"MILUJEME TY, CO NÁS ODMÍTAJÍ A ODMÍTÁME TY, CO NÁS MILUJÍ"
Zdroj - foto zdarma - pixabay.com , publicdomainpictures.net
elisblog@seznam.cz
"Sex-appeal žen je umění vyvolat u mužů touhu po tom, co už znají."


"Láska je ze všech vášní nejsilnější, útočí na srdce, hlavu i tělo"

Založila jsem si druhý "modrý blog" - wonderful-world-elis.blog.cz
Bude mít rubriky - básně, povídky a články s různými náměty atd.
Na druhém blogu je publikován článek - "Nesnáším loučení"


Tento "červený blog" zůstane k publikovánívelmi oblíbeného
a vzrušující příběhu "Letní romance s Borisem".

"V životě je jen jediné štěstí, milovat a být milován."

Informace ke službě "Odběr novinek" na tomto blogu.
Přihlaste se k odběru novinek, budete upozorněni emailem na
nový článek, nezapomeňte otevřít a odkliknout potvrzující email.
Email jde cestou blogu.cz, vaše emailová adresa zůstane utajena!

"Teorie lásky je božská, její praxe ďábelská."

LETNÍ ROMANCE S BORISEM - 28. část


V některých případech se nový návštěvník blogu nechá odradit tím,
že se jedné o více dílný příběh a že by nepochytil o co jde.
Ale každá část příběhu má uzavřený děj a lze si
ji přečíst i jako samostatnou povídku...

"Láska vám může srdce naplnit, zlomit a znovu vyléčit."

Děkuji za návštěvu, budu ráda pokud zanecháte v komentářích své
názory a zůstanete pravidelnými návštěvníky blogu.
Děkuji holkám, které sem mnou přešly ze dvou zrušených blogu.

"Sex bez lásky je jen prázdný prožitek"

Ústava ČR chrání práva k výsledkům tvůrčí duševní činnosti zákonem.
Autorské právo - zák. č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací.
NA VŠECHNA DÍLA ZVEŘEJNĚNÁ NA TOMTO BLOGU SE VZTAHUJÍ
AUTORSKÁ PRÁVA, KOPÍROVÁNÍ NEBO ŠÍŘENÍ JE ZAKÁZÁNO!!!

"Láska je pokrmem žen, pro muže je kořením."

Letní romance s Borisem
Příběh je napsaný podle skutečných událostí, pro postavy
jsem vyhledala fotky dvojníků. Můžete si tak při
čtení vytvořit lepší vizuální představu.
Borisovo životní krédo: "Kdo dostal polibek a nevezme si vše,
zaslouží si ztratit i to, co už získal!"
HLAVNÍ POSTAVY PŘÍBĚHU "LETNÍ ROMANCE S BORISEM"


Letní romance s Borisem - 1. část

29. června 2015 v 20:26 | Elis |  Letní romance s Borisem
Elis
Letní romance s Borisem - 1. část

"Jak to se mnou mluvíš!", zasyčím podrážděně, jeho narážky nebo milostné návrhy nechci déle poslouchat, vždy mne to znepokojují, asi proto, že mne jeho vábení nenechává chladnou, ale jsem zadaná a proto tak rozhořčeně reaguji na to, co si ke mně dovoluje. Jak si je jistý tím, že ho chci, nic takého jsem mu neznačila a jeho snažení je mi nyní nepříjemné a nechci, aby na mě Tom něco poznal, naštěstí brzy budeme u parkoviště a konečně tato situace skončí. On je vážně neskutečný a vnímavý, vycítil, že je i pro mne neodolatelný, je sice pravda, že mne přitahuje, ale nechci s ním si nic začít a zalituji, že jsem si sedla do jeho auta, aby nebyl sám a nejela se svým přítelem a s ostatními.
Mohla jsem být této chvíle ušetřena, měla jsem tušit, že mu nemohu věřit, že i přes své sliby, mne nechá na pokoji, je až příliš sebevědomý, má nezkrotnou, nepoddajnou povahu, je zvláštní, ve všem mimořádný a po všech stránkách velmi krásný, přímo dokonalý. Ale často bývá příliš dominantní a nerozpakuje se použít i svou fyzickou sílu, ale i to je u něj velmi lákavé, všechny ženy to k němu přitahuje a přímo touží, aby si je Boris podrobil. On má vše, co muž má mít a proto je tak neuvěřitelně svůdný, těžko se mu odolává, velmi snadno okouzlí a roztouží každou ženu, i na mne velmi zapůsobil, zatím ze všech sil odolávám, mám strach z následků, je v citech nestálý, ve chvíli kdy se mu ženy omrzí nebo něčím znelíbí, okamžitě je opustí.

Ale ony ho dál milují, chtějí ho mít, trpí a bolestně touží po návratu do jeho náruče, ale to Borise neobměkčí, hledá si novou oběť, další ženu a nyní se zaměřil na mne a dlouho mne zkouší svést a předpokládá, že jeho zájem mne těší, že o něj stojím. Takového muže jsem ještě nepotkala a ráda bych věděla více o jeho životě a soukromí, ale není moc sdílný, jen vím, že je z bohaté rodiny, může mít, co chce, jak věci, tak i ženy a obojí snadno dostane, bez větší námahy. Ženy se mu samy nabízejí a svou přízní a rozmazlováním ho zkazily, myslí si, že může mít a získat cokoliv chce a pokud to není jeho rozhodnutí, nedá se ničím zastavit, jde si za svým a nic nerespektuje, je to lamač, spíše buldozer ženských srdcí.
Obávám se, že jsem dala málo najevo, jak mi to, co se mezi námi před časem nečekaně odehrálo, vadí a komplikuje můj život i vztah s Tomem, proto nedovolím, aby se to opakovalo, chci na to zapomenout, ale to mi nehodlá dovolit. Mé vyklouznuzí z jeho nastaržené pasti, napomenutí i prosby ho nezastavily, čím více ho odmítám, tím více mne chce dostat a dál vede ty své sváděcí, okouzlující řeči, ale právě mi došla trpělivost, "Zmlkni Borisi, už tě nechci poslouchat a nepleť mi dál hlavu!", okřiknu ho zvýšeným hlasem. Snažím se zastavit ten znepokojující příval jeho slov, ale je to marné a obávám se, že v tom bude pokračovat, Boris není z těch, co se snadno podřídí a okamžitě odpoví, "Nerozčiluj se Emily, jsem si jistý, že mám pravdu.", řekne s jistotou.

"Ty si jen namlouváš, že Toma miluješ, ale ve skutečnosti chceš být se mnou!", trvá si důrazně na svém, jako by byl vševědoucí, "Pokud to tak chceš a dobře sis to promyslela, nebudu tě k ničemu nutit.", vysloví to tak, jakoby to pro mne byla životní ztráta. "Jen ti nemohu slíbit, že tě nechám na pokoji!", řekne klidně, "To nemohu udělat i v tvém zájmu, dobře vím, že po mně tajně toužíš, já si na tebe počkám!", řekne jakoby byl jasnovidec, ale zní to smířlivě, jako by za to, co se bude dít, nemohl a nenesl za nic žádnou odpovědnost. Vůbec mu nevadí, jak si ve všem co říká, protiřečí, ale to mu nedělá starosti, tím vším mne znejistí a donutí znovu o tom přemýšlet, zatím co klidně pokračuje, "Měla by si to ještě jednou zvážit!", zní jeho doporučení.
Nechápavě na něj pohlédnu, na rtech má ten svůj okouzlující úsměv a já už ničemu nerozumím, ani sama sobě a on se dál usmívá, jakoby se tím snažil odlehčit situaci, ale pohled jeho záhadných, nádherně zelených oči mne znepokojí. Přečtu si v nich neomylně, že to, co říká myslí úplně vážně a rychle přemýšlím, co všechno chtěl naznačit tím, že si jen myslím, že Toma miluji a to je hloupost, přece musím vědět, jestli někoho miluji nebo ne, nevím a co tím Boris sleduje. Jaké znepokojující myšlenky chce ve mne vyvolat, to že jsem zadaná, mu problémy neděla, i když Tom je jeho přítel, to Borise nikdy nezastaví, nemá k nikomu žádné ohledy, jde si vždy za svým, proto tolik mužů ho silně nesnáší, co chce, to si vezme a na nic se neohlíží.

Vypadá to a je to jediný možný závěr z mého přemýšlení, že se nevzdal svého plánu, chce mne zmást a získat za každou cenu, snaží se mi nasadit do hlavy ty svoje nesmysly, to on skvěle dovede, je manipulativní, vždy mě tím rozhodí a to mu nesmím více dovolit. Rozhodnu se na jeho řeči neodpovídat, náš rozhovor by se stal nekonečný, už tak jsem ze všeho rozrušena a rozpolcena, nedovedu to pojmenovat, ale silně mne něčím přitahuje a zároveň i odpuzuje. Jsem z něj zmatena a on to cítí, je velmi vnímavý, mám pocit, jako by mi viděl do hlavy a já nechci, aby si četl mé myšlenky, to musí přestat, zatvrdím se proti němu, odvrátím hlavu a sleduji krajinu podél cesty, domy, stromy a hemžící se turisty.
Boris hned vycítí změnu mé nálady a snaží se mne uklidnit. "Neměl jsem ti nic povídat, omlouvám se!", řekne provinile, jako by litoval své upovídanosti, "Přestaň na to myslet!", doporučí mi ve chvíli, kdy konečně vůz bravurně zaparkuje na první pokus, je skvělý řidič a zakládá si na tom. Z auta před námi vyskočí Tom, spěchá k nám a strčí hlavu do otevřeného okýnka, přejede nás pozorným pohledem našedle modrých a zeptá se podezíravě, "Co vy dva si tady špitáte?!". Snaží se o veselý tón, ale rty mu nervózně cukají, je znepokojený, celou cestu asi sledoval ve zpětném zrcátku naše auto a podle gest odhadl, jak vzrušený rozhovor jsme spolu vedli a možná ho i rozladilo, že jsem nejela s ním a přisedla si k Borisovi.

Možná mi úplně neuvěřil, že je to kvůli Nely, že s ní nechci sedět v jednom voze, i když částečně tomu i věří, dobře ví, že my dvě se nemusíme, nikdy nebudeme přítelkyně, jsme úplně jiné a nemáme nic společného, cítím, že ona mne dokonce nenávidí. Chtěla jsem cestu v autě s Borisem využít hlavně k tomu, aby mi dal pokoj a možná Tom, ze mě něco takového cítí a má pocit ohrožení, ale nejsem si tím jista a Tom stále čeká na odpověď, pro svůj klid se spokojí s jakýmkoliv vysvětlením. Touží odehnat závan podezření a být zase spokojený, ale marně, nedočká se, Boris mlčí, jakoby najednou ztratil řeč a já jsem ze všeho zmatena a nevím co odpovědět, jen se usměji a pokrčím rameny.
Tom po chvilce váhání, konečně pochopí, že se mu nedostane odpovědi, na krátký okamžik mu z tváře zmizí úsměv, stáhne rty, ale jeho nespokojenost rychle odezní, "Pohněte sebou, ať si to na pláži užijeme!", vyzve nás a jeho hlas už zase zní normálně. Nemá rád konflikty a vždy se jim raději obloukem vyhne a raději předstírá, že se nic neděje, jeho smířlivost mu často vyčítám, ale dnes se mi to hodí a s úlevou si oddechnu, rychle poslechnu a popadnu svou plážovou tašku. Bez jediného pohledu na Borise spěšně vystoupím a vykročím rychle za Tomem, za sebou zaslechnu příliš hlasité zabouchnutí dveří od auta, pokud Boris tak mlátí dveřmi svého drahého vozu, je silně rozladěný, něco mu vadí, asi to, že na něj nečekám.

Neohlédnu se, stejně to mezi námi neskončilo, nedostalo se mu ode mne správných odpovědí a on není z mužů, co se lehce dají odradit a další pokusy vzdají, znepokojeně naslouchám jeho rychlým krokům, dohoní mne a nabídne mi své rámě. Cítím, že zase provokuje, rozhodl se dělat mi problémy, ale ignoruji ho a nezavěsím se do něj, jen mu do ruky strčím svou tašku, překvapeně ji uchopí, je dost těžká, tahám sebou vždy plno potřebných i zbytečných věcí, ale on si s tím poradí. Více si ho nevšímám, popoběhnu k Tomovi a vklouznu svými prsty do jeho dlaně, okamžitě mi stiskne pevně ruku a beze slova mne vede k lehátkům a já se zatím rozhlížím zvědavě kolem sebe, jsme na tady na dovolené poprvé a velmi se mi tu líbí.
Je to hezká příjemná pláž s jemným pískem a ubytování v penzionu poskytuje veškeré pohodlí, pokoje jsou tam vzdušné a plné slunce, jen je to dost daleko od moře, ale máme auta a tak to není problém, Boris měl nakonec pravdu. Byl to právě on, kdo nás přesvědčil, strávit na tomto pobřeží dovolenou, tvrdil, zná to tady, jezdí sem každý rok, jenže on se vždy ubytovává v luxusním hotelu, ale nyní slevil ze svých nároků a spokojil se s penzionem, aby mohl být s námi. Nakonec to bude opravdu krásná a zajímavá dovolená, ale jen pokud mně Boris nechá na pokoji a vynechá ze svých milostných her, ale tomu přestávám věřit, to spíš nastane konec světa, on nepřestane, dokud mne neuloví, čeká mne kvůli němu, velmi složité a náročné období.

Budu to muset ustát, i když vůbec netuším, co se bude dít, ale snad přítomnost Toma mne před Borisem trochu ochrání, ale nyní na to nechci myslet a po chvíli váhání, vyberu si z řady barevných pruhovaných lehátek červenobílé. Posadím se, ale Tom odchází k Markovi a Boris si okamžitě zabere místo vedle mne a beze slova mi vrací tašku, zkoumavě mne pozoruje, má posměšně zvednutý koutek úst, zašeptá, že mé předstírání na něj neplatí a na to mi neskočí. Nechápu, co tím myslí, jestli to, jak jsem se vedla s Tomem za ruku, nebo něco, co bylo řečeno v autě a dělá mi to starosti, ohlédnu se po Tomovi, velmi chci, aby byl u mne, ale zapovídal se Markem a Nely, v duchu ho proklínám.
Přes své znepokojení, že jsem byla s Borisem v autě, vůbec si mne nehlídá a nechá mne samotnou s Borisem a nedělá mu to starosti, přece ví, jak je Boris pro každou ženu nebezpečný, přesto mu dál důvěřuje a je málo obezřetný, jsou kamarádi a myslí si, že proto jsem před ním v bezpečí. Je naivní pokud si myslí, že Boris nepřekročí hranici jejich přátelství a je si bláhově jistý, že od něj nic vážného mi nehrozí, i když ví o jeho eskapádách se ženami a kolik jich prošlo jeho životem a postelí. A kolik z nich Boris zničil tím, že je rychle opustil, přesto zůstává v klidu a dál se baví s Markem, nechává mne pod palbou Borisových rozžhavených pohledů, to se mu může vymstít, tak ať si později nestěžuje, pokud se něco stane, já v tom budu naprosto nevinně.

Na rozdíl od Toma, mám z Borise divný a tíživý pocit, že se něco stane, vnímám, že se k něčemu odhodlává a nic mu v tom nezabrání, a to co se má stát změní můj život, to mne silně znervózňuje, ovládne mne svíravá předtucha, že můj klidný život s Tomem končí. Čekají mne problémy, chaos, zmatky i nebezpečí, všechno k tomu směřuje, tři muži a dvě ženy to není ideální sestava na dovolenou a Boris není muž, který si vystačí sám, ale všichni předpokládají, že to pro něj není žádný problém. Myslí si, že si na pláži snadno sežene nějakou ženu a neřeší to, dobře ví, jak se Boris snadno seznamuje, kde se objeví, ženy o něj projevují až přehnaný zájem, jeho kouzlu se těžko odolává, už jsem to zažila na vlastní kůži.
Stále ten zážitek ve mně stále plápolá a nejde uhasit, ale se Tom nesmí nikdy dozvědět, nepochopil by to, já sama si to nedovedu vysvětlit a nechci na to ani myslet, zkazilo by mi to dovolenou a odechnu si, že se Tom konečně vrací. S úlevou se na něj usmějí, usadí se na vedlejším lehátku, je mu horko, na čele se mu perlí pot, stáhne si triko, začne si zouvat boty a svlékne si kalhoty, má pod nimi plavky, horší to bude se mnou, jsem pod šaty nahá, ráda chodím na ostro a plavky mám strčené v tašce, To jsem nedomyslela a stejný problém řeší i Marek, vytahuje plavky z kapsy, se zamračeným čelem přemýšlí jak se do nich dostat, to Nely byla předvídavá, stejně jako Tom má plavky oblečené a stačí ji odhodit šaty na lehátko.

Napadne mne, že by se s Tomem k sobě hodili i vzhledově a uvažují naprosto stejně, ale ona Toma nezajímá a proč, je vidět na první pohled, v plavkách vypadá ještě hůře, nevím, co na ní Marek vidí a nepřipadá mi, že by byl do ní zamilovaný. Znají se jen pár týdnů a nechápu, proč ji vzal sebou na dovolenou, je to celkem pohledný muž a vždy si vybíral krásné ženy a to ona není, má velký povislý zadek, tučná stehna, žádná prsa a v obličeji vypadá mnohem starší. Není také žádná šance, že Boris o ni projeví sebemenší zájem, já se ho tak na pár týdnů zbavím, bohužel zůstane nalepený na mne, cítím stále na sobě, jeho utkvělý pohled a nevím co s tím, jak celý měsíc zvládnu mu odolávat a udržet Toma v nevědomosti.
Odvrátím od Nely hlavu a pozoruji, jak řeší Marek svůj problém s převlékáním pomocí velké osušky, i při vší opatrnosti, mu stejně vykoukne nahý zadek a po chvíli neuhlídá svůj klín, něco zahlédnu, v duchu se usměji, není na co se dívat, ale teď mne čeká mnohem lepší zážitek. Boris se postavil, i on má na sobě plavky, mívá vždy dopředu vše promyšlené, začne se pomalu svlékat a jeho pohyby jsou vypočítané na efekt, rozvážně se obnažuje a předvádí své vypracované tělo. Je úžasný a dech se mi tají a zmocňuje se mě vzrušení, nemůžu si pomoci, nejde od něj odtrhnout oči, fascinovaně na něj dál zírám, dokud mne Tom nevyruší z podívané na Borisův striptýz, "Ty se nesvlékneš?", zeptá se udiveně.

Uvědomím si, že jsem poslední, kdo sedí v šatech, "Jistě že se svléknu,!", ujistím Toma, "Ale nemám na sobě plavky a tady se nemohu převlékat!", upozorním na svůj problém a pokrčím bezradně rameny, "Tak to udělej jako já.", vyzve mne Marek. Zopakovat jeho nepříliš úspěšnou metodu, se mi nechce, "Ne!, odmítnu rázně tuto možnost, "Bylo z tebe vidět docela dost!", řeknu otevřeně, aby si uvědomil, že pro mě to není vhodné, "Tak si skoč do kabinky!", nevrhne Nely, z jejího zní hlasu škodolibost. Jejímu zájmu a dobrým úmyslům nevěřím, rychle se rozhlédnu, barevné kabinky jsou až na druhém konci pláže a zdálky vypadají jako domečky pro panenky, "To je daleko v tom vedru se tam nepotáhnu", bleskově odmítnu její návrh.
"Běž se převléct do auta, parkoviště je mnohem blíž!", nabídne Marek další možnost, na chvíli zaváhám a toho okamžitě využije Boris, "To je dobrý nápad Marku, já ji doprovodím.", nabídne se, "Musím tam stejně jít, nechal jsem v autě sluneční brýle!", vysvětluje Boris, svou přehnanou ochotu. Pokyne rukou, abych šla s ním, tázavě se podívám na Toma, sice zaváhá, ale zatváří se, že je to v pořádku a tím mne zklamal, jsem z toho nesvá. Copak nechápe, že právě udělal kozla zahradníkem a já v této chvíli nemohu Borise odmítnout, není k tomu žádný důvod a jen by to mohlo vzbudit podezření, nikdo neví, co se mezi námi stalo a Tom svou přehnanou důvěrou, mne dostává do velkých a neřešitelných potíží.

Vůbec netuší, v jaké velmi složité jsem situace, cestou autem se mi nepodařilo Borise odradit, spíše naopak pokud se něco stane, budu podle Toma a jeho teorii o nevěrách na vině jen já a náš vztah to může zničit, jen Boris z toho bude mít prospěch. Jsem si jista, že udělá vše proto, aby to tak dopadlo a na rozdíl od váhavého Toma, je mužem činu, nehodlá čekat, jak se rozhodnu, uchopí mou tašku i mou ruku, tak samozřejmě, jako bych mu patřila a táhne mne zpět k parkovišti, Všichni mlčí a tak odcházíme beze slova, cestou se obrátím a zabodnu svůj pohled do Tomových očí, volám o pomoc, ale Tom nic nepochopil a s Markem se za námi dlouze dívají, jen Nely dělá, že pro ni neexistuji, nemá mne ráda.
Ale je mi to jedno, Nely mne vůbec nezajímá, mám jiné starosti, jsem rozrušena Borisovou blízkostí a tím, jak mi pevně tiskne ruku a palcem mi hladí dlaň, oba mlčíme, až pár kroků od auta zeptá se nevinně, "Nevadí ti, že jdu s tebou?". Podívám se na něj s údivem a výsměšně se zasměji jeho otázce, "Nemyslíš, že na to se ptáš dost pozdě!", odpovím a zahlédnu, jak se vítězně usmál koutky svých kyprých úst, zastavil se a upřel na mne své zelené oči, "Emily, nejsem blázen, to bych přece riskoval, že řekneš ne.", vysvětluje a nahlas se neodolatelně zasměje. Je vidět, že se dobře baví, dívám se na něj se skrytým obdivem a vůbec si nemyslím, že je blázen, právě naopak, je jako šachista, má dopředu promyšlené tahy a vždy vítězí.

Ženy mu padají k nohám a vše pro něj obětují, brzy k nim budu patřit, souboj s ním nemohu vyhrát, je chytrý a bohužel pro mne, i velmi krásný, svůdný a tajuplný, nemohu popřít, že mne silně přitahuje, jen stále nevím, co si o něm mám myslet. Netuším, co skrývá, jaký je uvnitř, tím jak se chová, mě vrhá do hluboké propasti nejistoty, někdy mám pocit, že život je pro něj jen hra a zábava, ale ve skutečnosti může být naprosto jiný, jen nevím, jestli v dobrém nebo ve zlém a jistotu nebudu mít nikdy. Je nečitelný a pod jeho upřeným pohledem se téměř svíjím, vtírá se mi do hloubi duše, proniká do všech zákoutí mého srdce i do mé mysli, jakoby se na mne zase napojil, ale nechci, aby znal mé touhy a skryté pocity.
Musím to pouto rychle přerušit, vytrhnu svou ruku prudce z jeho a zamířím k autu, jde těsně za mnou a odemkne mi dveře, nastoupím si dozadu, vezmu si od něj tašku a natahuji se, že za sebou zabouchnu, náhle překvapivě a prudce se natlačí za mnou dovnitř vozu. "Co to děláš, zůstaň venku, chci být sama, budu se převlékat!!!", vyděsím se, už tuším velké problémy a snažím se ho dostat z auta ven, "Vypadni!", zakřičím, ale uchopí mě za ramena, přitáhne si mne k sobě. Hledí mi zblízka do očí, jeho řasy se ani nezachvějí a hypnotizuje mne jako had svou kořist, je si svou převahou jistý a vychutnává si mé obavy, "Emily přestaň, snad si nemyslíš, že v tom vedru se táhnu do auta jen pro brýle.", řekne důrazně a rty se mu rozvlní zvláštním úsměvem.

Znepokojeně se na něj dívám, netuším, jestli je to otázka nebo mě tím něco oznamuje, z rozrušení mi to vůbec nemyslí, než si to srovnám v hlavě, změnil tón a pokračuje s naléháním, "Vím, že ti nejsem lhostejný, cítím to, už dál nezapírej!". Je si tím tak jistý, že nečeká na odpověď, stejně nevím, co bych měla říct, nic mne nenapadá, jsem jak uhranuta a Boris prohlásí, "Ty dobře víš, co k tobě cítím.", ale tím mne překvapí, to se tedy mýlí, plně si uvědomím, že to stále nevím. Instinktivně odmítám uvěřit jeho slovům, vím jen to, co mi stále opakuje a snaží se, abych všemu uvěřila, ale v tom nebudu mít nikdy jistotu, může to být pravdě na hony vzdálené a on se mnou zase jen manipuluje.
Chystám se všechny jeho pokusy odmítnout a hledám způsob jak ho zastavit, ale jsem nerozhodná, on se těžko odmítá a je to už stejně zbytečné, v dalším odporu mně zabrání tím, jak vemlouvavě začne ke mně hovořit a jeho hlas je podmanivý, něco ve mně probouzí a vnímám, jak se ve mně rozrůstá nezadržitelně vzrušení. Bože, už je to zase tady, nedá se tomu ubránit, to nedopadne dobře, neomylně to vycítím a srdce se mi rozbuší, jsem rozpálená sluncem, ale i přesto cítím na své kůži horkost jeho dlaní. "Emily, vzpomeň si, co jsem říkal, když jsem líbal tvá ňadra i tvůj klín, tvá vůně zůstala na mých rtech a když si mě odmítla, celou noc jsem ji vdechoval a po tobě toužil.", řekne s mírnou výčitkou, s vášní v hlase mi připomíná chvíli mé nedávné slabosti.

Nespokojeně se zavrtím, chtěla jsem na to zapomenout, moc jsem se o to snažila, ale on mi to mi nedovolí, bude mi mé selhání stále připomínat a tím mne nutí si vybavit, jak silné touhy ve mně vyvolal, že to zlomilo prvotní můj odpor. Dovolila jsem mu téměř vše, o co po žádal, ale to už mu nestačí, chce víc, "Nemusíš přede mnou nic skrývat, není nic, co bych neviděl, chci se s tebou konečně milovat, tak se svlékni a uvolni se!", vyzve mne, jeho hlas je vzrušený a naléhavý. Jeho dech je voňavý a horký, jeho slova na mně působí lákavě a přitažlivě, nevím, co mám dělat, co na to říct, jak se ubránit a zatím co o tom přemýšlím, pevně mě obejme, přitáhne k sobě ještě blíže, snaží se v mých očích číst, co cítím.
Netuším, co všechno v nich vidí, možná údiv i touhu, kterou nesvedu svou vůlí potlačit, ale i strach z toho co se bude dít, "Nemusíš se bát, já vím, že jsem na tebe posledně moc tlačil, jsem sobec, ale už jsem se ti omluvil.", snaží se ze všech sil mě uklidnit. "Dnes to bude jiné a vím, že to i ty chceš, tak nedělej drahoty, já tě přece miluji.", vábí mne a šeptá dál svá omamná slůvka a já si, vybavuji do všech podrobností, co se mezi námi stalo před pár týdny na chatě. Jak silně mě to zasáhlo a navždy poznamenalo, do smrti na to nezapomenu, bylo to opojné a vzrušující, v těle mi prudce kolovala krev, srdce se mi málem rozskočilo, už jsem svůj odpor vzdala, ale na poslední chvíli, přímo v poslední vteřině, jsem se vzpamatovala.

Zabránila jsem našemu spojení a vůbec nevím, kde jsem k tomu vzala sílu, byly v tom i obavy, aby se někdo neprobudil, nenašel nás nahé v objetí na předložce u krbu, nechtěla jsem ublížit Tomovi a celou dobu se snažím tu chvíli vymazat navždy z paměti. Mé selhání mne stále trápí, vůbec netuším, jak k tomu mohlo dojít a jak to začalo, jen vím, že se hodně pilo a Tom brzy usnul i ostatní se vytratili na pokoje, zůstala jsem u ohně hořícím v krbu s ním sama, koukala do plamenů a pod vlivem alkoholu jsem nebyla schopná včas Borise zastavit, on využil mého rozpoložení i zmatenosti, stejně jako nyní, je to nádherný a neodolatelný muž, kterému se těžce říká "ne", tak je to s Borisem vždy a z toho mám v tuto chvíli velké obavy a jsem z toho nesvá.
Žádná žena ho v hloubi srdce nechce nikdy odmítnout, nyní jsem na tom stejně a to nejsem nyní opilá, jen zmatena ze svého vzrušení, které ve mně Boris svou blízkostí probouzí, srdce mi překotně bije a z jeho slov jdou na mne mrákoty. "Emily, chci tě pomilovat až k zemdlení.", šeptá a jeho horký dech mne ovíjí, každé další slůvko mne nahlodává a zní mi čím dál naléhavěji a jeho vzrušení s každým slovem stoupá, jsem jeho slovy okouzlena, snažím se tomu bránit, ale silně po něm toužím. Slovíčka co mi šeptá, se velmi krásně poslouchají, jen jsou i velmi znepokojující, on se s málem nespokojí a zničí můj klidný život s Tomem, to bych neměla připustit, zoufale se snažím sebrat všechny své síly a Borise odstrčit.

Konec 1. části
❤❤❤
Na všechna díla se vztahují autorská práva. Kopírování a šíření je zakázáno!
 

22 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Blanka Blanka | 29. června 2015 v 20:41 | Reagovat

Moc pěkný  Elis jsi talent :-)

2 murielana murielana | Web | 29. června 2015 v 21:21 | Reagovat

Pání, skvělý a začiná to zajimavě ;-) kolik bude dílů :-?  :-)

3 Beatricia Beatricia | Web | 29. června 2015 v 22:22 | Reagovat

To je vzrušující kapitola. Konec je napínavý. Podaří se Emily Borise zpacifikovat, nebo jí přijde někdo z přátel pomoct? To chce, prosím, rychle další pokračování.
Ovládáš své čtenáře a umíš je napínat. Tak je to správné, jen tak dál.☼☼☼

4 Elis Elis | Web | 29. června 2015 v 23:40 | Reagovat

[1]: Velké díky...

5 Elis Elis | Web | 29. června 2015 v 23:43 | Reagovat

[2]: Děkuji... ale kolik částí bude nevím,  je to jedna epizoda z dlouhého příběhu...

6 Elis Elis | Web | 29. června 2015 v 23:48 | Reagovat

[3]: Velmi děkuji... původně jsem epizodu chtěla dát celou, ale je dost dlouhá a tak jsem musela najít vhodné místo, kde děj rozdělit...  děkuji za názor a komentář...

7 Ellaria Ellaria | Web | 30. června 2015 v 0:48 | Reagovat

Utnula jsi to v opravdu zajímavý moment, takže otázka je jasná - co bylo dál? :D

8 Deana Deana | 30. června 2015 v 0:49 | Reagovat

Veľmi pekne napísané, záver bol perfektný, už nech je ďalší diel [:tired:]

9 Elis Elis | Web | 30. června 2015 v 6:52 | Reagovat

[7]: Vypadá to tak, ale je to podle děje, vždy když dělím příběh, tak vyhledávám zlomové místo, odkud začne pokračování v další části příběhu už jinou situací... děkuji za komentář...

10 Elis Elis | Web | 30. června 2015 v 6:56 | Reagovat

[8]: Díky a jsem ráda, že se příběh líbí, příští díl bude brzy...

11 Ji Hei - Fotografie Ji Hei - Fotografie | E-mail | Web | 30. června 2015 v 11:24 | Reagovat

Opět skvělé čtení! :) Nestíhám sice všechny kapitoly, ale i tak si vždycky poštu - díky! :)

12 Zdena Zdena | 30. června 2015 v 12:25 | Reagovat

Elis klobouk dolů, skvělý počteníčko, kde chodíš na zápletky, to je ze života?[:tired:] ;-)  :-)

13 Miloš Miloš | Web | 30. června 2015 v 16:36 | Reagovat

Ti muži jsou hrozní, pořád chtějí jen to jedno - líbat ústa, ňadra, klín a ... :)

14 Sugr Sugr | E-mail | Web | 30. června 2015 v 17:20 | Reagovat

Ano Elis, i já to mám s tím pramálem času stejné přes léto jako ty. Jen mně chybí ten virtuální šuplíček-je prázdný! :-(
Nádherný článek, úžasná romantika, děkuji Elis, početla jsem si! ;-)

15 Elis Elis | Web | 30. června 2015 v 18:16 | Reagovat

[11]: To jsem ráda, že se ti líbí a děkuji za návštěvu a komentář...

16 Elis Elis | Web | 30. června 2015 v 18:19 | Reagovat

[12]: Díky, pochvala vždy potěší... ohledně zápletek, tak většina je ze života, ale jenom základ, pozměním to a upravuji pro potřeby děje různých příběhu...

17 Elis Elis | Web | 30. června 2015 v 18:34 | Reagovat

[13]: Mně se muži nezdají hrozní, klidně  muže nechám líbat ústa, ňadra, klín, ale musí to být ten, kterého si sama vyberu... ;-)

18 Elis Elis | Web | 30. června 2015 v 18:36 | Reagovat

[13]:[17]: Ještě jsem zapomněla napsat, že stejné požadavky na muže mají i mé hrdinky v příbězích... :-D

19 Elis Elis | Web | 30. června 2015 v 18:52 | Reagovat

[14]: To jsme na tom stejně, já zápasím o čas minimálně od května... nejvíce píšu v zimě, to moc aktivit nemám, bez zimních sportů se obejdu, sice zase chodím více do společnosti, na večírky atd., ale čas na psaní si najdu lépe než v létě... virtuální šuplíček mám naštěstí plný, tak bude i přes léto co publikovat...
Děkuji Sugr, jsem moc ráda, že se ti příběh líbí...

20 embreathe embreathe | Web | 30. června 2015 v 19:02 | Reagovat

Podle mě jsi fakt hodně moc aktivní! Smekám klobouk před tebou :)
No jo, začalo prostě léto. Jenom já tady budu věčně vysedávat... :/ :D

21 Adrijo Adrijo | E-mail | Web | 30. června 2015 v 19:23 | Reagovat

Máš moc příjemný styl psaní. U takovýchto story se skvěle relaxuje;)

22 pavel pavel | Web | 30. června 2015 v 20:16 | Reagovat

Některé ženy nemají rády když se moc tlačí na pilu, ale někdy to chlapovi i vyjde, když žena už aby nemusela poslouchat to jeho věčné přemlouvání, nakonec svolí. :-D

23 :* :* | Web | 30. června 2015 v 20:31 | Reagovat

Moc hezky napsané, je to napínavý příběh, jsme zvědavá, jak to dopadne, jestli se poddá nebo ne.. :D ale mě osobně by se takové chování chlapa nelíbilo a celkově mi postava Borise přijde hrozně nesympatická.. nemůžu si pomoc :)

24 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 30. června 2015 v 21:35 | Reagovat

Je to zajímavé, líbí se mi styl, jakým je to napsáno, připadá mi malinko jiný, než u ostatních povídek. Více se zajímáš o emoce. Ne, že bys to obyčejně nedělala, ale tady je toho nějak více.
Opravdu se mi to líbí, zvláště zdrženlivost hlavní hrdinky. Takové povahy mám ráda.
Rozhodně bych byla pro další díl, píšeš úžasně!

25 ivisek ivisek | Web | 30. června 2015 v 21:55 | Reagovat

??? to je opět krásně napsané, tedy Elis já jen žasnu :-)  jsi šikovná a doufám, že bude další pokračování♥ Zde se opravdu člověk nenudí a ráda zde trávím jakmile je čas :-) Děkuji a pokračuj stále dál! :-) 1*

26 Elis Elis | Web | 30. června 2015 v 22:25 | Reagovat

[20]: Díky, snažím se zvládat toho co nejvíce, ale nebudeš tu sama, přes léto si najdu čas na net a na blog i když omezeně... jen psaní půjde úplně stranou,  kdyby šlo jen o krátké články, tak to je v pohodě to nabuším za pár  minut, ale psát příběhy nebo povídky to chce hodně času...

27 Elis Elis | Web | 30. června 2015 v 22:28 | Reagovat

[21]: Velmi děkuji za to, že tě zaujal můj styl psaní... to máš pravdu u takových to story se dobře odhazuje stres všedních dnů...

28 Elis Elis | Web | 30. června 2015 v 22:40 | Reagovat

[22]: Jsou takové ženy, ale je to různé, některým to vadí, ale jiným to vyhovuje, záleží na povaze ženy a na tom, jak si dovede s mužem a jeho naléháním a obletováním poradit nebo využít... u mužů to bude asi podobné, každý má jinou taktiku, která někdy vyjde nebo selže podle toho, na jakou ženu narazí, ale zase má muž další zkušenost a může svou taktiku vylepšit a zdokonalit... hry lásky a svádění, mají nespočet variací a může se stát i to, co zmiňuješ, žena nakonec povolí a podlehne, aby už měla konečně pokoj, nebo se nad mužem smiluje... :-D

29 Elis Elis | Web | 30. června 2015 v 22:47 | Reagovat

[23]: Děkuji... jestli se poddá nebo ne já už vím, ale nemohu to prozradit, to bych vás připravila o napětí... muži jsou různí a Boris patří k těm, co si myslí, že jim každá žena padne k nohám a proto svou sebejistotou nepůsobí zrovna sympaticky... :-?

30 Elis Elis | Web | 30. června 2015 v 22:58 | Reagovat

[24]: Styl je trochu jiný, jsou tam jisté rozdíly, kvůli zdůraznění napjaté negativní situace, nejde tam vyloženě o lásku a emoce jsou tam velmi důležité, nesou děj... hrdinka je ve složité situaci, zapletla se sebestředným mužem, který její svět a život může zničit... moc děkuji za pochvalu a komentář...

31 Elis Elis | Web | 30. června 2015 v 23:03 | Reagovat

[25]: Moc děkuji... snažím se psát tak, aby i když je kapitola dlouhá, se to četlo rychle a na jeden zátah... pokračování bude a těší mě, že sem na blog chodíš ráda...

32 Markét. :) Markét. :) | Web | 1. července 2015 v 10:06 | Reagovat

Určitě pokračování :-) kam se chystáš na prázdniny ? :-)

33 Joina Joina | Web | 1. července 2015 v 12:37 | Reagovat

Jej, tolik mužských jmén. Letni romance je určitě fajn, ale lepší mít romantické milovani na porád od stejné osoby, než jednou, někde fuč. Ale jako napsaný to je opravdu dobře :)

34 Van Vendy Van Vendy | Web | 1. července 2015 v 14:14 | Reagovat

Žeby námět na pokračování? Nebo jednorázovka? Máš dobře nastíněné vztahy mezi nimi, co bylo, co možná bude a hlavně, co je.
Je to malá letní romance s otevřeným koncem. Domyslet si můžeme leccos, buď bylo ano, nebo bylo ne.
Ale při čtení mě napadlo - byla tu vůbec nějaká povídka o první lásce? Prvním zamilování?
Nějaká Letní romance pro zamilovvané? :-) Takové to těšení při pouhém doteku, kdy ještě není tělo zvyklé a duše okoralá. Takový ten pohled do očí a hledání toho druhého, letní opojení. Jak by něco takového vypadalo? Nechceš to zkusit? ;-)  8-)

35 Dulce Nika Dulce Nika | Web | 1. července 2015 v 15:56 | Reagovat

výborné :-)
pekné prázdniny :-)

36 Alka Alka | E-mail | 1. července 2015 v 18:28 | Reagovat

Úžasný a napínavý, sem z toho hotová a těším se na další díl ;-) :-D

37 Elis Elis | Web | 2. července 2015 v 1:07 | Reagovat

[32]: Tak to mě těší a pokračování bude na začátku příštího týdne... v létě nic mimořádného nebude, přes víkendy asi na chatě rodičů, sem tam nějaký výlet a dva týdny strávíme na společné dovolené...

38 Elis Elis | Web | 2. července 2015 v 1:20 | Reagovat

[33]: V příběhu se ještě mihnou tři vedlejší postavy které, nějakým způsobem zasáhnou do života hlavních hrdinů Emily a Borise, to zas není tak moc... mít jednoho partnera je jistě dobré, ale málo lidí má štěstí, najít na první pokus toho pravého, většinou se jich vystřídá více, než se najde ten pravý... děkuji, jsem ráda, že se ti příběh líbí...

39 Elis Elis | Web | 2. července 2015 v 2:07 | Reagovat

[34]: Ten příběh je napsaný již nějakou dobu a není to jednorázovka, je dost dlouhý a mohu proto přidávat další pokračování... tento příběh se liší od ostatních, v podstatě nejde o romantickou lásku, sešli se v něm dvě naprosto rozdílné osobnosti, v něčem si podobné, např. v přitažlivosti pro druhé pohlaví, ale s různými povahovými rysy, a představou o lásce a vztahu mezi nimi, které budou příčinou zvratových událostí, jejich láska bude spíše souboj o to kdo ovládne druhého atd....
O první lásce na blogu vícedílný příběh zatím nebyl, jen dvě jednorázovky, kde v ději šlo o první lásky o Vánocích a Silvestru... vícedílné příběhy na toto téma jsem psávala v rané pubertě, je tam sice to co zmiňuješ "to těšení při pouhém doteku, kdy ještě není tělo zvyklé a duše okoralá atd."... ale psala jsem to bez bez dostatků milostných zkušeností, jen podle svých představ o první lásce, ale dějová linka příběhů je dobrá, asi bych to musela přepsat a upravit, nebo napíšu úplně nový příběh o první lásce, popřemýšlím o tom a uvidím...
Děkuji za názory a komentář...

40 Elis Elis | Web | 2. července 2015 v 2:14 | Reagovat

[35]: Děkuji, jsem ráda, že tě příběh zaujal... díky i tobě přeji krásné prázdniny a užij si je naplno...

41 Elis Elis | Web | 2. července 2015 v 2:17 | Reagovat

[36]: Děkuji za pochvalu... pokračování určitě bude zase na začátku příštího týdne...

42 murielana murielana | Web | 2. července 2015 v 11:04 | Reagovat

[39]: Ráda si přečtu příběh první lásky :-)

43 L. L. | Web | 2. července 2015 v 15:30 | Reagovat

moc pěkně se to čte!
zní to dost dobře, určitě bych zavítala další :)
jsem napnutá ! :D

44 Ella Ella | E-mail | Web | 2. července 2015 v 16:58 | Reagovat

Ahoj Elis, chci jen napsat že na nějakou dobu uzavřu blog, na tvůj budu chodit pořád a tvé příběhy číst. Baví mě a jsou pro mě skvělé odreagování:) Krásné prázdniny!!!:)

45 Artis Artis | Web | 2. července 2015 v 19:36 | Reagovat

Jsem z toho celá rozrušená! Nádherný příběh, doufám, že jednou napíšeš knihu, protože bych ji klidně zhltla jedním dechem (zhltla můžu myslet doslova!) :D . Opravdu skvělý příběh, chtělo by to pokračování, protože to vypadá na úžasnou zápletku.

46 skinnygirldream skinnygirldream | E-mail | Web | 2. července 2015 v 20:35 | Reagovat

Moc hezky napsaný:)

47 Elis Elis | Web | 3. července 2015 v 8:31 | Reagovat

[42]: Pouvažuji a něco napíšu, ale nebude to hned...

48 Elis Elis | Web | 3. července 2015 v 8:35 | Reagovat

[43]: Děkuji, opravdu mě těší, že se první část příběhu líbí, pokračování určitě bude, dlouho vás nenechám napnuté... :-)

49 Elis Elis | Web | 3. července 2015 v 8:38 | Reagovat

[44]: Děkuji za informaci a chápu to, také jsem o tom uvažovala, ale zatím budu pokračovat... Budu ráda, když na můj blog budeš dál chodit a těší mě, že tě příběhy baví...

50 Elis Elis | Web | 3. července 2015 v 8:44 | Reagovat

[45]: Abych řekla pravdu, i když jsem to napsala, tak určité pasáže na mě působí stejně, jako na tebe... vydat knihu mám v úmyslu, ale kdy to bude, je těžké odhadnout... pokračování bude, ta zápletka dává příběhu šmrnc...

51 Elis Elis | Web | 3. července 2015 v 8:44 | Reagovat

[46]: Velmi děkuji...

52 Simča Simča | 3. července 2015 v 13:17 | Reagovat

Wau úplně mě to pohltilo, super příběh ;-)  ;-)  ;-)

53 Amálka Amálka | Web | 3. července 2015 v 13:17 | Reagovat

Pěkně napsané, také se přimlouvám za pokračovaní! Tvoje příběhy se čtou jaksi sami, jakmile člověk rozečte první odstavec, už nemá šanci přestat :-)

54 Vivi Vivi | Web | 3. července 2015 v 13:33 | Reagovat

Pekne napísané ako vždy:) tvoj blog čítam stále ale nekomentujem, pretože jednoducho sa mi nechce, mám teraz nejaké problémy. Ale Blog som inač len pozastavila lebo mi nanho prišli kamošky a mám teraz nejaké problémy, ale potom plánujem vytvoriť nový a adresu ti samozrejme dám vedieť :*

55 intuice intuice | E-mail | Web | 3. července 2015 v 19:39 | Reagovat

Úvodní fotka s lehátky u moře mi připomíná mou romanci za mého mládí v Německu. :-)

56 Andey Andey | Web | 3. července 2015 v 22:39 | Reagovat

Povedlo se ti to. :D Už se těším na další pokračování. :)
Někdy je dobré mít něco v zásobě. :)

57 Elis Elis | Web | 4. července 2015 v 7:00 | Reagovat

[52]: Díky, jsem ráda že tě příběh zaujal...

58 Elis Elis | Web | 4. července 2015 v 7:07 | Reagovat

[53]: Velmi děkuji, pokračování zveřejním... tím co si napsala, že "příběhy se čtou jaksi sami, jakmile člověk rozečte první odstavec, už nemá šanci přestat", si mě velmi potěšila... píšu už dlouho a od začátku se snažím, aby to tak bylo, aby to nebylo nudné a i když příběh kvůli ději musí být delší, tak aby se přečetl rychle na jeden zátah... ještě jednou děkuji...

59 Elis Elis | Web | 4. července 2015 v 7:11 | Reagovat

[54]: Moc děkuji... jsem ráda, že na blog stále docházíš a příběhy se ti líbí... mrzí mě že máš problémy a doufám, že se to brzy dá do pořádku a chápu tě... budu ráda když mě dáš vědět adresu nového blogu...

60 Elis Elis | Web | 4. července 2015 v 7:15 | Reagovat

[55]: To máš hezké vzpomínky, u moře se láskám daří... děkuji za komentář...

61 Elis Elis | Web | 4. července 2015 v 7:20 | Reagovat

[56]: Děkuji... pokračování dám na blog na začátku týdne... to je pravda, mít něco v zásobě se hodí, mě se to vyplatilo, co začalo hezké počasí, času na psaní velmi ubylo, v létě se dá dělat plno jiných věcí... :-)

62 de-viare de-viare | Web | 4. července 2015 v 12:02 | Reagovat

Další skvělé počteníčko, jsi fakt dobrááá ! :)

63 kelly145 kelly145 | Web | 4. července 2015 v 17:47 | Reagovat

Tu sa človek teda nenudí! Je to moc krásne napísané ako vždy!!

64 anuse -esuna anuse -esuna | E-mail | Web | 4. července 2015 v 21:31 | Reagovat

Ahoj Elis, ani nevíš jak mi Tvá nová povídka přišla vhod. Už jsem týden babi hlídací a Tvé počteníčko to je balzám na mé nervy. Krásný a slibný začátek nové povídky, jsem rychle pročetla. Musela jsem si kapitolu přečíst ještě jednou...moc jsem si ji vychutnala. Těším se na pokračování. :-)  :-)  :-)

65 Iris Iris | E-mail | Web | 5. července 2015 v 16:24 | Reagovat

Rozhodně pokračování.....

66 MarijaKes MarijaKes | E-mail | Web | 5. července 2015 v 20:18 | Reagovat

Podlehne? Asi ano.....muži vždy vítězí a dosáhnou čeho chtějí. A myslím, že i ona chce, jen ji ještě provázejí výčitky....

67 Majka52 Majka52 | Web | 6. července 2015 v 21:50 | Reagovat

Je to super jako vždy!!! děkuji za komentiky Elis  **•.★.•**

68 Elis Elis | Web | 7. července 2015 v 8:52 | Reagovat

[62]: Těší mě, že sis početla, moc děkuji...

69 Elis Elis | Web | 7. července 2015 v 8:53 | Reagovat

[63]: Velmi děkuji, snažím se aby se tady nikdo nenudil...

70 Elis Elis | Web | 7. července 2015 v 8:56 | Reagovat

[64]: Jsem ráda, že ti příběh přišel vhod a odpočinula sis od běžných starostí a že  kapitolu si přečetla vícekrát, to mě těší dvojnásob a děkuji za komentář...

71 Elis Elis | Web | 7. července 2015 v 8:57 | Reagovat

[65]: Pokračování bude a možná už večer, uvidím, jak budu stíhat...

72 Elis Elis | Web | 7. července 2015 v 8:59 | Reagovat

[66]: Skvělý odhad na situace, ale jak to bude v příběhu nebudu prozrazovat... ;-)

73 Elis Elis | Web | 7. července 2015 v 9:01 | Reagovat

[67]: Moc děkuji za komentář... :-)

74 Pufflie Pufflie | E-mail | Web | 7. července 2015 v 10:04 | Reagovat

Tyjo, to je pořádnej manipulátor :D Určitě napiš pokračování, jsem zvědavá! :-)

75 Calistka Calistka | Web | 7. července 2015 v 12:20 | Reagovat

Jako vždy skvělé :)

76 Elis Elis | Web | 8. července 2015 v 8:59 | Reagovat

[74]: Přesně tak, Boris je neskutečně výjimečný z dobré i špatné stránky...

77 Elis Elis | Web | 8. července 2015 v 8:59 | Reagovat

[75]: Velmi děkuji...

78 pavel pavel | Web | 8. července 2015 v 20:09 | Reagovat

[28]: I některé jsou takové dobré duše že se smilují. :-D

79 Elis Elis | Web | 9. července 2015 v 5:26 | Reagovat

[78]: Jsou takové ženy, co dělají dobré skutky a smilují se nad mužem, ale určitě ne na potkání, jenom u  těch mužů které je něčím zaujali a jsou to ženy povahou pečovatelky nebo utěšitelky... :-D

80 pax pax | 10. července 2015 v 4:27 | Reagovat

hezké čtení ;-)

81 Elis Elis | Web | 10. července 2015 v 5:42 | Reagovat

[80]: Pax díky...

82 Van Vendy Van Vendy | Web | 11. července 2015 v 15:17 | Reagovat

[39]: V pohodě, to byl jen návrh. Piš, jak to cítíš, nenech se ovlivňovat. Jen mě to tak napadlo, jestli bys dokázala napsat povídku o první lásce (možná i prvním milování) spíš očima romantiky. (Romantické oči můžou mít oba, ale taky jenom jeden z dvojice). Ale jak říkám, piš, jak to cítíš, pro tebe je životnější příběh s erotickým podtextem, to je v pořádku, svět není limonáda. ;-)  :-)
A čteš se vážně dobře! (Jinak řečeno, píšeš velmi poutavě) :-D

83 Lamilka Lamilka | Web | 11. července 2015 v 22:00 | Reagovat

Prostě kus chlapa :-) Pěkné čtení, budu muset také sáhnout do knihovničky pro něco milostného :-)

84 Elis Elis | Web | 12. července 2015 v 7:54 | Reagovat

[82]: Napsat příběh o první lásce není problém, sice v poslední době ráda píšu jiné typy příběhů o milostných vztazích, ale jsem schopna napsat cokoliv, záleží na námětu, píši i jiné žánry, např. i detektivní nebo psychlogické příběhy atd., ale tento blog jsem založila jako blog o lásce a tak se toho téma držím, ale změnu nevylučuji, není problém blog přejmenovat... děkuji za pochvalu, jsem ráda, že se můj styl psaní líbí...

85 Elis Elis | Web | 12. července 2015 v 8:00 | Reagovat

[83]: To je pravda, Boris je kus chlapa a pořádný chlap ženy neodolatelně přitahuje, podpantofláci to kouzlo nemají, postavy a příběh vychází ze skutečné události, jen je to literárně zpracované a rozepsané... v létě se o lásce čte nejlépe a ještě lépe je lásku  prožívat...

86 userka userka | E-mail | Web | 14. července 2015 v 0:24 | Reagovat

Elis, opět moc krásná povídka, čtivě napsaná a plná podrobností :) Jsi skvělá v tom, jak píšeš ;)

87 Elis Elis | Web | 15. července 2015 v 7:09 | Reagovat

[86]: Moc děkuji za pochvalu... :-)

88 Zoett Zoett | Web | 24. srpna 2015 v 9:18 | Reagovat

Wow. To je opravdu krásné. Přišla jsem si sem jen něco počíst a skončím asi u všech dílů.. ^^

89 Elis Elis | Web | 24. srpna 2015 v 9:45 | Reagovat

[88]: Děkuji, budu ráda když si přečteš všechny doposud uveřejněné díly a budeš pokračovat s novými... :-)

90 Sayuri Sayuri | E-mail | Web | 28. srpna 2015 v 13:54 | Reagovat

No celkom ma to zaujalo, takže sa po práci vrhnem na další diel. Už som od teba nejaké príbehy čítala a veľmi sa mi páčia. Sú také romantické. A páči sa mi aj rozprávanie v prvej osobe :)
Borisovo správanie by ma zaskočilo, nepáči sa mi nátlak a podobné veci, ale je vidieť, že túžba tam bola. takže čakám, ako sa to vyvinie dalej :)

91 pizlik1 pizlik1 | E-mail | Web | 28. srpna 2015 v 19:24 | Reagovat

TAk jsem se začetla to první části. Pravá letní atmosféra. :-)

92 Elis Elis | Web | 30. srpna 2015 v 22:18 | Reagovat

To jsem ráda, děkuji... :-)

93 moje-farby moje-farby | Web | 27. dubna 2017 v 0:41 | Reagovat

ou waw... ja teraz asi nezaspím :D

94 Elis Elis | Web | 29. dubna 2017 v 23:34 | Reagovat

[93]: Děkuji, to se u tohoto příběhu stává...

95 Lenka Lenka | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 15:03 | Reagovat

Skvělé čtení Elis :-)

96 Elis Elis | Web | 26. srpna 2017 v 20:55 | Reagovat

[95]: Děkuji, jsem ráda, že tě příběh zaujal...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Kdo není milován, je sám i v davu."