"MILUJEME TY, CO NÁS ODMÍTAJÍ A ODMÍTÁME TY, CO NÁS MILUJÍ"
Zdroj - foto zdarma - pixabay.com , publicdomainpictures.net
elisblog@seznam.cz
"Sex-appeal žen je umění vyvolat u mužů touhu po tom, co už znají."


"Láska je ze všech vášní nejsilnější, útočí na srdce, hlavu i tělo"

Založila jsem si druhý "modrý blog" - wonderful-world-elis.blog.cz
Bude mít rubriky - básně, povídky a články s různými náměty atd.
Na druhém blogu je publikován článek - "Nesnáším loučení"


Tento "červený blog" zůstane k publikovánívelmi oblíbeného
a vzrušující příběhu "Letní romance s Borisem".

"V životě je jen jediné štěstí, milovat a být milován."

Informace ke službě "Odběr novinek" na tomto blogu.
Přihlaste se k odběru novinek, budete upozorněni emailem na
nový článek, nezapomeňte otevřít a odkliknout potvrzující email.
Email jde cestou blogu.cz, vaše emailová adresa zůstane utajena!

"Teorie lásky je božská, její praxe ďábelská."

LETNÍ ROMANCE S BORISEM - 28. část


V některých případech se nový návštěvník blogu nechá odradit tím,
že se jedné o více dílný příběh a že by nepochytil o co jde.
Ale každá část příběhu má uzavřený děj a lze si
ji přečíst i jako samostatnou povídku...

"Láska vám může srdce naplnit, zlomit a znovu vyléčit."

Děkuji za návštěvu, budu ráda pokud zanecháte v komentářích své
názory a zůstanete pravidelnými návštěvníky blogu.
Děkuji holkám, které sem mnou přešly ze dvou zrušených blogu.

"Sex bez lásky je jen prázdný prožitek"

Ústava ČR chrání práva k výsledkům tvůrčí duševní činnosti zákonem.
Autorské právo - zák. č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací.
NA VŠECHNA DÍLA ZVEŘEJNĚNÁ NA TOMTO BLOGU SE VZTAHUJÍ
AUTORSKÁ PRÁVA, KOPÍROVÁNÍ NEBO ŠÍŘENÍ JE ZAKÁZÁNO!!!

"Láska je pokrmem žen, pro muže je kořením."

Letní romance s Borisem
Příběh je napsaný podle skutečných událostí, pro postavy
jsem vyhledala fotky dvojníků. Můžete si tak při
čtení vytvořit lepší vizuální představu.
Borisovo životní krédo: "Kdo dostal polibek a nevezme si vše,
zaslouží si ztratit i to, co už získal!"
HLAVNÍ POSTAVY PŘÍBĚHU "LETNÍ ROMANCE S BORISEM"


Letní romance s Borisem – 3. část

16. července 2015 v 18:45 | Elis |  Letní romance s Borisem
Zakončení předcházejícího dílu...

On mne varuje, abych nedělala hlouposti, to znamená jen jedno, i on mě podezírá, i on nerad vidí u mne Borise, ale netuším proč, jestli to dělá kvůli Tomovi a hájí jeho zájmy, nebo cítí svou příležitost a myslí jen na sebe. To vážně nevím, možná to spolu v mé nepřítomnosti probírali, nejde to odhadnout a nechci na to myslet, Tom dotčeně mlčí a Marek mne nezajímá, není to muž, o kterém bych snila, je pouhý kamarád, tak jsem ho brala od začátku, nepřitahoval mě jako muž. Náhle Tom nečekaně vstane, rychlými kroky ke mně přistoupí a uchopí mě kolem pasu, řekne polohlasně, "Jak chceš, půjdu s tebou do vody, nebo se utopíš, někdo tě musí hlídat!", konec věty vyzní dvojsmyslně, tak to vnímám. Nikdy předtím slovo "hlídat" nepoužil v podobné situaci, ale předstírám, že jsem si toho nevšimla a přikývnu, může jít se mnou, to mi nevadí, s požádáním Borise o doprovod jsem Toma stejně jen provokovala, ale to co a jak předtím řekl, mně stejně leží v hlavě. Ale nedostanu čas o tom přemýšlet, Tom mi ostře zašeptá do ucha, "A nepřeháněj to "kamarádství" s Borisem!", zní to varovně, to vysvětluje všechno, začal mne vážně podezírat, poprvé dal tímto způsobem najevo své obavy, ale to nestačí, pokud mě chce mít, musí se více snažit.

Elis
Letní romance s Borisem - 3. část

Mám dojem, že špatně slyším, nevěřícně se na Toma podívám, co to po mně vlastně chce, doposud mu nikdy nevadilo, že Boris se snaží být v mé blízkosti a dělá to dlouhé měsíce, tak proč ta náhlá změna, přece nemůže vědět, co se málem stalo v autě. Jedině že by mu Marek pohledem nebo gestem naznačil své podezření a prudce k Markovi otočím hlavu, upírá na mne pořád ten nesouhlasný pohled, vnímám, že každý z nich začal hrát sám za sebe, jen v tuto chvíli mají Marek s Tomem společný cíl. Nepostřehla jsem, v kterém okamžiku se rozjela tato bojová hra mužů proti sobě a já jsem v ní hlavní cena, doposud naše přátelské společenství žilo v poklidu, ale možná to doutnalo pod povrchem.
Má dlouhá nepřítomnost s Borisem po boku, to vynesla na světlo, všichni si uvědomili, o co tady jde a že mne musí hlídat, proto Tom s Markem chtějí dostat Borise z mé blízkosti, těžko s ním mohou soupeřit, je pro oba nebezpečný. Jejich spojenectví mně pro tuto chvíli mi vadí, nechci být pod dohledem čtyř pozorných očí, musím je rozdělit a bez váhání se svůdně i vyzývavě na Marka podívám, "Půjdeš s námi?!", zeptám se. Potěšeně se mu zablýsklo v očích, ale zahlédnu i jeho zaváhání a jak na Toma vrhá kradmý pohled, proto rychle pokračuji, "Budu ráda když půjdeš.", lákám ho dál, dávám mu tím naději, že není úplně ze hry a má u ně stále šanci, mým cílem je Marka přetáhnout na svou stranu, aby nedonášel.

Samotnému Markovi se tím jistě uleví, zbavuji ho tím dohledu nad mou cudností, pokud ho tím Tom pověřil, nebo jsou domluveni a vracím mu možnost se mne pokusit získat, Marek to pochopil a konečně přikývl a dokonce se usmál, má snaha je úspěšná. Raději se vyhnu pohledu na Toma a obrátím se k Borisovi, "A co ty, jdeš s námi, že?", oslovím ho, i když jsem si jista, že to zhorší situaci, už jsem ho pozvala jednou, tak na tom budu trvat, dělám to na truc Tomovi. Mne nebude omezovat a nechávat sledovat, na to může zapomenout, to nesnáším, tím vším mě nacpe k Borisovi do náruče mnohem rychleji a Boris to určitě využije, dívá se na mne a přikývne, pohled má výmluvný, jeho oči mě zalehnou, pod hloubkou jeho pohledu se dech ve mně tají.
Jsem ráda, že půjde a vím, že by šel i bez pozvání, Boris když něco chce, nic a nikdo ho nezastaví, jsem si tím jista a nemá dál tady stát, "Jdeme!", vyzvu je, Marek ještě zavolá na Nely, ale odmítavě zamává rukou, chce dál chytat bronz. To mě potěší, o její společnost nestojím, je zatrpklá a nudná, zkazila by všem náladu a vykročím směrem k vodě, Boris mě dohoní a položí ruku kolem mých ramen, bylo vždy jeho zvykem, být ke mně příliš důvěrný a dříve to nevadilo. Všichni to měli za kamarádské gesto, ale teď se vše změnilo a navíc jde Tom tak blízko za mnou, že slyším jeho i Markovi kroky, "Dej tu ruku pryč!", zasyčím potichu na Borise, poslechne, ale chce vědět proč, překvapeně se na něj podívám, copak nechápe, že se vše změnilo.

Snad nechce, abych mu vysvětlovala, že jsme upadli v podezření, když jsme předtím byli spolu tak dlouho pryč a Marek nás málem nachytal in flagranti, to musí Boris vzít na vědomí a více si ode mě držet odstup, ale to asi nebude chtít udělat, on se nepodřídí. "Snad víš, kdo jde za námi!", upozorním ho a krátce mu vysvětlím své obavy, že Tom i Marek něco tuší a doufám, že to bude Borisovi stačit, aby přestal provokovat a dělat hlouposti, ale mlčí a to mě znepokojí. Jen s tím nic neudělám, Borise nic nezmění a nechci už na to myslet, jsme u vody a první vlnky mi smočí nohy, je to příjemné, vykopnu nohu proti vlnám a sleduji, jak se vodní tříšť rozletí a třpytí se ve slunci, přeji si na všechny problémy zapomenout, užívat si moře.
Pomalu a opatrně postupuji dál, voda stoupá a chladí mé rozpálené tělo, ale po chvíli zůstanu stát, jsem spíše neplavec a hloubky se bojím, "Co je, proč stojíš?", diví se Boris, "Můžeš jít dál, tady je málo vody!", naléhá na mne a podává mi ruku, ale trvám si na svém. "Zůstanu u břehu, vezmi si kluky sebou a běžte si zaplavat!", ale s tím není spokojený, dokonce i Marek vrtí nechápavě hlavou a má řeči, že mám jít do vody a konečně zvládnout plavání, jsem překvapena, že i on tak naléhá. O co jim jde, to mne ani u vody nenechají samotnou z obav, že se s někým seznámím,"To je snad moje věc, co chci dělat!", rozhořčeně se na něj podívám a obrátím hlavu k Tomovi, hledám u něj podporu, ale mlčí, jako by se ho to netýkalo, nikdy se za mne nepostaví.

K čemu mi vůbec je, pozoruji ho a přemýšlím, čím mne okouzlil, v posteli je průměrný, je sice něžný a pozorný, ale v sexu málo vynalézavý, nic si s ním neužiji, asi mne dostal na svůj chlapecký pohled šedomodrých očí. Hlavně tím, jak je ve všedních věcech života spolehlivý, po předchozích divokých vztazích, jsem potřebovala klid a jistotu, tu mi dopřál, ale už mne to začíná docela nudit, cítím, jak se v mém nitru probouzí chuť dělat Tomovi naschvály. Rychle řeknu to, co mne zrovna napadne, "Běžte si zaplavat, kdo z vás doplave k bójce a první se vrátí, toho odměním.", slibuji, vypnu prsa, olíznu si významně rty a neunikne mi záblesk v Borisových očích, asi to nebyl dobrý nápad, pomyslím si, ale už se stalo.
"Co bude za odměnu!", vyzvídá Boris, ale to zatím nevím, tak dalece jsem to nedomyslela, svou otázkou mě dostal do nesnází, přemýšlím, "Vítěz bude mít možnost si sám odměnu vybrat!", rozhodnu se rychle a podívám se vyzývavě na Toma. Chci, aby se snažil a byl první, aby z mého hloupého nápadu nebyly další potíže, o které v této chvíli nestojím, jeho vítězství nás dva může více sblížit a odstraní všechna vzniklá nedorozumění, ale pochybuji o jeho šancích, moc nesportuje a Boris se bude snažit za každou cenu vyhrát. Co za odměnu bude chtít, mě pomalu začíná děsit, ale snad nevyhraje, i Marek je dobrý plavec, a ten si na rozdíl od Borise, před Tomem nic nedovolí. "A běžte už!", ženu je do vody a chvíli sleduji jak plavou a opravdu se snaží.

Za chvíli z nich vidím jen hlavy v dálce se pohupující na hladině, přestane mě bavit sledovat jejich snažení a vrátím se z vody na písek, rozhlížím se po lidech, jak si užívají pláž i moře, docela jim závidím, měla bych překonat svůj strach a naučit se plavat. Ale všechny mé pokusy byly marné a selhaly, obavy jsou silnější, zatím to nechám osudu a po chvíli se opatrně brodím zpět k místu, kde jsem stála naposledy, prsty se mně boří do mokrého písku, voda se prohání kolem mých nohou, opatrně postupuji dál a marně se rozhlížím. Jsem znepokojena, že nikde své tři muže nevidím, už by měli být zpátky, ve zvlněném moři a mezi ostatními plavci se špatně hledají, dívám se na všechny strany, zacítím pocit úzkosti, snad se kvůli mému nápadu neutopili .
Ale zaslechnu Borisův hlas, "Emily, jsem tady a jsem první!", zní to vítězně, ale nikde ho nevidím, až po chvíli, jak se postavil na mělčině, poznávám ho podle krásného těla a barvy plavek, mokré vlasy má připlácnuté na hlavě a vypadá s nimi úplně jinak. Za ním z vody vylézá Tom a nakonec i Marek, na Toma se zlobím, měl se více snažit, stačil kousek a mohl být první, už se nedá nic dělat a zeptám se zvědavě, "Jak to šlo?", ale naprosto zbytečně, na první pohled je vidět, že jsou zničeni, dali do závodu všechny síly. Chtějí co nejrychleji z vody ven, touží odpočívat, ale na odměnu nezapomněli, "Odměnu si snad zasloužíme všichni, ne jenom ten první, nebo ne?!", zeptá se Marek a vyčkávavě na mě hledí, bleskově přemýšlím.

Možná to je dobrý nápad, každého políbím, nebudou si závidět a bude klid, "Máš pravdu Marku, všichni dostanete polibek.", rozhodnu se, ale to se Borisovi nelíbí, "Tak to ne, jako vítěz musím dostat něco víc a odměnu si vybírám sám!", zlobí se. Vím, že nebude chtít ze svého názoru ustoupit a podívám se na Toma, v očích mám prosbu o pomoc, chci, aby zasáhl, chtěla jsem provokovat, ale všechno má své meze, musí přece cítit, o co Borisovi jde, ale zase mlčí. Tím, že Borise neumravní, mne popudí, ale až budu Borise odměňovat, bude si svou nespokojenost vybíjet zase na mě, jeho nečinnost mne rozzlobí, vybral si sám, dostane tedy lekci, otočím se k Borisovi a přikývnu na souhlas, "Vítěz si může vybrat!", oznámím.
"Ale vezmu to od třetího místa, Marku, pojď sem.", vyzvu ho a popojdu k němu o krok, stoupnu si na špičky a políbím ho prudce na rty a zacítím, že je překvapený, ale jeho rty se ochotně přimknou k mým. Dám si záležet a je to mnohem víc než jen letmé políbení, vnímám, že je z toho Marek rozechvělý, za celou dobu co se známe, jsme se po poprvé tak políbili a k mému překvapení Marek v líbání setrvává déle, než je mi milé, musím své rty z jeho úst, chutnajících po slané vodě odtrhnout. Obrátím se k Tomovi, přistoupím těsně k němu, ňadry se dotýkám jeho těla, a podívám se s očekáváním do jeho velkých a smutných očí, teď má ještě šanci všechno zachránit, ale musí se zachovat jako chlap a dát všem najevo, že mu patřím.

A já Borise okamžitě vyškrtnu ze svého života a bude všechno jako dřív, jsem k tomu rozhodnuta a nastavím mu svá ústa, sehne se a jeho rty se jen lehce dotknou mých, velmi krátce mě políbí a rychle zvedne hlavu, cítím, že se zlobí, ale špatně vyhodnotil situaci. Zase nevyužil svou šanci, mohl zasáhnout a výhru pro vítěze zrušit, všichni by to pochopili, ale neudělal to a jen si hraje na uraženého, vnímám z jeho chování jen zklamání a ne odvahu o mě bojovat. Ještě chvíli vyčkávám v naději na změnu, ale zasáhne Boris, vůbec se mu zdržování nelíbí, poklepe mně na rameno, "Teď jsem na řadě já!", hlásí se o svou odměnu a jsem zvědavá, co si jako vítěz bude přát, obrátím se k němu, "Řekni si, ale jen to, co můžeš dostat!", upozorním ho.
Mám velké obavy z jeho přání, "Ale to jsi neříkala, že je to omezené a teď to nemůžeš jen tak měnit!", protestuje Boris, "A co jsi tedy chtěl, posoudím to?!", vyzvídám, jsem zvědavá a tuším, co by asi mohl chtít, ale doufám, že s tím nezačne před ostatními. Boris se zvláštně usměje a to nevěstí nic dobrého, "Chci se s tebou milovat!", řekne krátce, rozhodně a vyzývavě, to se dalo čekat, nejsem tím překvapena, na rozdíl od Marka i Toma, kteří ztuhli. Marek ihned zareaguje a znepokojeně postoupí dopředu, "Ty jsi pitomec Borisi!", řekne rozčíleně, ale tohle snad měl povědět Tom, ale mlčí a přepustil svou roli Markovi, nechápu proč, ale cítím, že Marek hraje jen o své zájmy a na Tomovi a mém vztahu s ním mu dávno nezáleží.

Nemíním to řešit, je to Tomův problém a musí s tím něco udělat, nebo jen on sám na to doplatí, ale stojí jako by se ho to netýkalo a Boris se nenechá vyvést z míry, "Proč pitomec, i ty bys to chtěl, ale nemáš na to koule!", odbude Marka a ušklíbne se, má ho přečteného. Zatím, co se dohadují, jen poslouchám, mlčím a přemýšlím o tom, co budu dělat, moc možností nemám, jen se mohu pokusit Borise srovnat. "Borisi, neprovokuj, víš moc dobře, že to nejde, vyber si něco jiného!", vybídnu ho a rozhodně vzdoruji jeho pohledu, když se na mě dlouze podívá a má na rtech zase ten zvláštní úsměv, jako vždy když se k něčemu chystá, to mně silně znepokojí, "Tak dobře Emily, chci být hodinu s tebou sám!", řekne vítězně.
A je to tady, je mazaný, jak s ním budu někde sama, okamžitě na vhodném místě mě složí a nic mě před ním nezachrání, "To ne!", odmítnu prudce jeho návrh, "Musí to být něco krátkého!", otočím se k Tomovi, aby konečně zasáhl, ale jen sevřel rty a mlčí. V takových situacích je naprosto k ničemu, nebo mě zkouší a čeká, jestli Borise odmítnu, ale to teď nemohu, byl první a musí dostat svou odměnu, za to Marek je rozčílený, začne mně vysvětlovat, že to, co Boris chce nyní, je v podstatě to samé, jako to předtím. Hlavně všichni dobře Borise známe a víme, o co mu jde, dívám se na rozhořčeného Marka a pomyslím si, že to by měl vysvětlovat Tomovi, mně nemusí, já to vím, ale nevím co s tím, ať přemýšlím sebe víc, nic mě nenapadá.

Netuším, jak tuto patovou situaci řešit a Boris už má všeho dost, skočí Markovi do řeči, "Nepřeháněj, to o milování jsem řekl jen tak!", zasměje se Markovi do obličeje, rychle se na Borise zkoumavě podívám, ale jeho vysvětlení nevěřím. Rozhodnu se tuto záležitost rozseknout jednou pro vždy, nic z toho, co si Boris přeje, nedostane, jsem rozhodnuta, "První cena nebude udělena z technických důvodů!", oznámím nahlas a doufám, že tím všechno skončí. Ale Boris se okamžitě rozzlobeně ohradí, "Jak to, já jsem vyhrál a nakonec nedostanu nic, to není spravedlivé!", zlobí se a hodně, vyčítavě se na mě zadívá, oči mu zesmutněly, je mi ho líto a pomyslím si, že má pravdu a rozhodnu se ustoupit, "Tak dobře, ale vyber si něco přijatelného, máš poslední možnost!".
Učiním mu nabídku a čekám, co odpoví, "Musím chvíli přemýšlet.", dává si Boris na čas, přimhouří oči a zkoumavě mě pozoruje, netrpělivě se na něj dívám a lituji, že mu nevidím do hlavy a nevím, co zase vymýšlí, najednou se usměje, konečně ví co chtít. Cítím dopředu, že se mi to určitě nebude líbit, "Emily, musíš si jít se mnou zaplavat.", řekne nevině, ale mě tím vyleká, "To nejde, já neumím plavat, musím být tam, kde dosáhnu na dno!", protestuji, ale Boris odbude mé obavy, "Neboj se, budeme jen tam, kde je málo vody.", ujišťuje mne. Hledí mi upřeně do očí, jsou náhle velmi tmavé, jak se mu vzrušením rozšířily zorničky, Boris namíří prst na Toma s Markem, "Vy dva odejděte, je to moje výhra a nestojím o váš dohled!", snaží si zajistit soukromí

Tom chvíli váhá, upřeně na mě hledí, oplácím mu pohled, oba mlčíme, nechávám rozhodnutí na něm, ale už předem vím, že zase ustoupí a je to tady, Tom kývne na Marka, aby ho následoval a zavolá, že počká na lehátku, ale ať si pospíším. Přikývnu, to není problém, nemám v úmyslu být ve vodě dlouho a sleduji, jak Tom s Markem se brodí na břeh, Tom se ještě otočí a úkoluje Borise, "Dávej na ni pozor, ne aby se kvůli tvým blbým nápadům utopila!", ale ten už nepovažuje za nutné odpovědět. Jen mávne rukou, aby se Tom nestaral a čeká, až oba zmizí z dohledu, "Emily, pojď, za mnou!", okamžitě mě vyzve a natáhne ke mně ruce. "Borisi, já se bojím, už jednou jsem se topila!", vysvětluji, ale nic mně to není platné.
Pohyby prstů mně pobízí, abych šla k němu blíž, "Není tu hloubka, podívej, já tady stojím a vodu mám jen k ramenům!", ještě poskočí, aby mě přesvědčil, že je tam pevné dno. Odhaduji vzdálenost mezi námi na několik kroků. Než došlápnu, opatrně nohou zkoumám před sebou dno, ale Boris je netrpělivý a přijde si pro mne, uchopí mne za ruku a vleče dál od břehu. Po chvíli se dna dotýkám jen palci u nohy a vodu mám až po bradu, vyděsím se, "Borisi vraťme se, tady se už nemůžu postavit!", vylekaně zakřičím. Odmítavě zavrtí hlavou. "Nemusíš se bát, já stojím na dně!", odpoví, ale to mne neuklidní, on je o mnoho vyšší a zatím co visím bezmocně na jeho paži, uvědomím si, že si to užívá, že se mu to hodí, přitáhne si mne těsně k sobě a zacítím, že je vzrušený.

V této chvíli je zbytečné, ho přemlouvat, už ho nic nezastaví, ale co chce dělat, jak se chce tady milovat, v moři mě snad nemůže ani znásilnit, nebo ano, nedovedu si to představit, ve vodě jsem se milovala, ale bylo to na písčině a kolem nás si jen pohrávaly a šplouchaly mírné vlnky. Vůbec nevím, jak se to dá dělat v moři a navíc, když plavat neumím, ale ani chvíli nepochybuji o tom, že Boris něco vymyslí, ale netuším, co to bude, jen v této chvíli cítím, jak mě nadzvedl a přitiskl těsně k sobě. Snaží se mě stáhnout plavky, jeho ruka se dere, kam nemá, jeho ústa mě chtivě líbají a vzrušeně mi zašeptají do ucha, "Chci se s tebou milovat!", neodpovídám a mlčím, jindy by mě to vzrušilo, ale v této chvíli jediný pocit, který mám, je strach.
Snažím se odrazit jeho nenechavou ruku, ale on nepřestává a vyzve mě, "Dej nohy kolem mých boků!", co má pořád s těma nohama, v autě je chtěl mít na ramenou a teď na bocích, ale nemíním poslechnout, já se s ním milovat nechci, ne tady, i kdyby mně k tomu recitoval milostné básně. V této chvíli na to nemám pomyšlení, zvláště když zacítím, že nenápadně postupuje dál a dál do větší hloubky, vnímám na nohách zvíření vody. "Borisi přestaň, chci zpátky!", ale vůbec si nevšímá, co povídám a jen se zeptá, "Ty neumíš šlapat vodu?".

"Ne, neumím.", přiznám se, "Tak to máš smůlu.", usměje se a mhouří před sluncem zelené oči s kapkami vody na dlouhých řasách a na tváři se mu třpytí odlesky ze zvlněné hladiny, vypadá jako princ z pohádky, je krásný a ještě úžeji si mne přitáhne k tělu. "Teď musíš spoléhat jen na mne, drž mě pevně kolem krku!", doporučí, ale nechci se na něj tisknout, zlobím se, "Tys mne podvedl, slíbil si, že budeme tam, kde dosáhnu na dno!", zanaříkám, ale on se jen zasměje a táhne mě dál na volné moře. "To ty jsi mně podvedla, slíbila jsi, že si mohu výhru vybrat a všechno si odmítla!", vyčítá mi má rozhodnutí, je to blázen, probleskne mi hlavou, čím dál víc si uvědomuji, že on je schopný všeho, ale snad mě nenechá utopit, i když nebude po jeho.
"Odmítla jsem to proto, že sis vybral špatně, jak si to mohl po mně chtít před všemi, ty ses pomátl!", připomenu mu jeho hloupý nápad, "To už je jedno, pomilujeme se teď!", řekne s jistotou, že se tak stane, nevěřícně se na něj podívám a rozhlédnu se kolem. Všude samá voda, to si snad žertuje, ohlédnu se za sebe a pobřeží je zase o kus dál, i když neplave a šlape jen vodu, asi nás stále postrkují vlny, "Borisi přestaň, děsíš mne.", zašeptám polekaně. "Emily, neplaš se, bude se ti to líbit, je to krásné a nebezpečné milování, to je právě vzrušující, spojí se všechny emoce dohromady a bude to úžasné, takový milostný zážitek jsi ještě neprožila.", s nadšením popisuje, co mne čeká a oči mu svítí, ale obavy mi sevřou hrdlo, on to myslí vážně.

U Borise s jeho nápady a tím, jak má rád nebezpečí, miluje adrenalinové sporty, skáče padákem, jezdí jak blázen, zničil už několik vozů, ale všechno přežil, má asi dobrého strážného anděla, nemohu nic vyloučit z toho, co mi naznačuje v žádném případě vyloučit. Je schopný ke všemu mě i silou donutit, on je blázen, on je krásný, ale šílený, o tom už vůbec nepochybuji, ale co teď s tím, když se ho pustím, tak se utopím, Bože, proč se mi pořád stávají takové věci, proč nemohu mít klidný život. "Borisi vraťme se, já se opravdu bojím!", zkouším ho přesvědčit, ale jako by neslyšel a ukáže rukou vlevo, "Musíme se dostat k těm skálám, co čouhají z vody!", podívám se okamžitě tím směrem, je tam bokem od pláže skalnaté pobřeží, sevře mne znovu strach.
"Proboha proč?!, zeptám se, už si přímo zoufám, "Znám to tam, i těsně pod hladinou jsou skály, na jednu si vlezeme a můžeme se tam milovat.", vysvětluje, "Budou nás zaplavovat vlny a snažit se nás strhnout do hlubiny!", vysvětluje nadšeným hlasem. "Budeme lapat po dechu na půl utopeni a milování bude i boj o přežití.", popisuje radostně, jaké místo zvolil pro naše milování, "To bude jedinečný pocit, to si nedovedeš představit, ten strach a vášeň dohromady, to se musí zažít a uvidíš, jaká je to krása, když tě voda při tom nadnáší!". Vysvětluje výhody, rozplývá se nadšením, ale já si to nemyslím a dělám si velké starosti, on vážně zešílel, neumím plavat, ve vlnách převalujících se po skálách se asi těžko budu nadnášet, vůbec se na skále neudržím, to bude můj konec, takové milování s ním nemůžu přežít.

Konec 3. části
❤❤❤
Na všechna díla se vztahují autorská práva. Kopírování a šíření je zakázáno!
 

17 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ji Hei - Fotografie Ji Hei - Fotografie | E-mail | Web | 16. července 2015 v 19:41 | Reagovat

Držím palce hlavní aktérce, aby to přežila! :) Jsem zvědavá, jestli se nechá zlákat, nebo ji přemůže strach ;). Tipuji, že to nakonec riskne ;).

2 Blanka Blanka | 16. července 2015 v 19:46 | Reagovat

Držím Emily palce aby to přežila , taky jsem zvědavá jestli se nechá  zlákat nebo ne a myslím si že jí spíš dožené strach s vody :-?

3 Beatricia Beatricia | Web | 16. července 2015 v 19:47 | Reagovat

Úžasná a napínavá epizoda. S tou soutěží jsi to skvěle rozehrála a jak to dopadne? Na to si musíme počkat do příští kapitoly. Co dát tomu detektivní nádech? Já bych ji utopila a Borise obvinila z vraždy. A bylo by. ☼☼☼

4 Deana Deana | 16. července 2015 v 19:54 | Reagovat

Elis opäť super! Perfektný príbeh, som ním uchvátená, si skvelá spisovateľka a teším sa na ďalší diel :-)
V komentároch sa zmiňuješ o skutočnej príhode, je tvoja? ;-)

5 pavel pavel | Web | 16. července 2015 v 21:35 | Reagovat

Když je nebezpečí, o to víc je milování vzrušující, ne? :-D

6 Elis Elis | Web | 16. července 2015 v 21:50 | Reagovat

[1]: Držet palce opravdu potřebuje, s Borisem nic není jednoduché... co bude dál je překvapení a nemohu to prozradit, ale bude to stát za to... ;-)

7 Elis Elis | Web | 16. července 2015 v 21:54 | Reagovat

[2]: Boris je velmi silné lákadlo, takový chlap se nepotkává denně, ale strach u vody je zase omezující... ale na to co Emily chce nebo nechce, Boris nikdy nebere ohled... co bude dál se dozvíme za týden...

8 Elis Elis | Web | 16. července 2015 v 22:01 | Reagovat

[3]: Děkuji... ta soutěž byla spuštěna z trucu, ale její dopady a to co vyvolá bude Emily šokovat, spustil se tím řetěz událostí a zažije, co nikdy nezažila a s jiným mužem to ani nejde prožít... vražda tam nebude, ale není to špatný nápad... :-)

9 Elis Elis | Web | 16. července 2015 v 22:03 | Reagovat

[4]: Velké díky... ten příběh je ze života, ale nemůžu prozradit podrobnosti, někdo by se v něm mohl poznat...

10 Elis Elis | Web | 16. července 2015 v 22:05 | Reagovat

[5]: To je pravda, s tím souhlasím, čím větší koktejl emocí, tím silnější prožitek... ale nesmí jít o život... :-D

11 murielana murielana | Web | 16. července 2015 v 22:28 | Reagovat

Páni, skvěle napsaný, Emily závidím, chci být na jejim místě, můj život je nudný :-?

12 Pufflie Pufflie | E-mail | Web | 16. července 2015 v 23:56 | Reagovat

Máš opravdu výborné nápady! :D Těším se na další díl. A Tom je opravdu pitomec! :-D

13 Elis Elis | Web | 17. července 2015 v 6:30 | Reagovat

[11]: Díky... myslím, že závidět nemusíš, za prvé  není tak jednoduché, když se za tebou táhne houf chlapů a za druhé se toho můžeš dočkat, co není může brzy být...

14 Elis Elis | Web | 17. července 2015 v 6:43 | Reagovat

[12]: Děkuji... Tom patří k neprůbojným mužům s malou sebedůvěrou, kterému shodou okolností padla do nárůče ženská, kterou by se jinak neodvážil ani oslovit... na rozdíl od Borise, ten malou sebedůvěrou netrpí, je si sebou jistý a tvrdě si jde za svým, nic ho neodradí a použije vše, co může aby dostal to co chce...

15 Pufflie Pufflie | E-mail | Web | 17. července 2015 v 10:46 | Reagovat

[14]: Musím říct, že tu psychologii postav máš opravdu skvěle promyšlenou :)

16 jac-kie jac-kie | Web | 17. července 2015 v 11:10 | Reagovat

moc hezké, napětí rozhodně nechybí, těším se na další část :-)

17 Vera Vera | 17. července 2015 v 13:52 | Reagovat

Kloubouk dolů Elis, píšeš skvěle :-)  :-)  :-)

18 anuse -esuna anuse -esuna | E-mail | Web | 17. července 2015 v 15:53 | Reagovat

Ahoj Elis. Utekla jsem se domů schovat před sluníčkem  a hlavně abych se ochladila.Po dychtivém přečtení další kapitoly se tak nestalo. Cháá. Super oddechové čteníčko. Těším se na další pokračování. Pa :-)  :-)

19 mysteriouswolf mysteriouswolf | Web | 17. července 2015 v 16:34 | Reagovat

Doufám, že hrdinka strach přemůže. Milování ve vlnách je nezapomenutelný zážitek ;-)

20 Elis Elis | Web | 17. července 2015 v 17:47 | Reagovat

[15]: Díky, na psychologii postav si dávám záležet, mě psychologie hodně baví, přečetla jsem spoustu odborných knih....

21 Elis Elis | Web | 17. července 2015 v 17:55 | Reagovat

[16]: Moc děkuji, snažím se psát tak, aby děj měl spád, bylo tam napětí atd.,

22 Elis Elis | Web | 17. července 2015 v 17:56 | Reagovat

[17]: Díky, potěšila si mě...

23 Elis Elis | Web | 17. července 2015 v 18:05 | Reagovat

[18]: Ahoj, dnes utíkat před sluncem bylo přímo nutné...  chápu, že tě čtení příliš neochladilo, ale v příští části příběhu to nebude lepší... ;-) jsem ráda že se ti třetí část líbila a děkuji za komentář...

24 Elis Elis | Web | 17. července 2015 v 18:09 | Reagovat

[19]: Milování ve vodě má své klady, v tom ti dávám za pravdu... jak se rozhodne Emily zatím neprozradím...

25 L. L. | Web | 17. července 2015 v 19:37 | Reagovat

Hrozne rada bych si to precetla ale jsem na mobilu, takze je to naprd.
Jinak milovani ve vode je uzasna vec(co vidim psat v komentech):)
a preju ti krasny vecer a at se ti podari splnit, to co si prejes :)

26 Alka Alka | E-mail | 17. července 2015 v 21:15 | Reagovat

WOW, dočetla sem bez nádechu a se všemi názory souhlasím, úžasné a ten konec mě dostal, těším se na pokračování ;-)

27 Miloš Miloš | Web | 17. července 2015 v 22:51 | Reagovat

Vzdát se sladké odměny může jen hlupák.
Aby se jim tam ale u toho milování ve vlnách nezakousl do nohy žralok :)

28 Elis Elis | Web | 18. července 2015 v 6:31 | Reagovat

[25]: Jistě, na mobilu je to o ničem, co se dá dělat, hlavně si užívej volno a krásné počasí... milování ve vodě je perfektní, doporučuji neodmítat... díky za komentář...

29 Elis Elis | Web | 18. července 2015 v 6:38 | Reagovat

[26]: Děkuji... číst bez nádechu, to mě jako autorku, vždy potěší... pokračování se budu snažit dát za týden, ale nevím, co se bude v tu dobu dít a můžu mít zpoždění,  léto je velmi náročné období, hlavně v době prázdnin... :-)

30 Elis Elis | Web | 18. července 2015 v 7:45 | Reagovat

[27]: Vzdát se sladké odměny a nemilovat se, to může opravdu jen hlupák a to Boris není, partie je rozehraná a kdo co dostane se uvidí, zatím to není jisté,  na to co a jak bude si musíme počkáme v dalších dílech příběhu... Miloši myslím, že jim tam nebezpečí od žraloka nehrozí, oni jsou si spíš navzájem nebezpeční... ;-)

31 Dulce Nika Dulce Nika | Web | 18. července 2015 v 15:34 | Reagovat

opäť krásne :)

32 Simča Simča | 18. července 2015 v 17:30 | Reagovat

Dokonalý!!! Fakt skvěle napsaný a zas konec v nejlepším :-?  :-?

33 Nikinka Nikinka | Web | 18. července 2015 v 17:52 | Reagovat

Hrozně se mi líbí ty protiklady; Tom a Boris. A vážně nevím, kterému z nich fandím víc :-D... možná snad Borisovi. Asi. Nejspíš. Nevím! :D
Každopádně, bylo to povedené! :)

34 de-viare de-viare | Web | 18. července 2015 v 17:57 | Reagovat

Elis, naprosto s tebou souhlasím. Chlapce patří dusit, ikdyž ono to né vždy jde... :D Jinak zase moc pěkné počteníčko :)

35 Frances Jane Frances Jane | Web | 18. července 2015 v 19:49 | Reagovat

Letní romance... dnešní den bych spíš nazvala Letní peklo [:tired:] !!!

36 Van Vendy Van Vendy | Web | 18. července 2015 v 20:38 | Reagovat

Být Tomem, tak se sbalím a odjedu... :-D
Tak ať si to Emily pořádně užije! Kdoví, možná se jí to bude líbit a třeba se naučí i plavat... ;-) Boris je těžkotonážní frája, který jde si tvrdě za svým. Bez ohledu na všechno. Ale jo, to bude ještě zajímavý...
[3]: Dobrý nápad! :-D

37 Markét. :) Markét. :) | Web | 18. července 2015 v 20:49 | Reagovat

Super, že k tomu dáváš fotku, myslím si, že je to tak lepší :-) jinak skvěle napsané!:-)

38 Dáša D. Dáša D. | 18. července 2015 v 23:19 | Reagovat

Wau! Perfektně napsané, vidím to před očima jako bych u toho byla [:tired:]

39 Elis Elis | Web | 19. července 2015 v 2:17 | Reagovat

[31]: Děkuji...

40 Elis Elis | Web | 19. července 2015 v 2:22 | Reagovat

[32]: Velké díky...ty nešťastné konce, ale v některém místě musí část příběhu končit, snažím se, aby to bylo místo kde dochází ke změně, kde určitý úsek děje končí a rozvíjí se nový děj, tak v tom místě příběh rozdělím...

41 Elis Elis | Web | 19. července 2015 v 2:48 | Reagovat

[33]: To máš pravdu, Tom a Boris jsou tak silné protiklady, jako je den a noc a ten třetí Marek je všehochuť, je nevyhraněný, tak pravděpodobnou volbou je Boris, stejně to vnímá více holek, já taky... Boris láká ženy víc, takový typ muže i ve skutečném životě je pro ženy velmi přitažlivý a žádoucí, máme to v sobě zakódované v genech, chceme a potřebujeme pořádného chlapa ve všech směrech ... ale pokud ho získáme je těžké si ho udržet, takový muž potřebuje "speciální" zacházení... děkuji za pochvalu...

42 Elis Elis | Web | 19. července 2015 v 3:01 | Reagovat

[34]: Přesně tak, mužský je potřeba přidusit, ale nenápadně a mazaně, oni nesmí poznat, že jim ubíráme kyslík, musí se to dělat nenápadně a mazaně... jsme přece dobré herečky, máme dobré instinkty a ještě pár věcí k tomu a to je to speciální zacházení, které zmiňuji v předchozím komentáři, někteří mužský jsou odolnější a trvá to déle, musí se postupovat pomaleji a nesmí se udělat žádná chyba, hlavně u mužů typu Borise... moc děkuji, jsem ráda že tě příběh zaujal...

43 Elis Elis | Web | 19. července 2015 v 3:06 | Reagovat

[35]: Letní romance je  příjemné zpestření, ale souhlasím s tím, že dnešní den bylo letní peklo...

44 Elis Elis | Web | 19. července 2015 v 3:33 | Reagovat

[36]: Zdá se to jako jediné rozumné řešení, ale Tom zatím neodjede, bude bezmocně sledovat, jak mu Emily uniká, bude trpět, ale nenajde v sobě sílu svého kamaráda Borise vyhodit a Emily zkrotit... jestli si to bude Emily s Borisem užívat, je těžké říct, ale bude docela šokovaná a vystrašena tím, čeho všeho je Boris schopný a jak je manipulativní a dominantní... pokračování bude nabité událostmi, ale jak to bude dál neprozradím... :-)

45 Elis Elis | Web | 19. července 2015 v 3:36 | Reagovat

[37]: Mám stejný názor, úvodní fotku
u příběhu mám ráda... děkuji...

46 Elis Elis | Web | 19. července 2015 v 3:43 | Reagovat

[38]: Moc děkuji, to si mě potěšila, snažím se psát způsobem, aby to tak čtenář vnímal...

47 intuice intuice | E-mail | Web | 19. července 2015 v 6:55 | Reagovat

Tak to je napětí na druhou! Příběh mne uchvacuje čím dál víc! :-)

48 Van Vendy Van Vendy | Web | 19. července 2015 v 13:16 | Reagovat

[44]: Já už jsem asi vážně stará :-D, ale z mého pohledu, být Tomem, jestli mi kamarád balí natvrdo přítelku, tak to není kamarád. A jestli se přítelka nechá balit a nevadí jí mi zahnout, není to ženská pro život. Ale je mi jasné, že život jedná po svém, lidi jednají nelogicky a i tam, kde je jasný signál pro rozseknutí vztahu, se vztah nerozsekne... žárlivost, láska, závislost, nedostatek sebevědomí, neschopnost se odpoutat, taky trocha masochismu, sebemrčkačství a hlavně ta pitomá naděje, že se vše zvrtne a v dobré obrátí... :-D Na některé věci přijde člověk později, někdy až za pár let, když je schopný nazírat už neovlivněně a střízlivě. :D
Každopádně, píšeš dobře, vzbuzuješ emoce a zvědavost. Navíc, jestli je to podloženo skutečnou událostí... :D  :D

49 Taša Taša | 19. července 2015 v 21:53 | Reagovat

Super, úplně mě to pohltilo :) :) :)

50 :* :* | Web | 19. července 2015 v 22:42 | Reagovat

Nádhera! :) Kdyby tohle udělal mě, tak bych asi za to zabila.. :D

51 Natty Natty | Web | 20. července 2015 v 6:03 | Reagovat

Milá Elis, moc pěkně píšeš a romanci jsem přečetla jedním dechem. Umíš vtáhnout do děje a to je velká deviza do budoucího psaní. :D Pěkný den.

52 Elis Elis | Web | 20. července 2015 v 9:33 | Reagovat

[47]: Děkuji, jsem moc ráda, tě příběh zaujal...

53 Elis Elis | Web | 20. července 2015 v 10:11 | Reagovat

[48]: S tvým názorem souhlasím, vystihla si to naprosto přesně, tak by to mělo být, ale velmi často nebývá... jedna věc je, že všichni víme, cítíme a poznáme, kdy se nechováme správně a nevyslyšíme své svědomí, smysl pro povinnost, společenské zvyky a ohledy na partnera atd.... ale bohužel když to dáme na váhu a na druhou stranu váhy položíme lásku, vášeň a city, tak ty vždy převáží tu první stranu a dokud bude na světě láska a přitažlivost mezi mužem a ženou, tak se to nikdy nezmění, tak to bylo, je a bude i nadále...
Jak mezi mužem a ženou to zajiskří a zafunguje chemie, nejde to zastavit, není to v lidských silách, to co bylo před tím pro ně není už tak důležité a potom jde jen o to, jestli z toho bude jen krátkodobý úlet nebo se vyvine nový a dlouhodobý vztah... původní partner je v obtížné situaci a při rozhodování se potýká se vším, co jsi popsala a je pro něj velmi těžké se rozhodnout, jak to vyřešit, záleží na jeho povaze a schopnosti se se situací srovnat...

54 Elis Elis | Web | 20. července 2015 v 10:29 | Reagovat

[48]: V příběhu je Tom muž, který je pasivní, málo sebevědomý a zvolil vyčkávání, nechce situaci vyhrotit, má obavy, aby se jeho nátlakem vše nezhoršilo a to ho nedonutilo se nějak rozhodnout, předstírá raději, že o ničem neví... doufá, že se vše vyřeší, zná dobře oba aktéry a spoléhá na to, že to Emily přejde a nebo to Borise omrzí, dovolená skončí a všechno bude jako dřív, Emily se s Borisem tak často neuvidí a dojde ke zklidnění... Tom žije jen nadějí, že to samo od sebe vyšumí, nechce Emily svou žárlivostí od sebe odpudit, dobře ví, že nesnáší omezování a proto se snaží využít Marka a sám zůstat mimo... stává se proto jen nečinným pozorovatelem, nejde do střetu a sám se postaví mimo proud událostí a bude raději trpět, hlavně když se potom k němu Emily vrátí, nechce ji za žádnou cenu ztratit...

55 Elis Elis | Web | 20. července 2015 v 10:30 | Reagovat

[49]: Velmi děkuji...

56 Elis Elis | Web | 20. července 2015 v 10:32 | Reagovat

[50]: Chuť zabít dotyčného, by měla v té chvíli každá žena... moc děkuji...

57 Elis Elis | Web | 20. července 2015 v 10:38 | Reagovat

[51]: Moc děkuji, těší mě že tě příběh oslovil a zaujal tě můj styl psaní... i tobě přeji pěkný den...

58 Zdena Zdena | 20. července 2015 v 21:45 | Reagovat

Paráááda Elis, úžasný a napínavý, těším se na další díl, jsem zvědavá jak to bude pokračovat!;-)

59 Káčč Káčč | Web | 21. července 2015 v 0:39 | Reagovat

Zas super, nepřemýšlela jsi někdy o tom být spisovatelka ? :-)

60 Elis Elis | Web | 21. července 2015 v 8:38 | Reagovat

[58]: Díky.... příběh od první chvíle se díky díky naturelu hlavních postav je  napínavý a bude to tak pokračovat...

61 Elis Elis | Web | 21. července 2015 v 8:43 | Reagovat

[59]: Děkuji... tak o tom přemýšlím už dlouho, uvidím jak to půjde a co bude dál... :-)

62 Sugr Sugr | E-mail | Web | 21. července 2015 v 18:12 | Reagovat

Jéje, nebyl jsem tu 14 dní a mám co dohánět..., takového krásného čtení Eli! ;-)

63 Elis Elis | Web | 21. července 2015 v 20:12 | Reagovat

[62]: Sugr, už jsi z dovolené zpátky, za tu dobu jsou na blogu dva nové díly "Letní romance" a doufám, že se ti budou líbit... :-)

64 Sugr Sugr | E-mail | 21. července 2015 v 20:13 | Reagovat

[63]: Už se mi líbí, právě jsem se začetla. Mám to na dobrou noc - díky! ;-)

65 Elis Elis | Web | 21. července 2015 v 20:40 | Reagovat

[64]: Tak to mě těší, přeji pěkné počtení a krásné sny... ;-)

66 Mrtvá Yamari Mrtvá Yamari | Web | 21. července 2015 v 21:50 | Reagovat

Skvělý? Tak to si ho užij....

67 murielana murielana | Web | 21. července 2015 v 22:09 | Reagovat

Je úterý, čekala sem další díl, kdy bude pokračování?????? 8-O

68 pax pax | 22. července 2015 v 2:18 | Reagovat

Další krásné pokračování ;-)

69 Elis Elis | Web | 22. července 2015 v 7:44 | Reagovat

[66]: Snažím se o to...

70 Elis Elis | Web | 22. července 2015 v 7:49 | Reagovat

[67]: Omlouvám se, nějak nestíhám...

71 Elis Elis | Web | 22. července 2015 v 7:56 | Reagovat

[67]: Nejde jen o pouhé zveřejnění, příběh je sice napsaný už před několika lety, ale v psaní jsem se zase o něco posunula, to se pořád vyvíjí a tak, když to čtu, tak s něčím už nejsem spokojena a upravuji to, ale budu se snažit, aby to bylo co nejdříve...

72 Elis Elis | Web | 22. července 2015 v 7:59 | Reagovat

[68]: Moc děkuji pax... :-)

73 Calistka Calistka | Web | 22. července 2015 v 11:29 | Reagovat

Snad Emily bude vědět, co dělat, fandím ji :)

74 kelly145 kelly145 | Web | 22. července 2015 v 11:33 | Reagovat

Krásne ako vždy!

75 Van Vendy Van Vendy | Web | 22. července 2015 v 20:20 | Reagovat

[54]: Někdy to tak bývá... ;-)

76 Becca Becca | 22. července 2015 v 21:20 | Reagovat

Perfektní, si nejlepší spisovatelka co znám!

77 Elis Elis | Web | 23. července 2015 v 6:09 | Reagovat

[73]: Emily ví co chce a většinou to od mužů dostane, ale s Borisem to není tak jednoduché... :-?

78 Elis Elis | Web | 23. července 2015 v 6:09 | Reagovat

[74]: Děkuji...

79 Elis Elis | Web | 23. července 2015 v 6:42 | Reagovat

[75]: Muži jsou různí, těch pravých mužských, je čím dál méně, ženy jsou až příliš emancipované a muži ustupují ze svých pozic... ženy z mužů dělají hospodyňky a chůvy a muži jsou zženštilí a jak tomu říká jeden odborník, psychicky vykastrovaní... ale ženy se s nimi po čase nudí a podvádí je s těmi chlapáky, co si nenechají ženskou přerůst přes hlavu, dovedou praštit pěstí do stolu a udělat si pořádek... :-)

80 Elis Elis | Web | 23. července 2015 v 6:47 | Reagovat

[75]: Ještě jsem zapomněla napsat v komentáři [79]:, že z toho důvodu, Emily více přitahuje dominantní Boris, i když s ní jedná tvrdě a ne poddajný a neprůbojný Tom...

81 Elis Elis | Web | 23. července 2015 v 6:51 | Reagovat

[76]: Děkuji, moc si tvého názoru vážím...

82 Camilla Říhová Camilla Říhová | Web | 24. července 2015 v 13:48 | Reagovat

Nádherné a napínavé- co přineseš v další kapitole? Těším se ;)
Tys toho za život musela prožít asi  hodně viď? :)

83 Elis Elis | Web | 26. července 2015 v 11:12 | Reagovat

[82]: Velmi děkuji, další kapitola rozhodně nebude nudná to ani s Borisem není možné, situace se mění každým okamžikem... na to je složitá odpověď, tak jen krátce, prožívám toho dost...

84 Elis Elis | Web | 26. července 2015 v 11:17 | Reagovat

Všem se omlouvám za zdržení s publikováním další části příběhu, ale neplánovaně jsem v pátek odjela a protáhlo se to až do dnešního dopoledne... pokud všechno půjde dobře, večer 4.část příběhu zveřejním na blogu...

85 Kika Kika | E-mail | Web | 26. července 2015 v 16:26 | Reagovat

cože už je konec? néééé :-) já chci další část :-)

86 Elis Elis | Web | 26. července 2015 v 21:50 | Reagovat

[85]: Jen konec 3. části, další část bude... :-)

87 Elis Elis | Web | 26. července 2015 v 22:03 | Reagovat

[84]: Měla jsem v úmyslu, pokud to všechno půjde dobře, další část zveřejnit dnes večer, ale nakonec to dobře nešlo, a tak 4. část bude až zítra k večeru...
Omlouvám se, ale byli jsem pozvání na jednu zahradní sešlost a nešlo to odmítnout, díky za pochopení... ;-)

88 Amálka Amálka | Web | 26. července 2015 v 23:33 | Reagovat

Jsem zvědavá na pokračování! Je to napínavé, zajímá mě, jak se Emily nechá zlákat nebo ne. Tipuji, že ano :-)

89 Elis Elis | Web | 27. července 2015 v 8:36 | Reagovat

Pokračování dnes bude, jen doufám že mě nezradí internet, poslední dobu dost zlobí, často vypadává... Jak to dopadne nemohu prozradit, ale Emily to nemá  lehké, už nezáleží na tom, co chce nebo nechce, je ve vleku událostí,  kdykoliv se pokusí převzít kontrolu nad svým životem, ještě si více vše zkomplikuje...

90 headliner headliner | 27. července 2015 v 14:47 | Reagovat

Video o anorexii...doporučuju... !!! Mohlo by vám pomoct ... https://www.youtube.com/watch?v=QJalXKYZQDc :-|

91 Elis Elis | Web | 27. července 2015 v 21:08 | Reagovat

[90]: Díky, ale to nepotřebuji...

92 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 29. července 2015 v 8:30 | Reagovat

V této kapitole jsem dostala nesmírný vztek na Borise. Ona je také člověk, záleží přece i na jejím rozhodnutí. Ale Tom jí také mohl zachránit.
Jsem moc zvědavá, jak to dopadne. Myslím si, že ona tam s ním půjde. Je docela přesvědčivý, i když neměla vůbec chodit do toho moře. Já být jí, utekla bych.

93 Elis Elis | Web | 29. července 2015 v 9:51 | Reagovat

[92]: Přesně si to vystihla, tak to cítí i Emily, ale Boris jde jako honící pes co chytne stopu jen za jedním cílem a nic jiného nebere na vědomí, u jiných žen mu to vycházelo, ale Emily je jiná...

94 userka userka | E-mail | Web | 2. srpna 2015 v 20:58 | Reagovat

Moc pěknej vtahující příběh, ale teda Boris je pěknej zm*d. Nejdřív mi připadal docela sexy a tak, že si chce užít, ale teď už je to fakt jenom arogantní debil. A Tom je taky vůl. Ale abych nezapomněla... ona je největší kráva ze všech :D o:) Snad si to u mě aspoň někdo v další části vyžehlí.

95 Elis Elis | Web | 3. srpna 2015 v 0:48 | Reagovat

Chudák Boris, moc sympatií nevzbuzuje, ale sexy je a moc, ale je to chlap a domýšlivý a od toho se odvíjí jeho chování a Tom ten se sám staví mimo hru... Emily tak jako Boris vyvolává u čtenářů různé emoce a tak nezbývá než počkat, jestli si u tebe spraví reputaci... ten příběh se opravdu stal, jen je literárně upravený...

96 pizlik1 pizlik1 | E-mail | Web | 28. srpna 2015 v 19:28 | Reagovat

No tak teď už asi možná  půjde i o život. :-)

97 Elis Elis | Web | 30. srpna 2015 v 22:16 | Reagovat

Kdyby to všechno vyšlo, tak asi ano...

98 Sayuri Sayuri | E-mail | Web | 10. září 2015 v 16:20 | Reagovat

Skvelý príbeh. Čítam si postupne všetky časti a veľmi sa mi páči. Tvoj štýl písania ma zaujal, veľmi dobre sa číta :)

99 Elis Elis | Web | 10. září 2015 v 22:33 | Reagovat

[98]: Moc děkuji, jsem ráda, že tě zaujaly příběhy i styl psaní... :-)

100 rainorchid rainorchid | Web | 8. září 2017 v 10:16 | Reagovat

Chúďa Emily O_O úplne s ňou súcitim, ani ja nie som veľmi dobrý plavec.

101 Elis Elis | Web | 8. září 2017 v 22:34 | Reagovat

[100]: Tak to Emily určitě potěší, jsem na tom stejně, plavu jen v mnístech kde je málo vody... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Kdo není milován, je sám i v davu."