"MILUJEME TY, CO NÁS ODMÍTAJÍ A ODMÍTÁME TY, CO NÁS MILUJÍ"
Zdroj - foto zdarma - pixabay.com , publicdomainpictures.net
elisblog@seznam.cz
"Sex-appeal žen je umění vyvolat u mužů touhu po tom, co už znají."


"Láska je ze všech vášní nejsilnější, útočí na srdce, hlavu i tělo"

Založila jsem si druhý "modrý blog" - wonderful-world-elis.blog.cz
Bude mít rubriky - básně, povídky a články s různými náměty atd.
Na druhém blogu je publikován článek - "Nesnáším loučení"


Tento "červený blog" zůstane k publikovánívelmi oblíbeného
a vzrušující příběhu "Letní romance s Borisem".

"V životě je jen jediné štěstí, milovat a být milován."

Informace ke službě "Odběr novinek" na tomto blogu.
Přihlaste se k odběru novinek, budete upozorněni emailem na
nový článek, nezapomeňte otevřít a odkliknout potvrzující email.
Email jde cestou blogu.cz, vaše emailová adresa zůstane utajena!

"Teorie lásky je božská, její praxe ďábelská."

LETNÍ ROMANCE S BORISEM - 28. část


V některých případech se nový návštěvník blogu nechá odradit tím,
že se jedné o více dílný příběh a že by nepochytil o co jde.
Ale každá část příběhu má uzavřený děj a lze si
ji přečíst i jako samostatnou povídku...

"Láska vám může srdce naplnit, zlomit a znovu vyléčit."

Děkuji za návštěvu, budu ráda pokud zanecháte v komentářích své
názory a zůstanete pravidelnými návštěvníky blogu.
Děkuji holkám, které sem mnou přešly ze dvou zrušených blogu.

"Sex bez lásky je jen prázdný prožitek"

Ústava ČR chrání práva k výsledkům tvůrčí duševní činnosti zákonem.
Autorské právo - zák. č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací.
NA VŠECHNA DÍLA ZVEŘEJNĚNÁ NA TOMTO BLOGU SE VZTAHUJÍ
AUTORSKÁ PRÁVA, KOPÍROVÁNÍ NEBO ŠÍŘENÍ JE ZAKÁZÁNO!!!

"Láska je pokrmem žen, pro muže je kořením."

Letní romance s Borisem
Příběh je napsaný podle skutečných událostí, pro postavy
jsem vyhledala fotky dvojníků. Můžete si tak při
čtení vytvořit lepší vizuální představu.
Borisovo životní krédo: "Kdo dostal polibek a nevezme si vše,
zaslouží si ztratit i to, co už získal!"
HLAVNÍ POSTAVY PŘÍBĚHU "LETNÍ ROMANCE S BORISEM"


Láska s příchutí moře – 2. část

9. května 2015 v 20:05 | Elis |  Láska s příchutí moře


Elis
Láska s příchutí moře - 2. část

Postupuji opatrně dál a čelím vlnám, vytrvale narážejí do mého těla, dlaněmi hrnu vodu před sebou, je příjemné, jak se proudí mezi prsty, všímám si, že se moře mění do světlejší a jiskřivé barvy, to měsíc ještě více svítí a dominuje dnešní noci. Je krásné dívat se do dálky, na vzdouvající se vlny, v měsíčním světle se proměnlivě lesknoucí, ale nemohu se na tu úžasnou podívanou soustředit, stále mám před očima scénu z filmu a myslím na tu ženu, jak pomalu mizí v moři, na ten zvláštní klid v její tváři, když se chystá zemřít, obětovat svůj život kvůli jednomu muži. Přemýšlím, jestli je to hloupost nebo odvaha a začnu probírat oba dva muže mého života a zvažuji svou ochotu pro některého z nich zemřít, ale nenapadá mě nic, co by se muselo stát, aby mě to donutilo si zvolit smrt.
Na pomyslnou váhu dávám na jednu stranu život a na druhou lásku, chci zjistit co je pro mě víc, je těžké se rozhodnout, láska znamená hodně, ale k čemu mě bude, když budu mrtvá, otočím se zamyšleně ke břehu, snad tam na svou otázku najdu odpověď. Conor tam stojí a stále pečlivě uskakuje před vlnami, ale nezapomíná mě sledovat, mává na mě rukou a chce, abych se vrátila, světlo měsíce ho postříbřilo,pozoruji ho a vnímám v srdci zvláštní pocit a v těle chvění, on je výjimečný, tak na mě silně jiní muži nepůsobí. Takový muž, jako je Conor se nepotkává denně, už dlouho vím, že ho miluji, ale zatím to před sebou i před ním tajím, bojím se všech komplikací, co má touha být s ním může způsobit a jak to ovlivní spoustu věcí, nejde jen o mě a obávám se všech změn, které budu muset řešit a tak odkládám rozhodnutí.

Conor je zatím trpělivý a mně stačí, že je stále se mnou, ale nevím, kdy mé city mě zradí, přestanu být odtažitá a přemůže mě láska a touha, dříve či později se to stane a vím, že to nejde odvrátit, nejsem proti lásce k němu imunní a jednou mě to zlomí. On je vážně úžasný, moc ho chci, ale přesto kvůli němu, nemíním obětovat svůj život, znamená to snad, že ho málo miluji, ne, to si nemyslím, ta žena z filmu nebyla zcela normální, za to žádný chlap nestojí, smrtí všechno končí, ale život nabízí i jiná řešení. Zklamání přebolí, jeden muž odejde a přijde druhý, o mužích se ví..., ale dál to nedomyslím, najednou šlápnu do prázdna, pod mou nohou chybí dno a zajedu jak blesk pod hladinu, nestihla jsem ani vykřiknout, voda se nade mnou zavřela, leknutím se mně zastavilo srdce a začnu zoufale plácat rukama kolem sebe, ale něco mě táhne stále níž, do hloubky a tmy.
Asi mně zachytil spodní proud, zachvátí mě hrůza a děs, zbytky mého dechu jsou už pryč, cítím bolestivý tlak v plicích, je to šílený pocit a strach ze smrti mě ochromuje, Bože, já se utopím, ze všech sil se snažím dostat na hladinu a nadechnout se, ale marně, nakonec můj život tak hloupě skončí. Ale v nejhorší chvíli ucítím, jak mně něco chytne za vlasy a táhne nahoru a potom jsem uchopena za paži a vlečena z vody ven, mám zavřené oči, ústa plné vody a zůstanu nehybně ležet na písku, jen vnímám, jak mě okraje vln omývají nohy. Jsem asi na půl mrtvá, cítím se tak a pískavě lapám po dechu, do úst se mě vrací spolykaná voda, nemohu se hluboce nadechnout a ucítím na sobě ruce. Pevně mě uchopí a nadzvednou, "Klekni si a dostaň ze sebe všechnu vodu!", zaslechnu Conorův hlas u svého ucha, to on mně dotáhl ke břehu a pomáhá mně kleknout si na kolena.

Poslechnu a na kolenou v předklonu, opřená o dlaně, vykašlávám vodu z plic, snažím se popadnout dech a prudce se hluboce nadechuji, koutkem oka zahlédnu vedle sebe jeho promočené boty a mokré, zplihlé nohavice. Několika kroky mě obejde, zůstane stát přede mnou, pomalu narovnávám záda, ale na obličeji mám přilepené mokré vlasy, opatrně je odhrnuji a zvednu k němu tvář, pohlédnu na něj, mé oči se srazí s jeho pohledem. "Tak už máš dost, užila sis moře, stačilo ti to?!", mluví ironicky, je zadýchaný a hlavně rozzlobený, ale v jeho tváři vidím i strach, bál se o mně, myslel si stejně jako já, že je to můj konec, že se utopím. Zachránil mě na poslední chvíli, naštěstí mám dlouhé vlasy, ale proč má ty protivné řeči a nemá se mnou soucit, zanaříkám bolestně a upřu na něj zoufalé oči, "Conore, myslela jsem, že umřu!", prožitý úděsný okamžik na mně dolehl plnou silou a nemám chuť poslouchat jeho výčitky.
Chtěla jsem si jen užít moře, být chvíli bezstarostná, nemyslet na svou složitou situaci, začnu rychle přemýšlet, co by se dělo, kdybych umřela, co by si všichni pomysleli, řekli by si, že to byla jistě sebevražda, proč jinak bych vešla ve večerních šatech do moře. Všichni budou přesvědčeni, že jsem to udělala z nešťastné lásky, jsem přece rozpolcena mezi dvěma muži, sotva jeden odjede, s druhým se toulám v noci po pláži, nepohodli jsmm se a já se šla utopit. Nic jiného by nebyli schopni pochopit, neznají mě, nikdy bych si na život nesáhla, i když je nyní velmi složitý a mám obavy, že se vše kolem mě hroutí, není jednoduché žít s dvěma muži a udržovat křehké příměří. Jednomu něco slibovat, aby se o nic nepokusil a vše nezhoršil a přitom po něm velmi toužit, s druhým zachovávat zdání, že je vše jako dřív a milovat se s ním, předstírat vášeň a rozhánět jeho podezření, navíc se dobře znají, stali se z nich přátelé a zatím se tak k sobě i chovají.

Co také jiného by si měli lidé myslet a někteří by mě můj osud i přáli, hlavně jisté ženy, dopadla bych v jejich očích a proti své vůli, stejně jako ta žena z filmu, a to nechci, nejsem žádná chudinka, která z nešťastné lásky se jde utopit. Náhle mně bleskne hlavou myšlenka, že by má smrt všechno vyřešila a zbavila mě tím tíhy rozhodnutí, ale rychle ji zavrhnu, nechci umírat kvůli svým milostným pletkám, i tak jsem na světě ráda a naštěstí stále žiji a hlavně díky Conorovi. Zadívám se na něj dlouze a s obdivem, "Ty si mně zachránil život!", řeknu s návalem vděčnosti v hlase, postavím se a skočím mu prudce kolem krku, ale vůbec to nečekal, nebyl na to připravený a v písku rozhýbaným vlnami můj nápor neustojí. Padá na záda a já s ním, polekaně vykřiknu, ale naštěstí je tady velmi málo vody, "Erin, co to vyvádíš!", ohradí se a zvedá hlavu zabořenou v písku, ale držím se ho dál, tisknu se k němu vší silou, jako by mně zase šlo o život a jen on mě mohl zachránit.
"Conore, já jsem mohla umřít!", řeknu napůl nevěřícně a napůl zděšeně, jsem tou možností znovu ohromena, když si plně uvědomím, co jsem prožila, "Dnes díky tobě jsem se po druhé narodila!", sděluji mu to pro případ, že by mu to nedošlo. Jsem stále ze všeho užaslá, ale teď i šťastná, když jeho ruce mě konečně pevně objaly, už se nezlobí a významně se na mě dívá a po chvíli se zeptá, "Víš, co se říká, když jsem ti zachránil život, tak tvůj život mně patří!", řekne spokojeně. Že jsem se topila, se mu nakonec bude ještě hodit, podívám se mu překvapeně do očí a přemýšlím, něco se mně nezdá, "A není to jinak?!", pochybuji o jeho verzi. "Znamená to, že máš za můj život jen odpovědnost, tak se to říká u nás!", odporuji mu, "To vyjde na stejno, prostě mně patříš a já se o tebe postarám!", trvá si na svém, nakonec přikývnu, ať je po jeho. Zaslouží si to, nechtěl si namočit ani špičky střevíců a teď vypadá jako vodník, kalhoty má úplně promočené a na saku mokrý pruh dává tušit, kam mu sahala voda.

Zasměji se tomu, smích mě pomáhá zbavit se napětí, ale jemu se můj smích asi moc nelíbí, "Místo vděčnosti se mně budeš posmívat?!", zlobí se, ale podle jeho skrývaného úsměvu, to spíše jen předstírá, "A jakou vděčnost si představuješ?", vyzvídám. "To se dozvíš v pravý čas, já se o svou odměnu přihlásím!", řekne záhadně, ale mně je to jasné, záchranu mého života, si nechá dobře zaplatit mým tělem a náklonností, ale za můj život je to správná cena, ráda ji zaplatím a hned teď. Napadají mě bláznivé nápady a neobtěžuji se s přemýšlením, co tím způsobím, zaplavují mě návaly citů a lásky k němu a já jim podléhám, upřeně se na něj zadívám, je mým pohledem znepokojen, už mě dobře zná a netuší, co se mně právě rodí v hlavě. Více na nic nečekám a přisaji se mu prudce na ústa, trochu sjedu z jeho těla bokem a rukou šmátrám v jeho promočeném klíně, v mokré látce hledám zips u kalhot a zacítím, jak ztuhl a úžasem rozevřel oči. Tohle nečekal a já jsem zase překvapena, že necítím jeho vzrušení, tak jako vždy, kdy mu stačilo se o mě jen otřít, rychle usoudím, že to bude tou chladnou vodou, ale to se dá přece rychle napravit.
Ale k tomu se už nedostanu, Conor okamžitě chápe mé úmysly a z neznámého důvodu mě prudce odstrčí a posadí se, "Co to děláš!", ohradí se, jako bych ho snad chtěla znásilnit a rychle vstává, ale zatím to neberu tragicky a zůstanu ležet zády na písku, opřena o lokty. Domnívám se, že je mu nevhod v jakém stavu jsem jeho mužství nachytala, jako každý chlap je na to přehnaně citlivý a tak ho pobaveně sleduji. Nad jeho hlavou svítí měsíc a nebe je poseté jiskřivými hvězdami, je to výjimečně krásná noční obloha, přímo stvořená pro milence, vše co se stalo, asi bylo pro nás osudem předurčeno. Jinak bych nebyla tak vstřícná a neporušovala svá vlastní pravidla a on by toho měl raději rychle využít, upřeně se na něj zadívám a hodnotím ho, z obleku mu kape voda, jeho elegance je pryč, v této chvíli nevypadá jako neodolatelný lev salónů, ale i zmáčený je nádherný. Vypadá jako hrdina z filmů, jedné filmové hvězdě se velmi podobá, ale je mnohem hezčí, má velké charisma, vidím to denně, stačí jít s ním po ulici a mnoho žen mu nadbíhá, ale on chce mě a já dělám drahoty, snad to není z mé strany chyba, nechci ho ztratit.

"Erin, málem jsi přišla o život a nepřestaneš, dál děláš samé hlouposti!", řekne tónem, který se mně ale vůbec nelíbí a upírá na mě své oči, jsem tím dotčena, dlouho se o mě pokouší, a když jsem konečně svolná, odmítne mě. Tomu nerozumím, navíc mé snažení označí za hlouposti, tím se cítím uražena a začínám se zlobit, zasekla se ve mně dobrá nálada, "Nemluv se mnou jako s malou, už mám tvých pitomých řečí dost!", řeknu tvrdě a vstanu. Otočím se k němu zády a jdu od něj dál, co nejblíže k vlnám, plazícím se po písku a dívám se do dáli, obloha začíná černat a hvězd na nebi ubývá, zakrývají je tmavé mraky, zvedá se vítr, blíží se bouře a náš pobyt na pláži brzy skončí. Musím se ke Conorovi vrátit, aby mě odvezl domů, ale budu dál dělat uraženou, ale v přemýšlení mě najednou ovane za krkem jeho dech a zacítím jeho ruku na rameni,"Erin, přestaň vyvádět a pojď pryč od té vody!", řekne naléhavě, ale prudkým trhnutím, se zbavím jeho ruky. "Jdu, ale pryč od tebe a nechoď za mnou!", zakřičím, ani nevím, proč jsem to řekla, prostě se zlobím a než může odpovědět, rozběhnu se podél vody, volá za mnou, kam chci jít v roztrhaných šatech a mokrá od hlavy až k patě, ale neodpovím.
Předstírám, že ho neslyším a běžím, co nejrychleji to jde a co nejdále od něj, dostala jsem se do vzdoru a to se mnou není snadné pořízení, nedbám, že mně občas větší vlna olízne nohy, nevšímám si toho, ale za chvíli jsem unavená a bez dechu. "Erin, stůj!", křičí, rozběhl se za mnou a více už na mě nevolá, jen slyším jeho promočené boty dusat v mokrém písku, vydávají zvláštní zvuky, blíží se a jeho dech se ozve těsně za mnou, v tom samém okamžiku mě strhne k zemi a nalehne na mě celým tělem. Oba dva jsme zadýchaní a jenom na sebe hledíme a lapáme po dechu, mlčení se prodlužuje, ale jak se mně podaří popadnout dech, chci promluvit, ale položí mi dlaň na rty, chce, abych mlčela. Nebo má obavy z toho co řeknu, když jsem rozčílená, ale strach že o něj mohu přijít, je silnější než zloba, ucuknu hlavou a osvobodím svá ústa, "Co jsem udělala špatně?", zeptám se a sotva to dořeknu, uvědomím si, že takto se vždy ptá on, když ho od sebe odháním a bráním se jeho dotekům.

Pozorně se mu dívám do tváře, ale dlouho neodpovídá, o něčem přemýšlí a jsem překvapena, že mě ani nepolíbí, vždy o to tak stojí, ale konečně promluví, "Musíme si hodně věcí ujasnit!", řekne vážně, ale nevím, co tím přesně myslí. Vyčkávavě mu hledím do jeho lesknoucích se očí, svit měsíce jim dodává zvláštní odstín, zacítím chvění ve svém těle, obávám se toho, co mně chce povědět, ale stále mlčí, jako by si vše znovu a znovu promýšlel. "Erin, nevím, co očekáváš, já nejsem dokonalý, dělám chyby, ale miluji tě, věříš mně?", zeptá se a já nevím, co na to říct a jen přikývnu, dobře vím, že mě miluje, cítím to od prvního setkání, byla to láska na první pohled, od okamžiku, kdy se naše oči po prvé setkaly, oba jsme to hned věděli. Zaskočilo mě to a snažila jsem se city v sobě potlačit, byla jsem si do té doby jista, že miluji jen jednoho muže a nikdy se to nezmění, ale do mé životní rulety osud přidal Conora a teď asi přišel čas, si na něj vsadit. Hodně riskuji a možná tím celý svůj život prohraji, ale tomu nevěřím, zvláště když říká naléhavě, tím svým krásně zabarveným hlasem, "Už nikdy o mně nepochybuj, ano!".
Zní to krásně a srdce se mně rozbuší, ale jsem z jeho slov i nesvá, nevím, proč to říká a hledím mu pozorně do očí, konečně se ke mně nakloní a políbí mě, oddechnu si, jeho polibky mi chyběly. Zase je vše tak, jak má být, chci, aby něco v mém životě bylo v pořádku a dávalo to smysl, vím už dlouho, že má pravdu, když mně tvrdí, že ho potřebuji, že on je pro mě ten pravý, jsem si tím jista, nemá cenu to skrývat a nastal čas si to přiznat. Obejmu ho pevně kolem krku, přitiskne si mě k svému tělu ještě těsněji a zašeptá mně do ucha, "Chci se tebou milovat, ale ne tady, v mokru a písku, chci, aby to bylo krásné.", vysvětluje vzrušeně a já jen, přikyvuji. "Ale nechci, aby to bylo z vděčnosti, musí to být z lásky, rozumíš?!", pokračuje a dívá se na mě s očekáváním, jestli to chápu, jen tiše řeknu, že ano, že tomu rozumím, vím, že chce mou lásku, s ničím míň se nespokojí. Jen o sex mu nejde, i když je pro něj důležitý, "Erin pojď, pojedeme domů!", zašeptá naléhavě, okamžitě souhlasím, stoupne si a pomůže mně na nohy.

Nedočkavě mně za ruku táhne přes pláž k cestě, uvědomuji si, že jsem bosa, mé střevíčky zůstaly někde v písku, ale nemíním se pro ně vracet, teď nejsou důležité, vybíháme do schodů k parkovišti a běžíme k autu, od moře slyším sílit vítr a poslední pohled věnuji starému, nádhernému stromu. Vypadá smutně a opuštěně, má podivně svěšené listí, jako by se připravoval na úder bouře, ale déle se mu nemohu obdivovat, "Pospěš si!", popohání mě Conor, rychle si sedám do vozu a sleduji, jak sám dopadl na sedadlo k volantu. Auto bleskově vyjíždí a za chvíli jsem na hlavní silnici, sleduji upřeně cestu před námi, nevím jak on, ale chci ho tak moc, že se bojím na něj i podívat, tak jen přemýšlím, jak je náš vztah výjimečný. Chci se s ním milovat, chci začít nový život s mužem jako je on, chci být zahrnuta jeho láskou, něhou i péčí, na ničem jiném mi nezáleží a Conor vždy vycítí mé vzrušení. Občas položí ruku na mé koleno a stiskne ho svými prsty, já zatím nedočkavě své nehty zarývám do sedadla z pravé kůže a cítím, že začíná byt navlhlá od mých mokrých šatů.
Nemohu se dočkat, až budeme na místě, auto rychle vyjíždí do kopce a pneumatiky kvílí v zatáčkách, míjíme ulice a za chvíli prudce zastavíme před naším domem, okna jsou tmavá, lidé už spí a sní své sny, "Jdeme!", zavelí Conor a vyskočí z auta. Následuji ho a setkáme se před autem, držíme se za ruce a běžíme do domu, výtah je dole, málem z nedočkavosti a ze zvyku zmáčknu své poschodí, zapomněla jsem, že nepůjdeme do mého bytu, ale Conor včas zasáhl a mou chybu napraví. Ve výtahu si padneme do objetí, přitáhl si mě blíže ke svým rtům, překotně mě líbá, jako by se snažil si vzít co nejvíce, než nastane změna a já si zase vzpomenu, že to nesmím, že jsem vdaná. Vím, že má strach, abych si vše nerozmyslela, jak se u mě často stává, ale teď mě už nic nezastaví a naše ústa se lačně k sobě přisávají, jeho ruce mě odtrhly od země, zvedl mě do náruče a z výtahu mě nese ke dveřím svého bytu a já vím, že za nimi se za chvíli splní jeden z mých žhavých snů.

Konec 2. části
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 murielana murielana | Web | 9. května 2015 v 20:22 | Reagovat

Páni, to je napínavý, zapoměla sem dýchat a ten konec je super [:tired:]  [:tired:]  [:tired:]

2 Blanka Blanka | 9. května 2015 v 20:25 | Reagovat

Moc  krásný  příběh :-)

3 :* :* | Web | 9. května 2015 v 21:07 | Reagovat

Auwww^^ Dokonalost! Jak jen to děláš, píšeš tak úžasně, že se to nedá, ani slovy dostatečně vychválit, jak moc je to božský :3333! A to odhalení, že je vdaná, konečně mi dávali všechny obavy smysl. :) :O

4 Beatricia Beatricia | Web | 9. května 2015 v 21:34 | Reagovat

Krásná barvitě vylíčená kapitola. Měla jsem v minulém komentáři správnou předtuchu. Erin se začne topit a Conor ji zachrání. Jak toto dopadne? :-)

5 Deana Deana | 9. května 2015 v 21:56 | Reagovat

Perfektné, už som sa nemohla dočkať, kedy bude ďalší diel a začnem čítať, opäť veľká pochvala [:tired:]  ;-)

6 Ta mrtvá Ta mrtvá | Web | 10. května 2015 v 1:11 | Reagovat

Děkuji

7 Bella.M Bella.M | Web | 10. května 2015 v 7:57 | Reagovat

Moc povedené. Je to strašně napínavé, já mám ráda romantické povídky se zápletky, ale toto je super! :) chválím.

8 mysteriouswolf mysteriouswolf | Web | 10. května 2015 v 8:29 | Reagovat

Právě jsem se před chvíli upřímně zasmála na blogu  "Jeho Veličenstva" Kinga, no a u tebe pro změnu romanticky zasnila. Dnešní den začal opravdu hezky :-)

9 Elis Elis | Web | 10. května 2015 v 9:05 | Reagovat

[1]: Děkuji... takové hodnocení si vždy ráda přečtu...

10 Elis Elis | Web | 10. května 2015 v 9:05 | Reagovat

[2]: Moc děkuji...

11 Elis Elis | Web | 10. května 2015 v 9:13 | Reagovat

[3]: Děkuji, moc děkuji za krásný komentář, to mě vždy nakopne k dalšímu psaní... to že je zadaná, jsem zatím v obou dílech jen naznačovala, aby se v ději vytvořilo napětí... na konci tohoto dílu, už zaznělo že je vdaná a vede nebezpečný život a vztahem s dalším mužem je hodně věcí v sázce a má nejistou budoucnost...

12 Elis Elis | Web | 10. května 2015 v 9:17 | Reagovat

[4]: Moc děkuji... jsi dobrá, odhadla jsi děj už při první části, jak to dopadne zatím nevím... je to psané podle skutečného příběhu a tak se můžu držet reality, nebo popustit uzdu své fantazii, ještě nejsem rozhodnuta...

13 Elis Elis | Web | 10. května 2015 v 9:19 | Reagovat

[5]: To jsi mě potěšila, že jsi tak čekala na další pokračování, velmi děkuji...

14 Elis Elis | Web | 10. května 2015 v 9:20 | Reagovat

[6]: Není zač...

15 Elis Elis | Web | 10. května 2015 v 9:22 | Reagovat

[7]: Velké díky, to jsme na tom stejně, taky mám ráda romantické povídky a zápletky... díky za komentář...

16 Elis Elis | Web | 10. května 2015 v 9:24 | Reagovat

[8]: Není nadto začít příjemně každý nový den a jsem ráda, že ti k tomu pomohl i můj příběh... děkuji za milý komentář...

17 Christen Christen | Web | 10. května 2015 v 11:45 | Reagovat

plank? copak to je? :-) třeba bych to taky mohla zařadit k mému cvičení :-)
moc pěkný blog :-)

18 ellie's' - untrue.blog.cz ellie's' - untrue.blog.cz | Web | 10. května 2015 v 12:04 | Reagovat

Inspirovat se u mě? :D to mě těší, ale já nejsem jídelníčkový odborník, jim to co máme doma , takže se snažím přibrat než zhubnout :D

19 Alka Alka | E-mail | 10. května 2015 v 12:39 | Reagovat

Krásně napsaný, žádná nuda a v tom nejlepším zas konec :-? Těším se na pokračování ;-)

20 Christen Christen | Web | 10. května 2015 v 13:10 | Reagovat

južiiiš, tohle jsem zkoušela, no mazec :D ty to zvládáš vydržet 5 minut takhle? ??? tak to smekám holka :D

21 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 10. května 2015 v 13:16 | Reagovat

Moc pěkné,příběhy u moře,mám moc ráda, protože mi to připomíná jakýsi klídek a nic nedělání.

22 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 10. května 2015 v 13:23 | Reagovat

To ano, a i mne trápí tyto partie, tak s nimi pořád bojuji, tak doufám, že někdy nad nimi vyhraji :-)

23 de-viare de-viare | Web | 10. května 2015 v 13:31 | Reagovat

Krásný příběh :) moře mě teda pekelně navnadilo na léto, ať už je teplo !!! :D

24 Christen Christen | Web | 10. května 2015 v 13:53 | Reagovat

já bych taky nedala peníze do fitka :-) to si raději pocvičím doma :-) možná tedy ten plank zkusím taky :-)

25 Elis Elis | Web | 10. května 2015 v 16:40 | Reagovat

[17]: Děkuji... plank vyzkoušej...

26 Elis Elis | Web | 10. května 2015 v 16:41 | Reagovat

[18]: Asi záleží na metabolismu, mám rychlé spalování, tak u mě nabrání na váze nehrozí...

27 Elis Elis | Web | 10. května 2015 v 16:45 | Reagovat

[19]: Moc děkuji... konec tak vždy vyjde a pokračování už mám dávno, je to příběh napsaný před několika lety, ale mezitím ještě musím zveřejnit i pokračování "Milostných rošád"...

28 Elis Elis | Web | 10. května 2015 v 16:46 | Reagovat

[20]: Musím se s tím začít postupně, já to brala po minutě a tělo si potom zvykne...

29 Elis Elis | Web | 10. května 2015 v 16:48 | Reagovat

[21]: Děkuji... jsem ráda, že tě příběh zaujal... dovolená u moře je fajn, jenom kdyby se tam nemuselo letět, já se létání bojím...

30 Elis Elis | Web | 10. května 2015 v 16:49 | Reagovat

[22]: To je problém, asi to máme v genech, tak snad se to poddá... :-)

31 Elis Elis | Web | 10. května 2015 v 16:51 | Reagovat

[23]: Díky, moře má své kouzlo a láskám se tam daří, taky se těším na léto... děkuji za hezký komentář...

32 Elis Elis | Web | 10. května 2015 v 16:53 | Reagovat

[24]: Jednak jde o peníze a za druhé, mě by to nebavilo a plank považuji za nejlepší a nejrychlejší řešení ke zpevnění postavy...

33 Dulce Nika Dulce Nika | Web | 10. května 2015 v 19:37 | Reagovat

úžasné :)

34 Jituš-xoxo♥ Jituš-xoxo♥ | Web | 10. května 2015 v 20:07 | Reagovat

Moc se ti to povedlo :)

35 Joina Joina | Web | 10. května 2015 v 20:15 | Reagovat

To je užasný jak popisuješ všechny ty detaily :) Mě to tak uchvacuje :)  Když já něco píši já se na to tak nesoustředím...
Ale zase moc pěkný díl :)

36 Zdena Zdena | 10. května 2015 v 22:01 | Reagovat

Parááda, skvělý příběh, čtu bez dechu až do konce! Děj jede správným směrem, těším se na pokračování.;-)

37 Elis Elis | Web | 11. května 2015 v 6:42 | Reagovat

[33]: Velmi děkuji...

38 Elis Elis | Web | 11. května 2015 v 6:42 | Reagovat

[34]: Moc děkuji...

39 Elis Elis | Web | 11. května 2015 v 6:45 | Reagovat

[35]: Děkuji, těší mě to... píšu tak nějak instinktivně... ještě jednou děkuji za komentář...

40 Elis Elis | Web | 11. května 2015 v 6:47 | Reagovat

[36]: Děkuji Zdeni, doufám, že obě tím, jak píšeš, že děj jede správným směrem, myslíme to samé... ;-)

41 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 11. května 2015 v 8:02 | Reagovat

On mi ze začátku připadal, že si jí přivlastňuje, ale ke konci jsem si ho i docela oblíbila. Na ní mám zatím neutrální názor, ale líbí se mi její divokost.
Jen tak dále, máš úžasnou fantazii a talent na psaní!

42 Artis Artis | Web | 11. května 2015 v 11:32 | Reagovat

Prožívala jsme všechno jako Erin. Chvíli šťastná a pak pocit smrti a prázdnoty. Opravdu skvěle napsané. Pokud s ním vleze do bytu, už nemá cenu aby udržovala manželský vztah a podle toho co píše, je vztah s manželem stejně na spadnutí. Jen tam velkou roli určitě sehraje přátelství manžela a Corina.

43 pavel pavel | Web | 11. května 2015 v 17:52 | Reagovat

Zaplaval bych si v moři. Udělala jsi mi tím popisem hned v první větě chutě. :-D

44 Simča Simča | 11. května 2015 v 17:54 | Reagovat

Fakt skvěle napsaný, dokonalý díl, rychle sem s dalším [:tired:] :-)

45 anuse -esuna anuse -esuna | E-mail | Web | 11. května 2015 v 18:35 | Reagovat

Elis úžasné, skvěle napsané jako vždy. Moc a moc se těším na další  díl. Děkuji za nádhernou chvilku šikulko. :-)  :-)

46 Sugr Sugr | E-mail | Web | 11. května 2015 v 18:47 | Reagovat

Krásně napsané, úžas! ;-)

47 Ta mrtvá Ta mrtvá | Web | 12. května 2015 v 5:02 | Reagovat

Ahoj jak je

48 Ta mrtvá Ta mrtvá | Web | 12. května 2015 v 5:03 | Reagovat

promin jsem moc utahaná na to abych to ted četla..:(

49 Elis Elis | Web | 12. května 2015 v 6:03 | Reagovat

[41]: To jsi odhadla dobře, hlavní hrdina je takový "přivlastňovací" a navíc neústupný a pocit že sis ho oblíbila vychází z toho jaký je, s ním by se každá žena cítila skvěle... hlavní hrdinka je vdaná svázaná povinnostmi a hraje svou roli manželky atd., ale s ním může být taková jaká vždy byla, divoká a volná atd....  velmi děkuji za pochvalu a komentář...

50 Elis Elis | Web | 12. května 2015 v 6:11 | Reagovat

[42]: Přesně tak, Erin tak vnímala noc na pláži... odejít s manželství není pro ni jednoduché a správně si poznala, že přátelství mužů, kteří oba chtějí stejnou ženu všechno komplikuje... co bude dál uvidíme ve třetím díle... moc děkuji za hezký komentář...

51 Elis Elis | Web | 12. května 2015 v 6:15 | Reagovat

[43]: Moře je magické a tak se nedivím, že jsi dostal chutě... :-)

52 Elis Elis | Web | 12. května 2015 v 6:21 | Reagovat

[44]: Dokonalý díl, tak tím jsi mě potěšila, mám ten příběh ráda... děkuji za hodnocení...

53 Elis Elis | Web | 12. května 2015 v 6:23 | Reagovat

[43]: Ještě něco k tvému příspěvku, já jsem spíše očekávala, že na tebe přijdou chutě až na konci... :-D

54 Elis Elis | Web | 12. května 2015 v 6:33 | Reagovat

[45]: Jsem velmi ráda, že se ti příběh tak líbil, a doufám, že tě zaujme i pokračování... moc děkuji za slova chvály, to vždy potěší...

55 Elis Elis | Web | 12. května 2015 v 6:34 | Reagovat

[46]: Sugr velmi děkuji...

56 Elis Elis | Web | 12. května 2015 v 6:40 | Reagovat

[47]: Mohlo by být líp, jak je pěkné počasí mám plno jiných aktivit a ještě méně času na psaní, než přes zimu, tak asi častěji budu probírat virtuální šuplíček, nemám ráda když na blogu jsou velké prodlevy a nic zveřejněné... jinak si nestěžuji a co u tebe...

57 Elis Elis | Web | 12. května 2015 v 6:50 | Reagovat

[48]: V pět ráno, jsi teprve šla spát, to jsi měla asi nějakou akci, nebo si psala celou noc, což se mě občas  stane, ještě je možné že tak brzy vstáváš a moc ses nevyspala... já vstávám už dlouho ve čtyři hod. ráno, a chodím se psem na dlouhou hodinovou procházku, protože přes den nemám na něj dost času, jsem v práci a potom si ještě než odejdu  do práce, doma i něco podělám, abych odpoledne mohla se věnovat psaní a jiným "věcem" nebo zálibám, času je pořád málo 24 hodin mě nestačí...

58 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 12. května 2015 v 11:23 | Reagovat

[29]:
není zač :) jo dovolená u moře :) jo to létání je na prd

59 Ko Ky Ko Ky | E-mail | Web | 12. května 2015 v 11:24 | Reagovat

[30]:
jo, kdo se nevykašle a vytrvá, tak může cokoliv :)

60 Sarah Shaman Sarah Shaman | E-mail | Web | 12. května 2015 v 15:16 | Reagovat

To je překrásné♥

61 Lamilka Lamilka | Web | 12. května 2015 v 15:31 | Reagovat

Neskutečně pěkné čtení :-)

62 Miloš Miloš | Web | 12. května 2015 v 18:01 | Reagovat

Konečně to vypadá nadějně, už jsem se bál, že zase do toho něco vleze - nehoda na silnici, uvěznění ve výtahu, náhle se vynoří manžel, ....
Conor si to zaslouží :)

63 Ji Hei - Fotografie Ji Hei - Fotografie | E-mail | Web | 12. května 2015 v 20:31 | Reagovat

Pěkný příběh..:). A na konci s příslibem zajímavého pokračování...:).

64 Ella Ella | E-mail | Web | 13. května 2015 v 6:00 | Reagovat

Překrásné...nemám slov

65 Elis Elis | Web | 13. května 2015 v 6:44 | Reagovat

[58]: Přesně tak, u moře je blaze, ale dostat se tam je dost problematické, vlézt do letadla je pro mě hororový zážitek, letadla padají podezřele často...

66 Elis Elis | Web | 13. května 2015 v 6:46 | Reagovat

[59]: Chce to vytrvalost, s váhou problémy nemám, jen chci zpevnit postavu, proto jsem se dala na cvičení plank...

67 Elis Elis | Web | 13. května 2015 v 6:47 | Reagovat

[60]: Velmi děkuji...

68 Elis Elis | Web | 13. května 2015 v 6:47 | Reagovat

[61]: Lamilko moc děkuji...

69 Elis Elis | Web | 13. května 2015 v 6:52 | Reagovat

[62]: Nehoda na silnici, uvěznění ve výtahu, náhle se vynoří manžel atd. takové věci se v životě stávají, doufám, že to neznáš z vlastní zkušenosti... :-D
Děkuji za komentář...

70 Elis Elis | Web | 13. května 2015 v 6:54 | Reagovat

[63]: Konec této části dává tušit zajímavé věci... děkuji za hezký komentář...

71 Elis Elis | Web | 13. května 2015 v 6:55 | Reagovat

[64]: Elli moc děkuji, jsem ráda, že se ti příběh líbí...

72 pax pax | 14. května 2015 v 1:41 | Reagovat

skvělé ;-)

73 Elis Elis | Web | 14. května 2015 v 5:59 | Reagovat

[72]: Pax díky...

74 Julia Julia | E-mail | Web | 22. května 2015 v 15:18 | Reagovat

píšeš úžasně, úplně mě to pohltilo O-O doufám, že brzo bude další část, protože teď prostě musím vědět, jak to dopadne!:/ :-D Jestli ti můžu něco poradit, když rozdělíš ty dlouhý souvětí do víc menších vět, bude se to číst ještě líp :-) ale nechci, abys měla pocit, že jenom hledám chyby... Je to jenom můj postřeh, tak třeba ti to pomůže :-) jinak fakt moc pěkný, je poznat, že tě psaní baví a že se tomu věnuješ :-)

75 Elis Elis | Web | 22. května 2015 v 16:35 | Reagovat

[74]: Moc děkuji, další část příběhu bude koncem tohoto týdne nebo na začátku příštího, pořád zápasím o čas na psaní... ty delší souvětí jsou můj styl psaní, jak mě jde myšlenka tak to píšu, patří to ke mě... ale chápu, že kdo na to není zvyklý, může mu to z počátku dělá potíže... já zase nemám ráda, krátké větičky, ruší mě to, asi tak, jako se při čtení po tečce padá hlasem, tak mě to přeruší niť myšlenek a děje...jde o zvyk, zatím si všichni na můj styl přivykli... budu ráda když zase na blog zavítáš, ještě jednou děkuji za komentář...

76 pizlik1 pizlik1 | E-mail | Web | 26. května 2015 v 18:58 | Reagovat

Opět zajímavý příběh a  vyvíjí se tak, jak jsem předpokládala. :-)

77 Elis Elis | Web | 27. května 2015 v 21:32 | Reagovat

Děkuji... přesně tak, mělo to svůj vývoj...

78 Mimi Mimi | Web | 17. června 2015 v 20:17 | Reagovat

Na co Alice zapomněla je velice zajímavý příběh určitě si ji přečti :))

79 Elis Elis | Web | 25. června 2015 v 14:01 | Reagovat

Díky za doporučení...

80 Dulce Nika Dulce Nika | Web | 28. června 2015 v 16:00 | Reagovat

palec hore :)

81 Elis Elis | Web | 9. července 2015 v 9:46 | Reagovat

[80]: Moc děkuji....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Kdo není milován, je sám i v davu."