"MILUJEME TY, CO NÁS ODMÍTAJÍ A ODMÍTÁME TY, CO NÁS MILUJÍ"
Zdroj - foto zdarma - pixabay.com , publicdomainpictures.net
elisblog@seznam.cz
"Sex-appeal žen je umění vyvolat u mužů touhu po tom, co už znají."


"Láska je ze všech vášní nejsilnější, útočí na srdce, hlavu i tělo"

12.prosince 2018
Zpráva pro návštěvníky blogu

Omlouvám se vám za dlouhou nepřítomnost na blogu, nebylo to
z mé vůle, dějí se nečekaně věci a místo psaní příběhu o sexy
Borisovi a Emily i dalších postavách, jsem svůj čas trávila
po nemocnicích a na dost bolestivých rehabilitacích.

Vše dobře dopadlo, po dnešní kontrole už nemám žádné omezení,
smím zase i dlouho a bez bolestí sedět u noťasu a psát příběhy,
povídky a básně, jak na tento "červený" blog, tak i na svůj
druhý "modrý" blog a vám chci poděkovat za to že jste
si tento příběh tak moc oblíbili a za vaše komentáře.

"Letní romanci s Borisem" chodíte si číst už více než dva roky,
a věřím, že vás stejně tak zaujmou i další pokračování,
děj v příběhu graduje, je plný napětí a nebezpečí,
krutosti, nenávisti, trápení, podlé zrady, také
obětavosti, sexu, vášní, milování a lásky,
také mnoha nepřevídatelných událostí.

Nechci vás nenechat dlouho čekat a tak pokračování bude
publikované ke konci ledna a ještě jednou děkuji za váš
zájem, jak o mě tak i o příběh v podobě komentářů
a mailů, po dobu mé nepřítomnosti na blogu.


Založila jsem si druhý "modrý blog" - wonderful-world-elis.blog.cz
Bude mít rubriky - básně, povídky a články s různými náměty atd.
Na druhém blogu je publikován článek - "Nesnáším loučení"


Tento "červený blog" zůstane k publikovánívelmi oblíbeného
a vzrušující příběhu "Letní romance s Borisem".

"V životě je jen jediné štěstí, milovat a být milován."

Informace ke službě "Odběr novinek" na tomto blogu.
Přihlaste se k odběru novinek, budete upozorněni emailem na
nový článek, nezapomeňte otevřít a odkliknout potvrzující email.
Email jde cestou blogu.cz, vaše emailová adresa zůstane utajena!

"Teorie lásky je božská, její praxe ďábelská."

LETNÍ ROMANCE S BORISEM - 28. část


V některých případech se nový návštěvník blogu nechá odradit tím,
že se jedné o více dílný příběh a že by nepochytil o co jde.
Ale každá část příběhu má uzavřený děj a lze si
ji přečíst i jako samostatnou povídku...

"Láska vám může srdce naplnit, zlomit a znovu vyléčit."

Děkuji za návštěvu, budu ráda pokud zanecháte v komentářích své
názory a zůstanete pravidelnými návštěvníky blogu.
Děkuji holkám, které sem mnou přešly ze dvou zrušených blogu.

"Sex bez lásky je jen prázdný prožitek"

Ústava ČR chrání práva k výsledkům tvůrčí duševní činnosti zákonem.
Autorské právo - zák. č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací.
NA VŠECHNA DÍLA ZVEŘEJNĚNÁ NA TOMTO BLOGU SE VZTAHUJÍ
AUTORSKÁ PRÁVA, KOPÍROVÁNÍ NEBO ŠÍŘENÍ JE ZAKÁZÁNO!!!

"Láska je pokrmem žen, pro muže je kořením."

Letní romance s Borisem
Příběh je napsaný podle skutečných událostí, pro postavy
jsem vyhledala fotky dvojníků. Můžete si tak při
čtení vytvořit lepší vizuální představu.
Borisovo životní krédo: "Kdo dostal polibek a nevezme si vše,
zaslouží si ztratit i to, co už získal!"
HLAVNÍ POSTAVY PŘÍBĚHU "LETNÍ ROMANCE S BORISEM"


Letní romance s Borisem - 2. část

8. července 2015 v 18:03 | Elis |  Letní romance s Borisem
Závěr předcházející části příběhu......

Zabránila jsem našemu spojení a vůbec nevím, kde jsem k tomu vzala sílu, byly v tom i obavy, aby se někdo neprobudil, nenašel nás nahé v objetí na předložce u krbu, nechtěla jsem ublížit Tomovi a celou dobu se snažím tu chvíli vymazat navždy z paměti. Mé selhání mne stále trápí, vůbec netuším, jak k tomu mohlo dojít a jak to začalo, jen vím, že se hodně pilo a Tom brzy usnul i ostatní se vytratili na pokoje, zůstala jsem u ohně hořícím v krbu s ním sama, koukala do plamenů a pod vlivem alkoholu jsem nebyla schopná včas Borise zastavit, on využil mého rozpoložení i zmatenosti, stejně jako nyní, je to nádherný a neodolatelný muž, kterému se těžce říká "ne", tak je to s Borisem vždy a z toho mám v tuto chvíli velké obavy a jsem z toho nesvá.
Žádná žena ho v hloubi srdce nechce nikdy odmítnout, nyní jsem na tom stejně a to nejsem nyní opilá, jen zmatena ze svého vzrušení, které ve mně Boris svou blízkostí probouzí, srdce mi překotně bije a z jeho slov jdou na mne mrákoty. "Emily, chci tě pomilovat až k zemdlení.", šeptá a jeho horký dech mne ovíjí, každé další slůvko mne nahlodává a zní mi čím dál naléhavěji a jeho vzrušení s každým slovem stoupá, jsem jeho slovy okouzlena, snažím se tomu bránit, ale silně po něm toužím. Slovíčka co mi šeptá, se velmi krásně poslouchají, jen jsou i velmi znepokojující, on se s málem nespokojí a zničí můj klidný život s Tomem, to bych neměla připustit, zoufale se snažím sebrat všechny své síly a Borise odstrčit.Elis
Letní romance s Borisem - 2. část

Jsem zadýchaná z námahy, jak se pokouším vší silou Borise zastavit, ale nejde to, je těžký a neodbytný, navíc zápasím i se svou touhou, kterou ve mně probudil svými vábivými slovy a vášnivými doteky horkých dlaní, jsem rozpolcena. Nemám daleko k tomu přestat se bránit a dát jeho snažení volný průběh, co se má stát ať se stane, možná je mi souzený, je velmi svůdný a přitažlivý, je tak lákavé, cítit vůni jeho dechu i těla, z potlačované touhy krev se ve mně vaří, ale strach z následků je zatím silnější. Nemohu se s ním milovat, ne teď v tuto chvíli, Tom vše pozná, jediný pohled mu postačí a bude vědět, co se stalo, velmi dobře ví, jak vypadám po milování, nepřehlédl by lesk v mých očích a vzrušení v mé tváři a nastanou samé problémy.
Tom se zhroutí a všem mohu zkazit dovolenou, to se stát nesmí, není jiné řešení, musím pokračovat v odmítání, "Borisi přestaň, nechci tě více poslouchat a nechej mě být, ty ses dočista zbláznil!!!", snažím se ho přivést k rozumu, ale marně. "Zbláznil jsem se, ale do tebe, miluji tě od první chvíle!!!", šeptá vášnivě, vzrušením prudce dýchá, snaží se mě stále líbat a rty sjíždí po mém hrdle, chce se dostat ještě níž až k mým ňadrům. Jsem si jista, že nepřestane, slova ho nezastaví, je blízko svému cíli, může mne hned mít, je na to dost prudký a silný, cítím, jak jeho dlaň se sune k mému klínu, není ničím chráněný, nemám kalhotky a on to dobře ví, nic mu v cestě nebrání a než se rozhodnu co dál, bez zaváhání pokračuje.

Jeho prsty překotně a bez pozvání vklouzly tam, kde je nechci mít, je nedočkavý, polekaně na chvíli přestanu dýchat, příliš spěchá a vůbec ho nezajímá, jestli to chci a marně se snažím znovu ho odstrčit, ale nemám šanci, ztratila jsem všechnu sílu. "Emily přestaň, i ty se toužíš se mnou milovat, cítím to, jsi vlhká, mne neošálíš!", pokračuje v přemlouvání a má pravdu, mé tělo na něj slyší, vzrušuje mě vším, co dělá čím dál víc a nevím, jak to zastavit, jestli to vůbec chci. Zašlo to daleko a začínám být povolnější, zatnu prsty do potahu sedadla a zhluboka se nadechnu, rychle zavřu oči a jen vnímám Borisovi ruce, jak dráždivě objevují i doposud skryta zákoutí mého těla a můj dech se nebezpečně zrychluje, vzdávám se, zvednu víčka a můj pohled na něj je jiný.
V mých očích hoří plaménky vášně, už ho nechci odstrčit, vše co dělá, jak mě hladí, jak vyslovuje slova lásky, ve mně probouzí netušené city, zavzdychám a vyslovím něžně jeho jméno, "Borisi", vydechnu a stále víc podléhám jeho kouzlu. Začínám si být jista, že ho chci, odzbrojila mě jeho krásná vyznání, nesnažím se více jeho ruce zastavit a silně prožívám jeho doteky, nechám se hladit a líbat, neuhýbám ústy a polevuji v napětí svých paží, jsem připravena podlehnout a stanu se vláčnou a jeho ruce jsou neúnavné. Probouzejí ve mně, co jsem ještě necítila, začnu vzrušeně vzdychat, obejmu ho a tisknu k sobě, začnu mu oplácet polibky a vnímám, že přestal mne drtivě svírat, už nemá obavy, že budu chtít uniknout a o to více je něžnější.

"Emily, já věděl, že něco ke mně cítíš.", řekne šťastně, to mne překvapí, že by mne vážně miloval a nejsem pro něj jen kořistí a dalším zářezem na pažbě, pouhou chviličku o tom přemýšlím, ale v této chvíli to není důležité, "Vždy jak ses mi podívala do očí, bylo to v nich, ty mě chceš, ale bála ses to přiznat, ztratili jsme zbytečně tolik času!", pronese tak vyčítavým tónem, jako bych svým odmítáním spáchala strašný zločin. "My patříme k sobě, zapomeň na Toma!", navádí mě, "Bude nám spolu krásně, jsem v milování skvělý!", jeho hlas vibruje touhou, ale nezapomene se pochválit a znovu mně vzrušeně líbá a laská prsty. "Miluji tě, nebudeš litovat!", slibuje, dál mne šeptá horečně do ucha žhavá slovíčka.
Neúnavně hledá v stísněném prostoru vhodnou polohu, snaží se mě položit na záda, je tady málo místa pro nohy, nemůže na mne nalehnout celý tělem a jak o mne zavadí, zacítím jeho tvrdost, nespokojeně pozoruji přes řasy přivřených víček jeho snažení. Trvá to dlouho a docela mě to ruší, odhání to mé touhy i pocity a je to vůbec velmi zvláštní, chystám se porušit své zásady a milovat se s ním, i když nevím, jak je to s jeho láskou, zda mne opravdu miluje nebo si chce jen užít. Dobře vím, že slovům, co muži říkají v milostné touze, se nedá věřit, mám jen jedinou jistotu, že něco nás k sobě neodolatelně přitahuje, cítím to od první chvíle, kdy ho Tom přivedl a on svůj působivý pohled magicky zelených očí hluboce zabořil do mých.

Tělem mi proběhlo zvláštní zachvění a v první vteřině mi bylo jasné, že se rozhodl mě mít a že to není jednostranné, i mě Boris o začátku silně přitahuje, celou dobu jsem si tomu vzpírala, zatím nevím, jestli je to z mé strany láska, nebo pouhé okouzlení jeho krásou. Vnímala jsem v sobě tu smršť pocitů, kterou vždy vyvolává jeho blízkost, ale nechtěla jsem být pro něj lehce k mání, měla jsem v úmyslu si s ním pohrávat jako kočka s myší. Ale on mě předběhl a rozjel k mému získání bezohlednou štvanici, kterou hraje jen podle svých pravidel a vítězí, všechno s ním je jiné a zvláštní, je to tím, že on je jiný než ostatní muži, je výjimečný, dosud jsem takového muže nepoznala a mám strach, že si mne plně podrobí.
Nebere na nic ohledy, ovládá svádění a ví, co na ženy platí, jeho vyznání jsou vzrušující, ale dovede být tvrdý, neústupný a bezohledný, možná dokonce i násilný a tak zlomí každý odpor, to mne trochu děsí, ale podlehnout mu je i velmi lákavé. Každá žena chce být dobývána, to je opojný pocit a jeho slova na mě silně působí a jako milenec bude skvělý, jen nevím, jakou budoucnost s ním mohu mít, může mne kdykoliv opustit. Je po dlouhé době první muž, co nepadl oddaně k mým nohám, neslibuje lásku věčnou a že zůstane nevždy se mnou, je působivý a dost silný na to, si mě úplně podmanit, budu mu vždy bez odporu po vůli a to mu jde i v tuto chvíli, chce mě pokořit a stát se mým neomezeným pánem.

To bych neměla dopustit, tím Borise můžu vzápětí ztratit, jak dostane vše, co bude chtít, musím se vzchopit, nesmím mu to ulehčit, ale nemohu se k tomu donutit, rozum neovládá mé tělo a Boris přeruší mé zmatené myšlenky. "Emily, co je s tebou, nevydržím déle čekat, nádherné voníš, chci si tě hned vzít!", znepokojeně mi nahlíží do tváře, asi vycítil, že se něco se mnou děje a nechce ztrácet čas, "Zvedni nohy a polož je na má ramena.", vyzve mně zadýchaně. Ale to nehodlám udělat i přesto, že na mě co říká a dělá vzrušivě působí, u to jak se jeho hlas třese touhou a nedočkavostí, je tak blízko svému cíli a nemíní se nechat ničím zastavit, ale já se tak milovat nechci, silně zatoužím po romantice.
"Borisi prosím, tak ne, tak to nechci, když je to po prvé.", zanaříkám. "Toužím se s tebou pomilovat, ale nechci jen sex!", naléhám dál, "Musí to být z lásky, chci, aby si mne hladil a šeptal krásná slova, tak jako to umíš jenom ty!", lichotím mu, i když je to vše do posledního slůvka pravda. Zarazí se, upře na mne své krásné, ale pátravé oči, přímo se do mne propalují, vidím v nich nerozhodnost a váhání, rozhodnu se na něj více zapůsobit, vzrušeně zavzdychám, špičkou jazyka si olizuji rty a vášnivě se vinu k jeho tělu, abych ho přiměla udělat, co chci, pečlivě mne pozoruje, až po chvíli konečně souhlasně přikývne. "Ale tady není dost místa!", dělá si starosti a já horečně přemýšlím, "Tak půjdeme dopředu!", napadne mě řešení.

"Slož sedadla, budeme mít dost místa i pohodlí!", přidám další argument, ale váhá a tak k přemlouvání přidám vášnivý polibek doprovázený vzrušeným sténáním a prsty mu projíždím hebké vlasy, nepomohlo to, dál je nerozhodný. Nechápu, proč mne nechce pustit z pevného objetí, možná má obavy, že mu uniknu, že je to z mé strany další lest a jako před pár týdny, uvědomím si, že po mém dlouhém odmítání mi nevěří a nechce riskovat. Raději se mne zmocní násilím, nezbývá než udělat něco zásadního a snažím se svou ruku prostrčit mezi našimi těly těsně k sobě přitisknutými a propracovávám se k jeho klínu a pod mými doteky začne vzrušeně dýchat, ale stále neuvolnil sevření a moc možností, jak dosáhnout svého mi nezbývá.
"Borisi dělej, slož už konečně ty sedadla, chci tě laskat ústy!", vyzvu ho netrpělivě a zabralo to, ještě jsem nezažila muže, který by takové nabídce odolal, Boris sáhne za sebe, otevře dveře a couvá ven a otevře ty přední. Klekne si na sedadlo a snaží se složit opěradla, využiji toho a zatím vystrčím nohy ven z auta a první, co uvidím je Marek, blíží se k nám rychlým krokem, srdce se mi leknutím zastavilo. V tom okamžiku vášeň ve mně zemřela, touha ze mne vyprchala a nahradil je strach, Bože, stačila pouhá chvilka a Marek nás našel ležet zaklíněné v objetí na zadním sedadle v poloze, kterou nejde rozumně vysvětlit, poznal by, že šlo o sex.

Na první pohled by mu bylo jasné, co se v autě děje a z představy, že by to řekl Tomovi, mi zeslábnou kolena a je mi na omdlení, Tom by mi neuvěřil, že jsem to nechtěla, že jsem v tom nevině a nebylo to z lásky. Nepochopí, že Boris dokáže omámit každou ženu, vzbudit v ní touhu, donutit ji zapomenout na svět kolem, na své povinnosti, to by mi neodpustil a byl by mezi námi konec a na ten nejsem připravena, všechno se děje moc rychle. Ale měla jsem štěstí, Marek se zpozdil, vyšší síly jsou mi nakloněny, musím toho využít, prudkým vydechnutím se zbavím napětí, které mě tíží na hrudi a jsem rozhodnuta, dělat jako že nic, v ústrety se na něj usměji a dávám najevo, jak ráda ho vidím.
Jen mne znepokojí, že na jeho tváři se usadil podezíravý výraz, diví se, co nám tak dlouho trvá, Marek není tak důvěřivý jako Tom a velmi dobře zná Borise a jeho způsoby, co se týká žen, musím Borise varovat, rychle se nakloním zpět do auta. "Jde sem Marek, předstírej, že hledáš sluneční brýle!", zašeptám a otočím se k Markovi, "Co se děje, nelíbí se ti tu, chceš jet zpět do penzionu?", zeptám se s úsměvem, "Ne!", odpoví krátce a pozorně si mne prohlíží. Jakoby hledal stopy mého provinění, "Co tady děláte tak dlouho?!", vyptává se a v jeho očích roste podezření, "Boris nemůže najít své brýle!", postěžuji si, "Už se chystá rozebrat i auto.", zasměji se, chci odlehčit napětí, visící ve vzduchu.

Marek zůstane vážný, "Ty ještě nejsi převlečená do plavek?!", žasne, "Ne, nemám kde!", rozhodím bezradně ruky a Marek na mne chvíli přemýšlivě hledí, potom se otočí k Borisovi, "Vylez, podívám se sám!", přikáže netrpělivě. Boris poslechne, vysouká se ven a Marek zabodne překvapený zrak do jeho klína, asi nevěří vlastním očím, to co spatřil, nedokázaly potlačit ani Borisovy těsné plavky, Marek na mne krátce, ale zkoumavě pohlédne, ale mlčí. Netuším, co si o tom myslí, více se na mne nepodívá a mám z toho divný pocit, nahne se k Borisovi. Zaslechnu, jak přímo do jeho ucha přes sevřené rty procedí, "Ty ses zbláznil, nech ji na pokoji!", ale nedostane se mu odpovědi a tak nespokojeně vleze do vnitř auta.
Zatímco Boris na mně spiklenecky mrkne, jako že se nic neděje, že nám to vychází a je v pohodě, ale mne neuklidní, na rozdíl od něj tu jistotu nemám, Boris nebere do úvahy, že i Marek má své zájmy a doufá v jejich naplnění. Poznala jsem ho jako prvního a velmi se o mne snažil, ale udělal životní chybu a než něco mezi námi mohlo vzniknout, seznámil mne s Tomem. Ten mne k jeho smůle, zaujal mnohem více, ale Marek si stále dělá naději, že Tom mé očekávání nesplní a přijde řada na něj a Borise v mé blízkosti nerad vidí, proto je ostražitý a začnou mne svírat obavy, z jeho podezírání, může tím rozbít můj vztah s Tomem, to by byl definitivní konec, navíc ve zlém a já se s muži ráda rozcházím ohleduplně a v dobrém.

Většinou zůstáváme přáteli a pokud něco potřebuji, často se k nim vracím a oni mi rádi a nezištně pomáhají, chci, aby to tak bylo i s Tomem a rychle přemýšlím, jestli nebude nutné si s Markem o všem důkladně promluvit. Jen si nejsem si jista, jak to na něj zapůsobí a ze všeho se necítím nejlíp, stále silně vnímám, jak z mého nitra vyprchává okouzlení, všechno je pryč, asi z mé strany v tom k Borisovi nejsou zatím žádné hluboké cit, domnívám se, že Borise zatím nemiluji. Jen mne přitahuje a udělal zase jen to, co před pár týdny, dovede mne velmi vzrušit a vzbudit ve mně přesvědčení, že ho chci tím, jak umí navodit situaci, ve které je neodolatelný a jsem ráda, že mě Marek svým příchodem zachránil před úplným propadnutím do Borisových pastí.
Líčí je na mne velmi vypočítavě a každým pokusem se zlepšuje, možná to nebude dlouho trvat a padnu oddaně k jeho nohám. stejně, jako přede mnou všechny ženy, to nemohu vyloučit, je v něm něco zvláštního, co me domutí plnit všechna jeho přání a šíleně po něm toužit. "Ty jsi pitomec Borisi, brýle jsou pod sedadlem, sežeň si nové, ale dioptrické!", rozčiluje se Marek a opatrně se souká ven a Boris mi stačí posuňky naznačit, že to on shodil brýle pod sedadlo. Je nápaditý, ale moc mě to netěší, možná je spíše prohnaný a napadne mne, že asi v takové situaci není poprvé, bůhví co všechno s jinými ženami zažil a projede mnou silný zášleh žárlivosti, to mne znepokojí a sleduji, jak Marek podá brýle Borisovi.

Vyčkávavě se na mne zahledí, rychle pronesu, co se asi ode mne očekává. "Sláva, brýle jsou na světě, teď se mohu převléct!", řeknu významně a čekám, až mě pustí do auta, ale oba zůstávají stát a jen zírají, asi nic nepochopili. "No tak, to se chcete na mně dívat!", zeptám se posměšně, ale upírají na mne dál oči, jakoby mne poprvé viděli nebo vypadám mimořádně neodolatelně, "Tak se přece obraťte zády a nezdržujte!", napovím jim, co od nich očekávám, zaraženě se na sebe podívali a konečně to udělali. Bez zaváhání vlezu do auta a svléknu šaty, natáhnu si plavky, ale potřebuji pomoc a vystoupím, přidržují si horní díl plavek na ňadrech a zavolám, "Pojďte sem, potřebuji vaši pomoc!" a nemusím to opakovat, přispěchají oba dva.
Jen Boris je o něco rychlejší, "Co mám udělat!", ptá se, "Zavaž mi šňůrky vzadu!", požádám a natočím se k němu zády, snaživě se o to pokouší, ale nejde mu to snadno, "Je to překroucený!", stěžuje si a nečekaně obejme mé tělo zezadu. Překvapením zadržím dech, když jeho prsty mi zajedou až pod ňadra a snaží se pod nimi látku narovnat, poděšeně obrátím hlavu k Markovi, znepokojí mě, jak se zachmuřil. To si Boris před ním dovolil hodně, měl si to odpustit, je to příliš důvěrné a nejsme tady samy, nedá se vyloučit, že to udělal schválně, ale nechci teď předvádět scény, Borise napomínat a poutat k tomu zbytečně mnoho pozornosti, nechám to být a trpělivě čekám, dokud Boris svůj úkol nesplní.

"Děkuji, jsi šikovný.", pochválím ho, jakoby o nic nešlo, ale hodně se na něj zlobím, prudce se k nim otočím a zarazí mě, jak si mě oba prohlížejí, mám dvojdílné plavky s leopardím vzorem, ten mám v oblibě bez ohledu na to, zda se zrovna nosí. Mají dobrý střih a vypadají skvěle a já se vždy oblékám hlavně pro muže a jim se tyto vzory líbí, ale z jejich pohledů poznávám, že plavky nejsou na prvním místě, zajímá je mé tělo a jejich obdiv mi lichotí. Zvednu ruce k vlasům, ňadra se tím vypnou a vyrýsuje se pas i boky a nechám je spadnout zpět na záda, je to velmi sexy, ráda si tak s muži zahrávám a tuto svou roli miluji, svůdně se usměji a vyzvu je, "Tak půjdeme, ne?!", nečekám na odpověď, strčím Borisovi do ruky svou tašku a vydám se zpět k lehátkům.
Následují mne, cítím v zádech jejich upřené pohledy a dám si záležet na své chůzi, kladu nohy do písku tak, že místo na paty, našlapuji na špičky, je to elegantní a svůdná chůze po vzoru slavné Kleopatry. Vypadá to neodolatelně, prodlužují se tím a napínají svůdně nohy, rozpohybují boky a celé tělo se jako had vlní, tak vždy přicházela Egyptská královna k loži, kde netrpělivě čekal muž, předem vyvolený. Jen, jak ji spatřil přicházet, stačilo k tomu, aby ji padl omámeně k nohám a s vášní v srdci po ní silně toužil a já zalituji, že tu nejsem sama s Borisem a nemohu ho ještě více svádět a donutit k tomu, aby na mne stále myslel a ještě více po mém těle dychtil, ale stejně to působí i na Marka a ráda bych vědět, co se jim honí v hlavě.

Boris to musí těžce nést, k cíli mu chybělo tak málo a zase z toho nebylo nic, vyšel naprázdno a škodolibě se tomu usměji, trocha trápení mu neuškodí a ještě více rozvlním své tělo. Přímo vnímám jejich pocity, když za mnou mlčky kráčí, slyším jejich zrychlené dýchání a užívám si svůj dar ženskosti a pozorně sleduji, jak cizí muži, které míjím, se za mnou s obdivem otáčejí. Baví mne vidět, jak v jejich očích vzplane zájem a rozhoří se toužení, ten pocit, že jen pohybem těla ovládám touhy mužů, je k nezaplacení, konečně dorazíme k lehátkům, Nely se snaží chytit marně bronz na svou bílou, divně moučnou pleť a Tom nás netrpělivě vyhlíží a jak mně spatří, vstane.
"Emily, stalo se něco, kde jsi byla tak dlouho?!", vyzvídá, podívám se na něj pozorně, ale má černé sluneční brýle, nevidím mu do očí a nemohu si přečíst, co si myslí a jak moc je znepokojený, "Boris nemohl najít brýle, to nás zdrželo, brýle našel až Marek.", mluvím hlasitě. Chci, aby to slyšel Marek a nepokoušel se Tomovi něco namluvit, mám stále obavy, že se bude nesnažit, zneužít své podezření, i přesto, že si nemůže být ničím jistý. Posadím se na lehátko, všichni zase mlčí, nastalo ticho, mám znovu ten divný pocit, že se něco děje a já o tom nic nevím, mohu se jen domýšlet různých věcí a dále to už nesnesu, "Nepůjdeme do vody?", zeptám se a pohlédnu s očekáváním na Toma, ale jen pokrčí rameny, jen Boris rychle souhlasí, ale ignoruji ho.

Ostatní se příliš nadšeně netváří, nechápu to, to se chtějí jen opékat na slunci a zahledím se nespokojeně na Toma, "Proč nechceš jít?", oslovím ho, podívá se na mě dlouze, "Co tam chceš dělat, neumíš plavat?", odpoví otázkou a jeho hlas zní divně a to mě znepokojí. To je sice pravda jsem mizerný plavec a musím se držet jen u břehu, ale jeho tón hlasu se mi nelíbí, je mu podezřelá má dlouhá nepřítomnost s Borisem a možná to on pro mě poslal Marka, to je mu podobné. Sám se obává něco řešit a zmocňují se mne obavy, že nás začal podezírat, nedivila bych se tomu, byla jsem s Borisem dlouho pryč a to v něm probudilo žárlivost, ale proč nepřišel sám a jako zvěda poslal Marka, nebo se Marek sám nabídl, často zneužívá Tomovu slabost pro své cíle.
Tom se nechová jako chlap a to mi na něm nejvíce vadí, schovává se za Marka, věří mu a kdoví co mu Marek poví, asi z toho budou problémy, ale je to Tomova vina, neměl mě nechat jen tak s Borisem odejít, mohl to zamítnout, měl na to právo a ne se na mne nyní zlobit. Jeho tón se mě dotkl a zlobím se, "Nezvu tě k plavání, ale je mi horko a chci se ochladit.", odpovím, ale mlčí a svým chováním, mě jen žene do dalšího vzdoru, "Pokud se ti nechce, tak si tady zůstaň, určitě mě někdo jiný rád doprovodí!", odseknu a více si ho nevšímám. Natočím se k Borisovi, "Půjdeš se mnou?", zeptám se a Boris bez váhání okamžitě přikývne, "Musím si sepnout vlasy, podej mi tašku!", požádám ho, ihned poslechne, vytáhnu si gumičku a sponky, stáhnu si vlasy do culíku.

Omotám si ho úkolem hlavy, připnu sponkami a všimnu si, že mně všichni muži pozorně sledují a střetnu se s Markovým nesouhlasným pohledem, zarazím se a přemýšlím, co to má znamenat, co mně tím chce naznačit, náhle mně to dojde. Varuje mě, abych nedělala hlouposti, to znamená jen jedno, i on mě podezírá, i on nerad vidí u mne Borise, ale netuším proč, jestli to dělá kvůli Tomovi a hájí jeho zájmy, nebo cítí svou příležitost a myslí jen na sebe. To vážně nevím, možná to spolu v mé nepřítomnosti probírali, nejde to odhadnout a nechci na to myslet, Tom dotčeně mlčí a Marek mne nezajímá, není to muž, o kterém bych snila, je pouhý kamarád, tak jsem ho brala od začátku, nepřitahoval mě jako muž.
Náhle Tom nečekaně vstane, rychlými kroky ke mně přistoupí a uchopí mě kolem pasu, řekne polohlasně, "Jak chceš, půjdu s tebou do vody, nebo se utopíš, někdo tě musí hlídat!", konec věty vyzní dvojsmyslně, tak to vnímám. Nikdy předtím slovo "hlídat" nepoužil v podobné situaci, ale předstírám, že jsem si toho nevšimla a přikývnu, může jít se mnou, to mi nevadí, s požádáním Borise o doprovod jsem Toma stejně jen provokovala, ale to co a jak předtím řekl, mně stejně leží v hlavě. Ale nedostanu čas o tom přemýšlet, Tom mi ostře zašeptá do ucha, "A nepřeháněj to "kamarádství" s Borisem!", zní to varovně, to vysvětluje všechno, začal mne vážně podezírat, poprvé dal tímto způsobem najevo své obavy, ale to nestačí, pokud mě chce mít, musí se více snažit.

Konec 2. části
❤❤❤
Na všechna díla se vztahují autorská práva. Kopírování a šíření je zakázáno!
 

16 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Blanka Blanka | 8. července 2015 v 19:40 | Reagovat

Moc krásný Elis :-) a zároveň moc zajímavé  jsem zvědavá jak to bude pokračovat dále :-)

2 Ji Hei - Fotografie Ji Hei - Fotografie | E-mail | Web | 8. července 2015 v 19:50 | Reagovat

Opravdová letní romance...:). A bude to i napínavé, prostě od každého trochu - což je dobře ;).

3 pavel pavel | Web | 8. července 2015 v 19:58 | Reagovat

Upřímně řečeno, jsou pro ženu lepší vzít na sebe plavky, znám to z nudistických pláží. :-D

4 Deana Deana | 8. července 2015 v 20:29 | Reagovat

Elis je to super! Perfektne napísané, obdivujem ako popisuješ intímne chvíľky, ako to robíš, žiadny detailný popis a ja to vidím pred očami a mám z toho husiu kožu [:tired:]  ;-)

5 anuse -esuna anuse -esuna | E-mail | Web | 8. července 2015 v 21:11 | Reagovat

Nádherné oddychové romantické čtení, toho není nikdy dost. Po chaotickém dni bezva odreagování. Elis krásně, čtivě napsáno. Hned je večer příjemnější. Díky :-)  :-)  :-)

6 Beatricia Beatricia | Web | 8. července 2015 v 21:22 | Reagovat

Krásná epizoda, plná erotického jiskření. Je velmi těžké odolávat milostnému naléhání někoho, kdo nás velmi přitahuje. Konec je otevřený, tak jsem zvědavá, jakou senzační zápletku nachystáš. Píšeš suprově a poutavě. :-)

7 Lamilka Lamilka | Web | 8. července 2015 v 23:48 | Reagovat

Tak ten článek je za 1 s hvězdičkou, super! :-)

8 Vera Vera | 9. července 2015 v 0:59 | Reagovat

Super příběh a super napsaný ;-) ;-) ;-)

9 Natty Natty | Web | 9. července 2015 v 5:17 | Reagovat

Jsi šikulka a umíš vtáhnout do děje. :-D Děkuji za návštěvu a přeji krásné letní dny. ;-)

10 Elis Elis | Web | 9. července 2015 v 6:06 | Reagovat

[1]: Díky, jsem ráda, že se ti líbí, pokračování bude zhruba za týden...

11 Elis Elis | Web | 9. července 2015 v 6:09 | Reagovat

[2]: Letní romance stojí za to, v létě se lásce daří... snažím se aby v příběhu bylo od všeho něco a příběh měl spád... děkuji za komentář...

12 Elis Elis | Web | 9. července 2015 v 6:10 | Reagovat

[3]: To určitě, mít plavky na sobě je výhoda...

13 Elis Elis | Web | 9. července 2015 v 6:15 | Reagovat

[4]: Velmi děkuji, při intimních scénách necítím potřebu psát na tvrdo, mám ráda romantiku a styl psaní má ve čtenáři probudit fantasii a představivost a vyvolat i tu husí kůži...

14 Elis Elis | Web | 9. července 2015 v 6:20 | Reagovat

[5]: To jsem ráda romantiky není nikdy dost, svět je dost chaotický a tak přijde vhod ke čtení něco hezkého... díky za pochvalu a komentář...

15 Elis Elis | Web | 9. července 2015 v 6:44 | Reagovat

[6]: Děkuji, tento příběh bude mít více intimních chvilek... to máš pravdu těžko se odolává tomu kdo nás přitahuje,
proti tomu není obrana... zápletek bude plno a jsem moc ráda že tě příběh zaujal, ještě jednou děkuji...

16 Elis Elis | Web | 9. července 2015 v 6:45 | Reagovat

[7]: Děkuji Lamilko, jedničku s hvězdičkou jsem už dlouho nedostala...

17 Elis Elis | Web | 9. července 2015 v 6:46 | Reagovat

[8]: Děkuji, mám radost, že se ti příběh líbí...

18 Elis Elis | Web | 9. července 2015 v 6:48 | Reagovat

[9]: Moc děkuji, umět vtáhnout do děje je důležité... i tobě přeji krásné dny a díky za návštěvu...

19 murielana murielana | Web | 9. července 2015 v 10:36 | Reagovat

Páni, přečetla jsem to jedním dechem a musím přiznat že to se mnou pěkné zacvičilo, paráda  ;-)  :-)

20 Werangummi Werangummi | Web | 9. července 2015 v 11:06 | Reagovat

To je opravdu paráda! Moc se mi líbí, jak popisuješ ty intimní chvilky, tak vášnivě, poutavě, jsem zvědavá na další zápletky:) Už se těším na pokračování, opravdu to s psaním takových příběhů umíš:)

21 Romi Romi | E-mail | Web | 9. července 2015 v 11:06 | Reagovat

pěkné :)

22 intuice intuice | E-mail | Web | 9. července 2015 v 11:16 | Reagovat

Tak Boris zase ještě jednou zatím utřel nos, uvidíme, co bude dál. :-)

23 M. M. | Web | 9. července 2015 v 14:46 | Reagovat

To je dobrý nápad! Dát si třeba ovocný týden a postupně vyzkoušet různé druhy ovoce :3

24 Markét. :) Markét. :) | Web | 9. července 2015 v 15:51 | Reagovat

Je to pecka, tohle se ti fakt povedlo :-)

25 Markét. :) Markét. :) | Web | 9. července 2015 v 15:51 | Reagovat

PS: Mrkni na ty vysoké džíny do Teranovi, já jsem si je už koupila a za 249,- to je podle mě skvělá cena! :-)

26 Zdena Zdena | 9. července 2015 v 18:59 | Reagovat

Paráááda, napsané až mrazí, má to spád, sem napnutá co bude dál. Těším se na další díl! [:tired:]  [:tired:]  [:tired:]

27 Kika Kika | E-mail | Web | 9. července 2015 v 19:40 | Reagovat

parádně se to čte, zhltla jsem to jedním dechem, tolik se těším co vymyslíš v dalších částích :O

28 jennifer jennifer | Web | 9. července 2015 v 20:05 | Reagovat

ďakujem za milý komentár ;-) keď budem mať chvíľku čas, tak si rada prečítam nejaké tvoje články :-)

29 Elis Elis | Web | 9. července 2015 v 21:37 | Reagovat

[28]: Není zač a děkuji za tvou návštěvu na blogu...

30 Elis Elis | Web | 9. července 2015 v 21:50 | Reagovat

[27]: Moc děkuji... doufám, že i další pokračování příběhu tě zaujmou...

31 Elis Elis | Web | 9. července 2015 v 21:56 | Reagovat

Ve spěchu, jsem začala odpovídat na komentáře od toho posledního a tak to musím napravit...

32 Elis Elis | Web | 9. července 2015 v 21:58 | Reagovat

[19]: To mě těší, to jak to vnímáš, je pro mě největší pochvala, děkuji...

33 Elis Elis | Web | 9. července 2015 v 22:04 | Reagovat

Díky, snažím se, aby to vyznělo zamilovaně a byla v tom pořád vášeň láska, city i romantika... zápletek bude hodně, ten děj si o to přímo říká... ještě jednou děkuji...

34 Elis Elis | Web | 9. července 2015 v 22:08 | Reagovat

Předchozí komentář [33]:, je odpovědí na komentář [20]:... dnes jsem nesoustředěná, zažila jsem vzrušující věci a tak se mě při psaní odpovědí na komentáře vloudí nějaká chybička... ;-)

35 Elis Elis | Web | 9. července 2015 v 22:09 | Reagovat

[21]: Děkuji...

36 Elis Elis | Web | 9. července 2015 v 22:13 | Reagovat

[22]: Je to tak, úspěšný svůdce Boris, má špatné období, nějak se mu nedaří... :-)

37 Elis Elis | Web | 9. července 2015 v 22:14 | Reagovat

[23]: Mohu doporučit, dělám to tak každé léto...

38 Elis Elis | Web | 9. července 2015 v 22:15 | Reagovat

[24]: Moc děkuji, potěšila si mě...

39 Elis Elis | Web | 9. července 2015 v 22:22 | Reagovat

[25]: Díky, kouknu se na to, ta cena je vážně skvělá...

40 Elis Elis | Web | 9. července 2015 v 22:25 | Reagovat

[26]: Velké díky, jsem ráda že tě příběh tak zasáhl... děkuji za komentář...

41 Elis Elis | Web | 9. července 2015 v 22:26 | Reagovat

[27]:[28]: Na tyto dva příspěvky jsem odpověděla v komentářích [29]: a [30]:...

42 Simča Simča | 10. července 2015 v 9:19 | Reagovat

Úchvatně napsaný, už aby byl další díl, nemůžu se dočkat ;-)

43 Adrijo Adrijo | Web | 10. července 2015 v 9:57 | Reagovat

Už se moc těším na další část! :D Zatím si to vede moooooc dobře :DDD

44 mysteriouswolf mysteriouswolf | Web | 10. července 2015 v 10:25 | Reagovat

Tak jsem si po menší (vlastní) pauze opět hezky početla :-)

45 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 10. července 2015 v 11:51 | Reagovat

Jak dokáže jediná žena vzbudit city tolika mužů, sakra? :-)
Je to nádherná kapitola, jako vždy. Umíš krásně rozebírat psychiku postav, a máš úžasný styl. Jen tak dále!
Mimochodem, promiň, že komentuji až teď. V posledních dnech prostě nemám čas.

46 murielana murielana | Web | 10. července 2015 v 15:22 | Reagovat

[32]: Děkovat nemusíš, raděj dej další díl ;-)

[45]: Jak jediná holka zblbne všechny kluky sem netušila než do třídy naklusala nová pipka, potvora jedna :-?  :-(

47 Pufflie Pufflie | E-mail | Web | 10. července 2015 v 18:35 | Reagovat

Bezvadné, těším se na další díl :) Mimochodem, byla jsem chvíli zmatená, myslela jsem, že k autu přišel Tom a on to byl Marek... Po chvíli mi to ale došlo :-D

48 pax pax | 10. července 2015 v 19:26 | Reagovat

hezké, napínavé ;-)

49 Dulce Nika Dulce Nika | Web | 10. července 2015 v 20:25 | Reagovat

krásne, tak ako vždy :)

P.S.: Nechceš sa zapojiť do giveaway? Nájdeš ju tu: http://dulcenika-world.blog.cz/1507/giveaway

50 MarijaKes MarijaKes | Web | 10. července 2015 v 22:29 | Reagovat

Už ji má Boris na háčku a zase  nic. je to napínavé. Hezky píšeš.

51 Miloš Miloš | Web | 10. července 2015 v 23:02 | Reagovat

Ten Boris se z toho už musí snad zbláznit. Ale to má za to, že vymýšlí hned na poprvé takové gymnastické polohy jako nohy na ramena :) To pak moc nevypovídá o něžných citech jako spíš o chtíči a nezdrženlivé touze si užít.

52 Lenka Lenka | 10. července 2015 v 23:37 | Reagovat

Jsem rozpolcena: tvoje postavy jsou mi silene nesympaticke, zeny zvlast, nektere sytakticke prvky tvych textu mi lezou na nervy, stvou me chyby, nijak zvlast neholduju cervene knihovne... a presto tvoje texty vzdy doctu i se vsemi pokracovanimi?? jak to delas?? :)

53 Elis Elis | Web | 11. července 2015 v 0:40 | Reagovat

[42]: Děkuji... další část příběhu bude brzy, určitě se dočkáš...

54 Elis Elis | Web | 11. července 2015 v 0:40 | Reagovat

[43]: Jsem ráda, že tak dobře příběh hodnotíš, díky...

55 Elis Elis | Web | 11. července 2015 v 0:47 | Reagovat

[44]: Těší mě, že sis hezky početla... děkuji...

56 Elis Elis | Web | 11. července 2015 v 1:01 | Reagovat

[45]: Jsou takové ženy a říká se jim "Femme fatale"... moc děkuji za pochvalu, psychologie mě zajímá a tak ji využívám a jsem ráda, že se ti líbí můj styl psaní... to jsme na tom stejně, i mě trápí trvalý nedostatek času...

57 Elis Elis | Web | 11. července 2015 v 1:12 | Reagovat

[46]: Další díl určitě bude...

Další tvoje odpověď není určena mně, ale aspoň něco málo k tomu napíšu... chápu tvůj postoj, když se objeví holka, která přitáhne na sebe pozornost kluků, vždy tím popudí  ostatních holky... to je běžné, i když ona za to nemůže, prostě se tak narodila, dostala dar přitažlivosti a určitě ji to dost komplikuje život...

58 Elis Elis | Web | 11. července 2015 v 1:17 | Reagovat

[47]: Moc děkuji... splést si postavy se stává, je to teprve druhá část a tak to není zažité... :-)

59 Elis Elis | Web | 11. července 2015 v 1:18 | Reagovat

[48]: Děkuji pax, jsem ráda, že se ti příběh líbí ...

60 Elis Elis | Web | 11. července 2015 v 1:20 | Reagovat

[49]: Díky, to mě těší...na giveaway se podívám a pouvažuji o tom...

61 Elis Elis | Web | 11. července 2015 v 1:23 | Reagovat

[50]: Výstižně napsané, Boris už ji měl zaseknutou na háčku a vysmekla se mu souhrou okolností, má prostě smůlu... díky za komentář...

62 Elis Elis | Web | 11. července 2015 v 1:26 | Reagovat

[51]: Miloši, ty nikdy nezklameš, tvé komentáře z mužského pohledu jsou výstižné a máš pravdu...

63 Majka52 Majka52 | Web | 11. července 2015 v 1:28 | Reagovat

nádherné Elis    * ``•.¸❈⋰❈ ¸.•´´*

64 Elis Elis | Web | 11. července 2015 v 2:06 | Reagovat

[52]: Nevím, co ti odpovědět, netuším proč jsou typy žen, které mají úspěchy u mužů, ti nesympatické, předpokládám, že asi nějaká špatná zkušenost ze života...
Pokud máš na mysli syntaktické prvky, tak s tím nic nenadělám,  v mém stylu psaní má skladba vět podružnou roli...
Nemám nic proti červené knihovně i když své psaní tam neřadím, nepíšu ploché příběhy, s jednoduchým stylem a jednoduchou zápletkou, kdo psaní rozumí tak to pozná...
Na svůj názor máš právo a jsem ráda, že i tak tě příběhy zaujaly a všechny je přečteš... jak to dělám, to nemohu vysvětlit, to ani nejde, jedině snad, že s tím se musí člověk narodit, to se nedá naučit...
Děkuji za komentář...

65 Elis Elis | Web | 11. července 2015 v 2:09 | Reagovat

[63]: Velmi děkuji... :-)

66 Van Vendy Van Vendy | Web | 11. července 2015 v 15:12 | Reagovat

Slibná rozjížďka! Umíš vždycky navnadit při závěru psaní, naťuknout, naznačit - a rychle zmizet. Jak rafinované! ;-)
Jinak, zápletka se slibně rozjíždí, Boris je pěkné číslo, a hlavní persóna je pořádná potvora. Nemůžu si pomoct, mně se jeví jako potvora.
Na jednu stranu je mi tím nesympatická, ale na druhou stranu - holky puťky by se od ní měly trochu učit, aby neskončily v tom pověstném koutě, nebo po deseti letech manželství v rozvodovém řízení... ;-)  :-)
Na pokračování jsem zvědava.

67 Elis Elis | Web | 12. července 2015 v 7:06 | Reagovat

[66]: Díky… o zápletky nouze nebude... Boris je dominantní a svým způsobem i bezohledný muž, který to, co chce se vždy snaží získat všemi prostředky, bez ohledu na ostatní, ale i jemu nejsou city a láska cizí, jen to vnímá a prožívá po svém...
Emily je krásná ženská, obletovaná muži a je potvora, ona musí potvorou být, aby "přežila" všechny lovy, které na ni muži pořádají, proto se snaží mít nad nimi převahu a využívat všechny své ženské zbraně...  
Chápu, že to jak se Emily chová, se nemusí všem líbit, vnímání postav je vždy různé, záleží na naturelu čtenářky... je to jako v životě, nikdo na světě se nemůže líbit všem a já s rozdílným vnímáním postav v příběhu nemám sebemenší problém... děkuji za názor a komentář... :-)

68 Dulce Nika Dulce Nika | Web | 12. července 2015 v 10:12 | Reagovat

krásne :)

P.S.: Špirály sú všetky top, ale v reklame. Keď ju budeš mať suchú, tak skús dať do nej trochu vody. Ževraj to pomáha. Neviem, neskúšala som, len ma to napadlo, keď som čítala tvoj komentár. Pekný deň :-)

69 murielana murielana | Web | 12. července 2015 v 11:27 | Reagovat

[57]: Bude pokračování do středy, na  pár dní jedu pryč a není tam signál :-? :-(

70 Elis Elis | Web | 12. července 2015 v 15:23 | Reagovat

[68]: Díky...
Už jsem to zkoušela, ale druhý den to bylo zase suché a když se často přidávala voda tak už barva byla nějaká divná a dobře nedržela... když nad tím teď přemýšlím, tak mě napadlo jestli nebude chyba v uzávěrech řasenek, to jediné dává smysl proč tak vysychají... při dalším nákupu se soustředím na to jaký je uzávěr, evidentně pouhé zašroubování nestačí, musí tam být nějaká podložka, z gumy nebo měkkého plastu...

71 Elis Elis | Web | 12. července 2015 v 15:33 | Reagovat

[69]: To zatím nevím, ale do středy to snad bude.... tento příběh je sice už dlouho napsaný, ale když čtu své starší výtvory, tak zjistím, jako každý autor, že teď bych něco napsala úplně jinak... tak před publikováním původní verzi upravuji, i když to netrvá tak dlouho, jako napsat úplně nový příběh, nějaký čas to přece zabere...

72 Elis Elis | Web | 12. července 2015 v 15:57 | Reagovat

[66]: Ještě se zastavím u tvé úvahy o potvorách a puťkách, to je velmi zajímavé téma... muži milují potvory, ty je neodolatelně přitahují, muži mají rádi riziko a nebezpečí, nesnáší nudu a stereotyp, jsou to lovci a dobyvatelé a musí mít možnost ženu dobývat a bojovat o ni... puťky je brzy omrzí, protože na rozdíl od potvor, puťky nepochopili, nebo nedbají na to co muži chtějí… potvory to ví, skvěle jim funguje instinkt a zůstaly ve všem ženami v pravém slova smyslu, dovedou využívat svou krásu a vše co jim příroda nadělila a hlavně umí s muži zacházet a ví co muži potřebují a po čem touží...

73 Ta mrtvá Yamari Ta mrtvá Yamari | Web | 12. července 2015 v 17:24 | Reagovat

Ahoj jak se máš??

74 Renda♥ Renda♥ | Web | 12. července 2015 v 20:38 | Reagovat

Nádherné :) Fakt moc se mi líbí způsob jakým píšeš a uvažuješ O_O  :-D  ;-)  :-)

75 Elis Elis | Web | 12. července 2015 v 21:50 | Reagovat

[73]: Jde to, hlavně že nejsou tropy a co ty, byla si na dovolené, nebo sis dala odpočinkový čas od blogu...

76 Elis Elis | Web | 12. července 2015 v 21:59 | Reagovat

[74]: Děkuji, moc jsi mě potěšila, krásně si to vystihla, nejde jen o osobitý styl psaní, stejně důležité je mé myšlení... ještě jednou děkuji...

77 Sidica Sidica | Web | 13. července 2015 v 10:16 | Reagovat

Veľmi pekné a zaujímavé :D

78 Joina Joina | Web | 13. července 2015 v 12:13 | Reagovat

Další pokračování, no super :)
Ale normálně jak to čtu, začínám po těch vášivých dotekách toužit taky... Opravdu super díl ;)

79 Elis Elis | Web | 13. července 2015 v 13:12 | Reagovat

[77]: Děkuji, jsem ráda, že se ti pokračování příběhu líbí...

80 Elis Elis | Web | 13. července 2015 v 13:17 | Reagovat

[78]: To jsi mě velmi potěšila... vášnivých doteků není nikdy dost... ;-) moc děkuji...

81 Dulce Nika Dulce Nika | Web | 13. července 2015 v 17:27 | Reagovat

Jááj, tak to už potom neviem. Ešte som niekde čítala, ževraj namiesto vody je potrebné nakvapkať očné kvapky, ale to som ešte tiež neskúšala, tak neviem, ako by to dopadlo. Alebo potom fakt bude problém v tých uzáveroch. Skús možno nejakú inú značku alebo tak. Čo ja na sebe vidím, tak mi prídu lepšie tie lacnejšie ako tie drahšie. Treba skúsiť... :-)

82 Elis Elis | Web | 15. července 2015 v 7:15 | Reagovat

[81]: Jsem si už jistá, že problém bude v uzávěru, který asi po první otevření už dobře nedoléhá a netěsní ... v obchodě když řasenku zkouším tak je dobrá, ale potom rychle vysychá, i když ji dobře uzavřu, teď přemýšlím, co s tím, jak tomu zabránit... :-?

83 Van Vendy Van Vendy | Web | 15. července 2015 v 21:33 | Reagovat

[67]: Právě že potvora Emily umí s Borisem zacvičit a udržet ho v napětí. Puťka Babetka nebo třeba Svatava (jména náhodná, nic proti nikomu) by mu možná dala, ale taky by skončila v sekci "svedená a opuštěná".
Ale pozor na kategorie puťka-mrcha. To je vzácná kombinace, která dovede s chlapem taky zatočit. Ale asi s chlapem jiného ražení než třeba Boris... :-D
Jinak, viděla jsem v rodině několik rozvodů a vždycky to byly sestřenky-puťky, které byly v puťkovství vychovávány a kterým by to vyšlo, kdyby se  jejich mužům do cesty nepřipletly mrchy, které je velmi rychle přetáhly. Za jedna novotou, za druhé úplně odlišným chováním a za třetí fyzickým vzhledem (neříkám krásou, ale stačí když ženská o sebe dostatečně pečuje a dává najevo, že má o sobě dost velké mínění). A všechny ty puťky skončily špatně, protože i kvůli dětem (paradoxně) nechtěly vyvolávat velké rozkoly, na druhou stranu se cítily ponížené a odstrčené a tak čekaly a čekaly a čekaly, jestli se něco nezmění a ono se nic nezměnilo a tak se rozvedly, až byly děcka velký, takže místo aby vydyndaly na děti alimenty, řešily problém společného majetku, rozdělení a tak. Sranda, kdyby to nebylo trochu k pláči. Ale paradoxně za to až tak neviním ty mrchy (i když trochu jo, ale ne úplně), ony ty puťky totiž v záplavě starostí o rodinu a chod domácnosti zapomněly samy na sebe. Velká chyba!

84 Van Vendy Van Vendy | Web | 15. července 2015 v 21:38 | Reagovat

[72]: Ještě bych chtěla přidat jednu drobnost - mrcha, která je bez dětí, nemá žádné starosti typu o domácnost. Ono to dá docela zabrat, pokud ženská chce, aby byla domácnost tip ťop a chlap se nevracel do zabordeleného baráku. Dnes je možnost pořídit si úklidové služby, nebo částečné úklidové služby, otázka je ale finanční, ne každá puťka si to může dovolit. Na mysl mi připlouvá známo rozděl a panuj - kdyby puťka trochu víc zainteresovala manžílka do chodu domácnosti, možná by manžílek neměl tolik roupů. Ale to by musela zainteresovat hned po svatbě, protože jak si manžílek zvykne na servise de luxe (tj. dvakrát nebo třikrát denně jídlo, vyprané a vyžehlené oblečení, žádná starost o doplňování zásob a absence péče o děti), tak by to bral později jako újmu na cti, kdyby se měl zničehonic angažovat. Sakryš, k manželství by se měly některé holky vychovávat. ;-)  :-D

85 userka userka | E-mail | Web | 15. července 2015 v 21:39 | Reagovat

Elis, u tebe aby člověk četl jenom s největší opatrností, protože když už se schyluje na věc, vždycky odbočíš! :D o:)

[51]: To je ale dobrá poloha! :) Nejdřív jsem jí nevěřila, ale stačí jednou vyzkoušet :D

86 creyativite creyativite | Web | 16. července 2015 v 17:50 | Reagovat

[4]: presne! Ak by si písala Na wattpad mala by si podľa mňa ešte viac čitateľov :)

87 Elis Elis | Web | 21. července 2015 v 19:14 | Reagovat

[85]: Odbočení je nutné, nemůže být hned sex, to by měli muži moc jednoduché... ;-)

88 Elis Elis | Web | 21. července 2015 v 19:15 | Reagovat

[86]:Díky, pouvažuji o tom...

89 Zoett Zoett | Web | 27. srpna 2015 v 5:07 | Reagovat

Super ^^.. Znám jednoho Borise a pořád si ho musím představovat místo tamtoho.. :-D

90 Elis Elis | Web | 28. srpna 2015 v 7:53 | Reagovat

Děkuji... tak pokud je tvůj Boris takový jako tento, tak je to skvělé a určitě se nenudíš... :-D

91 pizlik1 pizlik1 | E-mail | Web | 28. srpna 2015 v 19:27 | Reagovat

Je to dobrý. Zaujalo mě, že Emily neumí plavat. :-)

92 Elis Elis | Web | 30. srpna 2015 v 22:17 | Reagovat

Díky... to že neumí plavat, se pokouší Boris zneužít... :-)

93 moje-farby moje-farby | Web | 27. května 2017 v 21:43 | Reagovat

najprv som to čítala s otvorenými ústami... potom mi to úplne upadlo jak mala strašne veľa myšlienok... zrazu sa objavil ten tretí chlap a už to bolo zase fajn :D

a to jak rada manipuluje s mužmi, to sa mi páči... z prvej časti som totiž predpokladala, že bude "nevinná kráska" a ono nie! to je dobré :-D

94 Lenka Lenka | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 15:12 | Reagovat

Krásné čtení

95 Elis Elis | Web | 26. srpna 2017 v 20:59 | Reagovat

[94]: Děkuji...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Kdo není milován, je sám i v davu."