"MILUJEME TY, CO NÁS ODMÍTAJÍ A ODMÍTÁME TY, CO NÁS MILUJÍ"
Zdroj - foto zdarma - pixabay.com , publicdomainpictures.net
elisblog@seznam.cz
"Sex-appeal žen je umění vyvolat u mužů touhu po tom, co už znají."


"Láska je ze všech vášní nejsilnější, útočí na srdce, hlavu i tělo"

Založila jsem si druhý "modrý blog" - wonderful-world-elis.blog.cz
Bude mít rubriky - básně, povídky a články s různými náměty atd.
Na druhém blogu je publikován článek - "Nesnáším loučení"


Tento "červený blog" zůstane k publikovánívelmi oblíbeného
a vzrušující příběhu "Letní romance s Borisem".

"V životě je jen jediné štěstí, milovat a být milován."

Informace ke službě "Odběr novinek" na tomto blogu.
Přihlaste se k odběru novinek, budete upozorněni emailem na
nový článek, nezapomeňte otevřít a odkliknout potvrzující email.
Email jde cestou blogu.cz, vaše emailová adresa zůstane utajena!

"Teorie lásky je božská, její praxe ďábelská."

LETNÍ ROMANCE S BORISEM - 28. část


V některých případech se nový návštěvník blogu nechá odradit tím,
že se jedné o více dílný příběh a že by nepochytil o co jde.
Ale každá část příběhu má uzavřený děj a lze si
ji přečíst i jako samostatnou povídku...

"Láska vám může srdce naplnit, zlomit a znovu vyléčit."

Děkuji za návštěvu, budu ráda pokud zanecháte v komentářích své
názory a zůstanete pravidelnými návštěvníky blogu.
Děkuji holkám, které sem mnou přešly ze dvou zrušených blogu.

"Sex bez lásky je jen prázdný prožitek"

Ústava ČR chrání práva k výsledkům tvůrčí duševní činnosti zákonem.
Autorské právo - zák. č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací.
NA VŠECHNA DÍLA ZVEŘEJNĚNÁ NA TOMTO BLOGU SE VZTAHUJÍ
AUTORSKÁ PRÁVA, KOPÍROVÁNÍ NEBO ŠÍŘENÍ JE ZAKÁZÁNO!!!

"Láska je pokrmem žen, pro muže je kořením."

Letní romance s Borisem
Příběh je napsaný podle skutečných událostí, pro postavy
jsem vyhledala fotky dvojníků. Můžete si tak při
čtení vytvořit lepší vizuální představu.
Borisovo životní krédo: "Kdo dostal polibek a nevezme si vše,
zaslouží si ztratit i to, co už získal!"
HLAVNÍ POSTAVY PŘÍBĚHU "LETNÍ ROMANCE S BORISEM"


Letní romance s Borisem – 4. část

27. července 2015 v 19:58 | Elis |  Letní romance s Borisem
Konec předchozí části příběhu...

"Borisi vraťme se, já se opravdu bojím!", zkouším ho přesvědčit, ale jako by neslyšel a ukáže rukou vlevo, "Musíme se dostat k těm skálám, co čouhají z vody!", podívám se okamžitě tím směrem, je tam bokem od pláže skalnaté pobřeží, sevře mne znovu strach.
"Proboha proč?!, zeptám se, už si přímo zoufám, "Znám to tam, i těsně pod hladinou jsou skály, na jednu si vlezeme a můžeme se tam milovat.", vysvětluje, "Budou nás zaplavovat vlny a snažit se nás strhnout do hlubiny!", vysvětluje nadšeným hlasem. "Budeme lapat po dechu na půl utopeni a milování bude i boj o přežití.", popisuje radostně, jaké místo zvolil pro naše milování, "To bude jedinečný pocit, to si nedovedeš představit, ten strach a vášeň dohromady, to se musí zažít a uvidíš, jaká je to krása, když tě voda při tom nadnáší!". Vysvětluje výhody, rozplývá se nadšením, ale já si to nemyslím a dělám si velké starosti, on vážně zešílel, neumím plavat, ve vlnách převalujících se po skálách se asi těžko budu nadnášet, vůbec se na skále neudržím, to bude můj konec, takové milování s ním nemůžu přežít.

Elis
Letní romance s Borisem - 4. část

"Borisi na to zapomeň, na skále a k tomu ještě v rozbouřeném moři se s tebou milovat nebudu, k tomu mě nikdy nedonutíš!", zvýším rozčílením hlas, nehodlám se utopit jen kvůli tomu, aby on si mohl podle své chuti užívat. Čekala jsem, že mne bude dál přemlouvat, ale mlčí, jen ještě více přimhouří oči a nespokojeně stiskne své vábné rty, mám z toho špatný pocit, už vím, že to dělá, když se velmi zlobí, že věci nejdou podle něho a velmi mne to znepokojí, vnímám silný závan nebezpečí. V tom samém okamžiku s úlekem zacítím, že mě přestává k sobě tisknout a náhle mne prudce odstrčí, pomalu se vzdaluje a nechává mne sklouzávat pod vodu, jsem z toho v šoku.
V první chvíli nemohu uvěřit, že je toho schopný, chci se ho rychle chytit a natáhnu po něm zděšeně ruku, ale nedosáhnu na něj, vzdálenost mezi námi se zvětšuje, strach se mi rozlézá po tělě a zpanikařím, začnu sebou ve vodě zmítat a vyděšeně zakřičím, "Borisi!!!". Více nestihnu, mám náhle ústa pod vodou a stále klesám, voda se mi dostala až do nosu, panebože, on je vážně šílený, nechá mne utopit, jen kvůli mému odmítání milovat se s ním. Já umřu kvůli jeho egu, to mám z toho, že jsem se s ním zapletla, to vše mi ve vteřině proletí hlavou, když se loučím se životem a v duchu prosím Toma za odpuštění, že jsem se nechala tak snadno Borisem zmámit.

Nyní za to zaplatím cenu nejvyšší, ale ještě nepřišel můj čas, není to můj konec, Boris nemá v úmyslu mne utopit, ale vrací se, spěchá mne zachránit, jediným pohybem svých silných paží je zpět u mne a na poslední chvíli ke mně natáhne ruku. Zoufale se jeho dlaně zachytím, vytáhnu se po jeho paži a pověsím se mu kolem krku, tisknu se k němu ze všech sil, mé prsty ho křečovitě svírají a nehty se zarývají hluboko do jeho kůže. Cítím se na umření, lapám po dechu a jsem stále vystrašena k smrti, srdce mi poplašeně bije v hrudi a nejsem schopna promluvit, těžce a zrychleně dýchám, frkám nosem a snažím se z něj dostat slanou vodu.
Až po chvíli mu pohlédnu do očí, Bože je tak krásný a tváří se jako by se nic nestalo, ale to mu nesmí projít, "Ty hajzle, proč si to udělal, já tě nenávidím?!", protlačuji slova stále sevřeným hrdlem a můj hlas zní podivně. Je z něj cítit strach i zmatenost, nevím, jestli se více bojím nebo se zlobím, ale jedno vím jistě, nevytáhl mě z vody z lítosti nebo špatného svědomí, ale mrtvá bych mu byla na nic, svých plánů se jistě nevzdal. Boris neodpovídá, ale nemusí, tuším, že mne chtěl postrašit, nejsem podle něj dost povolná a mám pochopit, že ho nic nezastaví, cítím to z jeho pohledu, jak si prohlíží pozorně mou tvář, sleduje všechny mé emoce a noří své zrádné, ale svůdně zelené oči do mých.

Ve chvíli kdy promluví, oči mu ztvrdnou a prudce se zeptá, "Emily, proč se nechceš se mnou milovat!!!", jeho otázka mne nepřekvapí, šlo mi o život a on stále myslí jen na jedno, přivykl tomu, že mu ženy samy lezou do postele a nechápe mé zdráhání. Další jeho slova mi to potvrdí, "Jsem snad hnusný, smrdím a páchne mi z pusy, nebo co ti na mně vadí?", pokračuje ve výslechu, ale na takové nesmysly nehodlám odpovídat. V jeho hlase slyším i potlačenou zlobu, není zvyklý na odmítání, zaváhám, instinkt mě nabádá k opatrnosti, na mé odpovědi záleží, jak se ke mně bude chovat, nechci, aby mne podruhé strčil pod hladinu.
Hledám správná slova, ale dlouho mi to trvá a mé mlčení si vyloží po svém, "Jednou mne o to budeš prosit na kolenou?!", oznámí to s jistotou, jako by znal naši budoucnost, to se tedy načeká, pomyslím si. Narůstá ve mně nepříjemný pocit, že jsem svou lehkomyslností uvízla v jeho pasti a lehce se z ní nedostanu, daleko od břehu jsem na něm závislá a on vždy dostane to, co chce, po dobrém nebo po zlém. Zná jen dva způsoby, jak ode mne získat po čem touží, buď mne zastraší a umluví, nebo omámí svým šarmem, využije vše, co může použít, je svým způsobem nebezpečný, jak budu na souši, měla bych s ním definitivně skončit a vrátit se pokorně k Tomovi.

Jen cítím, že se od něj nesvedu odpoutat, on mi to stejně nedovolí a já nemám dost síly, stále mne k němu něco přitahuje, není to jen tím, jak je mužný a krásný, ale vzrušuje mě i pocit tajemna a nebezpečí, které kolem sebe šíří. Je to svým způsobem příjemně mrazivý pocit, z nějakého důvodu je pro mě Boris neodolatelný, dokonce mi imponuje, jak si jde tvrdě za svým, ale dovede být i milý, ale ve své podstatě je drsný a panovačný a toho se trochu bojím. S ním se musí zacházet opatrně, proto pečlivě zvažuji každé slovo, velmi záleží na tom, co mu odpovím, jen nedostanu čas si to promyslet, zaútočí na mě další otázkou.
"Mám to brát tak, že svým mlčením mě odmítáš?!", vyzvídá, chce vědět na čem je, ale tón jeho hlasu je varující, je v něm skrytá výhrůžka, v této situaci ho nemohu odmítnout, musím přistoupit na jeho hru i pravidla. "Myslela jsem, že je mezi námi jasno!", odpovím, ve snaze získat čas a nechat odeznít jeho podezírání, "Já v tom jasno nemám!", řekne krátce a pokračuje, "Nevím, co si mám myslet po tom všem, co se mezi námi stalo!". Okamžitě si pomyslím, že přehání, zatím se nic zásadního nestalo, kdybych měla vlézt do postele s každým chlapem, se kterým flirtuji nebo si ho pustím blíže k tělu, nedělala bych nic jiného, jenže to mu říct nesmím.

Bylo to jako býka dráždit rudou barvou a váhám s odpovědí, došly mi nápady i správná slova, cokoliv řeknu, může si špatně vysvětlit a bude to ještě horší, bude nejlépe naznačit, že se s ním chci milovat, vzhlédnu k němu, abych ho o tom ujistila. Ale on promluví první, "Emily, ztrácím s tebou trpělivost, ten večer u krbu si byla celá žhavá a pak si ucukla v poslední chvíli, nemohl jsem to do rána rozchodit!", stěžuje si. Jeho hlas nabírá na síle a oči mu žhnou, nevím, jestli rozčílením, nebo potlačenou touhou, "V autě si dlouho zdržovala a zase nic nebylo, ještě teď mě z toho bolí v podbřišku!", vyčítá mně i tuto příhodu, i když za to já nemohu.
Tam jsem už byla svolná, to si musí jít stěžovat Markovi, ten nás přece vyrušil, chci mu to připomenout, ale nedostanu se ke slovu, "Tvé oči slibují hory doly, vlníš se před mnou, celého mne vždy rozpálíš!", jeho hlas je vzrušený, jen nechápu proč mi to říká. "Ale potom se snažíš vycouvat nebo řekneš, že se nechceš milovat, mám vždy chuť tě za to zabít!", zlobí se a poslední slova vysloví tak, že mne to vyleká. "Nejsem nějaký blbeček, se kterým si budeš pohrávat, rozumíš?!", je tak rozhořčený, že už přímo křičí, naštěstí jsme daleko od břehu, nikdo ho neslyší a chvíli si beze slova jen upřeně hledíme do očí.

Je to souboj pohledů a také mužského a ženského principu a nazírání na sex, chápu jeho problémy, ale nemůže si milování vynucovat a přes svůj strach se mu odvážím postavit, "Proto si mne málem utopil a teď si myslíš, že budu ochotnější, nebo co od toho čekáš?!", zeptám se opatrně. Ztlumí hlas, ale netváří se provinile, jak by měl, za to co mi provedl, "Utopit ses nemohla, byl jsem na dosah a omlouvám se, jenže ty si mě k tomu donutila!", vysvětluje, zatím co překvapeně na něj hledím, nemá cenu mu něco vysvětlovat, je to blázen, čím jsem ho donutila k tomu, že než zasáhl, nechal mě spolykat tolik vody.
On si snad myslí, že jsem jeho sexuální otrokyně a může mne kdykoliv trestat, mám chuť se na to Borise zeptat, ale rozhodnu se mlčet, ještě by se více rozčílil, je až příliš sebevědomý a také zpovykaný, ženské ho obletují a plní mu každé přání. Jen já ne a on stále nechápe, že mne si musí každý muž získat a zasloužit, nejsem tuctová holka a nikdy nebudu, ale na takové vysvětlovaní nejsme na správném místě. Pro své bezpečí mu raději slíbím, co bude chtít, nemá cenu riskovat, "Borisi, já se neodmítám s tebou milovat, ale ne v moři, musí tady být i jiné místo, kde můžeme být spolu, tak ho najdi?!", řeknu snaživě a pozorně sleduji, jak se tváří.

S potěšením vidím, že zvažuje má slova, mírně pokyvuje hlavou, že by snad o tom šlo uvažovat, nastane ticho, přemýšlivě se na mě dívá, ale cítím, že jsem ho úplně nepřesvědčila, náhle mě vyzve, "Přesuň se na má záda a drž se, z toho šlapání vody mě bolí nohy!". Nečeká, co na to řeknu, a přetahuje si mně přes rameno, nezbývá mně nic jiného, než poslechnout, zaklesnu pod jeho bradou do sebe pevně prsty a jen doufám, že dostal rozum. Když už to musí být, vybere místo někde na souši, ale rychlými tempy plave směrem ke skalám, to mě znepokojí, "Kam to plaveš?!", zeptám se, ale neodpovídá.
Pomalu začínám mít jistotu, že jeho touha je větší, než ohledy na mně a svého pitomého nápadu se nevzdá. "Proč se chceš milovat ve vodě, copak jsme delfíni, já neumím plavat, ty mně při tom utopíš!", oprávněně se strachuji, že v návalu vášně si nevšimne, že mám hlavu pod vodou. Začínám mít Borise a jeho nápadů právě dost, rozhodnu se přitvrdit, už nic horšího se mně nemůže stát, "Borisi, chci okamžitě na břeh, jinak tě už v životě nechci vidět!", prohlásím rozzlobeně a doufám, že výhrůžku budu moci splnit a tuhle šílenost přežiji.

"Emily, jsi vážně otravná!", zlobí se, "Až to zažiješ, budeš chtít, abych tě sem znovu vzal!", snaží se mě navnadit, pomyslím si, že to sotva, nejsem sebevrah, s Borisem už nikdy nevlezu do vody, i kdyby jí bylo jen po kotníky a ne abych se ho ještě doprošovala. Vystrašeně pozoruji, jak do skal prudce narážejí zpěněné a běsnící vlny, jako by je stále sílící vítr bičoval a hnal před sebou jako stádo divokých koní. Zahlédnu i skály pod hladinou, některé jsou rozeklané, jiné hladké a rovné jako stůl, ale nechápu, jak se dá na nich udržet, když se přes ně prudce převalují zdivočelé vlny, to neustojím ani vteřinu.
Tam mě Boris nedostane, to mě může rovnou zabít a vyjde to na stejno. Ještě pevněji sevřu ruce kolem jeho krku, "Nepočítej s tím, že vlezu na nějakou skálu, k tomu mě nedonutíš, nehodlám se tě pustit!", křičím do jeho ucha, okamžitě se zeptá, "Jak dlouho vydržíš s dechem pod vodou?", otázkou mě znepokojí, "Proč se ptáš?", začínám tušit další zradu, "Emily, ty se ještě ráda pustíš, jinak se s tebou potopím!", vyhrožuje a já věřím, že to udělá, začnu se zmítat na jeho zádech a ječet, "Chci hned na břeh!!!", ztrácím všechen zbývající klid a rozvahu, přemohl mě záchvat strachu a paniky z vody a hloubky pod námi.

Ale Boris zůstává neoblomný, jen vykřikne, "Nedrž mě tak pevně kolem krku, nebo mě udusíš a půjdeme ke dnu oba!", ještě více mě tím poleká a trochu sevření povolím a dál se topím ve svém zoufalství. Nečekaně a k mému překvapení Boris přestává plavat a dlouho a znepokojeně se rozhlíží na všechny strany, "Emily přestaň vyvádět, máš štěstí, moře je dnes velmi bouřlivé.", v jeho hlase slyším zklamání, "Vezmu tě na břeh.", oznámí stručně a tak smutně, že je mě ho málem líto, ale spadl mně kámen ze srdce. Jen se tomu obávám uvěřit, ale opravdu plave směrem ke břehu, nebesa mně byla dnes nakloněna, oddechnu si a sleduji, jak se skalnaté pobřeží rychle blíží, "Slez, neboj se, je tu málo vody!", vyzve mě.
S obavou se pustím a sklouznu z jeho zad, vody je tu po kolena, přestávám se bát, konečně ta hrozná mořská odysea končí, sem zdravá, živá a vlastně i Borisem stále nedotčena, co mohu více chtít. Začínám se zase cítit ve své kůži, možná mu i odpustím, když se bude kát, na souši ztratil část své převahy, ale jeho touhy ho neopustily a proto bude snaživý, už ke mně natahuje ruku, chytnu se jí a nechám se vést, dovede být milý i starostlivý, "Našlapuj opatrně, nebo si v tom kamení zraníš nohy!", upozorní mě na nebezpečí.

Rozhlédnu se, všude jsou nehostinná skaliska, jsme tady samy, nikoho neláká chodit po ostré kamenné suti a Boris mně vede neomylně dál, zná to tady, "Ukážu ti jedno skvělé místečko.", řekne tajemně, zklamání ho přešlo a pozměnil své plány, vrací se mu dobrá nálada a doufá, že to, co se nestalo v moři, se odehraje tady. Po chvíli se zastaví u velké kulaté prohlubně obehnané většími kameny, je plná navátého písku, vypadá to jako hnízdo, "Zůstaneme tady!", rozhodne, přepadne mě neodbytný pocit, že si sem vodil ženský, zase mnou proletí závan žárlivosti.
Zamračeně pozoruji, jak si beze studu svlékne plavky, lehne si do písku, vystaví tělo slunci a zavře oči, prohlížím si ho, má úžasné tělo, je si toho dobře vědom, proto se tak rád předvádí, příroda na něm nešetřila, je to opravdu velmi krásný mužský. Pootevře oči a podívá se na mně, "Nestůj a pojď si lehnout, je to příjemné.", láká mně k sobě, "A sundej si plavky!", řekne jako by nic, ale nehodlám mu nic ulehčovat, "Tak co je!", začíná být netrpělivý a dlaní poplácá místo vedle sebe, poslechnu a lehnu si vedle něj. "Proč sis nechala plavky?", vyzvídá a natáhne ruku a prsty zajede pod okraj kalhotek.

"Svlékni se, nebo to udělám sám!", řekne důrazně a posadí se, "Ne, plavky si nechám!", vzdoruji jeho naléhání, nemíním ho už poslouchat, jsem na břehu, nemůže mě utopit, může mě jen pomilovat a to mě neděsí, stejně tomu neuniknu a přesto všechno, co se stalo, vím, že to s ním bude hezké. Je vzrušující a vášnivý, jako milenec bude skvělý, říkal, že ho ještě budu prosit, tak asi dobře ví, o čem mluví, zřejmě dostává desítky děkovných dopisů od žen. Jen nechci být příliš vstřícná, musí mě dobývat, mně se to líbí a muži to mají rádi, hodlám mu to dopřát a otočím se k němu zády.
Boris nepatří k mužům, kteří marní čas, pomalu a jemně sjíždí dlaní po mé paži, bocích až na stehno a zase zpět a rozváže mě plavky, bleskově mě obrátí na záda a sedne si na mé nohy a než se naději prudce mně stáhne plavky až ke kolenům, trpělivost není jeho vlastnost, "Co to děláš!", tvářím se rozhořčeně, ale vzrušuje mě vše, o co dělá. Jen si přidržuji plavky na ňadrech, spíše ze zvědavosti a čekám, co udělá, chce je strhnout, ale držím je pevně, až zvuk praskajících švů, mne donutí povolit prsty, zmocní se jich a zahodí je někam za mou hlavu.

Klekne si vedle mě a stáhne mně prudce kalhotky, i ty bez váhání odhodí a podívá se pevně do mých očí, "Já tě varoval, když řeknu, svlékni se, tak poslechni!", upozorní mě, sehne se a políbí mě do klína a zaplaví ho polibky, zavřu oči, ale jsem zklamaná, nezdrží se a jeho rty se vzrušivě sunou dál po mém těle a zanechávají za sebou vlhkou stopu z polibků, postupují přes břicho, cestičkou mezi ňadry až k mým ústům a přisaje se na mé rty tak silně, že jsem přišla o dech. Nalehne na mě a zacítím jeho touhu, očekávám, že si mě prudce a vášnivě vezme a dá mě zažít to, po čem v této chvíli toužím, ale k mému údivu, se mně jen hluboce dívá do očí.
Tiše řekne, "Víš, že tě miluji?!", jsem tím zaskočena, ne tím co řekl, ale jak to řekl, je to poprvé, co mám pocit, že jeho slovům mohu věřit a neříká je proto, aby mně popletl hlavu a ještě více mě udivuje, že o nic víc se nesnaží. Sklouzne vedle mě a jen nahmatá mou ruku a pevně ji drží ve své dlani, nemohu tomu uvěřit, nepoznávám ho a jsem tím zmatena. Vždy chtěl co nejrychleji dosáhnout svého a teď mě mohl mít, neměla jsem v úmyslu se bránit, je to divné, nechápu, proč se tak chová, nechce se mně věřit u něj ve změnu, tak co to teď na mě zkouší.

Přemýšlím, co tím sleduje, jestli ode mě něco neočekává, ale rozhodně nemíním začínat první a svádět ho, aby mě potom řekl, že jsem to sama chtěla, nebo dokonce o to prosila, on je toho schopný a rozhodnu se nic nedělat a mlčet. Boris se ke mně nakloní, "Ty se na mě zlobíš?", vyzvídá, jistě dobře ví, že mám na to právo, ve vodě mě vystrašil, choval se bezohledně, chvíli jsem ho nenáviděla, ale teď jsem v bezpečí a všechno je jinak, se strachem zmizel i můj odpor k němu, ale to si nechám pro sebe, nemusí vědět, že po něm toužím. Lehnu si znovu na bok a doufám, že se projeví a zjistím, o co mu vlastně jde a v tom Boris nikdy nezklame.
Nevydrží jen tak ležet, položí mně svou teplou ruku na nohu a jemně jede dlaní po linii boku a pasu, je to vzrušující a jeho ruka pokračuje až k ramenům a náhle sjede na má ňadra a snaží se je přikrýt dlaní, je nezvykle jemný. "Emily!", šeptá mně do ucha, "Zůstaneme spolu, nechci se o tebe s nikým dělit!", hlas má plný touhy a nečekané něhy, ale jeho poslední slova mi připomněla Toma, je na pláži a netrpělivě tam na mě čeká. Zkazilo mi to náladu, jak Tomovi vysvětlím, kde jsem tak dlouho byla, ale Boris mi nedovolí na Toma myslet a pokračuje ve svých vyznáních.

"Vážně tě miluji, ty mně nevěříš?!", vyzvídá, jsem zmatena, zní to krásně, ale mohu mu potom všem věřit, co když jen změnil svou milostnou strategii, když ta první u mě selhala, ale nechci ho odradit ani podpořit, rozhodnu se pro střední cestu složenou z výčitek a nedůvěry. "Nevěřím ti ani slovo, choval ses ke mně hrozně!", řeknu ublíženě. "Možná jsem to přehnal, ale neublížil bych ti, nejsem přece blázen!", vysvětluje, ale tím si právě nejsem jista a mlčím, zatím co mně dál ujišťuje o svých dobrých úmyslech. "Byla si v bezpečí, se mnou se ti nemohlo nic stát!", vemlouvá se a dožaduje se mé víry v něho i odpuštění, ale zatím si to nezaslouží, to by měl příliš jednoduché, odhodím jeho ruku a vstanu.
"Co to děláš?", je překvapený, postaví se a následuje mě, ale beze slova hledám dál své plavky, první vidím kalhotky, chci si je na sebe natáhnout, ale obrátí mě k sobě a padne přede mnou na kolena. "Emily odpusť mi to, já se změním.", prosí a obejme mně kolem boků a zvedne ke mně tvář, "Udělám všechno, co budeš chtít!", slibuje, dlouze se na něj zadívám. Nemusím se dlouho rozmýšlet, budu chtít po něm to, o čem vím, že se toho nebude chtít vzdát, "Chci, aby si netrval na výhře za první místo!", řeknu zlomyslně.

Prudce se napřímí, "Proč, byl jsem první, mám na to právo!", trvá si na svém, "Když se to tak vezme, tak výhru si dostal, byla jsem se s tebou koupat.", trápím ho dál, "To bylo přece jen jako, kvůli Tomovi, milování platí!", řekne rozhodně, už je to zase ten neoblomný Boris, jeho slabá chvilka povolnosti a něžností je pryč. Mlčím a jen prudce odtáhnu jeho ruce ze svého těla, je tím znepokojen a sleduje, jak si natahuji kalhotky a hledám horní díl plavek a snažím si ho obléct, postaví se a jde za mnou, k mému překvapení, udělá přesně to samé co u auta.
Narovná látku pod mými ňadry a zaváže šňůrky, ale tím neskončí a pokračuje dál v důvěrnostech, položí mně dlaně na ňadra a rty přitiskne na mou šíji, "Emily!", zašeptá, "Nechci na tebe tlačit, chci být trpělivý, ale toužím se s tebou milovat, i ty mě přece chceš!", mluví náruživě, rty se přisává na mou kůži a jemně do ní zatíná zuby. Tiskne má ňadra a palci mě začne hladit, je v tom vážně skvělý, po těle se mně vzrušivě rozbíhají příjemné pocity, jednou rukou pozvolna sklouzává dolů přes mé břicho a dlaní vnikne pod kalhotky a neomylně najde správné místo, zvrátím hlavu dozadu, po chvíli už nesvedu potlačit sténání, silně zatoužím, aby mně předvedl, jak miluje, tuším, že s ním to musí být silný, až neskutečný prožitek.

Jen mně vadí vítězný pohled, který jsem zahlédla v jeho očích, díky mé slabosti a touhám, které ve mně probouzí, si mě zase podmaní, to nechci připustit i když už v této chvíli trpím, že musím ten příval vzrušení nemilosrdně přerušit. Ale my dva jsem ve válce, vedeme proti sobě milostnou bitvu, pokud prohraji, stanu se v jeho rukách hračkou bez vlastní vůle a budu dělat jen to, co on bude chtít, ovládat ženy má ve své povaze a zvládá to skvěle. Prudce se vytrhnu z jeho objetí a odstoupím, překvapeně na mě upře oči, nic nechápe.
Udělá krok ke mně a já couvnu o dva, zůstane stát a hledí na mě pohledem, jako by v něm všechno spělo k jednomu bodu, k obrovskému výbuchu a vím také proč. Je velmi vzrušený a chápu, že je pro něj velmi těžké v této chvíli přestat, nemůže jen tak snadno zastavit své rozbouřené touhy, navíc nerozumí mému chování a naše milostné hrátky a jejich zakončení si představoval jinak. Teď ví, že z toho zase nic nebude, stává se mu to se mnou stále a vzpomenu si, jak povídal, že v takové chvíli má chuť mě zabít a raději couvnu ještě o pár kroků do bezpečné vzdálenosti, očekávám, že se rozčílí a bude mě chtít chytit.

Konec 4. části
❤❤❤
Na všechna díla se vztahují autorská práva. Kopírování a šíření je zakázáno!

 

21 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Blanka Blanka | 27. července 2015 v 20:35 | Reagovat

Zase napínavý díl, já mám stále pocit že ta Emily nevím koho vlastně chce jednu chvilí chce Borise pak   zase Toma :-?

2 Deana Deana | 27. července 2015 v 20:46 | Reagovat

Elis opäť skvele napísané a čím ďalej viac napínavé. Dopadne to zakaždým inak ako odhadujem. Boris je hajzel a Emily nie je svätá, dávajú si navzájom poriadne zabrať. Teším sa na ďalšiu časť ;-)

3 Beatricia Beatricia | Web | 27. července 2015 v 21:47 | Reagovat

Představuji si to mořské vlnobití o rozeklané skály. Je to krásně popsáno. Boris je manipulátor, on Emily nemiluje, jen si s ní zahrává a chce docílit svého. Ona je jeho rovnocennou partnerkou v intrikách. Nemám ráda ani jednoho a přeji si pro ně hrubé rozčarování.☼☼☼

4 murielana murielana | Web | 27. července 2015 v 21:51 | Reagovat

Páni to nemá chybu, za vše může Emily, je to mrcha a Borise provokuje :-?

5 pavel pavel | Web | 27. července 2015 v 23:16 | Reagovat

Chlapi myslí pořád jen na jedno. Ale i ženy si dokáží o to říct. :-D

6 Simča Simča | 28. července 2015 v 7:45 | Reagovat

Super ;-) čekání na pokráčko bylo nekonečný, měla sem normálně deficit, sem závislák na tvým psaní [:tired:] kdy bude další díl :-? ;-)

7 Jíťa Jíťa | E-mail | Web | 28. července 2015 v 7:50 | Reagovat

opět nádherná část 🌸 kam chodíš pořád na inspiraci pro tak skvělé psaní ✍

8 mysteriouswolf mysteriouswolf | Web | 28. července 2015 v 8:40 | Reagovat

Elis, to je napínavé jak kšandy :D Tím odmítnutím ve vlnách,  se  Emily    připravila o nezapomenutelný zážitek :-)

9 Elis Elis | Web | 28. července 2015 v 9:16 | Reagovat

[1]: Díky... která z nás vždy ví co chce, zvláště když je více chlapů, to se těžko rozhoduje... :-)

10 Elis Elis | Web | 28. července 2015 v 9:24 | Reagovat

[2]: Moc děkuji... ten příběh je napínavý, jak jsem již napsala dříve, je to literárně upravený skutečný příběh a málem skončil tragicky, ale nechci prozrazovat podrobnosti... docela jsi vystihla charakter obou postav... ;-)

11 Elis Elis | Web | 28. července 2015 v 9:42 | Reagovat

[3]: Děkuji, když se tříští vlny o skály je to krásný pohled... máš pravdu, Boris je obratný manipulátor a Emily, jako každé ženské, nejsou intriky cizí a když je potřeba umí je využívat a v jejím případě je to nezbytně nutné, jinak by byla proti Borisovi bezbranná... jisté rozčarování utrpí oba, ale podobu jejich vztahu to příliš nezmění, to ani nejde vzhledem k tomu, že jsou homme a femme fatale a to dělá jejich vztah dost složitý, jen si potom plně uvědomí své city... :-?

12 Elis Elis | Web | 28. července 2015 v 9:48 | Reagovat

[4]: Díky... ženská musí mít v sobě mnoho podob, dobře je ovládat a vědět kdy a jak se chovat, aby dostala to, co chce a tak musí být i mrcha, proto se říká, že ženské jsou dobré herečky... ale to samé je i u chlapů, Boris není žádné neviňátko, také dovede podle potřeby zahrát hodně rolí, někteří muži to zvládají lépe jiní hůře, Boris je v tom jednička... :-)

13 Intuice Intuice | E-mail | Web | 28. července 2015 v 9:57 | Reagovat

Opět napínavé a jistě ještě bude. Mne někdo takhle nutit, tak nechci. Ale Emily asi neví, co chce. :-)

14 Elis Elis | Web | 28. července 2015 v 10:00 | Reagovat

[5]: To máš pravdu, muži to mají v genech a mě to nevadí, jsem za to ráda, jinak by svět byl smutné a nudné místo k žití... :-D

15 Elis Elis | Web | 28. července 2015 v 10:19 | Reagovat

[6]: Díky... za zpoždění se omlouvám... to mě těší, že tě mé psaní zaujalo, děkuji... další část by měla být za týden... 8-)

16 Elis Elis | Web | 28. července 2015 v 10:22 | Reagovat

[7]: Moc děkuji... hodně příběhů píšu jen tak z hlavy, ale je dost i těch, které píšu podle skutečných událostí a to je právě tento příběh... :-)

17 Elis Elis | Web | 28. července 2015 v 10:27 | Reagovat

[8]: S tím souhlasím, napětí k tomuto příběhu patří a to na papíře ještě není takové jako ve skutečnosti... Emily se  připravila o zážitek a Boris mě v tom pravdu, ale pro neplavce to není zase tak přitažlivé a Boris to není schopný pochopit... ;-)

18 Elis Elis | Web | 28. července 2015 v 10:37 | Reagovat

[13]: Nevím, jestli napsat bohudík nebo bohužel, ale napětí bude... ještě se tam do děje zapojí další charismatická postava, která zamíchá s kartami... Emily nepatří k ženám, které se k něčemu dají nutit, v případě že se ji muž nelíbí... ale tady je právě problém, Boris se ji líbí až moc a přitahuje ji, jenom si přivykla u jiných mužů, že ona určuje pravidla a teď narazila na muže, který všechno prožívá stejně jako Emily a hraje i stejnou hru a proto místo k lásce dochází ke střetům... :-)

19 Vera Vera | 28. července 2015 v 13:29 | Reagovat

Super příběh, začtu se a nejde přestat [:tired:]  :-)  :-)

20 Sugr Sugr | E-mail | Web | 28. července 2015 v 18:01 | Reagovat

Opět krásné pokračování, děkuji moc Elis. :-)

21 Frances Jane Frances Jane | Web | 28. července 2015 v 18:43 | Reagovat

Ondřej je fešák a není jen dobrý zpěvák, ale i herec :-P hooodně mě v tomhle klipu překvapila Tatiana Kuchařová jak všechny role zvládla zahrát ??? a s Ondrou se k sobě hodijou ;-) .

22 Pufflie Pufflie | E-mail | Web | 28. července 2015 v 19:05 | Reagovat

Áááááá, další díl, další díl, prosíííím! :-D
Ale musím přiznat, že mi trošku vadily dvě představy. Jednak má představa, jak asi mohl vypadat obličej Emily těsně poté, co se topila. Plný smrkanců, zvláštní barva pleti... Tak se mu určitě nemohla líbit :-D A pak mě nechtěla opustit představa, jak musí být oba opatlaný od toho písku, jež byl navátý v prohlubni, kterou našli.. :-D  :-D

23 Elis Elis | Web | 28. července 2015 v 19:32 | Reagovat

[19]: Děkuji, to mě těší...

24 Elis Elis | Web | 28. července 2015 v 19:32 | Reagovat

[20]: Moc ti děkuji Sugr, jsem ráda, že se ti příběh líbí...

25 Elis Elis | Web | 28. července 2015 v 19:37 | Reagovat

[21]: Mám je oba ráda, Ondra je sympaťák a fešák a Táňa je kočka, spolu vypadají senzačně, držela jsem jim palce ve Star Dance a myslím, že měli vyhrát byli nejlepší...

26 Elis Elis | Web | 28. července 2015 v 19:58 | Reagovat

[22]: Další díl bude asi tak za týden, doufám že budu stíhat... s tím topením to tak není, mám s tím zkušenosti už jsem se topila... žádný smrkance a navíc změna barvy v obličeji by nastala kdyby byla dlouho pod vodou, dá se říct téměř utopena... Emily se vyloženě netopila, jenom si lokla párkrát vody a voda se ji dostala do nosu a Boris ji okamžitě vytáhl... s vyhřátým pískem jsem nikdy neměla problém, tělo v takovém horku se rychle prohřeje písek uschne a z plavek se dá vytřepat... ale jsem si jista až budeš ležet s mužem na pláži, že určitě písek řešit nebudeš... ;-)  :-)

27 Becca Becca | 28. července 2015 v 22:15 | Reagovat

Perfektní, jsem z toho rozhozená!

28 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 29. července 2015 v 8:46 | Reagovat

Je to opravdu perfektně sepsáno, líbí se mi, jak popisuješ její změny názorů. Boris je pěkný syčák, jestli chceš znát můj názor, ale svým způsobem ho chápu. Jsem zvědavá na pokračování, jen tak dále!

29 Jana Jana | Web | 29. července 2015 v 10:30 | Reagovat

Je to moc hezky napsané. Ten Boris je vášnivej bouřlivák. Těžko se takovým typům odolává :-) I když s přibývajícím věkem my některé ženy už toužíme i po klidném, spolehlivém muži, přesto se to hezky čte ;-)

30 Zdena Zdena | 29. července 2015 v 11:33 | Reagovat

Paráááda, opravdu čtu jedním dechem a najednou konec [:tired:] chci pokračování ;-) Elis začni vydávat knížky a neváhej!:-)

31 Sidica Sidica | Web | 29. července 2015 v 11:38 | Reagovat

super príbeh :D zase je to napínavé

32 Camilla Říhová Camilla Říhová | Web | 29. července 2015 v 11:50 | Reagovat

Pokračování! Pokračování! :) Prosíííím :)
Jak vlastně dlouho ti trvá něco takového napsat? :)

P.S.: blog je v provozu ;)

33 jaradu59 jaradu59 | Web | 29. července 2015 v 14:22 | Reagovat

Je to nádherně napsané. Láskyplné i napínavé. Kdo vyhraje? Boris nebo Tom???

34 Elis Elis | Web | 29. července 2015 v 17:39 | Reagovat

[27]: Díky, to já taky, vzpomínky fungují...

35 Elis Elis | Web | 29. července 2015 v 17:49 | Reagovat

[28]: Moc děkuji... že je Boris syčák, to je pravda a že máš pro něj pochopení je v pohodě, já ho taky chápu... pokračování bude za týden a bude to o..., ale raději nic nebudu prozrazovat... ;-)

36 Elis Elis | Web | 29. července 2015 v 17:57 | Reagovat

[29]: Děkuji za pochvalu... to jsi napsala krásně "vášnivý bouřlivák", to na něj sedí, to je celý on, odolávat takovému mužskému to dá zabrat a je k tomu potřebná silná motivace... že do života je potřeba mít klidného a spolehlivého muže tak s tím souhlasím, ale s nimi se zase nezažije takové vzrušení, jako s bouřliváky... ženská si musí vybrat, nemůže mít všechno... :-)

37 Elis Elis | Web | 29. července 2015 v 18:03 | Reagovat

[36]: Ještě doplním, že to není úplně tak,  jsou i muži, kteří zvládají být bouřlivákem i spolehlivým partnerem, i když je jich poskrovnu jak šafránu...

38 Vall Vall | Web | 29. července 2015 v 18:09 | Reagovat

Ty jo, na mě až moc dlouhé :(

39 Elis Elis | Web | 29. července 2015 v 18:11 | Reagovat

[30]: Díky, takové hodnocení si vždy ráda přečtu, jak jsem se už zmiňovala pokračování bude... o vydání knihy uvažuji čím dál častěji, ale nespěchám, nevím, jak to funguje, budu si muset napřed sehnat informace...

40 Elis Elis | Web | 29. července 2015 v 18:19 | Reagovat

[31]: Děkuji, snažím se psát tak, aby to bylo napínavé...

41 Elis Elis | Web | 29. července 2015 v 18:52 | Reagovat

[32]: Díky, pokračování se chystá... jak dlouho trvá napsaní jedné části příběhu je docela složitá otázka,  je to různé, nedá se to nějak jednoduše určit, záleží na hodně věcech, na stylu psaní, kolik času je možné denně psaní věnovat a také je nutné mít u sebe múzu, k psaní se nedá donutit a bez invence to nikdy není ono a je lepší psaní odložit...

42 Elis Elis | Web | 29. července 2015 v 18:56 | Reagovat

[33]: Velmi děkuji, to si mě potěšila, snažím se aby tak příběhy vyzněly, láskyplně, s napětím u trochou humoru atd., kdo z mužů vyhraje a Emily připoutá k sobě, zatím neprozradím, bude to složitější... ;-)

43 Elis Elis | Web | 29. července 2015 v 19:07 | Reagovat

[38]: To literární blog, je to jako číst knihu, taky ji neodložíme po přečtení jednoho odstavce, ale dočteme aspoň celou kapitolu a když nás zaujme, zvládneme přečíst i více kapitol a někdy i celou knihu... ani na blogu nejde psát kapitoly o dálce jednoho odstavce, to se tříští děj, to prostě nejde... :-)

44 Elis Elis | Web | 29. července 2015 v 19:26 | Reagovat

Ještě se chci zmínit o jedné věci a to pokračování "Milostných rošád", jsem ráda že vás kniha zaujala, ale bude ji zveřejňovat později, možná už během srpna, chtěla bych dokončit napřed příběh "Letní romance"... já jsem "Milostné rošády" zveřejňovala na svém bývalém a teď už zrušeném blogu, ale tam jsem příběh publikovala pod názvem "Války bratrů" a jinými jmény hlavních postav, vyšlo tam zatím 25 kapitol v celé délce... tady je dělím na polovinu, takže jich bude více a v publikování o psaní dalších kapitol budu pokračovat...

45 kelly145 kelly145 | Web | 29. července 2015 v 20:29 | Reagovat

Ja milujem to ako píšeš! Proste

46 anuse -esuna anuse -esuna | E-mail | Web | 29. července 2015 v 21:00 | Reagovat

Děkuji Ti za krásné čteníčko. Nádherně napsaná  část. Jsi šikulka. Těším se na další díl :-)  :-)  :-)

47 Mrtvá Yamari Mrtvá Yamari | Web | 29. července 2015 v 21:13 | Reagovat

Děkuji

48 Taša Taša | 29. července 2015 v 21:24 | Reagovat

Zas neusnu ;) je to super ;) ;) ;)

49 pax pax | 30. července 2015 v 2:21 | Reagovat

napínavé pokračování, ta Emily neví koho vlastně chce....vzrušující, uplně si to představuji ;-)

50 Elis Elis | Web | 30. července 2015 v 6:35 | Reagovat

[45]: Velmi ti děkuji a jsem moc ráda, že tě mé psaní oslovilo... :-)

51 Elis Elis | Web | 30. července 2015 v 6:40 | Reagovat

[46]: Tak to mě těší a doufám, že si měla pěkné sny, moc děkuji, další část bude za týden... :-)

52 Elis Elis | Web | 30. července 2015 v 6:41 | Reagovat

[47]: Není zač...

53 Elis Elis | Web | 30. července 2015 v 6:43 | Reagovat

[48]: Díky, tak snad ti příběh neodnesl spánek, ale naopak se ti dobře spalo a snilo... ;-)

54 Elis Elis | Web | 30. července 2015 v 6:48 | Reagovat

[49]: Ten příběh to napětí a pnutí má v sobě od začátku, je to dané tím o co tam jde, jak se tam splétají vztahy a střídají emoce atd.... děkuji pax za komentář.. :-)

55 Miloš Miloš | Web | 30. července 2015 v 12:38 | Reagovat

A já myslel, že bude o jeden děkovný dopis víc, a zase nic :-(  :-)

56 Alka Alka | E-mail | 30. července 2015 v 13:20 | Reagovat

Já jsem u toho ani nedýchala! Jsem zvědavá jak to bude pokračovat ;-)  :-?

57 Dulce Nika Dulce Nika | Web | 30. července 2015 v 18:41 | Reagovat

moja, píšeš úžasne :)

58 murielana murielana | Web | 30. července 2015 v 18:44 | Reagovat

[44]: Těším se na další díly :-)

59 Elis Elis | Web | 30. července 2015 v 21:53 | Reagovat

[55]: O jeden dopis více nebo méně to už nic nezmění... :-D

60 Elis Elis | Web | 30. července 2015 v 21:57 | Reagovat

[56]: Díky, co bude dál nemohu prozradit...

61 Elis Elis | Web | 30. července 2015 v 21:59 | Reagovat

[57]: Moc děkuji...

62 Elis Elis | Web | 30. července 2015 v 21:59 | Reagovat

[58]: To jsem ráda... :-)

63 Calistka Calistka | Web | 30. července 2015 v 22:27 | Reagovat

Velmi zajímavé :) jsem zvědavá na pokračování.

64 Dáša D. Dáša D. | 31. července 2015 v 13:30 | Reagovat

Opět skvělý, nádhera O_O  ;-)

65 Joina Joina | Web | 2. srpna 2015 v 10:09 | Reagovat

Snad nevadí že na tvoje čteníčka nechodím tak pravidelně, ale ikdyž mám volno, stále nějak nemám čas.
Téda opravdu užo díl :) Už hnedka na začátku se strachuji o hrdinku, ale naštěstí, že jí Boris zachránil. Ale je to určitě nějaký ten prevít.

66 Van Vendy Van Vendy | Web | 2. srpna 2015 v 14:39 | Reagovat

Emily se hodí k Borisovi a Boris k Emily, oba mají rádi výzvy a neradi nudu. Otázka je, i kdyby se dali dohromady, jak dlouho by jejich vztah vydržel. Ale já pořád přemýšlím v realitě, tady je příběh, který se příjemně zauzluje, věřím tomu, že Boris se svého dočká a dokonce i Emily nebude zklamaná. Jediný, kdo z toho vyjde jako hubkař, bude asi Tom. ;-)  8-)

67 Kristýn Kristýn | Web | 2. srpna 2015 v 20:27 | Reagovat

Máš to strašně hezky napsané :)

68 userka userka | E-mail | Web | 2. srpna 2015 v 21:15 | Reagovat

Už se v tvých příbězích vůbec někdy ten sex odehrál? Teda tak abys ho pořádně popsala? :) o:) Jestli jo, chci odkaz :D Tohle není na mý nervy.
Ale je to pěkně napsaný, to je jasný :) Dokážeš vytvořit fakt chytlavej příběh.

69 Elis Elis | Web | 2. srpna 2015 v 22:06 | Reagovat

[63]: Velmi děkuji, pokračování bude brzy... :-)

70 Elis Elis | Web | 2. srpna 2015 v 22:07 | Reagovat

[64]: Díky za pochvalu...

71 Elis Elis | Web | 2. srpna 2015 v 22:11 | Reagovat

[65]: Jsem na tom stejně, taky zápasím o čas, v létě se moc času doma netráví, je plno jiných aktivit... Boris to je kapitola sama pro sebe, jeho život by vystačil na několik knih... ;-)

72 Elis Elis | Web | 2. srpna 2015 v 22:15 | Reagovat

[66]: Tvoje komentáře jsou perfektní, vystihla si to, nemám co dodat... děkuji za tvůj názor... :-)

73 Elis Elis | Web | 2. srpna 2015 v 22:16 | Reagovat

[67]: Moc děkuji...

74 Elis Elis | Web | 3. srpna 2015 v 0:40 | Reagovat

[68]: Děkuji, jsem ráda, že tě příběh zaujal a vtáhl do děje... slovo sex často nepoužívám, do mých knih o lásce se moc nehodí, popsaný sex natvrdo nenajdeš, nepíšu porno příběhy... místo slova sex, raději používám slovo milování a to je nakonec naplněno, pokud to patří k ději, ale je to popsáno jiným způsobem, nemám ráda obscénní výrazy, jsem pro romantiku... v mých příbězích, hrají city, láska a jiné emoce, které ke vztahu patří hlavních rolí, na druhém místě je charakter postav, zápletky a dějová linka... milování je tam v takové podobě, jak to vyžaduje děj příběhu nebo délka jednotlivých scén,  příběhy často trvají hodiny, dny atd. a milování se proto odehraje v té části příběhu kam dějově patří... nevím který příběh z těch, co jsou na blogu ti doporučit, zkus třeba „Já a můj šéf“…

75 userka userka | E-mail | Web | 3. srpna 2015 v 0:43 | Reagovat

[74]: Ty vydáváš knihy?

76 Elis Elis | Web | 3. srpna 2015 v 1:08 | Reagovat

Zatím ne, jen je píšu knihy, jak se říká do šuplíčku, ale nejen knihy, taky povídky a příběhy a básně, ale uvažuji o tom, jen hledám sponzora, protože jinak to strašně dlouho trvá, už se něco rýsuje. ale i tak je to běh na dlouhou trať ... uvidím jak to půjde, zatím na to nekvaltuji, protože právě jednu knihu přepisuji, vždy když něco staršího si znovu čtu, tak zjistím, že bych to nyní napsala lépe... :-)

77 murielana murielana | Web | 3. srpna 2015 v 9:14 | Reagovat

[76]: Páni ty máš sponzora? Hlavně měj dobrýho pravníka, nebo tě oškubou jak kuchtíka Láďu Hrušku ;-) :D :-D
Kdy bude pokračování Letní romance :-? :D

78 Sarah Shaman Sarah Shaman | Web | 3. srpna 2015 v 18:31 | Reagovat

Od tebe si něco takového přečtu vždycky ráda! :3

79 Elis Elis | Web | 3. srpna 2015 v 20:54 | Reagovat

[77]: Oficiálně sponzora nemám, na to je ještě brzy, jen mám někoho kdo je ochotný mě financovat,jak to bude potřeba, je to pro mě taková jistota... ale upřímně řečeno, raději bych do toho šla bez sponzora, snad to půjde, nemám ráda když někdo bude mít možnost mně do všeho mluvit a ten kdo někam dává své prachy tu možnost chce mít... ale teď si s tím ještě nelámu hlavu, při mé stále nespokojenosti s tím co napíšu a stálého přepisování některých pasáží atd. až do mé úplné spokojenosti, to není tak aktuální... nevím, co přesně myslíš s problémy kolem Hrušky, já jsem to nesledovala, ale právníka kvůli smlouvě je určitě nutné mít... :-?

80 Elis Elis | Web | 3. srpna 2015 v 21:06 | Reagovat

[77]: Přes pátek a víkend jsem byla pryč, tak zase nestíhám, ale dnes se k tomu snad dostanu, je to sice příběh už napsaný delší dobu, ale musím se na něj podívat a možná něco i upravit, tak snad bude pokračování zítra... :-)

81 Elis Elis | Web | 3. srpna 2015 v 21:07 | Reagovat

[78]: Děkuji, potěšila si mě... :-)

82 userka userka | E-mail | Web | 3. srpna 2015 v 21:39 | Reagovat

[76]: Aha :) Tak když tak dej vědět, ať tě v policích knihkupectví nepřehlídnu ;)

83 Elis Elis | Web | 4. srpna 2015 v 7:58 | Reagovat

[82]: Dám, ale nebude to hned tak brzy...

84 Ji Hei - Fotografie Ji Hei - Fotografie | E-mail | Web | 11. srpna 2015 v 12:43 | Reagovat

Tyhle vztahové komplikovanosti se mi líbí ;), v životě to často tak bývá..:). Pěkné čtení..:).

85 Elis Elis | Web | 11. srpna 2015 v 21:09 | Reagovat

[84]: To je pravda, vztahy bývají často velmi komplikované a možná je to dobře, co je příliš jednoduché a snadné, brzy omrzí... děkuji... :-)

86 pizlik1 pizlik1 | E-mail | Web | 28. srpna 2015 v 19:31 | Reagovat

Docela napínavé. :-)

87 Elis Elis | Web | 30. srpna 2015 v 22:14 | Reagovat

[86]: Děkuji... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Kdo není milován, je sám i v davu."