"MILUJEME TY, CO NÁS ODMÍTAJÍ A ODMÍTÁME TY, CO NÁS MILUJÍ"
Zdroj - foto zdarma - pixabay.com , publicdomainpictures.net
elisblog@seznam.cz
"Sex-appeal žen je umění vyvolat u mužů touhu po tom, co už znají."


"Láska je ze všech vášní nejsilnější, útočí na srdce, hlavu i tělo"

Založila jsem si druhý "modrý blog" - wonderful-world-elis.blog.cz
Bude mít rubriky - básně, povídky a články s různými náměty atd.
Na druhém blogu je publikován článek - "Nesnáším loučení"


Tento "červený blog" zůstane k publikovánívelmi oblíbeného
a vzrušující příběhu "Letní romance s Borisem".

"V životě je jen jediné štěstí, milovat a být milován."

Informace ke službě "Odběr novinek" na tomto blogu.
Přihlaste se k odběru novinek, budete upozorněni emailem na
nový článek, nezapomeňte otevřít a odkliknout potvrzující email.
Email jde cestou blogu.cz, vaše emailová adresa zůstane utajena!

"Teorie lásky je božská, její praxe ďábelská."

LETNÍ ROMANCE S BORISEM - 28.část
V některých případech se nový návštěvník blogu nechá odradit tím,
že se jedné o více dílný příběh a že by nepochytil o co jde.
Ale každá část příběhu má uzavřený děj a lze si
ji přečíst i jako samostatnou povídku...

"Láska vám může srdce naplnit, zlomit a znovu vyléčit."

Děkuji za návštěvu, budu ráda pokud zanecháte v komentářích své
názory a zůstanete pravidelnými návštěvníky blogu.
Děkuji holkám, které sem mnou přešly ze dvou zrušených blogu.

"Sex bez lásky je jen prázdný prožitek"

Ústava ČR chrání práva k výsledkům tvůrčí duševní činnosti zákonem.
Autorské právo - zák. č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací.
NA VŠECHNA DÍLA ZVEŘEJNĚNÁ NA TOMTO BLOGU SE VZTAHUJÍ
AUTORSKÁ PRÁVA, KOPÍROVÁNÍ NEBO ŠÍŘENÍ JE ZAKÁZÁNO!!!

"Láska je pokrmem žen, pro muže je kořením."

Letní romance s Borisem
Příběh je napsaný podle skutečných událostí, pro postavy
jsem vyhledala fotky dvojníků. Můžete si tak při
čtení vytvořit lepší vizuální představu.
Borisovo životní krédo: "Kdo dostal polibek a nevezme si vše,
zaslouží si ztratit i to, co už získal!"
HLAVNÍ POSTAVY PŘÍBĚHU "LETNÍ ROMANCE S BORISEM"


Letní romance s Borisem – 5. část

6. srpna 2015 v 20:11 | Elis |  Letní romance s Borisem
Závěr předcházejícího dílu...

Jen mně vadí vítězný pohled, který jsem zahlédla v jeho očích, díky mé slabosti a touhám, které ve mně probouzí, si mě zase podmaní, to nechci připustit i když už v této chvíli trpím, že musím ten příval vzrušení nemilosrdně přerušit. Ale my dva jsem ve válce, vedeme proti sobě milostnou bitvu, pokud prohraji, stanu se v jeho rukách hračkou bez vlastní vůle a budu dělat jen to, co on bude chtít, ovládat ženy má ve své povaze a zvládá to skvěle. Prudce se vytrhnu z jeho objetí a odstoupím, překvapeně na mě upře oči, nic nechápe.
Udělá krok ke mně a já couvnu o dva, zůstane stát a hledí na mě pohledem, jako by v něm všechno spělo k jednomu bodu, k obrovskému výbuchu a vím také proč. Je velmi vzrušený a chápu, že je pro něj velmi těžké v této chvíli přestat, nemůže jen tak snadno zastavit své rozbouřené touhy, navíc nerozumí mému chování a naše milostné hrátky a jejich zakončení si představoval jinak. Teď ví, že z toho zase nic nebude, stává se mu to se mnou stále a vzpomenu si, jak povídal, že v takové chvíli má chuť mě zabít a raději couvnu ještě o pár kroků do bezpečné vzdálenosti, očekávám, že se rozčílí a bude mě chtít chytit.

Elis
Letní romance s Borisem - 5. část

S obavami sleduji Borisovu prudce se dmoucí hruď, snaží se v sobě ovládnout rozbouřené vášně a utišit svou zlost, aby nepodlehl temným pudům a nemusel mě na místě zabít, jak vždy pociťuje nutkání, při přerušení jeho milostného snažení, to on bytostně nesnáší. Propaluje mě rozhořčeným pohledem, "Emily, co to se mnou hraješ za hry!", drtí přes zuby každé slovo, na chvíli zaváhám, mé důvody jako muž nikdy nepochopí a tak řeknu to, co mě napadne první. "Borisi, ty mě vůbec nerespektuješ!", sotva to vyslovím, s napětím čekám, co to s ním udělá, dívá se na mě upřeně, bez jediného zachvění svých dlouhých řas a nechává si má slova několikrát projít hlavou.
Jak se tváří mě znepokojí, jeho rozzlobený výraz se míchá s nepochopením, to je u něj výbušná směs a úplně vidím, jak usilovně přemýšlí, "Co tím myslíš?!", zeptá se po chvíli, a já neváhám s odpovědí,"Jsi sobec, myslíš jen na sebe, o mě ti vůbec nejde, chceš se jen milovat!", zaútočím na něj. A sleduji pozorně jeho tvář, probírá si význam mých slov ze všech stran a začíná otvírat ústa, ale rychle ho zarazím, už tuším, co chce říct, "Neopovaž se tvrdit, že se mně to líbilo!", varuji ho, protože tohle opravdu od mužů nesnáším.

Překvapeně polkl, "Ale je to pravda, to nemůžeš popřít!", neodpustí si mít poslední slovo, znovu mlčím, upřu pohled do jeho očí a pohmatu si upravuji plavky, které mně jeho chtivé ruce shrnuly, hlavou mně probleskne nápad, vím, že je šílený, ale chci Borise vytrestat, na ničem jiném mně v této chvíli nezáleží, už si na mě nesáhne a může se jen dívat. Svůdně se protáhnu, smyslně přivřu oči a pootevřu rty, zvolna si strčím ruku do kalhotek a dlaň druhé ruky vzrušivě sunu po kůži k ňadrům, několikrát zavzdychám, Boris překvapeným pohledem doprovází mé pohyby, škodolibě sleduji, jak si vzrušeně jazykem olízl ret a podívá se mně překvapeně do očí, je ohromený, to nečekal.
"Co to má znamenat!", zeptá se nezvykle tiše, "Jen ti názorně ukazuji, že si mně nic mimořádného nepředvedl, co umíš ty, zvládnu i sama!", řeknu vyzývavě a všimnu si, jak ztuhl a mám skvělý pocit ze své pomsty. Moc se mně líbí Borise ponižovat, to má za to, jak se mnou zacházel v moři a s chutí pokračuji, "K čemu tě vlastně potřebuji?", položím si otázku a hned na ni odpovím, "K ničemu, nejsi výjimečný milenec, jak si o sobě myslíš!", s velkým potěšením ho dál deptám, jen znepokojeně sleduji, jak prudce stáhl obočí a stiskl rty.

Pohled jeho očí mě docela vyděsí, asi jsem to přehnala, znovu jsem se dotkla jeho ega a začnu se obávat, že za to těžce zaplatím, rychleji konám, než myslím, to si Boris nenechá líbit, není to muž, se kterým si mohu beztrestně pohrávat. Nenápadně se pokusí ke mně přiblížit, ale zase couvnu, "Emily, já ti vůbec nerozumím, to mně musíš vysvětlit!!!", snaží se mluvit klidně, ale klidný není, jeho zelené oči planou, takové ponížení a urážku své mužnosti nemůže jen tak přejít, jeho povaha mu to nedovolí.
Ale nehodlám se k němu přiblížit, už vím čeho všeho je schopný a držím si od něj odstup, jsem ve střehu, připravena dát se na útěk při každém podezřelém pohybu a s nedůvěrou pozoruji, jak ke mně natahuje vstřícně ruku, "Pojď ke mně, promluvíme si.", láká mě, ale jeho gestu a slovům nevěřím a oprávněně. Vyrazí tak bleskově, že mě málem chytil, utíkám pryč, ale musím hledět pod nohy a nešlápnout na ostré hrany, ale i místa zavátá pískem jsou bolestivé pasti, skrývající špičaté úlomky, nohy mám už poraněné a v duchu lituji, že jsem vyprovokovala tuto situaci.

Co mě to napadlo, přestávám tomu rozumět, začíná mně unikat smysl mé vzpoury, co jsem tím chtěla dokázat, nic to nezmění, je to k ničemu, Boris mě chytí a bude stejně po jeho, ale už nebude oddaný, vnímavý a něžný. Všechno jsem si zkazila a teď se děsím toho, co se mnou udělá, jak silně a nemilosrdně mě dá pocítit svou sílu a převahu, budu muset před ním být pořád na útěku, nebo ve střehu. "Emily stůj, nebo se zraníš, chováš se jak malá holka!", vola za mnou Boris, zase další slovo, které nenávidím, nejsem žádná malá holka, proč to pořád muži říkají, když není po jejich. Snažím se nevnímat bolest nohy a neposlouchat jeho volání, "Stůj!", které stále za mnou křičí.
I když bych to ráda udělala, v kamenné suti se špatně běží, ale velmi jsem Borise rozčílila a mám s ním špatné zkušenosti, neumí se ovládat. "Jestli si myslíš, že tě budu honit, tak se mýlíš, vrať se, nic ti neudělám, přísahám!", změní Boris taktiku, nevěřícně se ohlédnu, ale opravdu zůstal stát na místě a pozoruje u svých nohou kamení. "Emily, je tady čerstvá krev, nejsi zraněna?!", varovně vykřikne, zase nějaká finta, pomyslím si, ale pohlédnu dolů a polekám se, za mnou se táhne cestička vyznačená krví, proto mně bolí noha, kromě odřenin je pod kotníkem rozevřený řez plný krve, která stéká v praméncích až na zem.

Nemá cenu utíkat, nemám se kde skrýt, zanechávám za sebou stopu, jak zraněná laň, má snaha schovat se za některou ze skal, je k ničemu, nejde si mě, zachvátí mě strach, jak z Borise, tak hlavně z mého zranění, silně krvácím, opouští mě síla a zacítím nával slabosti, nedělá mně dobře dívat se na krev, hlavně na tu svoji. "Borisi, já krvácím, co mám dělat?!", vykřiknu vyděšeně, je teď mojí jedinou nadějí, potřebuji ho, sama si neporadím a doufám, že není až takový hajzl, aby mou situaci zneužil. "Nehýbej se, jdu pro tebe!", křikne a vydá se ke mně a rozvážně našlapuje.
"Rychle, dělej!", popoháním jej, "Ne, musím opatrně, jinak dopadnu stejně!", odmítne mé naléhání ke spěchu a pomalu se přibližuje, oddechnu si, když mě konečně vezme do náruče. Stejným tempem se vrací k písečné prohlubni, pevně se k němu přitisknu a nepustím se, dokud mě nesloží do písku, "Ty se někdy chováš, jak malá trucovitá holka.", konstatuje, ale v této chvíli proti tomu raději nic nenamítám. "Co tě to napadlo utíkat v tom kamení, varoval jsem tě!", vyčítá mně nerozvážnost, má pravdu a tak mlčím, sleduji, jak poklekl a prohlíží mou nohu, "Musíme zastavit krvácení a něčím ránu stáhnout!", prohlásí.

Podívá se upřeně na má ňadra a natáhne nesmlouvavě ruku, okamžitě pochopím, co po mně chce, vrchní díl plavek, "Ne, to nejde!", odmítnu, mám obavy, že ho bude provokovat mé odhalení a něco na mě zkusí a na milování nemám ani pomyšlení. "Nic jiného tu nemáme, tak dělej!", vyzve mně a je neoblomný, rána krvácí čím dál více a noha mě začíná trnout, po chvilce zvažování, že jiná možnost není, natočím se k němu zády, aby mohl rozvázat plavky. Stáhne mně je z těla a sleduji, jak jimi pevně stahuje a obvazuje krvácející ránu, "Tak a je to.", oddechne si, začne si pohrávat s mými prsty u nohou a podívá se na mě přemítavě.
"Emily, ty jsi zvláštní, klameš tělem, vůbec se v tobě nevyznám, víš to?", zeptá se, ale nevím, co odpovědět, jen pokrčím rameny, "Nerozumím ani sobě.", pokračuje Boris, "Nikdy jsem nemusel se doprošovat žádné ženské a nemám to zapotřebí!", neopomene mně připomenout své úspěchy u žen. Ale čím více vzdoruješ, tím více tě chci, tak s tím počítej!", varuje mě, ale k mému údivu je docela klidný, i když význam jeho slov je jasný, dává tím najevo, že odpor mně není nic platný, ten ho nezastaví, odhodil i svou hrdost a chce mě dostat.

Už vychladl a dokonce se mírně usmívá a to co řekl, nezní jako výhrůžka, spíše je to upozornění, abych ho příliš neprovokovala, ale to já právě dělám ráda a chci vědět, jak moc mu vadí, mé vzdorování, "To je dobře nebo špatně?", zeptám se zvědavě. "Jak se to vezme, jsi nádherná, přitažlivá, provokativní a odmítavá, to je pro muže smrtelná kombinace!", promluví procítěně a políbí mně na nárt nohy, kterou stále hýčká ve svém klíně. "Miluji tě, ale někdy bych tě s chutí zabil, ale spíš ty zabiješ mě, úplně mě vždy rozhodíš!", přiznává svou bezradnost, "Já ale muže nezabíjím!", řeknu opatrně, stále se cítím nejistě, nevím, kam tím proslovem Boris míří.
"To nemusíš, muži se pro tebe z lásky obětují, nechají se zničit a umírají dobrovolně.", řekne procítěně a nakloní se a políbí mé koleno. Poslouchám pozorně a hledám v jeho slovech zradu, je až přehnaně milý i vstřícný a nevím proč, pořádně jsem ho vytočila i ponížila, očekávala jsem u něj spíše zlost. Ale chová se jako by se nic nestalo, něco na mě chystá, tyto změny, kdy z divoké šelmy se náhle stane přítulný jako kotě, mě vždy znepokojí, mám raději, když je prudký a násilný, to vím, co od něj mohu čekat.

Ale nyní je naprosto nečitelný, "Borisi, proč mně to povídáš?", zeptám se v naději, že prozradí, o co mu jde a proč je v takové zvláštní a emocemi prosycené náladě, "Víš, že jsi mně obrátila život na ruby.", odpoví otázkou a zadívá se mně přitom hluboce do očí, zase mně políbí nohu, tentokrát na stehno. "Nevím a jak!?", podívám se na něj znepokojeně, znovu si uvědomuji, že Boris je muž dvou tváří, je tvrdý a neústupný a náhle se zázračně promění na citlivého a vnímavého muže, ale která ze dvou tváří, je ta pravá a která je přetvářka, to stále nevím. "Emily, já jsem na ženský, tedy byl jsem, lovil jsem je a hned opouštěl, ale ty se nechceš nechat ulovit a já tě nechci opustit, co s tím uděláme?", vyzvídá, ale nečeká na odpověď, rychle se skloní a přitiskne rty ještě výše na mé stehno, v blízkosti mého klínu.
Propracovává se tak nenápadně k svému cíli, ale přejdu to mlčením, více mě zajímá, o co se snaží, nic z toho, co dělá, mně nedává smysl, může mě mít, kdykoliv bude chtít, neubráním se mu, tak proč zrovna v této chvíli je něžný, pozorný a vemlouvavý. Očima pátrám v jeho tváři, ale nic, co by mně objasnilo jeho chování, v ní nevidím, zahledím se mu do očí, "Borisi, nerozumím ti, co mě tím chceš naznačit?!", uchopí mě za ruku a jeho pohled mě hluboce zasáhne, jako by se v něm skrývala netušená bolest.

"Proč zůstáváš s Tomem, ty ho přece nemiluješ?!", zeptá se nečekaně, strnu překvapením, proč s tím Boris začíná, tohle téma s ním nehodlám probírat, "Co je ti do toho, to není tvoje věc a Toma miluji!", vzdorovitě odpovím, stisknu nespokojeně rty a mlčím, zatímco Boris na mě doráží. "Emily, lžeš sama sobě, Tom není muž pro tebe!", snaží se mě dál přesvědčit o své pravdě, "Ty potřebuješ muže, co tě bude milovat takovou, jaká jsi, divoká a nespoutaná a nebude mít potřebu tě měnit, jen ti dá pocítit svou sílu a uhlídá tě i před tebou samou.", rozvíjí Boris zaníceně svou teorii.
"Musí to být muž, co tě dovede ocenit, rozumíš?!", zeptá se, drtí mou ruku ve své a čeká na odpověď, ale mlčím, nemám k tomu co říct, "Chápeš, co tím myslím?", vyzvídá naléhavě, zavrtím hlavou, že ne, i když začínám něco tušit, ale jsem celá užaslá a jeho slova mně stále zní v hlavě. "Tom je slaboch a hlupák a Marek je nafoukaný idiot!", řekne zlostně, překvapeně na něj hledím, o co mu jde, má sice pravdu, vystihl oba dva naprosto dokonale, ale to já dávno vím a vyhovuje mně to, ale Boris naléhá dál, "Opravdu s některým z nich chceš žít, oba tě jenom dusí a nejraději by tě drželi pod zámkem!", poslední Borisova slova uvízla pevně v mé paměti.

Zkoumavě se na něj podívám, tváří se, jako by věděl, co je pro mě nejlepší, nespokojeně si poposednu, něco pravdy na tom je, nemám ráda, když mě někdo omezuje, pomyslím si, zatím co Boris pokračuje, "Emily neváhej, ztratíš zbytečně kus svého života, Toma musíš opustit hned!", naléhá na mě neodbytně. "Ty potřebuješ muže, který ti dá poznat všechny krásy života, po jeho boku se nebudeš nudit a nikdy tě neopustí!", v hlase mu zazní vábivý příslib a v té chvíli jsem si naprosto jistá, že se mně Boris nabízí, tím mužem myslí sebe, ale nevěřím tomu, že mě nikdy neopustí, to se k němu nehodí.
Jako by mně viděl do hlavy a vycítil mé pochybnosti, dlouze promluví, "Já jsem ten pravý muž pro tebe, já ti dám poznat tisíce způsobů lásky, život se mnou nebude nudný a ubíjející!", láká mě, hlas má vzrušený a vemlouvá se mně dál tak, jako to umí jen on. "Já ti nabízím každý den stále nové zážitky, lásku, toužení, radost i bolest a vášnivé milování, nepoznáš nikdy pocit omrzení, s každým novým dnem začne nové dobrodružství, bude nám spolu krásně.", slibuje a líbá horkými rty mou dlaň a vše co říká, je lákavé a silně mě to zasáhlo, hlavu mně dovede poplést dokonale.

"Srdce nám bijí ve stejném rytmu, patříme k sobě a vše, co budeme chtít, můžeme mít!", řekne s jistotou a nakloní se ke mně ještě blíže a jeho zelené oči mě fascinují, jsem zmatená, jeho slova mě mají v moci, koluji v mé krvi a mé srdce silně rozbušily. "Zůstaň se mnou, nevrátíme se na pláž, tajně odjedeme, postarám se o tebe, přemýšlej rychle Emily, co mně odpovíš?!", tiskne si mou ruku znovu ke svým rtům a nahlíží mě do očí, je u mě tak blízko, že cítím vůni jeho dechu. Mluví tak naléhavě, že jsem jim omámena, něco ve mně probudil. možná Borise potřebuji, stereotyp mě ubíjí, nudný život pro mne není, ale budu šťastná, když s ním budu žít ve strachu a napětí.
Bude mně stačit ke štěstí vášnivé milování, vzrušení a možná i bolest, tím si nejsem jista, ale velmi mě to přitahuje, chci to zažít, ale vystačí mně to na celý život, to nevím, je to velká změna a nejsem na ni připravena. "Borisi, proč mně to děláš, proč mně to vykládáš, chceš mně zničit život!", snažím se vymanit z vlivu jeho mámivých slov, "Emily, vzpamatuj se, já ti chci život zachránit, to co potřebuješ, ti mohu dát jen já, už to konečně pochop, zahoď přetvářku, my jsme pro sebe stvořeni a přiznej si konečně, že já tě přitahuji, že ve skutečnosti chceš patřit jen mně!!!", naléhá na mě dál.

Má pravdu, jeho představy o životě mě lákají a on mě neodolatelně přitahuje, kvůli němu dělám samé hlouposti, ale nevím, jestli mu mohu věřit, nikdy s ním nebudu mít jistotu, je nevypočitatelný a možná mě jen využije a potom zmizí, ale Tom mě nikdy neopustí a každé mé provinění mně ještě rád odpustí. Rychle přemýšlím, co pro můj život je důležité, koho z nich dvou si vybrat, ale nedovedu se rozhodnout, potřebuji na to klid a více času. "Borisi, nechci se o tom dál bavit, okamžitě s tím přestaň!", vyzvu ho.
Chci mluvit rázně, ale hlas se mně chvěje, on mě úplně rozložil, nasadil mně do hlavy věci, které mě teď rozežírají mysl a pod vlivem jeho vemlouvavých slov, pochybuji o všem, o čem se dá pochybovat, o svém životě, o Tomovi i o sobě samé, už nevím, kde je vlastně pravda. Boris mluví tak přesvědčivě, že jsem schopna mu vše uvěřit, rozbolela mě ze všeho hlava, pohlédnu na bouřlivé moře, slunce je nízko, už jsme tady dlouho, co si asi myslí Tom s Markem, zůstali na pláži, čekají a my se stále nevracíme, určitě Borise proklínají.

Z toho bude velký průšvih, "Borisi, chci okamžitě zpět!", vyhrknu na něj a pro jistotu zdůrazním, že do moře už nevlezu a chci jít po břehu, "Jak, máš zraněnou nohu a jsi polonahá!", řekne výsměšně, překvapeně si sáhnu na ňadra, úplně jsem na to zapomněla. "Tak něco vymysli, ty si všechno zavinil!", zakřičím na něj, "Zůstaneme tady!", odpoví docela klidně, obléká si plavky a pohodlně se posadí, hledím na něj beze slov, chvíli trvá, než se vzpamatuji, "Co?", zeptám se překvapeně. "Emily uvažuj, do vody nechceš, chodit nemůžeš, tak si počkáme na Marka, on zná moje místa, přijde sem.", je si tím jistý, ale já ne a nevěřícně na něj zírám.
"Proč si mně sem bral, když se odtud nedá jen tak odejít?!", zlobím se, "Když jsem tě sem bral, tak si měla celé plavky!", brání se, ale jinak je úplně v pohodě. Nevadí mu, že jsme tady uvízli, vidím na něm, že nemá snahu to vyřešit, je spokojený, že jsem s ním a možná doufá, že z toho ještě něco získá, "Emily nepanikař!", nahne se ke mně a prudce mě obejme, "Pusť mě!!!", snažím se ho odstrčit. "Proč mě pořád odháníš?!", zeptá se, jeho hlas náhle ztvrdl, sevře mě tak silně, až mám dojem, že mi zlomí žebra, napadne mě, že on asi bude chtít svou výhru, ale já chci pryč a bez něj nemůžu, nezbývám mně nic jiného, než se s ním pomilovat, nebo tady zůstaneme do rána a bude to ještě horší, to už těžko vysvětlím.

Milovat se s ním, mně nevadí, počítám s tím od začátku, o malém úletu s ním se snad Tom nedoví, ale potom všem, co mně řekl a svému neodbytnému pocitu, že mu jde o víc a chce si mě chce k sobě pevně připoutat, nejsem si jista, že bude opatrný. Nemůžu riskovat a milovat se s ním bez ochrany, už mu nevěřím, možná má prezervativ v kapsičce u plavek, muži to tak dělávají, opatrně rukou zkoumám jeho plavky, kapsičku mají, ale je prázdná. "Co to děláš?", zeptá se a jeho hlas se zbarvil do teplého tónu, mé šmátrání si vyložil jinak, "Rozmyslel jsem se, teď si chci vybrat svou výhru!", rozhodl se bleskově.
"Ne, já už to nechci, musíme se vrátit, necháme to na jindy!", snažím se mu to rozmluvit, "To jindy je právě teď, už nebudu čekat!", Boris je zase neoblomný, na chvíli se odmlčí, o něčem přemýšlí, "Ženy nikdy neví, co vlastně chtějí, hledají romantickou lásku, ale přitom velmi touží, aby se jich muž zmocnil, i proti jejich vůli, ale nikdy to nepřiznají!" sdělí mně svůj názor. Okamžitě odmítavě zavrtím hlavou, že to tak není, ale pokračuje a dál líčí, jak si to představuje, "V našem vztahu bude vše po mém, se mnou Emily, nebudeš mávat, jak s ostatními, to ti nedovolím!", řekne rozhodně a já si to nechávám, projít hlavou, já to tak nechci a nedává mně to ani smysl.

"Ty ses zbláznil, my přece žádný vztah nemáme a okamžitě mě pusť!", zakřičím, ale neodpoví, nadzvedne mně a složí mě dost nešetrně do písku, jednou rukou mě přidržuje a druhou si stahuje plavky, je stále připravený, ale já ne a už se s ním nechci milovat, to raději tady zůstanu i přes noc. Hrdlo se mně stáhne obavami, že ho nepůjde zastavit, je rozhodnutý získat nyní to, po čem celou dobu touží, učiním poslední pokus uniknout, rychle se převrátím na břicho a snažím se po čtyřech, dostat od něj co nejdál. Ale je rychlejší, chytne mně za kotník a stáhne zpět a prudce obrátí na záda, zase je takový jako dřív, panovačný a dobyvačný, všechny ty jeho pěkné řeči, byly jen mámení a klam a já jsem mu málem uvěřila.
Naštěstí jsem mu nic z toho, co chtěl, neslíbila, jak si může myslet, že si mě získá tím, jak se nyní chová, mám sice ráda muže, kteří si jdou za tím, co chtějí, ale ne násilím, já chci k milování romantiku i vyznání lásky. Jenže teď ležím na kraji písku, téměř v kamení a něco mě tlačí do zad, snažím se odsunout bokem, ale sedne si mně na kolena a mně se vrací znovu pocit, že on je vážně šílený, "Emily o co ti jde, máš přece ráda dobrodružství a vzrušení!", řekne s jistotou a stahuje mně kalhotky. Ale rychle si je natahuji zpět, po několika marných pokusech a přetahování, se napřímí, "Nech toho, nebo ty plavky roztrhnu!", pohrozí, polekám se, vím, že to udělá a já se nemohu k Tomovi vrátit úplně nahá.

Přestanu klást odpor, okamžitě kalhotky stáhne přes mé nohy, zahodí je za sebe a požádá, "Natáhni ruce za hlavu!", zaskočí mě tím, co to má znamenat, to už vážně přehání, překročil všechny meze, to neudělám, byla bych úplně bezbranná. "Borisi, co chceš dělat, přestaň.", prosím ho, ale marně, tlakem svých kolen mě donutí rozevřít nohy, klekne si mezi ně, nakloní se a upře na mě své žhavé oči, zvláštně se usmívá. "Emily víš, co bylo právo první noci?", zeptá se, otázkou mě překvapí, sice to zběžně vím, ale stejně to nechápu, netuším, proč se ptá, já už přece dávno nejsem panna a ještě zdaleka není noc. Rozhodnu se raději neodpovídat, moje mlčení vzal tak, že nevím a dal se do vysvětlování, v jeho podání si vládce po právu ocejchuje svou nevolnici a případně s ní zplodí dítě, nejde vlastně o lásku, jen o potvrzení vlastnictví.
O to se teď snaží, chce si mně ocejchovat a možná i zplodit dítě, on se vážně zbláznil, to je ještě horší než to, co chtěl předtím, to už bych se raději s ním milovala v moři i s velkou šancí na utopení. To co na mě chystá nyní, mě děsí ještě víc, s možností, že budu těhotná a zrovna s ním, se nemohu srovnat, on není muž pro dlouhodobý vztah, vůbec nepočítám s tím, že by se někdy chtěl starat o rodinu. On si jen rád užívá a proto doufám, že mně chce jen nahnat strach, to on dělá rád, připadá mu to vzrušující, přímo se v tom vyžívá, "Borisi, přestaň a pusť mě, už to přeháníš!".

Nadzvednu se na loktech a chci se posadit, ale prudce mně přitiskne zpět do písku, "ruce mně silou vytáhne za hlavu a jednou rukou je pevně drží v zápěstí, nalehne na mě, prudce do mě vnikne, vykřiknu náhlou bolestí, je velký a mohutný a já nejsem připravena, nečekala jsem to, myslela jsem, že si mě připraví, že mě polaská, když už se chce milovat, zanaříkám, ne vášní, ale bolestí. Jsem sevřená strachem a každý jeho pohyb mně bolí, je to přímo trápení, v této chvílí je bezohledný, chce si mě podrobit a na nic jiného nehledí a užívá si to, přivírá oči a nahlas sténá, je plně ponořený do své touhy. "Borisi, já tě zabiji, okamžitě přestaň, bolí mně to!", podaří se mi uvolnit ruce, když povolil sevření, snažím se uhnout tělem a pokusím se ho odvalit, ale nejde to, začnu ho bouchat do hlavy, ramen i do zad, všude kam mé ruce dosáhnou.
Ale snáší to a nebrání se, jako by ho to ještě více vzrušovalo, až po chvíli mně zachytí jednu ruku a chce mě políbit na ústa, ucuknu, odvrátím hlavu a jeho rty skončí u mého ucha. "Emily, teď patříme k sobě, miluji tě!", šeptá a stále zrychluje své snažení i sténání, teď myslí jen na jedno a nedá se zastavit, bolestí zatínám zuby do rtu, "Nenávidím tě, všechno si zkazil!", křičím na něj, slzy se mně derou do očí, tak se ke mně ještě žádný muž nechoval, chtěla jsem, aby to s ním bylo hezké a něžné, ale je mě z toho, co se děje do pláče, propadla jsem v zoufalství.

Konec 5. části
❤❤❤
Na všechna díla se vztahují autorská práva. Kopírování a šíření je zakázáno!
 

17 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Blanka Blanka | 6. srpna 2015 v 20:33 | Reagovat

Že by se nám Emily nakonec zamilovala do Borise :-?

2 murielana murielana | Web | 6. srpna 2015 v 21:35 | Reagovat

Páni, čím dál napínavější, sem zvědavá co mu Emily udělá, on ju znásilnil, to je nazabití Borise [:tired:]

3 murielana murielana | Web | 6. srpna 2015 v 21:39 | Reagovat

On je pako, to bylo jasný, neměla si s  Borisem začínat, je to i její chyba :-?

4 Intuice Intuice | E-mail | Web | 6. srpna 2015 v 21:39 | Reagovat

Takhle si to Emily asi nepředstavovala. ;-)

5 Deana Deana | 6. srpna 2015 v 22:10 | Reagovat

Krásne napísané, ako vždy. Nečakala som taký koniec, Boris je pekný somár. Na mieste Emily urobím rázny koniec, ale ona je do neho zahľadená a napriek tomu, čo urobil neodíde. Som zvedavá na pokračovanie, spomínala si, že to píšeš podľa skutočnosti,  nemôžeš naznačiť ako celý příbeh skončí, bude Emily s Tomom alebo Borisom, alebo sa objaví niekto tretí :-?  :-)

6 anuse -esuna anuse -esuna | E-mail | Web | 6. srpna 2015 v 22:39 | Reagovat

Ahojík Elis, pěkně jsi nás převezla, tak takový vývoj určitě nikdo nečekal. Jsem napnutá, teď je na tahu Emily. Děkuji a moc se těším na pokračování :-)  :-)

7 Vera Vera | 7. srpna 2015 v 0:23 | Reagovat

Super, opravdu skvělý, konec podráždil ;-)  :-)  :-)

8 Elis Elis | Web | 7. srpna 2015 v 6:16 | Reagovat

[1]: Boris ji přitahuje, ale myslí si, že své city má pod kontrolou,  ale život dovede všechno změnit, ať v dobrém, nebo i ve zlém...

9 Elis Elis | Web | 7. srpna 2015 v 6:19 | Reagovat

[2]: To že ji znásilnil je ženský pohled na věc, muži to vidí jinak, řekli by, že se jí dostalo toho, o co si dlouho koledovala... :-)

10 Elis Elis | Web | 7. srpna 2015 v 6:24 | Reagovat

[3]: To můžeš mít pravdu, ale život se z převážné většiny skládá z chybných rozhodnutí a potom záleží jen na tom, jak to dopadne... všechno co děláme je sázka do životní loterie a pokud patříme k dětem štěstěny, všechny maléry přežijeme se zdravou kůží... :-D

11 Elis Elis | Web | 7. srpna 2015 v 6:28 | Reagovat

[4]: Tak to určitě ne, i když je jaká je a chová se vyzývavě a s muži si pohrává atd., ale k tomu je donucena neodbytným zájmem mužů, je to její obrana, tak ve skrytu své duše je citlivá romantička... :-)

12 Elis Elis | Web | 7. srpna 2015 v 6:33 | Reagovat

[5]: Boris je v mužském vydání něco, jako Emily, testosteron z něj dělá to co je, je to složitá osobnost, má mnoho poloh a je těžké se v něm vyznat... je to tak příběh se stal, ale jak to všechno dopadne nemohu dopředu prozradit... :-)

13 Elis Elis | Web | 7. srpna 2015 v 6:47 | Reagovat

[6]: Děkuji... vážně, to by mě zajímalo, jaký vývoj situace jsi očekávala... :-)
Už jsem se mnohokrát přesvědčila, že osud člověku pěkně dovede zamotat život, že to nevymyslí ani ten nejlepší spisovatel... Emily je na tahu, tak uvidíme, jak si s tím poradí a co přichystá za odvetu pro Borise, pomsta je sladká, bude se snažit zasáhnout Borise na citlivém místě... :-)

14 Elis Elis | Web | 7. srpna 2015 v 6:48 | Reagovat

[7]: Díky, to je hezky řečeno "konec podráždil"... ;-)

15 Beatricia Beatricia | Web | 7. srpna 2015 v 7:09 | Reagovat

Tato brilantně expresivní kapitola mě po ránu zcela probrala z polospánku. Zlato, umíš to s námi báječně. Já ale zcela nechápu Borise. Když mě někdo živelně odmítá, tak se neponižuji doprošováním. On je ale lovec, dobyvatel a jde mu více o princip, než o Emily. On ji nemiluje, jen ji chce dostat.
Umíš tak vykreslit náladu, že se vžívám do té šílené situace. Prosím, rychle, rychle pokračování. :-)

16 MarijaKes MarijaKes | Web | 7. srpna 2015 v 7:34 | Reagovat

Jo to když se Emily vysmívá, že jí Boris neudělá nic než to, co si umí udělat sama, provokuje ho a shazuje, pak se nemůže divit, když jí ukáže, co si sama udělat nemůže a začne se chovat pudově. Skoro si říkám, dobře jí tak. je stejná jako on. ;-)

17 murielana murielana | Web | 7. srpna 2015 v 11:09 | Reagovat

[9]: To vím, chlap to bere po svým a co zákon? To znásilnění je nebo není:-?

18 Calistka Calistka | Web | 7. srpna 2015 v 11:37 | Reagovat

Já si snad ty tvé povídky budu tisknout a brát si je ven k bazénu :)

19 Psychopath Yamari Psychopath Yamari | Web | 7. srpna 2015 v 12:13 | Reagovat

Nádherný mi to nepříde...je to o mě... :(

20 pavel pavel | Web | 7. srpna 2015 v 13:53 | Reagovat

Jdu si zaplavat, přečtu si díl až večer... stejně v tom vedru hned usnu. ;-)

21 Sugr Sugr | E-mail | Web | 7. srpna 2015 v 18:42 | Reagovat

Ach...,
měla jsem si to čtení nechat k dobré noci a né ho shltnout k večeři! :-D Krásné Eli, díky! ;-)

22 Dulce Nika Dulce Nika | Web | 7. srpna 2015 v 19:47 | Reagovat

parada ako stale :-)
nemas ucet na wattpade? :-)

23 Becca Becca | 7. srpna 2015 v 20:15 | Reagovat

Opět perfektní, ten konec mě dostal!

24 Frances Jane Frances Jane | Web | 7. srpna 2015 v 20:46 | Reagovat

Předem se omlouvám že nepíšu k článku :-( mě příjde fotka s Bayleem a tím pejskem nebo spíš fenkou roztomile dětinská :-P i když Bay měl letos už 13 tak si pořád hraje, jako malé dítě :-D .

25 Pufflie Pufflie | E-mail | Web | 8. srpna 2015 v 0:39 | Reagovat

Páni, nemám slov :O

26 pax pax | 8. srpna 2015 v 2:04 | Reagovat

skvělé jako vždy :-)

27 Elis Elis | Web | 8. srpna 2015 v 9:55 | Reagovat

[15]: Velmi děkuji za pochvalu... Boris je takový jak si napsala, je to lovec a dobyvatel, ale přesto, jak se chová, jak je tvrdý a bezohledný, i on má city a umí se zamilovat, ale nedává to najevo, myslí si, že tím dává najevo slabost a tak se tomu brání a chce být za každou cenu dominantní... děkuji za názor a komentář... :-)

28 Elis Elis | Web | 8. srpna 2015 v 10:01 | Reagovat

[16]: V tom máš pravdu, je to tak, Boris i Emily jsou v podstatě stejní... Emily to ve snaze, Borisovi lehce nepodlehnout, přehnala a nepočítala, že Boris už další "ne" svým touhám neunese... ;-)

29 Elis Elis | Web | 8. srpna 2015 v 10:50 | Reagovat

[17]: To není jednoduchá otázka, přírodní zákony mezi mužem a ženou jsou neměnné, už od pradávných dob, máme to v sobě, je to v genech, musí se s tím počítat, působení hormonů nejde ovlivnit...
Emily si nedala pozor a pohráváním s vášnivým Borisem, spustila řetězovou reakci, která nemohla jinak dopadnout, každá přece víme, že když muže vyprovokujeme až do bodu zlomu, už se nemůže ovládnout a nedá se zastavit, to už jde mimo jeho vůli, v té chvíli za něj rozhodují hormony... Emily se s ním milovat celou dobu chtěla a dávala mu to řečí svého těla stále najevo, v kritickém okamžiku už nemůže říct ne, tak to nefunguje, za znásilnění to nepovažuji, jen milování nebylo podle její představy...
Jak se na takový milostný akt, dívá zákon nevím, v této oblasti jsem nepátrala, jestli je trestné přirozené chování muže, když je vyprovokován ženou až do okamžiku kdy se, i kdyby chtěl  nemůže ovládnout, prostě to fyziologicky není možné, je to přehnaná ochrana a zvýhodňování žen na úkor mužů... já považuji za znásilnění, když půjdu po ulici, skočí na mě neznámý chlap, se který ani náhodou nemám chuť mít sex a také jsem mu to nikdy nedala najevo a on přesto si sex na mě násilím vynutí, to je podle mě znásilnění...

30 Elis Elis | Web | 8. srpna 2015 v 10:53 | Reagovat

[18]: Díky, ale jen k osobní potřebě...

31 Elis Elis | Web | 8. srpna 2015 v 10:56 | Reagovat

[19]: Já jsem reagovala na hudbu ve videu...

32 Elis Elis | Web | 8. srpna 2015 v 10:58 | Reagovat

[20]: Doufám, že sis plavání užil a voda byla osvěžující, ta vedra jsou k nevydržení...

33 Elis Elis | Web | 8. srpna 2015 v 10:59 | Reagovat

[21]: Moc děkuji Sugr a doufám, že i tak si měla hezké sny... ;-)

34 Elis Elis | Web | 8. srpna 2015 v 11:05 | Reagovat

[22]: Velké díky... účet na wattpade nemám, ale už jsem o tom uvažovala, ještě jsem se nerozhodla...

35 Elis Elis | Web | 8. srpna 2015 v 11:07 | Reagovat

[23]: Děkuji, ten konec dá zabrat... :-)

36 Elis Elis | Web | 8. srpna 2015 v 11:09 | Reagovat

[24]: To je pravda, oba dva jsou roztomiloučcí, na věku nezáleží...

37 Elis Elis | Web | 8. srpna 2015 v 11:09 | Reagovat

[25]: Děkuji...

38 Elis Elis | Web | 8. srpna 2015 v 11:10 | Reagovat

[26]: Velmi děkuji pax...

39 murielana murielana | Web | 8. srpna 2015 v 11:33 | Reagovat

[29]: To beru, holky sou potvory, to je jasný ;-)

40 mysteriouswolf mysteriouswolf | Web | 8. srpna 2015 v 11:53 | Reagovat

Že já si to čtení nenechala až na večer :D Obzvlášť vzrušující díl :-)

41 Van Vendy Van Vendy | Web | 8. srpna 2015 v 13:53 | Reagovat

No, on ji přesvědčí, že se jí to nakonec bude líbit. Ale to, co udělal nakonec, je znásilnění. I když s ním koketovala, i když se jí třeba líbil, tohle nebylo milování.
Ale koneckonců, třeba si to nakonec užila... necháme se překvapit. Někdo to rád drsné a Emily to možná ocení.

42 Van Vendy Van Vendy | Web | 8. srpna 2015 v 13:59 | Reagovat

[29]: Nicméně je pravda, že ho skutečně vyprovokovala. Je natolik zkušená, že snad dovede poznat roztouženého muže. Že by jí nedocvaklo, že ne s každým může mávat do nekonečna? Že by nepoznala, že Boris je z jiného těsta? Byla vážně taková naivka, při svých zkušenostech? Asi ano...
Přesto se mi jeví, že u nich jde jen o sex, o fyzickou stránku. Jejich vztah balancuje na ostří nože. Ale na druhou stranu se říká, že od lásce k nenávisti je blízko a naopak to platí též. Připouštím však, že i takovéto vztahy mohou existovat, i když tohle není zrovna moje parketa, s takových chlapem bych nevydržela ani hodinu. Offšem já nejsem Emily. ;-)  :-D Každopádně píšeš opravdu poutavě.

43 userka userka | E-mail | Web | 8. srpna 2015 v 20:06 | Reagovat

Konečně! :-D Závěr se mi líbil nejvíc o:)

44 Simča Simča | 8. srpna 2015 v 23:01 | Reagovat

Úžasně napsaný! Jeden z nejlepších dílů [:tired:]

45 Simča Simča | 8. srpna 2015 v 23:06 | Reagovat

[29]: Co je a není znásilnění je složitý, nejlepší je mužský neprovokovat :-D

46 Elis Elis | Web | 9. srpna 2015 v 9:42 | Reagovat

[39]: To je pravda, když si dáme záležet, dovedeme muže zničit... ;-)

47 Elis Elis | Web | 9. srpna 2015 v 9:45 | Reagovat

[40]:Doporučuji ještě jedno přečtení na dobrou noc... děkuji, jsem ráda, že se ti tato část příběhu líbila... ;-)

48 Elis Elis | Web | 9. srpna 2015 v 9:55 | Reagovat

[41]: To je možné, Boris se dovede ze všeho vykecat, je velmi manipulativní a dovede být přesvědčivý a to na Emily platí, ona i když to skrývá, je velmi  emotivní a podléhá krásným  slovíčkům a když je zamilovaná, nechává se snadno umluvit...

49 Jana Jana | Web | 9. srpna 2015 v 10:03 | Reagovat

Je to v takových chvílích složité...ona je to vlastně hra o moc a v takových chvílích jde o strategii, hrají si obě strany, každý jinak. Jednou vyhraje on, podruhé ona a těžko říct, i když je to znásilnění, kdo je vlastně vítěz a kdo poražený :-) Ale moc hezky napsané :-)

50 Elis Elis | Web | 9. srpna 2015 v 10:06 | Reagovat

[42]: Provokovala ho pořádně, ale byla celou dobu ve střehu a hlídala si situaci, ale ve chvíli kdy se chtěla vrátit zpět k Tomovi a Boris se choval klidně a dokonce si oblékl plavky, na víc po jeho krasořečnění, se domnívala, že Boris je už s tím jak to mezi nimi je, smířený a nechá ji čas na rozmyšlenou a to se ji nevyplatilo... jejich vztah je na ostří nože, oni mají spoustu stejných vlastností, ani jeden z nich nechce ustoupit  a tak stále dochází ke střetům... ale toho, co Boris nakonec udělal, bude litovat, Emily se jako každá ženská dovede pomstít a zasáhne Borise na nejcitlivějším místě... děkuji, za pochvalu...

51 Elis Elis | Web | 9. srpna 2015 v 10:11 | Reagovat

[43]: Moc děkuji... ;-)

52 Elis Elis | Web | 9. srpna 2015 v 10:15 | Reagovat

[44]: Díky, to mě potěšilo...

53 maya maya | Web | 9. srpna 2015 v 10:29 | Reagovat

Už jsem si v knihovně přestala půjčovat romantický knihy (místo toho přesídlila na válečnou literaturu), jelikož tvoje povídky mě berou víc :-)  a navíc je napínavé čekat na další kapitolku :-D
Moc hezké a zase jsem napnutá, co udělá dál Emily?

54 Elis Elis | Web | 9. srpna 2015 v 10:40 | Reagovat

[45]: S tím souhlasím, pokud nechceme sex, tak muže neprovokujeme... je velmi těžké určit hranici, co je znásilnění a co ne, navíc existuje mužský a ženský pohled na věc a ten je naprosto rozdílný...

55 Majka52 Majka52 | Web | 9. srpna 2015 v 10:44 | Reagovat

Elis je to super   •_❤_•

56 Elis Elis | Web | 9. srpna 2015 v 10:53 | Reagovat

[54]: Ještě něco doplním...pokud se  žena chová vyzývavě, provokuje atd. tak se muži na to reagují a chtějí sex, je to jejich přirozenost, muži myslí na sex ustavičně, mají to v genech, nemohou za to, kdyby byli váhaví střelci, lidstvo by už vymřelo... ;-)

57 Elis Elis | Web | 9. srpna 2015 v 11:03 | Reagovat

[49]: Přesně tak, je to složité... přesně si vystihla o co kromě lásky a sexu, jde mezi mužem a ženou, je to boj o moc a každý má svou strategii, ale na rozdíl od opravdové války, v této milostné se těžko určuje vítěz, stírají se hranice a každou chvíli vítězí někdo jiný a to je dobře aspoň není život nudný... velmi děkuji... :-)

58 Elis Elis | Web | 9. srpna 2015 v 11:08 | Reagovat

[53]: To jsi mě moc potěšila, děkuji, jsem vážně ráda, že se ti mé psaní líbí... válečná literatura je dobrá volba... :-)

59 Elis Elis | Web | 9. srpna 2015 v 11:09 | Reagovat

[55]: Moc děkuji... :-)

60 Alka Alka | E-mail | 9. srpna 2015 v 19:33 | Reagovat

Skvělý, je to na nervy a závěr byl perfektní, už se těším na další díl ;-)  :-)

61 silluety silluety | Web | 9. srpna 2015 v 20:52 | Reagovat

Opět super část :3 :) píšeš moc krásně :)

62 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 9. srpna 2015 v 21:14 | Reagovat

Páni...vůbec nevím, co mám na tuto kapitolu napsat. Sepsané to bylo dokonale, ostatně jako vždy, ale už dlouho jsem necítila takovou nenávist k nějaké postavě tak jako k Borisovi. Emily je také na zabití, je totiž dost naivní, ale rozumím jí. Kdežto Borise asi nepochopím nikdy.
Ne, ti dva k sobě rozhodně nepatří. Kdyby tomu tak bylo, nemusel by si její lásku vynucovat. Já rozhodně fandím Tomovi.
Těším se na další kapitolu!

63 Elis Elis | Web | 10. srpna 2015 v 5:46 | Reagovat

[60]: Díky, závěr na nervy je, už se tady řešilo, jestli je to znásilnění nebo ne a vždy na to budou různé názory... :-)

64 Elis Elis | Web | 10. srpna 2015 v 5:47 | Reagovat

[61]: Děkuji, těší mě že tě můj styl psaní zaujal...

65 Elis Elis | Web | 10. srpna 2015 v 6:06 | Reagovat

[62]: Moc děkuji... Boris je typ svůdného, divokého a nezkrotného muže, obletovaného ženami, ženy nebezpečí a riziko láká mnohem více než klid a jistota s nudným mužem... Emily se chytila do jeho sítí, chvíli ho miluje a chvíli ho nenávidí, podle situace... oni jsou si v podstatě podobni, i Emily je zvyklá, že ji muži padají k nohám, umí s muži zacházet a využívat je ve svůj prospěch, ale také  touží po velkých citech a lásce a tím se stává vůči Borisovi zranitelná... kdo z nich v této milostné bitvě zvítězí a jak dopadne Tom, Marek a další muž který se vklíní souhrou okolností mezi ně, se dozvíme v průběhu  pokračování příběhu...

66 Radka54 Radka54 | Web | 10. srpna 2015 v 9:50 | Reagovat

Milá Elis děkuji za napínavé čtení,já bych snad Borise zabila,on Emily znásilní a ještě tvrdí jak jí miluje,to jsem napnutá jak to bude pokračovat,ale to se dovím až se vrátím z týdenní dovolené,ale už se těším.A moc ti Elis děkuji za krásné komentíky i když já mám počítačové prázdniny a tak tady trávím opravdu málo času a v tom vedru se mi nechce vůbec sedět doma :-)  :-)  :-)

67 kelly145 kelly145 | Web | 10. srpna 2015 v 10:07 | Reagovat

Perfektné! Ako vždy koniec je super! teším sa nadalšiu!

68 Camilla Říhová Camilla Říhová | Web | 10. srpna 2015 v 10:15 | Reagovat

Opět jsem zvědavá na pokračování! :) Jako vždycky, mě donutíš na tvém blogu zůstat a čekat na další díl :)

69 Markét. :) Markét. :) | Web | 10. srpna 2015 v 14:37 | Reagovat

Bohužel s tím časem to mám stejně.. krásné!! :-)

70 Elis Elis | Web | 11. srpna 2015 v 6:06 | Reagovat

[66]: Děkuji... Boris potom, co neudržel své pudy na uzdě, bude u Emily určitě kandidát na "zabití"... přeji ti hezkou dovolenou i přes to úmorné vedro... :-)

71 Elis Elis | Web | 11. srpna 2015 v 6:10 | Reagovat

[67]: Ten konec je nečekaný, Emily čekala od Borise všechno možné, ale tohle ne... děkuji za komentář...

72 Elis Elis | Web | 11. srpna 2015 v 6:12 | Reagovat

[68]: Díky... jestli to časově zvládnu, bude pokračování v nejbližších dnech... :-)

73 Elis Elis | Web | 11. srpna 2015 v 6:15 | Reagovat

[69]: Tak to jsme na tom stejně, v létě je to vždy náročné, den by měl mít více hodin...

74 Zdena Zdena | 11. srpna 2015 v 8:16 | Reagovat

Elis parááááááda, sem z toho orosena!!! Strašně se těším na další díl, tuším že to bude vééélkýýý nápor na city.[:tired:] ;-)

75 Natty Natty | Web | 11. srpna 2015 v 11:25 | Reagovat

Krásné, romantické a čtivé. ;-)Pěkný den.

76 Elis Elis | Web | 11. srpna 2015 v 20:20 | Reagovat

[74]: Díky, to orosení beru jako pochvalu, v pokračování to velký nápor bude a nejen na city... ;-)

77 Elis Elis | Web | 11. srpna 2015 v 20:20 | Reagovat

[75]: Velmi děkuji... :-)

78 murielana murielana | Web | 12. srpna 2015 v 10:22 | Reagovat

Bude večer pokračování :-?  :-)

79 Werangummi Werangummi | Web | 12. srpna 2015 v 10:42 | Reagovat

To je opravdu nádhera, řekla bych, že jeden z nejlepších dílů, zvláště konec je skvělý, už se moc těším na pokračování, bude to něco na city:)

80 Joina Joina | Web | 12. srpna 2015 v 11:53 | Reagovat

Juj, opravdu povedený díl. Jsou užasné ty jejich pocity. Já tu slečnu vždy tak prožívám, ale jako jsem zvědavá, jak to tedy s tím Borisem bude mít.

81 Ella Ella | E-mail | Web | 13. srpna 2015 v 10:33 | Reagovat

Ahoj Elis, cítím se hrozně že ti dávám vědět až teď ale nechtěla jsem se na blogu poslední dobou vůbec nijak vyjadřovat a nic psát i když jsem tam chodila - stejně jako na tvůj, miluji tvoje příběhy.
Mám se teď docela dobře. Dokázala jsem nějak překonat jedno hodně těžké období a smířit se s jistými fakty. To trvalo nějaký ten čas, ale za to se teď cítím dobře a věřím že v budoucnosti to bude už jen a jen lepší :).

82 :* :* | Web | 13. srpna 2015 v 11:20 | Reagovat

Přišlo mi to celé fajn a začínala jsem být možná i na straně Borise, Emily zřejmě taky než přišel poslední odstavec..:O nwm, co od něj čekat dál :O.

83 Ell Ell | Web | 13. srpna 2015 v 12:54 | Reagovat

Skvěle napsané! Jsem zvědavá, co bude dál :)

84 Aly Aly | E-mail | Web | 15. srpna 2015 v 22:22 | Reagovat

Toto je teprve počteníčko ;)))

85 Elis Elis | Web | 16. srpna 2015 v 0:33 | Reagovat

[78]: Omlouvám, se, ale na pár dní jsem byla mimo net, další díl bude zveřejněn co nejdříve, možná už zítra... :-)

86 Elis Elis | Web | 16. srpna 2015 v 0:35 | Reagovat

[79]: Moc děkuji, v tom to díle bylo hodně zvratů a událostí a tento děj bude pokračovat... :-)

87 Elis Elis | Web | 16. srpna 2015 v 0:38 | Reagovat

[80]: Díky za pochvalu... Emily si umí život užívat, i když občas dostane přes prsty, zvláště když se zaplete s mužem jako je Boris... ;-)

88 Elis Elis | Web | 16. srpna 2015 v 0:44 | Reagovat

[81]: Elli, to je v pohodě, chápu to, důležité je, že jsi to překonala, jsi obdivuhodná, víš co chceš a jdeš si za tím, cesta není jednoduchá, může dojít k zakolísání, ale je důležité, že jsi to zvládla a jdeš dál, myslím na tebe a dál ti budu držet palce... jsem moc ráda, že se ti mé příběhy líbí, potěšila si mě... :-)

89 Elis Elis | Web | 16. srpna 2015 v 0:47 | Reagovat

[82]: Boris má většinou ženy na své straně, je to velmi charismatický muž, ale často toho zneužívá, uvidíme jak si s ním Emily poradí... ;-)

90 Elis Elis | Web | 16. srpna 2015 v 0:48 | Reagovat

[83]: Moc děkuji, u tohoto příběhu se určitě nebudeme nudit... ;-)

91 Elis Elis | Web | 16. srpna 2015 v 0:49 | Reagovat

[84]: Děkuji... :-)

92 Elis Elis | Web | 16. srpna 2015 v 13:42 | Reagovat

[85]: Já jsem to psala v sobotu po půlnoci, to znamená že už vlastně v neděli, to mě nějak ušlo, tak tím "zítra", bylo myšleno dnes v neděli večer, už pracuji na úpravách... :-)

93 Miloš Miloš | Web | 19. srpna 2015 v 11:48 | Reagovat

Škoda (pro Borise), že těch krvácejících zranění nebylo víc, na ošetření by se pak hodily i kalhotky :)

"Musí to být muž, co tě dovede ocenit"
"Ty potřebuješ muže, který ti dá poznat všechny krásy života, po jeho boku se nebudeš nudit"
To jsou pěkné teorie, jak ženu přimět k intimnímu styku :-)

94 ivisek ivisek | Web | 21. srpna 2015 v 14:35 | Reagovat

Ahojky milá Elis :-) tedy Ty nás ,ale napínáš O_O  :-D také mám málo času předěláváme koupelnu už aby vše bylo za mnou :-x  :-? tak ,ale dnes jsem si na chvilku udělala časík pro Tvůj supr blog však už jsem se těšila :-) 1****** ♥ děkuji za komentíky ;-)

95 Elis Elis | Web | 21. srpna 2015 v 14:52 | Reagovat

[93]: Jako muž, to jistě dobře víš a jsem si jista, že i Boris by přivítal ještě minimálně jedno zranění, aby mohl Emily svléknout i z kalhotek... ;-)
Pěkné a působivé větičky, jak Emily ukecat, Boris ale není jen teoretik, ale i praktik a vždy dostane to co chce a zvolí k tomu všechny dostupné způsoby... ;-)

96 Elis Elis | Web | 21. srpna 2015 v 14:55 | Reagovat

[94]: Ahoj a děkuji, jsem ráda, že se ti tento díl líbí... viděla jsem fotky, musí to být hodně práce s rekonstrukcí, ale zase výsledek bude stát za to... :-)

97 pizlik1 pizlik1 | E-mail | Web | 30. srpna 2015 v 16:20 | Reagovat

Copak ta Emily vlastně chce?

98 Elis Elis | Web | 30. srpna 2015 v 22:12 | Reagovat

Borise, ale zároveň se ho obává... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Kdo není milován, je sám i v davu."