"MILUJEME TY, CO NÁS ODMÍTAJÍ A ODMÍTÁME TY, CO NÁS MILUJÍ"
Zdroj - foto zdarma - pixabay.com , publicdomainpictures.net
elisblog@seznam.cz
"Sex-appeal žen je umění vyvolat u mužů touhu po tom, co už znají."


"Láska je ze všech vášní nejsilnější, útočí na srdce, hlavu i tělo"

Založila jsem si druhý "modrý blog" - wonderful-world-elis.blog.cz
Bude mít rubriky - básně, povídky a články s různými náměty atd.
Na druhém blogu je publikován článek - "Nesnáším loučení"


Tento "červený blog" zůstane k publikovánívelmi oblíbeného
a vzrušující příběhu "Letní romance s Borisem".

"V životě je jen jediné štěstí, milovat a být milován."

Informace ke službě "Odběr novinek" na tomto blogu.
Přihlaste se k odběru novinek, budete upozorněni emailem na
nový článek, nezapomeňte otevřít a odkliknout potvrzující email.
Email jde cestou blogu.cz, vaše emailová adresa zůstane utajena!

"Teorie lásky je božská, její praxe ďábelská."

LETNÍ ROMANCE S BORISEM - 28. část


V některých případech se nový návštěvník blogu nechá odradit tím,
že se jedné o více dílný příběh a že by nepochytil o co jde.
Ale každá část příběhu má uzavřený děj a lze si
ji přečíst i jako samostatnou povídku...

"Láska vám může srdce naplnit, zlomit a znovu vyléčit."

Děkuji za návštěvu, budu ráda pokud zanecháte v komentářích své
názory a zůstanete pravidelnými návštěvníky blogu.
Děkuji holkám, které sem mnou přešly ze dvou zrušených blogu.

"Sex bez lásky je jen prázdný prožitek"

Ústava ČR chrání práva k výsledkům tvůrčí duševní činnosti zákonem.
Autorské právo - zák. č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací.
NA VŠECHNA DÍLA ZVEŘEJNĚNÁ NA TOMTO BLOGU SE VZTAHUJÍ
AUTORSKÁ PRÁVA, KOPÍROVÁNÍ NEBO ŠÍŘENÍ JE ZAKÁZÁNO!!!

"Láska je pokrmem žen, pro muže je kořením."

Letní romance s Borisem
Příběh je napsaný podle skutečných událostí, pro postavy
jsem vyhledala fotky dvojníků. Můžete si tak při
čtení vytvořit lepší vizuální představu.
Borisovo životní krédo: "Kdo dostal polibek a nevezme si vše,
zaslouží si ztratit i to, co už získal!"
HLAVNÍ POSTAVY PŘÍBĚHU "LETNÍ ROMANCE S BORISEM"


Láska s příchutí moře – 3. část

26. května 2015 v 20:05 | Elis |  Láska s příchutí moře
Elis
Láska s příchutí moře - 3. část

Postaví mě na zem, hledá překotně po kapsách klíče a pak mě nedočkavě postrčí do svého bytu, zabouchne dveře a přitáhne si mě zpět do náruče a pokračuje tam, kde přestal a naše ústa se dál pohlcují, zahlédnu jak, přivírá oči, je plně pohroužen do líbání. Možná si není vědom, jak mě pevně k sobě tiskne, jak jeho ruce mě v objetí drtí a já pod jeho rty sténám a zápasím o každé nadechnutí a nakonec zůstanu bez dechu viset odevzdaně v jeho náruči. Zacítím jeho klín, ten dotek ve mně spustí příval dlouho zadržované touhy, chci konečně prožít pocit, jak naše nahá těla k sobě pevně přilnou, zaplaví nás přívaly silných emocí a závrať z vlnobití rozbouřených vášní, až do jedinečného okamžiku splynutí.
Svět pro nás přestane existovat a zůstaneme jen my dva, kolem nás budou znít chóry andělů a my se budeme vznášet ke hvězdám, muž a žena v lásce spojeni, pro sebe Bohem stvořeni, nic dokonalejšího na světě není. O tom jsem v bezesných nocích snila, když jsem marně po něm vzdychala a toužila, nebo se milovala se svým mužem, ale místo něho jsem pod zavřenými víčky viděla Conorovu tvář, v duchu si představovala jeho tělo a slyšela jeho hlas. Conor naše sblížení vnímá stejně silně, v očích mu plane žár a jeho horké ruce se mě propalují do kůže a bez jediného váhání nese mě rychlými kroky k obrovské posteli s nebesy a položí mě v mokrých šatech do polštářů.

Pokoj tone v šeru, jen oknem proniká svit měsíce a dopadá přímo na postel, osvětluje ji jako reflektor jeviště, kde spolu vystoupíme ve dvou hlavních rolích a zahrajeme své velkolepé životní představení. Premiéru vášnivé a pro mě i nebezpečné hry o lásce, napsanou pro nás dva samotným osudem a budeme ji hrát s plným nasazením, ale před prázdným hledištěm, jen oknem budou na nás zvědavě hvězdy nahlížet. Conor zůstane stát bez hnutí jen pouhý zlomek okamžiku, než začne strhávat ze sebe mokré šaty, na zem padá zmáčené sako i košile a s upřeným pohledem na mně si rozepíná promočené kalhoty, sleduji ho se zatajeným dechem a touha ve mně se naplno rozhoří a propaluje se mým tělem.
Miluji ho a zacítím zvláštní nával štěstí, že si vybral právě mě, mohl mít kteroukoliv jinou ženu, ale trpělivě na mě čekal a zaslouží si odměnu, dostane vše, co po mně bude chtít, nebudu na něm v ničem šetřit a se zatajeným dechem sleduji, jak odhodil poslední kousek oblečení. Stojí přede mnou nahý, hltám obdivně jeho tělo, je úžasný, měsíční světlo ho ozářilo a vyrýsovalo každou oblinu, každý sval, je prostě dokonalý, stejně krásný, jako od Michelangela socha Davidova. Zatoužím klouzat dlaní po jeho pevném těle, s oblinami svalů, pokrytých hladkou kůží, pohled na něj je vzrušující, i to, jak si olizuje rty, nebo hluboký pohled jeho potemnělých očí, je celý neodolatelný, vábivý a tajemný.

Světlé vlasy mu padají do čela, projede si je prsty a pomalu se ke mně blíží, z napětí okamžiku zapomenu dýchat, jsem stále oblečená a mokré šaty se přilepily na mé tělo, sehne se a snaží se mě svléknout. Uchopí šaty za okraj a prudce mně je přetahuje přes hlavu, slyším, jak látka se trhá a stehy praskají, ale to ho nezastaví a mě to nevadí, šaty jsou už stejně zničené a líbí se mně prudkost a nedočkavost s jakou mě obnažuje. Bez váhání ke mně přilehne, jeho ústa se chtivě přisají na mou kůži, mezi polibky vzrušeně dýchá, jeho ruce objevují a hladí mé prochladlé tělo a zahřívá mě horkostí svých dlaní, uchopí mé ruce a drží je pevně nad mou hlavou a tím mě učiní vůči němu povolnou a bezbrannou.
Vnímám podle jeho dechu, že je to pro něj vzrušující, dlouho na to čekal a já už dál nechci dělat drahoty, dám mu vše, co bude chtít, ne pro samotné prožitky, ale z velké lásky. Pokoj potemněl, svit měsíce i jiskření hvězd, pomalu zakrývají mraky, kupily se již nad mořem a dorazily až k nám a roztahují se nad městem, blíží se bouře, ale tady jsme v bezpečí a já se tetelím blahem a štěstím v jeho náruči. Zavřu oči v očekávání věcí příštích, chci s ním zažít, co jsem ještě s jiným mužem neprožila, on je výjimečný, toužím po něm od prvního okamžiku, ale nemohla jsem ho hned mít, jsem chycena do pasti manželství a nemohu si dělat, co chci.

Dnešní noc možná přijdu o klidný život se svým mužem a vydávám se vstříc nejistotě s Conorem, mužem sice úžasným, ale dopředu nevím, jak to s námi dopadne, já sázím vše, co mám na lásku k němu, ale on nemá co ztratit, je volný a bez závazků, je ve výhodě, může tím vším jen získat. Zamračím se, myšlenky deroucí se do mé mysli mně vadí v uvolnění a v soustředění na jeho vzrušující doteky, ale nemohu se svého znepokojení zbavit a Conor si všiml mého napětí. "Erin, co je s tebou!", zeptá se a pozorně se na mě dívá, pohlédnu mu do tváře, do jeho široce rozevřených, krásných očí a zavrtím hlavou, že nic, to on stejně nikdy nepochopí, ale s obavou sleduji, jak se mračí, mé náhlé váhání mu dělá starosti a pevněji mě stiskne svými prsty.
"Erin, snad sis to zase nerozmyslela!", zvýší hlas, cítím, že se začíná zlobit, už nechce být dál odmítán, je rozhodnut to více nepřipustit a nadzvedne se na loktech a důrazně se zeptá, "Děje se snad něco, o čem nevím?", ale mlčím a hledám ta správná slova. Conor mě hledí upřeně do očí a čeká na odpověď, ale sama nevím, co se ve mně všechno děje, na pláži jsem velmi toužila se s ním milovat a chci to stále, ale něco mě svazuje a poutá, možná se probudilo mé svědomí, jsem přece vdaná a to co dělám, se nehodí. Ale věděla jsem, že se to jednou stane a nechala jsem tomu od našeho prvního setkání volný průběh, nedala jsem nikdy najevo, že nemá šanci, protože tak prudký úder lásky jsem nikdy nezažila a při každém střetu našich pohledů, viděla jsem v jeho očích svůj osud a cítila, že patříme k sobě.

Ale teď když se to má stát, jsem v zajetí pochybnosti a svírají mě obavy, že lehkomyslně ničím své manželství, ale já se v něm už necítím šťastna a co znám Conora, všechno v mém životě se změnilo, i milování je pro mě jen manželskou povinnosti a city jen předstírám, přitom z celého srdce toužím jen po Conorovi. Pokud ho chci, budu muset riskovat a neohlížet se na následky, ale je to tak těžké a složité, jako vstoupit do neznáma, nebo přecházet po úzkém chodníčku nad propastí. Nevím, jak se v sobě vyznat, možná potřebuji ještě mnohem více času, ale když Conora nyní odmítnu, zvláště po tom, co se dělo na pláži, může to být i konec, to už možná neunese a opustí mě. Příliš dlouho si s ním pohrávám, jako kočka s myší, i on má své hranice, ale já bych nemohla dál žít bez jeho lásky, ta představa mě vyděsí, přivykla jsem si, že je stále v mé blízkosti.
Já ho opravdu miluji a nedovedu si představit, že ho denně neuvidím a bude mně scházet jeho úsměv, nebudeme se více nenápadně dotýkat a vyměňovat si zamilované pohledy, i když netuším, jak dlouho to před manželem utajím. Pokud se rozhodnu pro Conora, už na tom stejně nezáleží, musím už konečně rozetnout svůj gordický uzel, ale z dalšího přemýšlení mě vyruší Conor, "Erin, co je ti, celá se chvěješ?!", strachuje se a ještě silněji mě k sobě tiskne. "Odpověz mě!", naléhá a já zoufale hledám vysvětlení, pro své váhání, "Je mě zima.", je to jediná vhodná odpověď, co mě napadne, ta slova se mě zdají nevinná, tím nic nezkazím, ale Conora to zarazí, zkoumavě se na mě dívá, položí mě dlaň na čelo, "Ještě budeš nemocná.", strachuje se.

"To máš z těch svých nápadů užívat si v noci moře!", peskuje mě jako malé dítě, "Počkej, donesu ti Aspirin a potom tě zahřeju!", řekne dvojsmyslně a pustí mě z náruče a jde do kuchyně, v tu chvíli pokoj ozáří silné světlo, je to blesk, bouřka se blíží. Vstanu z postele a postavím se k oknu, opřu čelo o sklo a zamyšleně sleduji, jak větve stromů ohýbá silný vítr a pohlédnu na oblohu, roztahují se po ní s děsivou rychlostí černé mraky a zhasínají postupně všechny hvězdy. Měsíc už nevidím, obloha zčernala, místo svitu měsíce zahlédnu, prudké světlo, jak nebe proťal další blesk, za chvíli zazní dunivé zahřmění a trhnu sebou, když náhle ucítím ruku na rameni, je to Conor, neslyšela jsem ho přijít, vítr stále nabírá na síle a pohlcuje všechny zvuky.
Sleduji, jak Conor natahuje ruku a na parapet okna postaví sklenici s vodou, do dlaně mně vtiskne tabletku, ale nechci ji spolknout, nejsem nemocná, vůbec nic mě není a nechám ji sklouznout nepozorovaně z dlaně na koberec. Zvrátím hlavu dozadu, když jeho ústa mně šeptají do ucha opakovaně a mazlivě mé jméno, "Erin, Erin, Erin…!", krásně se to poslouchá, "Erin co je s tebou?", pokračuje a jeho hlas zní naléhavě. Jeho ruce mně objaly pod ňadry, tiskne mně k sobě víc a víc pevněji, jako by se bál, že mu náhle zmizím, asi podle mého chování se domnívá, že svůj slib nesplním a chci odejít. A dál pokračuje ve vzrušeném šepotu, "Erin, co mě to děláš, něco si mě na pláži slíbila, já tě přece miluji!" a jeho rty mě horce líbají na šíji, nepohnu se a mlčím, i on přestal mluvit, možná čeká, že mu jeho vyznání oplatím.

Ale váhám, nerada mužům říkám, co k nim cítím, mám vždy pocit, že to vztahu uškodí, že tím všechno zkazím, protože muži se přestanou snažit, když ztratí důvod k dobývání a tak raději mlčím a fascinovaně sleduji, jak oblohu protínají blesky a jak prudký vítr pročesává koruny stromů. Blesků je čím dál víc a ozářují vše ostrým světlem, jsou jako nebeský ohňostroj a zvuk, který je doprovází, je ohlušující a hrozivý, jako by předznamenával zkázu, bouře je přímo nad námi. Vítr, spíše vichřice vyje a skučí, sviští kolem oken a prudce naráží do stromů, mladé stromky ohýbá až k zemi. Vzpomenu si na nádherný, starý strom na parkovišti, jak do něj bouře buší, snad to ustojí a je vysokou zdí, u které roste, před nárazy větru dobře chráněný.
Náhle se ozve dunivá rána, tak silná, že mě téměř zalehne v uších a mám dojem, že se zatřepaly i tabulky skla v okně, úder byl zničující, blesk něco velmi blízko zasáhl a já se tak silné bouřky bojím, i když jsem uvnitř domu a otočím se rychle ke Conorovi. Obejmu ho kolem pasu a přitisknu svou tvář na jeho hruď, zavřu pevně oči a poslouchám tlukot jeho srdce a vnímám své chvění po celém těle a netuším, jestli je to strachem z blesků, nebo z mé nejistoty, že nevím, co dál bude s námi. Ale možná, že tak silně toužím po Conorovi, asi to bude vše dohromady, zvednu k němu oči, Bože je tak nádherný, je to nejkrásnější muž mého života, tak proč to stálé váhání, musím se odhodlat udělat čáru za minulostí a tak neprotestuji, když mě zvedne do náruče a položí mě doprostřed velké postele.

Jen zasyknu, když se má nahá kůže dotkla studeného a vlhkého povlečení, ale za chvíli nepříjemný pocit zmizí, mé tělo začíná sálat v očekávání toho, co má přijít a chlad více necítím, rozhodím si stále vlhké vlasy kolem hlavy, svůdně se protáhnu a natáhnu k němu ruce. Nezaváhá a jeho tělo spočinulo na mém, přitisknu ho k sobě a okouzleně naslouchám jeho hlasu, šeptá překotně slova lásky a mé potlačené city se stále na povrch prodírají, naše vzrušení se rozrůstá a nabírá na síle. V hlavě mám jedinou myšlenku, chci ho, už nebudu váhat a když si nade mě klekne, jen zavřu oči v očekávání návalu slasti, začne s líbáním a je jako posedlý, jako by chtěl ze sebe vydat všechnu nastřádanou vášeň za celou dobu čekání a já cítím, že naše milování bude zničující, zatím drží mou hlavu v dlaních a jeho vášnivé polibky mě docela bolí.
Ničí mé rty a bere mě dech, nedovolí mně ani se zhluboka nadechnout, když opustí má ústa, lapám po dechu a na jazyku cítím chuť své krve, ale to už vážně přehnal, nesnáším bolest při předehře i milování. Chci, aby muž byl vždy ke mně jemný, pozorný a nemyslel jen na sebe, na své prožitky a rozhodnu se proti takovému líbání ohradit, "Rozkousal si mně rty, už to nedělej!", zlobím se, "Promiň, já...", ale už to nedomluví. Oba dva se zarazíme, zaslechneme tlumené zvonění, nakláníme hlavy a pátráme, odkud to zní, je to mobil z jeho saka pohozeného na zemi, polekaně se na sebe podíváme, kdo to může tak pozdě v noci být. Conor se vymrští z postele a vytáhne z kapsičky pouzdro s mobilem, podívá se na displej, prudce se na mě zahledí a přiloží si prst na ústa, abych mlčela, "Ahoj Alexi, co se děje, že voláš tak pozdě?", ptá se zaraženě a já se vyděsím, Conorovi volá jeho přítel a můj manžel.

Publikování příběhu je dočasně ukončeno.
Příběh bude pokračovat po skončení příběhu "Letní romance s Borisem"...
❤❤
 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Simča Simča | 26. května 2015 v 20:38 | Reagovat

Sakra, to děláš schválně Elis, žádný sex a konec v nejlepším [:tired:] [:tired:]  [:tired:]

2 anuse -esuna anuse -esuna | E-mail | Web | 26. května 2015 v 20:49 | Reagovat

Milá Elis další nádherně napsaná kapitola. Tentokrát zasáhla náhoda, co se bude dít příště? To si mohu jen domýšlet, ale rozuzlení je ve Tvých rukou. Už se moc těším na další pokračování. Děkuji za kouzelné počteníčko. :-)  :-)  :-)

3 Sugr Sugr | E-mail | Web | 26. května 2015 v 20:51 | Reagovat

Příjemné čtení před večerním spaním, díky Elis, hned se mi bude ráno v půl páté vstávat lépe do práce! ;-)

4 Blanka Blanka | 26. května 2015 v 21:00 | Reagovat

Velmi  přijemný čtení :-)  a konec zrovná v nejlepším ;-)

5 murielana murielana | Web | 26. května 2015 v 22:15 | Reagovat

Páni, perfektní čtení na noc, to budou sny ;-)  :-)

6 Beatricia Beatricia | Web | 26. května 2015 v 22:39 | Reagovat

Krásné, emotivní čtení, mám u srdce motýlky. Erin má samozřejmě dilema. Ponechat si nejistého milence a odejít od manžela a nebo zůstat s manželem a toužit po Conorovi. Těším se na další "To be continued"... a to prosím, urychleně. :-)

7 pavel pavel | Web | 26. května 2015 v 23:53 | Reagovat

Tak to má být, v nejlepším přestat. :-D

8 Ta mrtvá Ta mrtvá | Web | 27. května 2015 v 0:20 | Reagovat

Nevím jestli budu ještě psát..... asi si dávám pauzu -_-

9 mysteriouswolf mysteriouswolf | Web | 27. května 2015 v 7:31 | Reagovat

Ježišmarjááá, já se tu vžívám do krásného okamžiku, rozplývám se, taju a najednou...mobil! :-D

10 MarijaKes MarijaKes | E-mail | Web | 27. května 2015 v 9:40 | Reagovat

manžel se musel připomenout. :-)

11 Bella.M Bella.M | Web | 27. května 2015 v 10:38 | Reagovat

Nádherná povídka, ráda čtu, v poslední době i sama vyhledávám nějaké na internetu :)

12 Ji Hei - Fotografie Ji Hei - Fotografie | E-mail | Web | 27. května 2015 v 11:11 | Reagovat

Emotivní, napínavé...Pěkné! :)

13 Elis Elis | Web | 27. května 2015 v 12:06 | Reagovat

[1]: Schválně to nedělám, tak jde děj... :-)

14 Elis Elis | Web | 27. května 2015 v 12:10 | Reagovat

[2]: Moc děkuji... náhody ovlivňují celý život a jsou důležitější, než si připouštíme... základ děje je už daný, tak uvidím co se vleze do další části... já ti zase moc děkuji za tvůj krásný komentář...

15 Elis Elis | Web | 27. května 2015 v 12:12 | Reagovat

[3]: Na noc si přečíst takový příběh neuškodí, a doufám že se ti ráno krásně vstávalo... děkuji za komentář...

16 Elis Elis | Web | 27. května 2015 v 12:15 | Reagovat

[4]: Díky... konce mohou mít mnoho podob a konec v nejlepším je přijatelný...

17 Elis Elis | Web | 27. května 2015 v 12:15 | Reagovat

[5]: Děkuji a doufám, že jsi měla krásné sny...

18 Elis Elis | Web | 27. května 2015 v 12:20 | Reagovat

[6]: Děkuji, to si mě potěšila... odhadla si to, je to dilema ke zbláznění, těžko se potom se rozhoduje, co dál... budu se snažit, aby pokračování bylo brzy a děkuji za komentář...

19 Lamilka Lamilka | Web | 27. května 2015 v 12:30 | Reagovat

moc pěkné počtení Elis :-)

20 Christina Christina | Web | 27. května 2015 v 16:59 | Reagovat

Bohužel prázdniny pro školáky, pro mě už to platit nebude :-D

21 Deana Deana | 27. května 2015 v 17:07 | Reagovat

Perfektné, až mi nabehla husia koža [:tired:] zhltla som to na jeden krát, už  sa neviem dočkať, čo bude ďalej ;-)

22 Dulce Nika Dulce Nika | Web | 27. května 2015 v 17:39 | Reagovat

úžasné  ako vždy :)
my ideme o týždeň so spolužiakmi vrámci školy k moru, tak bude "romantika" :)

23 Elis Elis | Web | 27. května 2015 v 17:48 | Reagovat

[7]: V nejlepším přestat, asi není to nejlepší... :-D

24 Elis Elis | Web | 27. května 2015 v 17:49 | Reagovat

[8]: Každý někdy potřebuje tvůrčí dovolenou...

25 Elis Elis | Web | 27. května 2015 v 17:51 | Reagovat

[9]: Tak to je náhodička, vyrušení mobilem nemusí někdy být příjemné... moc děkuji, za tvůj komentář, potěšil mě...

26 Elis Elis | Web | 27. května 2015 v 17:53 | Reagovat

[10]: Vypadá to tak, asi má ten manžel vyvinutou intuici a tak zamezil nejhoršímu... :-D

27 Elis Elis | Web | 27. května 2015 v 18:06 | Reagovat

[11]: Moc děkuji, jsem ráda, že se ti příběh líbí... já zase raději píšu než čtu..

28 Elis Elis | Web | 27. května 2015 v 18:07 | Reagovat

[12]: Moc děkuji za pochvalu...

29 Artis Artis | Web | 27. května 2015 v 19:14 | Reagovat

Nádherně popsaný text kolem lásky, předehry, milování, kolem všeho. Jako bych to cítila všechno s ní. Ale ten telefonát, huh, to je vzrůšo! Copak asi chce? Ví to? Nebo se o svou ženu bojí? :O

30 Baruš Baruš | Web | 27. května 2015 v 19:56 | Reagovat

Děkuju za tvou pochvalu. Kdybych ten příběh udělala delší, s více zápletkami, třeba by to bylo zajímavější,ale tady šlo fakt jen o tu myšlenku. :) já to co mám rozepsané na víc stránek na blog nezveřejňuju. :)
co se týče těch zpětných názorů atd, máš naprostou pravdu, i když já bych radši preferovala to nevědět,protože se pak cítím akorát trapně. :-D

31 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 27. května 2015 v 20:11 | Reagovat

Abych řekla pravdu, z této kapitoly jsem trochu rozpačitá, a vlastně ani nevím, jak to vyjádřit. Po technické a příběhové stránce to je bezchybné, jsem natěšená na pokračování, a překvapila jsi mě tím koncem, bylo to napínavé...ale trochu mě zklamalo to popsání romantiky. Asi mě ty i tví čtenáři za tento názor ukamenují...ale vztah mezi nimi mi prostě připadá trochu povrchní, nezlob se na mě. Víš, že jde spíše o vzplanutí vášně, ale i tak. Popsala bych i něco jiného než fyzický kontakt, i když to je nedílnou součástí. Ale může to být tím, že na lásku máme jiný pohled, jak jsem už sem několikrát psala.
Jinak mě to ale okouzlilo, jsi geniální spisovatelka, a připadá mi, jako bych četla profesionální román. Jen jsi mi asi osobně nesedla do vkusu, ale tvé příběhy čtu ráda, ráda poznávám i jiné pohledy na věc...

32 Alka Alka | E-mail | 27. května 2015 v 20:36 | Reagovat

Perfektní! Konec mě uzemnil a očekávám žárlivou scénu s manželem. Těším se na pokračování ;-)

33 Elis Elis | Web | 27. května 2015 v 23:11 | Reagovat

[29]: Děkuji... to mě těší, že to ta vnímáš... ten telefonát v takové situaci je hrozný šok, to nikomu nepřeji... pokračování bude zajímavé... děkuji za komentář...

34 Elis Elis | Web | 27. května 2015 v 23:13 | Reagovat

[30]: Myslím, že právě proto, že ten příběh není moc rozvětvený, tak silně působí... s těmi názory, to tak je a myslím, že není nutné se cítit trapně, je to potřeba brát s nadhledem...

35 Elis Elis | Web | 27. května 2015 v 23:42 | Reagovat

Myslím, že ti rozumím, máš prostě jinou představu... lásky jsou rozmanité a příběhy o lásce se liší stejně, jako jsou rozmanití lidé, každý má rád něco jiného a tak je to i s romantikou...
V předcházející části příběhu se věnovaly jiným tématům a děj se postupně rozvíjel od dílu k dílu, a každý díl nesl jinou část příběhu a v té to části děj dospěl k fyzickému kontaktu, tak že v tom to ději, nebyl prosto pro nic jiného, kromě řešení nesnadné situace s dvěma muži a děj byl podbarven bouřlivým počasím, v následujícím pokračování, půjde zase o něco jiného, děj se stále vyvíjí dál...
Děkuji za pochvalu, jsem ráda že styl psaní tě zaujal a že to považuješ za profesionální román, moc mě to potěšilo, děkuji za názor a komentář...

36 Elis Elis | Web | 27. května 2015 v 23:45 | Reagovat

[32]: Děkuji... nechci nic prozrazovat dopředu, ale v milostném trojúhelníků nebývá nouze o napětí a gradující situace a tak je na co se těšit...

37 Joina Joina | Web | 28. května 2015 v 6:02 | Reagovat

Tédy, normálně když si čtu takové tvoje příběhy, mám pocit jasko kdybych tam, byla já... Ale užasně napsané :)

38 Elis Elis | Web | 28. května 2015 v 9:08 | Reagovat

[19]: Moc děkuji Lamilko...

39 Elis Elis | Web | 28. května 2015 v 9:09 | Reagovat

[20]: To je největší nevýhoda...

40 Elis Elis | Web | 28. května 2015 v 9:10 | Reagovat

[21]: Moc děkuji, to mě těší a pokračování bude brzy...

41 Elis Elis | Web | 28. května 2015 v 9:12 | Reagovat

[22]: Děkuji za pochvalu... tak to je skvělé, takový pobyt u moře dává mnoho možností prožít nezapomenutelné zážitky... ;-)

42 Elis Elis | Web | 28. května 2015 v 9:13 | Reagovat

[37]: To si mě potěšila, o to se právě vždy snažím... moc děkuji...

43 Eliška:3 Eliška:3 | Web | 28. května 2015 v 17:28 | Reagovat

Nedalo mi to! Vlezla jsem na tvůj blog a říkám co je to za slaďárnu. Ale musela jsem si najít začátek tohodle příběhu.
Si skvělá, talentovaná a já ti závidím, že takhle píšeš, jen tak dál!

44 Vera Vera | 28. května 2015 v 19:21 | Reagovat

WOW, jsem dočetla všechny díly a se všemi názory souhlasím, úžasně napsaný ;-)  ;-)  ;-)  ;-)  ;-)

45 Markét. :) Markét. :) | Web | 28. května 2015 v 19:50 | Reagovat

A co používáš za intimní gel? :-)

Nádhera, opět moc povedené :-)

46 Ta mrtvá Ta mrtvá | Web | 28. května 2015 v 20:00 | Reagovat

Nevím prostě píši slova či myšlenky, které mi plynou v hlavě....

47 Elis Elis | Web | 29. května 2015 v 6:47 | Reagovat

[43]: Jsem ráda, že ti to nedalo a na můj blog jsi přišla a líbí se mně slovo slaďárna, láska má být sladká a romantická... moc ti děkuji za pochvalu a povzbuzení...

48 Elis Elis | Web | 29. května 2015 v 6:51 | Reagovat

[44]: Těší mě, že sis přečetla všechny části příběhu a těší mě že tě zaujaly, děkuji za komentář...

49 Elis Elis | Web | 29. května 2015 v 6:53 | Reagovat

[45]: Používám Dove...
Děkuji... jsem ráda, že se ti příběh líbí...

50 Elis Elis | Web | 29. května 2015 v 6:56 | Reagovat

[46]: Tvůj způsob básnění mě zaujal...

51 pavel pavel | Web | 29. května 2015 v 10:44 | Reagovat

[7]: Záleží jak kdy nebo s kým. :-D

52 Zdena Zdena | 29. května 2015 v 13:58 | Reagovat

Paráááda Elis, při čtení vidím co se děje před očima jak film, parádně napsaný :-)

53 pax pax | 29. května 2015 v 17:17 | Reagovat

perfektní emotivní čtení ;-)

54 Elis Elis | Web | 29. května 2015 v 19:04 | Reagovat

[51]: Tak to máš v podstatě pravdu... :-D

55 Elis Elis | Web | 29. května 2015 v 19:09 | Reagovat

[52]: Moc děkuji, snažím se psát tak, aby to vyvolávalo vizuální představy, takže si mě potěšila, že to tak vnímáš... děkuji za komentář...

56 Elis Elis | Web | 29. května 2015 v 19:09 | Reagovat

[53]: Moc děkuji pax... :-)

57 Ella Ella | E-mail | Web | 29. května 2015 v 19:47 | Reagovat

Čtu to už po čtvrté :D Elis, úžasně píšeš i když ti to píše každý musím ti to znovu napsat :D

58 Miloš Miloš | Web | 29. května 2015 v 23:07 | Reagovat

Konec je skvostný, už jsem měl strach, že ji přejde touha, protože se bojí blesků, to by však bylo příliš násilné prodloužení příběhu. Ale manžel to je jiný tabák.
Dlouhá předehra se nevyplatila :)

59 Elis Elis | Web | 30. května 2015 v 21:24 | Reagovat

[57]: Čtyřikrát, tak to ráda slyším, moc děkuji za pochvalu Elli...

60 Elis Elis | Web | 30. května 2015 v 21:26 | Reagovat

[58]: Díky Miloši...máš pravdu, vidím to stejně to by příběh byl tuctový, ale s manželem to bude mít jinou šťávu... děkuji za komentář...

61 stuprum stuprum | Web | 30. května 2015 v 23:18 | Reagovat

Další zrada! Láska není jen o podvodech. :D

62 Werangummi Werangummi | Web | 31. května 2015 v 10:29 | Reagovat

Nádhera, čtu všechny díly a strašně mě to baví, Elis, píšeš opravdu úžasně!:)

63 amy dixon amy dixon | E-mail | Web | 31. května 2015 v 12:08 | Reagovat

Je to napsané úžasně, vše skvěle popsané... :) Konec je zajímavý, těším se, jak se to bude vyvíjet dál.

64 Calistka Calistka | Web | 31. května 2015 v 12:18 | Reagovat

Moc pěkné jako vždy :)

65 Amálka Amálka | Web | 31. května 2015 v 18:32 | Reagovat

To bylo tedy vzrůšo! Už jsem si říkala, že se spolu určitě vyspí, ale v nejlepším přestat, že ? :) Jsem zvědavá na pokračování.

66 Sidica Sidica | Web | 31. května 2015 v 20:23 | Reagovat

ten koniec uplne top :D

67 Radka54 Radka54 | Web | 31. května 2015 v 23:00 | Reagovat

to bylo zas počteníčko před spaním,super jsi šikulka ♥*♥

68 Elis Elis | Web | 1. června 2015 v 9:28 | Reagovat

[61]: Láska je koktejl všeho možného...

69 Elis Elis | Web | 1. června 2015 v 9:29 | Reagovat

[62]: Velmi děkuji... mám radost z tvého komentáře a tím pádem i větší chuť do dalšího psaní...

70 Elis Elis | Web | 1. června 2015 v 9:31 | Reagovat

[63]: Děkuji... konec dává možnost pokračování v překvapivém ději příběhu, ještě jednou děkuji...

71 Elis Elis | Web | 1. června 2015 v 9:31 | Reagovat

[64]: Moc děkuji...

72 Elis Elis | Web | 1. června 2015 v 9:33 | Reagovat

[65]: Díky... už to vypadalo, že není na světě nic, co by tomu mohlo zabránit, ale život jako vždy dovede překvapit... děkuji za komentář...

73 Elis Elis | Web | 1. června 2015 v 9:34 | Reagovat

[66]: Děkuji...ten konec je šokový...

74 Elis Elis | Web | 1. června 2015 v 9:36 | Reagovat

[67]: Moc jsi mě potěšila, před spaním takové čtení není k zahození, děkuji...

75 Jana Jana | Web | 2. června 2015 v 8:06 | Reagovat

To je tak dobře napsané, že jsem to musela číst několikrát :D

76 Elis Elis | Web | 2. června 2015 v 13:33 | Reagovat

Moc děkuji, to mě potěšilo....

77 Dulce Nika Dulce Nika | Web | 2. června 2015 v 15:31 | Reagovat

fúúúha, palec hore :)

78 Elis Elis | Web | 2. června 2015 v 17:56 | Reagovat

[77]: Děkuji...

79 Roberta Roberta | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 9:26 | Reagovat

Wooow... Sice jsem na Váš blog narazila až nyní, ale... hmmm. Už to vypadalo jako mondénně se vyvíjející story, ale zakončení...wow. Bravo! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Kdo není milován, je sám i v davu."