"MILUJEME TY, CO NÁS ODMÍTAJÍ A ODMÍTÁME TY, CO NÁS MILUJÍ"
Zdroj - foto zdarma - pixabay.com , publicdomainpictures.net
elisblog@seznam.cz
"Sex-appeal žen je umění vyvolat u mužů touhu po tom, co už znají."


"Láska je ze všech vášní nejsilnější, útočí na srdce, hlavu i tělo"

Založila jsem si druhý "modrý blog" - wonderful-world-elis.blog.cz
Bude mít rubriky - básně, povídky a články s různými náměty atd.
Na druhém blogu je publikován článek - "Nesnáším loučení"


Tento "červený blog" zůstane k publikovánívelmi oblíbeného
a vzrušující příběhu "Letní romance s Borisem".

"V životě je jen jediné štěstí, milovat a být milován."

Informace ke službě "Odběr novinek" na tomto blogu.
Přihlaste se k odběru novinek, budete upozorněni emailem na
nový článek, nezapomeňte otevřít a odkliknout potvrzující email.
Email jde cestou blogu.cz, vaše emailová adresa zůstane utajena!

"Teorie lásky je božská, její praxe ďábelská."

LETNÍ ROMANCE S BORISEM - 28. část


V některých případech se nový návštěvník blogu nechá odradit tím,
že se jedné o více dílný příběh a že by nepochytil o co jde.
Ale každá část příběhu má uzavřený děj a lze si
ji přečíst i jako samostatnou povídku...

"Láska vám může srdce naplnit, zlomit a znovu vyléčit."

Děkuji za návštěvu, budu ráda pokud zanecháte v komentářích své
názory a zůstanete pravidelnými návštěvníky blogu.
Děkuji holkám, které sem mnou přešly ze dvou zrušených blogu.

"Sex bez lásky je jen prázdný prožitek"

Ústava ČR chrání práva k výsledkům tvůrčí duševní činnosti zákonem.
Autorské právo - zák. č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací.
NA VŠECHNA DÍLA ZVEŘEJNĚNÁ NA TOMTO BLOGU SE VZTAHUJÍ
AUTORSKÁ PRÁVA, KOPÍROVÁNÍ NEBO ŠÍŘENÍ JE ZAKÁZÁNO!!!

"Láska je pokrmem žen, pro muže je kořením."

Letní romance s Borisem
Příběh je napsaný podle skutečných událostí, pro postavy
jsem vyhledala fotky dvojníků. Můžete si tak při
čtení vytvořit lepší vizuální představu.
Borisovo životní krédo: "Kdo dostal polibek a nevezme si vše,
zaslouží si ztratit i to, co už získal!"
HLAVNÍ POSTAVY PŘÍBĚHU "LETNÍ ROMANCE S BORISEM"


Milostné rošády – 12. kapitola – City na houpačce - 2. díl, 1.část

8. června 2015 v 20:26 | Elis |  Milostné rošády
Bohužel ani tento víkend se příliš nelišil od minulého a času na psaní bylo minimálně a obávám se, že podobně to bude celé léto, zvláště když bude krásné počasí, jako v tyto dny a tak jsem se rozhodla pro změnu. Kapitolu "Milostných rošád" dějově "rozpůlím", budu je psát krátké, pro mě je to úspora času při psaní a vám ke čtení možná budou krátké části příběhu lépe vyhovovat.

Budu ráda pokud mě v komentářích napíšete, jestli je pro vás krátká číst příběhu výhodnější, nebo se mám vrátit k obvyklé délce kapitoly.

Milostné rošády - 12. kapitola - City na houpačce - 2. díl, 1.část

Nevěřím Viktorovi ani slovo z jeho výmluv a čekám, co mně odpoví, ale mlčí a tak nespokojeně pokračuji, "Zaparkovat auto a vrátit se do hotelu, netrvá tak dlouho!", vyrazím do dalšího útoku a cítím, jak se mě zmocňuje zloba, že Viktor stále zarytě trvá na tak chatrných výmluvách. "Byl jsem tam!", řekne rozhodně, "Proč mne podezíráš, snad si nemyslíš, že jsem byl někde jinde, proč bych to dělal?!", podivuje se a já jen pokrčím rameny, "To opravdu nevím, kdybych to věděla, nebudu se ptát!", odvětím, ale cítím, že mé vyptávání mu čím dál více vadí, začíná být vznětlivý a já začnu přemýšlet proč, jaké má k tomu důvody.
Stále nevím, jestli říká pravdu a tak pokračuji ve vyptávání, "Kde jsi byl tak dlouho?", naléhám na vysvětlení této časové záhady s parkováním, ale snažím se tlumit rozhořčený tón, nechci tuto situaci hnát až do krajnosti. Viktor se ošívá, do vysvětlování se mu nechce a cítím, že se snaží přede mnou něco utajit. "Viktore, o co šlo, co se stalo?", naléhám a upírám dál na Viktora oči, chci znát pravdu, jinak nebudu mít klid a znepokojeně sleduji výraz v jeho tváři i jeho váhání. Nakonec provinile promluví, "Nic zvláštního, jak jsem spěchal, naboural jsem do jiného auta a policie si dala na čas.", sdělí docela neochotně, příčinu svého zdržení. Zatajím dech, v první chvíli se docela vylekám a překotně se zeptám, "Jsi v pořádku, nic se ti nestalo?", zavrtí rychle hlavou, "Ne, nic mně není!", snaží se mne uklidnit.

"Mé auto vše přečkalo, jen nějaký škrábanec, ale to druhé dopadlo podstatně hůře a to je ten problém.", vysvětluje dál s tím svým provinilým pohledem a já si pomyslím, vida, jak jednoduché vysvětlení všeho co se dělo, to jsem nečekala. Nezbývá než se zeptat, "Jak se to stalo?", na mou otázku Viktor rozhodí bezradně ruce, "Nedával jsem pozor, spěchal jsem za tebou, lásko!", řekne vášnivě a přitiskne mě prudce k sobě. V duchu si začnu vyčítat, že jsem zbytečně propadala panice, zmatkovala a strachem o něj byla jsem málem na umření, navíc si myslela, že má někde ženskou a nyní nechápu, jak jsem mohla tak vyvádět.
Zhluboka se nedechnu, ale než stačím své zbytečné obavy vydechnout a uvolnit se, jako blesk mně hlavou proletí nové podezření, sama sebe se ptám, jestli mohu jeho vysvětlení věřit. Proč to neřekl hned, vždyť na tom nic není, něco na tom stále nesedí, mám ze všeho divný pocit, podívám se zkoumavě do jeho už klidných očí a nejsem si zase ničím jista, nepoznám, co je pravda a co lež. Ale rozhodnu se pro tuto chvíli zanechat podezírání, cítím, že na svém tvrzení stejně dál bude trvat, musím počkat na jinou chvíli a pak zjistit, co se opravdu stalo, pokud lhal, určitě se prozradí, muži mají krátkou paměť a nepamatují si své lži.

Přitisknu se k němu ještě více, velmi chci, aby si myslel, že mu věřím a přestal být ostražitý, "Hlavně, že jsi v pořádku.", odechnu si hlasitě, "Jsem, bude mě to sice něco stát, za chyby se platí, ale tato mě za to stojí.", konstatuje docela vesele. Překvapeně se na něj podívám, "Jak to myslíš, byla to přece smůla a pěkně drahá.", sotva to dopovím, vnímám, jak jeho ruce mě ještě silněji stisknou, "Jaká smůla, mám štěstí, nečekal jsem, že si budeš dělat o mě tak velkou starost a navíc ještě žárlíš.", raduje se jako malý kluk. "Já nežárlím", vyletím na něj dotčeně, přiznat svou žárlivost, považuji za velmi ponižující, jako znamení své slabosti a muži to vždy zneužijí, to nesnáším.
"Nezapírej!", zasměje se a než mohu něco říct, nadzvedne mě a začne se rychle točit dokola, připadám si jako na kolotoči, "Viktore, přestaň, zatočí se mně hlava!", zaprosím, ale nepřestává, "Až přiznáš, že žárlíš.", stanovuje si podmínku. Moc se mně do toho nechce, ale vím, že má výdrž a jsem si jista, že to myslí vážně, je schopný to udělat, točit se dál a tak se vzdávám, "Ano, žárlím!", zakřičím a odechnu si když se konečně zastaví a postaví mě opatrně na zem. Hlava se mně motá, musím se Viktora pevně držet, "Ty jsi blázen.", obviním ho, "Ale šťastný blázen!", odpoví Viktor, "Pojď, projdeme se, je krásně.", vyzve mě k procházce a položí ruku kolem mého pasu. Přitisknu se k němu a cítím se najednou velmi šťastně a spokojeně, nakonec bych si s ním mohla i žít a neštvat se za iluzí jménem Filip, já se snad do Viktora nakonec i zamiluji.

Nedá se to vyloučit, ta možnost tady je, chvíli to probírám ze všech stran, zatím co Viktor něco povídá, ale vůbec ho nevnímám, přemýšlím jen o tom, proč jsem tak kvůli němu vyváděla a nakonec i žárlila, možná ho miluji a zatím si to neuvědomuji, nebo ne a mám jen slabou chvíli. Nejsem si tí, co cítím jista, už dlouho si nerozumím, možná jde zatím jen o pouhé pobláznění mužem, který je velmi pohledný, mužný a velmi mně imponuje. Těmto náhlým stavům zaláskování velmi snadno a často podléhám, ale většinou ne na dlouho, bývají to z mé strany jen krátké epizody a miluji přece Filipa, nebo si snad i to jen namlouvám, z nostalgie k platonické lásce. Sama nevím, ničemu nerozumím, jsem ze všech mužů kolem sebe docela zmatená, ale Filip má zatím mezi všemi výsadní postavení, stále po něm toužím.
Stačí ho jen vidět a jdou na mě stavy, pro které není jiné vysvětlení, než že je to z mé strany láska, Uvidím, co bude dál, Viktor získal v mém srdci své místo, první si mě zabral pro sebe, má náskok a něco se v mém vztahu k němu změnilo. Vše vnímám jinak než na začátku, i když jsem to tak nechtěla, Viktor už není jen přechodná známost, která mě otevře dveře k Filipovi, pokud Viktora nebudu mít, mohu bez něj dál klidně žít, ale tím si nejsem jista u Filipa. Získat ho a potom ztratit, bylo by pro mě zničující, chci Filipa mít a milovat se s ním, zažít v jeho náručí spoustu krásných věcí. Přijít o něj, jen tak snadno nepřežiji, to je ten velký rozdíl mezi tím, jak bratry vnímám, pěkně jsem si s nimi život zamotala, musím teď postupovat opatrně s rozvahou, ale to je jen mé zbožné přání, rozvaha jaksi ke mně nepatří.

Do všeho se vrhám po hlavě, nemyslím na následky a v té chvílí mně unikají i všechny souvislosti, jiné to se mnou nebude, zatím mohu dělat jen jedno, nenechat se od žádného z nich, do ničeho natlačit, z čeho bych už nešlo vycouvat, dát si čas a zjistit, koho vlastně chci. "Je ti něco, jsi nějaká zamlklá?", vyruší mě z přemýšlení Viktor, všiml si mého ztišení a je tím znepokojen, snaží se mě nahlédnout do očí, "Ne, nic mě není.", zavrtím hlavou, "Jen o něčem přemýšlím.", usměji se na něj rozpačitě. Výraz jeho obličeje vyjadřuje sílu jeho citů, on mě miluje, jsem si tím v této chvíli naprosto jista, docela mě to zasáhne a rozněžní, políbím ho, jen tak, ani nevím proč a s překvapením sleduji, jak se úplně ve tváři rozsvítí. Uvědomím si, že jsem ho poprvé políbila první a má to své následky, Viktor mě přitiskne pevně k sobě, že ztrácím dech, má tak šťastné oči, až mě to dojme, už vím, že jsem se s polibkem unáhlila.
Viktor zatím s očekáváním v očích začne vyzvídat, "Přemýšlíš a o čem, o nás?!, otázkou mě zaskočí, zaváhám nad odpovědí, nechce se mě o tom mluvit ani v náznacích, ale nakonec změním své rozhodnutí, proč ne, mlčet nemůžu a nemusím mu říkat všechno. "Ano, přemýšlím o chvíli, kdy jsme se seznámili, jestli to byl osud.", naznačím krátce jednu ze svých úvah a Viktor s odpovědí neotálí, "Byl to osud, jsem si tím jistý!", řekne rychle bez váhání. "Cítím to od první chvíle, co jsem se podíval do tvých očí, ještě nic takového mne v životě nepotkalo a to jsem poznal hodně žen!", vysvětluje. "Tím posledním, by ses neměl chlubit!", rýpnu si do něj, i když vím, že to tak nemyslel a chlubit se nechtěl, "Vyznívá to, že střídáš ženské a to nemám ráda, dávám přednost věrným mužům!", pokračuji.

Chci ho tím znejistit a Viktor se zarazí, ale pak se usměje, "To nebudu popírat, ale to je minulost, teď už mám jen tebe a tak to zůstane, to ti slibuji!", řekne tak vážným hlasem, až mně z důležitosti této chvíle zamrazí. Vezme mou hlavu do dlaní a dívá se upřeně do mých očí, "Mel, s tebou je to jiné, ty jsi naprosto jiná!", vemlouvá se, "Jsi žena, jakou jsem vždy hledal, krásná, záhadná a máš všechno, co u ženy očekávám.", rozplývá se Viktor nad mými vlastnostmi. "Byl jsem zvyklý na ženy, které mně samy lezly do postele, tebe musím dobývat, nic s tebou není jisté, ale i tak jsem velmi šťastný, že tě mám a že jsi jiná!", pokračuje a já nevím, co na to říct. Lichotí mně to, ale vzbuzuje to v mém nitru i špatný pocit mého budoucího provinění, Viktor nechápe, o co se snažím, jako hru s ním hraji a možná ho čeká velké zklamání.
Vím, že ho opustím bez váhání, pokud budu úspěšná a získám pro sebe Filipa, viktor zatím tře svůj nos o můj a na řadu přijde líbání, vpíjí se do mých úst, tiskne mne pevně k sobě, jako by chtěl se mnou splynout, nebo měl strach, že mu zmizím, je celý neobvykle rozněžnělý. Jeho rty se mne lehce dotýkají na tvářích a na šíji, jeho slova o lásce se tak krásně poslouchají, myslela jsem, že Viktor je tvrdý muž a nedává příliš najevo své city, ale dovede být úžasně něžný, jemný a na to já slyším. Jeho ruce začínají rozvíjet hru lásky, ale na to park není vhodný, chci se vrátit raději na pokoj, stejně zatím nevím, co všechno Viktorovi dovolím, "Tady ne, pojďme do hotelu, je chladno.", naléhám na něj, ale jako obvykle v takové chvíli nevnímá, neslyší a nemíní přestat.

Konec 2. dílu, 1. části - 12. kapitoly
❤❤❤
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sugr Sugr | E-mail | Web | 8. června 2015 v 20:35 | Reagovat

Nevadí mi kratší část, hlavně že bude! :-)

2 Blanka Blanka | 8. června 2015 v 20:40 | Reagovat

Proč mám stalé pocit že  neví koho vlastně chce :-?

3 anuse -esuna anuse -esuna | E-mail | Web | 8. června 2015 v 21:18 | Reagovat

Milá Elis, paráda. Také mi nevadí kratší část a stejně jako Sugr říkám, hlavně že bude!!!Těším se na pokračování :-)  :-)

4 pavel pavel | Web | 8. června 2015 v 22:02 | Reagovat

Taky mám raději kratší, protože je víc vychutnám a budou i častěji. Když jsem psal příběhy na pokračování, dělil jsem to taky tak. :-)

5 pavel pavel | Web | 8. června 2015 v 22:04 | Reagovat

Ženě je dobré říkat že je nedobytná, protože pak je o to víc povolná. :-D

6 Vera Vera | 8. června 2015 v 23:51 | Reagovat

Vynikající příběh a na délce mi nezáleží, děj mě vtáhne a čtu a čtu :-)  ;-)

7 pax pax | 9. června 2015 v 0:12 | Reagovat

moc hezké ... ;-)

8 Julia Julia | E-mail | Web | 9. června 2015 v 6:03 | Reagovat

už jsem se nemohla dočkat dalšího dílu :3 :-) mně takhle kratší části vyhovují maximálně, navíc jsem o to víc napnutá, když to postupuje pomalu :-) :D

9 Bella.M Bella.M | Web | 9. června 2015 v 8:16 | Reagovat

super konečně další pokračování :)
Já s tou ženou soucítím, prostě bych možná asi byla na tom podobně i když nevím, jak bych se zachovala v tu chvíli, asi bych mlčela, nejsem takový typ. :D moc povedené :)

10 Beatricia Beatricia | Web | 9. června 2015 v 8:18 | Reagovat

Já už vím, koho Mel chce. Ona chce všechny. Jí by vyhovovalo mnohomužství. Ale napnutá jsem, kdo bude vítěz. Krásně píšeš, napínáš čtenáře a tak to má být. Těším se na další kapitolu. :-)

11 Elis Elis | Web | 9. června 2015 v 11:35 | Reagovat

[1]: Tak to jsem ráda, budu dávat kratké části častěji...

12 Elis Elis | Web | 9. června 2015 v 11:38 | Reagovat

[2]: To máš pravdu stále to neví, ono je to velmi těžké si vybrat, když je tolik možností a jedna je lepší než druhá a každý z mužů ji něčím okouzlil... ;-)

13 Elis Elis | Web | 9. června 2015 v 11:41 | Reagovat

[3]: Děkuji... to je fajn, jsem ráda, že krátké části ti vyhovují a děkuji za komentář...

14 Elis Elis | Web | 9. června 2015 v 11:44 | Reagovat

[4]: To máš pravdu... celá kapitola mívá deset až dvanáct odstavců, už jsem to jednou dělila na půlku a tak to ještě udělám znovu, tu půlku dám ještě na půlky... bude to pro mě velká úspora času, napsat tři odstavce je rychlejší  než pět nebo šest...

15 Elis Elis | Web | 9. června 2015 v 11:45 | Reagovat

[5]: Nezbývá než souhlasit, ty jsi přímo psycholog na ženské duše... :-)

16 Elis Elis | Web | 9. června 2015 v 11:47 | Reagovat

[6]: Děkuji za pochvalu a komentář... jsem ráda, že tě děj tak vtáhne, že ani nepozoruješ, jak byla kapitola dlouhá...

17 Elis Elis | Web | 9. června 2015 v 11:48 | Reagovat

[7]: Děkuji pax...

18 Beatricia Beatricia | Web | 9. června 2015 v 11:50 | Reagovat

P.S. Co se týče délky kapitol, já snesu i dlouhé ságy. Aspoň si počtu. Ale chápu tě, že v létě je pro tebe výhodnější psát kratší díly. Vše je výborné, aspoň se budeme častěji těšit na další. ☼☼☼

19 Elis Elis | Web | 9. června 2015 v 11:51 | Reagovat

[8]: Tak to se omlouvám, ale na druhou stranu mě těší, že jsi na pokračování se tak nedočkavě těšila a děkuji... budu tedy psát kratší části příběhu... díky za komentář...

20 Elis Elis | Web | 9. června 2015 v 11:58 | Reagovat

[9]: Moc děkuji... já to vnímám stejně, není to lehká situace, vím ze života, že stačí jen dva muži a jde z toho hlava kolem... tak Mel dostává pořádně zabrat,  příliš mnoho mužů se těžko zvládá a je složitější si vybrat toho jediného pravého...

21 Elis Elis | Web | 9. června 2015 v 12:04 | Reagovat

[10]: S tím souhlasím, přiznám se, že už jsem zažila situace, kdy jsem si tuto možnost moc přála, ale muži se neradi dělí... sama nevím kdo bude vítěz, kandidátů je mnoho, uvidím jak se děj bude vyvíjet, už žije svým životem a já to podle toho píšu... považuji si, že se ti příběh líbí a moc děkuji...

22 Elis Elis | Web | 9. června 2015 v 12:09 | Reagovat

[18]: Jsem na tom stejně, když se mě něco líbí a zaujme mě to, na délce nezáleží, začtu se a nejím, nespím atd.... to máš pravdu, v létě je času ještě méně než v jiném období... jak je krásně chodí se hodně ven, je plno akcí stále se něco děje... moc děkuji za názor a těším se na další tvou návštěvu blogu...

23 Babe Babe | Web | 9. června 2015 v 13:18 | Reagovat

mě nevadí delší ani kratší! :) jinak jsem propadla naprosto tvému psaní! :O :))

24 mysteriouswolf mysteriouswolf | Web | 9. června 2015 v 13:52 | Reagovat

Je to hezké a mně osobně kratší díl i vyhovuje :-)

25 maya maya | Web | 9. června 2015 v 14:43 | Reagovat

Podle mě je to tak akorát dlouhé, jelikož se to dobře čte na mobilu :-) jinak krása

26 Ji Hei - Fotografie Ji Hei - Fotografie | E-mail | Web | 9. června 2015 v 14:53 | Reagovat

Opět zajímavé pokračování..:). Já patřím k lidem, kteří mají raději kratší článek. Přiznávám, že delší články chodím kolikrát dodatečně dočítat třeba druhý den a to už pak není úplně ono..

27 Andey Andey | Web | 9. června 2015 v 16:59 | Reagovat

Moc se ti to povedlo. Těším se na pokračování. :D Já má raději kratší články. Když jsou až moc dlouhé, tak nějak nevím, co jsem četla na začátku. :) Jen bych ti chtěla něco říct, ale neber to, prosím, jako urážku. Někde jsi psala mně a mě a místo toho by se hodilo mi. Doufám, že jsem tě neurazila. :)

28 Simča Simča | 9. června 2015 v 17:14 | Reagovat

Perfektní, čím dál napínavější, jsem zvědavá co bude dál :-) Dlouhý nebo krátký díl, to není důležité 8-)

29 Sidica Sidica | Web | 9. června 2015 v 18:39 | Reagovat

kratšie časti a častejšie je super nápad :D

30 Romi Romi | E-mail | Web | 9. června 2015 v 20:03 | Reagovat

pěkné :)

31 Elis Elis | Web | 9. června 2015 v 21:43 | Reagovat

[23]: To je dobře, že ti nezáleží na délce... děkuji za pochvalu, potěšila si mě tím, že tě tak silně příběh a můj styl psaní zaujal....

32 Elis Elis | Web | 9. června 2015 v 21:47 | Reagovat

[24]: Děkuji... ohledně délky, jsem   zaznamenala dva názory, jeden má raději krátké části a druhý délku neřeší... tak budu psát krátké části a uvidím jak se to osvědčí po delším čase... díky za komentář...

33 Elis Elis | Web | 9. června 2015 v 21:49 | Reagovat

[25]: Tak tvůj hlas je další bod pro kratší části... moc děkuji za pochvalu příběhu...

34 Elis Elis | Web | 9. června 2015 v 22:01 | Reagovat

[26]: Děkuji, jsem ráda, že děj příběhu se ti líbí... děkuji za názor a další hlas pro kratší články, vypadá to, že je to tak nejlepší, jak pro mě tak i pro vás čtenáře...

35 Elis Elis | Web | 9. června 2015 v 23:45 | Reagovat

[28]: Díky, teď teprve příběh bude nabírat na síle... jak vidím, patříš do skupiny, která délku příběhu neřeší...

36 Elis Elis | Web | 9. června 2015 v 23:46 | Reagovat

[29]: Fajn, vypadá to, že více lidí chce kratší příběhy...

37 Elis Elis | Web | 9. června 2015 v 23:47 | Reagovat

[30]: Děkuji...

38 Elis Elis | Web | 10. června 2015 v 7:28 | Reagovat

[27]: Díky za pochvalu a doufám, že pokračování bude brzy... i ty jsi pro kratší články a vypadá to, že to bude preferované více  čtenáři a návštěvníky blogu... díky za názor i komentář...

39 Deana Deana | 10. června 2015 v 11:07 | Reagovat

Veľmi pekne napísané, zhltla som to na jeden krát, aj ja si prosím pokračovanie :-)

40 Simona Vixen | segmento.blog.cz Simona Vixen | segmento.blog.cz | Web | 10. června 2015 v 13:53 | Reagovat

prepáč, ale článok som si neprečítala, najprv musím prečítať predchádzajúce čo som zameškala :)

to áno treba vypnúť... a ja môžem vypnúť takmer na 4 mesiace :)

41 S-hejvi S-hejvi | Web | 10. června 2015 v 15:57 | Reagovat

Tak to je paráda, úplně jsem se do toho začetla! :) Těším se na pokračování :))

42 Artis Artis | Web | 10. června 2015 v 18:25 | Reagovat

Mmm už zase přichází má naštvaná verze vůči Mel. Vadí mi ta její hra, vadí mi to, jak se může takhle chovat? Pro zisk jednoho se zamiluje do druhého, kterého podvede se třetím, ale aby si e to druhý nedozvěděl, je ochotna spát se čtvrtým.
Dala bych ji pořádnou lekci!

43 Elis Elis | Web | 11. června 2015 v 6:40 | Reagovat

[39]: Díky, pokračování se budu snažit dát na blog co nejdříve...

44 Elis Elis | Web | 11. června 2015 v 6:42 | Reagovat

[40]: Jistě, už jsi tady dlouho nebyla a o nějaké části příběhu si tak přišla... vypnout na čtyři měsíce, to bych brala hned...

45 Elis Elis | Web | 11. června 2015 v 6:47 | Reagovat

[41]: Moc děkuji... možná zvládnu pokračování brzy, ještě nevím co bude o víkendu a čeká mě ještě mezitím zveřejnění pokračování "Lásky s příchutí moře"... to mám napsané již dlouho, ale když jsem to psala neplánovala jsem, že to dám na blog a tak některé věci musím  z textu dát pryč a upravit to...

46 Elis Elis | Web | 11. června 2015 v 6:52 | Reagovat

[42]: Chápu tě, charakter Mel je postavený v příběhu tak, že tyto emoce vzbuzuje... hezky jsi to napsala, v této větě "Pro zisk jednoho se zamiluje do druhého, kterého podvede se třetím, ale aby se to druhý nedozvěděl, je ochotna spát se čtvrtým.", jsi to přesně vystihla... děkuji za hezký komentář...

47 murielana murielana | Web | 11. června 2015 v 9:57 | Reagovat

Páni skvělá kapitolka, s Viktorem hraje na tvrdo a su zvědavá koho z bráchů uloví [:tired:]
Čtu ráda krátký i dlouhý :-)

48 Zdena Zdena | 11. června 2015 v 20:30 | Reagovat

Parááda, zhltla sem to jedním dechem.[:tired:] Mel je pořádná mrcha, ale ty se maj, dostanou co chtěj!;-) Na délce kapitol u tebe nezáleží, začtu se a víc neřeším.:-)

49 Eliška:3 Eliška:3 | Web | 11. června 2015 v 21:32 | Reagovat

Děkuji moc za milý komentář!!! :-*

Musím se přiznat, že jsem si toto musela přečíst bez pár předchozích epizod, což budu muset dohnat až bude čas :(

ale fantazie! <3

50 Em Em | Web | 11. června 2015 v 22:16 | Reagovat

Já jsem hladovku ještě nikdy nedala, takže to chci vážně zkusit! :)

51 MarijaKes MarijaKes | E-mail | Web | 11. června 2015 v 23:31 | Reagovat

Také mám nyní v létě hodně aktivit a na PC zbývá méně času, a proto uvítám kratší části. :-)

52 Elis Elis | Web | 12. června 2015 v 6:46 | Reagovat

[47]: Děkuji... nevím jestli hraje vyloženě na tvrdo, já ji spíš vnímám a píši její postavu, jako typ krásné a mimořádně přitažlivé ženy, obletované muži, kteří po ni touží a takové ženy to nemají v životě lehké, spíše naopak... je vlastně v roli kořisti i když si to zatím plně neuvědomuje a jen se cítí být rozpolcena mezi více mužů, nerozumí sama sobě a dopouští se spousty chyb a přehmatů...

53 Elis Elis | Web | 12. června 2015 v 6:53 | Reagovat

[48]: Díky, to mě těší... říká se že mrchy dostanou co chtějí, ale Mel není vyloženě mrcha, je žena v těžké situaci, která chce získat ze všech mužů, kteří ji obletují a líčí na ni pasti, jen toho jednoho a jestli se ji to povede, nebo se nechá okouzlit někým jiný, to je otázka, to zatím nevím ani já, děj se vyvíjí a nabízí mnoho překvapujících i šokujících událostí a zvratů...

54 Elis Elis | Web | 12. června 2015 v 6:56 | Reagovat

[48]: Není zač... to je pravda, není to ono když chybí znalost děje předcházejících dílů... nedostatek času je i můj problém... děkuji za komentář...

55 Elis Elis | Web | 12. června 2015 v 6:58 | Reagovat

[50]: Hladovky nejsou nic složitého, zvláště ty krátké, když se dělají pravidelně organismus si zvykne a je to v pohodě...

56 Elis Elis | Web | 12. června 2015 v 7:00 | Reagovat

[51]: To znám, v létě nikdo nechce sedět doma, je plno jiných příležitostí... jsem ráda za názor a v létě určitě zůstanu u zkrácených dílů... děkuji za komentář...

57 Lamilka Lamilka | Web | 12. června 2015 v 13:32 | Reagovat

Musím tě tu pochválit, jak umíš popisovat své pocity k těm mužům, i ten stav žárlivosti, i když si hrdinka není jistá, kterého z mužů vlastně miluje. Ono se opravdu dá žárlit i na toho, kdo je třebas u nás až na druhém, nebo desátém místě :-) Prostě hezky píšeš .-)

58 Ella Ella | E-mail | Web | 12. června 2015 v 14:12 | Reagovat

Určitě tě malá sladkost nezabije, bohužel včera jsem byla v Makru a momentálně to nemají....ale možná také bude záležet jak kde:(

59 Ta mrtvá Ta mrtvá | Web | 12. června 2015 v 15:12 | Reagovat

Tebe děsí? o.O Mě vůbec mě se moc líbí ! :)

60 Frances Jane Frances Jane | Web | 12. června 2015 v 19:32 | Reagovat

Děkuju za pochvalu přezdívky :-) všimla jsem si že tu máš písničku od Boyzone, tuhle skupinu mám taky ráda a proto mi je moooc líto že Stephen z týhle skupiny náhle zemřel :-( .

61 Elis Elis | Web | 12. června 2015 v 19:46 | Reagovat

[57]: Děkuji, potěšilo mě to... to jsi přesně vystihla, neví koho chce, ale  žárlí když to vypadá, že by o některého mohla přijít, má to složité... ještě jednou děkuji za milý komentář...

62 Elis Elis | Web | 12. června 2015 v 19:47 | Reagovat

[58]: To máš pravdu, občas zahřešit se může, do Makra jezdíme, snad to budou mít...

63 Elis Elis | Web | 12. června 2015 v 19:49 | Reagovat

[59]: To není nic pro mě, ale jsou dobří a chápu, že se ti líbí, každá máme jiný vkus a to nevadí...

64 Elis Elis | Web | 12. června 2015 v 20:16 | Reagovat

[60]: Není zač, je to pěkná přezdívka... potěšilo mě, že máš taky ráda Boyzone, já jsem jim propadla v roce 2005, nejvíce obdivuji Ronana je úžasný... taky mě mrzí že Stephen umřel tak náhle a nečekaně v roce 2009, už to bylo bez Stephena jiné, ale jsou pořád skvělí...

65 Joina Joina | Web | 13. června 2015 v 8:14 | Reagovat

Já ani nevím, ale příjde mi to skoro stejně dlouhé. Ale příběh je stále užasně napsaný :)
Mi nějak příjde, že občas se taky vrhám do něčeho po hlavě a na následky nemyslím...

66 Dulce Nika Dulce Nika | Web | 13. června 2015 v 22:34 | Reagovat

úžasné :)

67 Elis Elis | Web | 14. června 2015 v 9:43 | Reagovat

[65]: Velmi děkuji... tak to nejsi sama, myslím, že všichni se často vrháme bez rozmyslu do něčeho po hlavě... :-)
Ohledně délky příběhů je to různé, u vícedílných příběhů píšu většinou jednotlivé části v tomto formátu tří odstavců... v knize "Milostné rošády" jsou kapitoly v délce deseti, dvanácti odstavců a někdy i delší, záleží to i na vývoji děje v kapitole... od konce ledna jsem začala kapitoly dělit na polovinu, tedy průměrně na pět odstavců a od tohoto dílu jsem je zkrátila o dva odstavce a tak že nyní jsou v délce tří odstavců... tolik na vysvětlení a děkuji za komentář...

68 Elis Elis | Web | 14. června 2015 v 9:44 | Reagovat

[66]: Moc děkuji...

69 murielana murielana | Web | 15. června 2015 v 9:06 | Reagovat

[67]: Dlouhý kapitoly neva, začtu se a na délku nekoukám, klidně zhltnu 15 odstavců, hlavní je co čtu a ty píšeš skvěle :-)

70 Elis Elis | Web | 15. června 2015 v 19:28 | Reagovat

To si mě potěšila, že se dovedeš tak začíst, že nevnímáš délku kapitoly, děkuji...

71 kelly145 kelly145 | Web | 19. června 2015 v 20:19 | Reagovat

Krásne!

72 Elis Elis | Web | 20. června 2015 v 9:32 | Reagovat

[71]: Moc děkuji...

73 Miloš Miloš | Web | 21. června 2015 v 21:22 | Reagovat

Já jsem spíš pro delší text a za delší dobu. Kratší epizody by mohly pak přejít v přílišné rozdrobení jako v klipu.
Jsem zvědavý, jestli se Filip také dostane do hry.

74 Elis Elis | Web | 21. června 2015 v 21:36 | Reagovat

[73]: Děkuji za tvůj názor, protože mám po první zkrácené části stejný pocit rozdrobení děje příběhu, musím zvážit co dál... Filip se určitě dostane v pravý čas do hry... :-)

75 Radka54 Radka54 | Web | 23. června 2015 v 22:43 | Reagovat

Moc pěkné Elis a určitě nevadí kratší verze,hlavně ať už je tady :-P  :-)

76 Elis Elis | Web | 25. června 2015 v 7:18 | Reagovat

[75]: Moc děkuji... psát kratší kapitoly je rychlejší, ale zase to drobí děj, možná přidám příště aspoň jeden odstavec navíc...

77 pizlik1 pizlik1 | E-mail | Web | 3. července 2015 v 7:41 | Reagovat

Dobrý nápad s těmi kratšími částmi. :-)

78 Elis Elis | Web | 9. července 2015 v 8:38 | Reagovat

[77]: Ještě nevím jak to budu dělat, on je totiž rozdíl v tom, když je to jen článek nebo úvaha atd, tak to se píše krátké ... ale u knih a dlouhých povídek a příběhů na blogu, je to o něčem jiném... dělit děj na krátké části, tomu neprospěje, tříští to děj a už to tak nevyzní... to je jako se čtením knížky, nikdo si nepřečte jen jednu stránku a knihu odloží aniž otočí list, ale přečte si minimálně celou kapitolu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Kdo není milován, je sám i v davu."