. Musím ho nějak znejistit, pohled mě padne na stolek a se skoro prázdnou láhví od vodky, "Nic se tady nestalo, trochu jsme popíjeli!", vysvětluji, "Ale je to jinak, než to na první pohled vypadá, byla to jen prohraná sázka!", pokračuji, ale Marek pochybovačně pokyvuje hlavou a mlčí, to považuji za špatné znamení, podívám se na Jakuba a hledám u něj pomoc.

Čekám, že něco řekne, něco udělá a zařídí, aby Marek mlčel a to co viděl, si nechal jen pro sebe, ale Jakub ještě vůbec nepromluvil, je stále zajatcem svého hlubokého prožitku, marně se na něj dívám s očekáváním, že zasáhne. Čas letí a každou chvíli se může vrátit Viktor, ztrácím poslední zbytky trpělivosti, "Jakube!!!", zakřičím na něj, "Dělej něco!", začnu mu v rozrušení tykat, podívá se na mě, ale oči má stále nepřítomné. Je mě už jedno, že se Marek dívá, stejně všechno viděl a dobře ví, co se tady stalo, udělám k Jakubovi pár rychlých kroků, "Co je s tebou?", zeptám se netrpělivě a položím mu ruku na paži a zatřepu s ním. Marek si zatím si sedl do křesla, nohy si přehodil přes opěradlo, udělal si pohodlí a pobaveně nás pozoruje, beru to od něj jako další provokaci a odechnu si, když se Jakub konečně rozhoupal a popojde k němu blíže o pár kroků, "Nevíš, že máš napřed zaklepat!", řekne rozhořčeně.
Žasnu a nevěřím tomu, co slyším, co to má znamenat, takhle pitomě chce vyřešit náš problém, i Marek se tomu nahlas zasměje, hned neodpoví, jen se na Jakuba dlouze dívá a usmívá se, "Jakoubku, ty mě teď chceš vychovávat, na to není zrovna vhodná chvíle?", prohodí a znovu se naplno rozesměje. "Brácho, lítáš ve velkém maléru, mé chování je tvůj nejmenší problém!" pokyvuje Marek hlavou, je vidět, že se dobře baví, "Mě vážně neřeš!", upozorní důrazně Jakuba a je v tom skrytý nějaký význam, "Co tím myslíš?", zeptá se Jakub nejistě. Jde ještě blíže k Markovi, ten se dál tváří výsměšně, ale zároveň čtu v jeho očích údiv, o co jde zjistím, až promluví, "Nikdy bych nevěřil, že se odvážíš Viktorovi přebrat ženskou.", prohlásí Marek, kroutí nevěřícně hlavou, ale v hlase mu zazní náznak obdivu a přejede mě pozorným pohledem muže, který hodnotí ženu.

"Ale v tvé kůži bych nechtěl být, Viktor tě nebude šetřit, si vlastně již mrtvý muž.", dobírá si Jakuba, ale mě polekal, Marek vyslovil to, z čeho mám obavy a podivám se vylekaně na Jakuba, ale ten předstírá, že poslední Markova slova neslyšel. "Co tady děláš, to si zase až do rána popíjel v baru?", plísní Marka a konečně se dostává do bojovnější nálady, ale klidný není, vidím, jak mu cuká sval na tváři, je i rozrušený z toho, co se mezi námi tak nečekaně stalo a navíc je rozčílený, že nás Marek vyrušil a všechno pokazil. Teď netrpělivě čeká na jeho odpověď, Marek na chvíli zaváhá, "Já a v baru, jak si na to přišel?", na oko se diví, "Jsem tady kvůli Fildovi!", objasňuje, "Spal jsem, když mě mlátil na dveře, chce psát a má tady všechny věci.", pokračuje ve vysvětlování.
"Nechtěl pro ně jít, bojí se Vikiho a tak mě k tomu přemluvil." a Marek se ušklíbne nad bázlivostí Filipa. "Nechtělo se mě, ale kdybych věděl, co se tady děje, byl bych tu o hodně dřív, je to lepší než televize.", provokuje Marek dál a jeho chování mě vadí čím dál víc, ale nemohu Marka usměrnit, nebo poslat tam kam patří, má náš osud ve svých rukách. Tak raději mlčím, ale narůstá ve mně zlost každým jeho dalším slovem a Marek dál přitvrzuje, "Nenapadlo mě, že jste se s Viktorem prohodili, nebo Viki o tom neví?!", pokračuje Marek v našem zesměšňování, ale to už vážně přehání, poslední větu beru jako urážku. Jako bych měla být hračka pro bratry na střídačku, já si sama rozhoduji, co chci dělat a s kým chci být, to Marek přehnal, takovou věc trestám jen jednou věcí a to fackou a Jakub to vnímá stejně, hrozivě vykročí k Markovi, ale jsem rychlejší a Marka uhodím.

To nečekal a vytřeštil překvapeně oči, jak má dlaň dopadla na jeho tvář, dala jsem do úderu všechnu sílu, až mě zabolelo zápěstí, prudce vstal z křesla s hrozivým výrazem ve tváři, v první chvíli mám dojem, že mně facku oplatí. Jakub ho zarazí výkřikem, "Marku, ovládej se!!!" a překvapeně se na mě podívá, jako by nemohl uvěřit tomu, že jsem Marka vážně uhodila, že nejsem zas tak něžná, jak si myslel a že jsem schopna takového jednání. Nebo se zlobí, že jsem to měla nechat na něm, jako na muži, který mě má chránit, nevím, o co mu přesně jde a v této chvíli je mě to jedno, nemíním se od Marka nechat dál urážet. Sleduji, jak Jakub na něj vyjede, "Dávej si dobrý pozor na to, co říkáš, omluv se!", řekne výhružně, v hlase má nebezpečný tón, jaký jsem u něj ještě neslyšela, ale Marek se mu podívá vyzývavě do očí.
"Ne, nemám za co se omlouvat!", vyhrkne a poprvé slyším v jeho hlase zlobu, místo výsměchu, "Viktor je můj bratr a to co provádíte za jeho zády, si nezaslouží!", Marek je odhodlaný Viktora bránit. Má hněvivě sevřené obočí a pohodí vzdorovitě hlavou, "Co teď brácho, zmlátíš mě a myslíš, že tím všechno vyřešíš?!", zeptá se Jakuba a jde pomalu ke dveřím, pohlédnu na Jakubovi ruce, bezmocně zatíná a rozevírá pěsti. Má opravdu chuť Marka zbít, ale nesmí a je si toho vědom, ze všech sil se snaží ovládnout a já s napětím čekám, jak Jakub choulostivou situaci vyřeší, jestli dokáže svého bratra zvládnout, musí ho přesvědčit, aby neprozradil naše tajemství. Splnit ten úkol, vyžaduje od Jakuba sebezapření, musí to být po dobrém a tak se snaží a dívá se upřeně na Marka a zklidní hlas, "Proč bych tě mlátil?", podiví se, několika kroky dostihne Marka a bratrsky ho vezme kolem ramen.

Naléhavě do něj mluví a vyjde s ním na chodbu a zavře dveře, jsem nedočkavá, jak to dopadne, ale jsou pryč dlouho, až moc dlouho, čas se vleče a se mnou lomcuje netrpělivost, snažím se uklidnit a něčím zabavit svou mysl. Chvíli přemýšlím, proč Filip nespí a chce tak časně ráno psát, že by nemohl kvůli mně spát, to by mě těšilo, ale moc si nefandím, tak to asi nebude, sice jevil mírný zájem, ale nebyla jsem ve formě, abych ho tak silně okouzlila, tomu nevěřím. Škoda, že sem nepřišel sám, ale nevím, jak by se tvářil vidět mě s Jakubem v objetí, byl by to pro něj šok, mít něco už s dvěma jeho bratry by bylo na něj moc. Asi je to tak lepší, ale možná se stejně všechno od Marka dozví a nemá na to, aby se i přesto snažil mě získat, svým bratrům se nepostaví. Ale on je vlastně vším tím, co se děje, vinen, poslal Marka a zkomplikoval mně tím život, měl raději spát a nic s toho, se nemuselo stát a já se teď kvůli všemu chvěji úzkostí.
Stále mám strach z toho, co bude dál, velmi se obávám Viktora a z představy, co udělá, pokud Marek promluví, se mě dělá slabo a chvílemi se cítím na omdlení, všechno co mám, může být nenávratně zničeno a stačí na to jen jediné Markovo slovo. Ráda bych věděla, jestli je Viktor schopný mě můj úlet odpustit, šlo přece jen o polibky a objetí, Viktor mě velmi chce, ale netuším, jak moc mě miluje, možná se to už brzy dozvím a uvidím, jestli si budu balit kufry, nebo Viktor bude klečet u mých nohou. Nedovedu to odhadnout, je to složité, ještě nejsme s Viktorem milenci, ale už si mě přivlastnil a podle toho se bude asi chovat a já ho nechci ztratit, je můj ostrov jistoty v rozbouřeném moři a proto nechápu, proč se chovám tak, že si všechno sama zkazím.

Mám chuť hlavou mlátit do zdi za to, že se vždy řídím jen svými touhami a když se jedná o muže, rozum nechávám stranou, nejraději bych vše, co se stalo s Jakubem, ze svého života vymazala, ale na to je už pozdě, dělám samé chyby a teď se všechno ještě více zamotalo a dostalo do situace, že jsem plně závislá na Markovi. Tuším, že si svou morální převahu jistě vychutná a neomezeně ji bude využívat, co s tím mám dělat zatím nevím, ale konečně se dveře otvírají, Jakub se s Markem vrací a po prvé vidím Marka s vážným výrazem ve tváři a bez úsměvu. Opřu se o zeď vedle okna a dívám se, jak jde sbírat Filipovi věci a myslím na to, že i kdyby Marek slíbil, že bude mlčet, problém zcela nezmizí. Dále bude doutnat pod povrchem a jednou vybuchne a smete celý můj svět do propasti, nebudu mít nikdy klid, stále nade mnou bude nebezpečí z prozrazení viset, jako Damoklův meč, Marek nás má v hrsti a jsem proti tomu bezbranná.
Bude velmi nepříjemné se s ním denně vídat. Už posbíral vše ze stolu, pod paži si strčil Filipův notebook a odchází ke dveřím, v pokoji je naprosté ticho, ignoruji ho, ale on, jak mě míjí, dlouze a významně se mně zadívá do očí, o to více se cítím nesvá. Konečně je pryč a Jakub rychle zavřel za ním dveře, vrhnu se k němu, chci hned vědět, jak to dopadlo, ale asi špatně podle toho, jak si Jakub povzdechl, "Nebylo to lehké, Marek nechce lhát, ale když se Viktor nezeptá, bude mlčet.", vysvětluje Jakub. Snaží se o klidný hlas, ale moc se mu to nedaří, je znepokojen, ani se mu nedivím, to co Marek slíbil, není žádné řešení, "A když se Viktor zeptá?", neodpustím si otázku, i když odpověď znám, "V tom případě nebude lhát!", konstatuje Jakub smutně a já v tu chvíli Marka nenávidím.

Hajzl jeden, řeknu si v duchu, není na něm, mě soudit, nebo rozhodovat o mém životě, zlobím se a zároveň se obávám toho, co bude, i když mě Jakub utěšuje, že Viktor nebude mít důvod se vyptávat a proto se nic nemůže stát, ale tím si nejsem moc jista. Dějí se nečekané věci, je tisíce možností, jak se tajemství prozradí a to je znepokojivé, začnu chodit rozčíleně sem a tam, přemýšlím o Markovi, on je schopný všeho, i nás vydírat a ještě se u toho bude dobře bavit. Jakub s ním už nic nesvede, ale stejně ho obviním z neúspěchu jeho mise, "Mohl ses více snažit!", obracím svou nespokojenost proti němu, ale jen pokrčí rameny. Spoléhat na Jakuba nemůžu, budu muset sama za Markem zajít, nehodlám žít ve strachu, když bude třeba, tak ho svedu, udělám vše, aby držel jazyk za zuby a já mohla žít v klidu.
Nebude to těžké, ať se tváří jak chce, je to jen chlap, pamatuji si dobře jeho pohled, když jsme se poprvé viděli a jak jeho oči uvízly v mém výstřihu, je to stejně jediné řešení a pokud mi Marek podlehne, já budu mít v ruce eso a budu pánem situace. Marek na tom bude ještě hůře než Jakub, co je pár polibků proti sexu, bude muset mlčet, jinak ho zničím a řeknu, že použil násilí, jsem už rozhodnuta, to mě uklidní a zůstanu stát na místě. Jakub mě celou dobu pozoroval a je rád, že jsem konečně přestala chodit po pokoji a snaží se mě obejmout, ale odstrkuji ho, okouzlení z něho pominulo, dívá se udiveně a čtu zklamání v jeho očích, ale obava z Viktora je silnější, než ohledy k němu.

Jsem si jista, že Viktor by okamžitě poznal, co se tady dělo, není slepý a můj výraz ve tváři by mě jistě prozradil, jsem dobrá herečka, ale vše se uhrát nedá, nejde skrýt dokonale všechny pozůstatky přívalu vzrušených citů a já je silně prožívala. Navíc Jakubova tvář je jako otevřená kniha, není problém v ní číst, naše sblížení na nás zanechalo viditelné stopy. Není jiné řešení, Jakub musí zmizet z mého pokoje dříve, než se Viktor vrátí, jeho něžnosti se mně líbí, on je úžasný, ale není vhodná doba, pohlédnu na něj tvrdě, "Okamžitě musíš odejít!", řeknu naléhavě ve chvíli, kdy se mě znovu pokouší obejmout. Ale nepřestává ve svých pokusech a odejít dobrovolně se mu nechce, "Proč, zatím je všechno v pořádku!", odporuje, s údivem se na něj podívám a odstrčím ho, "Přestaň, nic není v pořádku, musíš pryč a hned!", křiknu na něj a on upírá na mě udivený pohled, jako by nevěřil, že ho vyháním.
Ztlumím raději hlas, "Promiň, ale jinak to nejde.", řeknu tiše a srdce mně zabolí, když zahlédnu černý smutek v jeho očích, ale pokračuji dál ve svém plánu vyhodit Jakuba z pokoje za každou cenu. "Chtěla bych být s tebou, ale vrátí se Viktor.", pokouším se ho tím upozornit, na vážnost situace a přitom strkám Jakuba nemilosrdně ke dveřím, abych neuvízla v jeho náručí, "Znáš přece Viktora a dobře víš, co by udělal!", snažím se mu to vysvětlit a zmírnit dopad toho, že ho odháním. Sice přikývne, ale podvoluje se jen velmi nerad, "Co bude s námi dál?", dělá si starosti a povzdechne si, "Kdy se uvidíme?", zeptá se, hlas má naléhavý a chce rychlou odpověď, zamyslím se, netuším, co bude za hodinu a ne tak zítra, ale musím mu něco slíbit a ponechat mu naději, aby nezmatkoval a ještě všechno více nezhoršil.

"Uvidíme se brzy, řekni mě číslo svého apartmá, stavím se za tebou.", slibuji, i když vůbec nevím, zda to bude možné, Jakub se mě znovu pokouší vzít do náruče, chce se asi romanticky rozloučit, ale vyklouznu a otvírám dveře. Neochotně prochází kolem mě s bolestným výrazem ve tváři, je mě ho vážně líto a tak se nechám aspoň u dveří krátce políbit, možná je to naposledy, kdoví, co bude dál a Jakub si polibek vychutnává, možná netuší, že může být poslední, do ucha mě zašeptá číslo svého pokoje. Netrpělivě pokynu rukou, "Běž už, běž!!!", pobízím Jakuba k rychlosti a vystrkuji ho nedočkavě na chodbu, jak projde, zabouchnu dveře a okamžitě je zamknu, opřu se o ně celou váhou těla, konečně si mohu zhluboka vydechnout, největší nebezpečí pominulo, Viktor se ještě nevrátil, štěstí je mně nakloněno,
Utíkám k zrcadlu a pečlivě se prohlížím, zda Jakubovi rty nezanechaly na mé kůži stopy. Studuji svou tvář a polekám se, tváře mě hoří a rty mám rudé, nesou nesmazatelné stopy vášnivého líbání a oči mají ten zvláštní lesk, jaký bývá i po milování, tohle nijak nevysvětlím. Jakubova něha a doteky mě zasáhly více, než jsem ochotna si přiznat, nepochybuji, že Viktor neomylně pozná, co jsem tady s Jakubem vyváděla a to nesmím dopustit, překotně si začnu tváře chladit studenou vodou, ale ještě více zčervenaly. Bože, co mám dělat, Viktor se každou chvíli vrátí a bude mu stačit jediný pohled, on má na muže nebezpečně vyvinutý instinkt a jistě to jen tak velkoryse nepřejde, má své zvyky a muže, kteří mu zkříží cestu, zmlátí, ale vůbec netuším, co dělá s ženami, kterého ho podvedou, srdce mě znovu nemilosrdně sevře strach.

Konec 2. části - 11. kapitoly
❤❤❤
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Blanka Blanka | 28. dubna 2015 v 20:30 | Reagovat

Jsem zvědavá jestli Marek řekne Viktorovi pravdu :-?

2 Beatricia Beatricia | Web | 28. dubna 2015 v 20:33 | Reagovat

To je opravdu emotivní působivá kapitola. Mám mrazení a zcela se vžívám do pocitů přistižené dvojice. Otázka zní: Bude Marek diskrétní a zamlčí Viktorovi pravý stav věci? Situace je skvěle rozehraná a nabízí mnoho řešení. Jak to jen dopadne? Ale ona by si fakt zasloužila pádné ponaučení, že tak se s city nezahrává. :-)

3 murielana murielana | Web | 28. dubna 2015 v 20:35 | Reagovat

Páni, to je napínavý [:tired:] Marka sem vypustila z hlavy a on zamíchá tak parádně s dějem ;-)

4 anuse -esuna anuse -esuna | E-mail | Web | 28. dubna 2015 v 21:17 | Reagovat

Nádherně mi večer před monitorem začíná, Elis. Tolik emocí a napětí jsi zase vyvolala touto kapitolou.Jak to vše dopadne? Kdo chce moc, nemá nic? Uvidíme. Těším se na pokračování a děkuji za krásné čtení :-)  :-)  :-)

5 pavel pavel | Web | 28. dubna 2015 v 22:02 | Reagovat

Chlapi úlety neodpustí, top spíš ženy.

6 Artis Artis | Web | 28. dubna 2015 v 22:58 | Reagovat

Domeček z karet se bortí.
Vážně si myslí, že jednu malou nevěru zakryje jinou větší již sexuální nevěrou? To je k smíchu. Ale je to zajímavě rozjeté, chválím. Těším se na další díl.

7 Bella.M Bella.M | Web | 29. dubna 2015 v 9:26 | Reagovat

skvělé, moc obdivuji lidi jako jsi ty že dokáží tato psát, že tomu ostatní rozumí já to moc nedokážu, vždy v tom mám něco nesmyslného nebo tak :( bože. :D jinak souhlasím, chlapy moc neodpouští.

8 Simča Simča | 29. dubna 2015 v 10:21 | Reagovat

Perfektní, začínám to moc prožívat [:tired:] dávej díly rychlej za sebou, čekání na pokráčko je o nervy ;-)

9 pizlik1 pizlik1 | E-mail | Web | 29. dubna 2015 v 14:00 | Reagovat

Možná bych měla tip na vysvětlení zčervenání obličeje. Stačilo by předstírat, že je třeba po cvičení nebo běhání. Já jsem vždy rudá jako krokodýl.
Jinak pochybuje, že takový úlet Viktor odpustí.

10 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 29. dubna 2015 v 14:29 | Reagovat

Je to fascinující. Ohromuje mě, že se vlastně snaží všechno slepit, ale ještě více tím ničí to, co je mezi ní a Viktorem, protože mu bude muset lhát.
Co se týče Marka, nevím, co si o něm mám myslet. Jestli to, že to dělá pro bratra, myslel upřímně, rozumím mu. Prostě nesnáší dívku, která ho očividně nestydatě podvádí. Ale jestli to byla jen výmluva, pak je to mizera.
Jsem každopádně moc zvědavá, jak to dopadne, doufám, že další kapitola bude brzy!

11 Lamilka Lamilka | Web | 29. dubna 2015 v 14:50 | Reagovat

Moc hezky píšeš Elis :-) A já už se těším, jak to bude dál :-)

12 Dulce Nika Dulce Nika | Web | 29. dubna 2015 v 16:36 | Reagovat

palec hore :)

13 Ta mrtvá Ta mrtvá | Web | 29. dubna 2015 v 17:07 | Reagovat

Děkuji :3

14 mysteriouswolf mysteriouswolf | Web | 29. dubna 2015 v 17:54 | Reagovat

No tak to jsem tedy opravdu zvědavá, jestli to Viktor pozná a jak bude reagovat :-?  :-)

15 werangummi werangummi | Web | 29. dubna 2015 v 18:14 | Reagovat

Páni, tohle je opravdu hodně skvělý, klobouk dolů, píšeš opravdu moc pěkně. Jsem fakt zvědavá, jestli Marek řekne Viktorovi pravdu :-? :-)

16 Deana Deana | 29. dubna 2015 v 18:35 | Reagovat

Perfektne napísané, naozaj prečítané jedným dychom ;-)

17 Katie Katie | Web | 29. dubna 2015 v 18:56 | Reagovat

wau, děkuji ti za komentář u mejch fotek !! moc si toho vážím ! :)

18 Jewellery Jewellery | Web | 29. dubna 2015 v 19:14 | Reagovat

Děkuju, tak uvidím ;-) .

19 ivisek ivisek | Web | 30. dubna 2015 v 1:55 | Reagovat

O_O opět povedené a těším se na další milá Elis ;-) jsem zvědavá jestli Marek poví pravdu :-) Děkuji strašně moc za pochvalu mého prvního vnoučka,děkuji i za dceru♥ také děkuji za všechny komentíky...jinak chyba byla u mne už je to opravené :-D  :-)

20 Elis Elis | Web | 30. dubna 2015 v 7:02 | Reagovat

[1]: To se dozvíme v další kapitole...

21 Elis Elis | Web | 30. dubna 2015 v 7:06 | Reagovat

[2]: Tento příběh bude mixem emotivních scén, nevěr a milostných vzplanutí a všeho co k tomu patří, pořád jsem jen na začátku děje... tak nějaké ponaučení  se dostane i jí, ale ve většině případů dovede z muži zacházet... moc děkuji za hezký komentář...

22 Elis Elis | Web | 30. dubna 2015 v 7:07 | Reagovat

[3]: To máš pravdu Marek byl z počátku takový nenápadný ...

23 Elis Elis | Web | 30. dubna 2015 v 7:09 | Reagovat

[4]: Děkuji, to mě těší, že jsi měla u další kapitoly příjemný večer... tak to chodí, kdo chce víc nakonec nemá nic, tak uvidíme jak se příběh bude vyvíjet a jaké nás čekají zápletky... ještě jednou děkuji...

24 Elis Elis | Web | 30. dubna 2015 v 7:11 | Reagovat

Výstižně řečeno, vystavěla si domeček a vloudila se jí tam chybička, ale ona je chytrá holka, tak to snad zvládne... děkuji za pochvalu...

25 Elis Elis | Web | 30. dubna 2015 v 7:19 | Reagovat

[24]: Tento komentář je odpověď na [6]:, vloudila se mě chybička...

26 Elis Elis | Web | 30. dubna 2015 v 7:20 | Reagovat

[5]: Pavle, asi jak který chlap, mě už prošlo věcí, že jsem se sama divila... :-)

27 Elis Elis | Web | 30. dubna 2015 v 7:31 | Reagovat

[7]: Děkuji... mě psaní jde tak nějak samo, ale musím být v pohodě, jak se říká mít u sebe múzu... myslím že je to nastejno, jak muži i ženy něco odpustí a něco zase ne... určitě většina neodpustí když partnera přistihne inflagranti, ale nějaké nevinné drobnůstky, jako polibek atd. v alkoholovém opojení, se dají při dobré vůli prominout... :-D

28 Miloš Miloš | Web | 30. dubna 2015 v 13:11 | Reagovat

Ten Marek se má, dostane sladkou odměnu, jen aby držel jazyk za zuby :-)

29 Zdena Zdena | 30. dubna 2015 v 13:26 | Reagovat

Už aby byl další díl, nemůžu se dočkat! Je to napsané tak úchvatně, že mám pocit jako bych tam sama byla [:tired:]  [:tired:]

30 Alka Alka | E-mail | 1. května 2015 v 10:35 | Reagovat

Super napsaný, neodvážím domýšlet co bude dál, pokaždé překvapení. Rychle další díl  prosím ;-)

31 Elis Elis | Web | 1. května 2015 v 11:23 | Reagovat

[8]: Díky... takový komentář mě vždy potěší... snažím se dávat díly pravidelně, ale někdy to nevyjde, času je pořád málo a taky se stávají nepředvídatelné věci, s někým se potkám, nebo je nějaká akce atd....

32 Elis Elis | Web | 1. května 2015 v 11:40 | Reagovat

[9]: To je dobrý nápad, díky... tak ho s tvým dovolením někdy využiji a možná nejen v příběhu... :-D
Kdo by rád nějaký úlet odpouštěl... tak uvidíme jak na tom bude Viktor... u mužů záleží jak moc milují a jak moc ženu chtějí a co obětují...

33 Elis Elis | Web | 1. května 2015 v 11:45 | Reagovat

[10]: To si vystihla, tak to funguje, dopustíme se z blbosti chyby, dáme se do napravování a ještě to zhoršíme a lhát musíme, ať chceme nebo ne... Marek je taková záhadná postava, není jisté jak se vybarví, ještě překvapí... doufám, že další kapitolu stihnu brzy... děkuji za komentář...

34 Elis Elis | Web | 1. května 2015 v 11:46 | Reagovat

[11]: Moc děkuji... doufám že i další díl se ti bude líbit...

35 Elis Elis | Web | 1. května 2015 v 11:46 | Reagovat

[12]: Děkuji za uznání...

36 Elis Elis | Web | 1. května 2015 v 11:47 | Reagovat

[13]: Není zač, já taky děkuji....

37 Elis Elis | Web | 1. května 2015 v 11:50 | Reagovat

[14]: Už to mám napsané, ale jak se znám, napíšu ještě další verze, tak že všechno může být úplně jinak... děkuji za komentář...

38 Elis Elis | Web | 1. května 2015 v 11:54 | Reagovat

[15]: Moc děkuji, moc si vážím tvého názoru a potěšila si mě... uvidíme jak se děj bude dál rozvíjet a co Marek udělá...

39 Elis Elis | Web | 1. května 2015 v 11:56 | Reagovat

[16]: Moc děkuji... vidím, že tě děj vtáhl do sebe, to je pro autora to nejlepší, co může být...

40 Elis Elis | Web | 1. května 2015 v 11:58 | Reagovat

[17]: Děkuji za komentář... tvé fotky mě oslovily...

41 Elis Elis | Web | 1. května 2015 v 12:00 | Reagovat

[18]: Jistota je jistota, a taky jde o ochranu soukromí, člověk má na harddisku spoustu věcí ...

42 Elis Elis | Web | 1. května 2015 v 12:03 | Reagovat

[19]:Moc ti děkuji... s tím Markem, to bude napínavé... není zač, malý je hrozně roztomilý a krásný... ještě jednou děkuji za milý komentář...

43 Marča Marča | Web | 1. května 2015 v 18:50 | Reagovat

píšeš pěkně těším se na další :)

44 kelly145 kelly145 | Web | 1. května 2015 v 19:16 | Reagovat

Krása!

45 pavel pavel | Web | 1. května 2015 v 19:45 | Reagovat

To není sice ke kapitole... dnes políbená? :D

46 murielana murielana | Web | 2. května 2015 v 9:34 | Reagovat

[8]: Souhlasím se Simčou, kapitoly dávat častěji 8-)

47 Elis Elis | Web | 2. května 2015 v 11:37 | Reagovat

[43]: Děkuji... další kapitolka bude přibližně za týden, doufám, že budu stíhat...

48 Elis Elis | Web | 2. května 2015 v 11:37 | Reagovat

Moc děkuji...

49 Elis Elis | Web | 2. května 2015 v 11:40 | Reagovat

[45]: Jistě že jsem políbená, na to v první májový den vždy dbám, byl sice zase problém najít správný a kvetoucí strom, ale zachránila to "čínská" třešeň, tak mám vystaráno a lásce se bude dařit celý rok... a co ty, jsi políbený... ;-)

50 Elis Elis | Web | 2. května 2015 v 11:52 | Reagovat

[46]: Rozumím a chápu, už jsem o tom přemýšlela, poslední týdny byly náročné, nestíhala jsem a musela jsem zveřejňovat náhradou starší básně a také jsem měla rozepsané více příběhů a tak se intervaly prodloužily... rozhodla, jsem se, že kromě "Milostných rošád", budu psát jen jeden další vícedílný příběh a to je teď "Láska s příchutí moře"... už nebudu pokračovat v příběhu "Jak se zbavit muže", ukončila jsem ho, nanejvýš napíšu sem tam krátký příběh, povídku nebo článek...

51 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 2. května 2015 v 13:54 | Reagovat

díky,že se ti brýle líbí, mne také, sice jsem si ze začátku myslela, že budou špatné, ale po nošení jsem svůj názor přehodnotila :)

52 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 2. května 2015 v 13:55 | Reagovat

Nemohu si pomoct, ale moc hezky se to čte. Jsem ráda, že si mohu konečně najít čas a číst tvé krásné řádky. :)

53 Baalberith Baalberith | Web | 2. května 2015 v 13:56 | Reagovat

Aww úžasnééé, píšeš božsky :3

54 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 2. května 2015 v 19:37 | Reagovat

přesně a hlavně se to bude dost měnit a je o něj zájem :)

55 Elis Elis | Web | 3. května 2015 v 7:09 | Reagovat

[51]: Ty jsou vážně perfektní, moc se mně líbí...

56 Elis Elis | Web | 3. května 2015 v 7:10 | Reagovat

[52]: Díky, jsem ráda, že se ti příběhy líbí a budu ráda když na blog často zavítáš...

57 Elis Elis | Web | 3. května 2015 v 7:11 | Reagovat

[53]: Děkuji, potěšila si mě...

58 Elis Elis | Web | 3. května 2015 v 7:11 | Reagovat

[54]: To máš pravdu...

59 Markét. :) Markét. :) | Web | 3. května 2015 v 16:43 | Reagovat

Opět chválím, nádhera prostě :)

60 Elis Elis | Web | 3. května 2015 v 23:37 | Reagovat

Moc ti děkuji Market...

61 pax pax | 4. května 2015 v 2:06 | Reagovat

;-) milostné dobrodružství se dostává do varu...

62 Elis Elis | Web | 4. května 2015 v 6:53 | Reagovat

To jsi trefila pax, oťukávání končí, milostná dobrodružství se začínají rozjíždět, mužů je dostatek a hlavní hrdinka má na výběr...

63 pax pax | 4. května 2015 v 23:16 | Reagovat
64 Elis Elis | Web | 5. května 2015 v 6:25 | Reagovat
65 Ji Hei - Fotografie Ji Hei - Fotografie | E-mail | Web | 6. května 2015 v 20:52 | Reagovat

Opět zajímavé - máš talent a úžasnou fantazii. Skvěle píšeš :).

66 Elis Elis | Web | 7. května 2015 v 7:16 | Reagovat

[65]: Moc děkuji,  potěšila mě tvá pochvala, vážím si ji...

67 Artis Artis | Web | 8. května 2015 v 10:47 | Reagovat

[24]: To zní jako velice slibné, ačkoli záludné pokračování.

68 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 8. května 2015 v 15:35 | Reagovat

[55]:
to věřím :-)

69 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 8. května 2015 v 15:36 | Reagovat

[56]:
není zač :) určitě závidím jsem tu už po druhé, sice nemohu přislíbit každodenní návštěvu, ale dvakrát do týdne to slíbit klidně mohu. ;)

70 Elis Elis | Web | 13. května 2015 v 7:07 | Reagovat

[67]: Záludné pokračování nevylučuji... ) ;-)

71 Elis Elis | Web | 13. května 2015 v 7:08 | Reagovat

[68]: Brýle si vybrala skvěle...

72 Elis Elis | Web | 13. května 2015 v 7:09 | Reagovat

Času je málo, ale budu ráda za každou tvu návštěvu... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Kdo není milován, je sám i v davu."