"MILUJEME TY, CO NÁS ODMÍTAJÍ A ODMÍTÁME TY, CO NÁS MILUJÍ"
Zdroj - foto zdarma - pixabay.com , publicdomainpictures.net
elisblog@seznam.cz
"Sex-appeal žen je umění vyvolat u mužů touhu po tom, co už znají."


"Láska je ze všech vášní nejsilnější, útočí na srdce, hlavu i tělo"

Založila jsem si druhý "modrý blog" - wonderful-world-elis.blog.cz
Bude mít rubriky - básně, povídky a články s různými náměty atd.
Na druhém blogu je publikován článek - "Nesnáším loučení"


Tento "červený blog" zůstane k publikovánívelmi oblíbeného
a vzrušující příběhu "Letní romance s Borisem".

"V životě je jen jediné štěstí, milovat a být milován."

Informace ke službě "Odběr novinek" na tomto blogu.
Přihlaste se k odběru novinek, budete upozorněni emailem na
nový článek, nezapomeňte otevřít a odkliknout potvrzující email.
Email jde cestou blogu.cz, vaše emailová adresa zůstane utajena!

"Teorie lásky je božská, její praxe ďábelská."

LETNÍ ROMANCE S BORISEM - 28. část


V některých případech se nový návštěvník blogu nechá odradit tím,
že se jedné o více dílný příběh a že by nepochytil o co jde.
Ale každá část příběhu má uzavřený děj a lze si
ji přečíst i jako samostatnou povídku...

"Láska vám může srdce naplnit, zlomit a znovu vyléčit."

Děkuji za návštěvu, budu ráda pokud zanecháte v komentářích své
názory a zůstanete pravidelnými návštěvníky blogu.
Děkuji holkám, které sem mnou přešly ze dvou zrušených blogu.

"Sex bez lásky je jen prázdný prožitek"

Ústava ČR chrání práva k výsledkům tvůrčí duševní činnosti zákonem.
Autorské právo - zák. č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací.
NA VŠECHNA DÍLA ZVEŘEJNĚNÁ NA TOMTO BLOGU SE VZTAHUJÍ
AUTORSKÁ PRÁVA, KOPÍROVÁNÍ NEBO ŠÍŘENÍ JE ZAKÁZÁNO!!!

"Láska je pokrmem žen, pro muže je kořením."

Letní romance s Borisem
Příběh je napsaný podle skutečných událostí, pro postavy
jsem vyhledala fotky dvojníků. Můžete si tak při
čtení vytvořit lepší vizuální představu.
Borisovo životní krédo: "Kdo dostal polibek a nevezme si vše,
zaslouží si ztratit i to, co už získal!"
HLAVNÍ POSTAVY PŘÍBĚHU "LETNÍ ROMANCE S BORISEM"


Milostné rošády – 12. kapitola – City na houpačce - 2. díl, 2.část

24. června 2015 v 20:34 | Elis |  Milostné rošády
Elis
Milostné rošády - 12. kapitola - City na houpačce - 2. díl, 2. část

"Prosím, přestaň!", opakuji naléhavě tato dvě slova stále dokola, uhýbám ústy před dorážením jeho rtů, přivírám víčka před jeho horkým a prudkým dechem, odstrkuji jeho neúnavné ruce pronikající pod mou blůzku a snažím se osvobodit z pevného objetí. Trvá nekonečně dlouho, než si plně uvědomí můj odpor a velmi nerad zanechává všeho svého snažení, překvapeně se na mě zadívá a zeptá se nechápavě, "Co se děje?". Rychle mu zkoumavě pohlednu do očí, stále v nich hoří plamen vášně, své touhy neuhasil a chová se jako blázen, nehledí na to, že nic z toho co dělá, v tuto chvíli nechci, "Ty se ptáš, co se děje???", jsem z jeho otázky v úžasu.
"To mně vysvětli ty, chceš mě tady v parku snad i svléknout?!", zeptám se ironicky a zlobím se, že nic nechápe, ale nepodezírám ho, že předstírá nevědomost, znám ho, on vždy zapomene na svět kolem sebe a plně se ponoří do svých pocitů. Čekám na odpověď, ale jen na mě zírá doširoka rozevřenýma očima, zhluboka si povzdechnu, je to marné, on to nepochopí a nechci se pouštět do vysvětlování, tak jen krátce sdělím, "Chci se vrátit do pokoje!". Okamžitě se na mě chápavě podívá a přivře významně oči, představuje si pokračování svého snažení v pohodlí mé postele, ale nehodlám mu to zatím vyvracet, mohl by odmítnout jít zpět.

Tak mlčím, zatím co on na mě pozorně upírá oči a teprve nyní si všiml pánského svetru na mém těle a chytne ho štítivě mezi dva prsty, najednou je ostražitý. "Co to máš na sobě, čí je to svetr?", zeptá se prudce a je znepokojen. "Je od Jakuba?!", naléhá a jeho hlas je plný podezření, že hned neodpovím, "Tak kdo ti ho dal?!", pospíší si s další otázkou a sevře pevně rty, ale já nevím co odpovědět. Chvíli přemýšlím, co ze dvou možností Viktora méně rozčílí, koho mám označit za majitele svetru, Jakuba nebo barmana a je to těžké rozhodnutí, vše co řeknu má svá rizika, ale nechci do této nebezpečné hry zatáhnout znovu Jakuba, hrozí nebezpečí, že by se mohlo vše prozradit a obětuji raději barmana.
Vydám ho všanc následkům, které to pro něj může mít, stejně ho Viktor nesnáší a horší to snad ani nemůže být, snad ho nepůjde znovu zbít, nakonec je to i pravda a nemusím lhát. "Svetr mně půjčil barman.", řeknu lhostejně, jako by o nic nešlo, ale na Viktora to má zničující vliv, jeho tvář ztvrdla, drtí mě pohledem a to mě donutí pokračovat, "Vyběhla jsem z hotelu na lehko a byla mě zima.", snaživě Viktorovi vysvětluji, proč jsem si svetr půjčila. Ale neodpovídá, dlouze a významně mlčí, jeho dech se zrychlil prudkým nesouhlasem, on je vážně šíleně žárlivý, s mým benevolentním přístupem k mužům, bude mít náš vztah bouřlivý průběh, ale zase to naplní jeho mužnou touhu o mě stále usilovat.

Pokud si Viktora vezmu, bude to divoké italské manželství, bude mě hlídat, ale neuhlídá a naše dny naplní žárlivé scény i hádky a hlavně vášnivé smiřování, kdy své běsy utopíme v milování, ale i takové manželství má něco do sebe, nikdy se v něm člověk nenudí. Ta představa mě rozesměje, ale Viktorovi do smíchu není, mlčky upírá na mě oči a naprázdno polkne, ale mlčet nevydrží, "Nechápu, co ti připadá směšné, to že si dělám o tebe starosti?!", vyzvídá dotčeně a naléhavě. "Tomu se nesměji, jen jsem si na něco vzpomněla.", snažím se vyklouznout z otázky a dál to nerozmazávat, ale není mě to přáno, ihned se zeptá, "Na koho sis vzpomněla, na barmana?!" a zapíchne do mé tváře podezíravý pohled.
V tom okamžiku zvážním, už mě to přestává bavit, je jak umanutý, "Ne!", řeknu zlostně a chci se vymanit z jeho rukou, ale přidrží si mě a nespokojeně promluví, "Nerad, tě s ním vidím, vyhýbej se mu!" a zní to jako rozkaz. Barman mu leží v žaludku, udělal si na něj názor a nemíní na něm nic měnit, ale to není můj problém, mám chuť mu říct, že si vždy dělám, co chci, ale výraz v jeho obličeji mě zarazí, jsem překvapena, jak se rychle změnil. Bolestivě mně tiskne paže, jeho něžnost se vytratila, přede mnou stojí zase ten rozhodný a neoblomný muž, který ví, co chce a jde si tvrdě za tím, to svým způsobem i obdivuji, mám ráda takové muže, ale vadí mně, že kvůli svetru, vše hezké mezi námi zkazil.

Je si toho vědom, poznal to na mém výrazu a chvíli na mě přemýšlivě hledí, nakonec řekne jediné slůvko, "Promiň.", ale v prvním okamžiku nechápu co tím myslí, za co se vlastně omlouvá. "Co ti mám prominout?", hlesnu a tázavě na něj zadívám. "Jsem žárlivý a přeháním to, promiň.", při vyslovení posledního slova si opře kajícně čelo o moji hlavu a já nepochybuji, že vážně ho vše mrzí, ale neodpovídám a přemýšlím, jestli toho nevyužít a dát mu najevo, že tak to dál nepůjde, nesnáším omezování. Nastane mlčení, zavalí nás tíživé ticho, po chvíli Viktora mé mlčení znepokojí, nerozhodně přešlápne a zeptá se, "Děje se něco?", to je v poslední době jeho častá otázka a rozhodnu se situaci nehrotit.
Nebylo by to k ničemu dobré a raději odpovím otázkou, "Ne, proč se ptáš?", nešťastně se na mě zadívá, "Nemluvíš, a jsi náhle zvláštně tichá!", snaží se vysvětlit, jak mě vnímá. Chci ho uklidnit, ale rychle měním názor, uvědomím si, že mu neuškodí mít starosti, aspoň nebude tak výbojný a tak jen neurčitě pokrčím rameny, odvrátím od něj tvář a toho velmi znepokojí, "Ty se na mě zlobíš?", jeho hlas podivně zaskřípe. Cítím jeho nejistotu a rozhodnu se ho ještě více potrápit svým mlčením, jen si zhluboka povzdechnu a vyhýbám se jeho očím, nakloní ještě více hlavu, "Podívej se na mě.", zaprosí a snaží se mě nahlédnout do tváře.

"Mel, udělal jsem něco nebo řekl, co se tě dotklo?", znovu naléhá na odpověď a mě to už nebaví, "Když to nevíš sám, nemá cenu něco vysvětlovat!", zamračím se na něj a vyklouznu z jeho paží, "Pojďme na pokoj, nebo tu vystojíme důlek!", rozhodnu se a vykročím po cestičce. Rychle mě dožene, vezme kolem ramen a vede zpátky k hotelu, vzniklé nedorozumění se nevysvětlilo a jsme oba v zádumčivé náladě. Asi do snídaně bude mezi námi klid, i když s Viktorem nemám nikdy jistotu v tom, co udělá, je teď z mého chování sice zmatený, ale právě proto se o něco asi pokusí, možná bude nejlépe nebrat ho k sobě do pokoje.
Nejsem si jista, zda ho zvládnu udržet si od těla a navíc další napětí mně čeká u snídaně, tam to bude velmi zajímavé, u stolu se sejdou všichni, co dostali hlavní role v mém milostném dramatu, ale navzájem to před sebou tají a snad jen něco tuší. Konečně jsme u hotelu a vcházíme do haly, vyklouznu z Viktorova držení a stáhnu ze sebe svetr, zanechám ho na recepci a požádám, aby ho vrátili barmanovi a vyřídili, že děkuji. Viktor se zamračil, není mu to příjemné, ale neřekne ani slovo a rychle jdeme k výtahu, u dveří do pokoje zaváhám, ale není žádná možnost, jak Viktorovi zabránit vejít dovnitř.

Smířím se s Viktorem ve svém pokoji a pokukuji po posteli, cítím se unavena, v noci jsem téměř nespala, nejraději bych si chvíli poležela, přikryla se až po bradu a zapomněla na svět kolem, ale Viktor má zcela jinou představu, jak trávit čas do snídaně. Naše nedorozumění z parku se rozhodne vyřešit po svém, má zase chuť se objímat a líbat, propadl znovu své touze, to je u něj úplná posedlost. Zastavím jeho ústa dlaní, "Počkej, chci se jít osprchovat.", sdělím mu a vidím, jak se mu zablesklo v očích, on si snad myslí, že je to příprava na milování s ním, tak to ne, to se velmi mýlí, tak daleko ještě nejsme, pomyslím si.
Chci se jen osvěžit a mít chvíli klid a soukromí, ale nehodlám mu to vysvětlovat, mohlo by ho napadnout, jak to jinak využít, rychle zavřu za sebou dveře od koupelny a pro jistotu i zamknu, Viktor je schopný v milostném toužení vlézt za mnou i do sprchy. Pouštím na sebe příjemně teplou vodu a zkouším zahnat únavu, mám ráda, když mě voda dopadá na kůži a šimravě stéká po těle, vydržela bych stát pod sprchou věčnost, možná jsem byla v minulém životě mořskou pannou. Usměji se této představě, ale dál ji nemohu rozvádět, Viktor netrpělivě poklepává na dveře a ruší mě, Bože, on je hrozný, za chvíli bude se mnou chodit opravdu i na záchod, povzdechnu si a zastavím vodu a osuším se.

Postavím se k zrcadlu a prohlížím si pečlivě svou tvář, není napuchlá, jen je trochu červená, ale nevypadá to zle, zítra už i to navždy zmizí a Robert se propadne do minulosti, snad ho už nikdy neuvidím a mohu na něj zapomenout. Znovu se ozve zaklepání, Viktor je asi znepokojen, že neslyší sprchu a je úplné ticho, "Mel, je všechno v pořádku?", zavolá hlasitě, rychle odpovím, že je a začnu se líčit. Dávám si velmi záležet, chci při setkání s bratry vypadat co nejlépe, nakonec trochu zapudruji tváře a uvolním vlasy s osušky a pročesávám si je, zvednu je nahoru, pozoruji se v zrcadle ze všech stran. Přemýšlím, jak by mě slušel krátký účes, ale je to jen takové pohrávání, nejsem připravena se svých vlasů vzdát, jsou krásné a husté, narostly do půli zad.
Rostly dlouho, pečlivě se o ně starám, patří ke mně a jsem na ně i pyšná, uvolním prsty a nechám záplavu vlasů zase sklouznout dolů, ráda cítím jejich tíhu, pohodím hlavou a ještě se na posledy podívám do zrcadla a mohu jít do pokoje. U dveří už čeká Viktor, bere mě do náruče a dívá se mě do očí, "Jsi tak krásná!", obdivně zavzdychá a chystá se pokračovat ve své oblíbené činnosti a tou je líbání, ale přitisknu mu prst na ústa. Zabráním tím nejen jeho polibkům, ale docílím i toho, aby mlčel, nechci slyšet, že mě miluje, musela bych na to reagovat a nevím jak, stále si nejsem jista tím, co k němu cítím, pořád se mé city mění a vyvíjí.

Raději ať to zůstane při starém, kdy nic není vysloveno a nechci na tom nic měnit, mám stále šanci získat Filipa a tak musím si Viktora udržet od těla, nechci se s ním intimně sbližovat a je nutné ho něčím zaměstnat. "Viktore, chtěla bych ten led.", připomínám, plácne se dlaní do čela, "Já na to úplně zapomněl.", odpoví a okamžik přemýšlí, pak se rozhodne, že pro něj sám skočí, jinak by to dlouho trvalo a on za chvíli bude zpátky. "Nemusíš se bát, pospíším si!" uklidňuje mě a jde ke dveřím, netuší, že toho se nebojím, "Pojď si zamknout", zavolá, poslechnu, otočím klíčem a jdu si sednout na postel a rozhlédnu se po pokoji.
Všimnu si, že na zemi pod stolem zůstaly Filipovi papírové koule, svědci jeho nočního snažení a tvůrčích neúspěchů, mohla bych po něm chtít, aby přišel po sobě uklidit, je to možnost, jak se s ním znovu setkat a zjistit, jak si u něj stojím. Povzdechnu si, už je to znovu tady, moje předsevzetí ohledně "věrnosti" k Viktorovi, se rozplývá jako dým, mou omluvou je, že jsem je učinila v okamžiku strachu, kdy jsem se domnívala, že se mu snad něco stalo, nebo má jinou ženskou, ale teď je všechno zase jinak. Jsem ponořena do vzpomínek na noc strávenou sice v nevinnosti, ale ve Filipově blízkosti a uvědomím si znovu přímo bolestně, jak moc ho chci, jak toužím držet ho v náručí, nenaplněná touha se ozývá naplno a svírá mé srdce tak silně, až mě to zabolí.

Ozve se zaklepání, Viktor je zpět, musím chtě nechtě přestat myslet na Filipa a docela se zlobím, že se dokázal tak rychle vrátit, nenechal mně dost času být o samotě, ale vidím, že je zadýchaný z toho, jak spěchal a nenadále mě zaplaví znovu nával vděčnosti. On je obětavý a pozorný, a já se k němu chovám tak podle, je štěstí, že to netuší, ale já zase znovu nevím, co mám dělat s tím náhlým pocitem, který mě vždy přepadne, když jsem v jeho blízkosti. Cítím k němu zvláštní a silnou náklonnost a vím, že se ho dobrovolně nevzdám, potřebuji ho mít u sebe, i když nevím proč a nejvíce ze všech bratrů chci přece Filipa, vůbec tomu nerozumím, žiji v samých záhadách. Asi zvládnu milovat více mužů, nebo Viktora jen zneužívám a vyhovuje mně být s ním, vážně nevím, ale musím na to přestat myslet, nebo se z toho zblázním.
Nemám proto žádné řešení, zahledím se na Viktora, sleduji pozorně, jak hledá kapesník a otírá si zvlhlé čelo, on vážně celou cestu běžel, bude celý zpocený, "Nechceš se osprchovat?", zeptám se. "To tě osvěží a budeš se cítit lépe.", vysvětluji, ale hned toho zalituji, v očích se mu znovu zablesklo očekávání, rychle přikývne na souhlas a mé pozornosti neunikne, že zase myslí, na co by neměl, už to na něm poznám. Rychle mu raději objasním, proč mu to nabízím, "U snídaně nebudeš vypadat tak upoceně.", naznačím tím, o co mně jde a že nic víc nebude, velmi chci, aby bylo mezi námi jasno. Jen nevím, jestli mou narážku pochopil, když beze slova mizí v koupelně, ještě za ním volám, aby si vzal z poličky čistou osušku, odpoví, že ano a zaslechnu, jak proudem začala téct voda a na rozdíl ode mě si nezavřel dveře, neodolám své zvědavosti a nakouknu do koupelny.

Zahlédnu jen přes zástěnu Viktorovu siluetu pod sprchou, nejsou vidět žádné podrobnosti, ale i tak se s obdivem nadechnu, Viktor je pořádný chlap a docela mě to potěší a vrátím se do pokoje s jistou představou v mysli a úsměvem na rtech. Ráno pokročilo a mám chuť na jídlo, pociťuji hlad, dlouho jsem nic nejedla a těším se na dobrou snídani, čas běží a Viktor je stále v koupelně, co tam proboha dělá, na mě pořád klepal a on sám je tam neskutečně dlouho na to, že je chlap. Rozmýšlím, co udělám, až Viktor odejde k sobě a já budu mít možnost dělat jen to, co budu sama chtít a já chci, aby tu byl zase Filip a musím najít způsob, jak ho dostat k sobě do pokoje. Zasním se a upřu pohled na postel, na místo, kde vedle mě strávil noc, ale snít o krásném Filipovi mně není souzeno, z koupelny vychází Viktor, je vymydlený, svěží a krásně voní.
Má na sobě kalhoty a bílý nátělník, sako a košily nese v ruce, rozhlíží se a prohlásí, "Zůstanu tady s tebou, budu mít jistotu, že jsi v pořádku." a není to otázka, neptá se, jestli to chci, je to oznámení. Nespokojeně se zatvářím, tím možnost pozvat si Filipa definitivně končí, moc se mně to nelíbí a pokusím se jeho rozhodnutí zvrátit, "Viktore, opravdu tady nemusíš zůstávat." naznačím tím, že ho tu nepotřebuji. "Vůbec si nespal, běž si odpočinout, do snídaně je dost času!", promlouvám velmi opatrně, nechci v něm vzbudit podezření, "Mohu být chvíli sama, nic se mně nestane, nejsem přece malá holka!", naléhám dál na Viktora, chvíli mlčí a dívá se na mě přemýšlivě, "To nejsi, ale jsi moc krásná a v tom je ten problém!".

Konec 2. dílu, 2. části - 12. kapitoly

Dočasně ukončeno, publikování dalších dílů bude pokračovat po skončení příběhu "Letní romance"...
❤❤❤
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 murielana murielana | Web | 24. června 2015 v 21:21 | Reagovat

Páni, perfektní kapitola a konečně tam bude Filip ;-)

2 Deana Deana | 24. června 2015 v 21:49 | Reagovat

Elis, je to supeeeer! Takto napínavo to skončíš a teraz musím čakať na ďalší diel, okamžite si prosím pokračovanie ;-)

3 Ta mrtvá Ta mrtvá | Web | 24. června 2015 v 22:35 | Reagovat

Já vím :3

4 Beatricia Beatricia | Web | 24. června 2015 v 22:38 | Reagovat

Mně je už delší dobu Viktora líto. Věnuje svou lásku osobě, která si takový cit nezaslouží. Ona ho podvádí ve skutečnosti i v duchu.
Velmi krásná a napínavá kapitola, non plus ultra. Umíš vybarvit situaci velice realisticky. Hrozně se těším na další napínák a snad Viktorovi spadnou růžové brýle. :-)

5 pavel pavel | Web | 25. června 2015 v 0:43 | Reagovat

To by se dalo čekat, předehra ve sprše, není nic krásnějšího. :-D
Mimochodem, žárlivý muž nejen že ženu neohlídá, ale žárlivostí ji přímo do náruče jiného muže postrčí. :-D

6 Elis Elis | Web | 25. června 2015 v 6:53 | Reagovat

[1]: Díky... máš pravdu, Filip se vrací do děje a začnou se dít věci...

7 Elis Elis | Web | 25. června 2015 v 6:55 | Reagovat

[2]: Moc děkuji... v některým místě to musí skonči, většinou v tom napínavém,  ale zase další část v tom nejlepším začne...

8 Elis Elis | Web | 25. června 2015 v 6:55 | Reagovat

[3]: Je to tak...

9 Elis Elis | Web | 25. června 2015 v 7:02 | Reagovat

[4]: Viktor má velmi těžkou pozici, propracoval se na místo, které bylo určené pro jiného a tak prožívá zvraty, kdy je jednu chvíli vítaný a kdy zase ne, podle situace... to s tím, že ho podvádí i v duchu, je velmi výstižně řečené... že by Viktorovi spadly růžové brýle, se mě zatím nezdá pravděpodobné, je beznadějně zamilovaný a to muži nevidí a neslyší a jen tokají... musíme si počkat na další vývoj situace... děkuji za pochvalu...

10 Elis Elis | Web | 25. června 2015 v 7:08 | Reagovat

[5]: To máš pravdu ve všem s tebou souhlasím... začínat milostné hrátky ve sprše má své neskutečné kouzlo a uhlídat ženu je nemožné, a kdo se o to pokusí docílí právě toho, čemu chtěl zabránit... děkuji za komentář...

11 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 25. června 2015 v 7:44 | Reagovat

Krásně se ti to zamotává. Jsem moc zvědavá na další kapitolu, protože stále ještě není jasné, co Mel vlastně chce.
Já bych sice s takovým mužem, jako je Viktor, asi nevydržela, ale je to její rozhodnutí.
Píšeš skvěle, je to dokonalé jako vždy. Jen tak dále!

12 Blanka Blanka | 25. června 2015 v 7:55 | Reagovat

Opět skvělý díl ,  taky je  mě Viktora trochu líto , a vidím že Filip se vrácí opět scénu , to bude asi ještě hodně zajímavý .

13 Simča Simča | 25. června 2015 v 9:46 | Reagovat

WOW dočetla sem díl jedním dechem, nemám slov jak Mel závidím ;-) ;-) :-)

14 Elis Elis | Web | 25. června 2015 v 12:05 | Reagovat

[11]: To máš pravdu, zamotává se to a Mel si pořád není jista svými city, muži jsou její zhouba, funguje tam oboustranná přitažlivost, jen ona je sama a mužů je více.. Viktor je dominantní muž, který se to snaží potlačit, když zjistí, že mu to škodí ve vztahu, ale je to vždy jen na chvíli, má to prostě v sobě... velmi děkuji, jsem ráda, že se ti příběh líbí...

15 Elis Elis | Web | 25. června 2015 v 12:08 | Reagovat

[12]: Děkuji... jestli Viktora přímo litovat nevím, dobře ví do čeho se pouští... Filip  zamíchá kartami, tak uvidíme, co z toho bude...

16 Elis Elis | Web | 25. června 2015 v 12:11 | Reagovat

[13]: Díky... Mel asi závídíme všechny, která z nás by nechtěla, být obletována muži a mít možnost si vybírat podle chuti...

17 Jennifer Jennifer | Web | 25. června 2015 v 17:13 | Reagovat

moc pekný blog :-)

18 Sugr Sugr | E-mail | Web | 25. června 2015 v 17:25 | Reagovat

"Vidět Viktorovu siluetu ve sprše", to krásné mladé a vábné tělo, tak asi s obdivem vydechnu Elis! ;-) Je to rajcovní, když je chlap tak krásný jako Viktor, představuji si ho tak nějak jako ten sexy zajíček na fotce nad tvým článkem! To je podívaná, při které taje každá žena, prostě... úžasná! ;-)  :-)

19 Vera Vera | 25. června 2015 v 17:27 | Reagovat

Dokonalý!!! Fakt skvěle napsaný, čte se to samo, těším se na další díl ;-)  ;-)  ;-)

20 Elis Elis | Web | 25. června 2015 v 19:17 | Reagovat

[17]: Díky...

21 Elis Elis | Web | 25. června 2015 v 19:27 | Reagovat

[18]: Napsal si to tak barvitě, že to vidím před očima... ten zajíček jménem Ronan je vážně úchvatný... děkuji za krásný komentář...

22 Elis Elis | Web | 25. června 2015 v 19:30 | Reagovat

[19]: Děkuji, takový komentář si vždy ráda přečtu... doufám, že pokračování bude brzy...

23 Markét. :) Markét. :) | Web | 25. června 2015 v 19:53 | Reagovat

Nádherné napsané !! :) těším se na pokračování :)

24 anuse -esuna anuse -esuna | E-mail | Web | 25. června 2015 v 22:02 | Reagovat

Úžasně napsané, bezva se to čte....už se moc těším na pokračování :-)  :-)  :-)

25 mysteriouswolf mysteriouswolf | Web | 26. června 2015 v 6:42 | Reagovat

Začíná mně  být Viktora skoro líto,  jsem při čtení vtažena do děje :-)

26 Zita Zita | Web | 26. června 2015 v 8:30 | Reagovat

Ahoj, jsem trochu pozadu ve čtení, nějak teď nemám na dlouhé články čas a nesmím ze zdravotních důvodů dlouho vysedávat u počítače, čímž se omlouvám.

Moc děkuji za návštěvu u mne a milý komentář. :-)

27 kelly145 kelly145 | Web | 26. června 2015 v 8:55 | Reagovat

milujem to... číta sa to úplne samo!

28 Elis Elis | Web | 26. června 2015 v 11:38 | Reagovat

[23]: Děkuji Markét... pokračování by mohlo být příští týden...

29 Elis Elis | Web | 26. června 2015 v 11:41 | Reagovat

[24]: Díky, to mě jako autorku vždy nakopne... pokračování by mohlo být brzy, ale já vždy všechno pořád přepisuji atd., tak to chce čas...

30 Elis Elis | Web | 26. června 2015 v 11:45 | Reagovat

[25]: Viktor má v příběhu nevděčnou roli, Mel po něm hodně žádá, ale na oplátku mu nic nedává, aspoň zatím, ale to se může změnit... jsem ráda, že jsi při čtení vtažena do děje, to je pro mě důležité vědět, děkuji...

31 Elis Elis | Web | 26. června 2015 v 11:47 | Reagovat

[26]: To chápu, v létě se času nedostává, mám stejný problém... není zač, i já děkuji za návštěvu a komentář...

32 Elis Elis | Web | 26. června 2015 v 11:49 | Reagovat

Děkuji ze hezký komentář, velmi mě to potěšilo...

33 Joina Joina | Web | 26. června 2015 v 12:33 | Reagovat

Opravdu super díl. No popravdě moc nemusím chlapy co dělají dívce něco, kteráněco nechce. Ale s tou sprchou jsi mě trošku pobavila :)

34 Ella Ella | E-mail | Web | 26. června 2015 v 14:11 | Reagovat

Skvělý díl:) tady se mi vždy nejlépe počte:)

35 Ta mrtvá Ta mrtvá | Web | 26. června 2015 v 17:18 | Reagovat

Mě se taky líbí :3

36 Zdena Zdena | 26. června 2015 v 17:53 | Reagovat

Elis si jednička! Opět skvělé!
Kdy dojde na sex a kterej z bráchů to bude? ;-) :-)

37 Elis Elis | Web | 26. června 2015 v 21:46 | Reagovat

[33]: Děkuji... muži se řídí tím, že když žena říká ne, znamená to možná a možná znamená ano... :-)

38 Elis Elis | Web | 26. června 2015 v 21:49 | Reagovat

[34]: Děkuji Elli... to jsi mi udělala radost, jsem ráda že se ti příběhy líbí...

39 Elis Elis | Web | 26. června 2015 v 21:50 | Reagovat

[35]: Je to fajn...

40 Elis Elis | Web | 26. června 2015 v 21:53 | Reagovat

[36]: Velmi děkuji... kdy a s kým to bude neprozradím... ;-)

41 Radka54 Radka54 | Web | 26. června 2015 v 23:01 | Reagovat

tak jsem si to opět užila a Viktor tady má tu nevděčnou roli,ale on to zvládne.Moc děkuji a těším se na další.Moc pěkně píšeš Elis,krásně se to čte ♥*♥

42 pax pax | 26. června 2015 v 23:24 | Reagovat

perfektní ;-)

43 Alka Alka | E-mail | 27. června 2015 v 14:06 | Reagovat

Skvělý díl ;-) Koho si Mel vybere, Viktor je vytrvalý, Filip je ňouma :-?

44 Elis Elis | Web | 28. června 2015 v 8:08 | Reagovat

[41]: Jsem ráda, že se ti líbí styl mého psaní, těší mě to a moc děkuji za tvou přízeň a komentář...

45 Elis Elis | Web | 28. června 2015 v 8:37 | Reagovat

[41]: Ještě jsem zapomněla reagovat na zmínku o Viktorovi... Viktor to má těžké, Mel je složitá žena, je velmi  krásná a přitažlivá a má kolem sebe vždy plno mužů, kteří ji chtějí a může si vybírat a tak si ráda s muži zahrává a je přelétavá atd., je to složitější, že se ocitla mezi bratry... Viktor svou neodbytností si získal u Mel jisté místo, dá se říct nepostradatelnost, ale nemusí to stačit, i když Mel cítí se být k němu přitahovaná, protože ji imponuje jeho mužnost...  zatím romanticky sní o Filipovi, přitahuje ji fyzicky, svou krásou a čím více překážek se jí staví do cesty k tomu, aby ho získala, tím více ho chce mít atd.... pak jsou tady další bratři, kteří vše zkomplikují, příběh je vlastně na začátku, kde se tvoří základ děje a charakter postav, tak nás to nejlepší teprve čeká...

46 Elis Elis | Web | 28. června 2015 v 8:37 | Reagovat

[42]: Moc děkuji pax... :-)

47 intuice intuice | E-mail | Web | 28. června 2015 v 8:43 | Reagovat

Další pěkná kapitola, dík, máš hezky barvitý slovník plný napětí. :-)

48 Elis Elis | Web | 28. června 2015 v 9:06 | Reagovat

[43]: Díky... koho si Mel vybere, je těžké předpovědět... Viktora si odhadla, je vytrvalý... s Filipem je to těžké, chová se tak, že to Mel mate, on se ji nesnaží za každou cenu získat... Filipa sice svým způsobem zajímá, ale  drží si odstup a jako by ho po sexuální stránce nepřitahovala a na to Mel není u mužů zvyklá...

49 Elis Elis | Web | 28. června 2015 v 9:09 | Reagovat

[47]: Velmi děkuji za pochvalu, jsem ráda že se ti kapitola líbí...

50 murielana murielana | Web | 28. června 2015 v 10:09 | Reagovat

[43]: Proč myslíš, že je Filip ňouma, může být nesmělej :-?

51 PauliNe PauliNe | Web | 28. června 2015 v 11:42 | Reagovat

Skvělý článek :)

52 Dulce Nika Dulce Nika | Web | 28. června 2015 v 15:58 | Reagovat

krásne napísané :)

53 Artis Artis | Web | 28. června 2015 v 21:15 | Reagovat

Mám stejný guláš už v těch jménech, stejně jako ho má Mel v citech. Tentokrát žádné zvratné děje, poklidné čtení, což je dobře. Na začátku čtení jsme se bála toho, jak ji začnu zase nenávidět. :D

54 Baruš Baruš | Web | 29. června 2015 v 0:55 | Reagovat

Tak jak jsem mela v prvnich kapitolach viktora rada tak ten odstavec co jsem precetla me od nej odradil,hajzlik jeden :D oni by se k sobe s Mel docela hodili :D pises opravdu dobre,poutave,ale me proste nejak nezasahl ten dej,takze vzdy zvladnu precist jen odstavec a konec...navic nevim co se stalo predtim,protoze jsem cetla jen par kapitol.tak se prosim nezlob,ale ja to nikdy do konce proste nedam :( a stve me to :D

55 Elis Elis | Web | 29. června 2015 v 7:05 | Reagovat

[50]: Mám dojem, že ňouma nebo nesmělý je v podstatě to samé...

56 Elis Elis | Web | 29. června 2015 v 7:05 | Reagovat

[51]: Děkuji...

57 Elis Elis | Web | 29. června 2015 v 7:06 | Reagovat

[52]: Moc děkuji...

58 Elis Elis | Web | 29. června 2015 v 7:11 | Reagovat

[53]: To se stává, kdy je v příběhu více osob atd.... myslím, že to co nazýváš klidné čtení, je to, čemu se říká klid před bouřkou... díky za komentář...

59 Elis Elis | Web | 29. června 2015 v 7:19 | Reagovat

[54]: Viktor se vlastně chová podle svého naturela, jenom je více odvážnější, po tom co zjistil, že se Mel o něho strachovala... děkuji, to mě těší že tě zaujal styl psaní... to je v pohodě, každý má rád něco jiného...

60 murielana murielana | Web | 29. června 2015 v 10:05 | Reagovat

[55]: Nesouhlasím :-? nesmělej je nesmělej a ňouma je blbec a Filip blbec není 8-) je z bráchů podělaných z Mel nejchytřejší, on ju prokouk, ví co je zač ;-)

61 silluety silluety | Web | 29. června 2015 v 14:30 | Reagovat

Tyjo, už jsem to nečetla tak dlouho :D ale pořád naprosto perfektní :3 <3

62 Elis Elis | Web | 30. června 2015 v 10:00 | Reagovat

[60]: Nechci se o to přít, je to věc názoru, uvidíme jak se Filip bude projevovat dál a co si o Mel on myslí... ty sis udělala na Mel už názor a tak další děj ukáže co a jak je... nechci nic dopředu prozrazovat...

63 Elis Elis | Web | 30. června 2015 v 10:13 | Reagovat

[61]: To je pravda už si tady dlouho nebyla, všimla jsem si na tvém blogu, že sis dala pauzu, kvůli náročnému období...  těší mě že se ti příběh stále líbí a nezapomněla si na něj i po dlouhé pauze... děkuji za komentář

64 Miloš Miloš | Web | 30. června 2015 v 16:20 | Reagovat

Poslední slova všechno korunovala. Odejít, když se vše zdá na dosah, je nemožné :-)

65 Elis Elis | Web | 30. června 2015 v 18:13 | Reagovat

[64]: Perfektní komentář, to jsi vystihl, nic na světě nedonutí Viktora odejít, do snídaně zbývají dvě hodiny, které se dají  využít, spánek je sice sladký, ale sex je mnohem lepší ... :-D

66 Artis Artis | Web | 2. července 2015 v 18:29 | Reagovat

[58]: A jéje, tak to bude drámo.

[65]: Velice pravdivá slova.

67 pizlik1 pizlik1 | E-mail | Web | 3. července 2015 v 7:36 | Reagovat

Chudák Viktor! Kdyby tak uměl číst myšlenky, . . .

68 Elis Elis | Web | 7. července 2015 v 9:06 | Reagovat

[66]: Drama bude a poteče krev...
Ta slova jsou pravdivá, přímo ze života... ;-)

69 Elis Elis | Web | 7. července 2015 v 9:10 | Reagovat

[67]: Přesně tak chudák Viktor, myšlenky číst neumí a ženám nerozumí... žádný chlap na světě za celý život nezvládne pochopit uvažování žen... Viktor bude trpět, ale snad pro něj život přichystá i odměnu... :-)

70 Bev Bev | E-mail | Web | 11. srpna 2015 v 17:32 | Reagovat

Máš velký smysl pro detail, moc hezky se to čte, skoro to vidím jako film. Barman je zřejmě ze hry, moc šancí jsem mu tedy nedávala, ale i tak je to pěkný propletenec. Kolipak je vlastně bratrů? Hádám tři. Viktor, Filip a na třetího si nemůžu vzpomenout ale mám pocit, že byl ještě jeden. :-)

71 Elis Elis | Web | 11. srpna 2015 v 21:05 | Reagovat

Děkuji za pochvalu, snažím se tak psát... bratrů je celkem pět, ale dva hrají jen doplňkové role potřebné pro děj a barman se tam ještě uplatní... :-)

72 Radka Radka | 21. září 2016 v 14:11 | Reagovat

..bude pokračování příběhu? ;-)

73 Elis Elis | Web | 21. září 2016 v 18:59 | Reagovat

Určitě pokračovat bude, jak skončí příběh "Letní romance s Borisem", tak dostane na tomto blogu zase prostor příběh "Milostné rošády" :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Kdo není milován, je sám i v davu."