"MILUJEME TY, CO NÁS ODMÍTAJÍ A ODMÍTÁME TY, CO NÁS MILUJÍ"
Zdroj - foto zdarma - pixabay.com , publicdomainpictures.net
elisblog@seznam.cz
"Sex-appeal žen je umění vyvolat u mužů touhu po tom, co už znají."


"Láska je ze všech vášní nejsilnější, útočí na srdce, hlavu i tělo"

Založila jsem si druhý "modrý blog" - wonderful-world-elis.blog.cz
Bude mít rubriky - básně, povídky a články s různými náměty atd.
Na druhém blogu je publikován článek - "Nesnáším loučení"


Tento "červený blog" zůstane k publikovánívelmi oblíbeného
a vzrušující příběhu "Letní romance s Borisem".

"V životě je jen jediné štěstí, milovat a být milován."

Informace ke službě "Odběr novinek" na tomto blogu.
Přihlaste se k odběru novinek, budete upozorněni emailem na
nový článek, nezapomeňte otevřít a odkliknout potvrzující email.
Email jde cestou blogu.cz, vaše emailová adresa zůstane utajena!

"Teorie lásky je božská, její praxe ďábelská."

LETNÍ ROMANCE S BORISEM - 28. část


V některých případech se nový návštěvník blogu nechá odradit tím,
že se jedné o více dílný příběh a že by nepochytil o co jde.
Ale každá část příběhu má uzavřený děj a lze si
ji přečíst i jako samostatnou povídku...

"Láska vám může srdce naplnit, zlomit a znovu vyléčit."

Děkuji za návštěvu, budu ráda pokud zanecháte v komentářích své
názory a zůstanete pravidelnými návštěvníky blogu.
Děkuji holkám, které sem mnou přešly ze dvou zrušených blogu.

"Sex bez lásky je jen prázdný prožitek"

Ústava ČR chrání práva k výsledkům tvůrčí duševní činnosti zákonem.
Autorské právo - zák. č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací.
NA VŠECHNA DÍLA ZVEŘEJNĚNÁ NA TOMTO BLOGU SE VZTAHUJÍ
AUTORSKÁ PRÁVA, KOPÍROVÁNÍ NEBO ŠÍŘENÍ JE ZAKÁZÁNO!!!

"Láska je pokrmem žen, pro muže je kořením."

Letní romance s Borisem
Příběh je napsaný podle skutečných událostí, pro postavy
jsem vyhledala fotky dvojníků. Můžete si tak při
čtení vytvořit lepší vizuální představu.
Borisovo životní krédo: "Kdo dostal polibek a nevezme si vše,
zaslouží si ztratit i to, co už získal!"
HLAVNÍ POSTAVY PŘÍBĚHU "LETNÍ ROMANCE S BORISEM"


Milostné rošády - 12. kapitola - City na houpačce - 1. část

20. května 2015 v 18:58 | Elis |  Milostné rošády
Elis
Milostné rošády - 12. kapitola - City na houpačce - 1. část

Na ženy, co se proviní, Viktor násilný není, toho se obávat nemusím, ale možná je opouští a to se mně vůbec nehodí, toho se právě bojím, jde mně teď o všechno, na čem mně záleží, Bože, co mám dělat, jak zachránit tuto šílenou situaci. Jakuba má už v podezření a mě Viktor nesmí v tomto stavu vidět, tváře mě hoří, oči se lesknou, jediný jeho pohled postačí a bude vědět o mém provinění a to nesmím dopustit. Zkusím se znovu nalíčit a možná to pomůže zakrýt všechny stopy, ale ruce se mně tak chvějí, že to vyžaduje velké soustředění a nespokojeně se pozoruji v zrcadle, ale lepší to už nebude, nemá cenu se dále snažit.
Opustím koupelnu a chodím nervózně po pokoji, od jedné zdi ke druhé, od dveří k oknu, chtěla bych mít setkání s Viktorem za sebou, vědět co bude dál, pokud to zvládnu, získám zpět potřebnou jistotu o pevnosti našeho vztahu. Ale Viktor se stále nevrací a čas rychle běží, nepříjemné pocity ve mně narůstají a zmocňují se mě zlé předtuchy, co když se vrátil a přes dveře všechno slyšel, nebo potkal Marka a ten mu vše pověděl, možná se už Viktor vůbec nevrátí, nebo někde vymýšlí trest a pomstu. Bude to zlé, asi mě to nikdy neodpustí, i kdybych před ním klečela, prosila o odpuštění a ronila slzy, on zůstane tvrdý a neoblomný, ale nesmím propadat panice, třeba se nic zlého neděje.

Viktor se jen někde zdržel, možná už právě jede výtahem, rychle jdu nahlédnout na chodbu, ale chodba zeje prázdnotou a zklamaně se vracím do pokoje, znovu se mě zmocní obavy, že Viktor všechno ví a v tomto okamžiku, svého úletu s Jakubem velmi lituji. Vyčítám si svou slabost a netuším, jak jsem mohla tak snadno se nechat Jakubem omámit, Bože, ať se nic nestane a můj vztah s Viktorem vydrží, modlím se k vyšší moci a slibuji, že se toho už nikdy více nedopustím, k pokání mě dohání strach a obavy, ale tuším, že mé sliby nic nezmění. Znám se a vím, že to udělám zase, muži jsou pro mě droga.
Každý muž "chutná" jinak a vždy na nich je něco, co mě vzrušuje a přitahuje, lehce mužům podléhám a v té chvíli rozum jde stranou, nikdy se nezměním, už jsem to zkoušela, ale jsem na mužích závislá a pokud hluboce nemiluji, ve svých citech jsem nestálá. Muž, co mě chce mít jen pro sebe, musí být mimořádný a chci věřit, že ho najdu mezi bratry, když z celého srdce miluji, dovedu být věrná a přeji si, aby tím pravým mužem pro mě byl Filip. Jeho kouzlo a krása mě stále přitahuje, jen jednoho lituji, že Filip není stejně mužný, jako jeho bratr Viktor, je na můj vkus až příliš jemný, ale snad se v posteli změní, ale v případě, že s Filipem nic nebude, Viktora určitě neodmítnu, to vím docela jistě, cítím se s ním v bezpečí.

Náhle a prudce po Viktorovi zatoužím, jsem tím návalem citu zaskočena, vybavuji si jeho milostnou předehru, bylo to neskutečné a úžasné, že bych mu jistě podlehla, kdyby nás Jakub nevyrušil, ještě teď pociťuji bouři, kterou ve mně svými doteky vyvolal. Chci, aby se vrátil, už je to příliš dlouho, co odešel, snažím se uklidnit, zahnat černé myšlenky a přesvědčit sama sebe, že je vše v pořádku a Viktor se jen někde zdržel, ale nedává to smysl, určitě by spěchal. Nenechal by mě zbytečně dlouho samotnou ve společnosti Jakuba, to nemůže být samo sebou, stalo se něco špatného, mám ze všeho divný pocit, musím zjistit kde je a proč se nevrací a bez dlouhého rozmýšlení se rozhodnu jít mu naproti.
Chci zajít i do recepce a zeptat se na Viktora, můžu nahlásit ztrátu hodinek, aby to nevypadalo tak divně, dovedu si domyslet, co si o mně budou v recepci myslet, ale déle už nemohu čekáním marnit čas, vyjdu z pokoje a běžím opuštěnou chodbou k výtahu. Netrpělivě čekám, až výtahem sjedu dolů, hala je prázdná, jen u recepce stojí ke mně zády muž, poskočí mě srdce, ale není to Viktor, když přicházím blíže, poznávám barmana, baví se s recepční a něčemu se smějí, uslyší mé kroky a otočí se, v jeho očích blýskne poznání.

Vykročí mě v ústrety, "Dobré ráno.", pozdraví, kývnu hlavou a chci jít dál, ale zastoupí mě cestu, "Počkejte chvíli.", vyzve mě, má veselý hlas, asi zapomněl na střet s Viktorem nebo si z toho nic nedělá, podívám se na něj pozorně, dovedu ocenit muže a on je opravdu krásný. Je jižní, prosluněný typ a vypadá dobře, i když mu obličej poznamenaly stopy Viktorových pěstí, vnímám všemi smysly, jeho vůni a přitažlivost, ten muž má co nabídnout. Za jiné situace bych nebyla tak odmítavá, ale mám teď jiné plány a jiného muže v hlavě, "Co chcete, spěchám!", zeptám se neochotně.
"Jsem rád, že vás vidím!", usmívá se a z jeho hlasu poznávám, že to tak opravdu myslí, vyčkávám, co bude dál, ale nic neříká, jen se dívá, očima mě přímo hltá, jsem z jeho upřeného pohledu v rozpacích a to se mně často nestává. Rozhodnu se raději odejít, nechci být v dalším pokušení, ale zastaví mě otázkou, "Neudělala byste si na mě chvíli čas, chtěl bych s vámi mluvit?", zeptá se a pohlédne mě tázavě do očí. "Ne, spěchám!", zavrtím hlavou. "Tak se stavte večer u baru, mám pro vás něco zajímavého, informace k vašemu příteli, to vás to bude zajímat!", řekne významně a slovo přítel vysloví posměšným tónem, mezi nimi dvěma panuje oboustranná nechuť a nedá se s tím nic dělat.

"Ne, nemám zájem!", odmítnu jeho pozvání a chci jít dál, ale zaskočí mě otázkou, "Co to máte na tváři, vás někdo uhodil, to on?!", zeptá se zvýšeným hlasem, jsem tím překvapena, je velmi pozorný, když si všiml i posledních, nepatrných stop po úderu, cítím, že si o mě dělá starosti. Zvedne ruku, jakoby se chtěl mé tváře dotknout, ale ustoupím rychle o krok zpět, "To nic není!", odbudu jeho zájem, nemám chuť mu něco vysvětlovat, ale jsem překvapena, že neví nic o tom, co se mě přihodilo, asi neměl službu, ale více si ho nechci všímat.
Otočím se na patě a zamířím k recepci, první nahlásím ztrátu hodinek a dozvím se, že nikdo nic zatím neodevzdal, začínám pochybovat, že hodinky ještě někdy uvidím, ale Viktor mě slíbil nové, snad se jich dočkám, pokud ustojím svůj průšvih s Jakubem. Na okamžik zaváhám, ale nakonec se odhodlám zeptat na Viktora, přistoupím těsně k pultu, recepční ze zvědavostí v očích se ke mně nakloní, cítím se docela trapně, není mým zvykem pátrat po mužích. Tiše se zeptám, jestli se Viktor vrátil do hotelu a jediné odpovědi, které se mě dostane je zavrtění hlavou, zklamaně se odvrátím, Viktor v hotelu není a nevím, jestli je to pro mě dobře nebo špatně.

Chvíli nejistě přešlapuji na místě s očima upřenýma na otáčivé dveře, s nadějí, že se tam každou chvíli Viktor objeví, projde dveřmi a vezme mě do náruče, velmi po tom zatoužím, až se mě z touhy udělalo slabo. Ale Viktor nepřichází, jsem zklamaná i vyděšena, přemýšlím, kde může tak dlouho být, rozhodnu se jít mu naproti, obejdu barmana s obavou, aby mě nechytil za ruku, ale nechá mě v klidu projít. Zrychlím krok, projdu dveřmi a sejdu dolů ze schodů na chodník, ovanul mě studený vzduch, mám lehounkou blůzku a kratičkou sukni, to mně nezahřeje, jsem více nahá než oblečená a je docela chladno.
Blíží se konec léta, noci jsou studené a brzy ráno chybí teplé paprsky slunce, na chvíli se zastavím, schoulím se, obejmu se pažemi kolem těla, snažím se trochu zahřát a rozmýšlím se, co dál dělat, mám o Viktora čím dál větší strach. Najednou ucítím na sobě svetr, někdo mě ho položil zezadu na ramena, je to barman, stojí tiše za mnou, chci mu svetr okamžitě vrátit, ale udělá rukou odmítavý posunek, "Vezměte si ho, nebo se zachladíte!". Po chvíli váhání se rozhodnu svetr si ponechat, navléknu si ho na sebe a cítím se lépe, "Děkuji a jak vám ho vrátím?", zeptám se, "Svetr můžete nechat na recepci, do baru za mnou asi nepřijdete?!", usměje se.

Přikývnu, s recepcí souhlasím a věnuji barmanovi poslední pohled, otočím se k němu zády, rozhlížím se, na kterou stranu se mám vydat, kde asi mohou být garáže, nerozhodně vykročím, ale barman mě zastaví otázkou, "Kam jste se vypravila?". Nerozhodně na něj upřu oči a zvažuji, zda mu říct, kam chci jít, ale nutně potřebuji poradit, "Hledám garáže?", řeknu krátce a dívám se na něj s očekáváním, jak na to zareaguje. "Garáže.", opakuje přemýšlivě, "Jsou mimo budovu, hledáte přítele?", vyzvídá, ale přejdu to mlčením a čekám, až mě ukáže cestu, ale místo odpovědi, položí mně další otázku, "Pojede autem?".
Ten je ale zvědavý, pomyslím si a neochotně vysvětluji, že se bude vracet pěšky, "Tak to nechoďte po cestě, to se minete!", povídá důrazně, zatvářím se nechápavě, vůbec tomu nerozumím a zmateně na něj hledím. "Každý kdo to zná, chodí zkratkou!", doplní rychle svou informaci, nedůvěřivě poslouchám a rychle přemýšlím, slovo zkratka ve mně budí nedůvěru, navíc se nabízí, že mě doprovodí, ale jsem k němu podezíravá, asi to ze mě cítí, "Sama zkratku nenajdete!", naléhavě mě přesvědčuje o nutnosti mít ho sebou. Nevím, co na to říct, ale nečeká na mou odpověď a vykročí po chodníku, nejistě se za ním vydám, míří k parku a za velkým, hustým keřem zahne doleva, dál již vede jenom úzká vyšlapaná pěšinka v trávě a klikatí se mezi stromy.

Vykročí po ní bez jediného zaváhání, jako by si byl jistý, že půjdu za ním a já ho váhavě následuji, nic jiného mně nezbývá, jsem vším, co se poslední hodiny děje, docela zmatená a možná se dopouštím další chyby. "Proč myslíte, že je v garáži?", zeptá se náhle barman a tím mě ještě více znejistí, zarazím se nad jeho otázkou a uvědomím si, že to vlastně nevím, jen se to domnívám, "Volali ho z recepce, že si má zaparkovat auto.", vysvětluji zaraženě a barman se prudce zastaví. Otočí se ke mně, podivně se na mě dívá, jako by mě litoval, "To je zvláštní, nemusel parkovat sám, na to má hotel lidi.", vysvětluje, jak to tady chodí, jsem tím, co slyším překvapena a vyleká mě to, v hlavě se mně vynoří podezření a stále sílí.
Co když mě Viktor lhal, hovor nebyl z recepce a on se jen vymlouval a měl v plánu něco jiného, jezdí sem často a určitě nebýval vždy sám a to může být vysvětlení, proč se tak dlouho nevrací, uvízl někde u jiné ženy. Jestli je to pravda já ho snad přerazím, podvádět mě nebude, to mu nedovolím, bude toho litovat, nesnáším, když mně muži lžou, to ve mně probouzí chuť na odplatu a pomstu a to jsou dvě věci, co ovládám skvěle. Barman se na mě znepokojeně dívá, vnímá mé narůstající rozčílení, "Možná nechtěl svěřit drahé auto někomu z personálu, jsou to mladí kluci!", snaží se zklidnit situaci, ale v duchu odmítnu jeho vysvětlení, velmi se zlobím i na barmana, proč nemlčel, neměl mě raději nic říkat.

Mávnutím ruky barmana vyzvu, aby pokračoval v chůzi, zatím co jdeme dál, přemýšlím o tom, co udělám s Viktorem, pokud se potvrdí, že mě celou dobu obelhával a já si dělám těžké výčitky kvůli pár polibkům s Jakubem. Navíc mě ničí obavy, že se mu něco stalo a proto se nevrací a on si zatím někde užívá s jinou, musím znát pravdu, ale jak ji zjistím, Viktor se určitě nepřizná a já v nejistotě žít nechci a o muže se dělit nehodlám. Barman jde přede mnou mlčky, i on má o čem přemýšlet, chtěl uškodit Viktorovi a zasáhl mě, bolí mě představa, že si Viktor se mnou zahrává a zrovna ve chvíli, kdy jsem uvažovala o větším sblížení s ním, to mu nikdy neodpustím. Mé oči uváznou na pozadí barmana, má pěkný zadek, přesně takový jaký mám ráda, pevný a kulatý a v hlavě se mě rodí nápad na odplatu.
Viktor ho nesnáší, pokud se podezření potvrdí, barman bude správná volba na pomstu, to Viktora hodně zabolí. Jsem ze všeho unavena a cítím se slabá a na to, že je to zkratka, jdeme dost dlouho, ale konečně se objeví zeď garáží a zároveň uvidím přicházet Viktora, zůstal překvapením stát a potom se rozběhl k nám. "Co to má znamenat!", zeptá se důrazně, hledí nenávistně na barmana, vidím, že zase zatíná pěsti, "Viktore, to je v pořádku!", uklidňuji ho, "Jdu ti naproti a on mně jenom ukazoval zkratku!", brzdím jeho rozhořčení. Viktor si chvíli barmana poměřuje pohledem a rozhodne se ho ignorovat, "Jdeme.", řekne nakonec a barmana si více nevšímá, ruku mě položí majetnicky kolem ramen a vede mě pryč.

Tiskne mě k sobě a vypálí na mě spoustu otázek jako, co se děje, proč nečekám na pokoji, proč se mnou nešel Jakub a na tu poslední se mě nechce odpovídat, zastavím jeho vyptávání a položím mu svou otázku. "Viktore, kde jsi byl tak dlouho, měla jsem o tebe strach.", zeptám se a nedůvěřivě si ho prohlížím, sleduji pečlivě výraz jeho tváře i límeček od košile, jestli na něm nebude otisk rtěnky, chci vědět, jestli mně říká pravdu. "Vážně jsi měla o mě strach?" zeptá se potěšeně, ale mám dojem, že tím odbíhá od otázky a nechce mně odpovědět, barman mně nasadil brouka do hlavy a ten hlodá a nutí mě naléhat na Viktora a páčit z něho odpověď, "Tak kde si byl a nechtěj mě tvrdit, že celou dobu v garáži?!", dožaduji se vysvětlení,
Podívá se na mě, jako by čekal, že snad žertuji, "Nechápu, na co se ptáš, kde podle tebe měl jsem být?", diví se a jeho údiv se mně zdá upřímný, na chvíli zaváhám, možná bych měla podezírání nechat stranou. Žárlivost je hrozná věc, rozežírá mysl a nedá pokoj a já žárlivá jsem, když jde o muže, který mně patří, ale nezaškodí Viktorovo alibi si ověřit a tak pokračuji, "To právě nevím a čekám, že mně to podrobně vysvětlíš!", odvětím a sleduji, jak Viktor zvážněl. Přemýšlí dlouze, co odpovědět a tím moje podezření narůstá, "Tak kde jsi byl?!", tlačím na něj, zadívá se mě zkoumavě do očí, "Byl jsem v garážích a nechápu, proč o tom pochybuješ!", diví se, "Podívej se na hodinky, kolik času uběhlo a bude ti to jasné!", útočím na něj dál a jeho výmluvy mě velmi dráždí.

Konec 1. části - 12. kapitoly
❤❤❤
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Bella.M Bella.M | Web | 20. května 2015 v 19:09 | Reagovat

Nádhera :33
Chci další :)

2 Beatricia Beatricia | Web | 20. května 2015 v 19:26 | Reagovat

Ona chce každou chvíli jiného, zejména toho, kdo jí jakoby uniká. Velice zajímavá a promyšlená kapitola. Konec bude určitě nečekaný, že se budeme divit. :-)

3 Blanka Blanka | 20. května 2015 v 19:46 | Reagovat

Taky mám pocit že  chce káždou chvíli někoho jiného :-?  no konec bude určitě ještě zajímavý :-)

4 Deana Deana | 20. května 2015 v 19:47 | Reagovat

Záver bol perfektný, je to fakt na nervy, už nech je ďalší diel ;-)

5 Sugr Sugr | E-mail | Web | 20. května 2015 v 20:25 | Reagovat

Říká se, že "Kdo nežárlí-nemiluje!", ale zřejmě to pozbylo své platnosti, když je žárlivost špatná... O_O
Tvůj román je nádherný, obdivuji tak krásé a dlouhé psaní. :-)

6 pavel pavel | Web | 20. května 2015 v 21:55 | Reagovat

Muži moc neumí lhát. To spíš ženy jsou v tom přebornice. :-D

7 pax pax | 21. května 2015 v 1:54 | Reagovat

má to promyšlené :-)  !

8 mysteriouswolf mysteriouswolf | Web | 21. května 2015 v 8:43 | Reagovat

Ve chvíli,  kdy žena pomyslí na možnost pomsty s barmanem, jsem na chvíli čekala,  že se to stane hned a přímo tam :-P  No, Viktor se objevil včas :-P

9 Miloš Miloš | Web | 21. května 2015 v 12:18 | Reagovat

"muži jsou pro mě drogou, každý muž "chutná" jinak a vždy na nich je něco, co mě vzrušuje a přitahuje"

Jj, jíst každý den stejné jídlo moc nejde. Ala když také někde jinde ochutnává, obědvá či večeří i partner/ka, už to tolik k pochopení není.
(To bylo k jídlu :-))

10 murielana murielana | Web | 21. května 2015 v 16:15 | Reagovat

Páni, ani sem nedýchala, čekala sem jiný konec [:tired:] další díl bude zajimavej ;-)

11 Baruš Baruš | Web | 21. května 2015 v 16:55 | Reagovat

jo to máš pravdu, že ty dny jsou někdy fakt vyčerpávající. :)
jinak román je fakt dobrý,četla jsem asi první čtyři kapitoly, ale tím, že na tenhle druh prostě nejsem,tak jsem u toho nevydržela. tím neříkám nic špatného,ale já čtu prostě trochu něco jiného..:) Každopádně Viktor si mě v těch prvních kapitolách úplně získal,doslova ho vidím před sebou,jeho krásné oči..no prostě *-* občas mi přijde, že ty postavy z knih vnímáme víc skutečně než bychom měli :-D

12 Elis Elis | Web | 21. května 2015 v 17:10 | Reagovat

[1]: Děkuji... budu se snažit, abych to brzy stihla...

13 Elis Elis | Web | 21. května 2015 v 17:16 | Reagovat

[2]: Přesně jsi to vystihla, Mel chce toho muže, kterého nemůže mít, nebo toho kdo ji uniká... jak to dopadne uvidím v dalším díle, mám už představu, ale asi připíšu další verzi a potom se rozhodnu... děkuji za komentář...

14 Elis Elis | Web | 21. května 2015 v 17:18 | Reagovat

[3]: Je to tak, v životě se to stává... doufám, že konec kapitoly bude zajímavý a bude se vám líbit...

15 Elis Elis | Web | 21. května 2015 v 17:20 | Reagovat

[4]: Děkuji... ten závěr je i úvod do další části tam tento děj bude pokračovat... mám to už napsané, ale možná to ještě změním...

16 Elis Elis | Web | 21. května 2015 v 17:24 | Reagovat

[5]: To je pravda říká se to a myslím, že to platí pořád, ale někdy přemíra žárlivosti může všechno zkomplikovat a tak je dobré mít ji pod kontrolou, nic se nemá přehánět...
Sugr děkuji, jsem moc ráda že se ti "Milostné rošády" líbí...

17 Elis Elis | Web | 21. května 2015 v 17:26 | Reagovat

[6]: Pavle, jak který muž, na některých je lež poznat na první pohled, ale už jsem potkala naprosto dokonalé lháře... :-D

18 Elis Elis | Web | 21. května 2015 v 17:27 | Reagovat

[6]: Ještě jsem zapomněla napsat něco k ženám... o těch je známé, že jsou dokonalé herečky a tím pádem i skvělé lhářky, ale u ženy je důležité proč lže, jestli to dělá z lásky nebo jen z vypočítavosti... :-D

19 Elis Elis | Web | 21. května 2015 v 17:29 | Reagovat

[7]: Pax přesně tak, má to promyšlené, ví co chce, ale nebrání se změnám pokud je to pro ni výhodné...

20 Elis Elis | Web | 21. května 2015 v 17:32 | Reagovat

[8]: Původně jsem to tak chtěla, ale potom jsem se rozmyslela a rozhodla pro jinou verzi, ale zatím barman ve hře zůstává... jeho čas ještě přijde i když zatím nevím jistě, jestli ho nechat dál v ději jak stabilní postavu, nebo jen jako příležitostnou, to se ještě uvidí... děkuji za komentář...

21 Simča Simča | 21. května 2015 v 17:45 | Reagovat

Elis píšeš čím dál líp, ani nedýchám a najednou konec O_O Nejhorší je čekat na pokračování ;-)

22 Elis Elis | Web | 21. května 2015 v 17:46 | Reagovat

[9]: Jsem ráda, že tě zaujala zrovna tato věta, mám ji taky ráda :-)
Život je změna, co je neměnné a stále stejné, brzy omrzí...

23 Elis Elis | Web | 21. května 2015 v 17:49 | Reagovat

[10]: Ten, děj nabízel jiný konec, ale to by zase bylo nudné čtení, kdyby každý odhadl jak kapitola skončí... doufám že i druhá část kapitoly bude dějově napínavá...

24 Elis Elis | Web | 21. května 2015 v 17:52 | Reagovat

[11]: Život je přímo hektický, někdy se nedá stihnout vše co je třeba a ještě se to může zamotat atd.... chápu, to není žádný problém, každý máme oblíbený jiný žánr.. ale i tak mě potěšilo, že si zvládla čtyři kapitoly... děkuji za komentář...

25 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 21. května 2015 v 17:55 | Reagovat

Úžasná kapitola, jako vždy. Viktora bych sice nejraději přerazila, ale snad mě v dalších kapitolách zase mile překvapí. Máš takový zvláštní, neobvyklý styl povídkaření, a to se mi moc líbí...

26 Elis Elis | Web | 21. května 2015 v 17:55 | Reagovat

[21]: Moc děkuji, to jsi mě potěšila...  konec v nejlepším tak vychází, každá část má pět odstavců...

27 Elis Elis | Web | 21. května 2015 v 18:05 | Reagovat

[25]:Moc děkuji... Viktor teď trochu ztratil svatozář, ale děj je dlouhý ono se to zase zvrtne a opravdu může překvapit... děkuji, jsem moc ráda že se ti líbí můj styl psaní...

28 anuse -esuna anuse -esuna | E-mail | Web | 21. května 2015 v 18:35 | Reagovat

Ahoj Elis, moc krásné čtení, ale pěkně nám to zamotáváš. Jsem udivená, takový vývoj jsem vůbec nečekala.Nasměrovala jsi nás úplně jinam než jsem čekala a to jsem si myslela, že nás už nemůžeš překvapit. Joooo kdo umí, ten umí. Jsi šikulka. Moc se těším na další pokračování. Děkuji. Prima večer :-)  :-)

29 Lamilka Lamilka | Web | 21. května 2015 v 18:51 | Reagovat

Pěkné, jsem zvědavá, jak to bude pokračovat :-)

30 de-viare de-viare | Web | 21. května 2015 v 21:00 | Reagovat

Fíha, holka, jak jen to děláš. Pěkné počteníčko :)

31 Markét. :) Markét. :) | Web | 21. května 2015 v 21:12 | Reagovat

Moc pěkně napsané:-)

32 Artis Artis | Web | 21. května 2015 v 22:18 | Reagovat

Ona si snad dělá srandu, takže ona se líbá s jeho bratrem, vidí to druhý, ale pomstí se Viktorovi, kdyby navštívil jinou ženu a třeba by s ní ani nic neměl. Pfff, to je hnus. Takovou ženskou poznat, jednu by ode mě schytala a normálně bych ji k nějakému chlapovi připoutala, jen ať je konečně aspoň jednomu věrná.

33 Ji Hei - Fotografie Ji Hei - Fotografie | E-mail | Web | 21. května 2015 v 22:56 | Reagovat

Tvoje vyprávění dokáže čtenáře vtáhnout do děje. Pěkné..:).

34 Sarah Shaman Sarah Shaman | Web | 22. května 2015 v 11:36 | Reagovat

Opět skvělá část příběhu :-)

35 Elis Elis | Web | 22. května 2015 v 12:56 | Reagovat

[28]: Ahoj a děkuji...život je samé překvapení a v příběhu to je stejné, jinak by to byla nuda a proto všechno co nějak vypadá nebo působí může být úplně jinak... ještě jednou děkuji za krásný komentář a moc mě těší, že se tě příběh zaujal...

36 Elis Elis | Web | 22. května 2015 v 13:00 | Reagovat

[29]: Děkuji... jak to bude pokračovat sama nevím, protože na poslední chvíli můžu udělat zásadní změny v ději...

37 Elis Elis | Web | 22. května 2015 v 13:04 | Reagovat

[30]: Jsem ráda že tě můj styl psaní zaujal, děkuji a pokračování by mohlo být brzy...

38 Elis Elis | Web | 22. května 2015 v 13:05 | Reagovat

[31]: Moc děkuji...

39 Elis Elis | Web | 22. května 2015 v 13:16 | Reagovat

[32]: Mel taková je, s muži si zahrává a co dělá sama, tak u nich netoleruje a muži za ní letí jak vosy na med...  je zajímavé že i ve skutečném životě, takové ženy velmi muže přitahují... proto jsem hlavní hrdince postavila takový charakter vzhledem k ději příběhu... jsem velmi ráda za tvůj názor a komentář, moc ti děkuji...

40 Elis Elis | Web | 22. května 2015 v 13:20 | Reagovat

[33]: Děkuji a jsem ráda, že to tak cítíš, o to se vždy připsaní snažím... děkuji za komentář...

41 Elis Elis | Web | 22. května 2015 v 13:20 | Reagovat

[34]: Velké díky, potěšilo mě to...

42 Alka Alka | E-mail | 22. května 2015 v 16:52 | Reagovat

Úžasný!!! Nedočkám se pokračování. Viktor  zahýbá, chlapům se nedá věřit :-?

43 Veronica Mathers. Veronica Mathers. | Web | 22. května 2015 v 21:21 | Reagovat

Taky záleží, jak to ten člověk bere. Počítám,že au pair se nestará jen o děti, ale taky doma pomáhá =) to mi přijde normální

44 Ella Ella | E-mail | Web | 22. května 2015 v 21:55 | Reagovat

Baví mě to víc než knížky co jsem si půjčila s knihovny :). Těším se na další:3

45 Káčč Káčč | Web | 23. května 2015 v 7:14 | Reagovat

Ahoj, předem děkuju za pochvalu mého snu :-) Ten tvůj příběh je také hrozně pěkný, wow :-) Mohla by jsi psát knížku :-)

46 Christen Christen | Web | 23. května 2015 v 10:07 | Reagovat

momentálně není moc času :-( byla jsem nemocná a teď doháním školu a je moc úkolů apod.. tak na chvilku to cvičení flákám :/ :-(

páni, ty bys mohla psát knihy :P :-)

47 King Rucola King Rucola | Web | 23. května 2015 v 10:44 | Reagovat

Musím sa zastať mojich "neschopných" kolegov. My sme všetci(!) "ohromní lháři", už od narodenia. Možno niekto tú vlastnosť potrebuje trolilinka precvičiť, prehĺbiť. V tom som myslím majster. Môžem dávať doučovanie, pretože už ani tieto riadky nie sú bez luhania!

Teraz ale necigánim: Čakám na ďalsí vývoj.

48 Elis Elis | Web | 23. května 2015 v 12:03 | Reagovat

[42]: Díky... uvidíme jak se Viktor vybarví... vztahy jsou velmi složité a jsou tou oblastí života, kde se nejvíce lže, nebo v nejlepším případě se neříká celá pravda a někdy je lepší nevědět všechno... pravda nemusí mít vždy pozitivní přínos pro vztah a může být zabijákem lásky i kvůli bezvýznamnému uklouznutí nebo nevinnému setkání... někdy je nejlepší moc nevědět, držet se osvědčené rady "co oči nevidí, to srdce nebolí"...

49 Elis Elis | Web | 23. května 2015 v 12:06 | Reagovat

[43]: Ono je to asi různé, možná záleží jak se dohodnou podmínky s agenturou, která to zařizuje...

50 Elis Elis | Web | 23. května 2015 v 12:11 | Reagovat

[44]: Tak to moc děkuji, to ráda slyším, taková slova potěší každého autora... pokračováním mám, ale asi to ještě změním... děkuji za komentář...

51 Elis Elis | Web | 23. května 2015 v 12:14 | Reagovat

[45]: Moc děkuji... uvažuji o vydání, ale až příběh dokončím, tak to zvážím...

52 Elis Elis | Web | 23. května 2015 v 12:16 | Reagovat

[46]: Tak to chápu, někdy se to nedá lámat přes koleno a cvičit za každou cenu...  jsem ráda, že tě příběh zaujal i styl psaní, děkuji...

53 Elis Elis | Web | 23. května 2015 v 12:31 | Reagovat

[47]: S tím mohu souhlasit, muži umí lhát, jen jsou mezi nimi v této dovednosti velké rozdíly... ale muži mají proti ženám jednu nevýhodu, většinou si nepamatují své lži a po delší době  na stejnou otázku odvypráví úplně jinou verzi... ženy si své lži dokonale pamatují a pamatují si slovo od slova i to co jim muži navykládají... na tomto už pohořelo hodně mužů, proto ti co se jim to už přihodilo, zkušeně se nepouštějí do složitých popisů co v inkriminovaný čas dělali... ti nejzkušenější muži, se vysvětlování vyhýbají jako čert svěcené vodě a používají fintu, že se vyptáváním cítí dotčeni, urazí se a neřeknou už ani slovo...
Děkuji, já se zase těším na tvou návštěvu...

54 Ta mrtvá Ta mrtvá | Web | 23. května 2015 v 13:02 | Reagovat

Děkuji :)

55 Sidica Sidica | Web | 23. května 2015 v 15:05 | Reagovat

ešte že prišiel Viktor v čas :D bolo to napínavé

56 Elis Elis | Web | 23. května 2015 v 16:55 | Reagovat

[54]: Není zač...

57 Elis Elis | Web | 23. května 2015 v 16:56 | Reagovat

[55]: To měl Viktor štěstí, kdyby se opozdil, kdoví co by Mel provedla... děkuji...

58 Amálka Amálka | Web | 23. května 2015 v 18:51 | Reagovat

Žárlivost je strašná věc, pravda! Jinak se přikláním k tomu, že ženy umí lhát lépe než muži. Bývají většinou o krok napřed :) Napínavá kapitolka.

59 Zdena Zdena | 24. května 2015 v 8:16 | Reagovat

Nečekala sem, že Viktor je hajzl.:-? S Mel si nemají co vyčítat, pasují k sobě. 8-) Přihraj rychle pokračování Elis!;-)

60 amy dixon amy dixon | E-mail | Web | 24. května 2015 v 14:34 | Reagovat

Skvěle napsaná kapitola, musím se určitě podívat i na ty předchozí, protože nevím předešlý děj, i když něco mohu tušit... ale líbí se mi tvůj styl psaní, těším se na pokračování. :)

61 Dulce Nika Dulce Nika | Web | 24. května 2015 v 17:26 | Reagovat

skvelé :)

62 stuprum stuprum | Web | 24. května 2015 v 18:00 | Reagovat

Muž, který neodpouští, za moc nestojí. :)

63 tokmlhy tokmlhy | E-mail | Web | 24. května 2015 v 18:27 | Reagovat

Zdravím tě,
ráda bych ti nabídla možnost autorské spoluúčasti na připravovaném knižním projektu mé sestry.
Úkolem je napsat vyjádření jakéhokoliv rozsahu, žánru a jazykových prostředků na téma "nejhorší situace v mém životě a nejlepší cesta z ní ven". Doplňující fází projektu je zodpovězení dotazníku na téma, který se zabývá životními hodnotami.
V případě zájmu o bližší informace, prosím, kontaktuj mou sestru Kristýnu Kohoutovou na e-mail kristynakohoutova@email.cz, případně na facebook do zpráv na facebook.com/KristynaKohoutovaCZ.
S pozdravem,
Alexandra Kohoutová

64 Elis Elis | Web | 24. května 2015 v 20:57 | Reagovat

[58]: Přehnaná žárlivost může i zničit vztah... ženy jsou určitě schopnější lhářky,  někteří muži s nimi zdatně drží krok ale na ženy nemají... děkuji, budu se snažit, aby napínavé byly i další kapitoly...

65 Elis Elis | Web | 24. května 2015 v 21:01 | Reagovat

[59]: Zatím se neví, co Viktor celou dobu dělal a kde byl, uvidíme co a jak, jestli je tedy Viktor hajzl nebo ne... pokračování bude brzy...

66 Elis Elis | Web | 24. května 2015 v 21:08 | Reagovat

[60]: Velmi děkuji, jsem ráda že se ti líbí děj i můj styl psaní... na předešlé kapitoly se podívej, aby si byla v obraze o co tam jde...

67 kelly145 kelly145 | Web | 24. května 2015 v 21:08 | Reagovat

Krása! Miluejm to ako píšeš!

68 Elis Elis | Web | 24. května 2015 v 21:08 | Reagovat

[61]: Děkuji...

69 Elis Elis | Web | 24. května 2015 v 21:13 | Reagovat

[62]: Nebyla bych tak na muže přísná, je to různé, záleží o co jde...

70 Elis Elis | Web | 24. května 2015 v 21:16 | Reagovat

[63]: Díky za nabídku, zatím nevím, popřemýšlím o tom...

71 Elis Elis | Web | 24. května 2015 v 21:24 | Reagovat

[67]: Jsem potěšena a děkuji... jsem velmi ráda, když se styl, jakým píšu líbí, to je pro mě největší odměna...

72 tokmlhy tokmlhy | E-mail | Web | 24. května 2015 v 21:34 | Reagovat

[70]: Dobrá. Píšeš moc hezky, tak by se  nějaký tvůj příběh hodil do knížky. :)

73 Elis Elis | Web | 25. května 2015 v 6:52 | Reagovat

[72]: Děkuji... mám rozepsaných hodně věcí a také své plány, tak to musím zvážit... pokud se rozhodnu pro zapojení do projektu, tak se ozvu...

74 Baalberith Baalberith | Web | 25. května 2015 v 11:40 | Reagovat

Wow wow skvělé, piš další :3

75 Elis Elis | Web | 26. května 2015 v 6:29 | Reagovat

[74]: Díky, budu psát dál... :-)

76 Bev Bev | Web | 26. května 2015 v 7:12 | Reagovat

Moc pěkně napsaná kapitola, mezi hlavní hrdinkou a bratry to stále vře, jsem zvědavá kdo bude nakonec ten šťastný, jestli některý z bratrů, sympatický barman a nebo někdo úplně jiný. :-)

77 pizlik1 pizlik1 | E-mail | Web | 26. května 2015 v 19:00 | Reagovat

Jsem zvědavá pro koho se rozhodne. :-) Jen aby nakonec nezůstala sama.

78 Elis Elis | Web | 27. května 2015 v 19:15 | Reagovat

[76]: Děkuji... jak to dopadne sama nevím, sice od začátku mám jistou představu, ale každou kapitolou se to mění... :-)

79 Elis Elis | Web | 27. května 2015 v 19:27 | Reagovat

[77]: I to je možné, vyloučit se to nedá... :-)

80 Radka54 Radka54 | Web | 31. května 2015 v 23:01 | Reagovat

opět krásné počteníčko :-)  :-)  :-)

81 Elis Elis | Web | 1. června 2015 v 9:38 | Reagovat

[80]: Moc děkuji...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Kdo není milován, je sám i v davu."